ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان در سال 1387 تاسیس شد . حوزه کاری ما برنامه نویسی تحت وب ، ویندوز ، طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل می باشد.

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان

شرکت برنامه نویسی ایرانیان

“شرکت برنامه نویسی ایرانیان” سال 1385 فعالیت اولیه خود را در حوزه سیستم های مالی اداری و نامه نگاری بدون کاغذ آغاز نمود. به مرور با تلاش و کسب مهارت های بیشتر کارکنان، دپارتمانهای طراحی سایت ، برنامه نویسی تحت وب و طراحی اپلیکیشن موبایل ، خدمات دامنه و هاستینگ  به مجموعه اضافه شد. طی این سال ها، با عنایت ایزد منان و حمایت ها و اعتماد مشتریان توانسته ایم  بیش از 4000 وب سایت طراحی و میزبانی کرده و ده پروژه ملی و صدها نرم افزار تخصصی و اپلکیشن طراحی و پیاده سازی نماییم.جهت مشاهده رزومه کاری و تاییدیه های مشتری ها به صفحه مشتریان ایراکد مراجعه نمایید.

در حال حاضر روزانه میلیون ها نفر از خدمات پروژه های اجرا شده این مجتمع در حوزه های مختلف بهره مند میشوند.

درباره شرکت برنامه نویسی آرمان اندیش مهرنگار ایرانیان

این شرکت در سال 1391 به عنوان مجموعه دوم هلدینگ ایراکد و با هدف تبدیل شدن به شرکت دانش بنیان و به صورت تخصصی برای طراحی سیستم های حوادث و سوانح و مدیریت بحران عضو پارک علم و فناوری شد. ابتدا در مرکز رشد فعالیت داشته و پس از طی نمودن مراحل در حال رشد و رشد یافته به عنوان شرکت دانش بنیان تایید و هم اکنون در زمینه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل فعالیت دارند و مشتری های بزرگی مانند:

سازمان مدیریت بحران کشور ،جمعیت هلال احمر کشور،ستاد راهیان نور کشور،معاونت بهداشت و درمان و چندین وزارت خانه و شهرداری ها از سامانه های طراحی شده در این زمینه استفاده میکنند. 

معرفی ایراکد

تعداد محصولات مجتمع دارای تنوع زیادی بوده به طوری که در حوزه های مختلف دارای نرم افزارهای تخصصی می باشد. تمامی محصولات نرم افزاری به صورت کاملا بومی و ایرانی طراحی شده و در مقایسه با نمونه های داخلی و خارجی داری برتری های خاص خود می باشند. با توجه به اینکه تمامی محصولات این شرکت به صورت ایرانی طراحی شده اند برند “ایراکد” که مخفف کد نویسی ایرانیان یا همان برنامه نویسی ایرانیان میباشد برای محصولات این شرکت انتخاب و شعار این شرکت نیز “خلاقیت و نو آوری در برنامه نویسی ایرانیان” ثبت شد.

مجوزهای قانونی ایراکد

مجوزهای قانونی برای هر شرکت نشاندهنده اعتبار آن می باشد و اطمینان خاطری برای مشتریان به ارمغان می آورد .ایراکد دارای تمامی مجوزهای قانونی با بالاترین رتبه جهت اجرا پروژه های طراحی سایت و برنامه نویسی به شرح ذیل می باشد
1- شورای عالی انفورماتیک کشور
2- سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با کد عضویت 56010132 و شماره مجوز 9868
3- شرکت ثبت شده به شماره ثبت 4455 و با شناسه ملی 10360059100 در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
4- نماد اعتماد الکترونيک از وزارت صنعت، معدن و تجارت
5- نماد ساماندهي از وزارت ارشاد اسلامی
6- دارای پروانه فعالیت شماره صنفی 0466880293 از اتحادیه الکترونیک و خدمات رایانه ای کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی کشور 
همچنین این مجموعه به عنوان یکی از محدود شرکتهای طراحی سایت توانسته گواهی تاییدیه فنی نرم افزار جهت طراحی سایت های اختصاصی از شورای عالی انفورماتیک کشور را اخذ کند.این شرکت دارای کد اقتصادی به شماره 411465935966 از سازمان امور مالیاتی کشور و عضو سامانه تدارکات الکترونیکی دولت است.

آرم و نشان های تجاری

لوگوی جدید ایراکد
  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید