ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت اختصاصی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

چه چیزی باعث شده طراحی سایت اختصاصی را در گوگل جست و جو کنید یا این مطلب را پیدا کنید؟ اگر در جذب مشتری مشکل دارید، یا تجارت شما آنگونه که می‌خواهید پیش نمی‌رود؛ وقت آن رسیده که هرگونه تصورات قدیمی خودتان را راجع به کسب و کارهای امروزی دور بریزید.

دنیا در حال تغییر است و شما باید بتوانید همگام با آن تغییر کنید تا به موفقیت برسید. در دنیای دیجیتالی امروز، کسب و کارهای دیجیتالی حرف اول را می‌زنند. اولین و مهم‌ترین قدم شما، برای دیجیتالی کردن کسب و کارتان، طراحی سایت است.

البته طراحی سایت به تنهایی پاسخگوی نیازهای شما نیست. طراحی سایت اختصاصی توسط تیم حرفه‌ای طراحی وبسایت ایراکد، ستون مستحکمی است که کسب و کار شما برای استقامت، به آن نیاز دارد. در ادامه، به بررسی سوالاتی مانند چرا به طراحی سایت تخصصی نیاز دارید، و چرا ایراکد بهترین گزینه برای این کار است، می‌پردازیم. پس پیشنهاد می‌کنیم فرصت خواندن این مطلب را از دست ندهید. شاید این جرقه‌ای برای آینده درخشان کسب و کار شما باشد!

طراحی سایت اختصاصی چیست؟

طراحی سایت تخصصی که به آن اختصاصی هم گفته می‌شود، در واقع به این معناست که در وهله اول مجموعه‌ای که کار را انجام می‌ دهد در این زمینه دارای تخصص است و به شکل حرفه‌ ای در زمینه طراحی اپلیکیشن و سایت فعالیت دارد.

در وهله بعد طراحی سایت اختصاصی بدان معناست که برای هر مشتری با توجه به فاکتورهایی که وی در ذهن دارد، نیازهای کسب و کارش و مواردی از این قبیل، طراحی به صورت اختصاصی انجام می پذیرد.

طراحی وب به طور کلی فرآیند برنامه ریزی، ایده پردازی و تنظیم محتوای مورد نظر برای اینترنت است. طراحی وب مدرن فراتر از شکل ظاهری (زیبایی شناسی) است و شامل چگونگی کارکرد (عملکرد) است.

شرکت طراحی سایت ایراکد، با سابقه‌ای درخشان در زمینه طراحی وبسایت حرفه ای ، تاکنون کسب و کارهای زیادی را به موفقیت‌های چشمگیری رسانده است. در سال گذشته، تجارت‌های زیادی با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ ایراکد، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موفقی طراحی کرده‌اند و مخاطبان کسب و کارشان را افزایش داده‌اند. این واحدها، تا به امروز در حال سودآوری از سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی طراحی شده توسط ایراکد می‌باشند. چرا شما یکی از آن‌ها نباشید؟!

 
 
طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت صرافی

طراحی سایت اختصاصی ایراکد

در واقع طراحی وب سایت  فقط به قالب آن محدود نمی شود زیرا شامل موارد دیگری نیز هست که هر کدام اهمیت خاص خود را دارد.

البته این مورد که گفته شد به این معنی نیست شرکتی که سایت جذاب و زیبا طراحی کند دارای تخصص بیشتری است و شما را به هدفی که می خواهید می رساند، بلکه باید به این نکته توجه کرد که در کنار ظاهر شکیل از لحاظ کاربری نیز طراحی قابل قبول و کارآمد باشد.

تیم طراحان سایت ساز ایراکد، می‌توانند بهره‌گیری از مناسب‌ترین و جذاب‌ترین نمونه قالب سایت ، سایت حرفه‌ای و کاربرپسندی را به شما ارائه کنند.

چگونه طراحی سایت اختصاصی کسب و کار شما را دگرگون کرده و مخاطبان شما را افزایش می‌دهد؟

طراحی سایت فروش فایل

اگر کسب و کار شما، آنگونه که باید رشد نکرده است؛ شاید وقت آن رسیده که روش‌های بازاریابی و کسب مخاطب خود را تغییر بدهید. حتی اگر کسب و کاری موفق دارید؛ بدون شک، همچنان قابلیت پیشرفت دارد. اما چرا؟ در پاسخ، باید این تصویر را در ذهن خود مجسم کنید! تصور کنید که شما فروشگاهی دارید که مساحت آن به اندازه کل ایران و حتی فراتر از آن است! این فروشگاه، به صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته، بی‌وقفه مشغول کار کردن و خدمات‌رسانی است. همچنین هرکس بخواهد می‌تواند به راحتی با موسسه شما آشنا شود و تمام اطلاعات موردنظر خود را بیابد. نیازی به هیچ فروشنده‌ای هم نیست، تا مخاطبان را به هدف موردنظرشان هدایت کند.

به نظر شما این فروشگاه غیرواقعی، چگونه محقق می‌شود؟ بله. درست حدس زدید. این فروشگاه خیالی، تنها با طراحی سایت اختصاصی واقعی می‌شود. البته تمام این‌ها بخشی از امکاناتی است که می‌توانید با ساخت سایت فروشگاهی و اختصاصی بدست بیاورید. با ساخت سایت تخصصی حرفه‌ای، هیچ محدودیتی در تعداد مشتریان خود نخواهید داشت. همچنین می‌توانید همزمان پاسخگوی تعداد زیادی از مشتریان راضی خود باشید.

البته تمام این‌ها، در تئوری جالب به نظر می‌رسد. واقعیت این است که طراحی چنین سایتی کار هرکسی نیست. به همین دلیل، ما به شما ایراکد را پیشنهاد می‌کنیم. ایراکد، با داشتن سابقه‌ای ۱۴ ساله و تشکیل شده از تیمی از بهترین طراحان سایت ایرانی، رویایی دست‌نیافتنی را برای کسب و کار شما محقق می‌کند. پس این فرصت را از دست ندهید. همین الان سفارش خودتان را ثبت کنید و از مشاوره کاملا رایگان تیم ایراکد بهره‌مند شوید!

مزایای طراحی سایت اختصاصی

ممکن است با دیدن عنوان طراحی سایت این سوال در ذهن شما نقش ببندد که ساخت وب سایت چه تاثیری بر کسب و کار شما دارد؟ بیایید پنج دلیل مهم را برای طراحی وب به صورت اختصاصی را بررسی کنیم.

 
• اولین نکته تأثیر طراحی سایت اختصاصی بر روی برندینگ است. هنگامی که مخاطبان از وب سایت شما بازدید می کنند، این اولین برداشت آنها از کسب و کار شما است. آنها در عرض چند ثانیه در مورد تجارت شما قضاوت می کنند. اگر می خواهید در این چند ثانیه اول، تأثیر مثبتی بر مخاطبان خود بگذارید و برند شما در ذهن آنها هک شود بدون شک داشتن یک سایت خوب بسیار کمک کننده است. ایراکد طراحی وب سایت درجه یک و مناسب برند شما را تضمین می‌کند. پس با استفاده از خدمات ما، برندتان را دل مشتریان جا کنید.
• دوم اینکه به استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شما کمک می کند. به زبان ساده، سایت شما باید سئو مناسب داشته باشد تا بازدید بیشتری بگیرد. بازدید بیشتر، به مشتریان بیشتر و گسترش تجارت شما ختم می‌شود. که این امر، تنها با طراحی وبسایت حرفه ای توسط تیمی حرفه‌ای مانند تیم ایراکد صورت می‌گیرد.
• سوم این که خدمات بر روی مشتری تاثیرگذار است و حس احترام به مشتری را، در بازدیدکنندگان جدید سایت شما ایجاد خواهد کرد. بهترین شرکت های طراحی سایت مانند شرکت ایراکد از این موضوع به سود صاحبان کار و مشتریان استفاده کرده و حس خوبی را به آن‌ها القا می‌کنند.
• چهارم اینکه اعتماد را در بین مخاطبان ایجاد می کند. اگر آنها طراحی ضعیف شما را ببینند یا اطلاعات منسوخ به نظر برسد، به سایت شما اعتماد نخواهند کرد. یک وب سایت با طراحی خوب، فرصتی برای نشان دادن به مخاطبان است، که چرا آنها باید کسب و کار شما را به جای رقبا انتخاب کنند. پس اگر طراحی وب سایت به درستی انجام نشود؛ هرچند خدمات یا محصولات شما خوب باشد، این حس را در مشتری ایجاد نخواهند کرد.
• در وهله آخر هم باعث می شود تا مخاطبان عادی کم کم به مشتریان کالا و خدمات شما تبدیل شوند. این امر به مرور زمان افزایش بازدید و افزایش فروش سودآوری را به همراه خواهد داشت. کسب و کارهای زیادی، با سپردن سفارش طراحی سایت خودشان به تیم زبردست ایراکد، به سودهای کلانی رسیده‌اند. چرا شما یکی از آن‌ها نباشید؟!

بهترین گزینه برای طراحی سایت تخصصی شما ایراکد است؛ اما چرا؟!

برای سفارش طراحی سایت اختصاصی چه به صورت از پیش آماده شده و چه برای با طراحی و ساخت سایت جدید، مجموعه های مختلفی در حال فعالیت هستند؛ اما برای آنکه بهترین خدمات به شما ارائه شود باید به تجربه و تخصص یک مجموعه توجه ویژه داشته باشید.

ایراکد با شعار ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمندسازی و مدیریت کسب و کار از سال 1385 وارد حوزه طراحی سایت و اپلیکیشن شده است. این مجموعه با تجربه چندین ساله خود توانسته بیش از 4000 وب سایت و اپلیکیشن را طراحی و به دست مشتری برساند.

رزومه کاری ایراکد نشان از توانایی های این مجموعه و کادر حرفه ای آن دارد. به همین خاطر نیز می‌تواند بهترین انتخاب برای هر کسب و کار جهت طراحی سایت اختصاصی باشد.

برای اثبات این ادعا، کافی است به نمونه طراحی سایت های ایراکد، رجوع کنید. تمامی این سایت‌ها، با تعرفه طراحی سایت معقولانه‌ای در کسب و کار خود سرمایه‌گذاری کرده‌اند و هم‌اکنون در حال کسب سود و مخاطبان فراتر از انتظار خود هستند. شما هم می‌توانید یکی از افراد باشید. تنها کافی است سفارش‌تان را در کمتر دو دقیه ثبت کنید و از مشاوره رایگان ایراکد، بهره ببرید.

طراحی سایت شخصی

گام های ساخت طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در در اغلب مجموعه ها دارای روال مشخصی که برای رسیدن به مرحله نهایی عبور از آنها نیاز است. چنانچه تصمیم به طراحی سایت اختصاصی دارید اما از روال کار اطلاع ندارید، ما گام های اساسی تا شما به یک وب سایت برسید را در ادامه ذکر کرده ایم.

مشاوره، نیازسنجی و برنامه ریزی

مهمترین گام برای شروع یک پروژه طراحی سایت، مشاوره و نیازسنجی است. در جلساتی که بین طراحان سایت و مشتری برگزار می شود مشاوره های لازم داده می شود. همچنین مشتری نیازهای خود را برطرف می کند. بر اساس این موارد از طرف مجموعه ایراکد یک طرح اولیه مستند می‌شود تا بعد از تایید طرفین کار آغاز شود.

تحقیق و بررسی محتوا

بعد از آن نوبت به تحقیق درباره بهترین ایده برای محتواهای اولیه سایت شامل، رنگ، قالب، نحوه درج اطلاعات تماس، درباره ما و مواردی از این قبیل است. پس از آن، نوبت به طراحی اولیه می‌رسد.

 

طراحی گرافیکی اولیه

در این بخش از طراحی اختصاصی سایت یک نسخه گرافیکی اولیه آماده می شود و موارد گفته شده از جمله لوگو، درباره ما، اطلاعات تماس و کلیه بخش های دیگر در جای خود به صورت گرافیکی قرار داده می شود و به مشتری ارائه می گردد. بعد از تایید مشتری نوبت به طراحی اصلی خواهد رسید.

طراحی قالب اصلی و کدنویسی

طراحی قالب اصلی از روی نسخه گرافیکی آغاز شده و تغییرات مدنظر مشتری نیز اعمال می شود. کدنویسی نیز برای بخش استاتیک سایت با ترکیبی زبان های برنامه نویسی از HTML، CSS، JQuery و Javascript آغاز می شود.

همچنین در بخش سمت سرور نیز از زبان برنامه نویسی زبان PHP استفاده می شود در واقع ایراکد در این مرحله از تیم حرفه ای خود برای ارائه بهترین UI و UX استفاده می کند تا علاوه بر ظاهر زیبا شاهد زیربنایی محکم و استوار نیز بود.

 
 

دیتا اینتری و تست و بازنگری

پس از تمام شدن مرحله طراحی قالب و کدنویسی بخشی از اطلاعات وارد می شود تا مشتری با یک سایت خام مواجه نشود. همچنین در حین دیتا اینتری اشکالات سایت را نشان دهند و آنها برطرف شوند. سایت پس از تست به مشتری ارائه می شود و در صورت اصلاح موارد مورد نیاز مرتفع شود. همچنین در طراحی سایت پرتال ، این موارد نیز بررسی خواهد شد.

تحویل و آموزش کار با پنل سایت

در نهایت نیز سایت طراحی شده با حضور نمایندگان دو طرف تحویل کارفرما داده می شود. در این جلسه کلیه آموزش های لازم به مشتری برای کار با سایت داده خواهد شد. ایراکد در تمامی این مراحل، در کنار شما خواهد بود و حتی پس از آن، تیم پشتیبانی ایراکد، با پیگیری مشکلات شما، رضایت کسب شده شما را حفظ خواهد کرد.

 
 
Web Design

امکانات طراحی سایت اختصاصی

بسته به نوع سایت و کارایی آن مدنظر امکانات هر سایتی نیز می تواند متفاوت باشد. به طور مثال در نظر گرفتن امکان پرداخت آنلاین برای سایت های فروشگاهی، صفحات محصول و مواردی از این دست. در مقابل طراحی وبلاگ برای سایت های خبری، درج مطالب پربیننده و .. ؛ بنابراین نوع نیاز مشتری این امکانات را تعیین خواهد کرد.

به همین ترتیب، قیمت طراحی سایت با وردپرس کاملا بستگی به پروژه و نیازهای مشتری دارد.

ویژگی های طراحی سایت اختصاصی

شاید این سوال در ذهن نقش ببندد که ویژگی های خاص و تفاوت طراحی سایت اختصاصی با دیگر مدل های طراحی سایت چیست؟ در جواب به این سوال باید گفت که در وهله اول از کدنویسی اختصاصی برای اینگونه سایت ها استفاده می شود. اینگونه کدنویسی فراتر از قالبهای آماده است و چون سفارشی سازی شده است، منحصر به فرد و خاص کسب و کار شماست.

ویژگی مهم بعدی در نظر گرفتن امکانات ویژه است. هر آنچه شما در ذهن دارید و از لحاظ کدنویسی و سایت کشش داشته باشد، در سایت اختصاصی شما در دسترس خواهد بود و همین امر باعث می شود تا از رقبای خود جلو بیفتید.

در کنار موارد فوق از ویژگی های مهمی که باید به آن اشاره کرد امنیت بالا سایت است. طراحی اختصاصی از افشای اطلاعاتی شما که به نوعی شاهرگ هر کسب و کاری است جلوگیری می‌ کند.

تیم تخصصی ایراکد، تمامی این موارد و ویژگی‌های دیگری که شما به آن نیاز دارید را، به شما ارائه می‌دهد. پس تجربه طراحی سایت تخصصی استثنایی را با ایراکد از دست ندهید.
طراحی سایت شخصی

طراحی سایت اختصاصی برای چه مشاغلی مناسب است؟

نمی‌توان گفت که طراحی سایت آن هم به صورت اختصاصی برای یک یا چند مورد شغل خاص کاربردی است. همه مشاغل و مجموعه های تجاری از کوچک گرفته تا بزرگ با ساختن و داشتن یک سایت می توانند شغل، محصولات و خدمات خود را وارد دنیای وب فارسی کرده و از مزایای این فضا برای گسترش کار خود استفاده کنند.

 
طراحی سایت صرافی

دو کاربرد مهم طراحی سایت اختصاصی !

داشتن یک سایت اختصاصی که به صورت حرفه ای طراحی شده باشد، برای هر کسب و کاری دارای مزایا و کاربردهای خاص به خود است که مهمترین آنها عبارتند از:

 

تحلیل رقبا

یکی مزیت های بزرگ طراحی سایت اختصاصی این است که در مراحل ساخت و طراحی اولیه رقبای شما بررسی شده و نقاط ضعف و قوت آنها تحلیل می گردد. همین امر باعث می شود تا با قدرت هرچه تمام تر وارد این عرصه شده و در مقابل رقبا حرفی برای گفتن داشت. ایراکد، با بررسی رقبای شما، می‌تواند برتری شما را بر آن‌ها تضمین کند.

سودآوری بیشتر

دومین مزیت این است که از پوسته ظاهری و ساختار سایت یا همان UI و UX به صورت حرفه ای طراحی شده باشد؛ علاوه بر سئو بیشتر که باعث جذب مخاطب به سایت شما می گردد، در طولانی مدت بازدید شما را افزایش داده و کاربران عادی به مشتریان وفادار شما تبدیل می شوند. این موضوع درنهایت باعث گسترش بیشتر کسب و کار شما می‌شود و کسب و کارتان را به مرحله‌های بعدی فراتر از انتظار سودآوری خواهد رساند. طراحی سایت اختصاصی با ایراکد، یک سرمایه‌گذاری با سودی زیاد است که نباید از دست بدهید.

سئو طراحی سایت اختصاصی

در بازار رقابتی امروز، بازاریابی محتوا و سئو از هر زمان دیگری مهمتر است. موتورهای جستجو روزانه به میلیون ها کاربر در جستجوی پاسخ سوالات خود و یا یافتن راه حل برای مشکلات آنها خدمت می کنند. اگر وب سایت، وبلاگ یا فروشگاه آنلاین دارید، در واقع سئو می تواند به شما کمک کند از موتورهای جستجو ترافیک هدفمند رایگان دریافت کنید.

خوشبختانه، ایراکد دارای تعدادی از بهترین سئوکاران ایرانند؛ که می‌توانند مهندسی طراحی سایت شما را به عهده گرفته و آن را با سرعت زیاد، به قله‌های گوگل برسانند.

سئو طراحی سایت

سفارش طراحی سایت اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت طراحی سایت ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت سایت اختصاصی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. سایت اختصاصی چگونه می‌تواند فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

 
 
 

افتخار ما همراهی بیش از 4 هزار مشتری در طی 14 سال فعالیت است

لوگوی امداد
سازمان امداد
لوگوی حلال احمر
هلال احمر
لوگوی راهیان نور
راهیان نور
لوگوی شهرداری بیرجند
شهرداری بیرجند
لوگوی بهزیستی ایلام
بهزیستی ایلام
لوگوی کرمان
تاکسیرانی کرمان
112
لوگوی بابلسر
شهرداری بابلسر
لوگوی جهاد
جهاد کشاورزی
لوگوی نفت
سازمان صنعت نفت

تاثیر اپلیکیشن در کنار سایت

این مهم است که همواره در نظر داشته باشید، وجود یک سایت در کنار اپلیکیشن آموزشی می تواند در اعتبار برند شما موثر باشد. بسیاری از افراد زمانی که برای دریافت منابع آموزشی به سایت های آموزشی مراجعه می کنند، با دیدن اپلیکیشن آموزشی موبایل، با میل بیشتری به سراغ اپ می روند. زیرا می توانند خدمات آموزشی شما را بر روی گوشی همراه خود و در هر زمان داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بسیاری از کسانی که صاحب مهارت و تخصص خاصی هستند، به جهت آنکه بتوانند از این مهارت، درجهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند، آن را به صورت ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی عرضه کرده و یا دوره های مجازی آموزشی را راه اندازی می کنند. اما برای آن که این مسیر نیز کاربردی تر باشد، نیاز است که از ابزاری استفاده شود که افراد بتوانند در هرجا و در اوقات آزاد بدون نیاز به رایانه از آن بهره گیرند. از همین روست که ضرورت طراحی اپلیکیشن آموزشی حس می شود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

{"@context":"https://schema.org","@type":"FAQPage","mainEntity":[{"@type":"Question","name":"قیمت طراحی سایت اختصاصی چقدر است؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"با توجه به اینکه این نوع طراحی سایت برای اهداف مختلف و کسب و کارهای متنوع به کار برده می شود، ممکن است امکانات و کدنویسی‌ های خاص خود را داشته باشد؛ بنابراین نمی توان نرخ دقیقی برای آن مشخص کرد و متناسب با نیازها و بخش هایی که مدنظر شماست تا در سایت باشد این قیمت متغیر خواهد بود."}},{"@type":"Question","name":"آیا امکان ارتقاء سایت وجود دارد؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"بله با توجه به نوع طراحی در هر زمانی امکان افزودن به امکانات و ارتقاء آن وجود دارد."}},{"@type":"Question","name":"بعد از مرحله نهایی طراحی سایت اختصاصی می توان تغییراتی در آن اعمال کرد؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"بعد از طراحی سایت در صورت ایجاد مشکل طبق قرارداد مجموعه طراحی کننده موظف به برطرف کردن آن است. در صورت نیاز به تغییرات نیز مطابق با قرارداد عمل می شود."}},{"@type":"Question","name":"آیا امکان بکاپ گیری از اطلاعات سایت وجود دارد؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"بله در صورتی که خود مشتری توانایی این کار داشته باشد می تواند از طریق هاست بکاپ گیری را انجام دهد. در غیر این صورت با ارسال تیکت به ایراکد این کار برای وی انجام خواهد شد."}}]}

سفارش طراحی سایت اختصاصی

      برای ثبت سفارش طراحی سایت اختصاصی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737  – 021-88881772 

 
 
 

اخبار طراحی سایت ایراکد

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »

مقالات طراحی سایت اختصاصی

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »
  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید