لوگوی ایراکد

آکادمی ایراکد

آموزش برنامه نویسی به روش نوین

قدرت محتوا در بازاریابی

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

بازاریابی محتوایی

مفهوم بازاریابی محتوا و اهمیت آن در دنیای امروز

یکی از بهترین راه ها برای اینکه تبلیغات ارائه دهیم، کاربر را جذب کنیم و محصول خود را بفروشیم بازاریابی محتوا است .content marketing یعنی محتوای خوب و ارزشمندی ارائه دهیم تا کاربر از آن استفاده کند و به مرور زمان با محصولات و برند ما آشنا شود و در نهایت از وب سایت ما خرید کند.

به طور کلی بازاریابی محتوا یک پروسه در کار ما است که با ایجاد یک محتوای خوب و ارزشمند شروع می شود، کاربر را جذب می کند و محتوا را در اختیار کاربر قرار می دهد و بعد از مدتی کاربر با محتوا و برند ما آشنا خواهد شد. این پروسه زمان بر است ولی یک اتفاق بلند مدت است که به راحتی شکست نمی خورد.

مثال هایی از بازاریابی محتوا

برای مثال کتاب های الکترونیکی، فایل های صوتی و ویدئویی و … از نمونه های content marketing و دیجیتال مارکتینگ هستند که باعث آشنا شدن کاربر با وب سایت تولید کننده آن است و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. اگر این ارائه محتوا به صورت پیوسته انجام شود می تواند تبلیغ بسیار خوبی برای آن برند باشد.

دومین مثال مجموعه تپسل است که یک پلتفرم تبلیغات موبایلی است که در اپلیکیشن های موبایل تبلیغات انجام می دهد. یک محصول و سایت خیلی خوبی که دارد کالج تپسل است. کالج تپسل جایی برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ است و تمام محتواهای موجود در آن به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

اهمیت بازاریابی محتوا

یکی ار مهمترین دلایل اهمیت بازاریابی محتوا، استفاده زیاد افراد از اینترنت است. این استفاده هر ساله در حال رشد و افزایش است. به همین دلیل محتواهای تولید شده خود را می توانید در گوگل با مهمتر از آن در شبکه های اجتماعی قرار دهید تا بیشتر دیده شوید و برند خود را رشد دهید. استفاده از اینترنت دستیابی کاربر را به محتوا آسان کرده و کاربر می تواند با صرف کمترین هزینه نسبت به مارکتینگ سنتی به محتوای مورد نظر خود دست پیدا کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ایراکد

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید