ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی ربات واتس اپ

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

توسئه کسب و کار با طراحی ربات واتس اپ!

با پیشرفت اینترنت و تکنولوژی، شبکه های اجتماعی و بازاریابی شبکه های اجتماعی در بین مردم محبوبیت بسیاری پیدا کردند. 

واتساپ که یکی از شناخته شده ترین شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد، همواره از طرف عده ای به عنوان مکانی برای ایجاد و توسعه کسب و کار خود استفاده می شود. 

برای این دسته از افراد که کسب و کار آن ها به این شبکه اجتماعی وابسته است داشتن یک ربات از اهمیت زیادی برخوردار است. این به طوری است که با استفاده از این ربات می توان افراد بیشتری را تحت پوشش کسب و کار خود قرار داد و درآمد بیشتری کسب کرد. اگر شما جزو این دسته از افراد هستید می توانید ساخت و طراحی ربات واتساپ خود را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارید.

 این تیم حرفه ای از کارشناسان و برنامه نویسان حرفه ای شده که با رعایت استاندارد های جهانی بهترین خدمات را برای شما به ارمغان می آورد.

ربات واتس اپ چیست؟


برای آن که بتوانید به اهمیت بهینه سازی سایت پی ببرید می‌بایست در قدم اول ماهیت و معنی سئو را بلد باشید، کلمه سئو از یک واژه انگلیسی Search Engine Optimization گرفته شده است که به معنای ارائه یک راه کار بسیار سودمند جهت افزایش و بهبود کمی و کیفی در ترافیک سایت می‌باشد و این کار را به وسیله به نمایش گزاشتن سایت شما هنگام جستجو انجام می‌دهد.

هر گاه برای بالا رفتن کیفیت سایت خود از خدمات سئو کمک بگیرید در مدت زمان کوتاهی شاهد افزایش چشمگیر آمار بازدید سایت و در نتیجه آن افزایش میزان فروش نیز خواهید بود بنابراین امروزه هر فردی برای موفقیت و پیشی گرفتن از رقیبان در حوزه کاری خود بهتر است از این خدمات استفاده کند زیرا اگر از سئو سایت غافل شوید نه تنها توانایی رقابت را به دست نمی‌آورید بلکه ممکن است برای همیشه از عرصه رقابت نیز کنار گذاشته شوید.

طراحی ربات واتس اپ چه مزیتی دارد؟

همه ما تاکنون با نوع هایی از ربات ها آشنایی داریم. ربات ها ابزار هایی هستند که توسط انسان ها ساخته شده اند و هدف از خلقت آن ها کمک و کاستن بار انسان ها می باشد. فعالیت ربات ها در شبکه های اجتماعی هم دقیقا مانند ربات ها در واقعیت واقعی می باشد. این بطوری است که این ربات ها با انجام فعالیت های گوناگون در مدت زمان کوتاه مفید واقع شده و تاثیرات بسیاری داشته اند.

ربات واتساپ، حساب های کاربری ای در شبکه واتساپ می باشند، که به طور خودکار در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند. این ربات ها توسط نرم افزار هایی به فعالیت خود ادامه می دهند و هر کدام برای اهدافی خاص طراحی شده اند. این ربات ها دارای هوش مصنوعی می باشند و با استفاده از آن عملیات های مختلفی را انجام می دهند.

به بیان ساده تر، ربات های واتساپ، یک ابزار مجازی می باشند، که همواره برای پاسخگویی برای افراد وجود دارند. این ربات ها با توجه به برنامه ریزی شان با کاربران ارتباط برقرار کرده و به کمک آن ها می شتابند. این سری ربات ها دارای کاربرد های بسیاری می باشند که از ربات فروشگاهی، ربات مدیریت گروه و ربات موزیک واتساپ به عنوان رایج ترین آن ها نام برد. تهیه یا طراحی ربات در واتساپ با توجه به کاربرد و کارآمدی بسیار موثر می باشند و باعث پیشرفت کسب و کار شما می شود. شما می توانید ثبت سفارش طراحی ربات واتساپ خود به تیم حرفه ای ایراکد بسپارید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

چرا واتس اپ گزینه خوبی برای توسئه کسب و کار است؟

پس از فیلترینگ شبکه اجتماعی تلگرام در ایران، افراد بسیاری برای انجام فعالیت های خود بدون استفاده از مانعی و با سرعت به شبکه اجتماعی واتساپ مهاجرت کردند. این عامل باعث شد این شبکه اجتماعی به یکی از پر بازدید ترین شبکه ها تبدیل شود. در ادامه بازیدی های بالا در واتساپ باعث شد سازمان ها، ادارات و فروشگاه ها برای گسترش کسب و کار خود و ترویج خدماتشان فعالیت خود را در این شبکه اجتماعی از سر بگیرند. همچنین واتساپ از ویژگی های بسیاری دیگری برخوردار می باشد که آن را به یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی جهان تبدیل کرده است. این شبکه اجتماعی از ارسال پیام هایی حاوی متن، تصاویر، ویدئو و همچنین صوت بطور رایگان برخوردار است. از دیگر فواید این شبکه اجتماعی که ایجاد گروه های و طراحی ربات ها برای به اشتراک گذشتن پیام های گروهی می باشد. تمامی این ویژگی ها دست به دست هم داده تا واتساپ به محیطی مناسب برای فعالیت های روزمره و همچنین گسترش کسب و کار تبدیل شود.

چگونه می‌توانم برای کسب و کارم ربات واتساپ داشته باشم؟

با توجه به رشد شبکه اجتماعی واتساپ عده ای به فکر تهیه ربات های آن در زمینه های مختلفی افتادند. اما بسیاری از کاربران به دلیل نداشتن اطلاعات کافی درباره تهیه و طراحی این ربات ها با مشکل هایی مواجه شده اند و از داشتن آن ها صرف نظر کردند. در این بخش ما چندین راه تهیه ربات های واتساپ را با هم مرور می کنیم و بهترین روش را به شما معرفی می کنیم.

طراحی ربات واتساپ با زبان پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون یکی رایج ترین زبان های برنامه نویسی دنیا می باشد و افراد زیادی در سراسر دنیا کار با این زبان برنامه نویسی را آموزش دیده اند. یکی از روش های ساختن ربات واتساپ با زبان برنامه نویسی پایتون می باشد. این روش بیشتر برای برنامه نویسان که قصد طراحی رباتی با ویژگی های دلخواه خود را دارند توصیه می شود. این روش برای تولید ربات واتساپ دارای مزایا و معایبی می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

مزایای طراحی ربات واتساپ با پایتون

  • طراحی ربات دلخواه با استفاده از توانایی های خود
  • کاهش هزینه تا پایین ترین حد ممکن

معایب طراحی ربات واتساپ با پایتون

  • نداشتن آگاهی اکثر افراد به زبان پایتون
  • وقت گیری بسیار و اتلاف زمان

خریداری نرم افزار ربات واتساپ

یکی دیگر روش های تهیه ربات واتساپ، خریداری و دانلود نرم افزار های ربات واتساپ می باشد. این نرم افزار ها که توسط برنامه نویسانی از کشور ساخته ساخته و طراحی شده، این امکان را به وجود آورده است که شما ربات هایی با ویژگی های مشخص را در واتساپ خود فعال کنید و به استفاده از آن بپردازید. اما استفاده از این نرم افزار ها با مشکلاتی هم همراه است. تمام این ربات ها دارای ویژگی ها مشخصی می باشند و برای اهداف کلی ای ساخته شده اند. به بیان ساده تر شما با نصب این نرم افزار ها تنها از ربات هایی با کاربردهای کلی مانند ربات برای گروه واتساپ و مدیریت آن برخوردار می شوید. در ادامه به توضیحات بیشتری راجب ویژگی های آن می پردازیم.

مزایای استفاده از نرم افزارها

  • دسترسی آسان به نرم افزار
  • دسترسی سریع به ربات واتساپ

معایب استفاده از نرم افزارها

  • طراحی شده برای فعالیت های کلی
  • پشتیبانی نکردن زبان فارسی
  • نداشتن امنیت مناسب

شبکه اجتماعی واتساپ همواره انواع گوناگونی از کاربران را در خود جای داده است. بخشی از کاربران این شبکه که برای گسترش کسب و کار خود به این شبکه اجتماعی پا گذاشته اند، اهمیت بیشتری به ویژگی های این شبکه می دهند. بطوری که از تمام ابزارهای موجود در آن برای کسب درآمد بیشتر استفاده می کنند.
در بخش ها قبل با دو روش تهیه ربات واتساپ آشنا شدید. استفاده از این روش ها برخی اوقات با مشکلات کوچیک و بزرگی همراه بوده و در گذر زمان باعث به وجود آمدن مشکلات عمده ای برای کاربران شده است. شاید این عامل برای افرادی که برای کار های عادی در این شبکه مشغول باشند، از اهمیت خاصی برخوردار نباشد، اما برای افرادی که سرمایه آن ها به این شبکه وابسته است نقش مهمی دارد. بطوری که با اختلال کوچکی در ربات اختصاصی واتساپ شان باعث کاهش بخشی از درآمد آن ها می شود. از همین رو ما در بخش به معقول ترین روش ممکن می پردازیم.

اگر قصد حرفه ای قدم برداشتن در زمینه کسب و کارهای آنلاین را دارید، ایراکد یکی از بهترین گزینه های مقابل شما می باشد. تیم حرفه ای ایراکد با طراحی و ساخت انواع ربات های گوناگون در واتساپ به کمک شما می آید و باعث می شود کسب و کار خود را به صورت حرفه ای پیش ببرید. ایراکد یکی از شرکت های فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ می باشد که در تلاش است بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهد. همچنین شرکت ایراکد یکی از نخستین گام برداران در زمینه ربات های واتساپ می باشد، این در صورتی است تا به امروز بسیاری از شرکت ها ایرانی خدماتی در راستای این ربات ها ارائه نداده اند.
شما با سفارش ربات مدنظر خود از ایراکده این ربات را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید و کسب و کار اینترنتی خود را در شبکه اجتماعی واتساپ تا چندین برابر افزایش دهید. شما تنها با ورود به سایت شرکت، می توانید سفارش خود را ثبت کنید و بازار کسب و کار خود را به ایراکده بسپارید.

طراحی ربات واتساپ با بهترین مزایا توسط ایراکد

طراحی ربات با توجه به هدف و نیاز شما

دسترسی بسیار آسان و راحت

تحویل ربات در کم‌ترین زمان

ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه

پشتیبانی زبان فارسی و...

طراحی ربات واتساپ چه مزیت‌هایی برای کسب و کارمان دارد؟

ربات های در شبکه اجتماعی واتساپ کاربرد های گسترده ای دارند، در این بخش هدف ما بررسی بر روی کسب و کار شما می باشد. دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین، متشکل از ابزار ها و شیوه هایی برای بازاریابی در اینترنت می باشد. ربات های کسب و کار واتساپ به عنوان بخشی از دیجیتال مارکتینگ محسوب می شوند. این بخش از دیجیتال مارکتینگ مانند باقی آن دارای مزایا بزرگی می باشد که در ادامه به طور دقیق تر توضیح داده ایم:

سفارش طراحی ربات واتساپ

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان یکی از بزرگترین  شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران به شما این است که اگر تصمیم به طراحی ربات واتساپ متنی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. تولید محتوای متنی چگونه می‌تواند فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

 
 

شما با استفاده از طراحی و تهیه ربات واتساپ خود و با بهره گیری از بازاریابی آنلاین می توانید کسب و کار خود را به میزان های گسترده ای افزایش دهید و در ادامه با بازدید های بالایی در واتساپ رو به ر شوید و درآمد خود را تا چندین برابر ارتقا دهید. همچنین اگر به فکر ایجاد کسب و کار خود هستید و و می خواهید از ابتدا بطور حرفه ای فعالیت خود را آغاز کنید نیازمند به خدمات مختلفی مانند خدمات طراحی سایت، برندینگ، دیجیتال مارکتینگ، بهینه سازی و سئو که می توانید از کمک متخصصان تیم ایراکد برخوردار شوید.

www.whatsapp.com

افتخار ما همراهی بیش از 4 هزار مشتری در طی 14 سال فعالیت است

لوگوی امداد
سازمان امداد
لوگوی حلال احمر
هلال احمر
لوگوی راهیان نور
راهیان نور
لوگوی شهرداری بیرجند
شهرداری بیرجند
لوگوی بهزیستی ایلام
بهزیستی ایلام
لوگوی کرمان
تاکسیرانی کرمان
112
لوگوی بابلسر
شهرداری بابلسر
لوگوی جهاد
جهاد کشاورزی
لوگوی نفت
سازمان صنعت نفت

تاثیر اپلیکیشن در کنار سایت

این مهم است که همواره در نظر داشته باشید، وجود یک سایت در کنار اپلیکیشن آموزشی می تواند در اعتبار برند شما موثر باشد. بسیاری از افراد زمانی که برای دریافت منابع آموزشی به سایت های آموزشی مراجعه می کنند، با دیدن اپلیکیشن آموزشی موبایل، با میل بیشتری به سراغ اپ می روند. زیرا می توانند خدمات آموزشی شما را بر روی گوشی همراه خود و در هر زمان داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بسیاری از کسانی که صاحب مهارت و تخصص خاصی هستند، به جهت آنکه بتوانند از این مهارت، درجهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند، آن را به صورت ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی عرضه کرده و یا دوره های مجازی آموزشی را راه اندازی می کنند. اما برای آن که این مسیر نیز کاربردی تر باشد، نیاز است که از ابزاری استفاده شود که افراد بتوانند در هرجا و در اوقات آزاد بدون نیاز به رایانه از آن بهره گیرند. از همین روست که ضرورت طراحی اپلیکیشن آموزشی حس می شود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

سوالات متداول

ثبت سفارش طراحی ربات واتساپ

برای ثبت سفارش ربات واتس اپ فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737  – 021-88881772 

 
  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید