خدمات

طراحی سایت

برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی تحت ویندوز

شبکه های اجتماعی

هاستینگ ایراکد

پیامک

نمونه کارها

راهکارها

تماس با ما

درباره ایراکد

ایراکد که در ابتدا به نام مجتمع برنامه نویسی ایرانیان فعالیت میکرد، کار خود را  در سال 1387 در حوزه کاری برنامه نویسی تحت وب ، ویندوز ، طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل آغاز نمود.

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان

“مجتمع برنامه نویسی ایرانیان” سال 1387 فعالیت اولیه خود را در حوزه سیستم های مالی اداری و نامه نگاری بدون کاغذ آغاز نمود. به مرور با تلاش و کسب مهارت های بیشتر کارکنان، دپارتمانهای طراحی سایت ، برنامه نویسی تحت وب و موبایل ، خدمات دامنه و هاستینگ به مجموعه اضافه شد. طی این یازده سال با عنایت ایزد منان و حمایت ها و اعتماد مشتریان توانسته ایم  بیش از 1000 وب سایت طراحی و میزبانی کرده و ده پروژه ملی و صدها نرم افزار تخصصی و اپلکیشن طراحی و پیاده سازی نماییم

در حال حاضر روزانه میلیون ها نفر از خدمات پروژه های اجرا شده این مجتمع در حوزه های مختلف بهره مند میشوند.

شرکت برنامه نویسی آرمان اندیش مهرنگار ایرانیان

این شرکت در سال 1391 با عنوان مجموعه دوم و با هدف تبدیل شدن به شرکت دانش بنیان و به صورت تخصصی برای طراحی سیستم های حوادث و سوانح و مدیریت بحران عضو پارک علم و فناوری شد. ابتدا در مرکز رشد فعالیت داشته و پس از طی نمودن مراحل در حال رشد و رشد یافته به عنوان شرکت دانش بنیان تایید و هم اکنون در زمینه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل فعالیت داشته و مشتری های بزرگی مانند:

سازمان مدیریت بحران کشور ،جمعیت هلال احمر کشور،ستاد راهیان نور کشور،معاونت بهداشت و درمان و چندین وزارت خانه و شهرداری ها از سامانه های طراحی شده در این زمینه استفاده میکنند. 

ایراکد

تعداد محصولات مجتمع دارای تنوع زیادی بوده به طوری که در حوزه های مختلف دارای نرم افزارهای تخصصی می باشد. تمامی محصولات نرم افزاری به صورت کاملا بومی و ایرانی طراحی شده و در مقایسه با نمونه های داخلی و خارجی داری برتری های خاص خود می باشند. با توجه به اینکه تمامی محصولات این شرکت به صورت ایرانی طراحی شده اند برند “ایراکد” که مخفف کد نویسی ایرانیان یا همان برنامه نویسی ایرانیان میباشد برای محصولات این مجتمع انتخاب و شعار این شرکت نیز “خلاقیت و نو آوری در برنامه نویسی ایرانیان” ثبت شد.

مجوزهای قانونی

شورای عالی انفورماتیک کشور

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

اتحادیه کامپیوتر و موبایل وزرات صنعت ، معدن و تجارت

مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد

آرم و نشان های شرکت

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 91015061-021 تماس بگیرید