ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی ربات واتس اپ

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

توسعه کسب و کار با طراحی ربات واتساپ!

با پیشرفت اینترنت و تکنولوژی، شبکه های اجتماعی و بازاریابی شبکه های اجتماعی در بین مردم محبوبیت بسیاری پیدا کردند. 

واتساپ که یکی از شناخته شده ترین شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد، همواره از طرف عده ای به عنوان مکانی برای ایجاد و توسعه کسب و کار خود استفاده می شود. 

برای این دسته از افراد که کسب و کار آن ها به این شبکه اجتماعی وابسته است داشتن یک ربات از اهمیت زیادی برخوردار است. این به طوری است که با استفاده از این ربات می توان افراد بیشتری را تحت پوشش کسب و کار خود قرار داد و درآمد بیشتری کسب کرد. اگر شما جزو این دسته از افراد هستید می توانید ساخت و طراحی ربات واتس اپ خود را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارید.

 این تیم حرفه ای از کارشناسان و برنامه نویسان حرفه ای شده که با رعایت استاندارد های جهانی بهترین خدمات را برای شما به ارمغان می آورد.

طراحی ربات واتساپ
ارسال پیام گروهی در واتساپ

ربات ارسال پیام گروهی واتساپ چیست؟

کسب و کارها برای رسیدن به منافع مالی در حوزه ی کسب و کاری خود نیاز به معرفی و برند شدن در آن حوزه را دارند. آنها برای رسیدن به این هدف باید اقداماتی انجام دهند که در حوزه دیجیتال مارکتینگ قرار میگیرد و اقداماتی برای برند سازی خود انجام دهند. اما واتساپ این پیام رسان جهانی نیز میتواند تاثیر مهمی در شناخت برند شما داشته باشد. با ارسال پیام گروهی واتساپ برای گروه هدف خود کسب و کارها میتوانند رشد چشمگیری داشته باشند و در حوزه ی برندینگ به موفقیت های قابل تاملی دست یابند. 

ربات واتساپ

طراحی ربات ارسال پیام گروهی واتساپ چه مزیتی دارد؟

همه ما تاکنون با نوع هایی از ربات ها آشنایی داریم. ربات ها ابزار هایی هستند که توسط انسان ها ساخته شده اند و هدف از خلقت آن ها کمک و کاستن بار انسان ها می باشد. فعالیت ربات ها در شبکه های اجتماعی هم دقیقا مانند ربات ها در واقعیت واقعی می باشد. این بطوری است که این ربات ها با انجام فعالیت های گوناگون در مدت زمان کوتاه مفید واقع شده و تاثیرات بسیاری داشته اند.

ربات واتس اپ، حساب های کاربری ای در شبکه واتس اپ می باشند، که به طور خودکار در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند. این ربات ها توسط نرم افزار هایی به فعالیت خود ادامه می دهند و هر کدام برای اهدافی خاص طراحی شده اند. این ربات ها دارای هوش مصنوعی می باشند و با استفاده از آن عملیات های مختلفی را انجام می دهند.

به بیان ساده تر، ربات های واتس اپ، یک ابزار مجازی می باشند، که همواره برای پاسخگویی برای افراد وجود دارند. این ربات ها با توجه به برنامه ریزی شان با کاربران ارتباط برقرار کرده و به کمک آن ها می شتابند. این سری ربات ها دارای کاربرد های بسیاری می باشند که از ربات فروشگاهی، ربات واتساپ ارسال پیام گروهی، ربات مدیریت گروه و ربات موزیک واتس اپ به عنوان رایج ترین آن ها نام برد. تهیه یا طراحی ربات در واتس اپ با توجه به کاربرد و کارآمدی بسیار موثر می باشند و باعث پیشرفت کسب و کار شما می شود. شما می توانید ثبت سفارش طراحی ربات واتس اپ خود به تیم حرفه ای ایراکد بسپارید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

تبلیغات در واتساپ چه تاثیری برای کسب و کارها دارد؟

پس از فیلترینگ شبکه اجتماعی تلگرام در ایران، افراد بسیاری برای انجام فعالیت های خود بدون استفاده از مانعی و با سرعت به شبکه اجتماعی واتس اپ مهاجرت کردند. این عامل باعث شد این شبکه اجتماعی به یکی از پر بازدید ترین شبکه ها تبدیل شود. در ادامه بازیدی های بالا در واتس اپ باعث شد سازمان ها، ادارات و فروشگاه ها برای گسترش کسب و کار خود و ترویج خدماتشان فعالیت خود را در این شبکه اجتماعی از سر بگیرند. همچنین واتس اپ از ویژگی های بسیاری دیگری برخوردار می باشد که آن را به یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی جهان تبدیل کرده است. این شبکه اجتماعی از ارسال پیام هایی حاوی متن، تصاویر، ویدئو و همچنین صوت بطور رایگان برخوردار است. از دیگر فواید این شبکه اجتماعی که ایجاد گروه های و طراحی ربات ها برای به اشتراک گذشتن پیام های گروهی می باشد. تمامی این ویژگی ها دست به دست هم داده تا واتس اپ به محیطی مناسب برای فعالیت های روزمره و همچنین گسترش کسب و کار تبدیل شود.

چگونه می‌توانم برای کسب و کارم ربات واتس اپ داشته باشم؟

با توجه به رشد شبکه اجتماعی واتس اپ عده ای به فکر تهیه ربات های آن در زمینه های مختلفی افتادند. اما بسیاری از کاربران به دلیل نداشتن اطلاعات کافی درباره تهیه و طراحی این ربات ها با مشکل هایی مواجه شده اند و از داشتن آن ها صرف نظر کردند. در این بخش ما چندین راه تهیه ربات های واتس اپ را با هم مرور می کنیم و بهترین روش را به شما معرفی می کنیم.

ربات برای کسب و کار
ربات واتساپ به زبان پایتون

طراحی ربات واتس اپ با زبان پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون یکی رایج ترین زبان های برنامه نویسی دنیا می باشد و افراد زیادی در سراسر دنیا کار با این زبان برنامه نویسی را آموزش دیده اند. یکی از روش های ساختن ربات واتس اپ با زبان برنامه نویسی پایتون می باشد. این روش بیشتر برای برنامه نویسان که قصد طراحی رباتی با ویژگی های دلخواه خود را دارند توصیه می شود. این روش برای تولید ربات واتس اپ دارای مزایا و معایبی می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

مزایای طراحی ربات واتساپ با پایتون

 • طراحی ربات دلخواه با استفاده از توانایی های خود
 • کاهش هزینه تا پایین ترین حد ممکن

معایب طراحی ربات واتس اپ با پایتون

 • نداشتن آگاهی اکثر افراد به زبان پایتون
 • وقت گیری بسیار و اتلاف زمان
ربات پیام گروهی واتساپ

خریداری ربات ارسال پیام گروهی در واتساپ

یکی دیگر روش های تهیه ربات واتساپ، خریداری و دانلود نرم افزار های ربات واتساپ می باشد. این نرم افزار ها که توسط برنامه نویسانی از کشور ساخته ساخته و طراحی شده، این امکان را به وجود آورده است که شما ربات هایی با ویژگی های مشخص را در واتساپ خود فعال کنید و به استفاده از آن بپردازید. اما استفاده از این نرم افزار ها با مشکلاتی هم همراه است. تمام این ربات ها دارای ویژگی ها مشخصی می باشند و برای اهداف کلی ای ساخته شده اند. به بیان ساده تر شما با نصب این نرم افزار ها تنها از ربات هایی با کاربردهای کلی مانند ربات برای گروه واتساپ و مدیریت آن برخوردار می شوید. در ادامه به توضیحات بیشتری راجب ویژگی های آن می پردازیم.

مزایای استفاده از نرم افزارها

 • دسترسی آسان به نرم افزار
 • دسترسی سریع به ربات واتساپ

معایب استفاده از نرم افزارها

 • طراحی شده برای فعالیت های کلی
 • پشتیبانی نکردن زبان فارسی
 • نداشتن امنیت مناسب

شبکه اجتماعی واتساپ همواره انواع گوناگونی از کاربران را در خود جای داده است. بخشی از کاربران این شبکه که برای گسترش کسب و کار خود به این شبکه اجتماعی پا گذاشته اند، اهمیت بیشتری به ویژگی های این شبکه می دهند. بطوری که از تمام ابزارهای موجود در آن برای کسب درآمد بیشتر استفاده می کنند.
در بخش ها قبل با دو روش تهیه ربات واتس اپ آشنا شدید. استفاده از این روش ها برخی اوقات با مشکلات کوچیک و بزرگی همراه بوده و در گذر زمان باعث به وجود آمدن مشکلات عمده ای برای کاربران شده است. شاید این عامل برای افرادی که برای کار های عادی در این شبکه مشغول باشند، از اهمیت خاصی برخوردار نباشد، اما برای افرادی که سرمایه آن ها به این شبکه وابسته است نقش مهمی دارد. بطوری که با اختلال کوچکی در ربات اختصاصی واتساپ شان باعث کاهش بخشی از درآمد آن ها می شود. از همین رو ما در بخش به معقول ترین روش ممکن می پردازیم.

اگر قصد حرفه ای قدم برداشتن در زمینه کسب و کارهای آنلاین را دارید، ایراکد یکی از بهترین گزینه های مقابل شما می باشد. تیم حرفه ای ایراکد با طراحی و ساخت انواع ربات های گوناگون در واتساپ به کمک شما می آید و باعث می شود کسب و کار خود را به صورت حرفه ای پیش ببرید. ایراکد یکی از شرکت های فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ می باشد که در تلاش است بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهد. همچنین شرکت ایراکد یکی از نخستین گام برداران در زمینه ربات های واتس اپ می باشد، این در صورتی است تا به امروز بسیاری از شرکت ها ایرانی خدماتی در راستای این ربات ها ارائه نداده اند.
شما با سفارش ربات مدنظر خود از ایراکده این ربات را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید و کسب و کار اینترنتی خود را در شبکه اجتماعی واتساپ تا چندین برابر افزایش دهید. شما تنها با ورود به سایت شرکت، می توانید سفارش خود را ثبت کنید و بازار کسب و کار خود را به ایراکده بسپارید.

طراحی ربات واتساپ با بهترین مزایا توسط ایراکد

طراحی ربات با توجه و نیاز شما

دسترسی بسیار آسان و راحت

تحویل ربات در کم‌ترین زمان

ارائه بهترین خدمات

پشتیبانی زبان فارسی و...

ویژگی های ربات واتساپ

ویژگی های ربات ارسال پیام گروهی در واتساپ

 • رد کردن خودکار شماره هایی که عضو واتساپ نیستند
 • امکان ایجاد پیامهای اختصاصی و سفارشی
 • امکان فروارد کردن پیامهای ستاره دار شده
 • امکان تفکیک شماره های واتساپی از غیر واتساپی
 • امکان استخراج شماره تلفن اعضاء گروه
 • ارسال پیام به شماره‌های ناشناس
 • امکان استفاده بر روی سرورهای مجازی

ربات واتساپ هدفمند است

هدفمند بودن یکی از مزیت های بزرگ استفاده از ربات های واتساپ می باشد. اگر بخواهیم بطور جزئی بررسی کنیم، اگر شما مغازه ای در یک پاساژ داشته باشید، هر کسی که وارد پاساژ می شود برای خرید محصولات شما به این پاساژ نیامده است. اما در ربات های واتساپ و دیگر بازاریابی ها آنلاین در حدود 80 درصد افرادی که به سراغ شما می آیند دنبال استفاده از خدمات و محصولات شما می باشند. از هدفمند بودن می توان به عنوان پر اهمیت ترین عامل رونق کسب و کار شما یاد کرد.

می توانید در زمان کمتر نتیجه بهتری بگیرید

هدفمند بودن یکی از مزیت های بزرگ استفاده از ربات های واتساپ می باشد. اگر بخواهیم بطور جزئی بررسی کنیم، اگر شما مغازه ای در یک پاساژ داشته باشید، هر کسی که وارد پاساژ می شود برای خرید محصولات شما به این پاساژ نیامده است. اما در ربات های واتساپ و دیگر بازاریابی ها آنلاین در حدود 80 درصد افرادی که به سراغ شما می آیند دنبال استفاده از خدمات و محصولات شما می باشند. از هدفمند بودن می توان به عنوان پر اهمیت ترین عامل رونق کسب و کار شما یاد کرد.

طراحی ربات واتساپ ارزان است

یکی از بزرگ ترین مزیت های استفاده از ربات های واتساپ برخورداری از هزینه کم می باشد. شما هزینه ای که برای تهیه یک ربات فروشگاهی می پردازید به مراتب کمتر از یک اجاره یک مغازه در بازار می باشد. همچنین علاوه بر استفاده از ربات برای فروش محصولات و خدمات خود قابلیت تبلیغ محصولات خود را هم دارید. این بطوری است که برای هر گونه تبلیغ نیازمند هزینه های سنگینی می باشد. از همین رو شما با استفاده از این هزینه های خود را بهینه سازی می کنید و با کمترین هزینه توانی راه اندازی یک کسب و کار موفق را دارید

سفارش طراحی ربات ارسال پیام گروهی واتساپ

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان یکی از بزرگترین  شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران به شما این است که اگر تصمیم به طراحی ربات واتساپ متنی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. تولید محتوای متنی چگونه می‌تواند فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

 
 

شما با استفاده از طراحی و تهیه ربات واتس اپ خود و با بهره گیری از بازاریابی آنلاین می توانید کسب و کار خود را به میزان های گسترده ای افزایش دهید و در ادامه با بازدید های بالایی در واتساپ رو به ر شوید و درآمد خود را تا چندین برابر ارتقا دهید. همچنین اگر به فکر ایجاد کسب و کار خود هستید و و می خواهید از ابتدا بطور حرفه ای فعالیت خود را آغاز کنید نیازمند به خدمات مختلفی مانند خدمات طراحی سایت، برندینگ، دیجیتال مارکتینگ، بهینه سازی و سئو که می توانید از کمک متخصصان تیم ایراکد برخوردار شوید.

www.whatsapp.com

سوالات متداول

هزینه طراحی ربات ارسال پیام گروهی واتساپ چقدر می باشد ؟

تعرفه طراحی ربات واتساپ در سایت ایراکد بر اساس امکانات و ویژگی های ربات تغییر می کند. اما به طور معمول هزینه های از چند صد هزار تومان تا چندین میلیون ادامه پیدا می کند.

شرکت ایراکد چه چه خدماتی در زمینه طراحی ربات در واتساپ ارائه میدهد؟

شرکت برنامه نویسی ایرانیان یا به اختصار شرکت ایراکد شرکتی فعال در حوزه خدمات دیجیتال می باشد که خدماتی از قبیل طراحی سایت، برندینگ، دیجیتال مارکتینگ، بهینه سازی و سئو در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

ربات ها واتساپ در چه زمینه هایی موجود می باشد ؟

ربات های واتساپ در حوزه های مختلفی ساخته شده اند که به عنوان نمونه می توان ربات هایی در زمینه ارسال پیام گروهی در واتساپ،  زمینه سرگرمی مانند ربات موزیک واتساپ، برای فعالیت های درسی مانند ربات حضور و غیاب واتساپ و مهم تر از همه در حوزه کسب و کار مانند ربات های فروشگاهی واتساپ طراحی شده است.

سوالات متداول