ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

نمونه کار های برنامه نویسی

اجرای صدها پروژه برنامه نویسی و سامانه های نرم افزاری در داخل و خارج از کشور با جدیدیترین و به روز ترین زبان های برنامه نویسی 

سامانه جامع مدیریت بحران کشور

سازمان مدیریت بحران کشور یکی از سازمان های دولتی ایران میباشد که زیر نظر وزارت کشور ایران فعالیت میکنند. و وظیفه پیشگیری و آمادگی از بحران ها، مدیریت آنها و ارائه کمک های اولیه به آسیب دیدگان و ساماندهی و بازسازی مناطق آسیب دیده را بر عهده دارد. این سازمان از سال 1387 در زمان دولت نهم شروع به فعالیت کرده و در تعیین قوانین و چهارچوب های به دست آمده از نحوه عملکرد سازمان های مشابه که پیش از آن در در ایران بنا نهاده شده بودند و از عملکرد مطلوبی برخوردار نبوده و منحل شده بودند، بهره گرفته شده است.

سامانه مدیریت بحران دارای 11 زیر سیستم میباشد که در زیر به آنها پرداخته میشود

نرم افزار جامع اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر کل کشور (ساجد)

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی بعد از بررسی های انجام شده بر آن شدند تا با طراحی سامانه ای جامع بانک اطلاعاتی اعضا و داوطلبان کشور را یکپارچه سازند. سامانه ای تحت وب که به ثبت نام اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر میپردازد.  

زیر سیستم های سامانه ساجد:

سامانه 112 جمعیت هلال احمر

سازمان مدیریت بحران کشور یکی از سازمان های دولتی ایران میباشد که زیر نظر وزارت کشور ایران فعالیت میکنند. و وظیفه پیشگیری و آمادگی از بحران ها، مدیریت آنها و ارائه کمک های اولیه به آسیب دیدگان و ساماندهی و بازسازی مناطق آسیب دیده را بر عهده دارد. این سازمان از سال 1387 در زمان دولت نهم شروع به فعالیت کرده و در تعیین قوانین و چهارچوب های به دست آمده از نحوه عملکرد سازمان های مشابه که پیش از آن در در ایران بنا نهاده شده بودند و از عملکرد مطلوبی برخوردار نبوده و منحل شده بودند، بهره گرفته شده است.

زیر سیستم های سامانه 112

سامانه امدادگران هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

مجتمع برنامه نویسی ایراکد در راستای خدمت رسانی در سطح ملی و گسترده توانسته گام های موثری بردارد. این شرکت با تلاش شبانه روزی توانسته است نرم افزارهایی با قابلیت های فراوان برای سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور طراحی کند. این نرم افزارها به درخواست سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران  طراحی شده است. 

نرم افزار های طراحی شده برای هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سامانه مدیریت اطلاعات حوادث و سوانح کشور (DMIS)

DMIS سامانه ای تحت وب بنا به درخواست سازمان امداد و نجات کل کشور به منظور مدیریت اطلاعات حوادث و سوانح کشور توسط تیم برنامه نویسی ایراکد طراحی و پیاده سازی شده است.  

زیر سیستم های سامانه

سامانه ثبت و نگهداری اطلاعات سازمان مدیریت بحران کشور

سازمان مدیریت بحران کشور یکی از سازمان های دولتی ایران میباشد که زیر نظر وزارت کشور ایران فعالیت میکنند. و وظیفه پیشگیری و آمادگی از بحران ها، مدیریت آنها و ارائه کمک های اولیه به آسیب دیدگان و ساماندهی و بازسازی مناطق آسیب دیده را بر عهده دارد. این سازمان از سال ۱۳۸۷ در زمان دولت نهم شروع به فعالیت کرده و در تعیین قوانین و چهارچوب های به دست آمده از نحوه عملکرد سازمان های مشابه که پیش از آن در در ایران بنا نهاده شده بودند و از عملکرد مطلوبی برخوردار نبوده و منحل شده بودند، بهره گرفته شده است.

توضیحات پروژه

 • داشبورد مدیریتی
 • حوادث 
 • واحد هشدار سریع
 • خسارات 
 • پروژه ها 
 • مانورها
سامانه مدیریت بحران ایراکد
سامانه جامع مرکز مدیریت اطلاغات و هماهنگی عملیات

سامانه جامع مرکز مدیریت اطلاعات و هماهنگی عملیات(ایموک)

این سامانه به منظور سرعت بخشی و نظم دهی به اشخاص برای خدمت رسانی به مردم در زمانی که حادثه ای رخ میدهد، طراحی و پیاده سازی شده است.

زیر سیستم های سامانه

سامانه سرویس دهنده راهیان نور

سامانه خادمین راهیان نور کشور که توسط برنامه نویسان ایراکد نوشته شده است هم اکنون در کل کشور در حال اجرا بوده و خدمت بزرگی برای افرادی که میخواهند به عنوان خادم در این مناطق حضور داشته باشند انجام داده است.

بخش سرویس دهنده شامل سامانه های زیر است:

Khademni2 Min

سامانه سرویس گیرنده راهیان نور

گاهی افراد میخواهند خانوادگی و با خودروهای شخصی خود به سفرهای راهیان نور عازم شوند. ستاد راهیان نور این امکان را نیز برای این دسته از افراد فراهم کرده است تا با خودروهای شخصی و به صورت کاروانی به این مناطق سفر نمایند. با طراحی سامانه اعزام خودرو شخصی راهیان نور افراد بدون هیچ دغدغه ای به این مناطق سفر میکنند.

بخش سرویس گیرنده شامل سامانه های زیر است:

سامانه جامع، ملی و یکپارچه راهیان نور کشور

زیرسیستم های سامانه

سامانه راهیان نور ایراکد

نمونه کار طراحی نرم افزار مسکن مهر تهران

این سامانه برای سهولت در دستیابی به اطلاعات متقاضیان طراحی گردیده است؛ با استفاده از این سامانه، کارمندان سازمان می توانند از طریق اینترنت به اطلاعات متقاضیان همچون “مشخصات فردی، تاریخ واریز وجوه پرداختی، اطلاعات انتخاب واحد، اطلاعات قراردادی و …” دسترسی داشته باشند.

توضیحات پروژه

نرم افزار مسکن مهر تهران به سفارس سازمان زمین و مسکن زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی کشور توسط دپارتمان برنامه نویسی مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان با برند ایراکد در سال 1391 طراحی و تا کنون خدمات پشتیبانی و توسعه این سیستم انجام می شود. نرم افزار مسکن مهر تهران کلیه فراینده های مربوط به ثبت نام متقاضی های مسکن مهر از ثبت نام اولیه تا ارسال مدارک و ثبت هزینه های مالی را انجام داده و تا مرحله انتخاب واحد به صورت الکترونیکی و gis توسط متقاضی و عقد قرار داد طراحی شده است .

سامانه سازمان بهزیستی

این سامانه از طریق دفاتر پیشخوان دولت در راستای خدمات رسانی با قابلیت دسترسی بیشتر، بهتر، سریع تر، و تکریم ارباب رجوع رسیدگی بهتر به مشکلات جامعه محترم توانخواهان، و همچنین تسهیل در امر دسترسی به آمار جامعه راه اندازی شده است.

امکانات سامانه سازمان بهزیستی

نمونه کار طراحی نرم افزار مدیریت صرافی

نمونه کار طراحی نرم افزار مدیریت صرافی

سامانه جامع مدیریت صرافی Ehsandoviz، یک نرم افزار در بستر اینترنت می باشد . و یکی از نمونه کار نرم افزار مدیریت صرافی ایراکد به حساب می آید. این نرم افزار برای کلیه صرافی ها کاربرد داشته و از طریق دامنه Ehsandoviz.com قابل دسترسي می باشد و در بهمن 98 به بهره برداری رسید.

توضیحات پروژه

 • امکان ثبت سند دریافت و پرداخت
 • امکان تبدیل ارزها به یکدیگر
 • امکان خرید و فروش ارز
 • به روز رسانی قیمت خرید و فروش کلیه ی ارزها به صورت خودکار هر ثانیه
 • ثبت اطلاعات کامل اشخاص حقیقی و حقوقی
 • طراحی رسپانسیو

نمونه کار طراحی نرم افزار مدیریت عوارض خودرویی شهرداری بیرجند

سامانه جامع مدیریت عوارض خودرو ، یک نرم افزار در بستر اینترنت است که کاربری  ان برای پرسنل شهرداری ،  کلیه دفاتر پیشخوان ثبت نام شده در سامانه ومالکان خودرو ها بوده و از طریق دامنه avarez.iracode.com  قابل دسترسي می باشد. این سامانه در بهمن 89 به بهره برداری رسید.

توضیحات پروژه

 • امکان ثبت سند دریافت و پرداخت
 • امکان تبدیل ارزها به یکدیگر
 • امکان خرید و فروش ارز
 • به روز رسانی قیمت خرید و فروش کلیه ی ارزها به صورت خودکار هر ثانیه
 • ثبت اطلاعات کامل اشخاص حقیقی و حقوقی
 • طراحی رسپانسیو
نمونه کار نرم افزار مدیریت عوارض خودرویی ایراکد
نمونه کار نرم افزار میز خدمت بیرجند ایراکد

نمونه کار طراحی نرم افزار میز خدمت شهرداری بیرجند

سامانه میز خدمت  الکترونیک ، یک نرم افزار در بستر اینترنت می باشد که کاربری  ان برای پرسنل سازمان ها ،ادارات ، شرکت ها ،  ارباب رجوع ها  می باشد و از طریق دامنه avarez.iracode.com قابل دسترس می باشد. این سامانه در بهمن 93  به بهره برداری رسید.

 

توضیحات پروژه

 • قابلیت تعریف و تنظیم اطلاعات پایه مورد نیاز برای ارائه خدمات
 • قابلیت تعریف خدمات
 • قابلیت تعریف فرآیند ارائه خدمات تعریف شده برای دستگاه در قالب استاندارد BPMN 2.0
 • قابلیت مشاهده نمودار خدمت  و فعالیت های مربوطه به صورت دیداری
 • قابلیت فعال‌سازی خدمت
 • قابلیت گزارشگیری گزارش‌های مورد نیاز دستگاه
 • قابلیت اطلاع رسانی در مورد خدمات
 •  

نمونه کار طراحی نرم افزار مجتمع تجاری بازار بزرگ رضا تهران

سامانه جامع مدیریت مجتمع های تجاری، بازار بزرگ رضا تهران یک نرم افزار در بستر اینترنت می باشد کاربری آن برای پرسنل مجتمع  های تجاری می باشد و از طریق دامنه  Pasajreza.com قابل دسترس می باشد. در اسفند 95 به بهره برداری رسید.

توضیحات پروژه

 • آرشیو اطلاعات کلیه ی ساکنین
 • مدیریت واحدها و غرفه ها
 • مدیریت شارژ
 • مدیریت اجاره، فروش، انتقال سرقفلی و …
 • ثبت هزینه ها و درامدهای مجتمع
 • ثبت عوارض شهرداری و مالیاتی
 • مدیریت تخلفات
 • ارسال پیامک های مناسبتی، تولد و …
 • گزارش گیری به صورت اکسل pdf نمودار
 •  
نمونه کار نرم افزار مجتمع تجاری بازار بزرگ رضا تهران ایراکد

سامانه مدیریت و برآورد خسارت

سامانه ای تحت وب که برای ثبت خسارات ناشی از بلایای طبیعی طراحی و پیاده سازی شده است. بعد از ثبت حادثه توسط مسئول مربوطه و گزارش آن به نهادهای بالاتر خسارات وارده به منطقه برآورد میشود و بودجه مورد نیاز برای بازسازی آن منطقه توسط وزیر محترم صادر میشود.  

