ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

نمونه کار های طراحی اپلیکیشن

ایراکد طراح ده ها اپلیکیشن تخصصی، فروشگاهی، خدماتی، تجاری و سازمانی در ایران و 21 کشور دنیا می باشد.

اپلیکیشن فروشگاهی نویافت

اپلیکیشن فروشگاهی نویافت با تمامی قابلیت ها و امکانات اپلیکیشن فروشگاهی است که مشتریان می توانند محصولات خود را سفارش دهند و علاوه بر آن نویافت برای بازیافت بهتر ضایعات و با این شعار و ایده که ضایعات بهتر بازیافت شوند قابلیتی داره که مشتریان ضایعات خود رو به ماموران نویافت تحویل دهند و به ازای بتوانند از فروشگاه خرید یا کسب درآمد داشته باشند


یعنی در اپلیکیشن فروشگاه بخشی برای ثبت درخواست جمع آوری ضایعات هست که درخواست خودشون که مشخص میکنه چقدر ضایعات و … دارند رو ثبت میکنند تا مامورین بازیافت بیان و ضایعات را تحویل بگیرند.

Noyaft Min

اپلیکیشن فروشگاهی Kong Sea

فروشگاه Kong Sea جهت ارائه انواع آبزیان و لوازم صیادی فعالیت میکند و هدف این مجموعه، سهولت در دسترسی به انواع آبزیان، به ویژه آبزیان جنوب کشور، و همچنین فراهم کردن لوازم مورد نیاز صیادان است. این مجموعه فعالیت خود را از سال 1400 شروع کرده و همواره به دنبال راهی برای سهولت در فراهم کردن بهترین انواع آبزیان برای مشتریان خود و همچنین بهترین لوازم صیادی برای صیادان عزیز کشور است. فروشگاه کنگ سی با عرضه مستقیم آبزیان از دل دریا تا خانه شما این بستر را فراهم کرده تا بتوانید آبزیان با کیفیت مورد نیاز خود را مستقیما از صیادان خریداری و درب منزل آن را دریافت نمایید. همچنین برای صیادان نیز این بستر فراهم شده تا با کمترین قیمت، لوازم با کیفیت صید خود را به سادگی فراهم نمایند

اپلیکیشن تامین کننده کنگ سی

اپلیکیشن تامین کننده کنگ سی برای صیادان و ماهیگیران طراحی شده تا صیادان بتوانند صید خود را درفروشگاه ثبت کنند و به فروش برسانند .

صیادان در اپلیکیشن ثبت نام می کنند و پس از این که اطلاعات آنها از مدیریت تایید شد می توانند ماهی های خود را در آگهی های فروش ثبت کنند ، در آگهی ها مشخصات ماهی صید شده و قیمت مورد نظر آنها ثبت می شود و پس از بررسی از سمت مدیریت محصولات آنها در فروشگاه به فروش خواهد رسید.

در این اپلیکیشن برای سهولت صیادان بخش خرید از فروشگاه به منظور خرید یخ در نظر گرفته شده تا بتوانند علاوه بر فروش ماهی یخ مورد نیاز خود را از فروشگاه سفارش دهند

Tamin Konande Min
Pey Kong Sea Min

اپلیکیشن پیک کنگ سی


اپلیکیشن برای افرادی توسعه داده شده است که قصد دارند به عنوان پیک محصولات فروشگاه کنگ سی را به مشتریان تحویل دهند
برای فعالیت به عنوان راننده در اپلیکیشن نیاز هست که ابتدا در اپلیکیشن ثبت نام شود و پس از تایید از سمت پنل مدیرتی رانندگان می توانند در اپلیکیشن فعالیت داشته باشند .
زمانی که راننده اپلیکیشن را در حالت فعال انتخاب میکند برای او درخواست جابه جایی محصول ارسال می شود و میتواند بامشاهده ی مسیر و جزییات سفارش ، درخواست ارسال شده را قبول یا رد کند . راننده برای جابه جایی محصول از نقشه ای که مسیر حرکت را برایش نشان می دهد استفاده میکند و محصول را دریافت و در مقصد محصول را به مشتری تحویل داده و گزینه تحویل محصول را انتخاب میکند.

اپلیکیشن سازمان بهزیستی کشور

قابلیت های و ویژگی های کلیدی

Behzisti
Nopeik Min

اپلیکیشن نوپیک

اپلیکیشن برای رانندگان نویافت توسعه داده شده است و کاربران اپلیکیشن رانندگانی هستند که محصولات خریداری شده از فروشگاه را به دست مشتریان می رسانند و رانندگانی که پسماند و ضایعات محصولات را از مشتریان دریافت می کنند.

زمانی که راننده اپلیکیشن را در حالت فعال انتخاب میکند برای او درخواست جمع آوری ضایعات ارسال می شود و میتواند بامشاهده ی مسیر در مسیریاب نوپیک یا دیگر اپلیکیشن های مسیریاب به محل درخواست مشتری مراجعه کند و ضایعات و پسماند آن ها را جمع آوری کند.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ایرانیول

فروشگاه اینترنتی ایرانیول برای اولین بار در ایران شرایطی را فراهم کرده است تا خریداران با پرداخت کمترین کارمزد ممکن و بهترین شرایط ارسال محصول ، محصول خود را از برندهای تخفیف خورده در فروشگاه‌های مختلف و با پرداخت ریالی در درگاه‌های امن ، بدون محدودیت خریدکرده و در کوتاهترین زمان ممکن ، در سرار کشور درب منزل دریافت کنند .

  • زبان برنامه نویسی پروژه : کاتلین
  • پنل مدیرتی با استفاده از زبان برنامه نویسی php و فریم ورک لاراول
IranYol Min
Sanaye Min

اپلیکیشن صنایع فولاد زمانی

قابلیت های و ویژگی های کلیدی

اپلیکیشن Pettel Port

اپلیکیشن برای کاربرانی که قصد مهاجرت و تحصیل در کشور روسیه را دارند امکاناتی را در برگرفته است .

قابلیت های و ویژگی های کلیدی

PettelPort Min
Ketabyar

اپلیکیشن ktebyar

دنیای کتاب‌های صوتی /لذت گوش دادن به کتاب

قابلیت های و ویژگی های کلیدی

شنیدن داستان ها و قصه ها، به دست آوردن اطلاعات جدید و خواندن کتاب به طور کلی، علاوه بر اینکه ما را به آدم های خوشحال تری تبدیل می کند و احساسات و تفکرمان را به جریان می اندازد، باعث می شود که پیشرفت کنیم و راه و چاه زندگی توی این دنیای شلوغ را هم یاد بگیریم تا دنیای بهتری داشته باشیم. اما همین زندگی شلوغ باعث شده تا وقت خالی برای کتاب خواندن نداشته باشیم. کتاب یار راه حلی است برای زندگی شلوغ امروزی که کتاب ها، دانستنی های مفید زندگی و کسب و کار و هر چیز خوب دیگه ای را برای شما شنیدنی و جذاب می کند. اینگونه شما می توانید همیشه و همه جا با گوش دادن به کتاب های صوتی، یاد بگیرید، شگفت زده بشوید و از وقت خود بهترین استفاده را ببرید. مثلا موقع پیاده روی روزانه، توی مترو، تاکسی و اتوبوس، زمان مسافرت ها، موقع رسیدگی به کارهای خانه، قبل از خواب و یا هر وقت دیگه ای می توانید از شنیدن کتاب لذت ببرید.

نمونه کار طراحی اپلیکیشن تیپینگو

اپلیکیشن tipingo  یک فروشگاه مارکت پلیس هست که  کاربران در این اپلیکیشن قادر خواهند بود محصولات خودشون رو به تمام مصرف کنندگان به نمایش بزارن و و محصولات مورد نیاز خودشون رو خریداری کنن. در واقع مشابه اپلیکیشن کمدا که در آن خرید و فروش کالا صورت میگیره.

آقای کامبیز سیدجوادی در بهار ۱۴۰۰ به فکر پیاده سازی این ایده افتاده و توانست در مدت زمان کوتاهی اونو اجرا کند.هر کاربر پس از ثبت نام در سایت که از طریق ثبت شماره همراه انجام می شه صاحب یک پروفایل کاربری خواهد شد.

اپلیکیشن امدادیار نسخه عملیات نگار

این نرم افزار جزء نرم افزار های تخصصی برای مدیریت حوادثی که تیم های عملیاتی سازمان امداد و نجات از راه های مختلف اعم از خط امدادی ۱۱۲، باقی ارگانها و مراجعات حضوری اطلاع پیدا می کنند،می باشد.

از زمان اطلاع از حادثه تا زمان بازگشت به پایگاه مراحل را مستندسازی و براساس درجه اهمیت، اطلاعات عملیات را به صورت کلی و جزئی برای طی مراحل بعدی به سامانه یکپارچه مدیریت حوادث ( DMIS ) ارسال خواهند کرد.رابط کاربری زیبا و در عین حال هوشمند به شما این امکان می دهد که در محیط گرافیگی زیبا، ارائه خدمت به صورت ساده ومتفاوت تر از همیشه را تجربه کنید.

 

امکانات اپلیکیشن

اپلیکیشن همیار هلال

قابلیت های و ویژگی های کلیدی

Mobile Tracer Min

اپلیکیشن ردیاب موبایل

این پروژه بستری جهت ردیابی موبایل فراهم می نماید.

کلیه والدین، روسای ادارات و سایر افراد حقیقی و حقوقی، در صورت تمایل به ردیابی اطلاعات و اشخاص مورد نظر، با ثبت نام در سایت مکسروید، توکن دریافت می نمایند و بعد از نصب برنامه بر روی گوشی، امکان خواندن پیام ها، مسیرهای عبوری به صورت زنده، لوکیشن، سایت های جستجو شده، پیام های رد و بدل شده در فضای مجازی (اینستاگران، شاد، تلگرام، واتساپ و..) برنامه های نصب شده بر روی گوشی را خواهند داشت.

علاوه بر این امکان مدیریت برنامه ها از طریق پنل مقدور می باشد، به طور مثال امکان مسدود نمودن شماره تماس خاصی و یا وب سایت و برنامه خاصی مقدور می باشد.

برنامه بر روی گوشی به صورت مخفی می باشد و شخص از وجود ان بی خبر می باشد. بنابراین در پس زمینه موبایل اطلاعات با اتصاب به اینترنت به سرور ارسال خواهد شدو.

اپلیکیشن آسان سرویس

آسان سرویس، سامانه هوشمند تعمیر خودرو ، پل ارتباطی میان راننده و تعمیرگاه ها است . با این اپلیکیشن ، پس از مشخص کرد موقعیت خود، نزدیک ترین تعمیرگاه و یا سایر صنف های مرتیط با خودرو به شما معرفی می شود. با آسان سرویس تعمیری ایمن ، راحت و مقرون به صرفه در کمترین زمان ممکن را تجربه خواهید کرد.اپلیکیشن آسان سرویس دارای لیستی از تعمیگاه ها و اصناف مرتبط با خدمات خودرویی در سطح کشور ایران است .

کیفیت بالا را با قیمت پایین تجربه کنید.همچنین قیمت ها توسط اصناف مشخص می شود و تعمیرگاه مبلغی اضافی را از شما نخواهد گرفت.تنها با چند کلیک بر روی گوشی می توانید بهترین تعمیرگاه را بیابید نیازی به جستجو در سطح شهر و صرف وقت اضافی نیست.

اپلیکیشن شهرداری بابلسر

این اپلیکیشن برای ارائه خدمات به صورت آنلاین برای شهروندان شهر بابلسر توسعه داده شده است.

درباره ی شهر بابلسر

اپلیکیشن سرویس کار

شرکت نیو سرویس با توجه به تخصصی بودن در حوزه ی تعمیر لوازم خانگی قصد دارد با خدمات دهی بصورت آنلاین از سود جویان و غیر متخصصان که فقط واسط بین شما و تکنسین در این حوزه هستند جلوگیری کرده و بهترین تجربه را برای شما رقم بزند.

شرکت نیوسرویس در سال1395 با هدف ایجاد تحول و تغییر در سبک خدمات رسانی به مشتریان در ایران فعالیت خود را شروع کرد.هدف اصلی شرکت راحتی مشتری و اشتغال زایی برای تکنسین های متخصص در این زمینه بود و تمام تلاش این مجموعه در این سال ها این بوده کیفیت مناسب خدمات رسانی را بهبود بخشد.


مجموعه نیوسرویس به لطف تیمی توانمند از بهترین متخصصان تعمیرات لوازم برقی و خانگی، خدمات کامل تعمیر لوازم خانگی را در محل به شما ارائه می‌کند. سابقه درخشان، مشتریان راضی و گارانتی کامل تضمین کیفیت خدمات افتخار ما در نیوسرویس است.

Elamidz Min

اپلیکیشن آلامیدز

این اپلیکیشن برای کاربرانی که به داستان علاقه دارند این قابلیت رو فراهم میکند تا بتوانند از بین ژانرهای مختلف داستان های موردعلاقه خود را انتخاب و مطالعه کنند. علاوه براین کاربرانی که به نوشتن داستان علاقه مند هستند می توانند داستان خود را بنویسند و برای دوستان خود به اشتراک بگذارند

امکانات اپلیکیشن

اپلیکیشن دیزاین آشپزخانه

شبیه سازی یک ساختمان همراه با جزئیات فرآیندی بسیار سخت و دشوار است و معمولا زمان زیادی را از طراحان می گیرد. همچنین شبیه سازی یک محیط نیازمند مهارت و تجربه زیاد است. نرم افزار kitchen3D می تواند این مشکلات را حل کند و شما می توانید با کمترین دانش فنی و صرفا بر اساس ایده های خود محیط یک آشپزخانه را طراحی کنید و این کار در زمان کوتاه قابل انجام است.

امکانات اپلیکیشن:

اپلیکیشن صرافی کردیت بانک

امروزه ارز دیجیتال موضوع ترند شده در تمامی کشور ها از جمله ایران است. بسیار از مردم به دنبال یک صرافی آنلاین ارزدیجیتال هستند تا بتوانند داخل آن به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند. صرافی کردیت بانک این امکان را برای شما فراهم کرده است و شما میتوانید خرید و فروش ارز های دیجیتال را از طریق کردیت بانک انجام دهید. اپلیکیشن کردیت بانک نیز با طراحی و امکانات فوق العاده باعث می شود از طریق تلفن همراه هوشمند خود بتوانید ارزهای دیجیتال خود را مدیریت کنید.

امکانات اپلیکیشن

اپلیکیشن سرویسک (ایلام سرویس)

زندگی شهری باعث شده تا از وسایل الکترونیکی مختلفی داخل خانه خود استفاده کنیم. همچنین وسایل و امکانات مختلف دیگری نیز داخل خانه ها وجود دارد. اما گاها این وسایل قدیمی می شوند و ممکن است به تعمیر نیاز داشته باشند. اپلیکیشن ایلام سرویس به شما کمک می کند تا بتوانید خدمات تعمیر این وسایل را دریافت کنید و تعمیرکار به خانه شما خواهد آمد و در همان جا وسیله را درست خواهد کرد.

امکانات اپلیکیشن:

اپلیکیشن تقویم وکلا

اپلیکیشن تقویم وکیل، اولین تقویم به صورت اختصاصی و منحصر به فرد جهت ثبت و پیگیری اطلاعات وکلا می باشد.
با توجه به تعدد زیاد تقویم های فارسی و کاربرد های متنوع، اپلیکیشن تقویم وکیل، در سال 1400 رونمایی شد. از جمله قابلیت های این تقویم امکان ثبت جلسات، اخطار یا دادنامه، بایگانی پرونده وکلا می باشد.
همچنین جهت ثبت چک لیست روزانه و یادآوری مناسبت های شخصی، تب هایی در نظر گرفته است.
از جمله ویژگی های دیگر این تقویم آلارم جلسات 24 و یک ساعت قبل از هر جلسه می باشد.
انواع گزارشات هفتگی، ماهانه و سالانه به عنوان کاربردی ترین بخش های تقویم معرفی می شود.
همچنین این تقویم از ابزارهای مفیدی جهت شخصی سازی، مانند تغییر رنگ تقویم، تغییر حروف فارسی به انگلیسی، تغییر سایز نوشته ها و… می باشد.

امکانات اپلیکیشن

اپلیکیشن ساختار شهرداری بیرجند

در راستای توجه ویژه دولت محترم مبنی بر ارائه خدمات مطلوب و پاسخگویی سریع در بسترهاي الکترونيکي و تحت شبکه، اداره آمار و فن آوري اطلاعات شهرداري بيرجند برآن شد تا بالغ بريکصد خدمت الکترونيکي را با توجه به نيازشهروندي با استفاده از سامانه و اپلیکشن ساختار در اختيار همشهريان عزيز قرار دهد.

این سامانه در سه بخش طراحی شده است :

اپلیکیشن اداره عشایری خراسان جنوبی

نرم افزار سایت اداره عشایری خراسان جنوبی  برای ارائه خدمات اطلاع رسانی و میزخدمت طراحی شده است.

با نصب این نرم افزار علاوه بر دسترسی آنی به جدیدترین اخبار ایران و عشایری ، قادر خواهید بود که به عنوان شهروند از خدمات الکترونیکی میز خدمت با سریع ترین زمان و آسانترین روش استفاده نمایید. در این نرم افزار امکان دریافت اخبار فوری نیز فراهم شده است . همچنین شما می توانید اخبار داغ و اطلاعاتی که در این نرم افزار درج میشود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

امکانات اپلیکیشن

اپلیکیشن جهاد کشاورزی

اپلیکیشن جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در کنار اینکه جنبه اطلاع رسانی دارد می تواند  میز خدمت الکترونیکی را  بدون اتلاف وقت و هزینه برای کاربران عزیز ارائه دهد.

دنیای اینترنت، راه حلی برای دستیابی به جدیدترین خبرها در جهان امروز است.امروزه کاربران عزیز می‌توانند به راحتی و تنها با استفاده از گوشی هوشمند خود به مطالعه اخبار داغ روز بپردازند.

اپلیکیشن جهاد کشاورزی این امکان را فراهم می آورد  که شما عزیزان بتوانید به تازه ترین  اخبار مهم و داغ مربوط به ایران و جهاد کشاورزی دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین

اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین نرم افزاری هوشمند برای مسیریابی تمامی مشاغلی است که برای ارائه ی خدمت رسانی به مکانی برای ارائه خدمات نیاز دارند. این اپلیکیشن توسط دپارتمان طراحی اپلیکیشن ایراکد  طراحی و به مرحله ی پیاده سازی رسیده است. اپلیکیشن در حقیقت  پل ارتباطی میان صاحبان کسب و کارها ، اصناف و … با مردم میباشد. با این اپلیکیشن ، پس از مشخص کردن موقعیت خود، نزدیک ترین مکان خدمت مورد نظر شما و یا سایر صنف های مرتبط با آن به شما معرفی می شود. اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین به عنوان یک webgise  عمل کرده و موقعیت مکانی تمامی خدمات و صنف های زیر مجموعه را نمایش میدهد.  با این اپلیکیشن ایمن ، راحت و مقرون به صرفه و در کمترین زمان ممکن خدمت مورد نظر خود را شناسایی کرده و به مقصد مورد نظر رهنمون خواهید شد.

امکانات اپلیکیشن

اپلیکیشن عادین

اپلیکیشن موبایل عادین به سفارش ستاد مرکزی راهیان نور کشور توسط دپارتمان طراحی اپلیکیشن ایراکد طراحی و پیاده سازی شده است.

عادین اپلیکیشن آمار گیری و گزارش گیری در همه ی فرایند ها و فعالیت های راهیان نور می باشد که یکی از مشخصه های ویژه آن تعیین محدوده ی زمانی برای فعالیت فرد آمار گیر در بازه ی زمانی مربوط به خود است.

داده هایی که به صورت کاملا جامع روی سرور قرار می گیرد و گزارشات جامع آنها می توانند مبنای تصمیم گیری و مدیریت صحیح امور درمانی در راهیان نور قرار بگیرند.

اپلیکیشن عادین

با انتخاب هر یک از خدمات ، نمونه کارهای مرتبط با آن را مشاهده کنید.

طراحی سایت

نمونه کار های طراحی سایت

برنامه نویسی

نمونه کار های برنامه نویسی

بین المللی

نمونه کار های بین المللی

سئئو و دیجیتال مارکتینگ

نمونه کار های سئو و دیجیتال مارکتینگ