خدمات تولید محتوا

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 3358 931 0912 تماس بگیرید.

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده​
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 +
تجربه با کشور های بزرگ

آیا واقعا محتوا پادشاه است؟

پیش از هرچیزی باید بدانید که محتوا برای هدف‌هایی مثل افزایش فروش، بازاریابی، برندیگ و… استفاده می‌شود. اما هر محتوایی نمی‌تواند عامل رسیدن شما به این اهدف باشد! پس محتوایی پادشاه است که بتواند شما را به این اهداف برساند. به همین دلیل افراد برای دریافت خدمات تولید محتوا، به متخصصین این حوزه مراجعه می‌کنند.

می‌خواهید بیش‌تر بدانید؟ با ما همراه باشید. 

تولید محتوا چیست ؟

تولید محتوا (Content Production)به خلق آثار نوشتاری و یا ویدئویی و صوتی از قبیل تولید محتوای متنی، فیلم، پادکست و اینفوگرافیک گفته می‌شود. محتواها با اهداف مختلف آموزشی، تجاری و ارائه خدمات و غیره تولید می‌شوند و مقصد آن‌ها وبسایت‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی است. تولید محتوا یک تخصص محسوب می‌شود، از این جهت وبسایت‌های اینترنتی غالبا از کارشناسان تولید محتوا برای محتواگذاری روی سایت کمک می‌گیرند. خدمات تولید محتوا ممکن است هم جنبه عمومی داشته باشد و هم جنبه تخصصی. به این معنا که یک کارشناس تولید محتوا ممکن است در کنار تولید محتوا با موضوعات عمومی، در زمینه‌ای که در آن تخصص دارد نیز محتوا تولید کند که به آن تولید محتوای تخصصی می‌گویند.

با تولید محتوا کاربران خود را سوپرایز کنید!

با داشتن محتوا با کاربران خود ارتباط برقرار کنید و سوالات آنها را پاسخ دهید و خودتان را به عنوان مرجع معرفی کنید.

شرکت تولید محتوا چیست و چگونه می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

شرکت تولید محتوا(Content Agency)، به شرکتی گفته می‌شود که ارائه‌دهنده خدمات تولید محتوای ارزشمند و باکیفیت جهت بهبود حضور کسب و کارها در فضای مجازی است. معمولا مدیر یک وبسایت به دلایلی مانند نداشتن زمان کافی و یا تخصص لازم برای تولید محتوا، خود قادر به انجام این کار نیست. 

از این جهت، این کار را بر عهده یک شرکت تولید محتوا می‌گذارد. این شرکت‌ها، با داشتن تیمی از افراد متخصص، محتوای درخواستی را تولید می‌کنند. تیم متخصص شرکت، با بهره‌گیری از اصول سئو اقدام به تولید محتوا می‌کند. به عبارتی از یک طرف نویسندگان، محتواها را برای مخاطبین و از طرفی دیگر هم برای موتورهای جستجو تولید می‌‌کنند. 

بنابراین مدیر یک سایت حتی اگر وقت کافی هم برای تولید محتوا داشته باشد، در صورتی که با اصول سئو آشنایی نداشته باشد، کاری از پیش نخواهد برد. تیم حرفه‌ای ایراکد، می‌تواند با تولید محتوا در سایت و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و بخش‌های دیگر، برند شما را از نظر گوگل و کاربران محبوب کند. تنها کافی است با ثبت سفارش خود، پروژه‌تان را به دست متخصصین ما بسپرید و خیلی زود به سود برسید.

سفارش تولید محتوا

ایراکد ارائه دهنده خدمات تولید محتوا در ایران با ابزارهای به روز و استراتژی خاص آماده دریافت کلیه سفارشات میباشد. 

پکیج تولید محتوا

یکی از دیگر راه‌ها برای محتواگذاری روی سایت استفاده از پکیج‌ تولید محتواست. ایراکد اقدام به تولید پکیج‌های اختصاصی برای سفارش‌دهنده می‌کنند. ابتدا کارشناسان از سایت بازدید کرده و سپس به تولید محتوای سئو شده با هدف ارتقای رتبه سایت می‌پردازند. 

مراحل تولید محتوا برای سایت به صورت تخصصی توسط تیم ما، انجام می‌گیرد و موفقیت شما تضمین می‌شود. پس فرصت را از دست ندهید و همین امروز، به جمع مشتریان راضی ایراکد بپیوندید.

سفارش تولید محتوا ایراکد

مزایای تولید محتوا

۵ دلیل ارزشمندی تولید محتوا

بهبود سئو سایت

استفاده از کلمات کلیدی در جهت بالا بردن افزایش بازدید سایت یکی از مزایای تولید محتواست که باعث بالا رفتن سئو سایت میشود.

توجه کاربران به برند شما

با تولید محتوای تخصصی و با کیفیت شما میتوانید برند خود را حرفه ای تر به کاربران معرفی کرده و منتظر افزایش ترافیک سایت خود باشید.

عکس تولید محتوا

بازاریابی ویروسی

همان بازاریابی دهان به دهان است که از طریق اینترنت با تولید محتوای جذاب ایجاد میشود.

تعریف مخاطب هدف برای محتوا

هنگامی که شما مخاطب هدف و برند خود را بشناسید به طور اطمینان بهتر میتوانید با توجه به سلیقه ی آنها محتوا تولید کنید.

ایجاد مزیت رقابتی

رقابت در بین سایت ها باعث شده است که صاحبان کسب و کارها برای افزایش ترافیک سایت خود به تولید محتوای حرفه ای بپردازند

خدمات تولید محتوا ایراکد

مشاوره

تولید محتوای اختصاصی

تولید محتوای پادکست

تولید محتوای ویدیویی

کارشناسی اختصاصی

استراتژی محتوا ؛ صعودی تخصصی!

محتواگذاری روی سایت با صرف قرار دادن تعدادی مقاله و فیلم و عکس حاصل نمی‌شود. بلکه تولید محتوای یک سایت باید به تبعیت از محاسباتی خاص انجام شود؛ به عبارتی پشتوانه چیدمان محتواهای سایت را یک طرح کلی تشکیل می‌دهد که به آن استراتژی تولید محتوا گفته می‌شود. در واقع استراتژی تولید محتوا پاسخی به سوالات زیر است:

  • مخاطب محتوای شما چه کسی است؟
  • محتوای تولید شده پاسخگوی کدام نیاز مخاطب است؟
  • مزیت محتوای شما چیست؟
  • قالب محتوای شما چیست؟

انواع تولید محتوا

تولید محتوای متنی

تولید محتوای صوتی

تولید محتوای ویدیویی

مشاوره برای سفارش تولید محتوا:

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران به شما این است که اگر تصمیم به گسترش کسب وکار خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. تولید محتوا چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

بازاریابی محتوا ؛ دریای بی‌ساحل سودرسانی!

بازاریابی محتوا از جمله خدمات تولید محتوا می‌باشد که تعریف آن به شرح ذیل است: "بازاریابی محتوا یک تکنیک بازاریابی است که به تولید و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و یکپارچه جهت جذب مخاطبی خاص توجه دارد و هدف آن این است که اقدامی سودآور از جانب مشتری صورت پذیرد." چیزی که این تعریف را از تعریف عادی از بازاریابی متمایز می‌کند، واژه کلیدی "ارزشمند " است. آنچه که فرآیند جذب مشتری را تقویت می‌کند در حقیقت همین ارزشمند بودن محتواست. و گرنه محتوای بی‌ارزش، مخاطبی به خود جذب نمی‌کند تا از او مشتری بسازد.

بازاریابی محتوا ایراکد

خدمات تولید محتوا:

تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی به انتقال اطلاعات و مفاهیم در قالب کلمات و جملات اطلاق می‌گردد و به کسی که به تولید محتوای متنی می‌پردازد محتوانویس گفته ‌می‌شود. متخصص تولید محتوای متنی اگرچه دست به قلم است ولی تفاوت‌های مهمی با یک نویسنده عادی دارد. یک محتوانویس، در حقیقت دو نوع مخاطب دارد. یکی کاربران و دیگری موتور جستجوی گوگل. محتوانویس ضمن رعایت اصول نگارشی و نویسندگی برای تاثیرگذاری قلم خود، الگوریتم‌های گوگل را هم باید در نظر بگیرد و از اصول سئو در نویسندگی مانند رعایت کلمات کلیدی کانونی و هم‌خانواده‌هایشان و نیز چگالی مناسب آن‌ها در متن غافل نشود. شما می‌توانید هرگونه تولید محتوای الکترونیکی مانند تولید محتوای وب سایت ، تولید محتوا اینستاگرام و حتی تولید محتوا به انگلیسی خود را به ما بسپارید و بهترین نتیجه را در کمترین زمان دریافت کنید.

تولید محتوای پادکست

تولید محتوای پادکست یکی از بی نظیرترین رسانه هایی است که به انسانی­ترین شکل به مخاطبان شما می­رسد. افراد می­توانند هنگام کار، رانندگی، پیاده روی و غیره به شما گوش دهند، که به ندرت با هر رسانه دیگری امکان پذیر است. وقتی با استفاده از صدای خود با مخاطبان خود ارتباط برقرار می­کنید، این یکی از قوی­ترین نیروها برای جلب قلب مردم می­شود. این دلیل آن است که بسیاری از بازاریابان، مشاغل آزاد از پادکست­ ها به عنوان کانال تحویل محتوا برای رسیدن به مخاطبان هدف خود استفاده می­کنند. اگر می­خواهید محتوا صوتی ایجاد کنید، باید آن را تهیه کنید تا مخاطبان نه تنها آن را دوست داشته باشند بلکه روزانه با آن درگیر شوند.

تولید محتوای پادکست
تولید محتوای ویدئویی

تولید محتوای ویدئویی

ویدئو یک رسانه قدرتمند برای داستان نویسی است. تولید محتوای ویدئویی نه تنها می­تواند به عنوان یک زمینه اثبات مهم برای فعالیت­های تبلیغاتی، ایده­های تأثیرگذار و تلاش­های محتوای آزمایشی کسب و کار شما باشد، بلکه با ترکیبات خود از نظر صدا، حرکت و تصاویر از نظر عاطفی نیز به شما کمک می­کند تا موفق شوید، روابط رضایت بخش­تری بین برند شما و مخاطبان آن وجود دارد. فیلم­ها از جمله همه فن حریف­ترین روش­هایی هستند، که بازاریابان می­توانند از آن استفاده کنند. برای افراد مبتدی، می­توان آن­ها را به روش­های مختلفی از جمله پخته، بارگیری، برش داد و سرو کرد. آن­ها می­توانند، در هر دو قالب بلند و کوتاه به خوبی کار کنید.

تیم ایراکد بهترین انتخاب است؛ اما چرا؟

– ارائه مشاوره رایگان در خصوص استراتژی محتوا

– امکان ویرایش و ایجاد تغییرات به تعداد محدود

– ارسال محتوا به مشتری و گرفتن تاییدیه نهایی

– گارانتی بازگشت 7 روزه در صورت عدم رضایت

– رعایت جدیدترین و بهترین اصول تولید محتوا برای سایت

– تمرکز روی افزایش برند

– تمرکز روی کپی رایت

– پشتیبانی 24 ساعته

تاثیر محتوا برای کسب و کار

دنیای دیجیتال بخش جدایی ناپذیر از زندگی انسا‌‌ن‌های عصر حاضر است. همه ما هر روز با اینترنت یا شبکه‌های اجتماعی با اهداف سرگرمی، خرید، مطالعه، پرداخت‌های الکترونیکی و غیره سر و کار داریم. گسترش فناوری اطلاعات بر بسیاری از کسب و کارها نیز تاثیر عمیقی گذاشته‌ است. تا جایی که برخی معتقدند کسب و کاری که در دنیای دیجیتال حضور ندارد، حرفی برای گفتن ندارد! اما حضور در دنیای دیجیتال قطعا اصول و روش خاص خود را دارد. خدماتی که در دنیای دیجیتال به مشتری ارائه می‌شود، در قالب تولید محتوا صورت می‌گیرد. 

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل تولید محتوا نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

سفارش تولید محتوا

برای ثبت سفارش تولید محتوا فرم مقابل را تکمیل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایرانیان با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

09129313358

اخبار تولید محتوا ایراکد

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »

مقالات تولید محتوا

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »