ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن شرکتی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن شرکتی

امروزه به دلیل پیشرفت های صورت گرفته در امر تکنولوژی افراد بیشتر تایم خود را در فضای مجازی می گذرانند که این موضوع باعث شده تا روش های جدیدی برای کسانی که می خواهند کسب وکار خود را گسترش دهند به وجود آید زیرا آنها می توانند با استفاده از طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت شرکتی بر میزان مخاطبان و مشتریان خود به میزان چشمگیری اضافه کنند و با این کار در مدت زمان کوتاهی به سودهای بسیار زیاد برسند

پادکست طراحی اپلیکیشن شرکتی

طراحی اپلیکیشن شرکتی تاثیر بسیاری در برندسازی و اعتبار شما خواهد داشت !

با استفاده از طراحی اپلیکیشن شرکتی، امکان معرفی محصول و خدمات خود را به تعداد بیشماری از افراد خواهید داشت و این کار به شما کمک می‌کند تا برندی معتبر و شناخته شده در میان مردم داشته باشید.

طراحی اپلیکیشن شرکتی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

با کمک این روش کسانی که تازه کسب و کار خود را استارت زدند می‌توانند بازار هدف خود را با استفاده این اپلیکیشن ها شناسایی کنند و آن را به طور قابل توجه ای گسترش دهند به بیان دیگر برخلاف روش های سنتی که کسب و کار تنها محدود به یک شهر بود امروزه با کمک طراحی اپلیکیشن شرکتی مرزهای بازار هدف گسترش پیدا کرده است . با گسترش بازار هدف طبیعتا میزان فروش محصولات و یا خدمات ارائه شده نیز بیشتر خواهد شد و این موضوع به معنای دستیابی به سود بیشتر می‌باشد.با استفاده از طراحی اپلیکیشن می‌توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و از خواسته‌های آنها آگاه شوید این کار به شما کمک می‌کند تا اپلیکیشن خود را مطابق با آن خواسته ها طراحی کرده و مشتریان را به مشتری دائمی تبدیل کنید.

سفارش اپلیکیشن شرکتی آماده

3 گام تا ساخت اپلیکیشن شرکتی

همانطور که می دانید برای راه اندازی یک اپلیکیشن شرکتی حرفه ای باید دانش برنامه نویسی تخصصی در حوزه طراحی اپلیکیشن موبایل داشته باشد و این کار فرآیندی زمان بر خواهد بود. در صورتی که خودتان طراح اپلیکیشن نیستید  و می خواهید سریع تر اپلیکیشن شرکتی خود را داشته باشید و هزینه شما در اولویت قرار دارد ما به شما اپلیکیشن شرکتی آماده را پیشنهاد می دهیم. با سفارش اپلیکیشن از شرکت ایراکد می توانید با هزینه و زمان کمتر اپلیکیشن شرکتی خود را داشته باشید.

1

سفارش اپلیکیشن شرکتی

همین حالا میتوانید اپلیکیشن شرکتی خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.​

2

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن

می توانید محتوای مورد نیاز برای معرفی خدمات و محصولات خود را به اپلیکیشن اضافه کنید

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن شرکتی

اپلیکیشن اداری و سازمانی آماده ی بهره برداری و انتشار است

امکانات اپلیکیشن شرکتی

 • معرفی کامل از شرکت ، دستاورد ها و اهداف شرکت
 • معرفی خدمات و تبلیغ آنها
 • نمایش کاتالوگ محصولات و فروش محصولات
 • اطلاع رسانی به کاربران 
 • ثبت درخواست های مشتریان
 • ثبت نام و ورود کاربران
 • فرم نظر سنجی از مشتریان
 • دریافت انتقادات و پیشنهادات
 • ارتباط با مشتری و ایجاد پشتیبانی 

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن شرکتی

 • مدیریت محتوا
 • مدریت سفارش های جدید
 • تغییر وضعیت سفارش های کاربران
 • گزارش گیری
 • مدیریت مشتریان
 • مشاهده تاریخچه سفارش های هر مشتری
 • ارسال اطلاع رسانی به کاربران از طریق پوش نوتیفیکیشن
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن شرکتی

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن شرکتی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن شرکتی فروش خودرو

طراحی اپلیکیشن شرکت خدماتی

طراحی اپلیکیشن شرکتی برای موسسات آموزشی

طراحی اپلیکیشن شرکتی تجهیزات الکترونیکی

طراحی اپلیکیشن شرکتی نمایندگی فروش

طراحی اپلیکیشن شرکتی فروش لوازم آرایشی

طراحی اپلیکیشن شرکت های تولیدی

طراحی اپلیکیشن شرکتی کارخانه های صنعتی

طراحی اپلیکیشن شرکتی صنایع دستی

طراحی اپلیکیشن شرکتی استارتاپ ها

طراحی اپلیکیشن شرکتی صرافی

طراحی اپلیکیشن شرکتی خدمات کامپیوتری

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن شرکتی اختصاصی

برای اینکه طراحی اپلیکیشن کاملا مطابق سلیقه و کاربرد و هدف شما باشد بهتر است تا اپلیکیشن اختصاصی شرکتی خود را داشته باشید. اپلیکیشن شرکتی اختصاصی باید ابتدا نیاز سنجی شده و بازار هدف آن مشخص شود سپس طراحی اختصاصی آن انجام خواهد شد. بهینه بودن اپلیکیشن و اختصاصی بودن از نقات قوت آن خواهد بود که تاثیر بسزایی برای رشد کسب و کارتان خواهد داشت. یکی از مهم ترین نکات در این طراحی، خلاقیت خواهد بود.

مراحل طراحی اپلیکیشن شرکتی اختصاصی:

 • سفارش ساخت اپلیکیشن
 • دریافت مستندات و امکان سنجی
 • طراحی رابط کاربری اختصاصی
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • آزمون اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن شرکتی اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 88881772 – 021 ) استفاده کنید. چگونگی طراحی اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش، بهتر است جواب آن‌ها را با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن شرکتی آماده با اپ ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن شرکتی خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به روز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن شرکتی چه مزیت های دارد؟

1

معرفی جامع شرکت ، تاریخچه ، اهداف ودستاوردها

2

دریافت درخواست های مشتریان و پاسخگوی به آنها

3

امکانات متنوع برای راحتی و سهولت بیشتر

4

مدیریت بهتر مشتریان و پاسخگویی به نیاز های آنها

5

نظرسنجی از مشتریان در مورد محصولات و ارائه ی خدمات

6

خدمات پرداخت آنلاین و تعامل بیشتر با کاربر

هزینه طراحی اپلیکیشن شرکتی

هزینه طراحی اپلیکیشن شرکتی بر اساس نیاز های شما از اپلیکیشن و امکانات اختصاصی مورد نیاز شما تعیین می شود. همچنین پس از عقد قرارداد با شرکت ایراکد، از 6 ماه پشتیبانی رایگان ما بهره مند خواهید شد.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

کاتالوگ محصولات و خدمات

استفاده از کاتالوگ های سنتی و چاپی برای اطلاع رسانی روشی پرهزینه است و معایب بسیاری دارد ، شما هر بار که نیاز داشته باشید تا در نمایش محصولات و خدمات خود در کاتالوگ چاپی و بنرهای کاغذی تغییراتی بدهید باید دوباره هزینه طراحی مجدد کاتالوگ و تبلیغات آن را بدهید در صورتی که اگر از طراحی اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار برای شرکت خود استفاده کنید ، تنها یک بار هزینه کرده و هر بار برای معرفی خدمات جدید و نحوه ی ارائه ی آنها نیاز به هزینه مجدد ندارید و در کنار آن برای تبلیغات محصولات و خدمات شرکت خود محدودیت مکانی ندارید.

ساخت اپلیکیشن خدماتی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می توانید از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) استفاده از زبان های برنامه نویسی اندروید. ۲) استفاده از اپلیکیشن های اپ ساز. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های خدماتی می تواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویس و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن خدماتی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپ ساز ها نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مسیریابی آنلاین

آسان سرویس

اداره عشایری

طراحی اپلیکیشن شرکتی چیست؟

اگر بخواهیم با بیانی ساده آن را توضیح دهیم باید بگوییم که به مجموعه فعالیت‌هایی مانند طراحی کد‌های مخصوص، برنامه نویسی، آماده سازی اپلیکیشن اولیه، تست آن و… که بیشتر برای کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد طراحی اپلیکیشن شرکتی می‌گویند که موضوع این اپلیکیشن‌ها می‌تواند با یکدیگر متفاوت باشد برای مثال برخی از این اپلیکیشن‌ها آموزشی هستند برخی دیگر تبلیغاتی و… به خاطر همین طیف وسیع اپلیکیشن‌های مختلف امروزه افراد بسیار مایل به طراحی یک اپلیکیشن برای کسب و کار و فعالیت‌های خود هستند زیرا استفاده از آن دارای مزایای خیلی زیاد می باشد.

مزایای طراحی اپلیکیشن شرکتی

 • کم هزینه بودن: این راه برای معرفی کسب و کار خود به دیگران در مقایسه با سایر راه‌ها بسیار کم هزینه تر می‌باشد به نوعی می‌توان گفت که یکی از روش‌های تبلیغی کم هزینه به شمار می‌آید زیرا همانطور که میدانید برای استفاده از روش‌های دیگر باید همواره پول پرداخت کنید اما با طراحی اپلیکیشن شرکتی یک بار در ابتدا مبلغی را پرداخت می‌نمایید و در ادامه دیگر نیازی به این کار پیدا نخواهید کرد به همین علت از میزان هزینه های شما مقدار زیادی کاسته خواهد شد.
 • پویایی و قابلیت به روز رسانی: اگر از روش‌های سنتی برای فعالیت‌های خود استفاده کنید امکان به روز رسانی را نخواهید داشت اما با استفاده از این گونه اپلیکیشن ها امکان به روز رسانی مداوم برای شما به راحتی فراهم خواهد شد و برای این کار کافیست تا چند دکمه را فشار دهید و همیشه در کار خود به روز باشید.
 • محدود نبودن به زمان مشخص: استفاده از اپلیکیشن مانند مغازه نیست که تنها در ساعات خاصی باز باشد، با طراحی اپلیکیشن شرکتی می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز به کار خود بپردازید.
 • محدود نبودن به مکانی خاص: شما در هر کجا که باشید برای ادامه فعالیت خود فقط به اینترنت نیاز دارید.

 

طراحی اپلیکیشن شرکتی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

 از تاثیر طراحی اپلیکیشن شرکتی بر کسب و کار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گسترش بازار هدف: با کمک این روش کسانی که تازه کسب و کار خود را استارت زدند می‌توانند بازار هدف خود را با استفاده این اپلیکیشن ها شناسایی کنند و آن را به طور قابل توجه ای گسترش دهند به بیان دیگر برخلاف روش های سنتی که کسب و کار تنها محدود به یک شهر بود امروزه با کمک طراحی اپلیکیشن شرکتی مرزهای بازار هدف گسترش پیدا کرده.
 • افزایش میزان فروش: همانطورکه در بالا اشاره شد با گسترش بازار هدف طبیعتا میزان فروش محصولات و یا خدمات ارائه شده نیز بیشتر خواهد شد و این موضوع به معنای دستیابی به سود بیشتر می‌باشد.
 • آسان شدن ارتباط با مشتریان: با استفاده از طراحی اپلیکیشن می‌توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و از خواسته‌های آنها آگاه شوید این کار به شما کمک می‌کند تا اپلیکیشن خود را مطابق با آن خواسته ها طراحی کرده و مشتریان را به مشتری دائمی تبدیل کنید.
 • افزایش میزان اعتبار: هنگامی که مشتری با استفاده از اپلیکیشن از محصولات شما خرید و یا از خدمات ارائه شده شما استفاده می‌کند، موجب می‌شود تا مشتری به شما اعتماد بیشتری نماید و به تبع آن اعتبار شما نیز افزایش خواهد یافت.
 • برند سازی: با استفاده از طراحی اپلیکیشن شرکتی امکان معرفی محصول و خدمات خود را به تعداد بیشماری از افراد خواهید داشت و این کار به شما کمک می‌کند تا برندی معتبر و شناخته شده در میان مردم داشته باشید.
 • فروش محصولات و ارائه خدمات مختلف: با استفاده از طراحی اپلیکیشن شرکتی شما امکان فروش محصولات مختلف و همچنین ارائه خدمات متفاوت را به مشتریان خود پیدا خواهید کرد و اگر در ابتدای شروع فعالیت خود هستید و بودجه کافی برای اجاره مکان مناسب در اختیار ندارید استفاده از این روش مناسب ترین گزینه برای شما خواهد بود.

 

گام های ساخت طراحی اپلیکیشن شرکتی

برای طراحی اپلیکیشن شرکتی می‌بایست یکسری از مراحل را به ترتیب طی کرد تا در آخر بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم، مراحل ساخت آن شامل 14 گام می‌باشد البته گفتنی است که طراحی این گونه اپلیکیشن‌ها کاری تخصصی محسوب می‌شود و شاید اگر فرد فاقد این تخصص بخواهد اپلیکیشن شرکتی طراحی کند با مشکلات زیادی رو به رو شود اما با این حال ما در این جا این گام های 14 گانه را برای شما نام می‌بریم.

14 گام ساخت این نوع از اپلیکیشن ها به صورت زیر است:

 1. مشخص کردن هدف از طراحی آن
 2. ایده پردازی
 3. تحقیق و جست و جو برای آشنایی بیشتر
 4. انجام تحقیقات بر بازار فروش و طیف خاص مشتریان
 5. درست کردن وایر فریم
 6. طبقه بندی داده ها و رسم نمودارهای مورد نیاز
 7. بررسی کردن مدل اولیه اپلیکیشن
 8. شروع به ساخت اپلیکیشن شرکتی
 9. طراحی نمودن یک رابط کاربردی برای آن
 10. تست اپلیکیشن اولیه
 11. بررسی و اصلاح نواقص
 12. تست بر روی دستگاه های مختلف
 13. انتشار اپلیکیشن ساخته شده
 14. رعایت نمودن استانداردهای مربوط به ساخت اپلیکیشن شرکتی

 

امکانات طراحی اپلیکیشن شرکتی

برای آن که طراحی اپلیکیشن مناسب و پرکاربردی را داشته باشید باید همواره به امکاناتی که برای آن قرار می‌دهید توجه داشته باشید، برخی از افراد اطلاعات کافی در مورد امکانات مورد نیاز طراحی این گونه از اپلیکیشن ها را در اختیار ندارند به همین خاطر بهتر است به چند نمونه از امکانات طراحی اپلیکیشن اشاره خواهیم کرد.

امکانات طراحی اپلیکیش شرکتی به شرح زیر است:

 • در نظر گرفتن قسمت ارتباط با ما: این قسمت در اپلیکیشن به مشتریان و کاربران این اجازه را می دهد که به راحتی با شما ارتباط گرفته و نظرات خود را با شما به اشتراک بگذارند.
 • قسمت اطلاع رسانی: این قسمت را می‌توان مهم ترین قسمت در یک اپلیکیشن شرکتی به شمار آورد زیرا از طریق این قسمت مشتریان می‌توانند از محصولات و خدمات جدید شما و یا تخفیفات ویژه ای که برای آنها در نظر گرفته اید مطلع شوند.
 • دسته بندی مرتب: اگر اپلیکیشن شرکتی شما از دسته بندی مرتبی برخوردار نباشد مشتریان با سردرگمی مواجه خواهند شد و دیگر تمایلی به خرید پیدا نخواهند کرد.

 

ویژگی های محصول طراحی اپلیکیشن شرکتی

اگر قصد دارید طراحی اپلیکیشن شرکتی را از طریق سایت اینترنتی سفارش دهید باید توجه داشته باشید که این محصول باید حتما دارای یکسری ویژگی‌هایی به شرح زیر باشد تا بتواند عملکرد مناسبی را که از آن انتظار می رود را برای شما به همراه داشته باشد.

 1. ظاهری ساده: اگر اپلیکیشن طراحی شده دارای طراحی شلوغ باشد موجب برهم خوردن تمرکز مشتری و بیزاری او خواهد شد بنابراین بهتر است که ظاهری ساده برای اپلیکیشن شرکتی انتخاب شود.
 2. قابلیت به روز رسانی: دقت داشته باشید که طراحی اپلیکیشن شرکتی به شما امکان به روز رسانی را بدهد زیرا برخی از افراد در هنگام طراحی این مورد را مورد غفلت قرار می‌دهند و باعث ایجاد مشکلات زیادی خواهند شد.
 3. در نظر گرفتن قسمت نظر سنجی: انجام نظر سنجی از طریق اپلیکیشن برای افراد راحت تر بوده و از طرفی شما را با سلیقه و نیازهای مشتریان بیشتر آشنا خواهد کرد.

 

نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

از طریق فرم زیر میتوانید در خواست اپلیکیشن فروشگاهی اینترنتی خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

امکانات طراحی اپلیکیشن شرکتی چیست؟

امکاناتی می توان برای طراحی اپلیکیشن شرکتی در نظر گرفت همچون :اطلاع رسانی ، ارتباط با مشتریان و کاربران و نظرسنجی میزان رضایت آنها از خدمات و محصولات ، فروش آنلاین محصولات و معرفی خدمات و امکان ثبت درخواست برای استفاده از خدمات

سرویس پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

سرویس پوش نوتیفیکیشن برای اپلیکیشن باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود .با این سرویس شما می توانید اطلاع رسانی ها و اعلان هایی که قصد دارید برای کاربران ارسال کنید از طریق پوش نوتیفیکیشن به کاربران ارسال کنید.

چرا Iracode را برای طراحی اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل و ios به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی و چندفروشگاهی می پردازد. کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبا می توانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند . طراحی اپلیکیشن های اختصاصی به همراه اپ های چند فروشندگی از تخصص های ایراکد در این زمینه می باشد.

کاتالوگ آنلاین در اپلیکیشن شرکتی چه مزایایی دارد؟

در اپلیکیشن شرکتی شما بخشی برای معرفی محصولات و خدمات در نظر بگیرید. این بخش به شما کمک می کند تا کاربران و مشتریان شما خدمات و محصولات شما را بهتر بشناسند و هر زمان که در محصولات و خدمات خود  تغییری ایجاد کردید می توانید کانالوگ محصولات و خدمات خود را بروزرسانی کنید .

ویژگی های یک اپلیکیشن شرکتی خوب چیست؟

با در نظر گرفتن ویژگی های زیر می توانید به طراحی اپلیکیشن شرکتی با کارایی بالا و عملکرد عالی دست پیدا کنید.

 1. ظاهری ساده: اگر اپلیکیشن طراحی شده دارای طراحی شلوغ باشد موجب برهم خوردن تمرکز مشتری و بیزاری او خواهد شد بنابراین بهتر است که ظاهری ساده برای اپلیکیشن شرکتی انتخاب شود.
 2. قابلیت به روز رسانی: دقت داشته باشید که طراحی اپلیکیشن شرکتی به شما امکان به روز رسانی را بدهد زیرا برخی از افراد در هنگام طراحی این مورد را مورد غفلت قرار می‌دهند و باعث ایجاد مشکلات زیادی خواهند شد.
 3. در نظر گرفتن قسمت نظر سنجی: انجام نظر سنجی از طریق اپلیکیشن برای افراد راحت تر بوده و از طرفی شما را با سلیقه و نیازهای مشتریان بیشتر آشنا خواهد کرد.
طراحی اپلیکیشن شرکتی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن شرکتی می‌تواند برای هر شغلی مناسب باشد به طوری که می شود گفت که تمامی مشاغل به نوعی به این عمل نیازمند هستند اما در میان این برخی مشاغل  به طراحی یک اپلیکیشن شرکتی کاربردی و قدرتمند نیاز بیشتری دارند.

یک مورد از شغل‌هایی که به طراحی اپلیکیشن شرکتی نیاز اساسی دارد، مشاغل جدید اینترنتی و یا همان استارتاپ‌های تازه شکل گرفته هستند زیرا این استارتاپ‌ها دفتر اختصاصی در اختیار ندارند و به همین خاطر به استفاده و داشتن اپلیکیشن شرکتی نیاز بیشتری دارند تا به وسیله آن بتوانند کارهای خود را به خوبی انجام دهند.

فروشگاه‌های آنلاین نیز با استفاده از طراحی اپلیکیشن می‌توانند تمامی محصولات خود را به صورت تقسیم بندی شده و منظم در معرض دید مشتری قرار دهند تا آنها با مقایسه و دیدی مدل‌های مختلف خرید خود را انجام دهند.

کارمندان و کارگزاران نیز برای ایجاد ارتباط بهتر با یکدیگر و راحت نمودن بسیاری از کارهای خود بهتر است از طراحی اپلیکیشن شرکتی استفاده کنند تا روابط کاری خود را به بهترین نحو مدیریت نمایند.

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی اپلیکیشن خدماتی

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن خدماتی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایرانیان با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

4737 481 0912

1772 021-8888 

اخبار طراحی اپلیکیشن ایراکد

مقالات طراحی اپلیکیشن فروشگاهی