 

توضیحات پروژه

بعد از ورود به سامانه اطلاعاتی سما، کاربر می تواند اطلاعات حادثه را که اتفاق افتاده است ، ثبت کند. و بعد از ثبت حادثه، می بایست خسارات مربوط به آن (در صورت داشتن خسارت) ثبت شود. بدین منظور کاربر می تواند از زیر منوی سامانه خسارات، گزینه ثبت خسارات را انتخاب کند. سیستم لیستی از حوادث اخیر را به کاربر نمایش می دهد (کاربر می تواند تعداد سطرهای بیشتر یعنی تعداد حوادث بیشتری را برای نمایش انتخاب کند). بعد از مشاهده لیست برای ثبت خسارت، کاربر گزینه نمایش فرم های خسارت را برای سطر مورد نظر انتخاب می کند. سیستم اطلاعات تخصصی، عمومی و خسارات اولیه را به کاربر نمایش می دهد.

سامانه حمل بار مشعل قهستان

سایت مشعل بار قهستان، جهت پیگیری و ثبت از مرحله ثبت قرارداد، بارگیری تا تخلیه بار طراحی و پیاده سازی شده است. در این سامانه اطلاعات کامیون ها، مالکین خودرو و اطلاعات بانکی آنها جهت تسویه حساب ثبت و نگهداری می شود. امکان گزارش گیری از بارگیری ها انجام شده و پرداخت و تسویه حساب با مالکین خودرو از دیگر ویژگی های آن می باشد. ضمنا گزارش گیری به صورت چاپ، اکسل، پیش نمایش می باشد. امکان تخصیص تشویقی و یا کمیسیون بار، کسری های بارگیری و.. در اختیار کاربران می باشد و محاسبه مبلغ نهایی به صورت خودکار توسط سیستم انجام می شود.

سامانه انتخابات امدادگران

قابلیت ثبت کاندیدهای انتخاباتی ، بررسی و تایید مدارک آنها از جمله ویژگی های سامانه انتخابات ایراکد می باشد. بعد از تایید کاندیدهای انتخاباتی ، رای گیری بین آنها انجام خواهد شد و نتیجه به صورت مانیتورینگ لحظه ای قابل مشاهده و پیگیری می باشد. در یک مجموعه ، کاندیداها می توانند به صورت گروهی تفکیک شوند و رای گیری بین چندین گروه به صورت جداگانه انجام شود.

نمونه کار سامانه مدیریت میز خدمت جهاد کشاورزی

سامانه میز خدمت الکترونیکی که به منظور ارائه خدمت به موقع به مشتریان و اعضای سازمان ها طراحی و توسعه یافته است، با تحلیل و طراحی چند فرایند مهم و یکپارچه، تمامی تماس های ورودی به سازمان شامل انواع درخواست ها، رویدادها، شکایات و انتقادات و پیشنهادات… و نیز فرایندهای درون سازمان را از زمان ثبت در پایگاه داده، حل و رفع آنها، ارجاع به مراتب بالاتر، اطلاع وضعیت آنها به صورت مستمر به مشتری و اعضای سازمان مدیریت میکند.

این سامانه سه بخش طراحی شده است

سامانه ردیاب موبایل

این پروژه بستری جهت ردیابی موبایل فراهم می نماید. کلیه والدین، روسای ادارات و سایر افراد حقیقی و حقوقی، در صورت تمایل به ردیابی اطلاعات و اشخاص مورد نظر، با ثبت نام در سایت مکسروید، توکن دریافت می نمایند و بعد از نصب برنامه بر روی گوشی، امکان خواندن پیام ها، مسیرهای عبوری به صورت زنده، لوکیشن، سایت های جستجو شده، پیام های رد و بدل شده در فضای مجازی (اینستاگران، شاد، تلگرام، واتساپ و..) برنامه های نصب شده بر روی گوشی را خواهند داشت. علاوه بر این امکان مدیریت برنامه ها از طریق پنل مقدور می باشد، به طور مثال امکان مسدود نمودن شماره تماس خاصی و یا وب سایت و برنامه خاصی مقدور می باشد. برنامه بر روی گوشی به صورت مخفی می باشد و شخص از وجود ان بی خبر می باشد. بنابراین در پس زمینه موبایل اطلاعات با اتصاب به اینترنت به سرور ارسال خواهد شدو.

نمونه کار سامانه جشنواره مجسمه های نمکی خراسان جنوبی

سامانه جشنواره مجسمه های نمکی سامانه ای تحت وب می باشد که بنا به درخواست سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به منظور مدیریت جشنواره توسط تیم برنامه نویسی ایراکد طراحی و پیاده سازی شده است.

زیر سیستم های این سامانه شامل :

نمونه کار سامانه مدیریت میز خدمت عشایراستان لرستان

سامانه میز خدمت الکترونیکی که به منظور ارائه خدمت به موقع به مشتریان و اعضای سازمان ها طراحی و توسعه یافته است.میز خدمت الکترونیک با تحلیل و طراحی چند فرایند مهم و یکپارچه، تمامی تماس های ورودی به سازمان شامل انواع درخواست ها، رویدادها، شکایات و انتقادات و پیشنهادات… و نیز فرایندهای درون سازمان را از زمان ثبت در پایگاه داده، حل و رفع آنها، ارجاع به مراتب بالاتر، اطلاع وضعیت آنها به صورت مستمر به مشتری و اعضای سازمان مدیریت میکند. که توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی وتوسعه داده شده است.

این سامانه سه بخش طراحی شده است

نمونه کار پلتفرم آزمایشگاه

شرکت دانش بنیان بیم گستر تابان جهت مدیریت آنالیز مشتریان از ثبت و پذیرش مشتریان و آنالیز آنها تا ، جوابدهی و اعلام نتیجه آنالیز طراحی و پیاده سازی شده است. در این سامانه اطلاعات آنالیز ها، مشتریان و مراحل انجام آنالیز ثبت و نگهداری می شود. پنل مشتریان این امکان را برای مشتریان فراهم میآورد تا بتوانند پیگیر آنالیز خود را انجام و پرداخت داشته باشند و بتوانند براحتی با آزمایشگاه از طریق ارسال پیام ارتباط برقرار کنند.

نمونه کار سامانه ماکیان شرق

اتحادیه شرکت های تعاونی، کشاورزی مرغداران ماکیان شرق (مرکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت کشاورزی و دامداری) جهت یکپارچه سازی و مدیریت اطلاعات ونظارت برعملکرد تعاونی ها ، مرغداران ، کشتارگاه ها ، حمل و نقل ، توزیع و عرضه مرغ اقدام به طراحی این سامانه نموده است.

زیر سیستم های این سامانه عبارتند از:

نمونه کار سامانه خشکشویی آنلاین

برخی از امکانات بخش مدیریت:

نمونه کار سامانه قرارگاه ملی راهیان نور دانشجویی

این سامانه جهت ثبت اطلاعات کاروان ها، زائران، ثبت نام در کاروان ها و ... پیاده سازی شده است.

زیر سیستم های این سامانه

نمونه کار سامانه آرامستان ها

سامانه الکترونیکی ارامستان به منظور تسهیل کار و آرشیو جامع بخش های متوفیان، صدور سند، فاکتور، حسابداری و مالی، رانندگان، صدور مجوزهای مرتبط،و… به صورت تفکیک شده طراحی شده است و با تنظیم دسترسی های مربوط به هر قسمت، کاربری ساده تر در عین حال مدیریت کامل تری را در اختیار ادمین سامانه قرار می دهد.

برخی از مشتریان :

03

نمونه کار سامانه مدیریت اطلاعات مکانی (WebGIS)

سامانه Webgis امکانات مورد نیاز جهت جستجو، نمایش و ویرایش اطلاعات مکانی و توصیفی را در کمترین زمان و با کمترین هزینه در هر مكاني برآورده می سازد.این نرم افزار که توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب تخصصی ایرانیان با برند ایراکد طراحی و اجرا شده است؛ کلیه سازمان ها دولتي و غير دولتي وافراد میتوانند به تمامی امکانات سامانه دسترسی داشته باشند. سامانه webgis امکان تعیین سطح دسترسی را به شما می دهد تا بتوانید مشخص کنید کاربران به چه چیز هایی دسترسی داشته باشند.

برخی از مشتریان :

نمونه کار سامانه 137

سامانه ۱۳۷ مدیریت شهری راهکاری برای حل مشکلات مردم و شهرداری هاست که نیاز مراجعه حضوری مردم را برطرف نموده است. این نرم افزار وظیفه اطلاع رسانی و برقراری ارتباط مردم با مسئولین را برعهده دارد و به صورت ۲۴ ساعته در اختیار افراد میباشد. سامانه تلفن گویا ۱۳۷ توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از شهرداری ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از شهرداری ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از مشتریان :

نمونه کار سامانه تاکسیرانی

نسخه وب سیستم تاکسیرانی بعد از تحلیل های انجام شده در سازمان تاکسیرانی و انجام تغییرات بسیار با ارائه کاربری راحتر جهت استفاده در سازمان های تاکسیرانی بوجود آمد تا خدمات را با کیفیت بهتر و بصورت سراسری در اختیار رانندگان تاکسیرانی که به عنوان زیر مجموعه این سازمان می باشند عرضه کند.

برخی از مشتریان :

نمونه کار سامانه آتش نشانی

سامانه آتش نشانی مدیریت شهری راهکاری برای حل مشکلات مردم و شهرداری هاست که نیاز مراجعه حضوری مردم را برطرف نموده است. این نرم افزار وظیفه اطلاع رسانی و برقراری ارتباط مردم با مسئولین را برعهده دارد و به صورت ۲۴ ساعته در اختیار افراد میباشد.سامانه آتش نشانی توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

نمونه کار سامانه کسب و بیشه

سامانه کسب و بیشه توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

نمونه کار سامانه گاز بوکان

گاز بوکان مدیریت شهری راهکاری برای حل مشکلات مردم و شهرداری هاست که نیاز مراجعه حضوری مردم را برطرف نموده است. این نرم افزار وظیفه اطلاع رسانی و برقراری ارتباط مردم با مسئولین را برعهده دارد و به صورت ۲۴ ساعته در اختیار افراد میباشد.گاز بوکان توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

03
03

نمونه کار سامانه صندوق مهر امام رضا

سامانه صندوق مهر امام رضا توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

نمونه کار سامانه گاز بوکان

گاز بوکان مدیریت شهری راهکاری برای حل مشکلات مردم و شهرداری هاست که نیاز مراجعه حضوری مردم را برطرف نموده است. این نرم افزار وظیفه اطلاع رسانی و برقراری ارتباط مردم با مسئولین را برعهده دارد و به صورت ۲۴ ساعته در اختیار افراد میباشد.گاز بوکان توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

03
03

نمونه کار سامانه نمایشگاه بین المللی

سامانه نمایشگاه بین المللی توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

نمونه کار سامانه املاک اسکانا

سامانه املاک اسکانا مدیریت شهری راهکاری برای حل مشکلات مردم و شهرداری هاست که نیاز مراجعه حضوری مردم را برطرف نموده است. این نرم افزار وظیفه اطلاع رسانی و برقراری ارتباط مردم با مسئولین را برعهده دارد و به صورت ۲۴ ساعته در اختیار افراد میباشد.سامانه املاک اسکانا توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

نمونه کار سامانه املاک (ایران املاک، پرند)

سامانه املاک توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

نمونه کار سامانه صدور اظهارنامه گمرکی

سامانه صدور اظهارنامه گمرکی مدیریت شهری راهکاری برای حل مشکلات مردم و شهرداری هاست که نیاز مراجعه حضوری مردم را برطرف نموده است. این نرم افزار وظیفه اطلاع رسانی و برقراری ارتباط مردم با مسئولین را برعهده دارد و به صورت ۲۴ ساعته در اختیار افراد میباشد.سامانه صدور اظهارنامه گمرکی توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

03
03

نمونه کار سامانه املاک ربات میک

سامانه املاک ربات میک توسط دپارتمان برنامه نویسی تحت وب مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده و هم اکنون در بسیاری از سازمان ها استفاده میشود. قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث جلب نظر بسیاری از سازمان ها شده است که از این سامانه در مجموعه خود استفاده نمایند.

برخی از امکانات :

نمونه کار سامانه ایران سفر

ایران سفر یک همراه و همسفر رایگان و جامع است که سعی دارد تا دغدغه های یک سفر را به حداقل رسانده و سفری خاطره انگیز را برای همراهان خود به ارمغان آورد. نقشه گردشگری وبسایت ایران سفر در کنار دیگر امکانات و فناوری های کارآمد آن که در دپارتمان برنامه نویسی ایراکد ایجاد شده است، بخش کوچکی از خدمات این وبسایت فوق العاده می باشد.

برخی از امکانات :

03
03

نمونه کار سامانه تهران کترینگ

تهران کترینگ سامانه سفارش آنلاین غذا در تهران است که در بخش برنامه نویسی تیم ایراکد به بهترین شکل طراحی شده است. این سامانه دارای قابلیت های بسیاری نظیر ثبت رستوران های شخصی را در سایت خود دارا می باشد.

برخی از امکانات :

نمونه کار سامانه املاک ربات میک

سوالات متداول

چرا ایراکد بهترین شرکت برنامه نویسی در ایران است؟

شرکت ایراکد بدون دلیل به عنوان بهترین شرکت برنامه نویسی، معرفی نشده‌است؛ بلکه به واسطه برخورداری از ملاک‌هایی چون سابقه درخشان، استراتژی مناسب، خدمات با‌کیفیت و بی‌نظیر و … موفق به تحصیل این عنوان گشته‌است.

بهترین شرکت های برنامه نویسی در زمینه طراحی نرم افزار، چقدر سابقه دارد؟

موفقیت هر شرکت برنامه نویسی در سایه برخورداری از دو عنصر تخصص و تجربه اتفاق می‌افتد. امروزه شرکت‌ها و موسسات نوپا زیادی هستند که در حیطه برنامه نویسی مشغول به فعالیت می‌باشند که اتفاقا برخی از آن‌ها از نیروهای متخصص بهره می‌گیرند. اما تجربه، موضوعی است که نباید نادیده گرفته‌شود؛ چرا که تجربه سبب تقویت قوه تامل و ظهور ایده‌های بکر و خلاقانه در برنامه نویسی می‌گردد.

حال ایراکد به واسطه اینکه از سال 1384 آغاز به فعالیت نموده و با زبان‌های برنامه‌نویسی متداول آن زمان امر برنامه نویسی را بر عهده داشته، یکی از با سابقه‌ترین شرکت‌های برنامه نویسی در ایران به شمار می‌رود.

این شرکت از همان ابتدا تا به امروز همزمان با پیشرفت تکنولوژی، زبان‌های مطرح برنامه نویسی در سطح جهان را آنالیز می‌نموده و خدمات خود را با زبان‌های به‌روز ارائه می‌کرده‌است.

بهترین شرکت های برنامه نویسی چه تاییدیه‌هایی را دریافت نموده‌اند؟
 • شورای عالی انفورماتیک کشور: این تاییدیه بیانگر صلاحیت و کیفیت مقبول خدمات ایراکد در حوزه طراحی سایت می‌باشد.
 • سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور: دریافت این مجوز به این معنی است که فعالیت‌های ایراکد در سایه اصول و قوانین صنف رایانه‌ای انجام می‌پذیرد. به عنوان مثال هزینه دریافتی ایراکد بابت ارائه خدمات، مطابق تعرفه‌های این صنف می‌باشد.
 • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • اتحادیه کامپیوتر و موبایل وزارت صنعت، معدن و تجارت
 • مرکز توسعه فناوری‌ اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد
چه نرم افزارهایی در سبد پورتفولیوی ایراکد به چشم می‌خورد؟

سازمان امداد و نجات کشور، سازمان مدیریت بحران کشور، جهاد کشاورزی استان‌های فارس، قم و خراسان جنوبی، شهرداری بسیاری از شهرهای کشور و … از خدمات برنامه نویسی تحت وب بهترین شرکت برنامه نویسی ایران بهره‌ جسته‌اند.

سامانه جامع جمعیت هلال احمر کشور (112)، سامانه مجتمع ستاد راهیان نور کل کشور، سامانه جامع سازمان مدیریت بحران کشور، نرم افزار 137 شهرداری قدس، شهرداری بابلسر و شهرداری بیرجند، نرم افزار مدیریت تاکسی‌رانی ملایر، پاوه و اهر، نرم افزار در میان نمونه کارهای سازمانی بهترین شرکت برنامه نویسی کشور به چشم می‌خورد.

نرم افزار مدیریت صرافی، نرم افزار مجتمع تجاری بازار بزرگ رضا تهران، نرم افزار مدیریت حسابداری مشعل بار قهستان و … در زمره نمونه کارهای تجاری شرکت ایراکد قرار دارند.

ربات تلگرامی تست روانشناسی، ربات اطلاع‌رسانی شرکت ایران چوب، ربات اطلاع‌رسانی نمایندگی ایران خودرو، ربات املاک تشریفات، ربات محصولات صنعتی کشاورزی شرکت ماهان، ربات آرایشی و بهداشتی شمیم یاس و … نمونه کارهای شبکه‌های اجتماعی بهترین شرکت برنامه نویسی کشور هستند.

مراحل برنامه نویسی دربهترین شرکت برنامه نویسی چگونه است؟
 1. مشورت با شما و آنالیز احتیاجات و مواردی که در جهت نیل به اهدافتان بایستی لحاظ گردد.
 2. تدارک طرح چیدمان و نقشه اولیه سایت. اگر اصطلاح UX به گوشتان آشناست، بدانید که UX سایت در این گام انجام می‌پذیرد. منظور از UX، معماری سایت شما و نحوه تعامل مخاطبتان با آن است. رویه لینک‌شدن صفحات مختلف یک برنامه، چگونگی قرار‌گیری بخش‌های مختلف آن، موارد موجود در یک منو و … مثال‌هایی هستند که در این باب می‌گنجند.
 3. طراحی گرافیکی برنامه یا UI. طراحان بهترین شرکت برنامه نویسی در این مرحله به مقوله زیبایی و مشخصه‌های بصری سایت می‌پردازند که شامل رنگ تب‌ها، ظاهر سایت و … می‌شود.
 4. برنامه‌نویسی قالبی که به تایید شما رسیده‌است.
 5. تولید و پیاده‌سازی سیستم مدیریت محتوا (CMS) بر‌اساس قالب انتخابی شما. چرخه عمر وبسایت شما به CMS انتخابی شما قائم می‌باشد که از لحظه نخست ایجاد سایت تا بروز‌رسانی‌ها و توسعه آن را فرامی‌گیرد. در واقع این سیستم شما را در راستای مدیریت محتوا و اطلاعات سایت‍تان یاری می‌دهد.