خدمات تبلیغات اینترنتی

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

هرآنچه باید درباره خدمات تبلیغات اینترنتی بدانید

خدمات تبلیغات اینترنتی یکی از مهم‌ترین تغییرات عرصه تبلیغات در دو دهه اخیر محسوب می شود. دنیا به سرعت در حال تغییر است و این تغییر، بیشتر از آنچه فکر می کنیم در زندگی ما تاثیرگذار است. برای کسانی که در فکر دوام آوردن در شرایط سخت فعلی و موفقیت در آینده کسب و کار خود هستند، بسیار لازم است که نگاهی ویژه به خدمات تبلیغات اینترنتی و تبلیغ در گوگل داشته باشند. این موضوع زمانی مهم‌تر می شود که بدانیم در دنیای سراسر رقابت امروز، تبلیغات به نوعی مهم‌ترین ابزار برای موفقیت افراد محسوب می شود.

اگر در این زمینه اطلاعات و تخصص ندارید، نگران نباشید. تیم حرفه‌ای و متخصص شرکت ایراکد در این مسیر برای رشد و موفقیت کسب و کار شما در کنارتان خوهند بود. همچنین ما در ادامه اطلاعات بیش‌تری در این زمینه ارائه کرده‌ایم.

تاریخچه تبلیغات اینترنتی

 تاریخچه تبلیغات اینترنتی به ابتدای شروع کار مجلات دیجیتال بر می گردد. 

زمانی که مجله دیجیتال HotWired در سال 1994 تصمیم گرفت بخشی از صفحات مجله خود را مانند نمونه‌های چاپی به تبلیغ محصولات دیگران اختصاص دهد و به این ترتیب در 27 اکتبر همان سال، نخستین بنر تبلیغاتی در اینترنت مورد استفاده قرار گرفت که تنها از یک جمله رنگی تشکیل می شد: «آیا تا بحال با موس خود اینجا را کلیک کرده اید؟ هم اکنون این کار را خواهید نمود!»

پس از آن این ایده یعنی تبلیغ در مجلات دیجیتال مانند یک بمب هسته‌ای دنیای اینترنت را در بر گرفت و مانند رشد سریع اینترنت، به سرعت در همه جای جهان فراگیر گردید. امروزه خدمات تبلیغات اینترنتی به یکی از فراگیرترین انواع تبلیغات در جهان تبدیل شده و بسیاری از محدودیت‌های تبلیغات تلویزیونی و چاپی و محیطی را نیز بر طرف نموده است.

تبلیغات اینترنتی

انواع تبلیغات اینترنتی

تبلیغات همسان

تبلیغات همسان یا Native در واقع سبک هوشمندانه‌ای از تبلیغات اینترنتی است که طی آن، شما با بیان مسئله‌ای که راه حل آن می تواند محصول شما باشد، با ارائه یک محتوای ارزشمند، مشتری را به سوی خود جذب خواهید کرد. در واقع در این نوع تبلیغ، این مشتری است که فراخور نیاز خود، محتوای ارزشمند شما را جستجو کرده و به سوی شما خواهد آمد. ایراکد با انجام خدمات تبلیغات همسان برای معرفی و فروش برند شما، راه هایی را بر میگزیند که به کسب و کار شما رونق بخشد. 

تبلیغات ریتارگتینگ

تبلیغات ریتارگتینگ یکی از هدف‌مندترین انواع تبلیغات اینترنتی است. چرا که تنها به مشتریان بالقوه شما نشان داده خواهد شد! شیوه این نوع تبلیغ به این شکل است که وقتی یک کاربر، برای یک بار صفحه شما را بازدید می کند، یک کوکی از وی بر روی سرور شما باقی می ماند و پس از آن، هنگام وب گردی‌های دیگر آن کاربر، به عنوان فردی که حداقل یکبار از محصول شما بازدید کرده، در وب سایت های دیگر بنر تبلیغاتی شما برای وی به نمایش گذاشته خواهد شد. البته این کاری است که باید به دست متخصصان این کار سپرده شود و اگر قصد ریتارگتینگ را دارید، ایراکد با انجام خدمات تبلیغات اینترنتی ریتارگتینگ در خدمت شماست زیرا برای این نوع تبلیغات باید حتما شرکت های معتبر و صاحب تجربه را انتخاب نمایید. 

تبلیغات نوتیفیکیشن

تبلیغات نوتیفیکیشن یکی از انواع خدمات تبلیغات اینترنتی است که نرخ بازدید بسیار بالایی خواهد داشت. امروزه نرم افزارها قادرند با قرار دادن SDK در نرم افزار خود، حتی در زمان بسته بودن اپلیکیشن نیز برای کاربر پیغامی بفرستند که بر روی پاپ‌آپ تلفن هوشمند ظاهر می شود. همچنین وب سایت ها نیز با استفاده از اسکریپ می توانند هنگام ورود کاربر به صفحه سایت، با کسب اجازه از کاربر، به مرورگر وی پیام‌های تبلیغاتی را به صورت نوتیفیکیشن ارسال نمایند.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری رایج ترین نوع تبلیغات اینترنتی است که همیشه و در همه حال در وب گردی‌هایمان با آن روبرو هستیم. سیستم تبلیغات بنری دقیقاً مانند همان نخستین تبلیغ اینترنتی است که مجله Wired از آن استفاده کرد. امروزه در هر وب سایتی اعم از خبری یا محتوایی که وارد شوید، بنرهایی را در قسمت‌های مختلف سایت مشاهده می کنید که در حال تبلیغ محصول یا سایت‌های دیگری هستند. به دلیل تنوع زیاد در خدمات تبلیغات بنری و بازدهی بالای آن و همچنین به این دلیل که هزینه آن بر اساس نرخ مشاهده پرداخت می شود، این نوع تبلیغ توسط بسیاری از شرکت‌های بزرگ نیز انجام می پذیرد. ایراکد با طراحی بنرهای زیبا و با استفاده از کپی رایتینگ به تبلیغات هوشمند خدمات و محصولات شما میپردازد. 

تبلیغات شبکه‌ّای اجتماعی

امروزه چیزی بالغ بر 92% افرادی که دارای گوشی هوشمند هستند، حداقل در یکی از شبکه‌های اجتماعی عضویت دارند. بنابراین استفاده از تبلیغات شبکه‌های اجتماعی می تواند یکی از مهم ترین استراتژی‌های یک کسب و کار برای تبلیغ باشد. تبلیغ در این فضا نیز خود دارای شکل‌های مختلفی است که ممکن است به صورت تبلیغات همسان، تبلیغات نوتیفیکیشن یا تبلیغات بنری در شبکه‌های اجتماعی انجام شود. کشف پتانسیل‌های حقیقی شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات هوشمند در این فضا می تواند مانند یک سکوی پرتاب برای کسب و کارها به شمار بیاید. پیشنهاد می‌کنیم از تبلیغات گسترده اینستاگرام ایراکد در این زمینه، غافل نشوید.

تبلیغات ایمیلی

یکی از قدیمی ترین انواع تبلیغات اینترنتی تبلیغات ایمیلی و ایمیل مارکتینگ است. در این شیوه تبلیغات، اطلاعات محصول یا خدمات شما در قالب یک ایمیل که می تواند شامل متن، تصویر یا هر نوع ضمیمه سازی دیگری نیز باشد، برای مخاطبان بسیاری ارسال می شود.  برخی از شرکت‌ها به صورت حرفه ای تر عمل کرده و این امکان را به شما می دهند که ایمیل های خود را به صورت هدفمند برای دیگران ارسال نمایید. چنین شرکت‌هایی دارای بانک اطلاعاتی تحلیل شده ای هستند که از طرق مختلف به دست آمده و به عنوان مثال می توانند تبلیغ بازی کامپیوتری شما را تنها برای آدرس ایمیل افرادی ارسال کنند که علاقه مند به دنیای بازی‌های کامپیوتری هستند.

چگونگی تعیین استراتژی تبلیغات اینترنتی

تمامی مدیران کسب و کار می دانند که بازاریابی آن‌ها باید دارای یک استراتژی مکتوب باشد و تمامی برنامه‌ریزی‌های خود را بر همین اساس انجام می دهند. تبلیغات نیز بخشی از استراتژی بازاریابی یک کسب و کار است که به صورت مجزا نیازمند تعیین استراتژی است. تبلیغات بدون استراتژی مانند زدن تیری در تاریکی است و سبب ضایع شدن سرمایه شما خواهد شد.

هر چند که تبلیغات اینترنتی نسبت به برخی شیوه‌های سنتی تبلیغات از هزینه کمتری برخوردار است؛ اما با این حال بخش مهمی از استراتژی تبلیغاتی یک تجارت محسوب می شود که باید به کمک مشاوران متخصص در این زمینه برنامه ریزی شود. یک استراتژی وجود دارد که بیان میکند نباید تنها یکی از انواع تبلیغات اینترنتی را برای ارائه محصول یا خدمات انتخاب کنیم و بهتر است که برای این کار، برنامه ریزی و استراتژی صحیحی پیش بگیریم.

برای تعیین استراتژی صحیح تبلیغات اینترنتی، استفاده از تجربیات یک تیم متخصص ضروری است. چرا که آن‌ها با توجه به کسب و کار شما و شرایطی که برای این کار در نظر دارید، بهترین راهکارها را در اختیار شما قرار می دهند. ایراکد با تیم تخصصی خود در حوزه سئو و تبلیغات اینترنتی میتواند در این زمینه کمک قابل ملاحظه ای به صاحبان کسب و کارها داشته باشد. ضمن حضور ضروری یک تیم حرفه‌ای تبلیغاتی، شما باید بودجه مورد نظر خود و اهداف تبلیغاتی خود را نیز پیش از هر چیز مشخص کرده باشید. به علاوه لازم است که بدانید میزان انتظارتان از هزینه بودجه مورد نظر چقدر است و سپس با کمک مشاوران آگاه به کار، میزان بازدهی نسبی را اندازه گیری کنید. تنها در این زمان است که تیم تبلیغاتی طرف حساب شما قادر خواهد بود برای تبلیغاتی اینترنتی شما یک استراتژی منحصر به فرد طراحی نماید. شرکت طراحي سايت ایراکد، آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان در این حوزه و حوزه‌های دیگر پیشرفت کسب و کار شماست. همچنین، شما می‌توانید فروشگاه اینترنتی و ساخت وب سایت خود را به ما بسپارید. پس فرصت را از دست ندهید و هم‌اکنون با پر کردن فرم سفارش، از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید. 

تبلیغات آنلاین

مزایای کاربردی تبلیغات اینترنتی

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

بدون شک هزینه تبلیغات اینترنتی هرچه که باشد، نسبت به تبلیغات سنتی رسانه‌ای و محیطی کم هزینه‌تر خواهد بود و دردسرهای آن را نیز ندارد.

نرخ تعامل بالاتر

در تبلیغات اینترنتی به سادگی یک کلیک، مشتری بالقوه شما به شما متصل خواهد شد و امکان تعامل بین شما و مخاطبان وجود دارد.

گستره جغرافیایی نامحدود

شما با استفاده از تبلیغات اینترنتی می توانید بازار هدف خود را به سراسر جهان تعمیم داده و بازار خدمات و محصولات خود را در همه جهان گسترش دهید.

کمک به حفظ محیط زیست

حتی اگر امروز این دغدغه شما نیست، به زودی دغدغه همه جهان خواهد بود؛ چرا که چاپ بنر، پوستر و هر نوع تبلیغ چاپی دیگری نیازمند قتل درختان و آسیب به محیط زندگی ما است.

انعطاف‌پذیری در تبلیغ

در تبلیغات اینترنتی به سادگی می توان در صورت کم بودن بازدهی یا کشف یک اشتباه، در صدد جبران برآمد و شیوه یا ظاهر تبلیغ را تغییر داد. کاری که در تیزرهای تلویزیونی یا بیلبوردهای شهری بسیار دشوار است.

انتخاب هدفمند مخاطب

تبلیغات اینترنتی می تواند بسیار هوشمندتر از تبلیغات سنتی باشد و ده‌ها ترفند برای ارائه تبلیغ به مخاطبان خاص در آن وجود دارد. آموزش دیجیتال مارکتینگ می‌تواند کمک زیادی در این زمینه، به شما بکند.

امکان دریافت گذارش دقیق

مانیتورینگ تبلیغات به شما کمک می کند که در ادامه فرایند تبلیغات تصمیمات بهتری دریافت کنید. متاسفانه در شیوه‌های تبلیغاتی سنتی امکان دریافت گزارش دقیق از تبلیغ وجود ندارد؛ اما خدمات تبلیغات اینترنتی قادر است نرخ مشاهده، نرخ کلیک، نرخ مطالعه و نرخ تبدیل را به روشنی گزارش کند.
شرکت خدمات تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی برای چه کسب و کارهایی استفاده می شود؟

 انعطاف موجود در انواع خدمات تبلیغات اینترنتی سبب می شود هر کسی در هر نوع کسب و کاری بتواند سهم خود را از آن به دست آورد. تبلیغات اینترنتی امروزه قادر است هر نوع کسب و کاری را به مخاطبان هدف خود معرفی کند و تنها چیزی که شما نیاز دارید، مشورت گرفتن از تیم‌های متخصص تبلیغات است.

اگر بودجه شما برای تبلیغات محدود است؛ اگرکسب و کار کوچکی را به تازگی راه اندازی کرده اید؛ اگر می خواهید از تریلیون‌ها دلار فروش سالانه در دنیای اینترنت سهمی داشته باشید؛ اگر مایلید مشتریان خود را به سادگی و به طور مستقیم جذب خود کنید؛ اگر دغدغه حفاظت از سیاره خود را دارید و در پایان اگر برای موفقیت خود برنامه ریزی کرده اید، خدمات تبلیغات اینترنتی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *