طراحی اپلیکیشن آموزشی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

یکی از مواردی که همیشه و در همه جا، کاربرد داشته و مورد نیاز بوده است، استفاده از روش های آموزشی و ابزارهای آن بوده است. با توجه به پیشرفت و گسترش فناوری در روند زندگی، به کارگیری طراحی اپلیکیشن و استفاده از اپ ها مرسوم شده است. در این میان طراحی اپلیکیشن آموزشی (و همچنین طراحی سایت آموزشی) می تواند بیش از هر ابزار دیگری در ارتقاء و رشد افراد و سازمان ها موثر باشد.

 یکی از دلایل عمده راه اندازی و طراحی اپلیکیشن های آموزشی، این است که نیاز به دوره های آموزشی و بالطبع فروش آن ها، امروزه طرفداران خاص خودش را دارد. کمبود وقت، دوری راه و بسیاری از عوامل دیگر، باعث شده است افراد به حضور در کلاس های مجازی علاقه مند شده و آن ها را به کلاس های حضوری ترجیح دهند.

آیا به تولید محتوای آموزشی علاقه مند هستید؟

اگر به آموزش و تولید محتوای آموزشی علاقه مند هستید می توانید بدون نیاز به په پرداخت هزینه تامین فضای درسی و هزینه های جانبی به تولید محتوای آموزشی چندرسانه ای فعالیت کنید و آنها را در اپلیکیشن های آموزشی برای کاربران به فروش برسانیدو کسب درآمد کنید.

ایجاد آموزشگاه مجازی با طراحی اپلیکیشن آموزشی

از آن جایی که در عصر جدید، زندگی افراد رشد سریعی در مدرنیزه شدن داشته و بسیاری از فعالیت های افراد با تلفن های همراه هوشمند انجام شده و اینترنت همراه، جزء لاینفک تلفن ها شده است، لازم است که در فضای آموزشی نیز این مهم را مدنظر داشته و به عنوان طراح اپلیکیشن آموزشی، از این بستر آماده و ارزشمند، در جهت توسعه سیستم آموزشی و ایجاد آموزشگاه مجازی، استفاده نمود.

هنگام طراحی اپلیکیشن ، می توان از امکاناتی مانند منابع فایل های پی دی اف، کتابخانه های الکترونیک، منابع کمک آموزشی و ویدئوها و فایل های صوتی آموزشی بهره برد و دسترسی آن ها را از طریق تلفن های همراه هوشمند، ممکن نمود.از سویی دیگر می توان در اپ های آموزشی، اتاق گفتگوهای مجازی با دانشجویان و دیگر افراد را ایجاد نموده و فروش فایل های آموزشی را در طراحی اپلیکیشن آموزشی پیش بینی نمود.

سفارش اپلیکیشن آموزشی آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن آموزشی حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن آموزشی حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارید و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن آموزشی برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های آموزشی آماده است که با صرف کمترین زمان و هزینه محتوای آموزشی خود را با کاربران خود به اشتراک بگذارید.

3 گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

1

سفارش اپلیکیشن آموزشی

همین حالا میتوانید اپلیکیشن آموزشی خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

2

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن آموزشی

میتوانید محتوای آموزشی خود را به اپلیکیشن اضافه کنید

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن آموزشی

اپلیکیشن آموزشی آماده ی انتشار و بهره برداری است

Device Slider

امکانات اپلیکیشن آموزشی

 • مشاهده ی ویدیوهای آموزشی
 • پخش فایل های صوتی
 • نمایش فایل پی دی اف
 • نمایش مطالب و مقالات به صورت بلاگ 
 • جستجو در محتوای آموزشی
 • نظر سنجی آنلاین برای دوره ها
 • ارائه کتابهای صوتی
 • آزمون آنلاین
 • مشاهده ی نتایج آزمون
 • آموزش در قالب بازی و سرگرمی
 • پرداخت درون برنامه ای اپلیکیشن برای فروش محتوای آموزشی
 • استفاده از تبلیغات در اپلیکیشن
 • قابلیت پیام رسانی برای کاربران و انجمن گفتگو برای دوره ها
 • ثبت نام و ورود کاربران
 • افزودن نظر به دوره ها

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن آموزشی

 • تعریف کلاس آنلاین و دوره های آموزشی
 • مدیریت محتوای دوره های آموزشی
 • اضافه کردن اخبار مرتبط به دوره ها
 • ایجاد فروشگاه فایل 
 • مدریت کاربران اپلیکیشن
 • مدیریت هزینه ی محتوای آموزشی و پنل های اشتراکی کاربران
 • ارسال پوش نوتیفیکیشن برای کاربران
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن آموزشی

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن آموزشی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن آموزشی مدارس

طراحی اپلیکیشن آموزش زبان

طراحی اپلیکیشن آموزشگاه هنری

طراحی اپلیکیشن آموزشگاه فنی

طراحی اپلیکیشن آموزشی برای کودکان

طراحی اپلیکیشن تدریس خصوصی

طراحی اپلیکیشن آموزشی راهنمایی رانندگی

طراحی اپلیکیشن آموزشی علم وتکنولوژی

طراحی اپلیکیشن آموزشی موسسات موسیقی

طراحی اپلیکیشن آموزش سلامت و رژیم غذایی مناسب

طراحی اپلیکیشن آموزشی مشاعره

طراحی اپلیکیشن آموزشی تاریخ و فرهنگ تمدن ها

طراحی اپلیکیشن آموزشی اختصاصی

اپلیکیشن اختصاصی آموزشی کاربرد و کارایی فراوانی دارد به شرط آنکه امکان سنجی و بازار هدف مشخصی برای آن در نظر گرفته باشید.برای طراحی اپلیکیشن اختصاصی از امکاناتی که برای طراحی اپلیکیشن، نیاز دارید، مسائل و راه حل های آن و … لیستی تهیه کنید.

هنگامی که وایرفریم اپلیگیشن طراحی شد، توسط متخصص گرافیک بررسی شده و رابط کاربری آن طراحی شود و نهایتا کد نویسی برنامه توسط یک برنامه نویس آغاز شده و اپلیکیشن وارد مرحله تست می شود. در صورتی که مساله ای وجود نداشته باشد، طراحی اپلیکیشن آموزشی به پایان خواهد رسید.

 

مراحل طراحی اپلیکیشن آموزشی اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن آموزشی اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل  ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 1772 8888-021 ) استفاده کنید. اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی با اپ ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن آموزشی شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن آموزشی چه مزیت های دارد؟

1

برگزاری دوره ها وکلاس ها آموزشی با کم ترین هزینه

2

انتخاب موضوع های جذاب و پرطرفدار برای آموزش

3

کسب درآمد از طریق فروش محتوای آموزشی

4

کسب درآمد از طریق تبلیغات در اپلیکیشن

5

ارتباط موثر با کاربران از طریق نظر سنجی و پیامرسانی

هزینه طراحی اپلیکیشن آموزشی

هزینه طراحی اپلیکیشن آموزشی بر اساس نیاز های شما برای اپلیکیشن تایین میشود و درصورتی که امکانات اضافی بر روی اپلیکیشن پیاده شود هزینه جدایی از هزینه اپلیکیشن در نظر گرفته میشود.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

تاثیر اپلیکیشن در کنار سایت

این مهم است که همواره در نظر داشته باشید، وجود یک سایت در کنار اپلیکیشن آموزشی می تواند در اعتبار برند شما موثر باشد. بسیاری از افراد زمانی که برای دریافت منابع آموزشی به سایت های آموزشی مراجعه می کنند، با دیدن اپلیکیشن آموزشی موبایل، با میل بیشتری به سراغ اپ می روند. زیرا می توانند خدمات آموزشی شما را بر روی گوشی همراه خود و در هر زمان داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مسیریابی آنلاین

آسان سرویس

اداره عشایری

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بسیاری از کسانی که صاحب مهارت و تخصص خاصی هستند، به جهت آنکه بتوانند از این مهارت، درجهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند، آن را به صورت ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی عرضه کرده و یا دوره های مجازی آموزشی را راه اندازی می کنند. اما برای آن که این مسیر نیز کاربردی تر باشد، نیاز است که از ابزاری استفاده شود که افراد بتوانند در هرجا و در اوقات آزاد بدون نیاز به رایانه از آن بهره گیرند. از همین روست که ضرورت طراحی اپلیکیشن آموزشی حس می شود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

 

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن آموزشی حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید. این قواعد به شما این امکان را می دهد که بتوانید طراحی اپلیکیشن موفقی داشته باشید. در اینجا به شما خواهیم گفت که

استانداردهای طراحی اپلیکیشن آموزشی چیست ؟

1- اولین نکته ای که در اپلیکیشن آموزشی مطرح است، سرعت لودینگ آن است. زمانی که اپ شروع به اجرا می نماید، نیاز دارد که فایل هایی را دانلود نماید. این موضوع باعث کند شدن سرعت لودینگ اپلیکیشن می شود. در این شرایط لازم است که حجم فایل ها را کاهش دهید. این موضوع از سوی کاربران همواره اهمیت ویژه ای داشته است.

2- برخی از سازندگان اپلیکیشن، از هاست برای اپ های تازه تولید شده استفاده می کنند. در صورتی که با بهره گیری از یک سرور قدرتمند می تواند سرعت لود شدن اپلیکیشن را افزایش دهد. از سویی دیگر، پشتیبانی که این سرور از اپ دارد، باعث می شود که سرعت اجرا اپلیکیشن بالاتر رفته و روان کار کند

3- برای طراحی اپلیکیشن آموزشی ، لازم است که به راحتی کاربران در اپ توجه کافی داشته باشید. جهت دریافت اطلاعات کاربران، از دریافت اطلاعات غیر ضروری خودداری کنید و تنها اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایید.

4 -این را نیز به یاد داشته باشید که برای ایجاد توجه بیشتر کاربران، نیازی به افکت های پیچیده ندارید. می توانید مطالب مهم خود را به صورت تصاویر به نمایش بگذارید. بسیاری از کاربران در فضای مجازی، رویت تصاویر برایشان مطلوب تر از خواندن متون است. از همین روست که می توانید با تصاویری مناسب، تاثیر بهتری را بر کاربران بگذارید.

5- در صفحه اصلی هنگام طراحی اپلیکیشن آموزشی ، باید به این نکته توجه داشته باشید که کاربر در آن بتواند به سهولت، متوجه امکانات و ویژگی های اپ شود. این امکان را باید داشته باشد که به سادگی بتواند ثبت نام خود را انجام داده و یا با نام کاربری خود به اپلیکیشن آموزشی وارد شود. باید بتواند به آسانی به دوره ها و فایل های موجود دسترسی داشته و از قوانین مطلع شده و در صورت لزوم با مدیریت اپلیکیشن تماس بگیرد.

6- به طور کلی در اپلیکیشن های آموزشی، محتواها در قالب های مختلفی در دسترسی کاربران واقع می شود. محتواهای متنی، صوتی و یا تصویری که مدیریت این محتواها برای کاربران مهم بوده و سهولت استفاده از آن ها و دانلود فایل ها، اهمیت زیادی دارد.

ویژگی های طراحی اپلیکیشن آموزشی

همان گونه که پیش از این اشاره شد، وجود انواع اپلیکیشن های آموزشی، توانسته است در سیستم آموزشی تحولی اساسی ایجاد کند. طراحی اپلیکیشن آموزشی دارای مزیت های بی شماری است که در این جا برخی از آنان را بر شمردیم.

الف -سهولت و سرعت در دسترسی به منابع آموزشی، اولین مزیت اپ های آموزشی است. بسیاری از افراد امروزه ترجیج می دهند از اپلیکیشن های موبایل، به جای استفاده از سایت ها بهره بگیرند.

ب – با استفاده از اپلیکیشن آموزشی، می توان به منابع آموزشی به صورت آنلاین دسترسی داشته و از کتابخانه های اینترنتی، بهره گرفت. این مزیت به خصوص برای دانشجویان، مطلوب است. زیرا می توانند در هر لحظه که نیاز به مطلبی دارند و هر جایی که هستند، از طریق منابع اپلیکیشن، به آن ها دسترسی داشته باشند. این بدان معناست که همواره، منابع آموزشی آن ها همراهشان است. از سویی دیگر، یافتن نکات مورد نظرشان با استفاده از اپ، سریع تر و آسان تر خواهد بود.

ج – برای بسیاری از کاربران، استفاده از اپلیکیشن آموزشی را به دلیل ارتباط ساده بین مدرسین و آن ها، می پسندند. قابلیت چت در طراحی اپلیکیشن آموزشی، می تواند فرصت مناسبی را دراختیار دانشجویان و کاربران بگذارد تا در هر زمان، با ارسال پیام های صوتی و متنی، با اساتید خود ارتباط داشته باشند.

د – اپلیکیشن آموزشی این امکان را می دهد که کاربران با استفاده از آن، بتوانند نتایج آزمون ها را به صورت تحلیلی داشته و از روند رشد آموزشی خود مطلع شوند.

ه – از نکات مهمی که می توان در طراحی اپلیکیشن آموزشی در نظر داشت این است که آموزش را در قالب بازی و سرگرمی ایجاد نمود. تا کاربران اشتیاق بیشتری به آموزش و یادگیری داشته باشند و میزان ماندگاری در ذهن آن ها نیز بیشتر شود.

مهم ترین امکاناتی که باید برای طراحی اپلیکیشن آموزشی در نظر گرفته شود

با راه اندازی و طراحی اپلیکیشن آموزشی، می توانید منابع آموزشی خود را به صورت فایل های صوتی، ویدئو و یا فایل پی دی اف، در دسته بندی های مشخصی ارائه داده و به فروش برسانید. همچنین می توانید مطالب خود را به صورت کتابخانه ای آرشیو نموده و یک منبع کامل از منابع آموزشی ایجاد کنید.

در اپلیکیشن آموزشی این امکان وجود دارد که پیام به صورت انفرادی ارسال شده و به صورت اختصاصی برای هر فایل صوتی و تصویری امکان اجرا وجود داشته باشد. همچنین قابلیت های اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و یا پنل اس ام اس نیز در اپ آموزشی نیز وجود خواهد داشت

همچنین با توجه به تاثیر بسیار زیاد شبکه های اجتماعی در معرفی هر چه بهتر اپلیکیشن، می توان از این فضا در اپلیکیشن آموزشی استفاده کرده و اخبار علمی را نیز ارائه نمود. امروزه شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام توانسته اند بستر و فضای بسیار مناسبی را در دنیای مجازی ایجاد نمایند تا صاحبان مشاغل در آن برند و مهارت های خود را به نمایش بگذارند.

طراحی اپلیکیشن آموزشی مناسب چه نوع مشاغلی هست؟

این مهم نیست که در چه شاخه و زمینه ای فعالیت می کنید، یکی از راه هایی که می توانید به درآمد بهتر و رشد و ارتقاء کسب و کار خود فکر کنید، طراحی اپلیکیشن و استفاده از آن می باشد. طراحی اپلیکیشن آموزشی یکی از ابزارهای کارآمد برای مشاغلی است که نیاز دارند تا کارکنان و اعضای گروهشان، همواره درحال آموزش بوده و رشد آن ها را در ارتقاء سازمان موثر می دانند.

ممکن اس دارای کسب و کاری باشید که فعالیت خود را تازه شروع کرده و می خواهد برای جذب مشتریان بیشتر اقدام نموده و برند خود را معرفی نماید. اپلیکیشن ها می تواند نقش موثری در این خصوص داشته باشد. حتی برای مشاغلی که بزرگ بوده و سابقه زیادی دارند، نیز وجود اپلیکیشن های آموزشی و … می تواند در ارائه خدمات به مشتریان و کارکنان تاثیر زیادی داشته باشد.

امروزه استفاده از اپلیکیشن موبایل، توانسته است خدمات زیادی را به کاربران ارائه نموده و راحتی و رفاه را برای آنان به ارمغان آورد. مشاغلی مانند فروشگاه ها، بنگاه های املاک و یا رستوران ها با استفاده از اپلیکیشن های موبایل، توانسته اند به سرعت رشد کرده و فضای متفاوتی از کسب و کار را تجربه نمایند.

طراحی اپلیکیشن آموزشی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

پیش از این نیز اشاره شد که امروزه اپلیکیشن ها توانستند در مشاغل و کسب و کارها تاثیر زیادی داشته باشند. از جمله آن ها می توان به مدوامت ارتباط صاحبان کسب و کار با مشتریانشان اشاره نمود. این موضوع باعث می شود که هزینه های تبلیغات به شدت کاهش یابد.

برای ارتقاء و رشد برند کسب و کار، می توان از طراحی اپلیکیشن آموزشی بهره برد و بدین ترتیب فروش بیشتری را نیز ایجاد کرد. ضمن آن که ساده بودن استفاده از اپلیکیشن و در دسترس بودن آن در هر زمان، باعث می شود که مشتریان بتوانند به سادگی خدمات و کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و تهیه نمایند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

از طریق فرم زیر میتوانید در خواست اپلیکیشن فروشگاهی اینترنتی خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

چه امکاناتی می تواند اپلیکیشن آموزشی شما را متمایز کند؟

پیامرسانی و ارتباط کاربران با یکدیگر ، برگزاری کلاس آنلاین ، برگزاری آزمون آنلاین و اعلام نتیجه ، درنظر گرفتن امکانات و ابزارهای کاربردی  آموزشی آنلاین 

سرویس پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

سرویس پوش نوتیفیکیشن برای اپلیکیشن باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود .با این سرویس شما می توانید اطلاع رسانی ها و اعلان هایی که قصد دارید برای کاربران ارسال کنید از طریق پوش نوتیفیکیش به کاربران ارسال کنید.

در اپلیکیشن آموزشی با این سرویس می توانید دوره های آموزشی جدید و ویژه ای که به اپلیکیشن اضافه شده اند را به کاربران اطلاع رسانی کنید.

چرا Iracode را برای طراحی اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی و چند فروشگاهی میزند . کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبای خود میتوانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند. طراحی اپلیکیشن های اختصاصی به همراه اپ های چند فروشندگی از تخصص های ایراکد در این زمینه میباشد. 

پرداخت در طراحی اپلیکیشن های آموزشی به چه صورت است؟

شما می توانید برای کسب درآمد از طریق اپلیکیشن های آموزشی راهکارهای متفاوتی را انتخاب کنید که دو مورد از رایج ترین آنها فروش مستقیم فایل های آموزشی  و  تعیین مدت زمان اشتراک برای استفاده از محتوای آموزشی می باشد که می توانید برای هرکدام از آنها پرداخت درون برنامه ای به اپلیکیشن خود اضافه و کسب درآمد کنید.

ویژگی های یک اپلیکیشن آموزشی خوب چیست؟

 1. سرعت بارگزاری بالا
 2. رابط کاربری آسان و خوب
 3. استفاده از ترفند های آموزشی جذاب برای جذب مخاطب
 4. برگزاری آزمون آنلاین

اپلیکیشن آموزشی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن آموزشی یکی از ابزارهای کارآمد برای مشاغلی است که نیاز دارند تا کارکنان و اعضای گروهشان، همواره درحال آموزش بوده و رشد آن ها را در ارتقاء سازمان موثر می دانند.

همچنین طراحی اپلیکیشن آموزشی برای معلمین و مربیان آموزشی ، مهندسین و دیگر افراد متخصص که علاقه به تولید محتوای آموزشی در زمینه های آموزشی دارند یکی از راه های فعالیت و کسب درآمد می باشد.

موسسات آموزشی نیز با تهیه اپلیکیشن های آموزشی خدمات بهتری برای دانش آموزان و کارآموزان خود فراهم کنند.

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی اپلیکیشن آموزشی

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن آموزشی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس   4737 481 0912

            021-88881776