ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن شهرداری

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن شهرداری

امروزه با پیشرفت جوامع و گسترش روز افزون شهرها  ، نیاز به ارائه‌ی خدمات شهری به شهروندان و مدیریت امور هر روزه بیشتر از دیروز می‌شود؛ از طرفی با پیشرفت تکنولوژی دولت‌ها تلاش بر این دارند تا رفع نیاز شهروندان را با استفاده از تکنولوژی گره بزنند و سعی کنند از آن برای ساده کردن امور و مدیریت آن‌ها استفاده کنند. حال اگر تکنولوژی، گسترش و اهمیت شهرها را در کنار یکدیگر قرار دهیم به طراحی اپلیکیشن‌ شهرداری و طراحی سایت شهرداری می‌رسیم. طراحی اپلیکیشن باید به گونه‌ای باشد تا نیازهای شهروندان (هرگونه نیازی که مربوط به مسائل شهری می‌شود) را پوشش دهد و دارای طیف وسیعی از خدمات باشد.

تا حالا شده به شهری سفر کنی و به یک راهنما برای معرفی شهر و مسیریابی نیاز داشته باشی؟

اپلیکیشن های شهرداری می توانند اطلاعات جامعی از شهر ، اماکن تفریحی ، سازمان ها و ادارات را در اختیار کاربران قرار دهند و با وجود نقشه در اپلیکیشن قابلیت مسیریابی را برای کاربران فراهم کنند که به خصوص برای مسافران و گردشکران می تواند مفید و کاربردی باشد. 

طراحی اپلیکیشن شهرداری چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

کسب و کارهایی که به خدمات شهری مربوط می‌شوند می‌توانند برای ارائه ی بهتر خدمات به شهروندان از طراحی اپلیکیشن استفاده کنند. برای مثال صنعت گردشگری به شدت به خدمات شهری وابسته است زیرا از این طریق به راحتی می‌توان کسب و کارهایی که مربوط به گردشگری می‌شوند را بهبود داد؛ برای مثال: اطلاعات لازم درباره‌ی موزه‌ها و جاهای گردشگری در شهر یا نحوه‌ی رفتن به هر مکان با استفاده از وسایل نقلیه‌ی عمومی و … باعث می‌شود تا توریست‌ها بهتر بتوانند با شهر ارتباط برقرار کنند. به طور کلی، طراحی اپلیکیشن شهرداری باعث می‌شود تا به راحتی هر کسب و کاری که به طور مستقیم و غیرمستقیم با آن در ارتباط است، تحت تاثیر مثبت قرار بگیرد.

سفارش اپلیکیشن شهرداری آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن شهرداری حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن شهرداری اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن شهرداری دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن شهرداری برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های شهرداری آماده است که با صرف کمترین زمان و هزینه بتوانید برای ارائه خدمات به شهروندان اپلیکیشن شهرداری تهیه کنید.

3 گام تا ساخت اپلیکیشن شهرداری

1

سفارش اپلیکیشن شهرداری​

همین حالا میتوانید اپلیکیشن شهرداری خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.​

2

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن شهرداری

می توانید محتوای موردنظرتان برای اپلیکیشن شهرداری را به اپلیکیشن اضافه کنید.

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن شهرداری

اپلیکیشن شهرداری آماده ی انتشار و بهره برداری است

امکانات اپلیکیشن شهرداری

 • اطلاعات جامع درباره شهر ، ادارات و سازمان ها
 • معرفی اماکن گردشکری همراه با تصاویر آن مکان 
 • معرفی مراکز خرید و هتل ها ، رستوران ها و…
 • قابلیت جستجو در محتوای اپلیکیشن
 • ثبت نام و ورود کاربران
 • نقشه برای مسیریابی کاربران
 • امکان بیان مشکلات و در میان گذاشتن با مسئولین برای مردم
 • اطلاع رسانی واخبار 
 • گزارش وضعیت آب و هوا
 • ارائه خدمات الکترونیک و سامانه های شهرداری
 • قابلیت ثبت درخواست 137 از طریق اپلیکیشن و پیگیری درخواست
 • نمایش بنر و پوسترهای اطلاع رسانی داخل اپلیکیشن

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن شهرداری

 • مدیریت محتوای اپلیکیشن و اطلاعات جامع شهری
 • اطلاع رسانی های همایش ها و رویداد ها از طریق ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران
 • انتشار اخبار برای کاربران
 • مدیریت کاربران
 • دریافت درخواست های 137 کاربران و مدیریت درخواستها 
 • ارسال پیام به کاربران
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن شهرداری

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن شهرداری برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن حوزه شهرداری

طراحی اپلیکیشن شهرداری کارآفرینی و رفاه

طراحی اپلیکیشن شهرداری اداره حقوق و املاک

طراحی اپلیکیشن شهرداری روابط عمومی

طراحی اپلیکیشن شهرداری بازرسی و ثبت شکایات

طراحی اپلیکیشن شهرداری سازمان آتش نشانی

طراحی اپلیکیشن شهرداری اداری و مالی

طراحی اپلیکیشن شهرداری حسابرسی

طراحی اپلیکیشن شهرداری عمران و شهرسازی

طراحی اپلیکیشن شهرداری پارکها و فضای سبز

طراحی اپلیکیشن شهرداری شرکت های تاکسیرانی

طراحی اپلیکیشن شهرداری شرکت های اتوبوسرانی

طراحی اپلیکیشن شهرداری اختصاصی

طراحی اپلیکیشن شهرداری اختصاصی

شما به راحتی می‌توانید طراحی اپلیکیشن شهرداری خود را به برنامه‌نویسان حرفه‌ای مستقل یا به شرکت‌های مربوطه بسپارید. برای این کار باید مانند مورد قبل حتما هدف خود را تعیین کنید و خیلی صریح آنچه را که می‌خواهید با آن‌ها مطرح کنید. توجه کنید که اپلیکیشن‌های شهرداری معمولا چون خدمات شهری چندگانه را ارائه می‌دهند لازم است تا دارای فضای ساده‌ای باشند تا کاربر گیج نشود و بتواند به راحتی با آن اپلیکیشن ارتباط بگیرد؛ به همین دلیل حتما نمونه‌های قبلی شرکت‌های طراحی اپلیکیشن را ببینید و سپس کار خود را به آن‌ها بسپارید تا در انتهای کار به مشکلی برنخورید.

مراحل طراحی اپلیکیشن شهرداری اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن شهرداری اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل  ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 1772 8888-021 ) استفاده کنید. اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن شهرداری با اپلیکیشن ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن شهرداری شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن شهرداری چه مزیت های دارد؟

1

اطلاع رسانی به کاربران از طریق اپلیکیشن و کاهش هزینه تبلیغات بنری در سطح شهر

2

معرفی جامع اماکن شهری و آشنایی بهتر کاربران با امکان سطح شهر

3

استفاده از نقشه برای سهولت مسیریابی

4

ارتباط بهتر مردم با مسئولین برای مطرح کردن مشکلات

5

ارائه خدمات الکترونیکی گسترده به کاربران

هزینه طراحی اپلیکیشن شهرداری

طراحی اپلیکیشن شهرداری با قیمت‌های متفاوتی انجام می‌گیرد و توجه کنید که در ابتدای کار بودجه‌ی خود را به خوبی تعیین کنید زیرا گاهی ممکن است لازم باشد بودجه را افزایش دهید و یا از بعضی امکانات کم کنید تا با بودجه شما هماهنگ شود. پیشنهاد می‌شود که کیفیت را فدای هزینه نکنید و طراحی و دیزاین اپلیکیشن را در اولویت قرار دهید.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

میزخدمات الکترونیک

میز خدمت الکترونیک

بخشی از طراحی اپلیکیشن شهرداری مربوط به خدمات شهری می‌باشد . ارائه ی خدمات الکترونیک و سامانه های شهری در اپلیکیشن شهرداری باعث می شود تا مردم با سامانه ها و خدمات الکترونیک شهرداری بهتر آشنا شده و از آن ها استفاده کنند .

ارائه ی خدمات الکترونیک  در اپلیکیشن باعث سهولت کار کاربران و افزایش رضایت آنها می شود. خدمات اپلیکیشن‌های شهرداری بستگی به گستره‌ی دیتابیس آن‌ها و توسعه‌ی خود اپلیکیشن دارد؛ برای مثال: اگر اپلیکیشن طراحی شده بسیار توسعه یافته باشد و از سیستم اطلاعات قوی برخوردار باشد، این امکان را می‌دهد تا چندین سازمان شهری را به یکدیگر وصل کنید و این اتصال باعث می‌شود تا شهروندان بتوانند به راحتی کارهای مربوطه‌ی خود مانند دریافت کارت ملی، انجام کارهای بانکی، خدمات مربوط به حمل و نقل و… را در کوتاه‌ترین زمان و به آسان‌ترین شیوه‌ انجام دهند.

ساخت اپلیکیشن شهرداری اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های شهرداری میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن شهرداری IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست طراحی اپلیکیشن شهرداری خود را به ما بسپارید.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مسیریابی آنلاین

آسان سرویس

اداره عشایری

طراحی اپلیکیشن شهرداری

 تعریف‌ها و برداشت‌های مختلفی از گستره‌ی طراحی اپلیکیشن‌ شهرداری شده است اما در یک تعریف کلی و جامع همان است که گفتیم: هر اپلیکیشنی که خدمات شهری را پوشش بدهد از نقشه‌های مترو، برنامه‌های تاکسیرانی و مربوط به اتوبوس‌ها تا نقشه‌های مختلف ترافیکی و شهری، همه جزو طراحی اپلیکیشن شهرداری محسوب می‌شوند؛ البته باید توجه داشت که این اپلیکیشن‌ها با توجه به گستره‌ی تعیین شده برایشان ممکن است متفاوت تعریف شوند. به طور خاص تر، اپلیکیشن‌های شهرداری شامل آن دسته از اپلیکیشن‌هایی می‌شوند که اطلاعات مربوط به شهروندی و اطلاعات شهرداری مانند فایل‌ها و عکس‌ها را در اختیار افراد می‌گذارند. همچنین به اپلیکیشن‌هایی که برای شهرداری هر شهر و ناحیه طراحی می‌شود نیز اپلیکیشن‌ شهرداری می‌گویند و این برنامه‌ها بیشتر شامل معرفی همان سازمان به خصوص می‌شود و اطلاعیه‌ها، گزارش‌ها، مقاله‌ها و … همان سازمان را منتشر می‌کند.

گام‌های ساخت و طراحی اپلیکیشن شهرداری

برای طراحی اپلیکیشن شهرداری تنها لازم است تا 8 قدم ساده را طی کنید.

1- ایده‌ی خود را سازمان‌دهی کنید.

شما به فکر طراحی هر چیزی که باشید، ابتدا باید ایده‌ی ذهنی خود را سازمان‌دهی کنید و بدانید دقیقا چه چیزی می‌خواهید. این اولین قدم است و اگر در تعیین آن چه می‌خواهید و در طراحی ایده خود به مشکل بر بخورید، آنگاه تا آخرین قدم این مشکل را با خود به همراه خواهید کشید.

2- نوع عملکرد مرکزی در طراحی اپلیکیشن شهرداری را تعیین کنید.

با توجه به ایده‌ی خود، به امکاناتی که قرار است اپلیکیشن شما ارائه دهد توجه کنید. ابعاد مختلف اپلیکیشن خود را تعیین کنید و با توجه به هر بعد باید امکانات خاصی را در نظر بگیرید. توجه کنید که شاید دوست داشته باشید امکانات زیادی را به اپلیکیشن شهرداری خود اضافه کنید اما گنجاندن تمام آن‌ها در یک اپلیکیشن واحد تنها باعث شلوغی برنامه و سردرگمی کاربر می‌شود.

3- طرح اولیه‌ی اپلیکیشن خود را بکشید.

قبل از این که وارد کارهای طراحی اپلیکیشن شهرداری به صورت جدی شوید، یک نمونه‌ی اولیه از ظاهر اپلیکیشن و تصویرذهنی خود از فضای کاربری آن را بکشید تا بتوانید قبل از شروع کار به خوبی آن را مورد ارزیابی قرار دهید و اشکالات آن را بر طرف کنید.

4- به صورت قدم به قدم اپلیکیشن خود را مانند یک نقشه بپیمایید.

از صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن تا قسمت درباره‌ی ما را باید تماما چک کنید تا بدانید که در هر قسمت چه چیزهایی قرار دهید و کاربر باید چگونه مسیر خود را برای ارتباط گرفتن با اپلیکیشن شما بپیماید.

5- در هنگام طراحی اپلیکیشن شهرداری دیتابیس خود را تقویت کنید.

برای اپلیکیشن‌های شهرداری یکی از مهم‌ترین چیزها داشتن یک دیتابیس قوی است زیرا بسیاری از خدمات مربوط به سطح شهری در گرو داشتن این اطلاعات است. باید بتوانید اطلاعات بیهوده را حذف کنید و یک مجموعه‌ی تمیز از اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آوردید، پس از آن باید قادر باشید تا این اطلاعات را در راستای ارتقای فضای کاربری اپلیکیشن خود به کار بگیرید. توجه کنید که این قسمت در طراحی اپلیکیشن‌ شهرداری بسیار مهم محسوب می‌شود

6- اپلیکیشن خود را شخصی‌سازی کنید.

اگر با دنیای طراحی سایت آشنایی ابتدایی داشته باشید، می‌دانید که اهمیت شخصی‌سازی کردن طراحی سایت به چه میزان مهم است، این مورد برای طراحی اپلیکیشن از جمله طراحی اپلیکیشن شهرداری نیز صدق می‌کند و لازم است تا فضای آن را به خوبی طراحی کنید.

7- طرح اپلیکیشن را مشکل‌یابی کنید.

در این مرحله شما باید نسخه‌ی اولیه‌ی طرح اپلیکیشن خود را مورد آزمایش قرار دهید و ایرادات احتمالی آن را برطرف کنید. اگر در نسخه‌ی اولیه با مشکلات زیادی روبه‌رو شدید اصلا دلسرد نشوید زیرا طبیعی است، تنها باید با پشتکار برای هرکدام از این مشکلات راه‌حل به خصوصی بیابید و به راحتی از پس آن بر خواهید آمد.

8- از نسخه‌ی نهایی خود رونمایی کنید.

حال که تمام مراحل بالا را به خوبی انجام داده‌اید و ایرادات نسخه‌ی ذهنی خود را نیز گرفته‌اید، وقت آن است که از نسخه نهایی رونمایی کنید. توجه کنید که در هنگام ارائه‌ی نسخه نهایی باید سعی کنید از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری کنید زیرا کاربران ممکن است دلسرد شوند و طراحی اپلیکیشن شهرداری شما مورد قبول آن‌ها واقع نشود. لازم نیست که نسخه‌ی اولیه‌ی آن بهترین باشد، تنها باید آن پتانسیل لازم را داشته باشد تا کاربران بدانند که در آینده بهتر خواهد شد.

سفارش آماده‌ی طراحی اپلیکیشن شهرداری

شما به راحتی می‌توانید طراحی اپلیکیشن شهرداری خود را به برنامه‌نویسان حرفه‌ای مستقل یا به شرکت‌های مربوطه بسپارید. برای این کار باید مانند مورد قبل حتما هدف خود را تعیین کنید و خیلی صریح آنچه را که می‌خواهید با آن‌ها مطرح کنید. توجه کنید که اپلیکیشن‌های شهرداری معمولا چون خدمات شهری چندگانه را ارائه می‌دهند لازم است تا دارای فضای ساده‌ای باشند تا کاربر گیج نشود و بتواند به راحتی با آن اپلیکیشن ارتباط بگیرد؛ به همین دلیل حتما نمونه‌های قبلی شرکت‌های طراحی اپلیکیشن را ببینید و سپس کار خود را به آن‌ها بسپارید تا در انتهای کار به مشکلی برنخورید.

تعرفه و هزینه طراحی اپلیکیشن شهرداری چگونه تعیین می شود؟

طراحی اپلیکیشن شهرداری با قیمت‌های متفاوتی انجام می‌گیرد و توجه کنید که در ابتدای کار بودجه‌ی خود را به خوبی تعیین کنید زیرا گاهی ممکن است لازم باشد بودجه را افزایش دهید و یا از بعضی امکانات کم کنید تا با بودجه شما هماهنگ شود. پیشنهاد می‌شود که کیفیت را فدای هزینه نکنید و طراحی و دیزاین اپلیکیشن را در اولویت قرار دهید و به جای این که به دنبال شرکت‌های ارزان قیمت و بی‌کیفیت باشید، سعی کنید بودجه‌ی خود را با گرفتن اسپانسر و… افزایش دهید تا بتوانید کار خود را به جای قابل اعتمادی بدهید.

امکانات در طراحی اپلیکیشن شهرداری

طراحی اپلیکیشن‌ شهرداری باعث می‌شود تا مدیریت کارهای شهری بهتر شود و به صاحب کار که می‌تواند یک شخص حقوقی، خود شهرداری و یا دولت باشد کمک می‌کند تا اطلاعات خود را راحت‌تر دسته‌بندی کند و در اختیار شهروندان قرار بدهد.

حتی گاهی این اپلیکیشن‌ها اطلاعات پایه‌ای موجود را تنها دسته‌بندی می‌کنند و به عنوان یک دیتابیس عمل می‌کنند و اطلاعات لازم برای سایر کارها را فراهم می‌کنند. فرای از فراهم کردن اطلاعات، کار تجزیه و تحلیل آن‌ها را نیز انجام می‌دهند و اطلاعات تجزیه شده را در قالب جداول و… در اختیار افراد می‌گذارند.

طراحی اپلیکیشن شهرداری همچنین اجازه‌ی انتشار خبرهای مربوطه را نیز می‌دهد و آخرین اخبار مربوط به شهر، کشور و ناحیه‌های تقسیم‌بندی شده را در اختیار شما قرار می‌دهد.

امکانات اپلیکیشن‌های شهرداری بستگی به گستره‌ی دیتابیس آن‌ها و توسعه‌ی خود اپلیکیشن دارد؛ برای مثال: اگر اپلیکیشن طراحی شده بسیار توسعه یافته باشد و از سیستم اطلاعات قوی برخوردار باشد، این امکان را می‌دهد تا چندین سازمان شهری را به یکدیگر وصل کنید و این اتصال باعث می‌شود تا شهروندان بتوانند به راحتی کارهای مربوطه‌ی خود مانند دریافت کارت ملی، انجام کارهای بانکی، خدمات مربوط به حمل و نقل و… را در کوتاه‌ترین زمان و به آسان‌ترین شیوه‌ انجام دهند.

ویژگی های طراحی اپلیکیشن شهرداری خوب 

اپلیکشن‌های شهرداری معمولا دارای بخش اطلاعات، اخبار و گزارش هستند. معمولا اپلیکیشن‌های مربوط به خدمات شهری دارای این سه ویژگی هستند. بخش اطلاعات، اطلاعات لازم را برای انجام امور مختلف فراهم می‌کنند؛ البته گستره‌ی ارائه‌ی این اطلاعات بسته به نوع طراحی اپلیکیشن شهرداری دارد. بخش اخبار، آخرین اخبار مربوط به هر بخش را در اختیار افراد می‌گذارد و در بخش گزارش این امکان را فراهم می‌کند تا افراد بتوانند از طریق اپلیکیشن که مانند یک پل ارتباطی عمل می‌کند با آن طرف قضیه ارتباط برقرار کنند؛ برای مثال: بخشی از طراحی اپلیکیشن شهرداری مربوط به خدمات شهری می‌باشد، اگر شهروندان از ارائه‌ی این خدمات به صورت آنلاین و مجازی راضی نباشند و یا خدمات ارائه شده و یا اطلاعات موجود در اپلیکیشن از صحت کافی برخوردار نباشند، آنگاه می‌توانند از بخش گزارش، شکایت خود را به اطلاع آن‌ها برسانند.

طراحی اپلیکیشن شهرداری برای چه مشاغلی مناسب است؟

بسیاری از مشاغل موجود در زندگی شهری با کیفیت خدمات ارائه شده در گستره‌ی شهری گره خورده است؛ برای مثال شرکت‌های تاکسیرانی یا اتوبوس‌رانی اگر بتوانند ساعت حرکت خود و یا ایستگاه‌هایی که توقف دارند را به طور به روز به مسافرین اعلام کنند، به راحتی قادر خواهند بود تا بسیاری از مشکلات دو طرف را حل کنند یا برای مثال روی بسیاری از شرکت‌هایی که شاید فکرکنید ربطی به خدمات شهری ندارد نیز تاثیر دارد؛ برای مثال: نقشه‌های شهری جز طراحی اپلیکیشن‌ شهرداری محسوب می‌شود و نقشه‌های قابل اعتماد و در دسترس باعث افزایش سرعت مسیریابی به طور عمومی می‌شود.

به طور کلی، طراحی اپلیکیشن‌ شهرداری بیشتر به مشاغل مربوط به خدمات شهری کمک می‌کند تا بهتر بتوانند وظیفه‌ی خود را انجام دهند و خدمات بروزتری به شهروندان ارائه دهند. طراحی اپلیکیشن شهرداری باعث می‌شود تا ارتباط دو طرفه‌ی بین شهروندان و ارائه‌‌دهنده‌ی خدمات و یا صاحب کسب و کار بیشتر شود و به نوعی رضایت طرفین افزایش یابد.

نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

از طریق فرم زیر میتوانید در خواست اپلیکیشن فروشگاهی اینترنتی خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

امکانات طراحی اپلیکیشن شهرداری چیست؟

طراحی اپلیکیشن‌ شهرداری باعث می‌شود تا مدیریت کارهای شهری بهتر شود و به صاحب کار که می‌تواند یک شخص حقوقی، خود شهرداری و یا دولت باشد کمک می‌کند تا اطلاعات خود را راحت‌تر دسته‌بندی کند و در اختیار شهروندان قرار بدهد.

حتی گاهی این اپلیکیشن‌ها اطلاعات پایه‌ای موجود را تنها دسته‌بندی می‌کنند و به عنوان یک دیتابیس عمل می‌کنند و اطلاعات لازم برای سایر کارها را فراهم می‌کنند. فرای از فراهم کردن اطلاعات، کار تجزیه و تحلیل آن‌ها را نیز انجام می‌دهند و اطلاعات تجزیه شده را در قالب جداول و… در اختیار افراد می‌گذارند.

طراحی اپلیکیشن شهرداری همچنین اجازه‌ی انتشار خبرهای مربوطه را نیز می‌دهد و آخرین اخبار مربوط به شهر، کشور و ناحیه‌های تقسیم‌بندی شده را در اختیار شما قرار می‌دهد.

امکانات اپلیکیشن‌های شهرداری بستگی به گستره‌ی دیتابیس آن‌ها و توسعه‌ی خود اپلیکیشن دارد؛ برای مثال: اگر اپلیکیشن طراحی شده بسیار توسعه یافته باشد و از سیستم اطلاعات قوی برخوردار باشد، این امکان را می‌دهد تا چندین سازمان شهری را به یکدیگر وصل کنید و این اتصال باعث می‌شود تا شهروندان بتوانند به راحتی کارهای مربوطه‌ی خود مانند دریافت کارت ملی، انجام کارهای بانکی، خدمات مربوط به حمل و نقل و… را در کوتاه‌ترین زمان و به آسان‌ترین شیوه‌ انجام دهند.

سرویس پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

 سرویس پوش نوتیفیکیشن برای اپلیکیشن باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود .با این سرویس شما می توانید اطلاع رسانی ها و اعلان هایی که قصد دارید برای کاربران ارسال کنید از طریق پوش نوتیفیکیش به کاربران ارسال کنید.

در اپلیکیشن شهرداری شما می توانید برگزاری همایش ها ، جشنواره ها ، نمایشگاه ها ، اخبار  و رویدادهای مهم شهری را از طریق ارسال پوش نوتیفیکیشن به اطلاع کاربران برسانید.

چرا Iracode را برای طراحی اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل و ios به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی و چندفروشگاهی می پردازد. کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبا می توانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند . طراحی اپلیکیشن های اختصاصی به همراه اپ های چند فروشندگی از تخصص های ایراکد در این زمینه می باشد.

ویژگی های یک اپلیکیشن شهرداری خوب چیست؟

داشتن برخی از ویژگی ها برای اپلیکیشن شهرداری می تواند باعث شود تا اپلیکیشن شما از سایر اپلیکیشن های شهرداری متمایز شود و کاربران حس بهتری نسبت به اپلیکیشن داشته باشند.

برخی از این ویژگی ها :

داشتن نقشه همراه با قابلیت مسیریابی ، معرفی اماکن گردشکری ، پمپ بنزین ها و … ، ارائه ی خدمات الکترونیک ، ثبت نام و فعالیت کاربران ، ارتباط با مسئولین برای ثبت مشکلات و بسیاری از ابزارهای کاربردی دیگر که می تواند برای شهروندان مفید باشد.

طراحی اپلیکیشن شهرداری برای چه مشاغلی مناسب است؟

بسیاری از مشاغل موجود در زندگی شهری با کیفیت خدمات ارائه شده در گستره‌ی شهری گره خورده است؛ برای مثال شرکت‌های تاکسیرانی یا اتوبوس‌رانی اگر بتوانند ساعت حرکت خود و یا ایستگاه‌هایی که توقف دارند را به طور به روز به مسافرین اعلام کنند، به راحتی قادر خواهند بود تا بسیاری از مشکلات دو طرف را حل کنند یا برای مثال روی بسیاری از شرکت‌هایی که شاید فکرکنید ربطی به خدمات شهری ندارد نیز تاثیر دارد؛ برای مثال: نقشه‌های شهری جز طراحی اپلیکیشن‌ شهرداری محسوب می‌شود و نقشه‌های قابل اعتماد و در دسترس باعث افزایش سرعت مسیریابی به طور عمومی می‌شود.

به طور کلی، طراحی اپلیکیشن‌ شهرداری بیشتر به مشاغل مربوط به خدمات شهری کمک می‌کند تا بهتر بتوانند وظیفه‌ی خود را انجام دهند و خدمات به روزتری به شهروندان ارائه دهند. طراحی اپلیکیشن شهرداری باعث می‌شود تا ارتباط دو طرفه‌ی بین شهروندان و ارائه‌‌دهنده‌ی خدمات و یا صاحب کسب و کار بیشتر شود و به نوعی رضایت طرفین افزایش یابد.

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی اپلیکیشن شهرداری

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن شهرداری، فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737 

            021-88881772                     

 • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید