نمونه کارهای برنامه نویسی

اجرای صدها پروژه برنامه نویسی و سامانه های نرم افزاری در داخل و خارج از کشور با جدیدترین و بروزترین زبان های برنامه نویسی

شاخص ترین نمونه کارهای برنامه نویسی

برترین پروژه ها و سامانه های ملی و بین المللی ایراکد

سامانه جامع مدیریت بحران کشور

سامانه امدادیار

سامانه هلال من

سامانه 112 جمعیت هلال احمر

سامانه ملی و یکپارچه راهیان نور کشور

سامانه گردشگری دانشگاه آزاد اسلامی

Programming Portfolio

دیگر نمونه کارهای برنامه نویسی

سامانه جامع مدیریت بحران کشور

سازمان مدیریت بحران کشور یکی از سازمان های دولتی ایران میباشد که زیر نظر وزارت کشور ایران فعالیت میکنند. و وظیفه پیشگیری و آمادگی از بحران ها، مدیریت آنها و ارائه کمک های اولیه به آسیب دیدگان و ساماندهی و بازسازی مناطق آسیب دیده را بر عهده دارد. این سازمان از سال ۱۳۸۷ در زمان دولت نهم شروع به فعالیت کرده و در تعیین قوانین و چهارچوب های به دست آمده از نحوه عملکرد سازمان های مشابه که پیش از آن در در ایران بنا نهاده شده بودند و از عملکرد مطلوبی برخوردار نبوده و منحل شده بودند، بهره گرفته شده است.

سامانه مدیریت بحران دارای ۱۱ زیر سیستم میباشد که در زیر به آنها پرداخته می شود:

نرم افزار جامع اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر کل کشور (ساجد)

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی بعد از بررسی های انجام شده بر آن شدند تا با طراحی سامانه ای جامع بانک اطلاعاتی اعضا و داوطلبان کشور را یکپارچه سازند. سامانه ای تحت وب که به ثبت نام اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر میپردازد.

زیر سیستم های سامانه ساجد:

سامانه ۱۱۲ جمعیت هلال احمر

شماره تلفن 112 در ایران تحت عنوان شماره ملی امداد و نجات معرفی شده و یکی از شماره های تماس اضطراری در کنار سایر شماره های اضطراری می باشد که به صورت رایگان در دسترس مردم بوده و با تمامی خطوط تلفن ثابت و یا همراه می توان با آن تماس گرفت. شهروندان در شرایط اضطراری می توانند برای درخواست کمک و یا دریافت خدمات تخصصی و امدادی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با شماره 112، در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته تماس حاصل نمایند.

پیمانکار این نرم افزار و سامانه ملی از سال 1385 با شرکت ایراکد بوده و تا به امروز ادامه دارد. حدودا 400 میلیون تماس در این سامانه ثبت شده است که روزانه توسط برنامه نویسان ایراکد در حال پشتیبانی میباشد. 

 

سامانه گردشگری دانشگاه آزاد اسلامی (تگتاپ)

تگتاپ یک همراه و همسفر رایگان و جامع است که به درخواست دانشگاه آزاد اسلامی توسط ایراکد طراحی و پیاده سازی گردیده است و سعی دارد تا دغدغه های یک سفر را به حداقل رسانده و سفری خاطره انگیز را برای همراهان خود به ارمغان آورد.

نقشه گردشگری وبسایت تگتاپ در کنار دیگر امکانات و فناوری های کارآمد آن، بخش کوچکی از خدمات این وبسایت فوق العاده می باشد که آن را به یکی از بهترین پلتفرم های گردشگری تبدیل کرده است.

سامانه گردشگری ایران سفر

 ایران سفر یک همراه و همسفر رایگان و جامع است که سعی دارد تا دغدغه های یک سفر را به حداقل رسانده و سفری خاطره انگیز را برای همراهان خود به ارمغان آورد. نقشه گردشگری وبسایت ایران سفر در کنار دیگر امکانات و فناوری های کارآمد آن، بخش کوچکی از خدمات این وبسایت فوق العاده می باشد که آن را به یکی از بهترین پلتفرم های گردشگری تبدیل کرده است.

سامانه کارخانجات شیشه اردکان

یکی از شاخص ترین پروژه های برنامه نویسی ایراکد، طراحی سامانه جامع و کارآمد برای معرفی و مدیریت کارخانجات شیشه اردکان می باشد.

گروه کارخانجات شیشه اردکان، با داشتن بزرگ‌ترین کوره تولید شیشه در خاورمیانه، ارائه بیش از صد نوع محصول متفاوت و مالکیت بر معادن عظیم با مرغوبیت بالا، یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های تولیدکننده در غرب آسیا به شمار می‌رود و قادر است محصولاتی با درجه کیفی A تولید کند.

سامانه امدادگران هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سامانه جامع امدادیار سازمان امداد و نجات یکی از برنامه های جدید هلال احمر بوده که با توجه به پیشرفت فناوری سایت تحت وبی با عنوان امدادیار راه اندازی کرده است. هدف از این برنامه دستیابی به اطلاعات شخصی و امدادی امدادگران و نجاتگران بوده و آن اطلاعات به صورت لحظه ای است. سامانه امدادیار دارای آدرس اینترنتی emdad-yar.ir بوده و اعضا می توانند به اطلاعات آن دسترسی داشته باشند. با استفاده از این سامانه دسترسی سریع به سوابق اطلاعات شخصی امدادگران و نجاتگران، ثبت و دسترسی سریع به سوابق آموزشی امدادگران و نجاتگران، اطلاع از مهارت های ویژه و مخصوص امدادگران و نجاتگران، سنجش و پایش سلامت جسمانی و روانی امدادگران و نجاتگران، ارتقاء و پیشرفت درجات امدادگران و نجاتگران به طور هوشمند، وارد کردن نمرات آزمون کسب درجات و امکان لینک دهی به پایگاه داده های زیر سیستم این سامانه با پایگاه داده سامانه های کشیک، پرداخت کمک هزینه حق ایاب و ذهاب و DMIS از جمله مزایای سایت امدادیار است. این سامانه از سال 95 طراحی و پیاده سازی ان توسط برنامه نویسان ایراکد انجام شده است. 

نرم افزار های طراحی شده برای هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

"زبانیمو" بزرگترین استارت‌آپ آموزش زبان کشور

ما در زبانیمو، فعالیت خودمان را از سال 1391 به عنوان یک استارت آپ آغاز کردیم و از همان ابتدا سعی بر این داشتیم که نگاه و روشی متفاوت در زمینه آموزشی ایجاد کنیم. هدف ‌ما ترویج و گسترش آموزش و شروع کار ما با تاسیس موسسات آموزشی موفقی مانند نسل‌نو و سه سوت یاد بود. پس از دوران کرونا تصمیم به تولید محتوای آموزشی با‌کیفیت برای هم‌میهنان عزیزمان گرفتیم. در این راستا در رویداد‌های استارت آپی بسیاری شرکت نمودیم؛ همایش‌های زیادی برگزار کردیم. آن زمان به سرعت سپری شد و امروز با همراهی شما در تحقق عدالت آموزشی و ارتقای سطح علمی جامعه با افتخار در کنار مردم و دولت ایستاده‌ایم. ما مفتخریم که بیش از میلیون‌ها نفر از خدمات آموزشی زبانیمو بهره خواهند برد. اما این پایان راه و ماموریت ما نیست!

سامانه مدیریت اطلاعات حوادث و سوانح کشور (DMIS)

DMIS سامانه ای تحت وب بنا به درخواست سازمان امداد و نجات کل کشور به منظور مدیریت اطلاعات حوادث و سوانح کشور توسط تیم برنامه نویسی ایراکد طراحی و پیاده سازی شده است.

زیر سیستم های سامانه :

سامانه ثبت و نگهداری اطلاعات سازمان مدیریت بحران کشور

سازمان مدیریت بحران کشور یکی از سازمان های دولتی ایران میباشد که زیر نظر وزارت کشور ایران فعالیت میکنند. و وظیفه پیشگیری و آمادگی از بحران ها، مدیریت آنها و ارائه کمک های اولیه به آسیب دیدگان و ساماندهی و بازسازی مناطق آسیب دیده را بر عهده دارد. این سازمان از سال ۱۳۸۷ در زمان دولت نهم شروع به فعالیت کرده و در تعیین قوانین و چهارچوب های به دست آمده از نحوه عملکرد سازمان های مشابه که پیش از آن در در ایران بنا نهاده شده بودند و از عملکرد مطلوبی برخوردار نبوده و منحل شده بودند، بهره گرفته شده است.

توضیحات پروژه :

سامانه جامع مرکز مدیریت اطلاعات و هماهنگی عملیات(ایموک)

این سامانه به منظور سرعت بخشی و نظم دهی به اشخاص برای خدمت رسانی به مردم در زمانی که حادثه ای رخ میدهد، طراحی و پیاده سازی شده است.

زیرسیستم های سامانه :

سامانه خادمین راهیان نور

سامانه جامع، ملی و یکپارچه راهیان نور کشور

زیرسیستم های سامانه :

سامانه خادمین راهیان نور

سامانه خادمین راهیان نور کشور

این پروژه برای مدیریت خادمین ستاد راهیان نور کل کشور بوده که شامل فرایندهای ثبت نام، گزینش، مصاحبه و انتخاب برنامه های خادمین را مکانیزه و دیجیتال انجام میدهد.. افراد بعد از تایید از سمت ستاد به منطقه اعزام شده و بر اساس نوع برنامه، ظرفیت هر استان، جنسیت، نوع محل از جمله اسکان و یادمان، و موارد دیگر در ان مشخص میشوند. در این سامانه هر یک از خادمین دارای پنل بوده و میتوانند اطلاعات خود را ویرایش نمایند. تعیین سطوح دسترسی و مدیریت پنل کاربری و تجهیزات، ثبت سوابق و پرونده های مالی خادمین و همچنین ثبت گزارشات حادثه از جمله کارهایی است که در این سامانه به صورت مدیریت شده انجام میشود. و جزئی از زیر سیستم های این سامانه محسوب میشوند. 

سامانه خادمین راهیان نور

سامانه اعزام دانشجویی ستاد راهیان نور

سامانه اعزام دانشجویی برای مدیریت اعزام کاروان های دانشجویی به مناطق دفاع مقدس میباشد. این سامانه با مدیریت دانش آموزی و دانشجویی و اعزام کاروان های دانشجویی و مدیریت و برنامه ریزی اعزام های دانشجویی طراحی و پیاده سازی شده است. این سامانه دو پنل دارد  که یک پنل متعلق به دانشجوها است که فرایند ثبت نام در این قسمت توسط خود شخص انجام میشود. در پنل مدیریت راویان، اتوبوس ها، اطلاعات کاروان، زائران، همراهان و مسئولین کاروان و اطلاعات آنها را در بر میگیرد. 

سامانه خادمین راهیان نور

سامانه خودرو شخصی راهیان نور

طراحی و پیاده سازی این سامانه به منظور ساماندهی و مدیریت افرادی که میخواهند با خودروی شخصی به مناطق دفاع مقدس وارد شوند طراحی شده است. در این سامانه مشخصات افراد اعزامی، اطلاعات ماشین اعزامی، تعداد نفرات، و مبلغ پرداختی در طی ثبت نام مشخص میشود. در قسمت پنل مدیریتی برنامه اردو شرایط انصراف، تعهدنامه، اطلاعات بانکی، تعریف شده است همچنین در این سامانه قرارگاه ها، اسکان ها، مراکز دیدنی و یادمان ها ثبت میشود. 

سامانه خادمین راهیان نور

سامانه تماس 096313

این سامانه برای مدیریت تماس های مردمی با مرکز تماس 096313 ستاد راهیان نور کشور طراحی شده است. که در بخش های ذیل خدمات ارائه میدهد: مشاوره، درمان، انتظامی، امداد خودرو، انتقاد و پیشنهاد و…

در این سامانه در حجم بالا تمامی تماس ها و خدمات ارائه شده را مستند سازی کرده و با ارائه گزارش های متنوعف این امکان را به مدیران میدهد تا عملکرد ارائه خدمات مربوط به خدمات زائرین در سطح کشور را ارزیابی و بررسی کند و در تصمیم گیری ها و بهبود خدمات کمک کننده باشد. 

سامانه کارنگار

این پروژه جهت مدیریت و مستندسازی برنامه ها و طرح ها در سطح ملی مورد کاربرد قرار میگیرد. به این صورت که با تعریف برنامه یا سند و تقسیم ان به بخش های جزئی تر این امکان را فراهم میکند. با ارجاع هر کدام از بخش ها به کارشناسان مختلف باعث انجام و تسریع در فرایندهای سازمانی و اجرایی پروژه های کلان با بیشترین بهره وری را فراهم سازد. این پروژه شامل پنل مدیریتی، اپلیکیشن و سطوح دسترسی چندگانه میباشد. 

سامانه یاری

این سامانه نیز از جمله سامانه های راهیان نور کشور میباشد که به منظور همکاری افراد در سازمان راهیان نور کشور را تسهیل میبخشد. در این سامانه افراد میتوانند فرم درخواست همکاری با ستاد راهیان نور را که رد سامانه مشخص شده است پر نمایند و جزء افرادی باشند که به این سازمان یاری و خدمت میرسانند. این همکاری شامل همیاری در اعزام کاروان به مناطق عملیاتی راهیان نور، همکاری در تغذیه، همکاری در حمل و نقل، همکاری در تدارکات منطقه راهیان نور و … میباشد. در این سامانه پرسش نامه ای قرار گرفته شده است که با تکمیل آن، همکاری خود را با ستاد راهیان نوردرخواست میکنند. 

سامانه کاروانی راهیان نور

در این سامانه تمامی کاروان هایی که قصد اعزام به منطقه راهیان نور کشور را دارند ثبت میشود. از مزیت های این سامانه میتوان به ارائه گزارشات کاروان هایی است که به صورت سالانه به این مناطق سفر میکنند، تام برد که برای ستاد راهیان نور بسیار کاربردی و قابل استفاده است. در این سامانه تمامی اطلاعات مسئول کاروان، اطلاعات خود کاروان اعم از اقشار، دولتی، غیر دولتی، استان و جنسیت، ثبت مشخصات همراهان، ثبت ستاد اعزامی و … ثبت و قابل گزارش میباشد. 

سامانه سرویس گیرنده راهیان نور دهنده راهیان نور

گاهی افراد میخواهند خانوادگی و با خودروهای شخصی خود به سفرهای راهیان نور عازم شوند. ستاد راهیان نور این امکان را نیز برای این دسته از افراد فراهم کرده است تا با خودروهای شخصی و به صورت کاروانی به این مناطق سفر نمایند. با طراحی سامانه اعزام خودرو شخصی راهیان نور افراد بدون هیچ دغدغه ای به این مناطق سفر میکنند.

بخش سرویس گیرنده شامل سامانه های زیر است:

طراحی نرم افزار مسکن مهر تهران

این سامانه برای سهولت در دستیابی به اطلاعات متقاضیان طراحی گردیده است؛ با استفاده از این سامانه، کارمندان سازمان می توانند از طریق اینترنت به اطلاعات متقاضیان همچون “مشخصات فردی، تاریخ واریز وجوه پرداختی، اطلاعات انتخاب واحد، اطلاعات قراردادی و …” دسترسی داشته باشند.

توضیحات پروژه :

نرم افزار مسکن مهر تهران به سفارس سازمان زمین و مسکن زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی کشور توسط دپارتمان برنامه نویسی مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان با برند ایراکد در سال 1391 طراحی و تا کنون خدمات پشتیبانی و توسعه این سیستم انجام می شود.
نرم افزار مسکن مهر تهران کلیه فراینده های مربوط به ثبت نام متقاضی های مسکن مهر از ثبت نام اولیه تا ارسال مدارک و ثبت هزینه های مالی را انجام داده و تا مرحله انتخاب واحد به صورت الکترونیکی و gis توسط متقاضی و عقد قرار داد طراحی شده است .

سامانه سازمان بهزیستی

این سامانه از طریق دفاتر پیشخوان دولت در راستای خدمات رسانی با قابلیت دسترسی بیشتر، بهتر، سریع تر، و تکریم ارباب رجوع رسیدگی بهتر به مشکلات جامعه محترم توانخواهان، و همچنین تسهیل در امر دسترسی به آمار جامعه راه اندازی شده است.

امکانات سامانه سازمان بهزیستی :

سامانه مدیریت و برآورد خسارت

سامانه ای تحت وب که برای ثبت خسارات ناشی از بلایای طبیعی طراحی و پیاده سازی شده است. بعد از ثبت حادثه توسط مسئول مربوطه و گزارش آن به نهادهای بالاتر خسارات وارده به منطقه برآورد میشود و بودجه مورد نیاز برای بازسازی آن منطقه توسط وزیر محترم صادر می شود.  

بعد از ورود به سامانه اطلاعاتی سما، کاربر می تواند اطلاعات حادثه را که اتفاق افتاده است ، ثبت کند.
و بعد از ثبت حادثه، می بایست خسارات مربوط به آن (در صورت داشتن خسارت) ثبت شود.
بدین منظور کاربر می تواند از زیر منوی سامانه خسارات، گزینه ثبت خسارات را انتخاب کند.
سیستم لیستی از حوادث اخیر را به کاربر نمایش می دهد (کاربر می تواند تعداد سطرهای بیشتر یعنی تعداد حوادث بیشتری را برای نمایش انتخاب کند).
بعد از مشاهده لیست برای ثبت خسارت، کاربر گزینه نمایش فرم های خسارت را برای سطر مورد نظر انتخاب می کند.
سیستم اطلاعات تخصصی، عمومی و خسارات اولیه را به کاربر نمایش می دهد.

سامانه حمل بار مشعل قهستان

سایت مشعل بار قهستان، جهت پیگیری و ثبت از مرحله ثبت قرارداد، بارگیری تا تخلیه بار طراحی و پیاده سازی شده است. در این سامانه اطلاعات کامیون ها، مالکین خودرو و اطلاعات بانکی آنها جهت تسویه حساب ثبت و نگهداری می شود.
امکان گزارش گیری از بارگیری ها انجام شده و پرداخت و تسویه حساب با مالکین خودرو از دیگر ویژگی های آن می باشد. ضمنا گزارش گیری به صورت چاپ، اکسل، پیش نمایش می باشد.
امکان تخصیص تشویقی و یا کمیسیون بار، کسری های بارگیری و.. در اختیار کاربران می باشد و محاسبه مبلغ نهایی به صورت خودکار توسط سیستم انجام می شود.

سامانه انتخابات امدادگران

قابلیت ثبت کاندیدهای انتخاباتی ، بررسی و تایید مدارک آنها از جمله ویژگی های سامانه انتخابات ایراکد می باشد.
بعد از تایید کاندیدهای انتخاباتی ، رای گیری بین آنها انجام خواهد شد و نتیجه به صورت مانیتورینگ لحظه ای قابل مشاهده و پیگیری می باشد.
در یک مجموعه ، کاندیداها می توانند به صورت گروهی تفکیک شوند و رای گیری بین چندین گروه به صورت جداگانه انجام شود.

سامانه مدیریت میز خدمت جهاد کشاورزی

سامانه میز خدمت الکترونیکی که به منظور ارائه خدمت به موقع به مشتریان و اعضای سازمان ها طراحی و توسعه یافته است، با تحلیل و طراحی چند فرایند مهم و یکپارچه، تمامی تماس های ورودی به سازمان شامل انواع درخواست ها، رویدادها، شکایات و انتقادات و پیشنهادات… و نیز فرایندهای درون سازمان را از زمان ثبت در پایگاه داده، حل و رفع آنها، ارجاع به مراتب بالاتر، اطلاع وضعیت آنها به صورت مستمر به مشتری و اعضای سازمان مدیریت میکند.

این سامانه سه بخش طراحی شده است:

سامانه ردیاب موبایل

این پروژه بستری جهت ردیابی موبایل فراهم می نماید.
کلیه والدین، روسای ادارات و سایر افراد حقیقی و حقوقی، در صورت تمایل به ردیابی اطلاعات و اشخاص مورد نظر، با ثبت نام در سایت مکسروید، توکن دریافت می نمایند و بعد از نصب برنامه بر روی گوشی، امکان خواندن پیام ها، مسیرهای عبوری به صورت زنده، لوکیشن، سایت های جستجو شده، پیام های رد و بدل شده در فضای مجازی (اینستاگران، شاد، تلگرام، واتساپ و..) برنامه های نصب شده بر روی گوشی را خواهند داشت.
علاوه بر این امکان مدیریت برنامه ها از طریق پنل مقدور می باشد، به طور مثال امکان مسدود نمودن شماره تماس خاصی و یا وب سایت و برنامه خاصی مقدور می باشد.
برنامه بر روی گوشی به صورت مخفی می باشد و شخص از وجود ان بی خبر می باشد. بنابراین در پس زمینه موبایل اطلاعات با اتصاب به اینترنت به سرور ارسال خواهد شدو.

سامانه جشنواره مجسمه های نمکی خراسان جنوبی

سامانه جشنواره مجسمه های نمکی سامانه ای تحت وب می باشد که بنا به درخواست سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به منظور مدیریت جشنواره توسط تیم برنامه نویسی ایراکد طراحی و پیاده سازی شده است.

زیر سیستم های این سامانه شامل :

سامانه مدیریت میز خدمت عشایر استان لرستان

سامانه میز خدمت الکترونیکی که به منظور ارائه خدمت به موقع به مشتریان و اعضای سازمان ها طراحی و توسعه یافته است.میز خدمت الکترونیک با تحلیل و طراحی چند فرایند مهم و یکپارچه، تمامی تماس های ورودی به سازمان شامل انواع درخواست ها، رویدادها، شکایات و انتقادات و پیشنهادات… و نیز فرایندهای درون سازمان را از زمان ثبت در پایگاه داده، حل و رفع آنها، ارجاع به مراتب بالاتر، اطلاع وضعیت آنها به صورت مستمر به مشتری و اعضای سازمان مدیریت میکند. که توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی و توسعه داده شده است.

این سامانه سه بخش طراحی شده است:

پلتفرم آزمایشگاه

شرکت دانش بنیان بیم گستر تابان جهت مدیریت آنالیز مشتریان از ثبت و پذیرش مشتریان و آنالیز آنها تا ، جوابدهی و اعلام نتیجه آنالیز طراحی و پیاده سازی شده است. در این سامانه اطلاعات آنالیز ها، مشتریان و مراحل انجام آنالیز ثبت و نگهداری می شود. پنل مشتریان این امکان را برای مشتریان فراهم میآورد تا بتوانند پیگیر آنالیز خود را انجام و پرداخت داشته باشند و بتوانند براحتی با آزمایشگاه از طریق ارسال پیام ارتباط برقرار کنند.

سامانه ماکیان شرق

اتحادیه شرکت های تعاونی، کشاورزی مرغداران ماکیان شرق (مرکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت کشاورزی و دامداری) جهت یکپارچه سازی و مدیریت اطلاعات ونظارت برعملکرد تعاونی ها ، مرغداران ، کشتارگاه ها ، حمل و نقل ، توزیع و عرضه مرغ اقدام به طراحی این سامانه نموده است.

زیر سیستم های این سامانه عبارتند از:

سامانه خشکشویی آنلاین

برخی از امکانات بخش مدیریت:

سامانه قرارگاه ملی راهیان نور دانشجویی

این سامانه جهت ثبت اطلاعات کاروان ها، زائران، ثبت نام در کاروان ها و … پیاده سازی شده است.

زیر سیستم های این سامانه :

سامانه آتش نشانی

سامانه آتش نشانی مدیریت شهری راهکاری برای حل مشکلات مردم و شهرداری هاست که نیاز مراجعه حضوری مردم را برطرف نموده است. این نرم افزار وظیفه اطلاع رسانی و برقراری ارتباط مردم با مسئولین را برعهده دارد و به صورت ۲۴ ساعته در اختیار افراد میباشد.سامانه آتش نشانی توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

سامانه کسب و بیشه

سامانه کسب و بیشه توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

سامانه املاک اسکانا

سامانه املاک اسکانا مدیریت شهری راهکاری برای حل مشکلات مردم و شهرداری هاست که نیاز مراجعه حضوری مردم را برطرف نموده است. این نرم افزار وظیفه اطلاع رسانی و برقراری ارتباط مردم با مسئولین را برعهده دارد و به صورت ۲۴ ساعته در اختیار افراد میباشد.سامانه املاک اسکانا توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

سامانه املاک (ایران املاک، پرند)

سامانه املاک توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

Projects

معرفی ویدئویی برخی پروژه های ایراکد

فرم ثبت سفارش

Registration Form