3 مورد از مشکلات اینستاگرامی رایج

پرسش و پاسخ های مهم اینستاگرام

چکیده

آنچه در این مقاله می خوانید:

مشکلات اینستاگرامی بسیاری برای کاربران آن وجود دارد که ما در این مقاله به 3 مورد از آن می پردازیم. برای برخورداری از خدمات شبکه های اجتماعی می توانید از شرکت های دیجیتال مارکتینگ کمک بگیرید.

1. اد اجباری و پاپ در اینستاگرام چیست؟

یکی از مشکلات اینستاگرامی جذب فالوئر در اینستاگرام مشابه ممبرگیری در تلگرام است و فعال بودن ممبرها برای ما مهم است، با این تفاوت که در اینستاگرام دو نکته وجود دارد. اول اینکه وجود این فالوئرها برای ما فعالیت ایجاد نخواهند کرد و دوم اینکه جدیدا روی روند افزایش فالوئر یک پیج حساس شده است. ربات ها هم در این موارد کارایی چندانی ندارند و مشکلات زیادی را ایجاد می کنند. ادد اجباری اینستاگرام به این صورت است که شما در یک بازه زمانی مشخص به صورت کاملا مصنوعی تعدادی فالوئر جذب می کنید و چون این جذب فالوئر طبیعی نیست و از طریق نرم افزارها، پیج ها و ربات های متفاوت اتفاق می افتد، اینستاگرام به این موارد مشکوک می شود. این کار برای افرادی که از آن استفاده کرده اند مشکل آفرین شده تا جایی که افراد به دنبال روشی برای حذف این فالوئرها می گردند.

اد اجباری در اینستاگرام

2. مشکلات اینستاگرامی: راه حلی برای بلاک اینستاگرام

راه حل هایی برای بلاک اینستاگرام

امروزه کاربران زیادی در اینستاگرام دچار مشکلاتی از قبیل: لاگین، عدم توانایی درج پست و کامنت و … شده اند و به عبارت عامیانه توسط اینستاگرام بلاک می شوند و فعالیت آنها محدود می شود. افراد برای رفع این مشکل کارهای زیادی از جمله: آپدیت اینستاگرام، کامل کردن اطلاعات کاربری و … انجام می دهند ولی هیچ کدام این کارها نتیجه بخش نیستند. در حالی که این افراد در این بازه زمانی مشخص از ربات و روش های غیرطبیعی دیگر هم استفاده نکرده اند ولی دچار مشکل بلاک شده اند. پاسخ این سوال بسیار ساده است و روشی که امتحان شده این بوده که کافیست پسورد اینستاگرام را تغییر دهند، همین!!! میتوان گفت تفریبا 90 درصد این مشکلات با عوض کردن پسورد اینستاگرام به راحتی حل شود.

برای مطالعه مقالات بیشتر از سایت ایراکد در زمینه شبکه های اجتماعی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

مراحل ساخت اکانت واتساپ

3. مشکلات اینستاگرامی: حذف فالوئرهای فعلی

همانطور که گفته شد ما روش های زیادی را برای جذب فالوئر به کار میگیریم ولی گاهی نیز به دنبال این موضوع هستیم که فالوئرهای خود را حذف کنیم. اپلیکیشن های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد که فالوئرها را حذف کرده و تعداد آنها را کم کند ولی تا بحال مفید واقع نشده اند، از طرفی امکان حذف تکی آنها برای ما وجود ندارد و با آنفالو کردن افراد از لیست ما حذف نمی شوند.

آنفالو کردن خودکار در اینستاگرام

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

[printfriendly current='yes']

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form