ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن کتابخانه

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن کتابخانه

از آنجایی که اداره کتابخانه های بزرگ دشوار بوده و نیاز به مدیریت حساب شده و دقیق دارد، اپلیکیشن کتابخانه طراحی و پیاده سازی شد تا مدیران کتابخانه ها با دقت بیشتری، کتاب ها و کاربران را مدیریت نمایند.

علاوه بر اینکه کار با اپلیکیشن کتابخانه ساده بود، با استانداردهای کتابداری سازگار بوده و دارای امکانات و ویژگی های منحصر به فردی می باشد .

با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از نیازها از طریق ساخت و طراحی انواع اپلیکیشن ها پاسخ داده می شوند. این اپلیکیشن ها در تمام امور اداری، خدماتی، رفاهی و غیره نفوذ کرده و تحولی عظیم در برطرف سازی نیازها به وجود آورده است. این سیستم اکنون وارد محیط کتابخانه نیز شده تا بتواند به مسئولین کتابخانه ها در زمینه مدیریت کتاب ها و انواع منابع کمک نماید.

ساعت ها جستجوی کتاب در بین قفسه های کتابخانه ها برایت کار سختی است ؟

با طراحی اپلیکیشن می توانید بروزترین اخبار را بدون صرف هزینه تهیه کاغذ و چاپ اخبار ، آنها را در اختیار کاربران قرار دهید و کاربران دسترسی آسان تری به خبار خواهند داشت و از آن استقبال خواهند کرد. 

طراحی اپلیکیشن کتابخانه چه تاثیری بر کتابخوانی و تعداد اعضای کتابخانه دارد؟

هنگامی که شما از اپلیکیشن کتابخانه استفاده نمایید، مشغله های کاری به شدت کاهش یافته و زمان بیشتری برای پاسخگویی به کاربران و اعضای کتابخانه خواهید داشت. در این صورت امکان جذب اعضای بیشتر و افزایش اعضای کتابخانه نیز وجود خواهد داشت.

یکی دیگر از مواردی که موجب می شود تا از طریق استفاده از اپلیکیشن کتابخانه ، کتابخوانی و تعداد اعضای فعال کتابخانه  شما  ارتقا داده شود، مسئله بروز بودن سیستم مدیریتی می باشد. مسلما با استفاده از این اپلیکیشن ، کتاب مورد نیاز اعضا سریعتر و راحت تر پیدا شده و نیازی به جستجوی دستی بین تمام کتاب های موجود و صرف ساعت های طولانی مدت نخواهد بود.

به این ترتیب هنگامی که کاربران متوجه شوند که سیستم مدیریتی شما بروز بوده و نیازی به صرف ساعات زیادی برای یافتن منبع مورد نظر نیست، مایل به همکاری با شما شده و به جای مراجعه به کتابخانه های قدیمی، از خدمات شما استفاده می نمایند.

سفارش اپلیکیشن کتابخانه آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن کتابخانه  حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن کتابخانه حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن کتابخانه دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن کتابخانه برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های کتابخانه آماده است که با صرف کمترین زمان و هزینه ، اپلیکیشن کتابخانه را برای کاربران خود فراهم کنید.

3 گام تا ساخت اپلیکیشن کتابخانه

1

سفارش اپلیکیشن کتابخانه

همین حالا میتوانید اپلیکیشن کتابخانه خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

2

اضافه کردن کتاب ها به اپلیکیشن

اضافه کردن کتاب و محتوا به صورت دستی یا اتصال به سایت

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن کتابخانه

اپلیکیشن کتابخانه آماده ی انتشار و بهره برداری است

امکانات اپلیکیشن کتابخانه

 • معرفی کتاب ها با جزییات و تصویر کتاب
 • دسته بندی کتاب ها
 • جستجوی پیشرفته کتاب
 • کتاب های مورد علاقه
 • نمایش کتاب های الکترونیکی
 • پخش کتاب صوتی
 • ثبت نام و ورود اعضای کتابخانه
 • نمایش  کتاب های امانت برده کاربران
 • افزودن کتاب به لیست علاقه مندی ها
 • امانت بردن کتاب 
 • بازگشت یا تمدید کتاب

ویژگی های محصول اپلیکیشن کتابخانه

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن کتابخانه برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن کتابخانه برای کتابدار

طراحی اپلیکیشن کتابخانه برای کتابفروشی

طراحی اپلیکیشن کتابخانه برای کتاب صوتی

طراحی اپلیکیشن کتابخانه برای انتشارات

طراحی اپلیکیشن کتابخانه برای دفتر مجلات و روزنامه

طراحی اپلیکیشن کتابخانه برای نمایشگاه کتاب

طراحی اپلیکیشن کتابخانه اختصاصی

داشتن یک اپلیکیشن کتابخانه اختصاصی به شما امکان می­دهد بهترین تجربه کاربری ممکن را برای خوانندگان خود فراهم کنید. می­ توانید از داده ­های خود برای شخصی سازی آنچه کاربر می بیند استفاده کنید، اعلان­ها (پیام رسانی درون برنامه­ ای، ایمیل) را برای موضوعات مورد علاقه کاربران فعال کنید و اطلاع رسانی هایی را ارائه دهید که کاربران را برای مدت طولانی ­تری حفظ می کنند.  همه این مزایا احتمالا تعامل کاربر را افزایش داده و تجربه رضایت بخشی برای  کاربر را فراهم می کند.برای طراحی اپلیکیشن اختصاصی از امکاناتی که برای طراحی اپلیکیشن، نیاز دارید، مسائل و راه حل های آن و … لیستی تهیه کنید.

هنگامی که وایرفریم اپلیگیشن طراحی شد، توسط متخصص گرافیک بررسی شده و رابط کاربری آن طراحی شود و نهایتا کد نویسی برنامه توسط یک برنامه نویس آغاز شده و اپلیکیشن وارد مرحله تست می شود. در صورتی که مساله ای وجود نداشته باشد، طراحی اپلیکیشن آموزشی به پایان خواهد رسید.

مراحل طراحی اپلیکیشن آموزشی اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن کتابخانه اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 88881772 – 021 ) استفاده کنید. چگونگی طراحی اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش، بهتر است جواب آن‌ها را با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن کتابخانه با اپ ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به روز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن خبری شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن کتابخانه چه مزیت های دارد؟

1

جستجوی آسان کتاب برای اعضای کتابخانه

2

اطلاع رسانی اخبار ویژه به اعضا

3

دسته بندی بهتر کتاب ها

4

دسترسی کاربران به تمامی کتاب ها و معرفی بهتر کتاب

5

دسته بندی بهتر کتاب ها

هزینه طراحی اپلیکیشن کتابخانه

هزینه طراحی اپلیکیشن کتابخانه بر اساس نیاز های شما برای اپلیکیشن تایین میشود و درصورت کارهای اضافی که بر روی اپلیکیشن پیاده میشود هزینه جدایی از هزینه اپلیکیشن در نظر گرفته میشود.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

ساخت اپلیکیشن کتابخانه اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های کتابخانه میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن کتابخانه IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست طراحی اپلیکیشن کتابخانه خود را به ما بسپارید.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مسیریابی آنلاین

آسان سرویس

اداره عشایری

طراحی اپلیکیشن کتابخانه

در اپلیکیشن کتابخانه می توانید اسناد و مدارک اعم از کتاب ها، ویدئو ها، مجله ها، فیلم ها، نرم افزارها و CD های موجود در کتابخانه را در این پلیکیشن ثبت کرده تا با قرض گرفتن هر یک از این منابع از جانب اعضای کتابخانه، تعداد مدارک موجود قابل بررسی و مدیریت باشد.

یکی از مشکلات موجود در زمینه مدیریت کتابخانه، الزام وجود کارمندان در محیط مورد نظر و بررسی تک به تک کتاب ها به صورت دستی بود. اکنون با روی کار آمدن Library application، مدیران می توانند به راحتی و از راه دور نیز کتاب های موجود در قفسه های کتابخانه را مدیریت نمایند.

اپلیکیشن کتابخانه چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

هنگامی شما می توانید در زمینه کاری خود پیشرفت کرده و کسب و کار خود را رونق دهید که مشتریان بیشتری داشته باشید. در این صورت تعداد مشتریان افزایش یافته و به طبع آن درآمد شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

این امر در زمینه بهره گیری از اپلیکیشن کتابخانه نیز وجود دارد. هنگامی که شما از اپلیکیشن کتابخانه استفاده نمایید، مشغله های کاری به شدت کاهش یافته و زمان بیشتری برای پاسخگویی به کاربران و اعضای کتابخانه خواهید داشت. در این صورت امکان جذب اعضای بیشتر و رونق درآمد نیز وجود خواهد داشت.

یکی دیگر از مواردی که موجب می شود تا از طریق استفاده از اپلیکیشن کتابخانه درآمد شما پیشرفت کرده و ارتقا داده شود، مسئله بروز بودن سیستم مدیریتی می باشد. مسلما با استفاده از این اپلیکیشن کتاب مورد نیاز اعضا سریعتر و راحت تر پیدا شده و نیازی به جستجوی دستی بین تمام کتاب های موجود و صرف ساعت های طولانی مدت نخواهد بود.

به این ترتیب هنگامی که کاربران متوجه شوند که سیستم مدیریتی شما بروز بوده و نیازی به صرف ساعات زیادی برای یافتن منبع مورد نظر نیست، مایل به همکاری با شما شده و به جای مراجعه به کتابخانه های قدیمی، از خدمات شما استفاده می نمایند.

 

گام های ساخت اپلیکیشن کتابخانه

برای ساخت یک اپلیکیشن نیاز به طی نمودن مراحلی می باشد. شرکت ایراکد برای آماده سازی یک اپلیکیشن با کیفیت 5 مرحله طی کرده تا در نهایت مشتری از سفارش آماده شده رضایت کامل داشته باشد. این 5 مرحله به شرح زیر می باشند.

سفارش طراحی اپلیکیشن کتابخانه

در این مرحله ابتدا مشتری از طریق فرم ثبت نام و یا تماس به وسیله شماره های قرار داده شده در وب سایت، سفارش خود را ثبت می نماید.

نیازسنجی و امکان سنجی

با توجه به سفارش و امکانات مورد نظر مشتری، قابلیت های مورد نیاز اپلیکیشن بررسی شده و اصلاح می گردد. سپس زمان تخمینی برای تکمیل نرم افزار و هزینه نهایی به مشتری گزارش می شود.

طراحی، تحلیل و کدنویسی

در این مرحله از ساخت اپلیکیشن کتابخانه، ابتدا وایرفریم و طراحی رابط کاربری اپلیکیشن آماده شده و در نهایت با تایید مشتری توسط تیم توسعه دهنده پیاده سازی می شود.

تست و تحویل تا مرحله نهایی

پس از اینکه اپلیکیشن کتابخانه از هر لحاظ برای کار و برطرف سازی نیازها آماده شد، توسط توسعه دهندگان نرم افزار شرکت ایراکد مورد آزمایش و تست قرار می گیرد. در نهایت با تایید کارشناسان به مشتری تحویل داده خواهد شد.

نگهداری و پشتیبانی

یکی از مزیت های ثبت سفارش در ایراکد، بهره مندی از پشتیبانی 3 ماهه این شرکت می باشد. علاوه بر این مورد با توجه به قرارداد و اپلیکیشن می توانید زمان پشتیبانی را تغییر داده و تا زمان تعیین شده از خدمات این شرکت بهره ببرید.

 

امکانات اپلیکیشن کتابخانه

به وسیله این اپلیکیشن احتمال خطا در ثبت و ضبط کتاب ها و مدارک موجود در کتابخانه کاهش یافته و می توانید به سادگی آنها را مدیریت نمایید. اپلیکیشن کتابخانه دارای امکانات متعددی می باشد. وجود این امکانات موجب شده تا استفاده از این نرم افزار مزیت هایی برای اعضای کتابخانه و صد البته مدیریت مرکز داشته باشد.

از جمله امکانات اپلیکیشن کتابخانه می توان به دیجیتال سازی مدارک، ورود اطلاعات، برخورداری از فهرست مدارک و سرویس های میز امانت، سفارشات، پرسش از کتابدار، جستجوی ساده و پیشرفته اشاره نمود.

تنها با ثبت سفارش مبتنی بر Library application می توانید از این امکانات بهره برده و به سادگی هرچه تمام تر بر همه امور تسلط داشته باشید.

اما امکانات این اپلیکیشن به موارد ذکر شده محدود نمی شود. مدیریت کاربران و گروه ها، مدیریت کلیه امور کتابخانه ای اعم از ثبت نام، امانت، بازگشت، تمدید، رف خوانی، چاپ و غیره، گزارش گیری از کلیه عملکردهای کتابخانه ای، تمدید و رزرو کتاب از طریق عضو و ایجاد و پیاده سازی امانت بین کتابخانه ای از دیگر امکانات اپلیکیشن کتابخانه می باشند.

وجود تمامی این امکانات و ویژگی ها تنها در یک نرم افزار موجب شده تا کتابخانه های بسیاری از این سیستم بهره ببرند؛ بنابراین برای اینکه با سایر مراکز نگهداری کتاب رقابت کرده و کسب و کار خود را رونق دهید نیاز است که سفارش خود را به ثبت رسانده تا برنامه نویسان خبره گروه ایراکد در کمترین زمان ممکن اپلیکیشن کتابخانه مختص به شما را طراحی و پیاده سازی نمایند.

 

ویژگی های محصول اپلیکیشن کتابخانه

امنیت یکی از مهمترین ارکان به هنگام ساخت یک نرم افزار خواهد بود. اگر یک نرم افزار از لحاظ امنیت تامین نباشد، هر آن امکان انتشار اطلاعات موجود در آن وجود خواهد داشت. علاوه بر این مورد وجود و نفوذ برخی از بدافزارها موجب می شود تا اطلاعات داخل برنامه بطور کلی به خطر افتاده و از بین روند.

برای جلوگیری از این اتفاق باید در شرکت های نرم افزاری ثبت سفارش کرد که دارای تیمی حرفه ای در این زمینه باشند. افراد خبره دارای مهارت لازم برای ایجاد امنیت در سطح بالا بوده و می توانند از اطلاعات شما حفاظت نمایند.

 ثبت نظر و امتیازات، ارسال نوتیفیکیشن، تجربه کاربری خوب، بروزرسانی به موقع و سروقت و غیره از دیگر ویژگی های اپلیکیشن های ساخته شده به دست تیم ایراکد می باشند. می توانید با توجه به نیاز خود هر یک از این ویژگی ها را حذف نمایید.

 

مزیت های اپلیکیشن کتابخانه

همانطور که ذکر شد این نرم افزار نه تنها برای مدیران کتابخانه بلکه برای اعضای کتابخانه نیز دارای مزایای فراوانی است. موارد زیر امکانات و ویژگی هایی بوده که در صورت درخواست شما می توانند به سیستم افزوده شوند.

 • اعضای کتابخانه می توانند کتاب ها را بر اساس عنوان، نویسنده، طبقه بندی موضوع و یا حتی تاریخ انتشار جستجو نمایند.
 • به هر کتاب یک شماره شناسایی منحصر به فرد تعلق خواهد گرفت که به مکان یابی فیزیکی کتاب کمک خواهد کرد.
 • با توجه به وجود نسخه های متعدد از یک کتاب، به هر کتاب یک آیتم داده می شود.
 • امکان بازیابی اطلاعات افرادی که کتابی را قرض گرفته اند وجود دارد.
 • اپلیکیشن کتابخانه می تواند جریمه کتاب هایی را که در تاریخ مقرر برگردانده نشده اند، حساب نماید.
 • امکان رزرو کتاب هایی که در حال حاضر موجود نیستند وجود دارد
 • وجود نوتیفیکیشن موجب می شود تا هر زمان که کتاب رزرو شده در دسترس قرار گرفت، اعضا از آن مطلع شوند.
 • این سیستم دارای قابلیت خواندن و شناسایی بارکد روی کتاب ها می باشد.

هر یک از این موارد می توانند مزیت هایی از قبیل جلوگیری از اتلاف وقت، یادآوری زمان بازگرداندن کتاب های اخذ شده، جلوگیری از مفقود شدن کتاب ها، امکان بررسی تعداد کتاب های قرض داده شده و غیره را با خود به همراه داشته باشند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

امکانات طراحی اپلیکیشن کتابخانه چیست؟

مهم ترین امکانات این اپلیکیشن شامل:

دیجیتال سازی مدارک، ورود اطلاعات، برخورداری از فهرست مدارک و سرویس های میز امانت، سفارشات، پرسش از کتابدار، جستجوی ساده و پیشرفته ، مدیریت کاربران و گروه ها، مدیریت کلیه امور کتابخانه ای اعم از ثبت نام، امانت، بازگشت، تمدید، چاپ و غیره، گزارش گیری از کلیه عملکردهای کتابخانه ای، تمدید و رزرو کتاب از طریق عضو و ایجاد و پیاده سازی امانت بین کتابخانه ای از دیگر امکانات 

سرویس پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

سرویس پوش نوتیفیکیشن برای اپلیکیشن باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود .با این سرویس شما می توانید اطلاع رسانی ها و اعلان هایی که قصد دارید برای کاربران ارسال کنید از طریق پوش نوتیفیکیش به کاربران ارسال کنید.

اگر اپلیکیشن کتابخانه شما سرویس پوش نوتیفیکیشن فعال داشته باشد شما می توانید از آن برای آزاد شدن کتاب به امانت رفته یا اطلاع رسانی به افرادی که مهلت بازگشت کتاب آنها تمام شده است ، استفاده کنید.

چرا Iracode را برای طراحی اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی و چند فروشگاهی میزند . کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبای خود میتوانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند. طراحی اپلیکیشن های اختصاصی به همراه اپ های چند فروشندگی از تخصص های ایراکد در این زمینه میباشد. 

هزینه ناشی از طراحی اپلیکیشن کتابخانه به چه عواملی وابسته است؟
 • مدت زمان پشتیبانی پس از تحویل اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری اختصاصی برای اپلیکیشن
 • طراحی اپلیکیشن برای اندروید و ios
 • مشاوره در زمینه دیجیتال مارکتینگ
 • پنل مدیریتی حرفه ای برای اپلیکیشن

ایراکد با استفاده از تکنولوژی های روز، رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کرده و به کسب و کار شما رونق می بخشد.

ویژگی های طراحی اپلیکیشن کتابخانه خوب چیست؟

 ثبت نظر و امتیازات، ارسال نوتیفیکیشن، تجربه کاربری خوب، بروزرسانی به موقع و سروقت و غیره از دیگر ویژگی های اپلیکیشن های ساخته شده به دست تیم ایراکد می باشند.

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی اپلیکیشن کتابخانه

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن کتابخانه فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس   4737 481 0912

            021-88881776                     

اخبار طراحی اپلیکیشن ایراکد

مقالات طراحی اپلیکیشن فروشگاهی