لوگو

ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

نمونه کار طراحی سایت اداری

ویژگی های نمونه کار طراحی سایت اداری ایراکد

طراحی سایت اداری هلدینگ طراحی سایت ایراکد:

همانطور که امروزه داشتن یک وب سایت اداری و سازمان های غیردولتی امری اجتناب ناپذیر است ، طراحی سایت اداری برای ادارات دولتی ، طراحی سایت سازمان ها ، سازمان ها و وزارتخانه ها نیز مهم است. زیرا اگر یک سازمان یا سازمان دولتی امروزه وب سایت اختصاصی و کارآمدی نداشته باشد ، از نظر مردم و مخاطبان مرتبط با آن آژانس یا سازمان موقعیت مطلوبی نخواهد داشت و به همین دلیل اکثر افراد سعی در جلوگیری از هدر رفتن آن دارند زمان و عدم مواجهه با ترافیک و آلودگی هوا ، به جای مراجعه حضوری به دفاتر از طریق وب سایت و اینترنت ، مشکلات و درخواست های آنها را برطرف می کند که در نتیجه از اتلاف وقت مشتری و همچنین ازدحام جمعیت و ازدحام در این مکان های عمومی جلوگیری می کند. همچنین ، طراحی سایت اداری برای سازمان ها و موسسات دولتی در انعکاس اطلاعات ، همه را ملزم می کند تا از وب سایت به صورت سیستماتیک و هماهنگ برای تسهیل کار خود استفاده کنند.

اول از همه ، توجه به این نکته بسیار مهم است که طراحی سایت ، مانند همه مشاغل دیگر در دنیای مدرن امروز ، نیاز به تخصص حرفه ای دارد. فکر می کنم اگر اول از همه از ویژگی های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی مطلع باشید ، سایت خود را با دید بهتری طراحی خواهید کرد.

 

امکانات نمونه کارهای طراحی سایت اداری:

 • ساختار سلسله مراتب موقعیتهای سازمانی را در زیر ماژول نمودار سازمانی نشان دهید و شرح وظایف هر یک از بخشهای زیر را نمایش دهید
 • معرفی مدیران ارشد ، میانی و کارمندان دفتر به همراه نشان دادن تصویر خود به مشتری و بیان سوابق کاری
 • شماره تماس مستقیم هر واحد از دفتر ، همراه با معرفی کارکنان شاغل در هر دفتر ، مطابق با برنامه تکریم مشتری
 • توزیع مدیریت در واحدهای مختلف اداری و تعیین سطح دسترسی آنها به محتوای سایت برای مشاهده یا به روزرسانی آن
 • تعریف روابط بین سازمانی در سیستم داخلی پورتال به منظور برقراری ارتباط با یکدیگر و ارسال و دریافت پرونده و پیام
 • امکان ارائه فیش حقوقی ، در صورت لزوم دسترسی به نرم افزار حقوق و دستمزد ، تحت وب

مزایای نمونه کارهای طراحی سایت اداری :

برخی از پیامدهای مثبت و مزایای طراحی سایت اداری عبارتند از:

 • توانایی برقراری ارتباط بین کارمندان و کارکنان بدون محدودیت مکانی و زمانی.
 • امکان ارسال نامه و ایمیل.
 • بوروکراسی اداری را کاهش دهید.
 • در نتیجه کاهش ترافیک و کاهش آلودگی هوا ، بازدیدهای حضوری را کاهش دهید.
 • در هزینه های جاری صرفه جویی کرده و اطلاعات را محرمانه نگه دارید.
 • امکان بایگانی اطلاعات در فضای مجازی امن به صورت دائمی و با هزینه نگهداری کم ، در نتیجه هزینه ها و فضای فیزیکی مورد نیاز بایگانی را به روش سنتی از بین می برد.
 • مصرف کاغذ را کم یا حذف کنید.
 • توانایی برقراری ارتباط و تعامل با سایر بخشها برای انجام کارهایی مانند سوالات ، مکاتبات سریع ، ارسال اسناد به صورت الکترونیکی و …
 • جلوگیری از اسناد و نامه های گمشده.
 • بازدیدهای حضوری مشتری را کاهش دهید.
 • ذخیره نیروی انسانی.
 • مدیریت زمان .
 • امکان اطلاعات مطلوب.

 

تعداد نمونه کارهای طراحی سایت اداری هلدینگ ایراکد:

Iracode به عنوان یک شرکت طراحی وب در کل ایران و یک شرکت طراحی وب در تهران ، توانسته است بیش از 1600 نمونه کار طراحی وب داخلی و بین المللی را طراحی کند و بدین ترتیب جایگاه ارزنده ای برای خود پیدا کند.

مجموعه پرتفولیوی طراحی سایت اداری  Iracode به دلیل وسعت و گستردگی خود توانسته است توجه بسیاری از ادارات را به خود جلب کند تا با اطمینان به Iracode گامی در جهت موفقیت بردارد.

نحوه پشتیبانی طراحی سایت اداری ایراکد:

پشتیبانی نمونه طراحی سایت های اداری ایراکد در ابتدا به صورت کاملا رایگان انجام شده و در سال های آینده مبالغی بر اساس برنامه ریزی سازمان برنامه بودجه دریافت خواهد شد.  24 ساعته بودن پشتیبانی نمونه طراحی سایت اداری توانسته نظر و رضایت بسیاری از کاربران را به سوی خود جلب کند.

تامین امنیت نمونه طراحی وب سایت های فروشگاهی ایراکد:

 • رعایت ضوابط نمونه طراحی سایت اداری امن دفتر و اجرای لایه های مختلف امنیتی در پورتال سازمان برای جلوگیری از حملات سایبری و هک های مختلف
 • تعیین انواع سطح دسترسی به قابلیت ها و اطلاعات وب سایت یک سازمان و ثبت سوابق کاری مدیران اداره
 • دریافت مجوزهای امنیتی لازم از بخشهای حساس و سازمانهای نظامی ، مانند مرکز صدور گواهینامه دولت (ریشه)
 • طراحی سایت حرفه ای ، مطابق با آخرین استانداردها و روش های روز در طراحی سایت اداری

 

قیمت نمونه کارهای طراحی سایت اداری ایراکد:

هزینه هایی که به طور کلی برای یک سفارش تعیین می شود ، پس از مشخص شدن تمام قسمت ها و ابعاد سایت اعلام می شود. این بدان معناست که هزینه ای که باید پرداخت کنید کاملاً به ویژگی ها و نوع سایتی بستگی دارد که برای شما طراحی شده است.

سایتهایی که با وردپرس طراحی می شوند عموماً هزینه کمتری دارند زیرا دیگر نیازی به طراحی الگوی اختصاصی ، برنامه و طراحی پنل مدیریت ندارند و سریعتر از سایر پروژه ها آماده می شوند.

 

خدمات ایراکد

قیمت مناسب

ایراکد برای ارائه کردن خدمات خود قیمت های مناسبی را پیشنهاد میدهد که نسبت به دیگر شرکت ها به صرفه تر است.

بهینه شده و سئو

ایراکد با بهترین روش های مقاله نویسی و مطلب نویسی باعث بهترشدن و محبوب شدن سایت میشود.

مشاوره رایگان

شما میتوانید با تماس با مشاوران ایراکد مشاوره رایگان دریافت کنید و مشکلات و سوالات خود را با آنها درمیان بگذارید.

بسته نصبی آسان

ایراکد با ارائه بسته های نصبی آسان کار شما عزیزان را برای نصب سایت و یا کارهای دیگر آسان کرده میکند.

طراحی واکنش گرا

ایراک با طراحی واکنش گرا سایت شما باعث میشود که سایت شما چه در تبلت و چه در گوشی واکنش گرا باشد و به بهترین نحو ممکن زیبایی خود را حفظ کند.

تضمین امنیت و سرعت سایت

ایراکد با استفاده و رعایت بهترین پروتکل های امنیتی و برنامه نویسی باعث امنیت بیشتر سایت و سریعتر شدن سایت میشود.

سوالات متداول

خدمات ایراکد برای طراحی سایت اداری چیست؟
خدمات طراحی وب سایت های اداری با توجه به جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب جهان صورت می پذیرد. این تکنولوژی ها به شما امکان خواهند داد تا بتوانید همواره در بالاترین سطح به فعالیت خود در دنیای اینترنت بپردازید.
سیستم فرم ساز الکترونیک پیشرفته در سایت های اداری ایراکد وجود دارد؟
بهره مندی از ماژول فرم ساز الکترونیک که امکان تعریف انواع EForm ، از ایفرم های ساده Flat تا ایفرم های پیشرفته Master-Detail ، و همچنین بکارگیری سامانه گزارش ساز پیشرفته که امکان تعریف انواع گزارش های کلی و یا خاص بر اساس فیلدها و با پشتیبانی از شرایط را می دهد ، به سامانه بی تو بی ایراکد امکان استفاده از اطلاعات ارسالی کاربران را داده است. استفاده از مطالب ارسالی اپراتورهای دورکار ، امکان ثبت نام یا فرم دریافت اطلاعات یا فرم تقاضای عضویت و یا فرم های نظرسنجی پیشرفته از مزایای بهره مندی از این امکان است. از دیگر ویژگی های Report Generator ، امکان چاپ گزارش ، دانلود گزارش در فرمت مایکروسافت ورد یا جداول اکسل و یا در قالب فایل تکست قابل ایمپورت در انواع دیتابیس ها می باشد.
امنیت سایت های اداری به چه شکلی است آیا تضمینی برای امنیت هست و چگونه می‌توان امنیت را افزایش داد؟
خدمات ایراکد در زمینه امنیت سایت های اداری رعایت ضوابط نمونه طراحی سایت اداری امن دفتر و اجرای لایه های مختلف امنیتی در پورتال سازمان برای جلوگیری از حملات سایبری و هک های مختلف میباشد.
انواع روش های طراحی وب سایت اداری، کدام ها هستند ؟
از نظر روش های طراحی ، سایت های اینترنتی به دو دسته تقسیم می شوند: طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت پویا. طراحی سایت استاتیک به معنای طراحی سایت به گونه ای است که بعداً اطلاعات سایت توسط خود مدیر تغییر نکند. در واقع ، در چنین وب سایت هایی ، هر تغییری به شرکت طراحی بستگی دارد ، اما در سایت های پویا ، بدون نیاز به دانش فنی عمیق ، می تواند توسط مدیر سایت تغییراتی ایجاد کند. به طور کلی ، طراحی سایت های استاتیک منسوخ شده است و اکنون فقط برای سایت هایی استفاده می شود که اطلاعات آنها تغییر نخواهد کرد ، به عنوان مثال سایت مربوط به یک فیلم ، نیازی به تغییر اطلاعات بعدا نیست و می تواند به صورت استاتیک طراحی شود. کرد اما به طور کلی ، طراحی سایت استاتیک هیچ مزیت قابل توجهی نسبت به طراحی سایت پویا ندارد. پیش از این می توان قیمت ارزان سایت های استاتیک را دلیل اولویت آن نسبت به سایت های پویا دانست ، اما با ظهور سیستم های مدیریت محتوا ، این ویژگی یا برتری سایت های استاتیک نیز از بین رفت.
چرا شرکت ایراکد را برای طراحی سایت اداری انتخاب کنیم؟
شرکت ایراکد با توجه به نیاز ادارات و سازمانها و نوع فعالیت آنها و ماهیت خدماتی که ارائه می دهند با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان متخصص خود تمایل خود را برای طراحی درگاه ها اعلام کرد و دفاتر دولتی و آژانس ها و سایت های وزارتخانه ها. به نظر می رسد. دفاتر در کشورهایی مانند ایران ، که اقوام مختلف به زبانهای مختلف زندگی می کنند ، گاهی اوقات نیاز به ارائه خدمات خود به چندین زبان مختلف دارند. ایراکد در طراحی سایت های چند زبانه سابقه طولانی دارد و می تواند بهترین ها را به شما ارائه دهد
پشتیبانی طراحی سایت اداری ایراکد چگونه است؟
پشتیبانی طراحی سایت اداری ایراکد در 6 ماه اول رایگان بوده و بعد از آن پشتیبانی بر اساس سازمان نظام صنفی میباشد.
آیا سایت اداری که طراحی کردید میزبانی هم می کنید؟
بله،ایراکد تمامی سایت هایی هایی را که در حوزه ادارات و سازمان ها طراحی می کند ،میزبانی نیز می کند.
هاستینگ مناسب برای طراحی سایت اداری چیست؟
هاستینگ از مهمترین موضوعاتی است که برای راه اندازی یک وب سایت اداری به آن نیاز می باشد. شما می توانید هاستینگ وب سایتتان را از هر شرکتی که مورد نظر شما است تهیه کنید و طراحی آن را به ما بسپارید. در زمان خرید یک هاستینگ توجه کنید که قیمت فاکتور اولیه نیست بلکه کیفیت است که حرف اول را می زند. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم از شرکت هایی این خدمات را تهیه کنید که هاستینگ با کیفیت و با پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما ارائه می دهند.
گرافیک سایت های اداری چگونه انجام میشود؟
یک طراح گرافیک وب نه تنها یک طراح گرافیک کامپیوتری تبحر دارد ، بلکه باید در اصول و فنون طراحی وب نیز تبحر داشته باشد. در استفاده از ابزارهای فتوشاپ ، کارل ، دریم ویور ، فایروال حرفه ای باشید ، از Flash ، HTML ، CSS و JavaScript اطلاع داشته باشید ، از تفاوت بین مرورگرها ، سلیقه عمومی ، آخرین روش های طراحی وب و غیره مطلع باشید تا نه تنها یک الگوی برای وب سایت مورد نظر آماده کنید ، بلکه برای همکاری با توسعه دهندگان در ایجاد ماژول های پویای گرافیکی ، که نقش بسزایی در زیباسازی سایت دارند.
قیمت های طراحی سایت اداری ایراکد به چه صورت است؟
هزینه هایی که به طور کلی برای یک سفارش تعیین می شود ، پس از مشخص شدن تمام قسمت ها و ابعاد سایت اعلام می شود. این بدان معناست که هزینه ای که باید پرداخت کنید کاملاً به ویژگی ها و نوع سایتی بستگی دارد که برای شما طراحی شده است.