پیشرفت در کسب و کار و ورود به دنیای پر از خلاقیت امروزی آرزوی هر شخصی است. یکی از راه های رسیدن به این مهم، همکاری و مشارکت با استارتاپ های نوپا است. ایراکد، برای ارائه بهترین محصولات و سرویس ها به مشتریان خود، حرکت رو به رشدی جهت همکاری با صاحبان فناوری و کسب و کارهای فناوری اطلاعات انجام داده است. در زیر به برخی از استارتاپ هایی که توسط این مجتمع راه اندازی شده است میپردازیم: 

ایرانیان بات ساز:

این استارتاپ از جمله سایت هایی بود که توانست جای خود را در بین کاربران تلگرام به درستی پیدا کند. با استفاده از این سایت که زیر مجموعه ای از مجتمع برنامه نویسی ایرانیان است میتوانید ربات خود را در هر زمینه ای و در هر شبکه ی اجتماعی که میخواهید طراحی و پیاده سازی کنید کافیست شما وارد سایت شده و با استفاده از راه های ارتباطی درج شده در سایت، ایده ی خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته تا ربات مورد نظر شما را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت طراحی کنند.  

فرم ساز آنلاین:

با استفاده از این سایت، سازمان ها و کاربران میتوانند فرم های سنتی که در گذشته وقت زیادی را به خود اختصاص میداده است، را به الکترونیکی طراحی کنند. تعداد فرم هایی که تا کنون در این سامانه به فرم الکترونیکی تبدیل شده است بیش از چند هزار فرم میباشد. این استارتاپ هم توسط تیم مجتمع برنامه نویسی ایرانیان حمایت شده و جزء کارهای موفق این مجموعه میباشد.  

هاست ایرانیان:

هاست ایرانیان در جهت ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامنه شکل گرفت. استارتاپ این مجتمع هم توسط مجتمع برنامه نویسی ایرانیان پشتیبانی میشود. و در آن دامین سایت انتخاب و به فروش میرسد.  

دستچین وب:

تیم دستچین وب با همکاری چند تن از دانشجویان خلاق و پر انرژی رشته کامپیوتر در خرداد ماه سال 97 شروع به کار کرد. و هدف اصلی خود را ایجاد محصولاتی ایرانی و بومی در نظر گرفت. این استارتاپ هم از جمله کارهای موفق مجتمع برنامه نویسی ایرانیان میباشد که توانسته با انجام پروژه هایی در داخل و خارج از کشور برند خوبی برای خود ایجاد کند.

فرم ثبت سفارش

Registration Form