لوگو

ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

اپلیکیشن تخصصی امدادیار نسخه عملیات نگار

اپلیکیشن تخصصی عملیات نگار

مشخصات پروژه

عنوان سایت

اپلیکیشن تخصصی امدادیار نسخه عملیات نگار

مشتری

آدرس سایت

موس را روی عکس بیاورید

توضیحات پروژه

اپلیکیشن امدادیار نسخه عملیات نگار که یکی از اپ های طراحی شده دپارتمان طراحی اپلیکیشن موبایل ایراکد میباشد، میتوان گفت جزء بهترین نمونه های اپ های خدماتی در حوزه ملی و کل کشور بوده که هم اکنون در حال استفاده و بهره برداری میباشد.

این اپلیکیشن جزء نرم افزار های تخصصی برای مدیریت حوادثی است که تیم های عملیاتی سازمان امداد و نجات از راه های مختلف اعم از خط امدادی ۱۱۲، باقی ارگانها و مراجعات حضوری بدست می آورند، می باشد.

از زمان اطلاع حادثه تا زمان بازگشت به پایگاه افراد مراحل را مستندسازی و براساس درجه اهمیت، اطلاعات عملیات را به صورت کلی و جزئی برای طی مراحل بعدی به سامانه یکپارچه مدیریت حوادث ( DMIS ) ارسال خواهند کرد.

 

 

امکانات کاربردی اپلیکیشن امدادیار:

اپلیکیشن امدادیار نگار

  • ثبت کلیه حوادث و عملیات ها در مراحل پنجگانه

 

این ابزار قدرتمند با برخوردار بودن از بروزترین ‌تکنولوژی های روز دنیا می تواند داده ها را به صورت تفکیک شده ودسته بندی شده در پنج‌ مرحله مدیریت کرده و تمامی حوادث و عملیات هایی که از راه های مختلف مانند خط امدادی 112، سازمان امداد و نجات و دیگر ارگانها میرسد را با سرعت هر چه تمام مدیریت کرده و ارسال نیرو را انجام دهند.

 

تاثیر اپ موبایل بر زندگی اجتماعی عنوان مقاله ای است که در همین راستا برای مطالعه شما همراهان تدوین شده است

  • ( EOC) مطلع شدن از ریز عملیاتی که به مرکز کنترل عملیات اعلام شده

یکی دیگر از کاربردهای اپلیکیشن امدادیار مطلع شدن از ریز عملیات هایی است که به مرکز سازمان امداد اعلام میشود. با این امکان رسیدگی و مدیریت حوادث به راحتی و سرعت بیشتری انجام شده زیرا دیگر نیازی به اتلاف وقت برای گرفتن گزارشات از ارگان ها نیست.

 

 

رابط کاربری زیبا اپلیکیشن امدادیار و در عین حال هوشمند به شما این امکان می دهد که در محیط گرافیگی زیبا، ارائه خدمت به صورت ساده ومتفاوت تر از همیشه را تجربه کنید.

 

  • – ثبت اطلاعات مربوط به محل وقوع حادثه (اعم از GPS مکان ،…) و تیم اعزامی

 

اپلیکیشن امدادیار با ثبت اطلاعات دقیق مکان حادثه و زمان وقوع حادثه و همچنین نوع حادثه میتواند تیم اعزامی مخصوص همان حادثه را به محل اعزام کرده تا بهتر بتوانند خدمات را ارائه کنند. به عنوان مثال حوادثی مانند آتش سوزی با حوادث رانندگی هر کدام تیم اعزامی مخصوص به خودشان را میطلبند . به همین دلیل این امکان اپلیکیشن خیلی در این مورد کارساز و گره گشا میباشد.

 

  • – ثبت مستندات عملیات ( اعم از افرادی که در عملیات دچار آسیب دیدگی شده اند متناسب با نوع عملیات رهاسازی ،انتقال و امداد رسانی )

مستندات عملیات عبارتند از نوع عملیات ، نوع حادثه ، تعداد بیماران، محل اعزام بیماران به مراکز درمانی، مشخصات کامل بیماران و تعداد امدادگرام است. در این اپلیکیشن تمامی این اطلاعات به صورت ریز و جزء به جزء مشخص شده تا به صورت بایگانی در اختیار سازمان و امداد و نجات قرار بگیرد.

 

عنوان مقاله زبان های برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل به شما آموزش هایی در زمینه برنامه نویسی موبایل خواهد داد.

اپلیکیشن امدادیار نگار

  • – ثبت اطلاعات مراکز درمانی که افراد آسیب دیده به آن انتقال داده شده اند

این قسمت هم جزء مستنداتی است که در اپلیکیشن امدادیار به صورت اختصاصی ثبت شده و در اختیار سازمان امداد و نجات قرار میگیرد.

 

  • – اعلام پایان عملیات و ثبت ریز اطلاعات مربوط به افراد مصدوم ،رها سازی شده و فوتی

 

در هنگام پایان عملیات بعد از ثبت ریز اطلاعات در اپلیکیشن امدادیار مانند تعداد مصدومین، تعداد نجات یافتگان و تعداد فوتی ها و … پایان عملیات اعلام شده و تمامی اطلاعات بایگانی میشود.

اپلیکیشن امدادیار نگار

 

*** درصورت لغو عملیات در دومین مرحله پس از ثبت محل وقوع حادثه، افراد با اعلام وضعیت به پایگاه برمی گردند.«

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]

تکنولوژی های بکار رفته

درخواست مشاوره و ثبت سفارش

اگه تا الان نتونستین راهی مناسب برای هوشمندسازی کسب و کار خودتون پیدا کنین ، اصلا نگران نباشین کافیه برای شروع از ما مشاوره بگیرید . کارشناسان ما براساس بودجه و اهدافتون بهترین راه رو برای کسب و کار هوشمندتون معرفی میکنن و در این مسیر کنارتون هستن