ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

طراحی اپلیکیشن پزشکی

اپلیکیشن های تلفن همراه جذاب، مفید با کارکردی آسان طراحی شده و توسعه یافته اند. طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت و طراحی سایت پزشکی نه برای سرگرمی بلکه برای نیاز، انجام می شود. این برنامه ها از اهمیت بالایی برخودار بوده و به مردم کمک می کند تا هر گونه مشکل و درد سطحی و غیر مزمن را در زندگی روزمره خود رفع کند. همچنین افراد می توانند از طریق این اپ ها متخصص مورد نیاز خود را در هر مکانی پیدا کرده و رزرو نوبت کنند.

سلامت جسمی و روحی برای زندگی موفق هر فرد مهم ترین اولویت بوده و امروزه با پیشرفت تکنولوژی و طراحی اپلیکیشن ، اپ های فراوانی در این زمینه طراحی شده اند. می توان گفت مهم ترین هدفی که از طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت در دنیای امروز وجود دارد آموزش و آگاهی برای حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری ها است.

تا حالا شده در مطب دکتر ساعت ها منتظر بمانید تا بتوانید با دکتر ملاقات کنید؟

انتظار در مطب ها خصوصا برای افراد بیمار بسیار طاقت فرسا و آزار دهنده است.یکی از انواع اپلیکیشن های پزشکی و سلامت ، اپلیکیشن نوبت دهی بیماران است و به کمک  آن می توان بیماران را  از این انتظار رها کرد.

طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

نمی توان ارتباطات در عصر امروز را نادیده گرفت. باید با نیاز جامعه و درخواست های آن همسو شده تا از صحنه رقابت عقب نمانید. نیاز امروز جامعه نیز به سمت الکترونیکی شدن پیش می رود و مردم دیگر علاقه ای به انتظارهای طاقت فرسا در صف ها، مطب ها و دیگر مکان هایی از این دست ندارند. بنابراین شما با طراحی یک اپلیکیشن پزشکی و سلامت می توانید نه تنها خود را در رقابت حفظ کنید بلکه دایره مراجعین خود را نیز افزایش دهید.

همچنین می توان برنامه هایی طراحی کرد که در آن بیماران با پزشکان خود در ارتباط باشند و بیماران سوالاتی را که در روند درمان برایشان مطرح  می شود را با پزشک خود در میان بگذارند.

سفارش اپلیکیشن پزشکی آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن پزشکی حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن پزشکی حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن پزشکی دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن پزشکی برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های پزشکی آماده است که با صرف کمترین زمان و هزینه محتوای آموزشی خود را با کاربران خود به اشتراک بگذارید.

3 گام تا ساخت اپلیکیشن پزشکی

1

سفارش اپلیکیشن شهرداری​

همین حالا میتوانید اپلیکیشن شهرداری خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.​

2

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن پزشکی

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن پزشکی وسلامت

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن پزشکی

اپلیکیشن پزشکی شما آماده ی بهره برداری و انتشار است

امکانات اپلیکیشن پزشکی

 • جستجوی پیشرفته پزشکان
 • ارتباط پزشکان و متخصصان بایکدیگر
 • ارتباط کاربران با  مراکز درمانی و پزشکان
 • پیدا کردن مراکز درمانی از طریق نقشه
 • اطلاعات تماس و آدرس مطب پزشک و مشاهده تخصص و سابقه کاری پزشک
 • مشاهده ی نوبت های آزاد پزشکان و رزرو نوبت
 • مشاهده ی نزدیکترین پزشک از موقعیت جاری کاربر
 • محتوای سلامتی و پزشکی برای آموزش به کاربران
 • ارسال نظر برای مراکز درمانی و پزشکان
 • یادآوری زمان قرص و دارو برای بیماران

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن پزشکی

 • مدیریت کاربران
 • مدیریت پزشکان و دسته بندی براساس تخصص پزشکان
 • مدیریت نوبت های آزاد پزشکان و نوبت دهی
 • مدیریت محتوای آموزشی اپلیکیشن
 • ارسال پوش نوتیفیکیشن برای کاربران
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن پزشکی

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن پزشکی و سلامت برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن برای پزشکان

طراحی اپلیکیشن پزشکان ارتوپدی

طراحی اپلیکیشن دندان پزشکی

طراحی اپلیکیشن پرستاران

طراحی اپلیکیشن مراکز درمانی

طراحی اپلیکیشن کلینیک ها

طراحی اپلیکیشن مراکز بهداشتی

طراحی اپلیکیشن پزشکی آزمایشگاه ها

طراحی اپلیکیشن کلینیک زیبایی

طراحی اپلیکیشن تصویربرداری و رادیولوژی

طراحی اپلیکیشن فروشگاه تجهیزات پزشکی

طراحی اپلیکیشن مقالات پزشکی

طراحی اپلیکیشن پزشکی اختصاصی

با توجه به تخصص و نوع نیازی که در نظر دارید اقدام به طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت کنید که در آخر برخی ویژگی های مهم این اپ می تواند در کسب و کار و تعداد کاربران شما موثر باشد. برای طراحی اپلیکیشن اختصاصی از امکاناتی که برای طراحی اپلیکیشن، نیاز دارید، مسائل و راه حل های آن و … لیستی تهیه کنید.

هنگامی که وایرفریم اپلیکیشن طراحی شد، توسط متخصص گرافیک بررسی شده و رابط کاربری آن طراحی شود و نهایتا کد نویسی برنامه توسط یک برنامه نویس آغاز شده و اپلیکیشن وارد مرحله تست می شود. در صورتی که مساله ای وجود نداشته باشد، طراحی اپلیکیشن پزشکی به پایان خواهد رسید.

مراحل طراحی اپلیکیشن پزشکی اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن پزشکی اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 88881772 – 021 ) استفاده کنید. چگونگی طراحی اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش، بهتر است جواب آن‌ها را با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن پزشکی با اپلیکیشن ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن پزشکی شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن پزشکی و سلامت چه مزیت های دارد؟

1

نوبت دهی آنلاین پزشکان بدون نیاز به مراجعه حضوری و انتظار در مطب

2

دسترسی آسان به مشخصات ، سوابق و تخصص پزشکان

3

راه های ارتباطی موثر برای پزشکان و کاربران

4

مسیریابی نزدیکترین مراکز درمانی برای بیماران

5

آموزش های کاربردی در حوزه ی پزشکی و سلامت

هزینه طراحی اپلیکیشن پزشکی

هزینه طراحی اپلیکیشن پزشکی بر اساس نیاز های شما برای اپلیکیشن تایین میشود و درصورتی که امکانات اضافی بر روی اپلیکیشن پیاده شود هزینه جدایی از هزینه اپلیکیشن در نظر گرفته میشود.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

Woman with fruits. Nutritionist shoots a blog.

محتوای آموزشی در اپلیکیشن پزشکی

امکانات متفاوتی با توجه به اینکه طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت شما در چه زمینه ای فعالیت دارد می توانید در نظر بگیرید. می توانید فیلم های آموزشی از بهداشت های فردی، حفظ سلامتی، مراقبت های بهداشتی ، رژیم های غذایی و … در برنامه در نظر بگیرید که کاربران را به استفاده از اپ شما ترغیب کند. همچنین می توانید با مشورت و راهنمایی از متخصصین تغذیه، رژیم های غذایی مناسب را در اختیار کاربران خود بگذارید. با استفاده از این چنین امکانات به سرعت تعداد کاربر فعال شما افزایش می یابد.تمامی این موارد بستگی به نیاز و انتظار شما از اپلیکیشنی که طراحی می کنید، دارد.

ساخت اپلیکیشن پزشکی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های پزشکی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن پزشکی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن پزشکی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست طراحی اپلیکیشن پزشکی خود را به بسپارید.

طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت چیست؟

در حالی که برنامه های پزشکی هنوز از سطح بالایی برخودار نیستند اما نمونه های موفقی نیز از آن ها وجود دارد که می توان از آن ها الهام و یاد گرفت. به عنوان مثال اپ استرالیایی My Health Memory که برای مدیریت و مراقبت کودکان طراحی و ساخته شده است در سال 2018 برنده جایزه ی نوآوری بهداشت مایکروسافت شده است. طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت طیف گسترده ای از مسائل را می تواند در بر بگیرد و می تواند به شناسایی مشکلات و یا حفظ کردن سلامتی به کاربران کمک کند.

سلامت جسمی و روحی برای زندگی موفق هر فرد مهم ترین اولویت بوده و امروزه با پیشرفت تکنولوژی اپ های فراوانی در این زمینه طراحی شده اند. می توان گفت مهم ترین هدفی که از طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت در دنیای امروز وجود دارد آموزش و آگاهی برای حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری ها است.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن پزشکی و سلامت فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737 / 021-88881772                     

اخبار طراحی اپلیکیشن ایراکد

مقالات طراحی اپلیکیشن فروشگاهی