ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن پزشکی

اپلیکیشن های تلفن همراه جذاب، مفید با کارکردی آسان طراحی شده و توسعه یافته اند. طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت و طراحی سایت پزشکی نه برای سرگرمی بلکه برای نیاز، انجام می شود. این برنامه ها از اهمیت بالایی برخودار بوده و به مردم کمک می کند تا هر گونه مشکل و درد سطحی و غیر مزمن را در زندگی روزمره خود رفع کند. همچنین افراد می توانند از طریق این اپ ها متخصص مورد نیاز خود را در هر مکانی پیدا کرده و رزرو نوبت کنند.

سلامت جسمی و روحی برای زندگی موفق هر فرد مهم ترین اولویت بوده و امروزه با پیشرفت تکنولوژی و طراحی اپلیکیشن ، اپ های فراوانی در این زمینه طراحی شده اند. می توان گفت مهم ترین هدفی که از طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت در دنیای امروز وجود دارد آموزش و آگاهی برای حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری ها است.

تا حالا شده در مطب دکتر ساعت ها منتظر بمانید تا بتوانید با دکتر ملاقات کنید؟

انتظار در مطب ها خصوصا برای افراد بیمار بسیار طاقت فرسا و آزار دهنده است.یکی از انواع اپلیکیشن های پزشکی و سلامت ، اپلیکیشن نوبت دهی بیماران است و به کمک  آن می توان بیماران را  از این انتظار رها کرد.

طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

نمی توان ارتباطات در عصر امروز را نادیده گرفت. باید با نیاز جامعه و درخواست های آن همسو شده تا از صحنه رقابت عقب نمانید. نیاز امروز جامعه نیز به سمت الکترونیکی شدن پیش می رود و مردم دیگر علاقه ای به انتظارهای طاقت فرسا در صف ها، مطب ها و دیگر مکان هایی از این دست ندارند. بنابراین شما با طراحی یک اپلیکیشن پزشکی و سلامت می توانید نه تنها خود را در رقابت حفظ کنید بلکه دایره مراجعین خود را نیز افزایش دهید.

همچنین می توان برنامه هایی طراحی کرد که در آن بیماران با پزشکان خود در ارتباط باشند و بیماران سوالاتی را که در روند درمان برایشان مطرح  می شود را با پزشک خود در میان بگذارند.

سفارش اپلیکیشن پزشکی آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن پزشکی حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن پزشکی حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن پزشکی دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن پزشکی برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های پزشکی آماده است که با صرف کمترین زمان و هزینه محتوای آموزشی خود را با کاربران خود به اشتراک بگذارید.

3 گام تا ساخت اپلیکیشن پزشکی

1

سفارش اپلیکیشن پزشکی

همین حالا میتوانید اپلیکیشن فروشگاهی خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.​

2

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن پزشکی

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن پزشکی وسلامت

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن پزشکی

اپلیکیشن پزشکی شما آماده ی بهره برداری و انتشار است

Device Slider

امکانات اپلیکیشن پزشکی

 • جستجوی پیشرفته پزشکان
 • ارتباط پزشکان و متخصصان بایکدیگر
 • ارتباط کاربران با  مراکز درمانی و پزشکان
 • پیدا کردن مراکز درمانی از طریق نقشه
 • اطلاعات تماس و آدرس مطب پزشک و مشاهده تخصص و سابقه کاری پزشک
 • مشاهده ی نوبت های آزاد پزشکان و رزرو نوبت
 • مشاهده ی نزدیکترین پزشک از موقعیت جاری کاربر
 • محتوای سلامتی و پزشکی برای آموزش به کاربران
 • ارسال نظر برای مراکز درمانی و پزشکان
 • یادآوری زمان قرص و دارو برای بیماران

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن پزشکی

 • مدیریت کاربران
 • مدیریت پزشکان و دسته بندی براساس تخصص پزشکان
 • مدیریت نوبت های آزاد پزشکان و نوبت دهی
 • مدیریت محتوای آموزشی اپلیکیشن
 • ارسال پوش نوتیفیکیشن برای کاربران
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن پزشکی

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن پزشکی و سلامت برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن برای پزشکان

طراحی اپلیکیشن پزشکان ارتوپدی

طراحی اپلیکیشن دندان پزشکی

طراحی اپلیکیشن پرستاران

طراحی اپلیکیشن مراکز درمانی

طراحی اپلیکیشن کلینیک ها

طراحی اپلیکیشن مراکز بهداشتی

طراحی اپلیکیشن پزشکی آزمایشگاه ها

طراحی اپلیکیشن کلینیک زیبایی

طراحی اپلیکیشن تصویربرداری و رادیولوژی

طراحی اپلیکیشن فروشگاه تجهیزات پزشکی

طراحی اپلیکیشن مقالات پزشکی

طراحی اپلیکیشن پزشکی اختصاصی

با توجه به تخصص و نوع نیازی که در نظر دارید اقدام به طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت کنید که در آخر برخی ویژگی های مهم این اپ می تواند در کسب و کار و تعداد کاربران شما موثر باشد. برای طراحی اپلیکیشن اختصاصی از امکاناتی که برای طراحی اپلیکیشن، نیاز دارید، مسائل و راه حل های آن و … لیستی تهیه کنید.

هنگامی که وایرفریم اپلیکیشن طراحی شد، توسط متخصص گرافیک بررسی شده و رابط کاربری آن طراحی شود و نهایتا کد نویسی برنامه توسط یک برنامه نویس آغاز شده و اپلیکیشن وارد مرحله تست می شود. در صورتی که مساله ای وجود نداشته باشد، طراحی اپلیکیشن پزشکی به پایان خواهد رسید.

مراحل طراحی اپلیکیشن پزشکی اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن پزشکی اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 88881772 – 021 ) استفاده کنید. چگونگی طراحی اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش، بهتر است جواب آن‌ها را با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن پزشکی با اپلیکیشن ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن پزشکی شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن پزشکی و سلامت چه مزیت های دارد؟

1

نوبت دهی آنلاین پزشکان بدون نیاز به مراجعه حضوری و انتظار در مطب

2

دسترسی آسان به مشخصات ، سوابق و تخصص پزشکان

3

راه های ارتباطی موثر برای پزشکان و کاربران

4

مسیریابی نزدیکترین مراکز درمانی برای بیماران

5

آموزش های کاربردی در حوزه ی پزشکی و سلامت

هزینه طراحی اپلیکیشن پزشکی

هزینه طراحی اپلیکیشن پزشکی بر اساس نیاز های شما برای اپلیکیشن تایین میشود و درصورتی که امکانات اضافی بر روی اپلیکیشن پیاده شود هزینه جدایی از هزینه اپلیکیشن در نظر گرفته میشود.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

Woman with fruits. Nutritionist shoots a blog.

محتوای آموزشی در اپلیکیشن پزشکی

امکانات متفاوتی با توجه به اینکه طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت شما در چه زمینه ای فعالیت دارد می توانید در نظر بگیرید. می توانید فیلم های آموزشی از بهداشت های فردی، حفظ سلامتی، مراقبت های بهداشتی ، رژیم های غذایی و … در برنامه در نظر بگیرید که کاربران را به استفاده از اپ شما ترغیب کند. همچنین می توانید با مشورت و راهنمایی از متخصصین تغذیه، رژیم های غذایی مناسب را در اختیار کاربران خود بگذارید. با استفاده از این چنین امکانات به سرعت تعداد کاربر فعال شما افزایش می یابد.تمامی این موارد بستگی به نیاز و انتظار شما از اپلیکیشنی که طراحی می کنید، دارد.

ساخت اپلیکیشن پزشکی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های پزشکی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن پزشکی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن پزشکی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست طراحی اپلیکیشن پزشکی خود را به بسپارید.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مسیریابی آنلاین

آسان سرویس

اداره عشایری

طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت چیست؟

در حالی که برنامه های پزشکی هنوز از سطح بالایی برخودار نیستند اما نمونه های موفقی نیز از آن ها وجود دارد که می توان از آن ها الهام و یاد گرفت. به عنوان مثال اپ استرالیایی My Health Memory که برای مدیریت و مراقبت کودکان طراحی و ساخته شده است در سال 2018 برنده جایزه ی نوآوری بهداشت مایکروسافت شده است. طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت طیف گسترده ای از مسائل را می تواند در بر بگیرد و می تواند به شناسایی مشکلات و یا حفظ کردن سلامتی به کاربران کمک کند.

سلامت جسمی و روحی برای زندگی موفق هر فرد مهم ترین اولویت بوده و امروزه با پیشرفت تکنولوژی اپ های فراوانی در این زمینه طراحی شده اند. می توان گفت مهم ترین هدفی که از طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت در دنیای امروز وجود دارد آموزش و آگاهی برای حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری ها است.

برخی از این اپ ها دارای امکاناتی هستند که می توان با پزشکان و متخصصان در ارتباط بوده و راه درمان خود را سریع تر، کوتاه تر و آسان تر کرد. کلینیک ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی بسیاری به طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت روی آورده و از طریق این اپ ها با بیماران خود در ارتباط هستند. اپلیکیشین های پزشکی و سلامت دنیای گسترده ای دارد و بر اساس متغیرهای زیادی می توان برنامه های مختلفی نیز طراحی کرد. به عنوان مثال برنامه Mosaic برای مراقبت های سنی طراحی شده و هم برای بیماران و هم سازمان ها مراقبت را آسان تر می کند و یا HeyDoc ارتباط پزشک و بیماران را فراهم کرده و استفاده ای آسان دارد.

بنابراین با توجه به اینکه چه چیزی در نظر دارید می توانید اپ متفاوتی طراح کنید. می توانید طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامتی برای پوست و مو، دندانپزشکی، تغذیه، اطفال و…. داشته و به یک تخصص در برنامه خود بپردازید و یا می توانید یک برنامه کلی داشته و تمامی پزشکان و متخصصان را در اپ خود جای داده تا بیماران بتوانند با آن ها ارتباط داشته و رزرو نوبت کنند.

سفارش طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت

طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت عملی با پیچیدگی های بسیاری است. چناچه در این زمینه دانش و تجربه کافی ندارید بهتر خود اقدام نکنید که در این صورت ممکن است نتایج حاصل شده مورد رضایت خود و کاربران نبوده و اعتماد دیگران به خود را از دست بدهید. پیشنهاد ما به شما این است که اگر ایده نابی دارید و می خواهید آن را به بهره برداری برسانید به افراد متخصص بسپارید. این افراد روزانه با طراحی های اپ های مختلف سر و کار داشته و تمامی راه های رسیدن به بهترین طراحی با کمترین هزینه و زمان را می دانند.

هر آنچه از اپ خود انتظار دارید و امکاناتی که می خواهید در آن گنجانده شده باشد با برنامه نویس خود در میان گذاشته و یک اپ کاملا حرفه ای از آن تحویل بگیرید. سفارش اپ به صورت آماده می تواند شما را بسیار حرفه ای و کاربلد نشان دهد. اینکه برنامه شما فاقد هر گونه خطا و مشکل باشد در میزان محبوبیت شما تاثیر مستقیم دارد بنابراین این نکات را هرگز فراموش نکنید.

گام های ساخت طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت

طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت می تواند با توجه به نوع و تخصصی که انتخاب می کنید مراحل ساخت متنوعی داشته باشد. اما شما می توانید یک برنامه کلی در جهت معرفی پزشکان و نکات کلی جهت حفظ سلامت طراحی کنید.

گام اول برای هر کار موفقی ایده است. ایده شما باید علاوه بر کاربردی بودن خلاقانه و جدید باشد. کپی برداری هیچ گاه به موفقیت های جهانی و بزرگ تبدیل نخواهد شد. بعد از ایده باید به طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت خود بپردازید و صفحه کلی آن را طراحی کنید. اینکه چه امکاناتی می خواهید در اپ بگنجانید، سیستم عامل های مورد نظر شما کدامند و چه میزان داده دارید را قبل از ساخت اپ به دقت بررسی کنید.

بعد از طراحی، قبل از انتشار عمومی اپ خود آن را آزمایش کنید. اگر از تمامی آزمون و خطاها سربلند بیرون آمد نسبت به انتشار اقدام کنید. البته از تبلیغ اپ خود غافل نشوید. تبلیغات اگر اصولی و به موقعه صورت گرید در موفقیت اپ شما نقش گسترده ای خواهد داشت.

این نکته را از یاد نبرید که قبل از طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت بررسی کنید که بیماران و خانواده ها بیشتر به چه چیزی نیاز دارند و به دنبال چه چیزی هستند. تعداد کاربران فعال است که می تواند یک اپ را موفق کند. شما می توانید یک راهنمای استفاده از برنامه خود را نیز در آن بگنجانید تا افراد تازه وارد از امکانات و گزینه های آن به طور کامل مطلع شوند و بخش بزرگی از سر درگمی را کاهش دهید.

همچنین راه های جستجوی پیشرفته نیز برای کاربران در نظر بگیرید افرادی که بیمار هستند و نگران، علاقه ای به گشتن در برنامه برای یافتن نتیجه دلخواه ندارند و باید به راحتی نیازشان را برطرف کنند.

چه امکاناتی می توان برای یک اپلیکیشن پزشکی و سلامت در نظر گرفت؟

امکانات متفاوتی با توجه به اینکه طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت شما در چه زمینه ای فعالیت دارد می توانید در نظر بگیرید. یکی از این امکانات اطلاعات پزشک است. بهتر است امکانی طراحی کنید که کاربران بتوانند اطلاعات و نمایه پزشکان را مطالعه و متخصص مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنند.

اطلاعات تماس و آدرس مطب پزشک را درج و می توانید روی نقشه نیز مشخص کنید. برای بیماران نیز ایجاد پروفایل را در نظر بگیرید. یکی از امکانات که می تواند اپ شما را محبوب کند اجازه رزرو نوبت است. این امر به راحتی بیماران بسیار کمک کرده و آن ها جذب برنامه شما می کند.

در طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت می توانید لیستی از پزشکان با آدرس دقیق آن ها را فراهم کرده و کار را برای مردم راحت کنید. برای این منظور نیاز به داده های اطلاعاتی زیادی دارید. اگر امکانی برای ارسال نظرات بیماران نیز در نظر بگیرید می تواند برای تصمیم گیری به دیگران کمک بزرگی باشد.

ابزار جستجو و جدا کردن موارد دلخواه و مورد نیاز بیمار نیز امکانی است که می توانید در اپ گنجانده و کارکرد آن را برای کاربران آسان تر کنید. فقط طراحی یک برنامه کافی نیست باید آن را به کامل ترین شکل طراحی کنید. می توانید برخی امکانات ویژه در اپ گنجانده و آن ها از حالت رایگان برای افراد خارج کنید.

تمامی این موارد بستگی به نیاز و انتظار شما از اپلیکیشنی که طراحی می کنید، دارد. می توانید فیلم های آموزشی از بهداشت های فردی، حفظ سلامتی، مراقبت های بهداشتی و… در برنامه در نظر بگیرید که کاربران را به استفاده از اپ شما ترغیب کند. همچنین می توانید با مشورت و راهنمایی از متخصصین تغذیه، رژیم های غذایی مناسب را در اختیار کاربران خود بگذارید. با استفاده از این چنین امکانات به سرعت تعداد کاربر فعال شما افزایش می یابد.

بهداشت پوست و مو را فراموش نکنید. از دیگر گزینه ها که می تواند برایتان کاربر بیشماری به همراه داشته باشد بهداشت پوست و مو است. مراقبت از پوست و مو میان مردم بسیار با اهمیت بوده و شما می توانید پکیج های رایگان آموزش را در اپ خود در نظر بگیرید. همچنین امکان مشاوره با متخصصین در این زمینه نیز کمک شما خواهد بود.

به طور کلی طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت طیف گسترده ای از امکانات و تنوع بالایی در طراحی دارد که هر کدام را انتخاب کنید می تواند برایتان سود آور باشد. مردم همیشه سلامتی خود را جدی می گیرند و با شلوغی های امروزی به دنبال راهی برای دردسر کمتر و صرفه جویی در وقت خود نیز می باشند. در این موقع است که نیاز به یک اپلیکیشن پزشکی و سلامت حرفه ای و کامل احساس می شود.

یادآور قرص ها و داروها را نیز می توانید در اپ در نظر بگیرید که با اعلان ها به کاربر هشدار دهد. امکانات بیشماری در این نوع برنامه ها وجود دارد. هرچه امکانات بیشتری در اختیار بیماران و کاربران قرار دهید رضایت بیشتری را جلب خواهید کرد.

ویژگی های محصول طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت

همان طور که اشاره شد با توجه به تخصص و نوع نیازی که در نظر دارید اقدام به طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت کنید که در آخر برخی ویژگی های مهم این اپ می تواند در کسب و کار و تعداد کاربران شما موثر باشد. به عنوان مثال کارکرد آسان یکی از راه های جذب کاربر است. از دیگر ویژگی هایی که اپ شما باید داشته باشد می توان به امنیت و نگهداری درست از اطلاعات بیماران و پزشکان، صفحه و طراحی جذاب، داده های زیاد و… را نام برد.

به طور کلی هرچه برنامه شما کاربردی تر باشد برایتان سودآورتر خواهد بود. می توانید از برنامه های موفق جهانی در این زمینه الهام بگیرید اما پیشنهاد می کنیم از آن ها کپی برداری نکنید. شناخت نیاز جامعه و انتظار آن ها از برنامه خود می تواند راه موفقیت را برای شما هموارتر کند. تلفن های همراه نقش اساسی و بزرگی در زندگی های امروزی دارد و افراد بیشتری از طریق تلفن همراه خود به اینترنت متصل می شوند تا دیگر ابزارها، بنابراین برای بهتر دیده شدن طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت ایده بسیار خوبی است.

طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت برای چه مشاغلی مناسب است؟

این اپ ها فراوانی بسیاری دارند و برای پزشکان، ارتوپدی ها، دندانپزشک ها، پرستاران، بیمارستان ها، کلینیک ها، مراکز بهداشتی، آزمایشگاه ها و… مناسب و کارآمد است. علاوه بر این ها برای فروشگاه های لوازم پزشکی نیز می توان اپ هایی از این دست طراحی و از آن ها بهره گرفت. همچنین تمامی مردم خصوصا افرادی که مشغله کاری فراوانی داشته و فرصت کمی در زندگی روزمره خود دارند می توانند از کاربران این اپ ها باشند.

طبق آخرین آمارها در حال حاضر بیش از 260 هزار برنامه پزشکی و سلامتی در دنیا وجود دارد. پیدا کردن برنامه ای که مورد رضایت مخاطبین و بیماران باشد می تواند یک چالش بزرگ باشد و در این عرصه کوچکترین نقص می تواند برنامه شما را بدست فراموشی بسپرد.

نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

امکانات طراحی اپلیکیشن پزشکی چیست؟

امکانات متفاوتی با توجه به اینکه طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت شما در چه زمینه ای فعالیت دارد می توانید در نظر بگیرید. یکی از این امکانات اطلاعات پزشک است. بهتر است امکانی طراحی کنید که کاربران بتوانند اطلاعات و نمایه پزشکان را مطالعه و متخصص مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنند.

اطلاعات تماس و آدرس مطب پزشک را درج و می توانید روی نقشه نیز مشخص کنید. برای بیماران نیز ایجاد پروفایل را در نظر بگیرید. یکی از امکانات که می تواند اپ شما را محبوب کند اجازه رزرو نوبت است. این امر به راحتی بیماران بسیار کمک کرده و آن ها را به جذب برنامه شما می کند.

سرویس پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

سرویس پوش نوتیفیکیشن برای اپلیکیشن باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود .با این سرویس شما می توانید اطلاع رسانی ها و اعلان هایی که قصد دارید برای کاربران ارسال کنید از طریق پوش نوتیفیکیش به کاربران ارسال کنید.

در اپلیکیشن پزشکی می توانید اخبار مرتبط با بیماری ها و مسائل پزشکی روز را به اطلاع کاربران برسانید.

چرا Iracode را برای طراحی اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل و ios به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی و چندفروشگاهی می پردازد. کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبا می توانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند . طراحی اپلیکیشن های اختصاصی به همراه اپ های چند فروشندگی از تخصص های ایراکد در این زمینه می باشد.

درگاه پرداخت در طراحی اپلیکیشن های پزشکی به چه صورت است؟

شما می توانید برای کسب درآمد از طریق اپلیکیشن های پزشکی راهکارهای متفاوتی را انتخاب کنید که دو مورد از رایج ترین آنها فروش مستقیم فایل های آموزشی  و  تایین مدت زمان اشتراک برای استفاده از محتوای آموزشی یا استفاده از خدمات داخل اپلیکیشن  می باشد که می توانید برای هرکدام از آنها پرداخت درون برنامه ای به اپلیکیشن خود اضافه کنید و کسب درآمد کنید.

ویژگی های یک اپلیکیشن پزشکی و سلامت خوب چیست؟

همان طور که اشاره شد با توجه به تخصص و نوع نیازی که در نظر دارید اقدام به طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت کنید که در آخر برخی ویژگی های مهم این اپ می تواند در کسب و کار و تعداد کاربران شما موثر باشد. به عنوان مثال کارکرد آسان یکی از راه های جذب کاربر است. از دیگر ویژگی هایی که اپ شما باید داشته باشد می توان به امنیت و نگهداری درست از اطلاعات بیماران و پزشکان، صفحه و طراحی جذاب، داده های زیاد و… را نام برد.

به طور کلی هرچه برنامه شما کاربردی تر باشد برایتان سودآورتر خواهد بود. می توانید از برنامه های موفق جهانی در این زمینه الهام بگیرید اما پیشنهاد می کنیم از آن ها کپی برداری نکنید. شناخت نیاز جامعه و انتظار آن ها از برنامه خود می تواند راه موفقیت را برای شما هموارتر کند. تلفن های همراه نقش اساسی و بزرگی در زندگی های امروزی دارد و افراد بیشتری از طریق تلفن همراه خود به اینترنت متصل می شوند تا دیگر ابزارها، بنابراین برای بهتر دیده شدن طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت ایده بسیار خوبی است.

اپلیکیشن پزشکی برای چه مشاغلی مناسب است؟

این اپلیکیشن ها کاربرد فراوانی بسیاری دارند و برای پزشکان، ارتوپدی ها، دندانپزشک ها، پرستاران، بیمارستان ها، کلینیک ها، مراکز بهداشتی، آزمایشگاه ها و… مناسب و کارآمد است. علاوه بر این ها برای فروشگاه های لوازم پزشکی نیز می توان اپ هایی از این دست طراحی و از آن ها بهره گرفت. همچنین تمامی مردم خصوصا افرادی که مشغله کاری فراوانی داشته و فرصت کمی در زندگی روزمره خود دارند می توانند از کاربران این اپ ها باشند.

طبق آخرین آمارها در حال حاضر بیش از 260 هزار برنامه پزشکی و سلامتی در دنیا وجود دارد. پیدا کردن برنامه ای که مورد رضایت مخاطبین و بیماران باشد می تواند یک چالش بزرگ باشد و در این عرصه کوچکترین نقص می تواند برنامه شما را بدست فراموشی بسپرد.

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737 

            021-88881772                     

 • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید