اپ ساز (اپلیکیشن ساز آنلاین)

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4137 481 0912 تماس بگیرید.

اپ ساز یا اپلیکیشن ساز آنلاین

امروزه موبایل یکی از کاربردی ترین وسایل زندگی هر فرد شده به طوری که زندگی بدون موبایل برای برخی از افراد مشکل است. از آنجایی که روز به روز استفاده از این ابزار گسترش پیدا کرده ، افراد به فکر طراحی اپلیکیشن های کاربردی برای ارائه ی خدمات ، گسترش خدمات ، فروش آنلاین و .. افتاده اند.
استفاده از اپلیکیشن موبایل مزایایی دارد که مهم ترین آن سهولت دسترسی افراد به خدمات است . اگر شما یک کسب و کار یا ایده شروع یک کسب و کار آنلاین داشته باشید ، اپلیکیشن های موبایل می توانند بهترین گزینه برای فعالیت و رونق کسب و کارتان شوند . با توجه به این که طراحی اپلیکیشن اختصاصی هزینه زیادی نیاز دارد و برای برخی از افراد به خصوص برای کسانی که برای اولین بار می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند ، هزینه آن مقدور نیست. 

اپلیکیشن سازهای آنلاین می توانند بهترین راه حل برای افرادی باشند که می خواهند بدون هزینه زیاد و در کمترین زمان صاحب اپلیکیشن برای کسب و کار خود باشند.

طراحی اپلیکیشن به آسان‌ترین شکل ممکن با اپلیکیشن ساز آنلاین

با گسترش گوشی‌ها مدرن، استفاده از اپلیکیشن‌ها در بین مخاطبان، بسیار رایج شده است. به همین علت کسانی که در حال راه اندازی کسب و کار اند؛ باید طراحی و ساخت اپلیکیشن مرتبط به کار خود را نیز، در نظر داشته باشند. در حال حاضر، سایت‌های ساخت اپلیکیشن رایگان، در دنیا هستند؛که در حال رقابت برای جذب مشتری‌اند. هنگام سفارش ساخت اپلیکیشن، دقت کنید، سایتی را انتخاب کنید که بهترین خدمات را ارائه می‌هد و اپلیکیشن طوری ساخته شود که تمامی نیاز‌ها مشتری با استفاده از اپلیکیشن رفع شود.

استفاده از این اپ سازها به شما کمک می‌کند، که بدون نیاز به کدنویسی‌ها پیچیده و استفاده از روش‌های سنتی و قدیمی، برنامه مورد نیاز کسب و کار خود را به آسان‌ترین روش ممکن طراحی کنید. با این روش می‌توانید در حین سرعت بخشیدن به کار خود، راحت‌تر اپ خود را طراحی کنید. طراحی اپ با اپ سازها این امکان را به شما می‌دهد، که برنامه ساخته شده با اهداف کاری شما مطابقت داشته باشد و بهترین خروجی را به شما ارائه می‌دهد.

چرا باید از اپلیکیشن ساز آنلاین ایراکد استفاده کنیم؟

چه اپلیکیشن هایی می توانیم با اپ ساز ایراکد طراحی کنیم

اپلیکیشن ساز آنلاین فروشگاهی

اپلیکیشن ساز آنلاین ورزشی

اپلیکیشن ساز آنلاین کاتالوگ

اپلیکیشن ساز آنلاین خبری

اپلیکیشن ساز آنلاین شهرداری

اپلیکیشن ساز آنلاین گردشگری

اپلیکیشن ساز آنلاین پزشکی و سلامت

اپلیکیشن ساز آنلاین شرکتی

اپلیکیشن ساز آنلاین آموزشی

اپلیکیشن ساز آنلاین فروشگاه فایل

اپلیکیشن ساز آنلاین املاک

اپلیکیشن ساز آنلاین رستوران

اپلیکیشن ساز آنلاین خدماتی

اپلیکیشن ساز آنلاینسازمانی

اپلیکیشن ساز آنلاین بیمه

اپلیکیشن ساز آنلاین کتابخانه

امکانات طراحی اپلیکیشن با اپ ساز ایراکد

 • انتخاب چیدمان اپلیکیشن و رنگ بندی و تم اپلیکیشن
 • اضافه کردن بخش اخبار و اطلاع رسانی به اپلیکیشن
 • ثبت نام و ورود کاربران
 • ایجاد فرم های مختلف در اپلیکیشن
 • ایجاد بلاگ آموزشی در اپلیکیشن
 • بی نهایت دسته بندی و محصول برای فروشگاه
 • امکان جستجو در اپلیکیشن
 • صفحه ی درباره ما
 • صفحه ی تماس با ما
 • نمایش محتوای چند رساته ای در اپلیکیشن
 • ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران
 • نمایش صفحات سایت در اپلیکیشن

ساخت فروشگاه با پرداخت آنلاین در اپلیکیشن

 

 • درج بی نهایت دسته بندی و محصول
 • تخفیف برای محصولات
 • کد تخفیف برای مشتریان
 • نمایش اسلایدر تصاویر برای محصولات
 • سبد خرید و پرداخت آنلاین
 •  پیگیری و مدیریت وضعیت پرداخت مشتری

سفارش طراحی اپلیکیشن فروشگاهی با اپلیکیشن ساز آنلاین ایراکد

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی امروز سهم گسترده ای از بازار را در دست گرفته اند . با اپلیکیشن ساز ایراکد شما می توانید فروشگاه اینترنتی خود را به آسانی ایجاد کنید ، محصولات خود را به آن اضافه کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

هزینه طراحی اپلیکیشن با اپ ساز آنلاین

شما برای طراحی با اپ ساز می توانید درخواست دهید و اکانت اپ ساز را دریافت کنید و خودتان در محیط اپلیکیشن ساز ایراکد ، اپلیکیشن خود را طراحی کنید یا از ما بخواهید که برایتان اپلیکیشن را طراحی کنیم و همراه با پنل مدیریتی در اختیار شما قرار دهیم.
خدمات اپلیکیشن ساز ایراکد
 • 3 ماه پشتیبانی رایگان
 • پنل مدیریتی حرفه ای
 • آموزش کار با پنل مدیریتی اپ ساز
 • انتشار در مارکت های معتبر
 • خروجی اندروید و ios

فرایند طراحی اپلیکیشن با اپلیکیشن ساز آنلاین ایراکد

1

سفارش اکانت اپلیکیشن ساز

ثبت نام برای اکانت اپلیکیشن ساز ایراکد و دسترسی به پنل مدیریتی اپلیکیشن برای طراحی اپلیکیشن

2

انتخاب چیدمان برای اپلیکیشن

صفحات اپلیکیشن خود را به اپلیکیشن اضافه کنید . به صفحات چیدمان و رنگ بندی مورد علاقه خود را بدهید

3

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن

محتوای مورد نیاز کاربران را به اپلیکیشن اضافه کنید. به همین آسانی طراحی اپلیکیشن شما با اپ ساز تمام می شود

4

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

اپلیکیشن آماده ی انتشار در مارکت های معتبر است می توانید خودتان آن را منتشر کنید یا از ما بخواهید تا برایتان منتشر کنیم

مزایای طراحی اپلیکیشن با اپلیکیشن ساز آنلاین ایراکد

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول در کمترین زمان

مدیریت محتوا وصفحات اپلیکیشن از سمت پنل مدیریتی

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

اپ ساز یا اپلیکیشن ساز آنلاین چیست؟

برای جواب دادن به این سوال مهم بیایید با یکدیگر تصور کنیم که یک شرکت اینترنتی را استارت زده ایم و میخواهیم برای دسترسی مشتریان و مخاطبان شرکت به محصولات و خدمات ارائه شده یک اپلیشکن کاربردی و بسیار حرفه ای طراحی کنیم در این صورت با دو گزینه رو به رو خواهیم شد، اولین گزینه استفاده از خدمات شرکت‌های برنامه نویسی است که از معایب آن می‌توان به پر هزینه بودن اشاره کرد بنابراین این روش برای شرکت‌های تازه تاسیس که بودجه زیادی در اختیار ندارند گزینه مناسبی به حساب نمی‌آید اما راه دوم آن است که از اپ ساز استفاده کنیم که این روش دوم برای ما به صرفه تر است.

بگذارید به زبان ساده تر آن را توضیح دهیم به این صورت که به سیستم‌های آنلاینی که می‌تواند به راحتی این امکان را به شما بدهد تا اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را با ویژگی‌های خاص برای سیستم عامل‌های مختلف طراحی و تولید کنید اپ ساز می‌گویند که با کمک آن به آسانی و با سلیقه خود می‌توانید اپلیکیشن مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.

استفاده از اپلیکیشن ساز آنلاین در کسب و کار چه تاثیراتی به همراه دارد؟

 

 • کاهش هزینه ها: شما برای طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود به این روش نیازی به صرف هزینه‌های هنگفت و سنگین نخواهید داشت که این موضوع موجب کاهش چشمگیر هزینه‌ها خواهد شد.
 • افزایش فروش: به کمک اپ ساز می‌توانید طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود را انجام دهید و به وسیله آن نظر مثبت مشتریان را جلب نمایید که این کار در مدت کوتاهی باعث می‌شود میزان فروش شما افزایش قابل توجه ای داشته باشد.
 • کمک به افزایش اعتبار: اگر مشتریان شما افزایش پیدا کند به همان میزان نیز اعتبار شرکت شما بالاتر خواهد رفت زیرا مشتریان راضی بهترین راه تبلیغاتی برای بالا بردن اعتبار به شمار می‌آیند.
 

 سفارش اپلیکیشن ساز آنلاین

اگر برای طراحی و ساخت اپیکیشن مورد نیاز خود عجله دارید و زمان زیادی در اختیار ندارید بهتر است با اپلیکیشن ساز آنلاین  را برای اپ مورد نیاز خود سفارش دهید اما شاید روش و نحوه سفارش آن را ندانید به همین دلیل ما در این قسمت می‌خواهیم تا شما را با نحوه سفارش اپ ساز آماده و نکات مهم آن آشنا کنیم.

در گذشته امکان سفارش آنها به صورت آماده برای افراد میسر نبود اما برای فراهم کردن راحتی هر چه بیشتر افراد امروزه آن ها را به صورت آماده می‌توان سفارش داد.

اگر شما قصد سفارش اپ ساز آماده را دارید می‌بایست به سایت‌های معتبر و شناخته شده در این زمینه مراجعه کنید و بعد از دیدن نمونه کارهای سایت، سفارش خود را ثبت کنید البته یک نکته مهم که در هنگام سفارش باید به آن دقت زیادی داشته باشید این است که از درستی و اعتبار سایت اطلاع پیدا کنید زیرا امروزه برخی از سایت‌های کلاهبرداری با ارائه اپلیکیشن سازهای سطح پایین و تقلبی به متقاضیان از آنها کلاهبرداری می‌کنند بنابراین قبل از سفارش از این مورد مطمعن شوید.

گام‌های ساخت با اپلیکیشن ساز آنلاین

همانطور که در قسمت های قبلی به طور گذرا اشاره کردیم ساخت اپ  یک کار حرفه ای و تخصصی است به همین علت باید سازنده تمام مراحل ساخت را با نهایت دقت طی نماید تا بتواند کار ساخت آن را به طور حرفه ای و تخصصی انجام دهد.

گام‌های ساخت اپ ساز عبارت اند از:

 1. شناخت دقیق نیاز افراد به این برنامه
 2. تحقیق و جستوجو از امکانات مورد نیاز
 3. انتخاب چند زبان مختلف برای راحتی بیشتر
 4. طراحی اولیه
 5. شروع به ساخت
 6. تست مدل ساخته شده
 7. بر طرف نمودن مشکلات
 8. ساخت مدل نهایی
 9. تست دوباره
 10. اتمام ساخت نهایی
 11. تایید
 12. عرضه به متقاضیان

امکانات اپلیکیشن ساز آنلاین

همین خاطر در ادامه به چند مورد از مهم ترین امکانات آن اشاره می‌کنیم پس مطالب را با دقت بخوانید. قابل گفتن است که هر اپ ساز باید دارای امکانات ویژه ای باشد تا کار کاربرانی را که می‌خواهند اپلیکیشن مورد نیاز خود را به کمک آن بسازند راحت تر نمایند.

 • قابلیت ارسال پیام اضطراری: قابلیت ارسال پیام برای اطلاع رسانی به کاربران از اخبار مهم و… یکی از امکانات ضروری به حساب می‌آید.
 • داشتن فروشگاه آنلاین: بهتر است امکان ساخت فروشگاه آنلاین به کاربران داده شود تا بتوانند به راحتی اپلیکیشن فروشگاهی خود را داشته باشند.
 • قابلیت رنگ بندی: قابلیت رنگ بندی به کاربر این امکان را می‌دهد تا با سلیقه خود اپلیکیشن خود را به طور اختصاصی بسازد.
 • قابلیت سرچ: برای آن که کاربران بتوانند به تمامی موضوعات مورد نظر به راحتی دسترسی داشته باشند می‌بایست حتما قابلیت سرچ برای اپ ساز در نظر گرفته شود.
 • قابلیت انتشار در مارکت های مختلف: یکی از ویژگی‌های بسیار مهم قابلیت انتشار در مارکت می‌باشد زیرا همانطور که میدانید اپلیکیشن‌ها بعد از ساخته شدن با قرار گرفتن در مارکت‌های معتبر می‌تواند نتیجه دلخواه را داشته باشد.
 • ارسال نمودن پوش نوتیفیکیشن: برای آن که کاربران بتوانند فروش خود را به بهترین نحو هدایت کنند می‌بایست توانایی لازم برای ارسال پیام را از طریق پوش نوتیفیکیشن در اختیار داشته باشند.
 • سرعت بالا در اجرای اپلیکیشن ساخته شده: میدانید که سرعت اجرای اپلیکیشن ساخته شده به کمک اپ ساز بسیار مهم است زیرا این سرعت می‌تواند بر میزان مخاطبان شما تاثیر مستقیم به صورت منفی و یا مثبت داشته باشد.
نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

از طریق فرم زیر میتوانید در خواست اپلیکیشن فروشگاهی اینترنتی خود را ثبت کنید.

پرسش و پاسخ

زیرا ایراکد سابقه چندین ساله دارد و تجربه و موفقیت در پروژه های اپلیکیشنی باعث میشود که شما عزیزان پروژه های خود را به ایراکد بسپارید.

به این صورت که شما عزیزان مبلغی را به عنوان پیش پرداخت, پرداخت میکنید و مابقی آن را بعد از اتمام پروژه.

شامل تماس با ما, پشتیبانی 24 ساعته, رفع مشکلات به صورت آنلاین و …

شما عزیزان میتوانید تا 7 روز بعد از تحویل پروژه از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

بله, برای اینکه کسب و کار شما عزیزان پیشرفت کند ما این اپلیکیشن را در فروشگاه های موبایل هم قرار می دهیم تا هم شما و هم کاربران و مشتریان شما از آن استفاده بکنند.

بله شما میتوانید بعد از وارد کردن اطلاعات خود در اپلیکیشن به عنوان مدیر در بخش دسترسی میتوانید به کاربران خود نوتیفیکیشن ارسال کنید.

بله شما هم میتوانید در اپلیکیشن خود تبلیغاتی را نشان دهید.

سفارش طراحی اپلیکیشن ساز آنلاین ایراکد

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

4737 481 0912