طراحی اپلیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن خبری برای کسب اعتبار بیشتر مراجع خبری و کسب و کارها

طراحی اپلیکیشن خبری

در این دنیای در حال تحول، همه می­خواهند از آخرین اخبار و امور روز مطلع شوند. رویدادها یا وقایع جهان با گذشت زمان دائما در حال تغییر است و اخبار به دسترسی افراد به اطلاعات بروز درباره آن­ها کمک می کند. رسانه های بسیاری برای به روزرسانی در سراسر جهان وجود دارد مانند روزنامه ­ها، تلویزیون، رادیو، اینترنت و غیره،که بهترین آن­ها طراحی اپلیکیشن خبری می­باشد. این فناوری به بشر نیز کمک می­کند، زیرا بسیاری از برنامه­ ها یا راه­های ارائه اطلاعات دقیق در مورد همه دنیا برای جهان وجود دارد. مردم به روشی آسان می­توانند از این برنامه­ ها ، تمام جزئیات مورد نیاز کاربر مانند اخبار جدید، داستان­های پرطرفدار و غیره را فراهم ­کنند و همچنین به آن­ها اطلاعاتی در مورد ورزش، تجارت، سیاست، فناوری و موارد دیگر می­دهند.

طراحی اپلیکیشن خبری این امکان را فراهم خواهد کرد که با کمبود اخبار روبرو نشوید و اخبار مورد علاقه خود را، چه در بحث ورزش و چه در موضوعات تجارت و سیاست و … به راحتی بیابید. طراحی اپلیکیشن برای اطلاع رسانی و اخبار ، کاربردهای بسیاری دارد و شما قادر خواهید بود که بر اساس شهرها، دسته بندی­های خبری همانند، بازی­ها، مسائل اقتصادی و … خود انتخاب کنید. درواقع با اپلیکیشن خبری شما یک روزنامه آنلاینی خواهید داشت که برای بدست آوردن آن نیازی به رفتن دکه روزنامه فروشی نیست. با توجه به اینکه تمام وقایع و اطلاعات در داخل تلفن همراهتان ذخیری شده است، شما به راحتی به هر قسمتی که بخواهید دسترسی خواهید داشت.

Services Type

انواع خدمات طراحی اپلیکیشن خبری

تخصص، تجربه، تیم حرفه ای

اپلیکیشن خبری دفتر روزنامه و مجله

اپلیکیشن خبری خبرگزاری ها

اپلیکیشن آگهی استخدامی

اپلیکیشن خبر ورزشی

اپلیکیشن خبرهای سیاسی اقتصادی

اپلیکیشن خبرهای اجتماعی و مردمی

اپلیکیشن شرکت‌های تبلیغاتی

اپلیکیشن تجارت‌های آنلاین و فروشگاه‌های الکترونیکی

اپلیکیشن شبکه‌های رسانه‌ای اجتماعی

اپلیکیشن روزنامه‌های الکترونیکی

اپلیکیشن سازمان‌ها و نهادهای عمومی

اپلیکیشن روزنامه‌های محلی

features

ویژگی و قابلیت ها

هر آنچه برای تحول نیاز دارید

رابط کاربری جذاب

افزایش وفاداری و نرخ تبدیل کاربر با طراحی UI/UX حرفه ای و کاربردی

امنیت

تضمین امنیت بالا و حفظ حریم خصوصی کاربران

به روزترین فناوری

کدنویسی بهینه و حرفه ای با استفاده از جدیدترین و به روزترین تکنولوژی ها و زبانهای برنامه نویسی

انتشار در پلتفرمهای معتبر

انتشار اپلیکیشن در پلتفرمهای معتبر مثل گوگل پلی، اپ استور و غیره به منظور افزایش دسترسی کاربران

features

امکانات ساخت اپلیکیشن خبری

پکیج کامل از امکانات مورد نیاز شما

توسعه بینهایت

طراحی اختصاصی

چندکاربری

جستجوی کاربردی

پنل حرفه ای

فیلتر پیشرفته

دسته بندی بینهایت

طراحی با رنگ سازمانی

اتصال به وبسایت

اتصال درگاه پرداخت

امکان ثبت بینهایت خبر

قابلیت جستجوی خبر

مشاهده آخرین و پربازدید‌ترین خبرها

دسترسی آفلاین به خبرها

قابلیت ثبت نظر و امتیاز

Portfolio

نمونه کار طراحی اپلیکیشن

ما در توسعه بیش از 3000 سازمان و کسب و کار سهیم بوده ایم

اپلیکیشن سازمان امداد و نجات

اپلیکیشن سازمان بهزیستی کل کشور

اپلیکیشن گردشگری خانواده سفر

اپلیکیشن هلال من

اپلیکیشن فروشگاهی ایرانیول

اپلیکیشن کلینیک فیروزه

همیشه در کنار شما هستیم

Our Technologie

تکنولوژی های مورد استفاده در ساخت اپلیکیشن

اپلیکیشن های نیتیو از جمله اپ هایی هستند که برای یک سیستم عامل خاص توسعه میبابند. از آنجا که این اپلیکیشن ها با API ها و ابزارهای مربوط به همان سیستم عامل بهره میبرندف به بهترین عملکرد بر روی همان دستگاه ها اجرا میشوند. تکنولوژی های به کار رفته در اپلیکیشن های نیتیو عبارتند از:

1. برنامه‌نویسی iOS با Swift و Objective-C:

اپلیکیشن‌های نیتیو iOS معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی Swift و Objective-C توسعه می‌یابند. Swift زبان جدید‌تری است که توسط اپل توسعه داده شده و از قابلیت‌ها و عملکردهای بهتری نسبت به Objective-C برخوردار است.

۲. برنامه‌نویسی اندروید با Java و Kotlin:

اپلیکیشن‌های نیتیو اندروید با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی Java و Kotlin توسعه می‌یابند. Kotlin به عنوان زبان جدید‌تر و پیشرفته‌تر معرفی شده است و به طور رسمی توسط گوگل پشتیبانی می‌شود.

۳. برنامه‌نویسی مک (macOS) با Swift:

برنامه‌های نیتیو برای مک با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Swift توسعه داده می‌شوند.

۴. برنامه‌نویسی ویندوز (Windows) با C# و Visual Basic:

برنامه‌های نیتیو برای ویندوز معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی C# و Visual Basic توسعه می‌یابند.

اپلیکیشن‌های نیتیو بهینه‌ترین تجربه کاربری را برای کاربران ارائه می‌دهند و به دلیل استفاده از منابع و ابزارهای مستقیم سیستم‌عامل، عملکرد بهتری نسبت به اپلیکیشن‌های هیبریدی دارند. همچنین، توانایی بهره‌برداری از ویژگی‌ها و سرویس‌های نیتیو دستگاه‌ها، از جمله دوربین، حسگرها و اطلاعات محلی، از مزیت‌های اپلیکیشن‌های نیتیو به شمار می‌آید.

اپلیکیشن های Cross-Platform، اپ هایی هستند که با استفاده از تکنولوژی ها و فریم ورک های خاص برای چندین سیستم عامل به صورت همزمان و با یک کد مشترک توسعه میابد. از آنجا که این رویکرد باعث کاهش هزینه ها و زمان توسعه میشود و امکان راه اندازی اپلیکیشن ها روی سیستم عامل های مختلف مانند ios، اندروید، ویندوز، مک و… را فراهم می آورد. تکنولوژی ها و فریم ورک های معروفی که برای توسعه اپلیکیشن های Cross-Platformمورد استفاده قرار میگیرند عبارتند از:

React Native .1:

این فریم‌ورک مبتنی بر React.js است و اجازه می‌دهد اپلیکیشن‌های موبایل Cross-Platform با رابط کاربری نیتیو را توسعه دهید. با استفاده از زبان برنامه‌نویسی JavaScript و React، توانایی اشتراک‌گذاری کد بین iOS و اندروید فراهم می‌شود.

۲. Flutter:

این فریم‌ورک توسط گوگل توسعه داده شده است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Dart اپلیکیشن‌های Cross-Platform را ایجاد می‌کند. Flutter از یک مجموعه کامل ابزارها و ویجت‌ها برای طراحی رابط کاربری نیتیو پشتیبانی می‌کند.

۳. Xamarin:

این فریم‌ورک توسط شرکت Microsoft توسعه داده شده است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی C# امکان ایجاد اپلیکیشن‌های Cross-Platform را فراهم می‌کند. Xamarin از ویژگی‌ها و APIهای نیتیو سیستم‌عامل‌ها بهره‌برداری می‌کند.

۴. Ionic:

این فریم‌ورک بر پایه HTML، CSS و JavaScript توسعه می‌یابد و امکان ایجاد اپلیکیشن‌های Cross-Platform با رابط کاربری واکنش‌گرا را فراهم می‌کند.

از این تکنولوژی‌ها بهره‌برداری می‌کنند تا توسعه‌دهندگان بتوانند با کمترین تغییرات، اپلیکیشن‌هایی را برای چندین سیستم‌عامل ایجاد کنند و با کاهش هزینه‌ها و زمان توسعه، اپلیکیشن‌ها را به بازار عرضه کنند. همچنین، اپلیکیشن‌های Cross-Platform امکان استفاده از ویژگی‌ها و سرویس‌های نیتیو دستگاه‌ها را نیز دارند که بهبود تجربه کاربری را فراهم می‌کند.

اپلیکیشن های هیبریدی اپ هایی هستند که با استفاده از تکنولوژی های وب و زبان های اندروید و ios توسعه میابند. و به طور همزمان برای پلتفرم های مختلف اجرا میشوند. بر خلاف اپلیکیشن های نیتیو که برای هر پلتفرم به صورت جداگانه نوشته میشوند، اپلیکیشن های هیبریدی امکان توسعه سریع تر و کمترین نیاز به منابع انسانی را فراهم میکند. تکنولوژی های مورد استفاده در اپ های هیبریدی:

1. فریم‌ورک‌های هیبریدی:

از جمله معروف‌ترین فریم‌ورک‌های هیبریدی می‌توان به Ionic، React Native، Xamarin و Flutter اشاره کرد. این فریم‌ورک‌ها امکان ایجاد و توسعه اپلیکیشن‌های هیبریدی را با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند HTML، CSS، و JavaScript فراهم می‌کنند.

۲. Cordova/PhoneGap:

این ابزارها به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد اپلیکیشن‌های هیبریدی با استفاده از HTML، CSS و JavaScript را می‌دهند و امکان دسترسی به ویژگی‌های دستگاه‌های موبایل نیز فراهم می‌کنند.

۳. React Native:

این فریم‌ورک بر پایه React.js بنا شده است و به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد اپلیکیشن‌های هیبریدی با رابط کاربری نیتیو را می‌دهد.

۴. Xamarin:

این فریم‌ورک تحت مالکیت شرکت Microsoft است و از زبان برنامه‌نویسی C# برای توسعه اپلیکیشن‌های هیبریدی استفاده می‌کند.

۵. Flutter:

این فریم‌ورک نیز متعلق به شرکت Google است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Dart، اپلیکیشن‌های هیبریدی با رابط کاربری نیتیو را ایجاد می‌کند.

این تکنولوژی‌ها به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهند تا با کدهایی مشابه برای هر دو پلتفرم iOS و اندروید، اپلیکیشن‌های همگرا و قابل اجرا بر روی هر دو سیستم‌عامل ایجاد کنند و همچنین از ویژگی‌ها و قابلیت‌های نیتیو دستگاه‌ها نیز بهره‌برداری کنند. این رویکرد می‌تواند به کاهش هزینه‌ها و زمان توسعه کمک کند و تجربه کاربری همگرا را تضمین می‌کند.

?Why Iracode

آنچه ایراکد را متمایز می کند؟

17+ سال

تجربه

1489+ پروژه

موفق

40+ پرسنل

مجرب

100+ ارگان

دولتی

1000+ شرکت

خصوصی

Pricing Plan

قیمت طراحی اپلیکیشن خبری

هزینه طراحی اپلیکیشن براساس نیاز و نوع کسب و کار شما

پلن پایه

پلن پیشرفته

پلن اختصاصی

Steps

مراحل ساخت اپلیکیشن

از ایده تا اجرا

تحلیل سیستم و فرآیندها

طراحی UI و UX

معماری و طراحی بانک اطلاعاتی

تست و استقرار سیستم

Further Details

همه چیز درباره طراحی اپلیکیشن خبری

یکی از مهم­ترین دلایلی که بیش­تر افراد از طراحی اپلیکیشن استفاده می­کنند، کسب درآمد است که ما به مواردی از آن­ها اشاره می­کنیم

امکان پرداخت درون برنامه: یکی از روش­های درآمد زدایی از اپلیکیشن خبری این است که برنامه را رایگان در اختیار کاربران قرار دهید و برخی از خدمات موجود در برنامه را در ازای پرداخت مبلغی به کاربر نشان دهید.

فروش اپلیکیشن ­ها: شما می­توانید بعد از ساخت و طراحی اپلیکیشن خبری، آن را به سایر رسانه ­ها به فروش بگذارید.

تبلیغات: یکی دیگر از مزایای اپلیکیشن خبری این است که می­توان از این راه کارهای تبلیغاتی انجام داد و درآمد زایی داشت.

بسیاری از روش­های گوناگون دیگری نیز هستند که ما فقط به برخی از آن­ها اشاره کرده­ ایم، طراحی اینگونه اپلیکیشن ­ها فواید و مزایا بسیار زیادی بر کسب و کار دارد و موجب رونق آن­ها می­گردد.

سفارش اپلیکیشن خبری آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن خبری حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن خبری حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن خبری دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن خبری برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های خبری آماده است که با صرف کمترین زمان و هزینه اخبار را برای کاربران خود به اشتراک بگذارید.

داشتن یک اپلیکیشن خبری اختصاصی به شما امکان می­دهد بهترین تجربه کاربری ممکن را برای خوانندگان خود فراهم کنید. می­توانید از داده­های خود برای شخصی سازی آنچه کاربر می بیند استفاده کنید، اعلان­ها (پیام رسانی درون برنامه­ ای، ایمیل) را برای موضوعات مورد علاقه فعال کنید و خبرنامه هایی را ارائه دهید که کاربران را برای مدت طولانی ­تری حفظ می کنند. همه این مزایا احتمالا تعامل کاربر را افزایش داده و تجربه رضایت بخشی برای کاربر را فراهم می کند.برای طراحی اپلیکیشن اختصاصی از امکاناتی که برای طراحی اپلیکیشن، نیاز دارید، مسائل و راه حل های آن و … لیستی تهیه کنید.

هنگامی که وایرفریم اپلیگیشن طراحی شد، توسط متخصص گرافیک بررسی شده و رابط کاربری آن طراحی شود و نهایتا کد نویسی برنامه توسط یک برنامه نویس آغاز شده و اپلیکیشن وارد مرحله تست می شود. در صورتی که مساله ای وجود نداشته باشد، طراحی اپلیکیشن خبری به پایان خواهد رسید.

 

مراحل طراحی اپلیکیشن خبری اختصاصی:

طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
طراحی رابط کاربری
برنامه نویسی اپلیکیشن
تست و آزمایش اپلیکیشن
تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

 

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن خبری شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

تعیین چیدمان و رنگ بندی دلخواه برای اپلیکیشن
پنل مدیریت حرفه ای با ماژول های متنوع
خروجی اپلیکیشن اندروید و IOS
انتشار در مارکت های اپلیکیشن
نمایش تیزر و ویدیوهای تبلیغاتی از طریق کانال آپارات

 

یکی از اپلیکیشن­های پرطرفدار، اپلیکیشن خبری می­باشد که مردم در هرجای دنیا که باشند به بروزترین اخبارها دست پیدا می­کنند. با توجه به گسترش اینترنت و استفاده از موبایل، مشاهده می­کنیم که امروزه تمام کارها به صورت آنلاین انجام می­شود.

روشی که بسیاری از رسانه ­ها و مجلات از آن استفاده می­کنند، سفارش طراحی اپلیکیشن خبری می­باشد. یعنی دیگر نیازی نیست که خود شما به ساخت اپلیکیشن مشغول شوید و با سفارش دادن از فروشگاه­های اپلیکیشن می­توانید برنامه خبری مورد نیاز خود را بدست آورید. برای این کار لازم است که منبع معتبر و سایت خوبی را شناسایی کنید و با ارائه ویژگی­ هایی که خود می­خواهید ساخت اپلیکیشن را به آن­ها سفارش دهید. البته طراحی اپلیکیشن خبری نیز کار چندان مشکلی نمی­باشد.

طراحی اخبار ویدیوئی

ساخت و طراحی اخبار ویدیوئی تاکنون بسیار پربازدید بوده و طرفداران بسیاری نیز دارد، در هنگام طراحی اپلیکیشن خبری این ویژگی را فراموش نکنید. هر کسی که قصد دارد یک اپلیکیشن خبری با کیفیتی ارائه دهد، باید از یک منبع ویدیوئی نیز بهره ببرد. ویدیوها می­توانند متنوع باشند، از جمله، ورزشی، اقتصادی، سیاسی و …

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

آیا اپلیکیشن شما اخبار و محتواهای دقیق و قابل اعتماد منتشر می‌کند؟
بله، اپلیکیشن ما مطالب خبری را از منابع معتبر و موثق جمع‌آوری می‌کند و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا اخبار دقیق و با کیفیت به کاربران ارائه دهیم.
چگونه حریم خصوصی کاربران در اپلیکیشن شما حفظ می‌شود؟
حریم خصوصی کاربران برای ما بسیار مهم است. اطلاعات شخصی کاربران محافظت می‌شود و ما هیچگونه اطلاعات حساسی را با شخص‌های ثالث به اشتراک نمی‌گذاریم.
چه نوع محتواهای خبری را در اپلیکیشن ارائه می‌دهید؟
در اپلیکیشن ما محتواهای خبری متنوعی را ارائه می‌دهیم. از اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی تا ورزشی و بهداشتی، تمامی زمینه‌های خبری را پوشش می‌دهیم تا نیازهای مختلف کاربران را برآورده کنیم.
چگونه اطمینان حاصل می‌کنید که اپلیکیشن شما با سرعت مناسبی برای کاربران بارگذاری می‌شود؟
ما از فناوری‌ها و سرورهای پیشرفته استفاده می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که اپلیکیشن ما با سرعت بالا برای کاربران بارگذاری می‌شود. همچنین، ما به طور دوره‌ای عملکرد اپلیکیشن را بررسی کرده و بهینه‌سازی‌های لازم را انجام می‌دهیم تا تاخیرها را حداقل کنیم.

Our customers said

حس و حال خوب شما

خانم محمودی
خانم محمودیمزون لاوین
بیشتر بخوانید
یکی از شاخصه های مهم شرکت ایراکد طراحی سایت با المان های روز دنیا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد که کمک بزرگی برای سازماندهی سفارشات ما انجام داد.
آقای کمالی
آقای کمالیبهزیستی فارس
بیشتر بخوانید
طراحی سایت سازمان بهزیستی فارس و شهرستان های تابعه به عنوان میز خدمتی در جهت سهولت ارائه خدمات به متقاضیان مطرح بود که شرکت ایراکد با مدیریت و پشتیبانی هدفمند و منظم ما را در این راستا یاری نمود.
آقای ترشابی
آقای ترشابیشهرداری بیرجند
بیشتر بخوانید
شهرداری ها برای نیل به ارائه خدمات به صورت الکترونیک و به انجام رساندن دولت الکترونیک نیازمند طراحی سایت میباشند و ما خوشحالیم که برای این منظور شرکت ایراکد را برگزیدیم.
آقای خادم
آقای خادموبسایت کوه نوردی
بیشتر بخوانید
یکی از معیارهای ما برای انتخاب شرکت طراحی سایت سابقه و تجربه کاری و تعداد بالای نمونه کارها بود که شرکت ایراکد از این نظر مورد توجه قرار گرفت.
خانم علیپور
خانم علیپورموسسه هرمس اپلای
بیشتر بخوانید
شرکت ایراکد با انجام خدمات طراحی سایت حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ برای موسسه مهاجرتی ما در جهت بهبود و ارتقا ارائه خدمات کمک نمود و با پشتیبانی تیم طراحی سایت تجربه موفقی را داشته ایم.
آقای فخرالدین
آقای فخرالدینشرکت مبتکران سلامت فاخر
بیشتر بخوانید
با طراحی سایت ویکتلب توانستیم کمک بزرگی در راستای شناسایی بیماری های قلب و عروق به پزشکان محترم داشته باشیم و اجرای این ایده توسط شرکت ایراکد با تکنولوژی های روز دنیا انجام گرفت.
آقای علی آبادی
آقای علی آبادیسایت نمایشگاهی نماتا
بیشتر بخوانید
مدیریت و ساماندهی غرفه و نمایشگاه ها یکی از چالش های ما در نماتا بود که به روش سنتی زمان و انرژی زیادی از تیم ما را میگرفت که با طراحی سایت توسط شرکت ایراکد این موضوع به طور کامل رفع گردید.
قبل
بعدی

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

فرم ثبت سفارش

Registration Form