خدمات سئئو سایت

سئئو و بهینه سازی سایت چیست؟

برای آن که بتوانید به اهمیت سئو سایت پی ببرید می‌بایست در قدم اول ماهیت و معنی سئو را بلد باشید، کلمه سئو از یک واژه انگلیسی Search Engine Optimization گرفته شده است که به معنای ارائه یک راه کار بسیار سودمند جهت افزایش و بهبود کمی و کیفی در ترافیک سایت می‌باشد و این کار را به وسیله به نمایش گزاشتن سایت شما هنگام جستجو انجام می‌دهد.

چرا وبسایت ها به سئئو احتیاج دارند؟

خدمات سئئو و بهینه سازی سایت

سئئو تکنیکال
technical seo

بهینه سازی سرعت سایت بهینه سازی ساختار سایت بهینه سازی سورس سایت پیاده سازی استراکچر دیتا ریدایرکت ها و ssl رفع خطاهای 404 رفع باگ های سمت سرور

سئئو داخلی
on page seo

تولید و سئو محتوا بهینه سازی متاتگ عبارات کلیدی UI و UX تدوین استراتژی محتوا و مقالات لینک سازی داخلی

سئئو خارجی
off page seo

لینک سازی خارجی رپورتاژ آگهی فعالیت در شبکه های اجتماعی ساخت شبکه اختصاصی لینکسازی پیاده سازی 2web

آنالیز سئئو سایت Analyze

آنالیز دقیق وبسایت شما آنالیز و بررسی دقیق وبسایت رقبا استراتژی سئو بر اساس رقبا پیدا کردن نقاط ضعف رقبا کلمات کلیدی رقبا

تحقیق عبارات کلیدی
Keyword Research

یافتن عبارات کلیدی هدفمند کسب جایگاه برتر با عبارات کلیدی هدف پیدا کردن کلمات کلیدی رقبا کلمات کلیدی مترادف کلمات کلیدی محصولات

استراتژی سئئو
strategy seo

چینش استراتژی حرفه ای سئو مشخص کردن مسیر دستیابی به اهداف

نمونه کارهای سئئو

فروشگاه اینترنتی ژیون کالا

فروشگاه اینترنتی فراکابل

فروشگاه ساز شاپ بساز

اپ بساز

فروشگاه اینترنتی ابنیه

شرکت ایراکد

مزایای سئئو و بهینه سازی سایت

افزایش برندینگ

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به طور یقین باعث شناخته شدن شما و برندتان خواهد شد. و این امر باعث میشود کسب و کار شما در مدت کمی در فضای اینترنت برای همگان شناخته شده و برندتان مورد توجه کاربران قرار میگیرد. اگر سایت شما در خط اول گوگل قرار بگیرد به طور قطع بازدید کنندگان سایت شما افزایش یافته و بردتان بیشتر شناخته میشود.

نرخ بازگشت سرمایه

در دنیای پر از رقابت امروزی استفاده از تبلیغات به شرط بازدهی هزینه بر خواهد بود ولی در دنیای دیجیتال امروز ناگزیر باید از بازریابی و تبلیغات برای شناخت خود و برد خودتان استفاده کنید. سئو و بهینه سازی سایت از جمله مواردی است که نرخ بازگشت سرمایه را به همراه داشته و تضمینی برای روند تصاعدی سرمایه شما خواهد بود. 

ترافیک دائمی و افزایش بازدید سایت

داشتن ترافیک بسیار اهمیت دارد. زیرا با افزایش ترافیک میزان فروششما بیشتر میشود. اما قرار نیست همه ی بازدید ها به فروش منجر شود ولی با کار کردن روی محتوای وبسایت و سئو کردن آن میتوان قیف فروش خود را به سمت فروش بیشتر هدایت کنید. کافیست با سئو و بهینه سازی سایت و تولید محتوای ارزشمند فروش خود را به حداکثر برسانید. 

خدمات تخصصی ما برای سئئو و بهینه سازی سایت

سئئو تکنیکال سایت(Technical SEO)

سئو تکنیکال یک بخش بسیار مهم از مراحل سئو است که بیشتر به استاندارد بودن قالب و راحتی ایندکس صفحات برای موتورهای جستجو اشاره دارد.

سئو تکنیکال (Technical SEO) به مراحل بهینه سازی سایت برای ایندکس و خزش راحت‌تر موتورهای جستجو گفته می‌شود. مثل بهینه‌سازی کدها، ساخت نقشه‌ی سایت و…
این بخش از سئو به محتوا ارتباطی ندارد و به زیر ساخت وب‌سایت اهمیت می‌دهد. به همین دلیل است که نام تکنیکال یا فنی را برای آن انتخاب کرده‌اند.

 با استفاده از سئو تکنیکال، می‌توانید بدون هیچ مشکلی به موتورهای جستجوگر دسترسی خزیدن، بررسی و فهرست‌بندی (ایندکس) وبسایت خود کمک کنید.

این اصطلاح “تکنیکال” نامیده می‌شود زیرا هیچ ارتباطی با محتوای واقعی وبسایت و یا تبلیغ وب سایت ندارد. هدف اصلی سئو تکنیکال بهینه سازی زیرساخت‌های فنی یک وبسایت است.

مراحلی که تیم ایراکد برای سئئو تکنیکال سایت شما انجام میدهد.

مراحل انجام کار

1

بهینه سازی فایل robots.txt

2

بهینه سازی ساختار سایت

3

بهینه‌سازی صفحات 404

4

ایجاد نقشه‌ی سایت

5

افزایش سرعت سایت

6

واکنشگرایی صفحات سایت

سئئو داخلی سایت(On-page Seo)

سئو داخلی (On-Page Seo) یکی از مهم‌ترین فرآیندهای دستیابی برای افزایش رتبه در نتایج موتورهای جستجو به ویژه گوگل است.

سئو داخلی یک وبسایت نقطه کانونی کلیه فرایندهای سئو است و اگر به طور صحیح برای موتورهای جستجو و کاربران بهینه نشده باشد، شانس خود را برای دریافت ترافیک از موتورهای جستجو به حداقل می‌رسانید.

سئو داخلی به هر فعالیت و اقداماتی که داخل سایت انجام می شود و مربوط به کدنویسی داخلی است که به منظور افزایش رتبه سایت در گوگل است را سئو داخلی می گویند. سئو داخلی برای درک بهتر موتورهای جستجو بسیار مفید است. چون از طریق سئو داخلی و بهینه سازی سایت، موتورهای جستجو با توجه به نیاز کاربر و دید آنها، بهترین نتیجه را به کاربر نمایش خواهند داد.

مراحلی که تیم ایراکد برای سئئو داخلی سایت شما انجام میدهد.

مراحل انجام کار

1

عنوان صفحه ( Page Title)

2

تگ توضیحات

3

متا تگ ها کلمه کلیدی

4

ساختاربندی URL

5

چگالی کلمات کلیدی

6

بهینه سازی عکس ها

7

لینک دهی داخلی

سئئو خارجی سایت (Off-Page SEO)

هر اقدامی که بیرون از صفحه ای از سایت، برای بالا آوردن آن در نتایج گوگل و بهبود وضعیت سئو آن انجام می شود، سئو خارجی است. روش ها و اقدامات سئو خارجی می توانند شامل اعمالی روی صفحات دیگری از دامنه وبسایت هدف یا خارج از آن و در سایت ها و مکان های دیگر انجام شوند.

سئو off page شامل تقویت و بهبود شهرت و چگالی دیجیتالی است که این مسئله با گرفتن بک لینک و حضور در جایگاه های معتبر در سراسر وب اتفاق می افتد.

موتورهای جستجو سعی دارند به افرادی که به دنبال اطلاعات هستند، محتوای ارزشمند ارائه دهند. فاکتورهای خارجی صفحه ثابت می کنند دنیای بیرون هم سایت شما را باور دارد و محتوای شما به اندازه ای کاربردی و معتبر است که می شود آن را به دیگران پیشنهاد داد.

مراحلی که تیم ایراکد برای سئئو خارجی سایت شما انجام میدهد.

مراحل انجام کار

1

ایجاد لینک طبیعی فالو و نوفالو

2

لینک سازی در وبلاگ ها و انجمن ها

3

لینک سازی در سایت های دولتی و دانشگاهی

4

لینک سازی در سایت های پروفایلی

5

انتخاب انکر تکست برای بکلینک خارجی

6

انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های معتبر

استراتژی سئئو سایت فروشگاهی

استفاده از بخش بلاگ سایت

بخش وبلاگ سایت ترافیک بسیار زیادی را به سمت سایت شما هدایت می کند و میتواند یک عامل خوب جهت بروزرسانی سایت و تولید محتوا باشد

سئو داخلی سایت

بهینه سازی تایتل و متا دیسکریبشن بهینه سازی url نوشتن متن منحصر به فرد برای محصولات

صفحه دسته بندی

بیشترین فروش روی دسته بندی ها اتفاق می افتد پس باید کامل استراتژی دسته بندی مشخص و برنامه ریزی شود

قابل دسترس بودن اطلاعات

زمانی که یک کاربر وارد سایت شما می شود فقط با چند کلیک بتواند محصول مورد نظر خود را پیدا کند و مراحل خرید را انجام دهد.

آنالیز رقبا

به کمک ابزار های دیگری مثل moz از اقداماتی که رقبای شما در حال انجام هستند(برنامه ریزی آینده رقبای خود) مطلع شوید.

تکنیکال سئو سایت

در سئو سایت فروشگاهی، امکان ایجاد مشکلات تکنیکال سئو بیشتر است. باید در پی شناسایی و رفع همه این مشکلات برآمده و برطرف کنید.

تحقیق کلمات کلیدی

برای رسیدن به مشتریان، شما کلماتی را که کاربران برای یافتن محصولات و خدمات شما در گوگل سرچ می کنند را پیدا کنید. در فرآیند تحقیق کلمات کلیدی از کلمات کلیدی طولانی غافل نشوید.

رفع محتوای تکراری

محتوای تکراری می تواند نرخ بودجه خزش سایت شما را هدر دهد و در نتیجه صفحات مهم تر سایت شما ایندکس نشود. وجود محتوای تکراری دلایل مختلفی دارد

استراتژی سئئو سایت آموزشی

ایجاد صفحات پیشنهاد رایگان

برای بازدید بیشتر سایت باید پیشنهادهای رایگانی داخل سایت قرار گرفته تا نرخ بازدید را بالا برد.

ایجاد صفحه مقالات

بخش وبلاگ سایت ترافیک بسیار زیادی را به سمت سایت شما هدایت می کند و میتواند یک عامل خوب جهت بروزرسانی سایت و تولید محتوا باشد

ایجاد صفحه دوره های آنلاین

دوره های آنلاین از دیگر محتویات ارزشمند برای سایت های آموزشی است که بسیار در افزایش نرخ ترافیک سایت ها اثر می گذارد.

ایجاد صفحه محصولات

صفحه محصولات آموزشی باید کامل سئو شده زیرا همین صفحات باعث فروش بیشتر و سئو سایت های آموزشی میشود.

استراتژی سئئو سایت خدماتی

ایجاد صفحه اصلی حرفه ای

مهمترین صفحه برای سایت های خدماتی صفحه اصلی است و باید در این صفحه برند و خدمات خود را بولد کرده و روی آن بیشتر مانور دهید.

ایجاد صفحه مقالات

بخش وبلاگ سایت ترافیک بسیار زیادی را به سمت سایت شما هدایت می کند و برای سئو سایت باید از کلمات ساده استفاده کنید .

ایجاد صفحات درباره ما

در صفحه درباره ما باید ویژگی های بارز سایت که مزیت رقابتی دارند را سئو کنید. و مزیت های رقابتی را سئو و روی ان کار کنید.

ایجاد صفحات تماس با ما

صفحه تماس با یکی از مهمترین صفحات برای سایت های خدماتی است زیرا راه ارتباطی شما با کاربرانتان است.

استراتژی سئئو سایت محتوایی

ایجاد صفحه اصلی حرفه ای

مهمترین صفحه برای سایت های خدماتی صفحه اصلی است و باید در این صفحه برند و خدمات خود را بولد کرده و روی آن بیشتر مانور دهید.

ایجاد صفحه مقالات

بخش وبلاگ سایت ترافیک بسیار زیادی را به سمت سایت شما هدایت می کند و برای سئو سایت باید از کلمات ساده استفاده کنید .

ایجاد صفحات درباره ما

در صفحه درباره ما باید ویژگی های بارز سایت که مزیت رقابتی دارند را سئو کنید. و مزیت های رقابتی را سئو و روی ان کار کنید.

ایجاد صفحات تماس با ما

صفحه تماس با یکی از مهمترین صفحات برای سایت های خدماتی است زیرا راه ارتباطی شما با کاربرانتان است.

سئئو انواع وبسایت ها

سئئو سایت وردپرس

انتخاب یک یا چند افزونه مناسب: برای آن که بتوانید عملیات سئو را در وردپرس به خوبی انجام دهید نیازمند استفاده از یک یا چند افزونه خواهید بود، این افزونه‌ها به شما کمک می‌کنند تا عملیات سئو سایت را با موفقیت انجام دهید. سرعت بارگزاری در وردپرس را بهینه سازی کنید: یکی از عوامل بسیار مهم در بهینه سازی سایت از طریق وردپرس آن است که سرعت بارگزاری افزایش پیدا کند. بالا بردن میزان امنیت وردپرس: برای جلب اعتماد موتورهای جستجوگر باید امنیت سایت خود را بالا ببرید زیرا این نکته به قدری مهم است که اگر تمام نکات را به خوبی انجام دهید اما سایت شما از امنیت پایینی برخوردار باشد، خدمات سئو سایت تاثیرات زیادی را به وجود نخواهد آورد.

سئئو سایت جوملا

1- فعال کردن آدرس های بهینه شده جهت موتورهای جستجو جهت سئو سایت جوملا یکی از مهمترین معیارهای این است که آدرس صفحات خوانا و قابل درک برای موتورهای جستجو باشد2- نصب یک نقشه سایت خوب جهت ارسال به گوگل وبمستر تولز یکی از قسمت های مهم سئو سایت جوملا ایجاد یک فایل نقشه سایت جهت اطمینان از اینکه گوگل صفحات وب سایت شما را در فرایند Crawling براحتی تشخیص و آنها را ایندکس نماید3- استفاده از پلاگین های بهینه سازی برای سئو سایت جوملا استفاده از پلاگین های بهینه سازی راهی است که شما مطمئن شوید مطالبی که در وب سایت قرار داده شده است برای موتورهای جستجو بهینه است یا خیر.

سئئو سایت اختصاصی

در این روش مجموع چند کدنویس که هر کدام متخصص در زبان کد نویسی خاص هستند همراه با یک و یا بیشتر گرافیست مشغول به آماده سازی سایت میشوند. راه اندازی سایت با کد نویسی نسبت به نوع سایت ممکن است از چندین ماه الی چندین سال زمانبر باشد . پس به همان نسبت هم شامل هزینه خواهد شد. هزینه ای که شاید هر شرکت خصوصی و یا حتی بعضی از ارگان های دولتی توان پرداخت آن را نخواهند داشت. تکنیک ها و روش های زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هر کدام میتوانند تاثیر مثبتی در این فرآیند داشته باشند. ابتدا قبل از ساخت سایت باید تعدادی کلمات کلیدی تعیین کنیم که می خواهیم سایت ما در جستجوی این کلمات در صفحه نخست و نتایج ابتدایی موتور های جستجو قرار گیرد. سپس طراحی سایت خود را بر اساس این کلمات کلیدی پایه ریزی کرده و به این کلمات حساس تر کنیم.

سئئو سایت لاراول

سئو در لاراول نیاز به توجه برنامه نویس و طراح وب سایت دارد. یک طراح لازم است که تمامی روش های سئوی داخل سایت را مسلط باشد و آن ها را با برنامه نویسی پیاده سازی کند. برای مثال شما می توانید با انتخاب یکی از انواع ساختار URL در وردپرس به راحتی مناسب ترین نوع را برای سایت و سئوی خود انتخاب نمایید. در حالی که در لاراول برنامه نویس بایستی روش ساخت URL را برای سئو پیاده سازی و بهینه نماید.زمانی که لاراول را نسبت به نیازهای پروژه خود (در مقابل یک سیستم مدیریت محتوا) انتخاب کردید برنامه نویس در لاراول کار بیشتری باید برای سئو انجام دهد، اما خبر خوب این است که لاراول با استفاده از معماری MVC انعطاف و امکانات بیشتری برای این نوع پیاده سازی ها دارد. برای همین نه تنها امکان پیاده سازی آن وجود دارد بلکه در زمان برنامه نویس نیز صرفه جویی می شود.

چرا باید سئو و بهینه سازی سایت خود را به ایراکد بسپاریم؟

چرا باید به ایراکد اعتماد کنیم؟

سابقه درخشان

ایراکد در مدت 14 سال فعالیت خود توانسته بیش از 4000 پروژه در حوزه های گوناگون از جمله سئئو سایت را با بالاترین کیفیت به سرانجام رسانده و از این حیث جایگاه ویژه ای کسب کند. به علاوه بخشی از این پروژه ها مربوط به شرکت های بین المللی می باشد که نشان می دهد شهرت ایراکد تنها به مرزهای ایران محدود نمی شود.

تیم تخصصی

ما در ایراکد این افتخار را داریم که با جمعی از بهترین و مجرب ترین افراد در قالب تیم های تخصصی در هر حوزه همکاری کرده و به ارائه خدمات می پردازیم. به گونه ای که شما می توانید صفر تا صد پروژه های سئئو و بهینه سازی سایت خود از مشاوره تا تدوین استراتژی و اجرا را به متخصصان ایراکد سپرده و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

هزینه مناسب

مسلما بخش مالی هر پروژه از مهمترین دغدغه های صاحبان کسب و کار است. ما در ایراکد با درک این مسئله همواره تلاش خود را بر این گذاشته ایم تا خدمات را با بالاترین کیفیت و هزینه معقول و مناسب به مشتریان خود ارائه دهیم.
رضایت مشتریان
97%
تخصص
99%
پشتیبانی
98%

چرا ایراکد؟

هدف ایراکد کمک به رشد کسب و کار های نوپا و همچنین توسعه هرچه بیشتر کسب و کار های با قدمت بیشتر است. در راستای تحقق این هدف، ایراکد اساس کار خود را بر رضایت مشتریان قرار داده و تمام تلاش خود را به کار می برد تا بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن به دست مراجعه کنندگان برساند.

به گونه ای که تعداد مشتریان و پروژه های داخلی و بین المللی ایراکد و همچنین میزان رضایت آنها در طول این 14 سال به خوبی تخصص و کیفیت کار ایراکد را بیان می کنند.

قیمت سئئو سایت

قراردادهای سئو حداقل به مدت 6 ماه و به صورت سه پکیج ارائه میشوند؛ لازم بذکر است ایجاد پکیج اختصاصی با توجه به نیاز شما میسر می‌باشد.

مبلغ و نوع قراردادها متناسب با درجه سختی کلیدواژه‌ها تعیین می‌شود؛ از این رو پس از بررسی محتوای قرارداد و تعداد کلیدواژه ها توسط کارشناس سئو ممکن است تغییراتی در قیمت نهایی هزینه سئو و نوع پکیج حاصل شود

پکیج برنزی

میلیون 3
ماهانه
 • تعداد کلیدواژه هدف‌ : 25 تا 35 کلمه پایه / 7 تا 10 کلمه تخصصی
 • افزایش نرخ کلیک تا 50 عدد روزانه
 • کسب رتبه‌های برتر در موتورهای جستجو
 • مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین کلمات
 • گواهینامه SSL رایگان
 • سئو On-Page و Off-Page تخصصی
 • آپدیت و به‌روزرسانی ظاهر سایت
 • طراحی لوگو و پوسترهای وب
 • تدوین استراتژی تخصصی محتوا
 • ارائه مشاوره و تحلیل محتواهای موجود در سایت
برنزی

پکیج طلایی

میلیون 7
ماهانه
 • تعداد کلیدواژه هدف‌ : 60 تا 70 کلمه پایه / 15 تا 18 کلمه تخصصی / 5 تا 8 کلمه پیشرفته
 • افزایش نرخ کلیک تا 200 عدد روزانه
 • میزبانی در فضای ابری پر سرعت
 • راه اندازی بخش فروش آنلاین وب‌سایت
 • تخصیص کارشناس و نیروی اختصاصی
 • تدوین استراتژی Google-Ads ( ادورز )
 • تدوین استراتژی شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات
 • مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی
 • آموزش کنترل‌پنل سئو و تحلیل کنسول گوگل
 • تدوین استراتژی تبلیغات کلیکی در سایت‌های مطرح
طلایی

پکیج نقره ای

میلیون 5
ماهانه
 • تعداد کلیدواژه هدف‌ : 40 تا 45 کلمه پایه / 10 تا 13 کلمه تخصصی / 3 تا 5 کلمه پیشرفته
 • افزایش نرخ کلیک تا 100 عدد روزانه
 • تدوین استراتژی و نگارش رپرتاژ
 • افزایش DA وب‌سایت
 • CDN » شبکه توزیع محتوا
 • رفع خطاهای وب‌سایت و کنسول گوگل
 • ارائه روش‌های کاربردی جهت افزایش CTR
 • طراحی و صفحه سازی تخصصی برای هر محتوا
 • تشکیل جلسات مشاوره‌‌ای در زمینه بهبود و ارتقا سئو
نقره ای

چگونه رتبه اول گوگل باشیم؟

بسیاری از کارفرمایان اولین سوالی که برای سئو و بهینه سازی سایتشان میپرسند این است که: طی چه مدتی به صفحه اول گوگل میرسیم؟ پاسخ به این سوال را باید این چنین داد که رسیدن به این جایگاه فاکتورهایی از جمله رقبا، شرایط حال حاضر سایت ، کلمات کلیدی و بسیاری موارد دیگر است. سئو امری طولانی مدت و اختصاص زمان کافی برای آن از فاکتورهای مهم حصول نتیجه شمرده میشود. به همین دلیل گول شرکت هایی که به شما وعده ی کوتاه مدت برای رسیدن به جایگاه اول گوگل را میدهند نخورده و در این مورد با کارشناسان سئو مشورت و از آنها راهکار بخواهید. مشاوران ایراکد در هر ساعت از شبانه روز آماده همکاری با شما در زمینه خدمات سئو و بهینه سازی سایت میباشد.

رتبه اول گوگل با سئو

انواع روش های سئئو و بهینه سازی سایت

انواع سئو سایت

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) فرآیند افزایش کیفیت و کمیت میزان ترافیک وب سایت با افزایش دیده شدن سایت یا صفحه وب برای کاربران یک موتور جستجو است. سئو به بهبود نتایج ارگانیک اشاره دارد و شامل ترافیک مستقیم و تبلیغات نیست.

وب سایتهایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه اول نتایج جستجو را دارند بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آوردند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند

سئئو کلاه سفید

در صورتی که از روش های مناسب برای سئو سایت و محتوای غیر تکراری و ارزشمند استفاده شود، اثرات مثبت این کار پس از مدتی مشخص می گردد و با مشاهده ی پیشرفت، شما متوجه خواهید شد که سایتتان مورد توجه گوگل قرار گرفته است.

سئئو کلاه خاکستری

این روش شامل استفاده از عنوان ها و محتوایی است که هدف اصلی آن جلب توجه و تشویق کاربر به کلیک بر روی یک لینک یا صفحه خاص است و ارزشی ارائه نمی‌کند. با استفاده از این تکنیک، معمولا مخاطب کنجکاو شده و با کلیک بر روی آن لینک وارد سایت مقصد طعمه می‌شود.

سئئو کلاه سیاه

برخی از روش ها نیز هستند که در مدت زمان کوتاهی منجر به پیشرفت رتبه ی سایت شما در نزد google می شوند، اما اغلب این روش ها توسط گوگل شناسایی و منسوخ شده اند و کمتر کسی است که ریسک استفاده از شیوه هایی که به نام سئو کلاه سیاه معروف هستند را بپذیرد.

نکات تکمیلی سئئو و بهینه سازی سایت

سوالات متداول

هر گاه برای بالا رفتن کیفیت سایت خود از خدمات سئو کمک بگیرید در مدت زمان کوتاهی شاهد افزایش چشمگیر آمار بازدید سایت و در نتیجه آن افزایش میزان فروش نیز خواهید بود؛ بنابراین امروزه هر فردی برای موفقیت و پیشی گرفتن از رقیبان در حوزه کاری خود بهتر است از این خدمات استفاده کند زیرا اگر از سئو سایت غافل شوید نه تنها توانایی رقابت را به دست نمی‌آورید بلکه ممکن است برای همیشه از عرصه رقابت نیز کنار گذاشته شوید. سئو سایت و فروش شما را چند برابر میکند زیرا مانند بمب در گوگل باعث انفجار میشود. 

اگر درباره سئو مطالعاتی داشته‌اید احتمالا می‌دانید که یکی از روش‌های بالا بردن رتبه سایت در گوگل، بک‌لینک‌ها هستند.

بهتر است بدانید که با توجه به گفته‌های پیشین در مورد موتورهای جستجوگر آنها فوق العاده هوشمند هستند اما این هوشمندی به اندازه ای نیست که بتواند مطالبی را که درج کرده اید را کاملا درک کند بنابراین برای آن که بتواند به خوبی از میزان کیفیت مطالب و همچنین ویژگی‌های سایت آگاهی پیدا کند باید از ترفندهایی کمک بگیرید به بیان دیگر باید به موتورهای جستجوگر کدهای مشخص و قابل فهمی را انتقال دهید.

بنابراین به طریق مختلف می‌توانید این کدها را بسازید برای مثال هرگاه در محتوای متنی از لینک‌های داخلی که مطالب موجود در صفحات مختلف سایت را به هم مرتبط می‌کند و یا از لینک خارجی که مخاطب را برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت دیگری ارجاع می‌دهد استفاده کنید، این لینک‌ها به عنوان یک کد نظر موتورهای جستجوگر را جلب کرده و به بهینه سازی سایت شما کمک خواهد کرد.

تبلیغات گوگل به صورت کلیکی هستند و به ازای هر کلیکی که بر روی محصول یا خدماتتون میشه شما پول پرداخت میکنید و به محض پایان اعتبار حساب شما تبلیغات و قرارگیری سایتتون در گوگل متوقف میشه! اما در سئو به صورت طبیعی سایتتون بالا میاد و به مدت خیلی طولانی در صفحات برتر گوگل بدون پرداخت هزینه ثابت میمونه

 

روش ها  و تکنیک های مختلفی برای بهینه سازی وب سایت ها وجود دارند و بیشتر این تکنیک ها داخل سایت پیاده‌سازی می‌شوند. ساختار وب‌سایت و کدهای آن به نحوی تغییر پیدا می‌کند که موتورهای جستجو بتوانند به راحتی آنها را آنالیز کنند و کلمات کلیدی بیشتر در وب‌سایت شما استفاده می‌شوند. برخی از این روش ها نیز به صورت خارجی بوده  برای مثال، لینک شما در وب‌سایت‌های مرتبط با اعتبار بالا قرار داده می‌شود و در نتیجه به اهمیت شما در نزد موتورهای جستجوگر افزوده می‌شود.

 آن کلماتی است که در زمینۀ کاری شما اهمیت دارند و کاربران بیشتر آنها را جستجو می‌کنند. با شناخت این کلمات میتوان تمرکز خود را به سمت آنها معطوف کرد و با این کار مطمئن هستید  که هنگام جستجوی این کلمات، وب‌سایت شما در صحفۀ اول جستجو نمایش داده شود. با کلمات کلیدی مناسب و مورد توجه کاربران  می‌توانید بیشترین تعداد کاربران مرتبط را به سمت وب‌سایت خود راهنمایی کرده و بدین ترتیب مشتریان بیشتری داشته باشید.

نکته مهم در مورد سایت فروشگاهی آن است که به دلیل وابستگی این گونه سایت‌ها به سئو و بهینه سازی می‌بایست عمل سئو با دقت و توجه بیشتری انجام شود زیرا اگر در این کار غفلت و یا سهل انگاری رخ دهد ممکن است نتایج مخرب و بسیار بدی را به همراه داشته باشد چون همانطور که این خدمات بر روی موفقیت تاثیر مثبت خواهد داشت اگر اصولی انجام نگیرد، می‌تواند نتایج نامطلوبی داشته باشد.

برای مثال یکی از مواردی که در سئو سایت فروشگاهی از اهمیت زیادی برخوردار است چک کردن کلمه کلیدی در تمامی صفحات سایت می‌باشد زیرا اگر کلمه کلیدی در هنگام جستجو در بخشی از سایت عمل نکند، خدمات سئو سایت به کاری بیهوده تبدیل می‌شود.

محتوای و یونیک و منحصر به فرد تولید کنید. کپی‌برداری اصلا به نفع وبسایت نیست. همیشه برای نوشتن هر مقاله‌ای سعی کنید از منابع معتبر زبان اصلی که به روز هستند استفاده کنید. همیشه کسانی هستند که به دنبال مطالب دست اول و جدید در زمینه‌ای خاص هستند. در صورتی که حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید، این دسته از مخاطبین را نیز به خود جذب خواهید کرد

شرکت ایراکد با انجام خدمات تخصصی و آنالیز رقبا استراتژی کسب و کار شما را چیده و در جهت به روز رسانی آن بر می آید. به طور حتم ما در ایراکد سئئو را به صورت کلاه سفید و مطابق با استانداردهای گوگل انجام میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.