ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

نمونه کار های دیجیتال مارکتینگ

در این صفحه با تعدادی از پروژه های دیجیتال مارکتینگ و سئو ایراکد اشنا می شوید برای دریافت لیست کامل با ما در ارتباط باشید

ویدئو معرفی برخی از پروژه های سئئو و دیجیتال مارکتینگ

سایت شاپ بساز

کلمات کلیدی

فروشگاه ساز شاپ بساز پلتفرمی برای طراحی و توسعه سایت های فروشگاهی است. که در تمامی کلمات حوزه طراحی سایت فروشگاهی در گوگل دارای رتبه میباشد . این سایت بعد از حدود ۲ ماه سئو مداوم شاهد رتبه های برتر در صفحه اول گوگل شده است. 

سایت ایراکد

کلمات کلیدی

سایت ایراکد یک شرکت خدماتی است که در حوزه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن ، برنامه نویسی و دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکند . این سایت با سئوی مداوم در حدود یک سال توانست در تمامی کلمات حوزه فعالیت خود در صفحه اول گوگل قرار گیرد. فعالیت سئو در این سایت به صورت سئوی داخلی و خارجی و همچنین استراتژی های پی در پی میباشد که باعث رشد چشمگیری در بسیاری از کلمات حوزه آنها شده است.

سایت فروشگاهی ماهتل

کلمات کلیدی

برند ماهتل در سال ۱۳۹۸ فعالیت اینترنتی خود را آغاز کرد.در ابتدای فعالیت غیر حضوری، این فروشگاه به فروش موبایل‌های برند سامسونگ و اپل بسنده کرده بود، ولیکن به مرور به دلیل درخواست‌های فراوان، فروش برند‌های دیگر از جمله شیائومی، هواووی و نوکیا را نیز به فعالیت خود افزود. بعد از شروع سئوی وبسایت این فروشگاه اینترنتی رتبه الکسا سایت جهش پیدا کرده و فروش آن نیز بسیار زیاد گشت. همچنین در بسیاری از کلمات حوزه ی خود دارای رتبه در گوگل میباشند. 

سایت فروشگاهی فراکابل

کلمات کلیدی

مجموعه فراکابل با بیش از ۱۵ سال تجربه، پیشرو در پخش و توزیع تجهیزات برق روشنایی، برق صنعتی، سیم و کابل، ترانسفورماتور در کشور میباشد. سئوی این مجموعه بعد از آنالیز و بررسی رقبا آغاز شده است و توانسته در بسیاری از موارد سیم و برق و کابل و همچنین ترانسفورماتور در صفحه اول قرار بگیرد. 

سایت فروشگاهی ژیون کالا

کلمات کلیدی

شرکت نیکان بهجوی پارسیان فعالیت خود را در زمینه واردات و فروش دوربین های عکاسی،تجهیزات عکاسی و فیلم برداری را از سال ۱۳۷۲ آغاز نموده است و همچنین در زمینه واردات و فروش پهپاد های تصویر برداری یا غیر نظامی به صورت رسمی و قانونی از سال ۱۳۹۴ تا کنون فعالیت می نماید. کلمات این سایت به مدت دو ماه به صفحه اول گوگل آمده و در آنجا تثبیت شده اند. 

سایت فروشگاهی ابزاربادی

کلمات کلیدی

این فروشگاه از سال (۱۳۸۲)در بازار حسن آباد در زمینه واردات و صادرات و تهیه و توزیع ابزار آلات بادی (پنوماتیک)فعالیت داشته و آماده خدمت رسانی به عموم و شرکت ها و بنیادهای دولتی و خصوصی میباشد. کلمات این حوزه 

سایت فروشگاهی شنیا

کلمات کلیدی

سایت فروشگاهی شنیا یکی از بهترین سایت ها در زمینه زیبایی و لوازم آرایشی است که در سال ۱۳۹۹ توسط شرکت ایراکد طراحی شده است که در بسیاری از کلمات کلیدی حوزه زیبایی الان رتبه دارد. این سایت بعد از طراحی روی سئو و بهینه سازفعالیت خود را آغاز نمود که در این راه توانست در این زمینه پیشقدم باشد و به همراه پیج اینستاگرام خود به درآمدهای زیادی در این حوزه دست یابد. 

فروشگاه اینترنتی بیرناب

کلمات کلیدی

بیرناب وب سایت مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی استراتژیک خراسان جنوبی است که در مجموعه ۱۴ هکتاری مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی با هدف خلق ثروت از مزّیت های منطقه ای “عناب،زرشک،زعفران” در سال ۱۳۹۸ تاسیس و زیر نظر متخصصان و کارشناسان این مجموعه به ارایه خدمات آموزشی، مشاوره، پژوهشی،  تولید فرآورده و فروش برای کشاورز می پردازد. کلمات این حوزه در زمینه خرید انواع زرشک و زعفران میباشد که از نظر سئو و بیهنه سازی رتبه خوبی در گوگل کسب کرده و توانستند از این راه به فروش های چند برابری برسند. 

با انتخاب هر یک از خدمات ، نمونه کارهای مرتبط با آن را مشاهده کنید.

طراحی سایت

نمونه کار های طراحی سایت

برنامه نویسی

نمونه کار های برنامه نویسی

طراحی اپلیکیشن

نمونه کار های طراحی اپلیکیشن

سئئو و دیجیتال مارکتینگ

نمونه کار های سئو و دیجیتال مارکتینگ