9 راه طلایی افزایش سابسکرایبر کانال یوتیوب

9 راه طلایی افزایش سابسکرایبر کانال یوتیوب

مقدمه

با دنبال کردن لیستی از استراتژی های اثبات شده، میتوانید باعث جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب خود شوید. در این بلاگ ایراکد، 9 مورد از این استراتژی ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. شرکت خدمات دیجتال مارکتینگ برای استفاده از تمام کانال های ارتباطی با مشترکین نیاز به استفاده از تمامی این ابزارها و کانال ها میباشد. با ما همراه باشید تا نتیجه بهتری از خدمات شبکه های اجتماعی خود بدست آورید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

با دنبال کردن لیستی از استراتژی های اثبات شده، میتوانید باعث جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب خود شوید. در این بلاگ ایراکد، 9 مورد از این استراتژی ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. شرکت خدمات دیجتال مارکتینگ برای استفاده از تمام کانال های ارتباطی با مشترکین نیاز به استفاده از تمامی این ابزارها و کانال ها میباشد. با ما همراه باشید تا نتیجه بهتری از خدمات شبکه های اجتماعی خود بدست آورید.

جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب

 

9 راه برای جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب:

9 راهکار طلایی برای افزایش سابسکرایبر کانال یوتیوب

1. موضوعاتی را که مردم در جستجوی آنها هستند هدف قرار دهید:

اگر در وهله اول هیچ کس ویدیوهای شما را تماشا نمی کند، هیچ کس مشترک نخواهد شد. بازدیدها پیش نیازی برای جذب مشترک است.

چگونه می توانید بازدیدهای بیشتری در ویدیوهای YouTube خود داشته باشید؟ ویدیوهایی درباره موضوعاتی که مردم جستجو می کنند ایجاد کنید و در جستجوی YouTube رتبه بندی کنید.

چگونه این موضوعات را پیدا می کنید؟ از ابزار رایگان کلمه کلیدی YouTube ما استفاده کنید (free YouTube Keyword tool). فقط کافی است هر موضوعی را وارد کنید تا 150 کلمه کلیدی و حجم جستجوی ماهانه تخمینی آنها را به شما نشان دهد.

 

موضوعات جذاب برای جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب

 

به دنبال مجموعه بزرگتری از ایده ها هستید؟

از اکسپلورر کلمات کلیدی Ahrefs استفاده کنید(Keywords Explorer) تا همه ایده ها را از پایگاه داده ما با بیش از 800 میلیون کلمه کلیدی YouTube بیرون بکشید.

 

ایده های برتر و جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب

 

پس از انجام این کار، باید یک ویدیوی بهینه ایجاد کنید که در نتایج جستجوی YouTube رتبه بندی می کند.

اگر فرض کنیم که درصدی از همه بینندگان در نهایت دنبال کننده کانال شما می شوند، منطقی است که بازدیدهای بیشتر برابر با تعداد مشترکین بیشتر است.

 

2. تم کانال خود را برای جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب با ثبات نگه دارید:

فقط به این دلیل که مردم به دنبال چیزی هستند، لزوماً به این معنی نیست که باید در مورد آن ویدیو بسازید.

به عنوان مثال، 3000 نفر ماهانه در ایالات متحده به دنبال “برنج مرغ هاینانی” هستند.

 

تم کانال و تاثیر آن در جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب

 

اگرچه می‌توانیم ویدیویی در مورد این موضوع منتشر کنیم، در جستجو رتبه‌بندی کنیم و تعداد زیادی بیننده و مشترک را جذب کنیم، اما این حرکت هوشمندانه‌ای نخواهد بود زیرا ربطی به SEO ندارد، موضوعی که مشترکان ما به آن اهمیت می‌دهند.

به دو دلیل خوب نیست:

  1. آنها لغو اشتراک خواهند کرد. اگر این اتفاق بیفتد، در وهله اول به دست آوردن مشترکین چه فایده ای دارد؟
  2. آنها با تعامل ویدیوی ما مشکل خواهند داشت. نپسندیدن‌ها، نظرات منفی، زمان‌های تماشای کوتاه – اگر مشترکین ویدیوی شما را دوست ندارند، منتظر همه این موارد و موارد دیگر باشید.

اگر تعجب می‌کنید که چرا امتیاز دوم با مشترکین ارتباط دارد، مشارکت ویدیوی شما (یا عدم وجود آن) می‌تواند بر رتبه‌بندی آن در جستجوی YouTube تأثیر بگذارد. همچنین می‌تواند بر نمایش آن در نوار کناری به عنوان یک ویدیوی پیشنهادی تأثیر بگذارد.

این دو منبع ترافیک تمایل به ارسال ثابت ترین نماها دارند که منجر به جریان ثابتی از دنبال کنندگان می شود. به همین دلیل، باید موضوع کانال خود را تا حد امکان محکم نگه دارید – به خصوص در روزهای اولیه کانال خود. این کاری است که ما انجام دادیم. ما با تمرکز صرف بر روی موضوعات مرتبط با سئو شروع کردیم.

این کار باعث شد تا مشارکت دنبال کنندگان را به دست آوریم، YouTube ویدیوهای ما را برای مخاطبان جدید اما مشابه تبلیغ کند و مشترکان بیشتری را به دست آورد.

 

3. آنچه را که به دنبالش هستند به مردم بدهید:

اگر عنوان ویدیوی شما «تسلا مدل 3 در مقابل تسلا مدل Y» است، اما سه دقیقه اول ویدیوی شما درباره خودروهای بی‌ام‌و است، در این صورت بینندگان شما می‌پرند و مشترک نمی‌شوند.

یک ویدیوی YouTube خوب، ویدیویی است که خواسته ها و نیازهای بیننده را برآورده کند.

چگونه می دانید بینندگان شما چه می خواهند؟

برای برخی موضوعات، بسیار ساده است. موضوعی مانند «نحوه درست کردن تخم مرغ همزده» به این معنی است که بینندگان می خواهند آموزش درست کردن تخم مرغ همزده را داشته باشند.

یوتیوب موافق است، زیرا تمام نتایج برتر دقیقاً این است:

 

رفع نیارها برای جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب

 

برای موضوعات دیگر و جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب ، آنقدرها هم ساده نیست. موضوع «nintendo switch games » را به عنوان مثال در نظر بگیرید. آیا مردم می خواهند نظرات را ببینند؟ یک لیست؟ بازی های بازی؟

برای فهمیدن این موضوع، آن موضوع را در YouTube وارد کنید و ببینید رتبه‌بندی چیست. در این مورد، آنها بیشتر خلاصه ای از بهترین بازی های تمام دوران هستند:

 

جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب 8

 

اگر یوتیوب به طور قاطع یک فرمت ویدیویی خاص را رتبه بندی می کند، همانطور که در بالا وجود داشت، تقریباً به طور قطع باید چیزی مشابه ایجاد کنید تا شانس رتبه بندی و جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب داشته باشید.

 

4. فرمت های کارآمد را برای جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب دو برابر کنید:

ممکن است به نظر برسد که رشد پایگاه مشترک ما تماماً گل و بلبل بود، اما اینطور نبود. ما همچنان در این راه اشتباهاتی داشتیم.

به عنوان مثال، در سال 2018،  ” Sam Oh”، مرد یوتیوب ما، این فرصت را پیدا کرد که به دفتر مرکزی Ahrefs در سنگاپور سفر کند. در آن زمان، ما حدود 30000 مشترک یوتیوب داشتیم.

ما فکر کردیم که مخاطبان ما ممکن است از یک وبلاگ تجربه “سم” در بازدید از سنگاپور لذت ببرند. ما کاملا در اشتباه بودیم. ولاگ سنگاپور سام تنها ویدیویی در کل کانال ما بود که منجر به جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب شد. بنابراین ما آن را از فهرست خارج کردیم.

واقعیت این است که مشترکین ما فقط به آموزش SEO و بازاریابی دیجیتالی اهمیت می‌دهند که به آنها کمک می‌کند تا برای وب‌سایت‌ها، کانال‌های یوتیوب و کسب‌وکار خود به نتیجه برسند.

اگرچه این بدان معنا نیست که نباید قالب‌های جدید را آزمایش کنید، اما یادآوری می‌کند که وقتی فرمت‌هایی را پیدا کردید که کار می‌کند، به آن بچسبید.

 

5. بر اساس یک برنامه منظم منتشر کنید:

حذف برنامه هفتگی انتشار به این معنی بود که می‌توانستیم محتوای بیشتری تولید کنیم. محتوای بیشتر به معنای بازدید بیشتر بود. تعداد بازدیدهای بیشتر به این معنی بود که احتمال دارد افراد بیشتری در کانال ما مشترک شوند و در نتیجه باعث جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب گردید.

بنابراین، اگر می‌خواهید مشترکین بیشتری در YouTube داشته باشید و جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب ، برنامه‌ای برای انتشار پیدا کنید که با آن راحت هستید و به آن پایبند باشید.

انجام این کار از مرتکب اشتباه رایج مبتدیان یعنی یک بار انتشار و ناپدید شدن برای چند ماه جلوگیری می کند.

نکته خوب این است: لازم نیست ویدیوی هفتگی نیز باشد. تنها چیزی که مهم است این است که بتوانید به طور مداوم به برنامه خود پایبند باشید.

 

6. ویدیوهای خود را به منظور جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب به لیست پخش اضافه کنید:

در YouTube، می‌توانید ویدیوهای خود را به چند لیست پخش اضافه کنید:

 

جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب 7

 

در حالی که لیست‌های پخش مستقیماً اشتراک کسب نمی‌کنند، احتمال تماشای بیش از یک ویدیو را افزایش می‌دهند. و هرچه بیشتر در معرض محتوای شما قرار بگیرند، احتمال اینکه دکمه اشتراک را بزنند بیشتر است.

لیست های پخش از هر نظر برنده هستند. آنها تجربه کاربر، تعامل کاربر را بهبود می بخشند و منجر به جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب می شوند.

برای مطالعه مقالات بیشتر از سایت ایراکد در زمینه شبکه های اجتماعی روی لینک زیر کلیک کنید.

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب

 

7. از منابع خارجی به کانال YouTube خود پیوند دهید:

وقتی به تجزیه و تحلیل کانال خود نگاه می کنیم، واضح است که صفحه اصلی کانال ما دومین محرک بزرگ مشترکان ما است.

 

پیوند از منابع خارجی و جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب

 

8. از ویژگی های تعاملی YouTube استفاده کنید:

یوتیوب چند ویژگی تعاملی ارائه می دهد که می توانید آنها را به ویدیوی خود اضافه کنید تا افراد را به اشتراک تشویق کنید. به عنوان مثال، می توانید واترمارک اضافه کنید.

هنگامی که بیننده روی واترمارک در هر یک از ویدیوهای شما کلیک می کند، دکمه اشتراک ظاهر می شود. همچنین می‌توانید دکمه‌های اشتراک صفحه پایانی را اضافه کنید.

اکنون، این ویژگی‌ها تنها مسئول حدود 1.5 درصد از مشترکان ما در سال 2020 بوده‌اند، بنابراین انتظارات خود را افزایش ندهید و به طرزی جادویی انتظار داشته باشید که جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب را به شدت افزایش دهند.

 

جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب 11

 

اما از آنجایی که اضافه کردن آنها فقط چند دقیقه طول می کشد و همچنان به پایگاه کلی مشترکان شما کمک می کند، همچنان ارزش افزودن آنها به ویدیوهای خود را دارد.

 

9. از بینندگان خود برای جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب بخواهید مشترک شوند:

همه بینندگان شما مشترک نیستند، بنابراین فراموش نکنید که از آنها بخواهید مشترک شوند.

قالب کلی که ما استفاده می کنیم بسیار ساده است – ما “پرسیدن” را اضافه می کنیم و دلیل آن را به آنها می گوییم. بنابراین، برای ویدیوهای معمولی ما، فقط می‌گوییم: «برای آموزش‌های بازاریابی و سئوی کاربردی‌تر دنبال کننده شوید. “.

و اگر در حال انجام یک سری ویدیو هستیم، «پرسش» ما این است که «حتما مشترک شوید تا ویدیوی بعدی این مجموعه را از دست ندهید. “.

فقط مراقب باشید در این کار زیاده روی نکنید. بسیاری از سازندگان یوتیوب «پرسش» را در قسمت‌های مختلف ویدیو اسپم می‌کنند: ابتدا، چند بار در وسط و پایان.

این نه تنها مفید نیست، بلکه آزاردهنده است، که ممکن است بینندگان را از اشتراک خارج کند. به همین دلیل است که با افزودن آن به انتهای ویدیوهایمان، درخواست را به حداقل می‌رسانیم.

 

سخن نهایی

ما از این تاکتیک‌ها با موفقیت زیادی در کانال YouTube خود استفاده کرده‌ایم، و دلیلی ندارد که برای شما کارساز نباشد.

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form