ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن آموزشی

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

یکی از مواردی که همیشه و در همه جا، کاربرد داشته و مورد نیاز بوده است، استفاده از روش های آموزشی و ابزارهای آن بوده است. با توجه به پیشرفت و گسترش فناوری در روند زندگی، به کارگیری طراحی اپلیکیشن و استفاده از اپ ها مرسوم شده است. در این میان طراحی اپلیکیشن آموزشی می تواند بیش از هر ابزار دیگری در ارتقاء و رشد افراد و سازمان ها موثر باشد.

دوره جدید آموزش آنلاین آغاز شده است. آیا زمان خوبی برای انتشار برنامه آموزشی خود که با آخرین روندها طراحی شده است، نیست؟

انتظار می رود که بازار آموزش آنلاین در سراسر جهان تا سال 2022 از 243 میلیارد دلار پیشی بگیرد. تعداد برنامه‌های آموزشی موبایل به 600 هزار تا 470 میلیون در اپ استور و 466 میلیون در گوگل پلی می‌رسد. این عدد به این معنی است که یک سرمایه گذار عاقل باید به توسعه یک پلتفرم آموزش الکترونیکی با طراحی برنامه آموزشی بسیار زیاد توجه کند.

نمایش ویدیو درباره طراحی اپلیکیشن

آیا به تولید محتوای آموزشی علاقه مند هستید؟

اگر به آموزش و تولید محتوای آموزشی علاقه مند هستید می توانید بدون نیاز به په پرداخت هزینه تامین فضای درسی و هزینه های جانبی به تولید محتوای آموزشی چندرسانه ای فعالیت کنید و آنها را در اپلیکیشن های آموزشی برای کاربران به فروش برسانیدو کسب درآمد کنید.

امکانات طراحی اپلیکیشن آموزشی

قابلیت درج فایل آموزشی
آرشیو مطالب به صورت کتابخانه ای
امکانات طراحی اپلیکیشن آموزشی
ارسال پیام و نوتیفیکیشن به کاربران
قابلیت اتصال به درگاه پرداخت
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
ایجاد فروشگاه فایل‌های آموزشی
نمایش اخبار مرتبط با دوره‌ها
امکانات طراحی اپلیکیشن آموزشی
تعریف کلاس آنلاین و دوره ها
امکانات طراحی اپلیکیشن آموزشی
قابلیت اتصال به پنل اس ام اس
Previous
Next

نمونه طراحی اپلیکیشن آموزشی

ایراکد طراح صدها اپلیکیشن اختصاصی، اپلیکیشن فروشگاهی، اپلیکیشن شرکتی و اپلیکیشن خدماتی در ایران و ۲۱ کشور دنیا می باشد. برای مشاهده نمونه کار های طراحی اپلیکیشن روی لینک زیر کلیک کنید.

ایجاد آموزشگاه مجازی با طراحی اپلیکیشن آموزشی

از آن جایی که در عصر جدید، زندگی افراد رشد سریعی در مدرنیزه شدن داشته و بسیاری از فعالیت های افراد با تلفن های همراه هوشمند انجام شده و اینترنت همراه، جزء لاینفک تلفن ها شده است، لازم است که در فضای آموزشی نیز این مهم را مدنظر داشته و به عنوان طراح اپلیکیشن آموزشی، از این بستر آماده و ارزشمند، در جهت توسعه سیستم آموزشی و ایجاد آموزشگاه مجازی، استفاده نمود.

هنگام طراحی اپلیکیشن ، می توان از امکاناتی مانند منابع فایل های پی دی اف، کتابخانه های الکترونیک، منابع کمک آموزشی و ویدئوها و فایل های صوتی آموزشی بهره برد و دسترسی آن ها را از طریق تلفن های همراه هوشمند، ممکن نمود.از سویی دیگر می توان در اپ های آموزشی، اتاق گفتگوهای مجازی با دانشجویان و دیگر افراد را ایجاد نموده و فروش فایل های آموزشی را در طراحی اپلیکیشن آموزشی پیش بینی نمود.

سفارش اپلیکیشن آموزشی آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن آموزشی حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن آموزشی حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارید و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن آموزشی برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های آموزشی آماده است که با صرف کمترین زمان و هزینه محتوای آموزشی خود را با کاربران خود به اشتراک بگذارید.

3 گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

سفارش اپلیکیشن آموزشی

همین حالا میتوانید اپلیکیشن آموزشی خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن آموزشی

میتوانید تمامی محتوای آموزشی خود را به اپلیکیشن اضافه کنید

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن آموزشی

اپلیکیشن آموزشی آماده ی انتشار است و میتوانید از آن بهره برداری کنید

امکانات اپلیکیشن آموزشی

مشاهده ی ویدیوهای آموزشی

پخش فایل های صوتی

نمایش فایل پی دی اف

نمایش مقالات به صورت بلاگ 

جستجو در محتوای آموزشی

ارائه کتابهای صوتی

آزمون آنلاین

امکانات اپلیکیشن آموزشی

مشاهده ی نتایج آزمون

آموزش در قالب بازی و سرگرمی

پرداخت درون برنامه ای اپلیکیشن

استفاده از تبلیغات در اپلیکیشن

قابلیت پیام رسانی برای کاربران

ثبت نام و ورود کاربران

افزودن نظر به دوره ها

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن آموزشی

 • تعریف کلاس آنلاین و دوره های آموزشی
 • مدیریت محتوای دوره های آموزشی
 • اضافه کردن اخبار مرتبط به دوره ها
 • ایجاد فروشگاه فایل 
 • مدریت کاربران اپلیکیشن
 • مدیریت هزینه ی محتوای آموزشی و پنل های اشتراکی کاربران
 • ارسال پوش نوتیفیکیشن برای کاربران

ویژگی های محصول اپلیکیشن آموزشی

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی های مشخص شده

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن آموزشی برای چه مشاغلی مناسب است؟

محصول اپلیکیشن آموزشی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن آموزشی ویژه مدارس

طراحی اپلیکیشن آموزشی آموزش زبان

طراحی اپلیکیشن آموزشی آموزشگاه هنر

طراحی اپلیکیشن آموزشی آموزشگاه فنی

طراحی اپلیکیشن آموزشی برای کودکان

طراحی اپلیکیشن آموزشی راهنمایی رانندگی

طراحی اپلیکیشن آموزشی علم و تکنولوژی

طراحی اپلیکیشن آموزشی موسسات موسیقی

طراحی اپلیکیشن آموزشی سلامت و رژیم غذایی

طراحی اپلیکیشن آموزشی برای مشاعره

طراحی اپلیکیشن آموزشی اختصاصی

اپلیکیشن اختصاصی آموزشی کاربرد و کارایی فراوانی دارد به شرط آنکه امکان سنجی و بازار هدف مشخصی برای آن در نظر گرفته باشید.برای طراحی اپلیکیشن اختصاصی از امکاناتی که برای طراحی اپلیکیشن، نیاز دارید، مسائل و راه حل های آن و … لیستی تهیه کنید.

هنگامی که وایرفریم اپلیگیشن طراحی شد، توسط متخصص گرافیک بررسی شده و رابط کاربری آن طراحی شود و نهایتا کد نویسی برنامه توسط یک برنامه نویس آغاز شده و اپلیکیشن وارد مرحله تست می شود. در صورتی که مساله ای وجود نداشته باشد، طراحی اپلیکیشن آموزشی به پایان خواهد رسید.

مراحل طراحی اپلیکیشن آموزشی اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن آموزشی اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل  ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 1772 8888-021 ) استفاده کنید. اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی با اپ ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن آموزشی شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن آموزشی چه مزیت های دارد؟

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

برگزاری دوره ها وکلاس ها آموزشی با کم ترین هزینه

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

انتخاب موضوع های جذاب و پرطرفدار برای آموزش

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

کسب درآمد از طریق فروش محتوای آموزشی

مزیت داشتن اپلیکیشن

کسب درآمد از طریق تبلیغات در اپلیکیشن

مزیت داشت اپلیکیشن در کنار سایت

تاثیر اپلیکیشن در کنار سایت

این مهم است که همواره در نظر داشته باشید، وجود یک سایت در کنار اپلیکیشن آموزشی می تواند در اعتبار برند شما موثر باشد. بسیاری از افراد زمانی که برای دریافت منابع آموزشی به سایت های آموزشی مراجعه می کنند، با دیدن اپلیکیشن آموزشی موبایل، با میل بیشتری به سراغ اپ می روند. زیرا می توانند خدمات آموزشی شما را بر روی گوشی همراه خود و در هر زمان داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بسیاری از کسانی که صاحب مهارت و تخصص خاصی هستند، به جهت آنکه بتوانند از این مهارت، درجهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند، آن را به صورت ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی عرضه کرده و یا دوره های مجازی آموزشی را راه اندازی می کنند. اما برای آن که این مسیر نیز کاربردی تر باشد، نیاز است که از ابزاری استفاده شود که افراد بتوانند در هرجا و در اوقات آزاد بدون نیاز به رایانه از آن بهره گیرند. از همین روست که ضرورت طراحی اپلیکیشن آموزشی حس می شود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

ابزارهای الکترونیکی مانند تبلت ها، تلفن های هوشمند دیگر حواس پرتی، تقلب و وسایل اعتیادآور محسوب نمی شوند. این فرصت‌های عالی را برای خودآموزی، توسعه روش‌های آموزشی جدید و کسب سریع مهارت‌ها و دانش باز می‌کند.

عناصر کاربردی برنامه آموزشی با طراحی UI نوآورانه
تعجب خواهید کرد اگر ببینید چند برنامه آموزشی وجود دارد:

برنامه های حمایتی؛
آموزش بازی های آنلاین;
برنامه های آموزشی برای کودکان و بزرگسالان؛
پلتفرم های آموزش الکترونیکی چند منظوره؛
برنامه های آموزش الکترونیکی برای موضوعات خاص.


 روند طراحی اپلیکیشن UX


با توسعه اپلیکیشن خود برای آموزش الکترونیکی، باید گرایش های اصلی آموزش امروزه را در نظر بگیرید:

محتوای ویدیویی در پلتفرم های آموزشی ضروری است. برترین رسانه های اجتماعی امروز کدامند؟ این فیس بوک با پست های متنی نیست، محتوای ویدیویی در TikTok، YouTube و Instagram است. در درجه اول، همه به دنبال محتوای سرگرم کننده هستند، اما این روند در بازار آموزش نیز گسترش می یابد.
گیمیفیکیشن و آموزش در قالب بازی. همه قبلاً از این رویکرد برای کودکان استفاده می کردند اما برای بزرگسالان عالی است. برنامه های آموزشی که با در نظر گرفتن بازی ایجاد شده اند، سطح بالایی از تعامل و بررسی های خوب را تضمین می کنند.
آموزش خرد . زمان استفاده از متن های کوچک، اینفوگرافیک ها، ویدیوهای کوتاه یا سایر مطالب بصری فرا رسیده است. این را در نظر داشته باشید، برنامه آموزشی خود را طراحی کنید.
نقش اساسی سازمان های کیفیت و گواهینامه معلمان . این بدان معناست که ارائه دهندگان دوره های آموزشی و خدمات آموزشی باید معلمان را با دقت بیشتری انتخاب کنند و از اعتبار آنها مراقبت کنند.
افزایش علاقه به واقعیت مجازی و سه بعدی . اکنون، فناوری‌های VR در دسترس‌تر شده‌اند، آنها به طور فعال برای مطالعه رویدادهای تاریخی، آموزش پزشکان و غیره استفاده می‌شوند. چنین روشی جذب کامل فرآیند یادگیری را در سطح احساسی فراهم می‌کند.
یادگیری موبایلی هنجار جدید است.
یادگیری شخصی منعطف و با ارزش
اما تنوع برنامه های یادگیری لزوماً کیفیت بالا را برای شما تضمین نمی کند. نسل اول برنامه‌های یادگیری موبایلی نشان داده است که حوزه وسیعی برای بهبود وجود دارد. بنابراین اجازه دهید این بینش شما را در فرآیند توسعه برنامه آموزشی راهنمایی کند.

در اینجا چالش های برنامه رابط کاربری وجود دارد
برای به حداکثر رساندن استفاده و اثربخشی یک برنامه، تیم محصول یا طراح UX شما باید نیازها و انتظارات دانش آموزان را هدف قرار دهد. برای جذاب کردن طراحی برای دانش آموزان، یک برنامه باید با در نظر گرفتن چندین چیز ایجاد شود:

آسان کردن برنامه برای پیمایش.
ایجاد طرحی منحصر به فرد، چشم نواز و جذاب.
ایجاد اپلیکیشنی که احساسات بازیگوش و شاد و همچنین حس موفقیت را برمی انگیزد.
ارائه بازخورد مداوم که کاربران را درگیر و تشویق می کند.
هدف قرار دادن مناسب برنامه برای گروه سنی مورد نظر.
برنامه ها باید نیازهای خاص هر یک از دانش آموزان را برآورده کنند
ارائه ارائه های سمعی و بصری

بیشتر بخوانید بستن

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

طراحی سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

پرسش و پاسخ

زیرا ایراکد سابقه چندین ساله دارد و تجربه و موفقیت در پروژه های اپلیکیشنی باعث میشود که شما عزیزان پروژه های خود را به ایراکد بسپارید.

به این صورت که شما عزیزان مبلغی را به عنوان پیش پرداخت, پرداخت میکنید و مابقی آن را بعد از اتمام پروژه.

شامل تماس با ما, پشتیبانی 24 ساعته, رفع مشکلات به صورت آنلاین و …

بله شما هم میتوانید در اپلیکیشن خود تبلیغاتی را نشان دهید.

شما عزیزان میتوانید تا 7 روز بعد از تحویل پروژه از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

بله, برای اینکه کسب و کار شما عزیزان پیشرفت کند ما این اپلیکیشن را در فروشگاه های موبایل هم قرار می دهیم تا هم شما و هم کاربران و مشتریان شما از آن استفاده بکنند.

بله شما میتوانید بعد از وارد کردن اطلاعات خود در اپلیکیشن به عنوان مدیر در بخش دسترسی میتوانید به کاربران خود نوتیفیکیشن ارسال کنید.