ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

نمونه کار های طراحی سایت

ایراکد طراح صدها ها سایت تخصصی، فروشگاهی، خدماتی، تجاری و سازمانی در ایران و 21 کشور دنیا می باشد.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی مزون ونیسا

مانتو ونیسا از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و برای رسیدن به اهدافش و حمایت از تولید ملی مجموعه ای به نام مانتو ونیسا را تاسیس نموده است و اکثر محصولاتش که شامل مانتو میباشد را تولید نموده و در این ۹ سال توانسته است رضایت بسیاری از خرید مردم را در سراسر کشور جلب نماید

 

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کودک شیک پوش

سایت فروشگاهی کودک شیک پوش با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار سایت فروشگاهی کودک شیک پوش توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی فراکابل

فروشگاه اینترنتی فراکابل با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی فراکابل توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کودک توتوکید

سایت فروشگاهی کودک توتوکید با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار سایت فروشگاهی کودک توتوکید توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی مزون نگین آرینا

فروشگاه اینترنتی مزون آرینا با مدیریت خانم عباسی در تهران، با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی مزون نگین آرینا توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی نماتا

فروشگاه نماتا با مدیریت عارف علی آبادی در بیرجند تاسیس شده است. .معرفی وفروش این فروشگاه از طریق اینستاگرام و سایت فروشگاهی انجام میشه از طریق سایت هم امکان مشاهده محصولات وجود دارد.

در مهرماه 1400 تقاضای یک سایت فروشگاهی مانند دیجی کالا را داشت.
محصولات این فروشگاه شامل سوغات، خشکبار،پوشاک سنتی، لوازم الکتریکی، اکسسوری کودکان و… می باشد.از عمده فعالیت های مجموعه نماتا برگزاری جشنواره ها ،نمایشگاه های مختلف از سراسر ایران ، رزرو هتل ، غرفه سازی و غیره می توان اشاره کرد.

نمونه کار طراحی سایت خانه هنرمندان ساری

فروشگاه اینترنتی خانه هنرمندان ساری با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی خانه هنرمندان ساری توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی مبلمان ایده آل

سایت فروشگاهی مبلمان ایده آل با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار سایت فروشگاهی مبلمان ایده آل توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی صدرا مکانیک

فروشگاه اینترنتی صدرا مکانیک با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی صدرا مکانیک توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کیدز استایل

مجموعه کیدزاستایل حدود پنج سال هست که در زمینه پوشاک و اکسسوری کودک فعالیت دارد .در ابتدا فقط از اجناس وارداتی در کالکشن استفاده میشده ، ولی در چند سال اخیر به خاطر حمایت از تولید ملی و همچنین بالارفتن کیفیت اجناس داخلی با برندهای مطرح ایرانی همکاری را آغاز کردند.تمرکز بیشتر روی لباس راحتی و لباس زیر کودک و نوجوان هست ، ولی اجناس دیگری مثل کیف و کفش و هم در کالکشن وجود دارد.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی شرکتی زینو

فروشگاه اینترنتی قطعات وماشین آلات ریسندگی و بافندگی با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی زینو توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.
نمونه کار طراحی سایت فروشگاه تجهیزات نساجی زینو

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی توک گالری

فروشگاه اکسسوری توک گالری با مدیریت خانم قلم سیاه در سال 1400، برای راحت شدن خرید مشتریان سایت فروشگاهی این مجموعه را راه اندازی کرد.از امکانات این سایت فروشگاهی میتوان به ویژگی محصول،فاکتور مشتریان و پنل پیامکی سایت اشاره کرد. پرداخت اینترنتی این سایت از طریق درگاه مستقیم بوده و دارای نماد اعتماد می باشد.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کندی کلوز

فروشگاه آنلاین لباس بچه آبنبات فعالیت خود را از بهمن سال ۱۳۹۸ آغاز نموده است
هدف آنها ارائه مناسب ترین قیمت ها و بهترین کیفیت برای شما عزیزان است. در فروشگاه لباس بچه آبنبات تمام تلاش خود را در جهت بسته بندی دقیق و ارسال به موقع انجام میدهند تا شما عزیزان از خرید خود لذت ببرید.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه وسایل آشپزخانه ترکیش لوکس

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی ترکیش لوکس

سایت فروشگاهی ترکیش لوکس با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار سایت فروشگاهی ترکیش لوکس توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی بوتیک آویژه

سایت فروشگاهی بوتیک آویژه با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار سایت فروشگاهی بوتیک آویژه توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی مزون آلامد

سایت فروشگاهی مزون آلامد با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار سایت فروشگاهی مزون آلامد توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی بیبی وان

مجموعه توليدي پوشاك بِي بي وان با بيش از ٢٠سال سابقه توليد در زمينه پوشاك بچه گانه ميباشد كه همواره در تلاش بوديم كه پايين ترين قيمت و بالاترين كيفيت را خدمت مردم ارائه دهيم
و با افتخار با بيش از ٢سال فعاليت موفق در حوزه فروش انلاين در اينستاگرام خوشحاليم كه توانستيم رضايت و اعتماد مردم عزيز را جلب كنيم

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی دو دلفین

مجموعه پوشاک دودلفین فعالیت خود را از سال 98 بصورت آنلاین شروع کرد .با مد نظر قرار دادن دو هدف اصلی که ابتدا ارائه کالای با کیفیت و سپس مد نظر قرار دادن قیمت مناسب برای همه اقشار بود
و به یاری خدا اکنون دو شعبه فروش حضوری برای خدمت رسانی به عزیزان در حال فعالیت می‌باشد

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی آیگینوبی

فروشگاه اینترنتی عسل طبیعی با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. فروشگاه اینترنتی عسل طبیعی  توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.
نمونه کار طراحی سایت فروشگاه عسل آیگینوبی
Sherkati Shakhes All 10 300x300

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی ژیون کالا

سایت فروشگاهی ژیون کالا با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. سایت فروشگاهی ژیون کالا توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی شینیا

شینیا نام برند تجاری برای فروش محصولات آرایشی و بهداشتی است. این برند بعد از بررسی های لازم در حوزه ی کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت کرده که عالی ترین شرکت طراحی سایت را برای انجام پروژه ی خود انتخاب نمود. ما نیز در مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد لازم دانستیم تا بهترین تکنولوژی های روز را در زمینه ی توسعه و گسترش سایت شینیا به کار بگیریم. به همین دلیل با طراحی سایت با ووکامرس با آخرین و به روز ترین افزونه ها، بهترین امکانات را در اختیار این سایت قرار دادیم. که علاوه بر معرفی محصولات خود در سایت بتواند به برند رسیده و هر روز پیشرفت چشمگیرتری داشته باشد.
Moshtarihaa All 2 71 300x298

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی veagles

سایت فروشگاهی veagles با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. سایت فروشگاهی veagles  توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی ابزار بادی

سایت فروشگاهی ابزار بادی با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. سایت فروشگاهی ابزار بادی  توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.
Sherkati Shakhes All 11 300x300

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی فیبوکیدز

فروشگاه اینترنتی فیبوکیدز یکی دیگر از سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط ایراکد میباشد. طراحی وب سایت فروشگاهی که درسال ۹۹ برای فروش تخصصی لباس پسرانه با دسترسی راحت مخاطبان به محصولات طراحی شده است .

فروشگاه فیبوکیدز با مدیریت خانم مریم مراقی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز نموده است . و در ابتدا فقط یک پیج اینستاگرام بوده و به دلیل حجم بالای کار و فروش زیاد اقدام به طراحی سایت کرده است چرا که سایت به دلیل داشتن درگاه پرداخت و امکانات بیشتر مقداری از حجم کار ادمین ها را کمتر و فروش را راحتتر کرده است .

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی ماه شیدا سان

فروشگاه اینترنتی ماه شیدا سان با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. فروشگاه اینترنتی ماه شیدا سان توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.
Sherkati Shakhes All 24 1 300x300
نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی مزون لاوین

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مزون لاوین

لاوین نام برند تجاری برای مزون فروش لباس زنانه است. این برند بعد از بررسی های لازم در حوزه ی کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت کرده که برای این کار بهترین شرکت طراحی سایت ایراکد را برای انجام پروژه ی خود انتخاب نمود. ما نیز در مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد لازم دانستیم تا بهترین تکنولوژی های روز را در زمینه ی توسعه و گسترش سایت لاوین به کار بگیریم. به همین دلیل با طراحی سایت با CMS وردپرس با آخرین و به روز ترین افزونه ها، بهترین امکانات را در اختیار این سایت قرار دادیم. که علاوه بر معرفی محصولات خود در سایت بتواند به برند رسیده و هر روز پیشرفت چشمگیرتری داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی برای فروش بیشتر نیاز به سئو و دیجیتال مارکتینگ دارند که خدمات خود را بهتر در اختیار مشتریان قرار دهند.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی هلند

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی هلند با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی هلند توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

بکگراند نمونه کار طراحی سایت آلندهوم

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی گاندی شاپ ملون

سایت فروشگاهیگاندی شاپ ملون یکی دیگر از سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط ایراکد میباشد. طراحی وب سایت فروشگاهی که درسال 1400 برای فروش تخصصی لباس بچه با دسترسی راحت مخاطبان به محصولات طراحی شده است .

سایت فروشگاهی گاندی شاپ ملون فعالیت خود را از سال 1399 آغاز نموده است . و در ابتدا فقط یک پیج اینستاگرام بوده و به دلیل حجم بالای کار و فروش زیاد اقدام به طراحی سایت کرده است چرا که سایت به دلیل داشتن درگاه پرداخت و امکانات بیشتر مقداری از حجم کار ادمین ها را کمتر و فروش را راحتتر کرده است .

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کندو

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کندو با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کندو توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی نی نی لند

سایت فروشگاهی نی نی لند  یکی دیگر از سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط ایراکد میباشد. طراحی وب سایت فروشگاهی که درسال 1400 برای فروش تخصصی لباس بچه با دسترسی راحت مخاطبان به محصولات طراحی شده است .

سایت فروشگاهی نی نی لند فعالیت خود را از سال 1399 آغاز نموده است . و در ابتدا فقط یک پیج اینستاگرام بوده و به دلیل حجم بالای کار و فروش زیاد اقدام به طراحی سایت کرده است چرا که سایت به دلیل داشتن درگاه پرداخت و امکانات بیشتر مقداری از حجم کار ادمین ها را کمتر و فروش را راحتتر کرده است .

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آدی کیدز

دی کیدز ، یک نمونه طراحی سایت فروشگاهی شده توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع طراحی سایت با یرند ایراکد برترین شرکت طراحی سایت میباشد. این سایت با قابلیت های فراوان برای معرفی و فروش لباس کودکان طراحی شده است. سایت در سال 1400 طراحی و پیاده سازی شده و هم اکنون در حال بهره برداری میباشد.

نمونه کار فروشگاهی تاپ شوز

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی تاپ شوز

سایت فروشگاهی تاپ شوز یکی دیگر از سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط ایراکد میباشد. طراحی وب سایت فروشگاهی که درسال 1401 برای فروش تخصصی کفش بچه با دسترسی راحت مخاطبان به محصولات طراحی شده است .

مجموعه تاپ شوز به مدیریت مجتبی جعفری از سال ۱۳۸۶ بصورت تخصصی در زمینه کفش بچگانه شروع‌ به فعالیت نموده و وارد کننده مستقیم از چین و امارت و با برترین تولید کننده های داخلی همکاری دارد.
اطلاع رسانی تمام فعالیت های این سایت از طریق پیج اینستاگرم تاپ شوز انجام میشود.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تلینو شاپ

تلینو شاپ ، یک نمونه طراحی سایت فروشگاهی شده توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع طراحی سایت با یرند ایراکد برترین شرکت طراحی سایت میباشد. این سایت با قابلیت های فراوان برای معرفی و فروش پوشاک و اکسسوری زنانه و دخترانه طراحی شده است. سایت در سال 1401 طراحی و پیاده سازی شده و هم اکنون در حال بهره برداری میباشد.

طراحی سایت فروشگاهی تلینو شاپ
طراحی سایت فروشگاهی توکیا

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی توکیا

سایت فروشگاهی توکیا یکی دیگر از سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط ایراکد میباشد. طراحی وب سایت فروشگاهی که درسال 1401 برای فروش تخصصی بلبرینگ های ماشینی با دسترسی راحت مخاطبان به محصولات طراحی شده است .

گروه بازرگانی جم فعالیت خود را به صورت وسیع و تخصصی در واردات بلبرینگ های ماشینی با بالاترین تکنولوژی روز دنیا و کیفیت OE فعالیت خود را از سال 1364 شروع نموده.این بازرگانی از سال 1397 با واردات برند TOKIA  در پی تامین استاندارد های کیفی جهان ماشین سازی OE  بلرینگ های ماشینی با بالاترین کیفیت جهت تامین نباز مصرف کننده تامیین کرده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی جهان بیبی شاپ

جهان بیبی شاپ ، یک نمونه طراحی سایت فروشگاهی شده توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع طراحی سایت با یرند ایراکد برترین شرکت طراحی سایت میباشد. این سایت با قابلیت های فراوان برای معرفی و فروش لباس کودکان طراحی شده است. سایت در سال 1401 طراحی و پیاده سازی شده و هم اکنون در حال بهره برداری میباشد.

طراحی سایت فروشگاهی جهان بیبی شاپ

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی Austria

سایت فروشگاهی Austria یکی دیگر از سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط ایراکد میباشد. طراحی وب سایت فروشگاهی که درسال ۹۹ برای فروش تخصصی لباس پسرانه با دسترسی راحت مخاطبان به محصولات طراحی شده است .

سایت فروشگاهی Austria با مدیریت خانم مریم مراقی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز نموده است . و در ابتدا فقط یک پیج اینستاگرام بوده و به دلیل حجم بالای کار و فروش زیاد اقدام به طراحی سایت کرده است چرا که سایت به دلیل داشتن درگاه پرداخت و امکانات بیشتر مقداری از حجم کار ادمین ها را کمتر و فروش را راحتتر کرده است .

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نوین سرما

نوین سرما ، یک نمونه طراحی سایت فروشگاهی شده توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع طراحی سایت با یرند ایراکد برترین شرکت طراحی سایت میباشد. این سایت با قابلیت های فراوان برای معرفی و فروش لوازم برودتی و سرمایشی و لوازم جانبی کولر طراحی شده است. سایت در سال ۱۳۹۸ طراحی و پیاده سازی شده و هم اکنون در حال بهره برداری میباشد.

Sherkati Shakhes All 17 1 300x300

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی موبایل ماهتل

سایت فروشگاهی ماهتل با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. سایت فروشگاهی ماهتل توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی یدک هرمز

یدک هرمز نام برند تجاری شرکت واردات و صادرات قطعات ماشین است که دفتر کل آن در امارات قرار دارد . اخیرا حوزه فعالیت این دفتر گسترش پیدا کرده و در حوزه سرمایشی نیز فعالیت میکنند و اکنون با توسعه کسب و کار خود از طریق طراحی سایت توسط برترین شرکت طراحی سایت میخواهد فروش خود را چند برابر کند . از همین رو با طراحی سایت فروشگاهی اولین هدف خود برای برند کردن محصولاتش را برداشته و میخواهد هر چه سریع تر به روند رو به رشدی در زمینه ی فروش محصولات سرمایشی داشته باشد.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی زعفران آلنج

آلنج به معنای اصل و نام مزارع زعفران حاج کربلایی عباسپور در قسمت جنوب قائنات می باشد. زعفران آلنج با ایجاد تغییرات اساسی در امر پرورش و تولید و همچنین فرآوری اصولی زعفران به نمادی از تلفیق سنت و تکنولوژی در صنعت زعفران قائنات، پایتخت طلای سرخ جهان تبدیل شده است.این صفحه دارای یک قالب کلی برای همه محصولات است. تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی زعفران آلنج در این صفحه به صورت کامل نمایش داده شده و هر محصول صفحه سینگل خود را داراست. ایراکد با طراحی سایت فروشگاهی با استفاده از سئو و دیجیتال مارکتینگ به منظور سهولت مشتری در امر دسترسی به تمامی گزینه ها به طراحی این سایت دست زده است.

 

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی رویال محاسب

فروشگاه رویال محاسب با هدف معرفی محصولات خود به مشتریان در بستر اینترنت و کسب رضایت آن ها، اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی رویال محاسب توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

 

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی نی نی شاین

لباس زیر خوب و مناسب نوزاد، باید دارای کیفیت عالی و از بهترین جنس پارچه تهیه شده باشد. از آن‌جایی‌که پوست نوزادان فوق‌العاده لطیف و حساس است باید لباس‌هایی که برای نوزادتان تهیه می‌کنید، حتما نخ ‌پنبه باشد. لباس‌های فروشگاه آنلاین نی نی شاین تمامی این نکات را در نظر گرفته و باکیفیت‌ترین لباس‌ها را ارائه کرده است. طراحی سایت لباس با تیم تخصصی طراحی سایت ایرانیان سایت نی نی شاین را پیاده سازی کرده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی زانتوکس

نمونه سایت فروشگاه اینترنتی زانتوکس به منظور معرفی و فروش محصولات خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی زانتوکس توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت فروشگاهی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

 

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی زوشا

سالها فعالیت در حوزه تولید وپخش پوشاک ،مجموعه تولیدی زوشا را برآن داشت تا اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی زوشا نماید .مجموعه تولیدی زوشا ،جزو محدود تولیدکنندگانی است که تمام تولیدات خود را چه عمده و چه تکی ، فقط بصورت آنلاین عرضه و به فروش می رساند . ارتباط زوشا با خریداران بصورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه ای می باشد. از این رو مجموعه زوشا قادر است تولیداتی با کیفیت و بروز با قیمت هایی بسیار مناسب در اختیار خریداران قرار دهد.در واقع ،پشتوانه فعالیت فروشگاه اینترنتی زوشا ،یک مجموعه مجرب تولیدکننده پوشاک میباشد.
راهبرد اصلی مجموعه زوشا ،تامین رضایت حداکثری مشتریان میباشد ،چرا که ما معتقدیم دوام و استمرار فعالیت زوشا در گرو رضایتمندی مشتریان میباشد.
تلاش نموده ایم صداقت را سرلوحه فعالیت هایمان قرار دهیم .از این رو سعی کرده ایم تصاویر و توضیحات ارائه شده برای محصولات ،مطابق با ویژگی های واقعی محصول باشد و سعی میکنیم محصول را همانطور که هست معرفی و نمایش دهیم.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی گلخونه

 فروشگاه اینترنتی گلخونه به منظور معرفی و فروش محصولات خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. فروشگاه اینترنتی گلخونه توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت فروشگاهی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی وبمارت ( فروشگاه پلاسکو درخشان)

سایت فروشگاهی وبمارت با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار سایت فروشگاهی وبمارت توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی سونی بیرجند

نمونه سایت فروشگاه اینترنتی سونی یک وب سایت فروشگاهی برای فروش محصولات سونی در بیرجند می باشد. طراحی فروشگاه اینترنتی و بهینه سازی سایت کالای اورجینال به عنوان فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه لوازم صوتی و تصویری و انواع هدفون و لوازم جانبی و … است. این فروشگاه با دسترسی راحت مخاطبان به محصولات و خرید اینترنتی به زبان فارسی و بصورت ریسپانسیو با جدیدترین متدهای طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ایراکد اجرا و آپلود گردید.

طراحی سایت فروشگاهی
نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی مواد سام

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی مواد سام

نمونه سایت مواد سام طراحی شده توسط دپارتمان برنامه نویسی با برند ایراکد یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت است. از آنجا که طراحی سایت فروشگاهی معمولا سایت هایی با ویژگی های منحصر به خود هستند و تفاوت زیادی با سایر سایت ها دارند، میتوان گفت با طراحی و پیاده سازی این سایت قدمی مهم و چشمگیر در حوزه ی فروش محصولات برداشته میشود.

فروشگاه اینترنتی برای فروش بیشتر نیاز به سئو و دیجیتال مارکتینگ دارند که خدمات خود را بهتر در اختیار مشتریان قرار دهند.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی فوژان

نمونه سایت فوژان طراحی شده توسط برترین شرکت طراحی سایت با برند ایراکد ، یکی از بهترین نمونه کارها در حوزه ی سایت های فروشگاهی است. از آنجا که سایت های فروشگاهی معمولا سایت هایی با ویژگی های منحصر به خود هستند و تفاوت زیادی با سایر سایت ها دارند، میتوان گفت با طراحی و پیاده سازی این سایت قدمی مهم و چشمگیر در حوزه ی فروش محصولات برداشته میشود.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی برای فروش بیشتر نیاز به سئو و دیجیتال مارکتینگ دارند که باعث می شود شما در رتبه های اول گوگل قرار گرفته و مشتری های بیشتری به سایت خود جذب میکنید.

تصویرشاخص نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی ارمغان

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی ارمغان

فروشگاه اینترنتی شیرینی ارمغان با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی زعفران آلنج توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی آلندهوم

آلند هوم یکی از بروز ترین و بزرگترین سایتهای فروشگاهی در زمینه فروش لوازم خانگی اصل و با کیفیت میباشد.
از آنجایی که امروزه افراد سودجو با استفاده از کانالها و سایتهای فاقد مجوز و اصالت با فروش اجناس جعلی به نام شهرهای مرز نشین دست به فروش گسترده زده‌اند، فروشگاه اینترنتی آلندهوم با ارائه خدمات صادقانه تمام تلاش خود را میکند تا تجربه یک خرید آسان و لذت بخش در هر زمان و مکانی برای شما فراهم کند.

 

نمونه کار طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی آلندهوم
طراحی سایت فروشگاهی نینی توک

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی نینی توک

فروشگاه اینترنتی نینی توک با هدف فروش محصولات به صورت آنلاین به تعداد بیشتری از مراجعان، از طریق قدیمی ترین شرکت طراحی سایت اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نینی توک توسط دپارتمان طراحی سایت  با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده از بسته طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کودک من

فروشگاه کودک من در زمینه فروش انواع پوشاک کودکان و هم چنین در زمینه فروش انواع اکسسوری فعالیت دارد . فروش این فروشگاه از طریق شبکه های اجتماعی بوده که در سال 1401 اقدام به تهیه وبسایت فروشگاهی میکنند.

برای اینکار شرکت بزرگ ایراکد را انتخاب کرده و هم اکنون وبسایت فروشگاهی انها طراحی و اماده بهرداری است.

 

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کودک من
نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی یسگو گالری

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی یسگو گالری

فروشگاه یسگو گالری در زمینه فروش آنلاین انواع اکسسوری فعالیت دارد.

در سال 1401 اقدام به تهیه وبسایت برای فروش راحت تر محصولات خود نمود

طراحی و پیاده سازی این وبسایت فروشگاهی توسط تیم حرفه ای ایراکد انجام شده اسن

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی وینر استایل

فروشگاه لباس مردانه وینر استایل از سال ۱۳۹۷ با هدف ایجاد بستری مناسب و مطمئن و نیز راحتی هرچه بیشتر مشتریان، برای خرید حضوری و غیرحضوری پوشاک مردانه شروع به فعالیت نمود.

در سال 1401 اقدام به تهیه وبسایت برای فروش راحت تر محصولات خود نمود

طراحی و پیاده سازی این وبسایت فروشگاهی توسط تیم حرفه ای ایراکد انجام شده اسن

نمونه کار طراحی سایت وینر استایل
نمونه کار سئو و دیجیتال مارکتینگ کنگ سی

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کنگ سی

کنگ سی (دریای کنگ) به عنوان محل عرضه و تقاضا و همچنین یکی از فروشگاه های آنلاین جهت ارائه انواع آبزیان و لوازم صیادی فعالیت میکند و هدف این مجموعه، سهولت در دسترسی به انواع آبزیان، به ویژه آبزیان جنوب کشور، و همچنین فراهم کردن لوازم مورد نیاز صیادان است

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی raksgroup

فروشگاه raksgroup   در زمینه فروش انواع ویپ و سیگار برقی فعالیت دارد

در سال 1401 اقدام به تهیه وبسایت برای فروش راحت تر محصولات خود نمود

طراحی و پیاده سازی این وبسایت فروشگاهی توسط تیم حرفه ای ایراکد انجام شده است.

نمووه کار فروشگاهی راکس گروپ
مجلسی شو

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی مجلسی شو

انواع لباس های مجلسی زنانه و دخترانه با کیفیت مرغوب به همراه قیمت های باورنکردنی را تنها در مجلسی شو خواهید یافت! این وبسایت با دو هدف اصلی خود یعنی بانک محصولات متنوع و بانک اطلاعاتی غنی، دغدغه شما را برای انتخاب لباس های مهمانی و مجالس به حداقل رسانده و انتخابی هوشمندانه را در کوتاه ترین زمان به ارمغان خواهد آورد!

 

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی قاصدک مارکت

در فروشگاه اینترنتی قاصدک مارکت سعی بر این شده است که اواع محصولات را به طور مستقیم از تولیدکننده به مصرف کننده برساند. این موضوع باعث می شود تا اقلام قیمت مناسب تری نسبت به بازار داشته باشند. طراحی این سایت توسط تیم حرفه ای ایراکد انجام شده است.

قاصدک-مارکت
مزون-مروارید

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی مزون مروارید

انواع لباس های مجلسی زنانه و دخترانه و لباس های عروس مدرن و زیبا با کیفیت مرغوب به همراه قیمت های باورنکردنی در فروشگاه مزون مروارید به فروش می رسد! طراحی این وبسایت توسط دپارتمان طراحی سایت ایراکد آماده شده است.

 

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی زبان انگلیسی پریسا میرزاعلی

وبسایت سرکار خانم پریسا میرزاعلی با هدف آموزش و ارتقای سطح یادگیری در افراد در یک بستر کاملا آموزشی در شرکت ایراکد طراحی شده که برخی مطالب را به طور رایگان خدمت شما عزیزان ارائه می کند.

الساسیون

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی الساسیون

مجموعه الساسیون در سال ۱۳۹۸ با هدف ارائه برترین و باکیفیت ترین محصولات مراقبت پوستی و آرایشی پا به عرصه وجود گذاشت. سایت الساسیون با هدف ارائه محصولات به صورت گسترده تر توسط تیم ایراکد ایجاد شد.

 

نمونه کار طراحی سایت شرکتی خبری آوای خراسان جنوبی

امکانات سایت آوای خراسان جنوبی

نمایش اخبار به تفکیک دسته بندی
دارای بخشی به عنوان rss یا خبرخوان که از خبرگذاری ها اطلاعاتی را در ساید بار نمایش میدهد
دارای آرشیو اخبار که خبر های مربوط به سالهای گذشته رو به تفکیک نمایش میدهد (https://ava724.ir/newspapers/)
دارای اسلایدر برای خبرهای مختلف
دارای گالری تصاویر پیشرفته
دارای صفحه اینترو و نمایش آخرین اخبار هم در اینترو و هم در صفحات اصلی سایت
دارای فرم پیشرفته برای بخش های مختلف در سایت

نمونه کار طراحی سایت شرکتی خبری پیام خاوران

پیام خاوران برای دسترس پذیر بودن خدمات ارائه شده و جلوگیری از صرف وقت اضافی برای دریافت خدمات اقدام به طراحی سایت نمود. هدف ایراکد کمک به رشد کسب و کار های نوپا و همچنین توسعه هرچه بیشتر کسب و کار های با قدمت بیشتر است. در راستای تحقق این هدف، ایراکد اساس کار خود را بر رضایت مشتریان قرار داده و تمام تلاش خود را به کار می برد تا بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن به دست مراجعه کنندگان برساند.

نمونه کار طراحی سایت شرکتی Bs ( باباطاهر )

شرکت b.s با 6سال سابقه فعالیت و بهره مندی از برترین پرسنل در کشور ترکیه خدماتی اعم از ….
واردات و صادرات محصولات
ارائه مشاوره حقوقی در زمینه خدمات بازرگانی….
اخذ ویزای دانشجویی از دانشگاههای معتبر ترکیه ….
اخذ ویزای کانادا؛انگلستان و حوزه شینگن …
خرید و فروش و اجاره ملک در استانبول…
خدمات توریستی و گردشگری
ما مفتخریم با پایبندی به تعهدات و جلب اعتماد ،بهترین مشاوره و برترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی روشنایی پلام

صنایع روشنایی پلام همراه با نوآوری به طراحی و تولید چراغهای LED بسیار با کیفیت و پرنور و قابل رقابت با نمونه ها خارجی پرداخته است.
این مجموعه همواره ارائه ایده های ناب، کم هزینه، آمیخته با هنر و خلاقیت را تخصص خود برای رفع مشکلات و نیاز های روشنایی کشور میداند.

فروشگاه اینترنتی برای فروش بیشتر نیاز به سئو دارند که خدمات خود را بهتر در خدمت مشتریان قرار دهند. طراحی سایت با سئو باعث میشود سایت شما در رتبه های اول گوگل قرار گرفته و مشتری های بیشتری به خود جذب کنید

نمونه کار طراحی سایت شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خراسان جنوبی

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خراسان جنوبی برای دسترس پذیر بودن خدمات ارائه شده و جلوگیری از صرف وقت اضافی برای دریافت خدمات اقدام به طراحی سایت نمود. هدف ایراکد کمک به رشد کسب و کار های نوپا و همچنین توسعه هرچه بیشتر کسب و کار های با قدمت بیشتر است. در راستای تحقق این هدف، ایراکد اساس کار خود را بر رضایت مشتریان قرار داده و تمام تلاش خود را به کار می برد تا بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن به دست مراجعه کنندگان برساند.

Screenshot (222) Min

نمونه کار طراحی سایت شرکت ریز موج الکترونیک رسام

شرکت ریز موج الکترونیک رسام با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تهیه و تامین قطعات و تجهیزات الکترونیک و مخابراتی با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان در بازار جهانی و داخلی قادر به تهیه و تامین قطعات الکترونیک با همکاری شرکتها و سازمانهای تولید کننده و صادر کننده معتبر جهانی نیازهای شما را برطرف نموده و همواره کیفیت و خدمات را سرلوحه اهداف خود قرار داده است. تخصص ما معرفی سریع جدید ترین محصولات و تکنولوژی های مورد نیاز مهندسین در سر تا سر دنیاست. حیطه تخصصی ما محصولاتی شامل انواع آی سی، ترانزیستور،دیود، کانکتور و قطعات کمیاب را شامل میشود.
کلیه قطعات خاص و کمیاب از کشورهای آسیایی، اروپایی،آمریکایی و سایر کشورها و همچنین از دفتر چین و هنگ کنگ بدون هیچ محدودیتی و با توجه به درخواست مشتری تلاش ما این است که مهندسان و توسعه دهندگان الکترونیک کشورمان بجز دغدغه فنی نگرانی دیگری در زمینه خرید و واردات قطعات و تجهیزات الکترونیکی نداشته باشند.

نمونه کار طراحی سایت شرکت صنایع چاپ و بسته بندی رولند

صنایع چاپ و بسته بندی رولند در ضمینه چاپ رول بسته بندی نیز فعالیت دارد و همواره در حال تلاش برای کسب رضایت مشتری است.

چاپ رول عموما به دو صورت سیلندری و کلیشه ای صورت میگیرد که در صنایع رولند چاپ به هر دو صورت با دستگاه های روز همراه با بالاترین کیفیت چاپ همواره امکان پذیر است.

صنایع چاپ و بسته بندی رولند  مجهز به دستگاه چاپ فلکسو سیلندر مرکزی (کلیشه ای ) همراه با لمینت  رول می باشد که امکان تولید ، چاپ و لمینت بر روی انواع کاغذ پلی اتیلن دار، کاغذ پشت چسب دار ، کاغذ کرافت / سلفون و لفاف های بسته بندی (bopp ,opp ) / پاکت زیپ دار و … را دارد

نمونه کار شرکتی هرمس

نمونه کار طراحی سایت شرکت حقوقی هرمس

مجموعه حقوقی هرمس، ارائه دهنده خدمات تخصصی حقوقی از جمله پذیرش وکالت توسط وکلای باتجربه پایه یک دادگستری و مشاوره حضوری و غیرحضوری در زمینه امور حقوقی، کیفری، خانواده و سایر می‌باشد .

این مجموعه در سال 1401 طراحی سایت خود را به شرکت ایراکد سپرد .

نمونه کار طراحی سایت شرکت مهاجرتی مهاجرت با ما

مجموعه مهاجرت با ما با ارائه مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به کشورهای آلمان، ترکیه، فرانسه، اتریش، سوئد، آمریکا، مجارستان، کانادا و … آماده خدمت رسانی به شما  میباشد.

در سال 1401 این مجموعه ، طراحی سایت شرکت مهاجرتی خود را به مجموعه بزرگ ایراکد سپرد.

نمونه کار شرکتی مهاجرت با ما

نمونه کار طراحی سایت شرکت ارز دیجیتال اتمینیت

مجموعه اتمینیت در زمینه آموزش ارز دیجیتال فعالیت دارد .که برای آموزش اقدام به تهیه سایت میکند که برای این منظور شرکت بزرگ ایراکد را انتخاب میکند .

در سال 1401 این سایت توسط تیم مجرب ایراکد آماده و هم اکنون در درست بهرهبرداری است.

نمونه کار طراحی سایت تشریفات میترا

تشریفات عروسی و مجالس میترا یکی از مجهز ترین و معتبرترین برندها در زمینه برگزاری مراسمات در شهر زیبای بوشهر میباشد، با برگزاری مراسم عروسی و ارائه تشریفات عروسی و علاوه بر آن تشریفات عقد و نامزدی و تولد توانسته در زمینه خدمات مجالس برای همایشها و افتتاحیه ها نیز نامی ماندگار از خود به جا بگذارد.

در سال 1401 این مجموعه ، طراحی سایت شرکت د را به مجموعه بزرگ ایراکد سپرد.

نمونه کار طراحی سایت تشریفات میترا-min
نمونه کار شرکتی تجارت با یاران

نمونه کار طراحی سایت شرکت همراه تجارت یاران

مجموعه تجارت یاران با دارا بودن بیش از ۱۷ سال تجربه در مورد واردات و صادرات کالا ، شرکت همراه بیزینس با هدف ارائه خدمات آموزشی در حوزه واردات و صادرات ، ارائه خدمات تخصصی بازرگانی خارجی، حمل و نقل بین‌المللی و ترخیص کالا و مشاوره حرفه ای به شرکتها و سازمانها تاسیس گردید.

در سال 1401 این سایت توسط تیم مجرب ایراکد آماده و هم اکنون در درست بهرهبرداری است.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی بازرگانی باطری بخشی

بازرگانی باطری بخشی در حوزه فروش باطری اسقاطی و خرید انواع باطری نو در شمال کشور فعالیت دارد. این سایت خرید و فروش مستقیم برای افراد یا ویزیتورها را بسیار آسان کرده است. برخی از امکانات این سایت خرید و فروش باطری، گارانتی، کیف پول، گزارش گردش حساب، چک‌ها، لیست گزارشات قبلی، بدهکاری‌ مشتریان اعتباری، لیست فیش های پرداختی و کارت خوان می باشد. این سایت دارای دو پنل ادمین و پنل مشتری است که پنل مشتری به صورت اپلیکیشن توسط تیم برنامه نویسی ایراکد از تاریخ مرداد تا آذر 1401 طراحی شده است. زبان برنامه نویسی این سایت لاراول بوده است.

بازرگانی باتری بخشی
ایرانیول Min

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی ایرانیول

فروشگاه اینترنتی ایرانیول برای اولین بار در ایران شرایطی را فراهم کرده است تا خریداران با پرداخت کمترین کارمزد ممکن و بهترین شرایط ارسال محصول ، محصول خود را از برندهای تخفیف خورده در فروشگاه‌های مختلف و با پرداخت ریالی در درگاه‌های امن ، بدون محدودیت خریدکرده و در کوتاهترین زمان ممکن ، در سرار کشور درب منزل دریافت کنند .

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی کُنگ سی

 کنگ سی یک فروشگاه آنلاین جهت ارائه انواع آبزیان و لوازم صیادیه. کنگ سی تلاش میکنه با طرح جدید و ابتکاری بتونه با کمترین هینه و در کمترین زمان ممکن با کیفیت ترین آبزیان را به دست مصرف کننده برسونه. کارفرمای پروژه جناب آقای بابو استارتاپ کنگ سی رو به آدرس….. در آذر 99 در استان هرمزگان آغاز کرد. کنگ سی شامل سایت، نسخه موبایل پنل مدیریتی و سه نسخه اپلیکیشن میباشد. کنگ سی همچنین امکانی رو فراهم میکنه که صیادان بتونن آبزیان خودشون رو به فروش برسونن سایت کنگ سی یک فروشگاهه که با طرح اختصاصی و  با کلیه ماژول های فروشگاه پیاده سازی شود. کنگ سی علاوه بر فروشگاه مشابه سایت دیوار ک بخش ثبت اگهی برای خرید وفروش آنلاین به صورت عمده داره.

3
بیامد

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی بیامد

بیامد برای اولین بار در ایران شرایطی را فراهم کرده است تا خریداران با پرداخت کمترین کارمزد ممکن و بهترین شرایط ارسال محصول ، محصول خود را از برندهای تخفیف خورده در فروشگاه‌های مختلف و با پرداخت ریالی در درگاه‌های امن ، بدون محدودیت خریدکرده و در کوتاهترین زمان ممکن ، در سرار کشور درب منزل دریافت کنند .

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی نویافت

میخوام اپلیکیشنی رو بهتون معرفی کنم که به همه این مسائل فکر کرده و استارتاپش رو با این هدف راه اندازی کرده. آقای جاوید پایدار نیا بعد از چندین سال فعالیت در بازار ایده ای به ذهنش رسید که علاوه بر فروش مواد غذایی با خرید ضایعات و پسماند محصولات از مشتریان بتونه به محیط زیست کمک کنه. نویافت با آدرس اینترنتی …. استارتاپی است که از دو بخش فروشگاه نو یافت و رانندگان نوپیک تشکیل شده است. مصرف کنندگان میتونن از طریق فروشگاه محصولات خود همانند مواد غذایی و … را تهیه و برای پسماند باقی مانده از کالاهای مصرف شده آن ها را به رانندگان نوپیک تحویل دهند. و در ازای ضایعات خود حساب کاربقری شان شارژ شود. تا بتونن کالای مورد نظر خودشون رو تهیه کنن.

نویافت Min
دیجی عطار

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی دیجی عطار

سایت اختصاصی دیجی عطار به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. سایت اختصاصی دیجی عطار توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی تیپینگو

سایت tipingo  یک فروشگاه مارکت پلیس هست که  کاربران در این سایت قادر خواهند بود محصولات خودشون رو به تمام مصرف کنندگان به نمایش بزارن و و محصولات مورد نیاز خودشون رو خریداری کنن. در واقع مشابه سایت کمدا که در آن خرید و فروش کالا صورت میگیره.

آقای کامبیز سیدجوادی در بهار 1400 به فکر پیاده سازی این ایده افتاده و توانست در مدت زمان کوتاهی اونو اجرا کند.هر کاربر پس از ثبت نام در سایت که از طریق ثبت شماره همراه انجام می شه صاحب یک پروفایل کاربری خواهد شد.

تیپینگو Min
Safarro.ir (2) Min

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی سفر رو

سفررو یک کسب و کار اجتماعی مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه ایران گردیه؛ که آقای ضیائیان موسس این استارتاپ بزرگ تلاش کرده در این سایت و استارتاپ منافع خودش رو به منافع روستاییان زحمتکش کشورمون گره بزنه .

این استارتاپ برای رزرو اینترنتی تور و هتل هست که مزیت اصلی رزرو اینترنتی تور مسافرتی صرفه جویی در وقت و زمان است. با رزرو آنلاین تور نه تنها دیگر نیازی به مراجعه به آژآنس های مسافرتی نیست، بلکه به جای خریداری نمودن بلیت سفر و رزرو هتل به صورت جداگانه همه آن ها در یک پکیج از طریق یک سایت یا اپلیکیشن خریداری می شود.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی تحصیل در قبرس

تحصیل در قبرس برای اولین بار در ایران شرایطی را فراهم کرده است تا خریداران با پرداخت کمترین کارمزد ممکن و بهترین شرایط ارسال محصول ، محصول خود را از برندهای تخفیف خورده در فروشگاه‌های مختلف و با پرداخت ریالی در درگاه‌های امن ، بدون محدودیت خریدکرده و در کوتاهترین زمان ممکن ، در سرار کشور درب منزل دریافت کنند .

Studyincyprus.org (2) Min

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی کتاب یار

لذت گوش دادن به کتاب شنیدن داستان ها و قصه ها، به دست آوردن اطلاعات جدید و خواندن کتاب به طور کلی، علاوه بر اینکه ما را به آدم های خوشحال تری تبدیل می کند و احساسات و تفکرمان را به جریان می اندازد، باعث می شود که پیشرفت کنیم و راه و چاه زندگی توی این دنیای شلوغ را هم یاد بگیریم تا دنیای بهتری داشته باشیم.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی پاساژ رضا

پاساژ رضا به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. پاساژ رضا توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی احسان دویز

احسان دویز به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود.احسان دویز توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی تاکسیرانی ملایر

تاکسیرانی ملایر به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. تاکسیرانی ملایر توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

Taximalayer.ir (2) Min

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی مرخصی آنلاین حمل و نقل شهری مرند

حمل و نقل شهری مرند به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود.حمل و نقل شهری مرند توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت همیار شهروند 137

سایت همیار شهروند 137 به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. سایت همیار شهروند 137 توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

Cheshm Shahr.ir (2) Min
سرویسکار.comauth (2) Min

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی سرویسکار

شرکت نیوسرویس در سال1395 با هدف ایجاد تحول و تغییر در سبک خدمات رسانی به مشتریان در ایران فعالیت خود را شروع کرد.هدف اصلی شرکت راحتی مشتری و اشتغال زایی برای تکنسین های متخصص در این زمینه بود و تمام تلاش این مجموعه در این سال ها این بوده کیفیت مناسب خدمات رسانی را بهبود بخشد. مجموعه نیوسرویس به لطف تیمی توانمند از بهترین متخصصان تعمیرات لوازم برقی و خانگی، خدمات کامل تعمیر لوازم خانگی را در محل به شما ارائه می‌کند. سابقه درخشان، مشتریان راضی و گارانتی کامل تضمین کیفیت خدمات افتخار ما در نیوسرویس است.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی قلب و عروق

در این سامانه یک مدل سه بعدی از قلب انسان تعبیه شده که پزشک میتونه با موس اون رو جابجا کنه و با کلیک روی نقطه مورد نظر عدد اون رو وارد کنه و با کلیک روی دکمه calculate محاسبات رو انجام میده و یک خروجی گرافیکی بصورت ورد یا پی دی اف ارایه میده. دیگه نیاز بیمار ساعت های طولانی معطل بشه چرا که محاسبات بصورت لحظه ای انجام میشه
با قابلیت گزارش گیری که در پنل مدیریت پیاده سازی شده ادمین میتونه همه محاسباتی که توسط پزشکان انجام شده رو مشاهده کنه و براساس تاریخ فیلتر کنه.
با قابلیت مدیریت کاربران ادمین میتونه کاربر تعریف کنه و برای اون کاربر نقش تعریف کنه تا درجریان فعالیت های کاربران سیستم باشه.این سامانه همچنین قسمت های محاسباتی بیشتری داره از جمله echocardiography و MACE Assessment که هر کدوم کاربرد خودشون رو برای پزشکان دارن

سایت قلب و عروق
Creditbank.ir Min

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی کردیت بانک

کردیت بانک به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. سایت اختصاصی کردیت بانک توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی نوبت دهی پزشکان

قابلیت های سایت به نوبت
 • دارای دو پنل مدیریت ادمین و پزشک
 • قابلیت اضافه کردن،حذف،ویرایش پزشک از پنل ادمین
 • قابلیت اضافه کردن،حذف،ویرایش ادمین از پنل ادمین
 • قابلیت اضافه کردن،حدف،ویرایش استان از پنل ادمین
 • قابلیت اضافه کردن،حدف،ویرایش شهر متصل به استان از پنل ادمین
 • قابلیت اضافه کردن،حدف،ویرایش تخصص پزشکان از پنل ادمین
 • قابلیت اضافه کردن،حدف،ویرایش مراکز درمانی از پنل ادمین
 • قابلیت اضافه کردن،حدف،ویرایش بیمه از پنل ادمین
 • قابلیت تایید حساب بانکی پزشکان از پنل ادمین
 • قابلیت تایید،حذف نظرات کاربران از پنل ادمین

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی امید پارسینا دماوند

امید پارسینا دماوند به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. سایت اختصاصی امید پارسینا دماوند توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی عوارض خودرویی

عوارض خودرویی به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. سایت اختصاصی عوارض خودرویی توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی املاک شمس

سایت املاک شمس، در سال 1397 به درخواست املاک صنعتی شمس، به مدیریت آقای داستان راه اندازی شد، از جمله ویژگی های این سایت امکان ارتباط با پنل مدیریت می باشد. در صورت مراجعه حضوری و یا تلفنی ثبت فایل توسط اپراتور در پنل مدیریت انجام می شود و در صورت تایید در سایت قابل رویت می باشد.

قابلیت جستجو براساس نوع ملک و رهن و اجاره از قابلیت های دیگر این سایت می باشد. همچنین جستجو براساس بازه قیمت مشخص در محدوده مورد نظر، ویژگی دیگری از این سایت می باشد.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی دفتر اسناد رسمی

دفاتر اسناد رسمی می توانند به صورت اختصاصی وب سایتی برای معرفی خود داشته باشند، دفتر اسناد رسمی اقای زنگنه، یک سایت جهت دانلود انواع فایل ها و بخشنامه ها می باشد. کاربران بعد از ثبت نام می توانند با توجه به راهنماهای هر بخش ، کد فایل و یا پکیج را وارد و دانلود فایل را انجام دهند.

در این سایت آخرین دستور العمل های دفاتر اسناد رسمی ایران قابل دسترس می باشد.

 

Ekhtesasi Sherkati 32files OLD 08

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی مبتکر صنعت شرق

سایت اختصاصی مبتکر صنعت شرق به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. سایت اختصاصی مبتکر صنعت شرق توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی شتابدهنده ی ایده هام

سایت اختصاصی شتابدهنده ی ایده هام به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. سایت اختصاصی شتابدهنده ی ایده هام توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

Sherkati Shakhes All 27

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی استعدادیابی

در این وبسایت فوتبالیست های نوجوانی که میخوان استعدادشون دیده بشه و بتونن عضو یک تیم بشن، ویدیو خودشون رو تو سایت آپلود میکنن و این ویدیو توسط کاربران که بعنوان تماشاگر درنظر گرفته میشن و همچنین توسط داورهایی که مورد تایید موسسه هستن بررسی میشه و بازیکن های برتر انتخاب میشن تا به موسسه مراجعه کنن و پروسه عضویت در تیم فوتبال براشون شروع بشه و همچنین با گرفتن ازمون هایی که در سایت تعبیه شده سطح بازیکن مشخص میشه و به کشف استعدادهای فوتبال کمک زیادی میشه.
این وبسایت با بهره گیری از تکنولوژی های لاراول و php و vuejs پیاده سازی شده است

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی احمدی

سایت اختصاصی احمدی به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. سایت اختصاصی احمدی توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

Sherkati Shakhes All 23
Sherkati Shakhes All 25

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی دیوار دبی

سایت اختصاصی دیوار دبی به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. سایت اختصاصی دیوار دبی توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی ایده پردازان کارن کیان

سایت اختصاصی ایده پردازان کارن کیان به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. سایت اختصاصی ایده پردازان کارن کیان توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

Ekhtesasi Sherkati 32files OLD 07 1

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی ایرانش

 سامانه ایرانِــش ، سامانه درج آکهی های تبریک و تسلیت و ساخت رایگان‌ آن در فاز نخست و راه اندازی در قالب  سامانه کشوری آگهی های مناسبتی ، آگهی های ترحیم و تسلیت و آگهی های تبریک شخصی و مناسبتی و بر مبنای تقسیمات کشوری و با لحاظ تقدم تاریخ و حروف الفبا در بستر مجازی همان  شهر و شهرستان با انتخاب کاربر، ایجاد و جهت بازدید عموم ، همچنانچه در گذشته بصورت فیزیکی اعلامیه ترحیم و تسلیت ،  در سطح شهرالصاق میگردید، در شهریت مجازی منتشر  و در کنار خدمات رایگانی مانند پلتفرم ایجاد انواع اعلامیه ها و بنر ها و اعلان های تبریک و تسلیت در سایز های مورد نیاز به ارائه خدمت خواهد پرداخت. ضمن اینکه با درخواست آگهی دهنده ،  لینک آگهی مذکور نیز ، از سوی سامانه ،  به شماره همراه مخاطب آگهی،  پیامک خواهد شد. و همچنین در بستر مجازی آن شهر برای همگان قابل مشاهده خواهد بود .

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی خیابون

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی خیابون به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. سایت اختصاصی کلینیک پویا توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

Ekhtesasi Sherkati 32files OLD 05
Ekhtesasi Sherkati 32files OLD 04

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی کلینیک پویا

سایت اختصاصی کلینیک پویا به منظور معرفی  خود در بستر اینترنت، اقدام به طراحی سایت نمود. سایت اختصاصی کلینیک پویا توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی وبسایت اختصاصی توسط ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی ایران سفر

ایران سفر یک همراه و همسفر رایگان و جامع است که سعی دارد تا دغدغه های یک سفر را به حداقل رسانده و سفری خاطره انگیز را برای همراهان خود به ارمغان آورد. نقشه گردشگری وبسایت ایران سفر در کنار دیگر امکانات و فناوری های کارآمد آن که در دپارتمان برنامه نویسی ایراکد ایجاد شده است، بخش کوچکی از خدمات این وبسایت فوق العاده می باشد.

ایران-سفر
تهران کترینگ

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی تهران کترینگ

تهران کترینگ سامانه سفارش آنلاین غذا در تهران است که در بخش برنامه نویسی تیم ایراکد به بهترین شکل طراحی شده است. این سامانه دارای قابلیت های بسیاری نظیر ثبت رستوران های شخصی را در سایت خود دارا می باشد.

سوالات متداول

چرا ایراکد بهترین شرکت برنامه نویسی در ایران است؟

شرکت ایراکد بدون دلیل به عنوان بهترین شرکت برنامه نویسی، معرفی نشده‌است؛ بلکه به واسطه برخورداری از ملاک‌هایی چون سابقه درخشان، استراتژی مناسب، خدمات با‌کیفیت و بی‌نظیر و … موفق به تحصیل این عنوان گشته‌است.

بهترین شرکت های برنامه نویسی در زمینه طراحی نرم افزار، چقدر سابقه دارد؟

موفقیت هر شرکت برنامه نویسی در سایه برخورداری از دو عنصر تخصص و تجربه اتفاق می‌افتد. امروزه شرکت‌ها و موسسات نوپا زیادی هستند که در حیطه برنامه نویسی مشغول به فعالیت می‌باشند که اتفاقا برخی از آن‌ها از نیروهای متخصص بهره می‌گیرند. اما تجربه، موضوعی است که نباید نادیده گرفته‌شود؛ چرا که تجربه سبب تقویت قوه تامل و ظهور ایده‌های بکر و خلاقانه در برنامه نویسی می‌گردد.

حال ایراکد به واسطه اینکه از سال 1384 آغاز به فعالیت نموده و با زبان‌های برنامه‌نویسی متداول آن زمان امر برنامه نویسی را بر عهده داشته، یکی از با سابقه‌ترین شرکت‌های برنامه نویسی در ایران به شمار می‌رود.

این شرکت از همان ابتدا تا به امروز همزمان با پیشرفت تکنولوژی، زبان‌های مطرح برنامه نویسی در سطح جهان را آنالیز می‌نموده و خدمات خود را با زبان‌های به‌روز ارائه می‌کرده‌است.

بهترین شرکت های برنامه نویسی چه تاییدیه‌هایی را دریافت نموده‌اند؟
 • شورای عالی انفورماتیک کشور: این تاییدیه بیانگر صلاحیت و کیفیت مقبول خدمات ایراکد در حوزه طراحی سایت می‌باشد.
 • سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور: دریافت این مجوز به این معنی است که فعالیت‌های ایراکد در سایه اصول و قوانین صنف رایانه‌ای انجام می‌پذیرد. به عنوان مثال هزینه دریافتی ایراکد بابت ارائه خدمات، مطابق تعرفه‌های این صنف می‌باشد.
 • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • اتحادیه کامپیوتر و موبایل وزارت صنعت، معدن و تجارت
 • مرکز توسعه فناوری‌ اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد
چه نرم افزارهایی در سبد پورتفولیوی ایراکد به چشم می‌خورد؟

سازمان امداد و نجات کشور، سازمان مدیریت بحران کشور، جهاد کشاورزی استان‌های فارس، قم و خراسان جنوبی، شهرداری بسیاری از شهرهای کشور و … از خدمات برنامه نویسی تحت وب بهترین شرکت برنامه نویسی ایران بهره‌ جسته‌اند.

سامانه جامع جمعیت هلال احمر کشور (112)، سامانه مجتمع ستاد راهیان نور کل کشور، سامانه جامع سازمان مدیریت بحران کشور، نرم افزار 137 شهرداری قدس، شهرداری بابلسر و شهرداری بیرجند، نرم افزار مدیریت تاکسی‌رانی ملایر، پاوه و اهر، نرم افزار در میان نمونه کارهای سازمانی بهترین شرکت برنامه نویسی کشور به چشم می‌خورد.

نرم افزار مدیریت صرافی، نرم افزار مجتمع تجاری بازار بزرگ رضا تهران، نرم افزار مدیریت حسابداری مشعل بار قهستان و … در زمره نمونه کارهای تجاری شرکت ایراکد قرار دارند.

ربات تلگرامی تست روانشناسی، ربات اطلاع‌رسانی شرکت ایران چوب، ربات اطلاع‌رسانی نمایندگی ایران خودرو، ربات املاک تشریفات، ربات محصولات صنعتی کشاورزی شرکت ماهان، ربات آرایشی و بهداشتی شمیم یاس و … نمونه کارهای شبکه‌های اجتماعی بهترین شرکت برنامه نویسی کشور هستند.

مراحل برنامه نویسی دربهترین شرکت برنامه نویسی چگونه است؟
 1. مشورت با شما و آنالیز احتیاجات و مواردی که در جهت نیل به اهدافتان بایستی لحاظ گردد.
 2. تدارک طرح چیدمان و نقشه اولیه سایت. اگر اصطلاح UX به گوشتان آشناست، بدانید که UX سایت در این گام انجام می‌پذیرد. منظور از UX، معماری سایت شما و نحوه تعامل مخاطبتان با آن است. رویه لینک‌شدن صفحات مختلف یک برنامه، چگونگی قرار‌گیری بخش‌های مختلف آن، موارد موجود در یک منو و … مثال‌هایی هستند که در این باب می‌گنجند.
 3. طراحی گرافیکی برنامه یا UI. طراحان بهترین شرکت برنامه نویسی در این مرحله به مقوله زیبایی و مشخصه‌های بصری سایت می‌پردازند که شامل رنگ تب‌ها، ظاهر سایت و … می‌شود.
 4. برنامه‌نویسی قالبی که به تایید شما رسیده‌است.
 5. تولید و پیاده‌سازی سیستم مدیریت محتوا (CMS) بر‌اساس قالب انتخابی شما. چرخه عمر وبسایت شما به CMS انتخابی شما قائم می‌باشد که از لحظه نخست ایجاد سایت تا بروز‌رسانی‌ها و توسعه آن را فرامی‌گیرد. در واقع این سیستم شما را در راستای مدیریت محتوا و اطلاعات سایت‍تان یاری می‌دهد.