لوگوی ایراکد

آکادمی ایراکد

آموزش برنامه نویسی به روش نوین

پاسخ به چند سوال مهم اینستاگرامی

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 3 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

پرسش و پاسخ های مهم اینستاگرام

1. اد اجباری و پاپ در اینستاگرام چیست؟

جذب فالوئر در اینستاگرام مشابه ممبرگیری در تلگرام است و فعال بودن ممبرها برای ما مهم است، با این تفاوت که در اینستاگرام دو نکته وجود دارد. اول اینکه وجود این فالوئرها برای ما فعالیت ایجاد نخواهند کرد و دوم اینکه جدیدا روی روند افزایش فالوئر یک پیج حساس شده است. ربات ها هم در این موارد کارایی چندانی ندارند و مشکلات زیادی را ایجاد می کنند. ادد اجباری اینستاگرام به این صورت است که شما در یک بازه زمانی مشخص به صورت کاملا مصنوعی تعدادی فالوئر جذب می کنید و چون این جذب فالوئر طبیعی نیست و از طریق نرم افزارها، پیج ها و ربات های متفاوت اتفاق می افتد، اینستاگرام به این موارد مشکوک می شود. این کار برای افرادی که از آن استفاده کرده اند مشکل آفرین شده تا جایی که افراد به دنبال روشی برای حذف این فالوئرها می گردند.

اد اجباری در اینستاگرام

2. راه حلی برای بلاک اینستاگرام

راه حل هایی برای بلاک اینستاگرام

امروزه کاربران زیادی در اینستاگرام دچار مشکلاتی از قبیل: لاگین، عدم توانایی درج پست و کامنت و … شده اند و به عبارت عامیانه توسط اینستاگرام بلاک می شوند و فعالیت آنها محدود می شود. افراد برای رفع این مشکل کارهای زیادی از جمله: آپدیت اینستاگرام، کامل کردن اطلاعات کاربری و … انجام می دهند ولی هیچ کدام این کارها نتیجه بخش نیستند. در حالی که این افراد در این بازه زمانی مشخص از ربات و روش های غیرطبیعی دیگر هم استفاده نکرده اند ولی دچار مشکل بلاک شده اند. پاسخ این سوال بسیار ساده است و روشی که امتحان شده این بوده که کافیست پسورد اینستاگرام را تغییر دهند، همین!!! میتوان گفت تفریبا 90 درصد این مشکلات با عوض کردن پسورد اینستاگرام به راحتی حل شود.

3. حذف فالوئرهای فعلی

همانطور که گفته شد ما روش های زیادی را برای جذب فالوئر به کار میگیریم ولی گاهی نیز به دنبال این موضوع هستیم که فالوئرهای خود را حذف کنیم. اپلیکیشن های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد که فالوئرها را حذف کرده و تعداد آنها را کم کند ولی تا بحال مفید واقع نشده اند، از طرفی امکان حذف تکی آنها برای ما وجود ندارد و با آنفالو کردن افراد از لیست ما حذف نمی شوند.

آنفالو کردن خودکار در اینستاگرام

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ایراکد

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید