لوگو

ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

نمونه کار طراحی سایت پورتالی

ویژگی های نمونه کار طراحی سایت پورتالی ایراکد

خدمات ایراکد

قیمت مناسب

ایراکد برای ارائه کردن خدمات خود قیمت های مناسبی را پیشنهاد میدهد که نسبت به دیگر شرکت ها به صرفه تر است.

بهینه شده و سئو

ایراکد با بهترین روش های مقاله نویسی و مطلب نویسی باعث بهترشدن و محبوب شدن سایت میشود.

مشاوره رایگان

شما میتوانید با تماس با مشاوران ایراکد مشاوره رایگان دریافت کنید و مشکلات و سوالات خود را با آنها درمیان بگذارید.

بسته نصبی آسان

ایراکد با ارائه بسته های نصبی آسان کار شما عزیزان را برای نصب سایت و یا کارهای دیگر آسان کرده میکند.

طراحی واکنش گرا

ایراک با طراحی واکنش گرا سایت شما باعث میشود که سایت شما چه در تبلت و چه در گوشی واکنش گرا باشد و به بهترین نحو ممکن زیبایی خود را حفظ کند.

تضمین امنیت و سرعت سایت

ایراکد با استفاده و رعایت بهترین پروتکل های امنیتی و برنامه نویسی باعث امنیت بیشتر سایت و سریعتر شدن سایت میشود.

سوالات متداول

پرتال ایراکد نسبت به سیستم های مدیریت محتوای کشور چه مزیتهای خاصی دارد؟
آخرین ویرایش سیستم مدیریت محتوای ایراکد، برای راه اندازی انواع وب سایت های تجاری و پرتال های اطلاع رسانی دارای بروزترین امکانات طراحی سایت های نرم افزاری و قوی ترین سیستم های گردش کار است ولی بعضی ویژگی های منحصربفرد ان ، سیستم مدیریت محتوای ایراکد را از سایر سیستم های مدیریت محتوا متمایز می کند.
سیستم فرم ساز الکترونیک پیشرفته در سایت های پرتالی ایراکد وجود دارد؟
بهره مندی از ماژول فرم ساز الکترونیک که امکان تعریف انواع EForm ، از ایفرم های ساده Flat تا ایفرم های پیشرفته Master-Detail ، و همچنین بکارگیری سامانه گزارش ساز پیشرفته که امکان تعریف انواع گزارش های کلی و یا خاص بر اساس فیلدها و با پشتیبانی از شرایط را می دهد ، به سامانه بی تو بی ایراکد امکان استفاده از اطلاعات ارسالی کاربران را داده است. استفاده از مطالب ارسالی اپراتورهای دورکار ، امکان ثبت نام یا فرم دریافت اطلاعات یا فرم تقاضای عضویت و یا فرم های نظرسنجی پیشرفته از مزایای بهره مندی از این امکان است. از دیگر ویژگی های Report Generator ، امکان چاپ گزارش ، دانلود گزارش در فرمت مایکروسافت ورد یا جداول اکسل و یا در قالب فایل تکست قابل ایمپورت در انواع دیتابیس ها می باشد.
آیا ایراکد از آخرین تکنولوژی های روز دنیا برای برای طراحی پرتال های خود استفاده میکند؟
معماری شی گرا و ساختار چند لایه پیشرفته نرم افزار BTB Data Portal امکان استفاده از جدیدترین فناوری ها در زمینه وب را فراهم کرده است. استفاده از فناوری Ajax ، امکان به اشتراک گذاری محتوای تجاری با کلیه سرویس های خواندن اخبار و شبکه های اجتماعی در جهان ، امکان مشاهده عناوین و متن در تلفن های همراه ، پشتیبانی از پخش چندرسانه ای و صدا و تصویر علاوه بر عکس ، رادیو و تلویزیون اینترنتی ، خصوصی سازی رنگها و جای جعبه ها در صفحه اول و سایر صفحات به دلخواه کاربر و دهها فناوری دیگر ، باعث می شود سایت شما در کنار قدرتمندترین سایتهای BTB در جهان بتواند خدمات به روز و رضایت بخشی را ارائه دهد به کاربران
انواع روش های طراحی وب سایت پرتالی، کدام ها هستند ؟
از نظر روش های طراحی ، سایت های اینترنتی به دو دسته تقسیم می شوند: طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت پویا. طراحی سایت استاتیک به معنای طراحی سایت به گونه ای است که بعداً اطلاعات سایت توسط خود مدیر تغییر نکند. در واقع ، در چنین وب سایت هایی ، هر تغییری به شرکت طراحی بستگی دارد ، اما در سایت های پویا ، بدون نیاز به دانش فنی عمیق ، می تواند توسط مدیر سایت تغییراتی ایجاد کند. به طور کلی ، طراحی سایت های استاتیک منسوخ شده است و اکنون فقط برای سایت هایی استفاده می شود که اطلاعات آنها تغییر نخواهد کرد ، به عنوان مثال سایت مربوط به یک فیلم ، نیازی به تغییر اطلاعات بعدا نیست و می تواند به صورت استاتیک طراحی شود. کرد اما به طور کلی ، طراحی سایت استاتیک هیچ مزیت قابل توجهی نسبت به طراحی سایت پویا ندارد. پیش از این می توان قیمت ارزان سایت های استاتیک را دلیل اولویت آن نسبت به سایت های پویا دانست ، اما با ظهور سیستم های مدیریت محتوا ، این ویژگی یا برتری سایت های استاتیک نیز از بین رفت.
تفاوت های پرتال با سی ام اس در چیست ؟
در واقع یک پورتال همانطور که از نامش پیداست دروازه ورود به یک سازمان یا تجارت است. البته اصطلاح پورتال خود در بسیاری از معانی استفاده می شود ، به عنوان مثال وب سایت هایی که مانند یاهو ، اطلاعات زیادی را در خود میزبانی می کنند و مطالب منتشر شده ای را در زمینه های مختلف منتشر می کنند. اما در ایران معمولاً به سایتهای شرکتی که نوعی ادغام بین سیستمهای مختلف سازمان را ایجاد می کنند ، پورتال گفته می شود. در پورتال های سازمانی ، پایگاه داده نرم افزارهای داخلی معمولاً به پورتال داخلی یا سایت اطلاعاتی سازمان پیوند داده می شود و کلیه س allالاتی که مدیران قصد دارند پس از دریافت مجوز (به عنوان مثال با ورود به سیستم) ارائه دهند ، در دسترس افراد قرار دارد. . قرار داده شده. به عنوان مثال ، اگر شخصی فرم را در سایت پر کند ، اطلاعات آن بلافاصله در پایگاه داده در سازمان ثبت می شود و نرم افزار مربوطه در داخل سازمان شروع به کار می کند. اما سیستم مدیریت محتوا از چنین توانایی هایی برخوردار نیست و فقط برای راه اندازی سایت های اطلاعاتی استفاده می شود. البته ، نرم افزار داده در ابتدا یک سیستم مدیریت محتوا بود ، اما با افزودن ویژگی هایی مانند ارتباط با پایگاه داده سازمانی ، ارتباط با سرویس های وب مختلف ، فرم ساز پیشرفته و گزارش ساز با قابلیت تهیه نمودار و درج در پایگاه داده های سازمانی ، پرس و جو ساز ، زمینه ساز ، قابلیت ساز و غیره ، به نرم افزار پورتال تبدیل شدند.
نحوه پرداخت به چه شکلی است ؟
مبلغ 50٪ از کل پروژه پس از امضای قرارداد ، برای شروع کار بصورت پیش پرداخت بصورت نقدی دریافت می شود. مبلغ 25٪ از کل پروژه با پایان مرحله طراحی طراحی گرافیک و تصویب مضمون سایت توسط کارفرما به حساب پیمانکار واریز می شود. مبلغ 25٪ از کل پروژه در تاریخ تحویل نرم افزار به حساب پیمانکار واریز می شود.
چگونه می توانم مطمئن شوم که قیمت شما نسبت به رقبایتان مناسب تر است ؟
اگرچه مقایسه قیمت ها در بازار امکان پذیر نیست ، اما ابتدا باید آنچه را که از قیمت پروژه می دانید بررسی کنید. از نظر سنتی ، قیمت پروژه برابر با مبلغ هزینه شده برای اجرای آن بود. بدون شک ، استقرار سیستم مناقصه ناکارآمد بر اساس همان ذهنیت غلط است. اما امروزه ، از نظر مدرن ، ملاک تعیین مقرون به صرفه بودن یک پروژه دیگر هزینه یا قیمت نیست و امروز ، TCO و به عبارت دیگر ، مالکیت کل هزینه یا هزینه نهایی مصرف ملاک تعیین می شود مقرون به صرفه بودن یک شرکت به عبارت دیگر بسیاری از مشتریان این شرکت سازمان ها ، آژانس ها ، م institutionsسسات ، شرکت ها و افرادی هستند که چندین بار طراحی وب را تجربه کرده اند و زیرا متأسفانه در انتخاب های قبلی خود ، تنها ملاک آنها هزینه یا قیمت پروژه است. آنها هرگز به نتیجه مطلوبی نرسیده اند و پس از صرف هزینه های گزاف و مهمتر از همه از دست دادن وقت ارزشمندی که هیچ ارزش ریالی برای آن تعیین نمی شود ، مجبور شده اند در مورد انتخاب شرکت طراحی خود تجدید نظر کنند و این بار نهایی هزینه مصرف ملاک انتخاب آنهاست.
چه تمهیدی در مورد امنیت سایت اندیشیده است ؟
از آنجا که امنیت سایت های پرتالی بسیار مهم میباشد ایراکد با در نظر گرفتن تمامی پارامترهای امنیت سایت کامل سایتی با امنیت کامل به شما تحویل میدهد. شخصی که رعایت نکات و عدم نقض استانداردهای امنیتی را در کلیه مراحل طراحی پایگاه داده و برنامه نویسی سمت سرور یا سمت کلاینت و با تسلط و اشراف بر جدیدترین تکنیک ها و روش های هک ، در لایه های مختلف نرم افزار کنترل می کند. نرم افزار ، پایگاه داده و سرورها از ایجاد برنامه های ضعیف ، آسیب پذیر و هک شده برای هکرها جلوگیری می کنند
گرافیک سایت های پرتالی چگونه انجام میشود؟
یک طراح گرافیک وب نه تنها یک طراح گرافیک کامپیوتری تبحر دارد ، بلکه باید در اصول و فنون طراحی وب نیز تبحر داشته باشد. در استفاده از ابزارهای فتوشاپ ، کارل ، دریم ویور ، فایروال حرفه ای باشید ، از Flash ، HTML ، CSS و JavaScript اطلاع داشته باشید ، از تفاوت بین مرورگرها ، سلیقه عمومی ، آخرین روش های طراحی وب و غیره مطلع باشید تا نه تنها یک الگوی برای وب سایت مورد نظر آماده کنید ، بلکه برای همکاری با توسعه دهندگان در ایجاد ماژول های پویای گرافیکی ، که نقش بسزایی در زیباسازی سایت دارند.
متخصص مستند سازی و آموزش در طرای سایت پرتالی ایراکد چگونه است؟
فردی در شرکت ایراکد که بتواند کتاب آموزشی را تولید کند ، سایت آموزشی را راه اندازی نماید و سیستم هلپ آنلاین را توسعه دهد. همچنین بتواند احیانا ، دوره های آموزش حضوری را برگزار کرده و نسبت به جا انداختن مفاهیم و جزئیات کار برای افراد ناوارد ، مسلط باشد