خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوای متنی، تولید محتوای ویدئویی، تولید محتوای صوتی و گرافیکی با رعایت اصول سئو و مبانی تولید محتوا

محتوا پادشاه است...

افرادی که اندکی با تولید محتوا (Content Production)آشنایی دارند، جمله “محتوا پادشاه است” را به کررات شنیده اند. اما منطق پشت این جمله به این برمی گردد که هر اطلاعات و خروجی که در صفحات وب مشاهده می شود، به نوعی محتوا به حساب می آیند.

پس تولید محتوا از هر نوعی (صوتی، متنی، تصویری، ویدئویی) که باشد نیازمند تخصص و دانش است. اما موضوعی مهمی که در کنار تولید محتوا مطرح میگردد، موضوع خدمات سئو و تولید محتوای بهینه شده است.

برنامه ریزی و استراتژی محتوا یکی از بخش های جدایی ناپذیر برای تولید محتوا در هر زمینه ای میباشد. این استراتژی شامل انتخاب اهداف محتوا، پرسونای خریدار، سفر خریدار، نقش مخاطب، ممیزی محتوا و … را در نظر گرفت.

خدمات تولید محتوا به بهترین کیفیت و با رعایت اصول سئو

Content production services

خدمات تولید محتوای حرفه ای و سئو محور

خدمات مشاوره سئو

تولید محتوای متنی

تولید محتوای ویدئویی

تولید محتوای صوتی

ساخت تیزر تبلیغاتی

تولید محتوای اینستاگرام

کپی رایتینگ

تولید موشن گرافیک

خدمات مشاوره سئو

تولید محتوا به زبان غیر فارسی

یک قدم جلوتر از رقبا باشید!

با انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ از رقبایتان پیشی گرفته و فقط به کسب درآمد بیشتر بیاندیشید.

بازاریابی هدفمند

دسترسی گسترده به بازار هدف و افزایش ۸۰ درصدی سهم بازار

targeted marketing
conversion rate

افزایش نرخ تبدیل

افزایش 100 درصدی نرخ تبدیل (conversion rate) با شناسایی دقیق تارگت مارکت و بازاریابی هدفمند

برندینگ

 

پیشی گرفتن از رقبا با افزایش آگاهی از برند و برندسازی

branding
lead generation

جمع آوری لید

 

بانک اطلاعاتی جامع مشتریان برای بازاریابی موفق با افزایش 90 درصدی تعداد لید (lead generation)

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

شرکت تولید محتوا

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا (Content Production) به خلق آثار نوشتاری و یا ویدئویی و صوتی از قبیل تولید محتوای متنی، فیلم، پادکست و اینفوگرافیک گفته می‌شود. خدمات تولید محتوا یک تخصص محسوب می‌شود، از این جهت وبسایت‌های اینترنتی غالبا از کارشناسان تولید محتوا برای محتواگذاری روی سایت کمک می‌گیرند. خدمات تولید محتوا ممکن است هم جنبه عمومی داشته باشد و هم جنبه تخصصی. به این معنا که یک کارشناس تولید محتوا ممکن است در کنار تولید محتوا با موضوعات عمومی، در زمینه‌ای که در آن تخصص دارد نیز محتوا تولید کند که به آن تولید محتوای تخصصی می‌گویند. تولید محتوا با خدمات سئو و بهینه سازی سایت رابطه تنگاتنگی دارد زیرا بخش اعظم سئو محتوا و استراتژی محتوایی است که اگر به درستی انجام شود میتواند در جهت بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو کمک کند.

Steps

مراحل انجام خدمات تولید محتوا

آنالیز رقبا

تحقیق و بررسی

تعیین استراتژی

تولید محتوای سئو شده

Before content production

قبل از انجام خدمات تولید محتوا جالب است بدانید...

blue sketch

Further Details

نکات مهم در مورد تولید محتوا

بازاریابی محتوا (content marketing) چیست و چه کاربردی دارد؟

بازاریابی محتوا از جمله خدمات تولید محتوا می‌باشد که تعریف آن به شرح ذیل است:
“بازاریابی محتوا یک تکنیک بازاریابی است که به تولید و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و یکپارچه جهت جذب مخاطبی خاص توجه دارد و هدف آن این است که اقدامی سودآور از جانب مشتری صورت پذیرد.”
چیزی که این تعریف را از تعریف عادی از بازاریابی متمایز می‌کند، واژه کلیدی “ارزشمند ” است. آنچه که فرآیند جذب مشتری را تقویت می‌کند در حقیقت همین ارزشمند بودن محتواست. و گرنه محتوای بی‌ارزش، مخاطبی به خود جذب نمی‌کند تا از او مشتری بسازد.

تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی به انتقال اطلاعات و مفاهیم در قالب کلمات و جملات اطلاق می‌گردد و به کسی که به تولید محتوای متنی می‌پردازد محتوانویس گفته ‌می‌شود. متخصص خدمات تولید محتوای متنی اگرچه دست به قلم است ولی تفاوت‌های مهمی با یک نویسنده عادی دارد. یک محتوانویس، در حقیقت دو نوع مخاطب دارد. یکی کاربران و دیگری موتور جستجوی گوگل. محتوانویس ضمن رعایت اصول نگارشی و نویسندگی برای تاثیرگذاری قلم خود، الگوریتم‌های گوگل را هم باید در نظر بگیرد و از اصول سئو در نویسندگی مانند رعایت کلمات کلیدی کانونی و هم‌خانواده‌هایشان و نیز چگالی مناسب آن‌ها در متن غافل نشود. شما می‌توانید هرگونه خدمات تولید محتوای الکترونیکی مانند تولید محتوای وب سایت ،خدمات تولید محتوا اینستاگرام و حتی تولید محتوا به انگلیسی خود را به ما بسپارید و بهترین نتیجه را در کمترین زمان دریافت کنید.

تولید محتوای پادکست

تولید محتوای پادکست یکی از بی نظیرترین رسانه هایی است که به انسانی­ ترین شکل به مخاطبان شما می­رسد. افراد می­توانند هنگام کار، رانندگی، پیاده روی و غیره به شما گوش دهند، که به ندرت با هر رسانه دیگری امکان پذیر است. وقتی با استفاده از صدای خود با مخاطبان خود ارتباط برقرار می­کنید، این یکی از قوی­ترین نیروها برای جلب قلب مردم می­شود. این دلیل آن است که بسیاری از بازاریابان، مشاغل آزاد از پادکست­ ها به عنوان کانال تحویل محتوا برای رسیدن به مخاطبان هدف خود استفاده می­کنند. اگر می­خواهید محتوا صوتی ایجاد کنید، باید آن را تهیه کنید تا مخاطبان نه تنها آن را دوست داشته باشند بلکه روزانه با آن درگیر شوند.

تولید محتوای ویدیوئی

ویدئو یک رسانه قدرتمند برای داستان نویسی است. خدمات تولید محتوای ویدئویی نه تنها می­تواند به عنوان یک زمینه اثبات مهم برای فعالیت­های تبلیغاتی، ایده­های تأثیرگذار و تلاش­های محتوای آزمایشی کسب و کار شما باشد، بلکه با ترکیبات خود از نظر صدا، حرکت و تصاویر از نظر عاطفی نیز به شما کمک می­کند تا موفق شوید، روابط رضایت بخش­تری بین برند شما و مخاطبان آن وجود دارد. فیلم­ها از جمله همه فن حریف­ترین روش­هایی هستند، که بازاریابان می­توانند از آن استفاده کنند. برای افراد مبتدی، می­توان آن­ها را به روش­های مختلفی از جمله پخته، بارگیری، برش داد و سرو کرد. آن­ها می­توانند، در هر دو قالب بلند و کوتاه به خوبی کار کنید

خدمات تولید محتوای اینستاگرام

1. بررسی الگوهای آماده

بی شک اولین قسمتی که در هر پست، مخاطب با آن روبرو می‌شود و ترغیب کننده او به خواندن ادامه پست یا رد شدن از آن است، تصویرها هستند.

۲. استفاده از عکس‌های موجود با کیفیت

هرچند استفاده از عکس‌هایی که وجود دارد خیلی کار جالبی در این دوره به نظر نمی‌رسد، اما این بدان معنی نیست که ما به هیچ وجه نباید از آنها استفاده کنیم؛ در مواقعی که مجموعه‌ای از عکس‌هایی مشابه وجود دارد، شما می‌توانید با استفاده از عکس‌های موجود و ایجاد یک فیلد متفاوت در حوزه خودتان، به تولید محتوای با کیفیت بپردازید.

۳. ترکیب فرمت‌های مختلف

این مهم است که شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام، انواع فرمت‌های تولید محتوا را برای کاربران خود در دسترس قرار دهید. برای اینکار می‌توانید از به اشتراک گذاشتن حداکثر ده پست، یک آلبوم بوجود آورده و همچنین با استفاده از یک فیلم ۶۰ ثانیه‌ای، که یک روش عالی برای نشان دادن محصولات در قالب یک مثال یا صرفاً یک آموزش کوتاه یا نمایش است، به تولید محتوا بپردازید.

استراتژی تولید محتوای متنی ؛ صعودی تخصصی!

محتواگذاری روی سایت با صرف قرار دادن تعدادی مقاله و فیلم و عکس حاصل نمی‌شود. بلکه خدمات تولید محتوا یک سایت باید به تبعیت از محاسباتی خاص انجام شود؛ به عبارتی پشتوانه چیدمان محتواهای سایت را یک طرح کلی تشکیل می‌دهد که به آن استراتژی تولید محتوا گفته می‌شود. در واقع استراتژی خدمات تولید محتوا پاسخی به سوالات زیر است:

مخاطب محتوای شما چه کسی است؟
محتوای تولید شده پاسخگوی کدام نیاز مخاطب است؟
مزیت محتوای شما چیست؟
قالب محتوای شما چیست؟

نکات مهم تولید محتوای سایت

 • بهبود سئو سایت

استفاده از کلمات کلیدی در جهت بالا بردن افزایش بازدید سایت یکی از مزایای خدمات تولید محتواست که باعث بالا رفتن سئو سایت میشود.

 • توجه کاربران به برند شما

با خدمات تولید محتوا تخصصی و با کیفیت شما میتوانید برند خود را حرفه ای تر به کاربران معرفی کرده و منتظر افزایش ترافیک سایت خود باشید.

 • تعریف مخاطب هدف برای محتوا

هنگامی که شما مخاطب هدف و برند خود را بشناسید به طور اطمینان بهتر میتوانید با توجه به سلیقه ی آنها محتوا تولید کنید.

 • ایجاد مزیت رقابتی

رقابت در بین سایت ها باعث شده است که صاحبان کسب و کارها برای افزایش ترافیک سایت خود به خدمات تولید محتوای حرفه ای بپردازند.

 • بازاریابی ویروسی

همان بازاریابی دهان به دهان است که از طریق اینترنت با خدمات تولید محتوای جذاب ایجاد میشود.

 

تاثیر تولید محتوای خوب بر روی کسب و کار

دنیای دیجیتال بخش جدایی ناپذیر از زندگی انسا‌‌ن‌های عصر حاضر است. همه ما هر روز با اینترنت یا شبکه‌های اجتماعی با اهداف سرگرمی، خرید، مطالعه، پرداخت‌های الکترونیکی و غیره سر و کار داریم.

گسترش فناوری اطلاعات بر بسیاری از کسب و کارها نیز تاثیر عمیقی گذاشته‌ است. تا جایی که برخی معتقدند کسب و کاری که در دنیای دیجیتال حضور ندارد، حرفی برای گفتن ندارد! اما حضور در دنیای دیجیتال قطعا اصول و روش خاص خود را دارد. خدماتی که در دنیای دیجیتال به مشتری ارائه می‌شود، در قالب خدمات تولید محتوا صورت می‌گیرد.

شرکت تولید محتوا

شرکت تولید محتوا(Content Agency)، به شرکتی گفته می‌شود که تولید محتوای سایت و اینستاگرام را جهت بهبود حضور کسب و کارها در فضای مجازی به عهده دارد. معمولا مدیر یک وبسایت به دلایلی مانند نداشتن زمان کافی و یا تخصص لازم برای تولید محتوا، خود قادر به انجام این کار نیست.

از این جهت، این کار را بر عهده یک شرکت تولید محتوا می‌گذارد. این شرکت‌ها، با داشتن تیمی از افراد متخصص، محتوای درخواستی را تولید می‌کنند. تیم متخصص شرکت، با بهره‌گیری از اصول سئو اقدام به تولید محتوا می‌کند. به عبارتی از یک طرف نویسندگان، محتواها را برای مخاطبین و از طرفی دیگر هم برای موتورهای جستجو تولید می‌‌کنند.

بنابراین مدیر یک سایت حتی اگر وقت کافی هم برای تولید محتوا داشته باشد، در صورتی که با اصول سئو آشنایی نداشته باشد، کاری از پیش نخواهد برد. تیم حرفه‌ای ایراکد، می‌تواند با تولید محتوا در سایت و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و بخش‌های دیگر، برند شما را از نظر گوگل و کاربران محبوب کند. تنها کافی است با ثبت سفارش خود، پروژه‌تان را به دست متخصصین ما بسپرید و خیلی زود به سود برسید.

الگوریتم helpful content و تاثیر آن در رتبه بندی وبسایت ها

helpful content یا محتوای مفید با تمرکز بر تجربه کاربری و مفید بودن پیشنهادهای ارائه شده به کاربران فضای وب به محتواهایی که با دلسوزی بیشتری نسبت به دیگر محتواها نوشته شده باشد و مخاطب اصلی آن کاربران واقعی باشد بیشترین رتبه را میدهد. محتواهایی که کاربر پسند نبوده و برای رتبه گرفتن در گوگل نوشته شده باشد و فقط هدف سئویی داشته باشد در آپدیت جدید از ربته خارج میشوند.

ممکن سوال بسیاری از افراد باشد که ابن الگوریتم چگونه کار میکند؟ الگوریتم توسط یک Classifier خودکار عمل میکند که از یادگیری ماشینی MachineLearning برای بررسی سایت ها و محتواهای آنها استفاده میکند. این الگوریتم با گذشت زمان و ارتقا ماشینی گوگل و متخصصین گوگل هر روز بهینه سازی شده تا عملکرد بهتری داشته باشد.

این الگوریتم چه محتواهایی را تحت تاثبیر قرار میدهد؟

Helpful Content تمام حتواهای موجود در وب را تحت تاثیر قرار خواهد داد. ولی برخی محتواها ممکن است بیشتر برای سئو محور بوده و برای ماشین به جای انسان نوشته شده اند بیشتر تحت تاثیر گوگل قرار میگیرند. محتواهایی از جمله محتوای آموزش آنلاین، محتواهی هنری و سرگرمی، محتواهای مربوط به خرید اینترنتی.

این محتواها دارای ویژگی‌های زیر هستند:

 • استفاده از هوش مصنوعی در تولید محتوا
 • محتواهای خارج از موضوع اصلی
 • توسط نرم افزارهای بازنویسی محتوا تولید شده اند.
 • بسیار طولانی و غیر مفید هستند.

تعریف گوگل از محتوای مفید یا همان helpful content  چیست؟

 • صحت اطلاعات ارائه شده
 • ارائه پاسخی کامل و جامع در موضوع مورد نظر
 • ارائه محتوا با طلاعاتی ارزشمند و بدون کلیشه
 • خلق ارزش با استفاده از منابع معتبر
 • انتخاب عناوین جذاب
 • سوشال سیگنال و انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی و بوکمارک کردن محتوا
 • اهمیت دادن به نگارش محتوا و المان های ظاهری سایت
 • بازنشر غیر اصولی محتوا در سایت های مختلف
 • اعتماد سازی در کاربر
 • لینک سازی بهینه و اصولی محتوا
 • نگارش محتوا توسط نویسنده های متخصص آن حوزه

 

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

تعرفه های تولید محتوا چگونه محاسبه میشود؟
تعرفه های تولید محتوا برای هر یک از موارد محتوا متفاوت است. به عنوان مثال تولید محتوای متنی به ازای تولید هر کلمه هزینه دریافت میشود. تولید محتوای ویدئویی که علاوه بر تولید محتوا، هزینه تدوین و میکس ویدئو نیز به آن اضافه میشود. اینکه محتوا در چه حیطه و حوزه کاری نوشته شود هم در هزنه های آن دخیل است به همین دلیل بهتر است برای هزینه های خدمات تولید محتوا برای هر موضوعی که مد نظر دارید با کارشناسان مربوطه آن مشورت کنید.
تیم ایراکد بهترین انتخاب برای سفارش تولید محتوا است؛ اما چرا؟
ارائه مشاوره رایگان در خصوص استراتژی محتوا امکان ویرایش و ایجاد تغییرات به تعداد محدود ارسال محتوا به مشتری و گرفتن تاییدیه نهایی – گارانتی بازگشت ۷ روزه در صورت عدم رضایت رعایت جدیدترین و بهترین اصول خدمات تولید محتوا برای سایت تمرکز روی افزایش برند تمرکز روی کپی رایت پشتیبانی ۲۴ ساعته
استراتژی محتوایی چیست ؟
هر کسب و کاری برای رتبه گرفتن در دنیای دیجیتال نیاز به استراتژی مخصوص به خود را دارد. اصول و راهنماهای تولید و توزیع محتوا برای کسب نتیجه بهتر را استراتژی محتوایی میگویند. برای اینکه بدانیم چه محتوایی باید تولید کنیم ؟ برای چه کسانی باید تولید کنیم؟ و چگونه تولید کنیم؟
محتوا مارکتینگ باعث افزایش فروش میشود؟
هر یک از محتواهایی که در بستر اینترنت مشاهده میکنید به نوعی بازاریابی محتواست. سایت هایی هستند در این بازار از محتواهای درست و در جای درست استفاده میکنند و بهترین نتیجه را میگیرند. اینکه بدانید نوع محتوا را تشخیص داده و ان را در رسانه درست منتشر کنید خود دلیل برای موفقیت و افزایش درآمد خواهد شد.

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form