ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت سازمانی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

هدف طراحی سایت سازمانی؟

از آنجا که امروزه سرعت بخشیدن ارائه خدمات به ارباب رجوع، در دستور کار اکثر سازمان های بزرگ خصوصی و دولتی قرار گرفته است و از اولویت های کاری آن ها می باشد؛ بنابراین داشتن یک سایت سازمانی (و همچنین طراحی اپلیکیشن سازمانی ) مسئله ای مهم است. یک سایت سازمانی به غیر از ارائه اطلاعیه ها و اخبار مختلف، می بایست توانایی انجام بسیاری از خدمات آن سازمان را به صورت اینترنتی و مجازی داشته باشد. هدف از طراحی سایت سازمانی را می توان کم کردن کاغذ بازی برای ارائه خدمات بهتر به افراد دانست. گروه متخصص ایراکد با بررسی  قسمت های مختلف سازمان ها و نهاد های مختلف، به طراحی سایت سازمانی می پردازند.

طراحی سایت سازمانی چیست؟

امروزه اکثر سازمان‌های دولتی و خصوصی به دنبال سرعت بخشیدن به خدمات ارباب رجوع هستند که داشتن یک سایت سازمانیبهترینراهکارمهم برای اولویت کاری آن‌ها است.

ایراکد برای نمونه کارهای طراحی سایت سازمانی به غیر از اخبارهای مختلف و اطلاعیه ها، قابلیت انجام خدمات اینترنتی را نیز قرار داده است. در نمونه کارهای طراحی سایت سازمانی می‌توان از کاغذهای کمتری استفاده کرد و خدمات به مردم راحت‌تر انجام میشود. اکثر فعالیت‌های  کارمندان آن سازمان می­تواند به صورت آنلاین صورت گیرد ودرسرعت بخشیدن به آنها کمک می­کند.

پشتیبانی 24 ساعته

امنیت سایت

صفحات واکنشگرا

دارای پنل مدیریت قدرتمند جهت مدیریت

پشتیبانی سایت از صفحه سازهای گرافیکی

طراحی سایت با سیستم های معتبر وردپرس و جوملا

وجه تمایز ما نسبت به دیگر رقبا:

ما در ایراکد تمامی امکاناتی که برای یک سایت سازمانی نیاز است، را در نظر گرفته و با توجه به نیاز شما بهترین طرح ها را دراختیارتان قرار خواهیم داد. علاوه بر موارد ذکر شده تیم ما در ایراکد طرح را در چندین مرحله به  مشتری ارائه داده و عیوب برشمرده از سمت مشتری طرح را بررسی و اشکالات آن را رفع میکنیم. ایراکد با طراحی بیش از 600 سایت  توانسته جایگاهی ویژه در بین رقبا برای خود بدست آورده و با خدمات به روز و آنلاین مشتریان وفادار خود را افزایش دهد. با ما همراه باشید.

 

طراحی سایت سازمانی چیست؟

سازمان‌های بزرگ که از دپارتمان‌های مختلف تشکیل شده اند، نیازمند وبسایت‌هایی برای خدمات رسانی به کاربران خود هستند. بعضی از این سازمان‌ها، شرکت‌های تجاری می‌باشند و بعضی هم سازمان‌های دولتی یا غیر تجاری که با هدف ارائه خدمات غیرتجاری به کاربران خود تشکیل شده‌اند.

 از آن جایی که این سازمان‌ها دارای دپارتمان‌های متعدد و خدمات وسیعی می‌باشند، نیاز به حضوری فعال در فضای آنلاین دارند تا خدمات رسانی به کاربران خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. لازمه این حضور فعال در فضای مجازی، یک وبسایت حرفه‌ای است که نیازمند یک طراحی سایت سازمانی خوب می‌باشد.

طراحی سایت به تمامی مراحل ساخت یک سایت بر بستر وب یا اصلاحا یک وبسایت گفته می‌شود. هر سایتی نیازمند فضایی روی یک سرور (مجموعه از از کامپیوترهای بزرگ و دارای فضای ذخیره سازی بسیار بزرگ که در مرکز داده یا data center قرار داشته و تحت مراقبت دائمی می‌باشند) است که هاست نامیده می‌شود. سپس مجموعه از از فایل‌ها روی هاست نصب می‌شوند تا یک سایت ساخته شود.
 

این فایل‌ها از طریق کد نویسی به یکی از زبان‌های برنامه نویسی PHP، CSS یا HTML کدنویسی می‌شوند. البته می‌توان برای طراحی سایت از یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) نیز استفاده کرد که فایل‌های آن از قبل نوشته شده‌اند و تنها کافی است این فایل‌ها به صورت یک بسته روی هاست نصب شوند.

معمولا برای طراحی سایت‌های حرفه ای، صفر تا صد سایت توسط تیمی از برنامه نویسان کد نویسی می‌شود اما برای طراحی سایت به کمک یک سیستم مدیریت محتوا تنها کافی است سیستم مدیریت محتوا دانلود و روی هاست نصب شود.
 
 
 
 
طراحی سایت سازمانی
طراحی سایت سازمانی

از آن جایی که سیستم‌های مدیریت محتوا توسط خیلی از کاربران دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند، بنابراین اساس ساختاری سایت‌هایی که توسط این سیستم‌ها ساخته می‌شوند، کاملا شبیه به هم می‌باشد ولی سایت‌های که از ابتدا توسط برنامه نویسان به صورت اختصاصی طراحی می‌شوند، کاملا منحصر به فرد هستند.

تفاوت بین سایت‌هایی که توسط CMSها تولید می‌شوند با هم دیگر، به دلیل انواع تفاوت در انواع قالب‌ها و افزونه‌هایی است که بعد از ساخت اولیه سایت، روی آن نصب می‌شوند.

معمولا در طراحی سایت سازمانی بهتر است که یک تیم برنامه نویسی، کار طراحی سایت را بر عهده بگیرند تا سایت کاملا منحصر به فرد از آب در بیاید و اعتبار برند یا سازمان حفظ شود.

 
 
 

طراحی سایت سازمانی چه تأثیری بر کسب و کار دارد؟

همانطور که پیش از این گفتیم، از طراحی سایت سازمانی در طراحی سایت شرکت‌های بزرگ و سازمان‌های تجاری نیز استفاده می‌شود. هر شرکت یا سازمان تجاری برای اینکه خودش و برندهایش را به مشتریان معرفی کند، نیازمند یک وبسایت حرفه‌ای است.

معمولا سازمان‌های تجاری بزرگ برندهای متعددی وارد بازار می‌کنند و از بخش‌ها و دپارتمان‌های مختلفی تشکیل می‌شوند. وقتی مشتری وارد سایت یک سازمان تجاری می‌شود می‌تواند از تمامی این برندها دیدن کند و با آن‌ها آشنایی به دست آورد.

 
 
طراحی سایت سازمانی
طراحی سایت سازمانی

به علاوه، مشتری می‌تواند با سیاست‌های کلی سازمان و نحوه معامله با آن سازمان آشنا شود. البته در اینجا منظور مشتری جزء نیست بلکه مشتری کل و شرکای تجاری مهم می‌باشد. در واقع هدف از ساخت یک سایت سازمانی برای یک شرکت تجاری، ایجاد روابط و معامله با مشتریان عمده و شرکت‌های تجاری دیگر می‌باشد.

بنابراین، سایت سازمانی می‌تواند در شناخت یک سازمان تجاری توسط عموم مشتریان و ایجاد روابط تجاری با شرکت‌های دیگر نقش بسیار مفیدی ایفا کند.

طراحی سایت سازمانی چه تأثیری بر کسب و کار دارد؟

برای سفارش طراحی سایت سازمانی یک جستجوی کاملا هدفمند و پیشرفته در گوگل لازم است تا قوی‌ترین تیم‌های برنامه نویسی و طراحی سایت را پیدا کنید و پس از انجام تحقیقات کامل در مورد توانایی‌های آن‌ها و بررسی سوابق و رزومه این تیم‌های طراحی سایت، بهترین گزینه را انتخاب نمایید تا بتواند سایت شما را به بهترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن طراحی کند.

معمولا قیمت طراحی سایت با استفاده از کد نویسی صفر تا ۱۰۰، بیشتر از طراحی سایت به کمک سیستم‌های مدیریت محتوا است و توصیه می‌شود که طراحی سایت خود را به شرکت‌های بزرگ و معتبر طراحی سایت بسپارید که سابقه معتبری در طراحی سایت دارند.

 
 

شما با مراجعه به سایت‌های که این شرکت‌ها پیش از این طراحی نموده‌اند، می‌توانید با سبک و کیفیت کار آن‌ها آشنا شوید و شرکتی را انتخاب کنید که مطمئن باشید می‌تواند سایت مور نیاز شما را به بهترین شکل ممکن طراحی کند. به یاد داشته باشید که برنامه نویسی به زبان PHP بسیار منعطف‌تر از دو زبان برنامه نویسی دیگر است و ترجیحا پروژه طراحی سایت خود را به شرکتی سفارش دهید که از این زبان برای طراحی سایت سازمانی شما استفاده می‌کند.    

 
طراحی سایت بیمه

گام‌های ساخت طراحی سایت سازمانی

1-اولین گام در طراحی سایت سازمانی خرید یک نام دامنه است. نام دامنه باید تا جای ممکن هم‌نام سازمان باشد. به علاوه این نام باید به گونه‌ای باشد که به راحتی به ذهن سپرده شود.
2-بعد از خرید دامنه، باید با یک سرویس هاستینگ برای خرید یک هاست معامله کنید. بعضی از این سرویس‌ها رایگان هستند اما به هیچ وجه استفاده از آن‌ها برای یک سایت سازمانی توصیه نمی‌شود زیرا هیچ ضمانتی به شما برای نگه داشتن سایت شما ارائه نمی‌کنند. دقت داشته باشید که هرچه پهنای باند هاست بیشتر باشد، سرعت بارگذاری سایت بیشتر است و سایت می‌تواند همزمان به تعداد بیشتری از کاربران خدمات دهی کند. در خرید هاست به فضای ذخیره سازی که هاست در اختیار شما قرار می‌دهد نیز دقت داشته باشید.
3-حالا که هاست و دامنه خریداری شد، نوبت به بارگذاری کدهای نوشته شده یا سیستم مدیریت محتوا روی هاست می‌باشد. اصلی‌ترین مرحله طراحی سایت کد نویسی است که انجام آن وابستگی زمانی به انجام مراحل قبلی ندارد. البته اگر از سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت استفاده شود، نیازی به کد نویسی نیست و تنها کافی است سیستم مدیریت محتوا و بعدا قالب و افزونه‌های آن روی هاست نصب شود.
4-پس از اتمام تمامی این مراحل باید سایت آزمایش شود و کاربران از آن استفاده کنند و از بازخوردها و نظرات کاربران برای بهبود سایت استفاده شود. به علاوه، ممکن است بعدا نیاز باشد که قابلیت‌های جدیدی به سایت اضافه شوند و بهتر است که شما با تیم طراحی کننده سایت در تماس باشید تا در صورت نیاز، تغییرات لازم را به آن‌ها بسپارید.

امکانات طراحی سایت سازمانی

هر سایت سازمانی باید امکاناتی داشته باشد تا به کاربران اجازه دهد استفاده لازم را از آن ببرند. یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر سایت سازمانی بخش «درباره ما» است که در آن بخش سازمان معرفی می‌شود. چارت سازمانی نیز از مهم ترین امکاناتی است که در طراحی سایت سازمانی باید در نظر گرفته شود و نحوه سلسله مراتب دپارتمان‌های مختلف در سازمان را نمایش می‌دهد.

سایت سازمانی باید حتما شامل برگه‌های مختلفی برای معرفی انواع خدمات سازمان باشد. به علاوه، یک صفحه «تماس با ما» نیز از ضروریات هر سایت سازمانی است که باید شامل اطلاعاتی مثل شماره تماس، آدرس و ایمیل باشد. در صورتی که آدرس با لوکیشن روی نقشه نیز همراه باشید خیلی بهتر است.

بعضی از سایت‌های سازمانی دارای یک بخش معرفی افراد نیز می‌باشند که معمولا رئیس کل سازمان و مدیران هر دپارتمان در آن معرفی می‌شوند. 

یکی از بخش‌هایی که هر سایت سازمانی باید داشته باشد، بخش فرم همکاری و ارسال رزومه است تا سازمان از طریق آن بتواند نیروی انسانی جدید و مجرب را جذب نماید.

 
طراحی سایت کاریابی
Web Design

ویژگی‌های محصول طراحی سایت سازمانی

در طراحی یک سایت سازمانی حتما باید از قالب‌هایی کاملا رسمی و شیک استفاده شود. معمولا سازمان‌های بزرگ تمایل دارند اعتماد افراد را به خود جلب کنند و به همین دلیل قالب این سازمان‌ها معمولا به رنگ آبی است که در روانشناسی رنگ‌ها برای جلب اعتماد مخاطب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سایت سازمانی باید به گونه‌ای باشد که جستجو کردن خدمات، برندها یا محصولات در آن به ساده ترین شکل ممکن انجام شود و همه چیز به شکلی دقیق دسته بندی شده باشد. سایت سازمانی نیازی به طراحی هیجان انگیز و عکس‌های باکیفیت بسیار بالا و حجیم، و طراحی‌های گرافیکی سنگین ندارد زیرا این ویژگی‌ها با کاهش سرعت بارگذاری سایت، سبب کاهش کیفیت تجربه کاربری آن می‌شوند، بلکه سایت سازمانی باید تا جای ممکن ساده باشد.

ویژگی مهم های یک سایت سازمانی

سایت های سازمانی برای کارایی بهتر باید دارای ویژگی های خاص خودش باشند تا هم کاربران را به سمت خود جذب کرده و هم اطلاعات مورد نیازشان را در اختیارشان قرار دهد. لیستی از ویژگی های مهم سایت های سازمانی:

Organizition Compressor

طراحی سایت سازمانی برای چه مشاغلی مناسب است؟

هر کسب و کار کوچکی نیاز به یک سایت سازمانی ندارد. سازمان‌های دولتی یا غیرتجاری بزرگ که خدمات زیادی در مقیاس‌های بزرگ عرضه می‌کنند و سازمان‌های تجاری عظیم که بخش‌ها و برندهای مختلفی دارند نیازمند طراحی سایت سازمانی می‌باشند.

البته ممکن است بعضی شرکت‌های بزرگ یک سایت سازمانی و یک سایت فروشگاهی مجزا داشته باشند. این شرکت‌ها از سایت سازمانی تنها برای معرفی سیاست‌ها و برندهای بهره می‌برند ولی محصولات و خدمات خود را از طریق سایت فروشگاهی به فروش می‌رسانند.

شرکت‌های تجاری بین المللی نیز از سایت‌های سازمانی استفاده می‌کنند. این شرکت‌ها شعبات و توابع مختلفی در اقصی نقاط دنیا دارند و داشتن یک سایت سازمانی به آن‌ها کمک می‌کند تا یکپارچی شرکت‌های تابعه خود را به کاربران نشان دهند و کاربر خیلی راحت می‌تواند از طریق ورود به سایت سازمانی، به سایت هر یک از شرکت‌های تابع لینک دهی شود.

 
 
طراحی سایت شخصی

مزیت‌های طراحی سایت سازمانی

داشتن یک سایت سازمانی برای هر سازمان معتبری ضروری است. طراحی سایت سازمانی به یک شرکت تجاری کمک می‌کند تا نام خود و برند یا برندهای را بر سر زبان‌ها بیاندازد و سیاست‌های کلی خود را در قبال مسائلی مثل رعایت مسائل زیست محیطی، رعایت حقوق و ایمنی کارکنان، مسائل مالی و … به عموم جامعه و به شرکای تجاری بالقوه اعلام کند. این کار سبب می‌شود که مشتریان جزء و کل به سازمان اعتماد کنند و روابط تجاری با شرکت‌های بزرگ توسعه یابد که در بلند مدت سبب توسعه بیشتر سازمان می‌شود.

معرفی اهداف سازمان سبب می‌شود که شرکت‌هایی که اهدافی همسو با سازمان دارند، به فکر همکاری تجاری با سازمان بیافتند. در واقع یک سایت سازمانی اگر به صورت حرفه‌ای طراحی شده باشد، به راحتی می‌تواند سبب شود یک شرکت کوچک به یک غول تجاری بین المللی بدل شود.  

 

یکی از مزیت‌های یک سایت سازمانی این است که سازمان می‌تواند نیروی کار جدید و مجرب را به واسطه آن جلب کند.

البته سازمان‌های تجاری تنها سازمان‌هایی نیستند که می‌توانند از مزیت‌های سایت سازمانی بهره مند شوند. سازمان‌های کلان دولتی مثل وزارت خانه‌ها و سازمان‌های غیردولتی و غیرتجاری بزرگ مثل سازمان‌های بین المللی که در زمینه‌هایی مثل حقوق بشر، روابط بین الملل و … فعالیت دارند، مراکز آکادمیک، دانشگاها، پژوهشگاه‌ها و خیلی از سازمان‌های دیگر نیز می‌توانند از طراحی سایت سازمانی برای ارائه خدمات به کاربران استفاده کنند.

 
طراحی سایت شخصی

3 گام تا ساخت سایت سازمانی

1

سفارش طراحی سایت

همین حالا میتوانید سایت سازمانی خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

2

اضافه کردن محتوا به سایت

می توانید محتواهای خود که شامل متن و عکس هست رو به سایت اضافه کنید

3

تبلیغات و انتشار سایت

سایت آماده بهره برداری است

سئو طراحی سایت سازمانی

سئو (SEO) که خلاصه شده عبارت انگلیسی Search Engine Optimization است که معنای لغوی آن بهینه سازی موتور جستجو است. این واژه معرف مجموعه‌ای از کارها است که برای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو انجام می‌شوند.

افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو سبب افزایش احتمال دیده شدن سایت توسط کاربران می‌شود که ترافیک ورودی به سایت را زیاد می‌کند. هرچه ترافیک ورودی به سایت بیشتر باشد، رتبه سایت در موتورهای جستجو نیز تقویت می‌شود و این چرخه به همین شکل ادامه میابد. البته پارامترهای دیگری مثل میزان باقی ماندن و فعالیت کاربران در سایت نیز روی رتبه سئو سایت تأثیر گذار است.

سئو طراحی سایت
طراحی سایت فروش فایل

در طراحی سایت سازمانی نیز باید توجه ویژه‌ای به سئو درون-صفحه (on page SEO) مثل تهیه نقشه XML سایت، متا تایتل‌ها، متا دسکریپشن‌ها، سرعت بارگذاری سایت در مرورگرها، لینک دهی داخلی و خارجی، چگالی کلمات کلیدی و …. شود.

به علاوه قرار دادن محتوای یونیک در سایت که البته جزئی از طراحی سایت محسوب نمی‌شود و از وظایف تیم مدیریت سایت و محتوای آن می‌باشدِ، نیز می‌تواند سبب بهبود سئو سایت سازمانی شود.

 

سفارش طراحی سایت سازمانی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت طراحی سایت ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت سایت صرافی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. سایت سازمانی چگونه می‌تواند فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

 

افتخار ما همراهی بیش از 4 هزار مشتری در طی 14 سال فعالیت است

لوگوی امداد
سازمان امداد
لوگوی حلال احمر
هلال احمر
لوگوی راهیان نور
راهیان نور
لوگوی شهرداری بیرجند
شهرداری بیرجند
لوگوی بهزیستی ایلام
بهزیستی ایلام
لوگوی کرمان
تاکسیرانی کرمان
112
لوگوی بابلسر
شهرداری بابلسر
لوگوی جهاد
جهاد کشاورزی
لوگوی نفت
سازمان صنعت نفت

تاثیر اپلیکیشن در کنار سایت

این مهم است که همواره در نظر داشته باشید، وجود یک سایت در کنار اپلیکیشن آموزشی می تواند در اعتبار برند شما موثر باشد. بسیاری از افراد زمانی که برای دریافت منابع آموزشی به سایت های آموزشی مراجعه می کنند، با دیدن اپلیکیشن آموزشی موبایل، با میل بیشتری به سراغ اپ می روند. زیرا می توانند خدمات آموزشی شما را بر روی گوشی همراه خود و در هر زمان داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بسیاری از کسانی که صاحب مهارت و تخصص خاصی هستند، به جهت آنکه بتوانند از این مهارت، درجهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند، آن را به صورت ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی عرضه کرده و یا دوره های مجازی آموزشی را راه اندازی می کنند. اما برای آن که این مسیر نیز کاربردی تر باشد، نیاز است که از ابزاری استفاده شود که افراد بتوانند در هرجا و در اوقات آزاد بدون نیاز به رایانه از آن بهره گیرند. از همین روست که ضرورت طراحی اپلیکیشن آموزشی حس می شود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی سایت سازمانی

برای ثبت سفارش طراحی سایت سازمانی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737  – 021-88881772 

 

اخبار طراحی سایت ایراکد

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »

مقالات طراحی سایت سازمانی

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »
  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید