طراحی اپلیکیشن خدماتی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

یکی از عوامل موفقیت کسب و کار ها تطبیق آنها با تکنولوژی است. در دنیای امروز خدمات نیز اینترنتی شده اند به صورتی که با استفاده از یک اپلیکیشن خدماتی به راحتی می توان مشکلات خود را با متخصص مربوطه مطرح کرده و درخواست ارائه خدمات کرد. کسب و کارهای ارائه خدمات با طراحی اپلیکیشن توانسته اند خدمات خود را بهبود داده و مشتریان بیشتری جذب کنند. همچنین با اپلیکیشن خدماتی بهتر می توانند مشتریان خود را مدیریت کنند و پاسخگوی آنها باشند.

متشریان نیز با استفاده از اپلیکیشن خدماتی به راحتی درخواست های خود را ثبت می کنند و سهولت استفاده و دسترسی به خدمات رضایتمندی آن ها را افزایش می دهد. اعتماد و رضایتمندی مشتری بسیار مهم است به همین منظور در اپلیکیشن خدماتی همه جزئیات مشخص است و این باعث افزایش اعتماد و رضایت مندی مشتری خواهد شد. با تیم برنامه نویسی ایراکد همراه شوید تا سریع تر به اهدافتان برسید.

سرعت خدمت رسانی را با اپلیکیشن خدماتی تجربه کنید!

با داشتن اپلیکیشن خدماتی می توانید سریع تر به مشتریان خود خدمت رسانی کنید. مشتریان شما نیز به راحتی به شما دسترسی خواهند داشت و به نحو احسن از خدمات شما بهره مند خواهند شد.

با اپلیکیشن خدماتی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

همانند دیگر کسب و کار ها، کسب و کارهای ارائه خدمات نیز به دنبال رونق بخشیدن به کسب و کارشان هستند و یکی از راه های رونق کسب و کار، طراحی اپلیکیشن است. کسب و کارهای خدماتی، خدمات گسترده ای ارائه می دهند و راه گسترش کسب و کار، پی بردن به نیازهای مشتری است. همچنین وقتی خدمات گسترده باشد و مشتریان زیادی داشته باشید، اهمیت مدیریت مشتریان بیش از پیش مشخص خواهد شد. 

با اپلیکیشن خدماتی می توانید کسب و کار خود را بهتر معرفی کنید و راحت تر مشتری جذب کنید. همچنین در اپلیکیشن خدماتی، تاریخچه تماس ها و درخواست های مشتری را مشاهده کرده و بهتر به مشتری خدمت رسانی خواهید کرد. مشتری نیز احساس رضایت کرده و اعتماد بیشتری نستب به شما خواهد داشت. سهولت استفاده از خدمات را با سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی خود برای مشتریانتان به ارمغان خواهید آورد و این از نقاط قوت کسب و کارتان خواهد بود. طراحی اپلیکیشن خدماتی توسط تیم حرفه ای ایراکد دیگر نقطه قوت شما خواهد بود.

سفارش اپلیکیشن خدماتی آماده

همانطور که می دانید برای راه اندازی یک اپلیکیشن خدماتی حرفه ای باید دانش برنامه نویسی تخصصی در حوزه طراحی اپلیکیشن موبایل داشته باشد و این کار فرآیندی زمان بر خواهد بود. در صورتی که خودتان طراح اپلیکیشن نیستید  و می خواهید سریعتر اپلیکیشن خدماتی خود را داشته باشید و هزینه شما در اولویت قرار دارد ما به شما اپلیکیشن خدماتی آماده را پیشنهاد می دهیم. با سفارش اپلیکیشن خدماتی شرکت ایراکد می توانید با هزینه و زمان کمتر اپلیکیشن خدماتی خود را داشته باشید.

3 گام تا ساخت اپلیکیشن خدماتی

1

سفارش اپلیکیشن خدماتی

همین حالا میتوانید اپلیکیشن خدماتی خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.​

2

معرفی خدمات و خدمت رسانی با اپلیکیشن خدماتی

در اپلیکیشن خدماتی به راحتی خدمات خود را معرفی خواهید کرد.

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خدماتی خود را تبلیغ خواهید کرد و مشتریانتان از خدمات شما بهره مند خواهند شد.

Device Slider

امکانات اپلیکیشن خدماتی

 • معرفی خدمات و تبلغ آنها
 • ثبت درخواست های مشتریان
 • ثبت نام و ورود کاربران
 • فرم نظر سنجی از مشتریان
 • دسته بندی خدمات
 • جستجو در خدمات
 • مشخص کردن زمان خدمت رسانی
 • دریافت انتقادات و پیشنهادات

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن خدماتی

 • مدیریت دسته بندی ها
 • مدریت سفارش های جدید
 • تغییر وضعیت سفارش های کاربران
 • گزارش گیری
 • اعمال کد تخفیف
 • مدیریت مشتریان
 • مشاهده تاریخچه سفارش های هر مشتری
 • مدیریت اپلیکیشن
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن خدماتی

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن خدماتی برای چه مشاغلی مناسب است؟

لوگوی پوشاک

طراحی اپلیکیشن خدمات خودرو

لوگوی لوازم خانگی

طراحی اپلیکیشن خدمات تعمیر و نصب لوازم خانگی

لوگوی کادو

طراحی اپلیکیشن خدمات 122

لوگوی دیجیتال

طراحی اپلیکیشن خدمات برقکاری

لوگوی سوپرمارکت

طراحی اپلیکیشن خدمات کامپیوتری

طراحی اپلیکیشن خدمات حمل و نقل و باربری

لوگوی ابزار

طراحی اپلیکیشن خدمات شرکتی

لوگوی ابزار

طراحی اپلیکیشن خدمات تاسیسات و لوله کشی

طراحی اپلیکیشن خدمات خشکشویی آنلاین

لوگوی قنادی

طراحی اپلیکیشن خدمات زیبایی

طراحی اپلیکیشن خدمات سرمایش و گرمایش

لوگوی کتاب

طراحی اپلیکیشن خدمات آموزشی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن خدماتی اختصاصی

برای اینکه طراحی اپلیکیشن کاملا مطابق سلیقه و کاربرد و هدف شما باشد بهتر است تا اپلیکیشن اختصاصی خدماتی خود را داشته باشید. اپلیکیشن خدماتی اختصاصی باید ابتدا نیاز سنجی شده و بازار هدف آن مشخص شود سپس طراحی اختصاصی آن انجام خواهد شد. بهینه بودن اپلیکیشن و اختصاصی بودن از نقات قوت آن خواهد بود که تاثیر بسزایی برای رشد کسب و کارتان خواهد داشت. یکی از مهم ترین نکات در این طراحی، خلاقیت خواهد بود.

مراحل طراحی اپلیکیشن خدماتی اختصاصی:

 • سفارش ساخت اپلیکیشن
 • دریافت مستندات و امکان سنجی
 • طراحی رابط کاربری اختصاصی
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • آزمون اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن خدماتی اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 88881772 – 021 ) استفاده کنید. چگونگی طراحی اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش، بهتر است جواب آن‌ها را با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی آماده با اپ ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خدماتی خود را بسازید. فروشگاه ساز اندروید و ios ایراکد از جمله بهترین و به روز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن خدماتی چه مزیت های دارد؟

1

معرفی کسب و کار و خدمات قابل ارائه

2

دریافت درخواست های مشتریان و پاسخگوی به آنها

3

امکانات متنوع برای راحتی و سهولت بیشتر

4

مدیریت بهتر مشتریان و پاسخگویی به نیاز های آنها

5

نظرسنجی از مشتریان پس از ارائه خدمت

6

خدمات پرداخت آنلاین، تعامل بیشتر با کاربر و ..

هزینه طراحی اپلیکیشن خدماتی

هزینه طراحی اپلیکیشن خدماتی بر اساس نیاز های شما از اپلیکیشن و امکانات اختصاصی مورد نیاز شما تعیین می شود. همچنین پس از عقد قرارداد با شرکت ایراکد، از 6 ماه پشتیبانی رایگان ما بهره مند خواهید شد.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

اپلیکیشن فروشگاهی چیست ؟

در صورتی که در حوزه فروش محصولات و کالا ها نیز فعالبت می کنید می توان اپلیکیشن فروشگاهی مخصوص به خود را طراحی کنید. این اپلیکیشن می تواند محصولاتتان را معرفی کرده و کار فروش شما را آسان کند. همچنین می توانید این اپلیکیشن را به فروشندگان دیگر پیشنهاد دهید تا آن ها از طریق شما محصولاتشان را بفروشند و هم شما و هم فروشنده اصلی از این فروش سود ببرید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ساخت اپلیکیشن خدماتی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می توانید از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) استفاده از زبان های برنامه نویسی اندروید. ۲) استفاده از اپلیکیشن های اپ ساز. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های خدماتی می تواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویس و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن خدماتی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپ ساز ها نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مسیریابی آنلاین

آسان سرویس

اداره عشایری

طراحی اپلیکیشن خدماتی

با توجه به اینکه اینترنت در زندگی روزمره ما بسیار تاثیر گذار است و نقش مهمی را بازی میکند, اغلب کسب و کارهایی که نوپا هستند و تازه شروع له فعالیت کرده اند و یا کسب و کارهای سنتی وقدیمی برای عقب نماندن از بازار رقابت, سعی میکنند تا وارد این دنیا جدیدی شوند و بستر کاری خود را به این زمینه نیز وارد کنند. اولین و مهمترین اقدامی که باید انجام دهید این است که سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به شرکتی تحویل دهید که بتواند اپلیکیشنی عالی را به شما تحویل دهد.

برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یا می توانید از داشن برنامه نویسی خود استفاده کنید یا اینکه کار را به یک تیم حرفه ای بسپارید. البته می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز حرفه ای نیز استفاده کنید. بعضی از این اپلیکیشن ها، پلاگین های متعددی در اختیار شما می گذارند که قابلیت های اپلیکیشن فروشگاهی شما را افزایش می دهند. البته می توانید از پلاگین های وردپرس مثل ووکامرس نیز برای ساخت یک اپلیکیشن از روی وبسایت وردپرسی خود نیز استفاده نمایید.

شرکتی که شما برای طراحی اپلیکیشن انتخاب میکنید بسیار اهمیت دارد و باید ویژگی ها و خدمات منحصر به فردی داشته باشد چرا که اگر

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید ووکامرس

یکی از پرکاربردترین بسترها برای طراحی وب، بستر وردپرس است. بسیاری از سایت های فروشگاهی، بر بستر وردپرس هستند و اصطلاحا سایت وردپرسی نامیده می شوند. در وردپرس می توانید با استفاده افزونه ها یا همان پلاگین های بسیار متنوع، قابلیت های متعددی به وبسایت خود اضافه کنید. تقریبا برای هر کاری در وردپرس یک پلاگین وجود دارد.

اگر شما می خواهید که یک نسخه اپلیکیشن اندروید از فروشگاه وردپرسی خود داشته باشید، می توانید از پلاگین ووکامرس (Woocommerce) استفاده کنید. شما می توانید این اپلیکیشن را از سایت رسمی وردپرس به نشانی www.wordpress.org دانلود کرده و روی وردپرس خود نصب کنید. البته این پلاگین خدمات خود را به صورت پولی ارائه می دهد و رایگان نیست.   

ساخت مارکت اندروید

مارکت اندروید به اپلیکیشنی گفته می شود که در آن، اپلیکیشن های دیگر قابل دانلود به صورت رایگان یا پولی هستند. برای ساخت مارکت اندروید دقیقا می توانید همانند ساخت یک اپلیکیشن فروشگاهی معمولی عمل کنید، با این تفاوت که برای هر محصولی که در این مارکت اندروید به اشتراک می گذارید، باید قابلیت آپلود و دانلود فرآهم آورید.

به این معنی که توسعه دهندگان اپلیکیشن های اندروید بتوانند اپلیکیشن خودشان را روی مارکت اندروید شما آپلود کرده و مشتریان نیز بتوانند این اپلیکیشن ها را به صورت رایگان یا پولی دانلود کنند. مهم ترین ویژگی که هر مارکت اندروید باید داشته باشد، توانایی شناسایی ویروس ها و بدافزارها است.

هر مارکت اندروید باید دارای اجزاء زیر باشد:

 • پورتال توسعه دهنده: توسعه دهندگان اپلیکیشن ها از طریق ان پورتال می توانند در مارکت اندروید شما ثبت نام کرده، از پشتیبانی های شما بهره مند شوند و اپلیکیشن های خود را روی مارکت شما آپلود کنند.
 • بازار (market place): در این بخش از مارکت اندروید، کاربران می توانند اپلیکیشنی را که می خواهند جستجو و پیدا کرده و آن را به صورت رایگان یا پولی دانلود کنند.
 • پیشخوان مدیریت: در این بخش شما می توانید اپلیکیشن هایی را که توسط توسعه کنندگان با مارکت اندروید شما معرفی می شوند، مدیریت و تأیید کنید. در این بخش باید بتوانید با توسعه دهندگان در ارتباط باشید و مشکلات اپلیکیشن های آن ها را برای گرفت تأییدتان، به آن ها منتقل کنید.

سرویس های مختلفی برای اینکه بتوانید مارکت اندروید خود را بسازید موجود هستند که در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کنند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی حرفه ای بدون دانش برنامه نویسی امکان پذیر است؟

شما می توانید اپلیکیشن فروشگاهی خود را بدون دانستن حتی یک خط از زبان های برنامه نویسی با استفاده از اپلیکیشن های اپ ساز بسازید، ولی اگر برنامه نویسی اندروید و iOS را بدانید و با اصول توسعه موفق اپلیکیشن آشنایی داشته باشید، می توانید اپلیکیشن های بسیار بهتری برای کسب و کار خود بسازید. البته هر مشکلی با پول ساده می شود و اگر کمی سر کیسه را شل کنید و پروژه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی را به یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای بدهید، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

از طریق فرم زیر میتوانید در خواست اپلیکیشن فروشگاهی اینترنتی خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

امکانات طراحی اپلیکیشن فروشگاهی چیست؟

برای اینکه اپلیکیشن فروشگاهی شما با موفقیت همراه باشد، باید ویژگی های مهمی داشته باشد که استفاده از آن را هم برای شما و هم برای کاربر، راحت تر کنند.

سرویس پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر اپلیکیشن فروشگاهی شما بتواند به مشتری شما در رابطه با در دسترس بودن یک محصول یا تخفیفات خاص شما نوتیفیکیشن بدهد، خیلی عالی است. بهترین نوع نوتیفیکیشن، پوش نوتیفیکیشن است. 

چرا Iracode را برای طراحی اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی و چند فروشگاهی میزند . کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبای خود میتوانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند. طراحی اپلیکیشن های اختصاصی به همراه اپ های چند فروشندگی از تخصص های ایراکد در این زمینه میباشد. 

امکانات طراحی اپلیکیشن فروشگاهی کدامند؟

ثبت نام اپلیکیشن فروشگاهی نباید خیلی پیچیده باشد تا مشتری بی خیالش نشود. همچنین، ورود مشتری به حساب کاربری اش باید تا حد امکان ساده باشد .برای مثال می توانید اپلیکیشن را جوری طراحی کنید که مشتریان بتوانند با حساب های کاربری خود در پلتفرم های دیگر، مثل فیسبوک یا گوگل وارد اپلیکیشن شوند. 

خیلی اهمیت دارد که مشتری در سایت شما به راحتی محصولی که می خواهد را پیدا کند. بنابراین اپلیکیشن شما باید دارای قابلیت فیلتر کردن براساس مشخصات مختلف محصولات و ترتیب نمایش آن ها، مثلا براساس قیمت به صورت صعودی و نزولی باشد.

وقتی مشتری محصولی را در اپلیکیشن فروشگاهی شما پیدا کند، به راحتی آن را نمی خرد. از آن جایی که خرید به صورت اینترنتی است و مشتری نمی تواند محصول را از نزدیک ببیند و تست کند، باید توصیف جامعی همراه با چند عکس حرفه ای و در صورت امکان، حتی ویدئوهایی از محصول قرار دهید تا مشتری برای خرید آن قانع شود.

درگاه پرداخت در طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی به چه صورت است؟

در اپلیکیشن فروشگاهی خود باید گزینه های متعددی برای چگونگی تحویل محصول پیش روی مشتری قرار دهید. یکی از بهترین این گزینه ها که سبب می شود مشتری با اطمینان خرید کند، گزینه پرداخت در محل است.

پیش از اینکه مشتری مستقیما به درگاه پرداخت هدایت شود، بهتر است که خلاصه سفارش به او نشان داده شود تا سفارشات اشتباهی به حداقل برسند. بنابراین عودت محصول نیز کاهش میابد. به علاوه، باید روش های پرداخت شما کاملا ایمن و درون اپلیکیشنی باشند. رسید مشتری فراموش نشود زیرا بعضی مشتریان محصولات را برای یک شرکت یا اداره سفارش می دهند.

کاربران وضعیت محصول سفارش شده در اپلیکیشن فروشگاهی را چگونه پیگیری کنند؟

برای اینکه مشتریان خود را حفظ کنید، خیلی اهمیت دارد که یک فرآیند عودت محصول خیلی راحت در اپلیکیشن فروشگاهی شما وجود داشته باشد تا در صورتی که محصول با آن چیزی که مشتری سفارش داده بود، تطابق نداشت، به راحتی بتواند محصول را به شما عودت کند.

یکی از ویژگی های بسیار خوب برای هر اپلیکیشن فروشگاهی این است که مشتری قادر باشد، وضعیت تحویل محصول را به صورت آنلاین پیگیری کند. زمان برای بعضی از مشتریان بسیار مهم است و آن ها می خواهند مطمئن شوند که محصولشان به درستی در مسیر تحویل قرار دارد و اگر محصول در یک مرحله متوقف شده، آن را پیگیری کنند

ویژگی های یک اپلیکیشن فروشگاهی خوب چیست؟

 یکی از بهترین ویژگی های هر اپلیکیشن فروشگاهی، داشتن لیست خواسته های مشتریان است. در این قسمت مشتری می تواند آن چیزی را که می خواهد ولی در فروشگاه شما موجود نیست، پیشنهاد دهد. 

برگزاری حراج ها، جشنواره ها و تخفیفات، و اطلاع رسانی آن ها به مشتریان، یکی از بهترین روش های حفظ مشتریان از طریق اپلیکیشن فروشگاهی است. اگر این کار را خوب انجام دهید، احتمال اینکه مشتری اپلیکیشن شما را حذف کند خیلی کم است.

اپلیکیشن فروشگاهی برای چه مشاغلی مناسب است؟

با وجود تمامی مزیت هایی که در رابطه با داشتن اپلیکیشن فروشگاهی گفتیم، ولی هر کسب و کاری نیاز به یک اپلیکیشن ندارد و ساخت اپلیکیشن برای بعضی کسب و کارها، اتلاف وقت و هزینه است و با موفقیت همراه نخواهد بود. تنها در صورتی اقدام به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای شغل خود نمایید که خدمات یا محصولات شما کاملا عمومی و غیرتخصصی بوده و ممکن است یک کاربر معمولی، بارها در طی یک سال، به آن ها نیازمند شود.

برای مثال، کمتر کاربری پیدا می شود تا اپلیکیشن یک فروشگاه محصولات سرویس بهداشتی و لوله کشی را روی گوشی اش نصب کند، زیرا ممکن است در طول زندگی اش تنها چند بار به آن نیاز پیدا کند. اکثر افراد دوست ندارند تعداد زیادی اپلیکیشن غیرضروری روی گوشی خود داشته باشند و این مسئله کاملا قابل درک است.

اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی چیست و چه مزایایی دارد؟

امروزه هر فروشگاه اینترنتی به یک اپلیکیشن نیازمند است زیرا کاربران از اپلیکیشن ها بیشتر از مرورگرها برای خرید استفاده می کنند. شما می توانید یک نسخه اپلیکیشن از وبسایت فروشگاهی خود درست کنید یا اینکه یک اپلیکیشن کاملا مجزا برای فروشگاه خود بسازید و سپس آن را با نسخه وب فروشگاهتان یکپارچه کنید.

یک اپلیکیشن فروشگاهی می تواند قابلیت های گسترده ای داشته باشد. اپلیکیشن فروشگاهی مشتری شما را حفظ می کند و شما از طریق اپلیکیشن فروشگاهی می توانید با مشتری در تماس باشید. مشتری می تواند محصولاتی را به شما پیشنهاد دهد تا شما آن ها را در فروشگاه خود قرار دهید و می تواند در صورت عدم تطبیق محصول دریافتی با سفارشش، آن به راحتی عودت دهد.

آیا طراحی اپلیکیشن فروشگاه برای محصولات خاص و تک محصول کار درستی است؟

اگر کسب و کار شما به گونه ای است که فقط محصولات محدود و تخصصی به فروش می رسانید، سرمایه گذاری برای ساخت اپلیکیشن اختصاصی برای فروشگاه شما اشتباه است، زیرا کمتر کسی اپلیکیشن فروشگاهی مربوط به یک محصول خیلی خاص را نصب می کند اما اگر اصرار به فروش از طریق اپلیکیشن دارید، می توانید از اپلیکیشن های چندفروشگاهی استفاده کنید.

اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند؟

شما که اکنون این مطلب را می‌خوانید احتمالا بالاخره به فکر راه اندازی اپلیکیشن اختصاصی خود افتاده اید. اپلیکیشنی شخصی، خدماتی، فروشگاهی یا هرچیز دیگری! تا چند سال دیگر همه‌ی کسانی که امروز وبسایت دارند به فکر این مساله خواهند افتاد و دیر یا زود برای ساخت اپلیکیشن اختصاصی اقدام خواهند کرد.

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 3.7 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی اپلیکیشن خدماتی

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن خدماتی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایرانیان با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

4737 481 0912

1772 021-8888