ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

نمونه کار های طراحی اپلیکیشن

ایراکد طراح ده ها اپلیکیشن تخصصی، فروشگاهی، خدماتی، تجاری و سازمانی در ایران و 21 کشور دنیا می باشد.

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ویدئو معرفی برخی از پروژه های طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن فروشگاهی نویافت

اپلیکیشن فروشگاهی نویافت با تمامی قابلیت ها و امکانات اپلیکیشن فروشگاهی است که مشتریان می توانند محصولات خود را سفارش دهند و علاوه بر آن نویافت برای بازیافت بهتر ضایعات و با این شعار و ایده که ضایعات بهتر بازیافت شوند قابلیتی داره که مشتریان ضایعات خود رو به ماموران نویافت تحویل دهند و به ازای بتوانند از فروشگاه خرید یا کسب درآمد داشته باشند


یعنی در اپلیکیشن فروشگاه بخشی برای ثبت درخواست جمع آوری ضایعات هست که درخواست خودشون که مشخص میکنه چقدر ضایعات و … دارند رو ثبت میکنند تا مامورین بازیافت بیان و ضایعات را تحویل بگیرند.

Noyaft Min

اپلیکیشن فروشگاهی Kong Sea

فروشگاه Kong Sea جهت ارائه انواع آبزیان و لوازم صیادی فعالیت میکند و هدف این مجموعه، سهولت در دسترسی به انواع آبزیان، به ویژه آبزیان جنوب کشور، و همچنین فراهم کردن لوازم مورد نیاز صیادان است. این مجموعه فعالیت خود را از سال 1400 شروع کرده و همواره به دنبال راهی برای سهولت در فراهم کردن بهترین انواع آبزیان برای مشتریان خود و همچنین بهترین لوازم صیادی برای صیادان عزیز کشور است. فروشگاه کنگ سی با عرضه مستقیم آبزیان از دل دریا تا خانه شما این بستر را فراهم کرده تا بتوانید آبزیان با کیفیت مورد نیاز خود را مستقیما از صیادان خریداری و درب منزل آن را دریافت نمایید. همچنین برای صیادان نیز این بستر فراهم شده تا با کمترین قیمت، لوازم با کیفیت صید خود را به سادگی فراهم نمایند

اپلیکیشن تامین کننده کنگ سی

اپلیکیشن تامین کننده کنگ سی برای صیادان و ماهیگیران طراحی شده تا صیادان بتوانند صید خود را درفروشگاه ثبت کنند و به فروش برسانند .

صیادان در اپلیکیشن ثبت نام می کنند و پس از این که اطلاعات آنها از مدیریت تایید شد می توانند ماهی های خود را در آگهی های فروش ثبت کنند ، در آگهی ها مشخصات ماهی صید شده و قیمت مورد نظر آنها ثبت می شود و پس از بررسی از سمت مدیریت محصولات آنها در فروشگاه به فروش خواهد رسید.

در این اپلیکیشن برای سهولت صیادان بخش خرید از فروشگاه به منظور خرید یخ در نظر گرفته شده تا بتوانند علاوه بر فروش ماهی یخ مورد نیاز خود را از فروشگاه سفارش دهند

Tamin Konande Min
Pey Kong Sea Min

اپلیکیشن پیک کنگ سی


اپلیکیشن برای افرادی توسعه داده شده است که قصد دارند به عنوان پیک محصولات فروشگاه کنگ سی را به مشتریان تحویل دهند
برای فعالیت به عنوان راننده در اپلیکیشن نیاز هست که ابتدا در اپلیکیشن ثبت نام شود و پس از تایید از سمت پنل مدیرتی رانندگان می توانند در اپلیکیشن فعالیت داشته باشند .
زمانی که راننده اپلیکیشن را در حالت فعال انتخاب میکند برای او درخواست جابه جایی محصول ارسال می شود و میتواند بامشاهده ی مسیر و جزییات سفارش ، درخواست ارسال شده را قبول یا رد کند . راننده برای جابه جایی محصول از نقشه ای که مسیر حرکت را برایش نشان می دهد استفاده میکند و محصول را دریافت و در مقصد محصول را به مشتری تحویل داده و گزینه تحویل محصول را انتخاب میکند.

اپلیکیشن سازمان بهزیستی کشور

قابلیت های و ویژگی های کلیدی

Behzisti
Nopeik Min

اپلیکیشن نوپیک

اپلیکیشن برای رانندگان نویافت توسعه داده شده است و کاربران اپلیکیشن رانندگانی هستند که محصولات خریداری شده از فروشگاه را به دست مشتریان می رسانند و رانندگانی که پسماند و ضایعات محصولات را از مشتریان دریافت می کنند.

زمانی که راننده اپلیکیشن را در حالت فعال انتخاب میکند برای او درخواست جمع آوری ضایعات ارسال می شود و میتواند بامشاهده ی مسیر در مسیریاب نوپیک یا دیگر اپلیکیشن های مسیریاب به محل درخواست مشتری مراجعه کند و ضایعات و پسماند آن ها را جمع آوری کند.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ایرانیول

فروشگاه اینترنتی ایرانیول برای اولین بار در ایران شرایطی را فراهم کرده است تا خریداران با پرداخت کمترین کارمزد ممکن و بهترین شرایط ارسال محصول ، محصول خود را از برندهای تخفیف خورده در فروشگاه‌های مختلف و با پرداخت ریالی در درگاه‌های امن ، بدون محدودیت خریدکرده و در کوتاهترین زمان ممکن ، در سرار کشور درب منزل دریافت کنند .

  • زبان برنامه نویسی پروژه : کاتلین
  • پنل مدیرتی با استفاده از زبان برنامه نویسی php و فریم ورک لاراول
IranYol Min
Sanaye Min

اپلیکیشن صنایع فولاد زمانی

قابلیت های و ویژگی های کلیدی

اپلیکیشن Pettel Port

اپلیکیشن برای کاربرانی که قصد مهاجرت و تحصیل در کشور روسیه را دارند امکاناتی را در برگرفته است .

قابلیت های و ویژگی های کلیدی

PettelPort Min
معرفی و شرح کامل اپلیکیشن مسیریلب خدمات آنلاین

اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین

زمان مطالعه: 1 دقیقهاپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین نرم افزاری هوشمند برای مسیریابی تمامی مشاغلی است که برای ارائه ی خدمت رسانی به مکانی برای ارائه خدمات نیاز دارند.

اپلیکیشن آسان سرویس

اپلیکیشن آسان سرویس

زمان مطالعه: 1 دقیقهآسان سرویس، سامانه ای هوشمند برای تعمیر خودرو ، طراحی و پیاده سازی شده توسط دپارتمان طراحی اپلیکیشن ایراکد است که  پل ارتباطی میان راننده

اپلیکیشن اداره عشایری خراسان جنوبی

زمان مطالعه: 1 دقیقهنرم افزار سایت اداره عشایری خراسان جنوبی  برای ارائه خدمات اطلاع رسانی و میزخدمت طراحی شده است. با نصب این نرم افزار علاوه بر دسترسی

اپلیکیشن جهاد کشاورزی

زمان مطالعه: 1 دقیقهاپلیکیشن جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در کنار اینکه جنبه اطلاع رسانی دارد می تواند  میز خدمت الکترونیکی را  بدون اتلاف وقت و هزینه برای کاربران

اپلیکیشن عادین

اپلیکیشن عادین

زمان مطالعه: 1 دقیقه?? اپلیکیشن موبایل عادین به سفارش ستاد مرکزی راهیان نور کشور توسط دپارتمان طراحی اپلیکیشن ایراکد طراحی و پیاده سازی شده است. عادین اپلیکیشن آمار

مشخص کردن ایده و طرح گرافیکی طراحی اپلیکیشن

هزینه ساخت اپلیکیشن

برای تعیین هزینه ساخت اپلیکیشن عوامل متعددی  بستگی دارند. با توجه به امکانات و ویژگی های اپلیکیشن و نوع کدنویسی آن، هزینه ی اپ مشخص و تعیین می شود. پس در ابتدا اپلیکیشن مورد نیاز خود را انتخاب کنید، سپس قیمت آن را مشاهده کنید.

با انتخاب هر یک از خدمات ، نمونه کارهای مرتبط با آن را مشاهده کنید.

طراحی سایت

نمونه کار های طراحی سایت

برنامه نویسی

نمونه کار های برنامه نویسی

طراحی اپلیکیشن

نمونه کار های طراحی اپلیکیشن

سئئو و دیجیتال مارکتینگ

نمونه کار های سئو و دیجیتال مارکتینگ