ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن شهرداری

ساخت اپلیکیشن شهرداری، بهبود عملکرد شهرداری 

ساخت اپ شهرداری

امروزه با پیشرفت جوامع و گسترش روز افزون شهرها  ، نیاز به ارائه‌ی خدمات شهری به شهروندان و مدیریت امور هر روزه بیشتر از دیروز می‌شود؛ از طرفی با پیشرفت تکنولوژی دولت‌ها تلاش بر این دارند تا رفع نیاز شهروندان را با استفاده از تکنولوژی گره بزنند و سعی کنند از آن برای ساده کردن امور و مدیریت آن‌ها استفاده کنند. حال اگر تکنولوژی، گسترش و اهمیت شهرها را در کنار یکدیگر قرار دهیم به طراحی اپلیکیشن‌ شهرداری و طراحی سایت شهرداری می‌رسیم. طراح اپلیکیشن باید به گونه‌ای باشد تا نیازهای شهروندان (هرگونه نیازی که مربوط به مسائل شهری می‌شود) را پوشش دهد و دارای طیف وسیعی از خدمات باشد.

امکانات ساخت اپلیکیشن شهرداری

امکان ارسال پیام به شورایس اسلامی

امکان ثبت درخواست ملاقات

امکان گزارش مشکلات

امکان درج تبلیغات

طراحی اپلیکیشن فروش فایل

امکان دریافت مناقصات و مزایدات

طراحی اپلیکیشن فروش فایل

امکان دریافت اطلاعیه ها، فراخوان

امکان پرداخت عوارض شهرداری

امکان پرداخت عوارض خودرو

Previous
Next

نمونه طراحی سایت آماده

ایراکد طراح صدها سایت اختصاصی، سایت فروشگاهی، سایت شرکتی، سایت وردپرس و سایت پوشاک در ایران و ۲۱ کشور دنیا می باشد. برای مشاهده نمونه کار های طراحی سایت روی لینک زیر کلیک کنید.

تا حالا شده به شهری سفر کنی و به یک راهنما برای معرفی شهر و مسیریابی نیاز داشته باشی؟

اپلیکیشن های شهرداری می توانند اطلاعات جامعی از شهر ، اماکن تفریحی ، سازمان ها و ادارات را در اختیار کاربران قرار دهند و با وجود نقشه در اپلیکیشن قابلیت مسیریابی را برای کاربران فراهم کنند که به خصوص برای مسافران و گردشکران می تواند مفید و کاربردی باشد. 

طراحی اپلیکیشن شهرداری چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

کسب و کارهایی که به خدمات شهری مربوط می‌شوند می‌توانند برای ارائه ی بهتر خدمات به شهروندان از طراحی اپلیکیشن استفاده کنند. برای مثال صنعت گردشگری به شدت به خدمات شهری وابسته است زیرا از این طریق به راحتی می‌توان کسب و کارهایی که مربوط به گردشگری می‌شوند را بهبود داد؛ برای مثال: اطلاعات لازم درباره‌ی موزه‌ها و جاهای گردشگری در شهر یا نحوه‌ی رفتن به هر مکان با استفاده از وسایل نقلیه‌ی عمومی و … باعث می‌شود تا توریست‌ها بهتر بتوانند با شهر ارتباط برقرار کنند. به طور کلی، طراحی اپلیکیشن شهرداری باعث می‌شود تا به راحتی هر کسب و کاری که به طور مستقیم و غیرمستقیم با آن در ارتباط است، تحت تاثیر مثبت قرار بگیرد.

سفارش اپلیکیشن شهرداری آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن شهرداری حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن شهرداری اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن شهرداری دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن شهرداری برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های شهرداری آماده است که با صرف کمترین زمان و هزینه بتوانید برای ارائه خدمات به شهروندان اپلیکیشن شهرداری تهیه کنید مانند اپلیکیشن امکان شهرداری

3 گام تا ساخت اپلیکیشن شهرداری

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

سفارش اپلیکیشن شهرداری

همین حالا میتوانید اپلیکیشن شهرداری خود را سفارش دهید

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن شهرداری

می توانید محتوای موردنظرتان برای اپلیکیشن شهرداری را به اپلیکیشن اضافه کنید.

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن شهرداری

اپلیکیشن شهرداری شما آماده ی بهره برداری و انتشار است

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن شهرداری

 • مدیریت محتوای اپلیکیشن و اطلاعات جامع شهری
 • اطلاع رسانی های همایش ها و رویداد ها از طریق ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران
 • انتشار اخبار برای کاربران
 • مدیریت کاربران
 • دریافت درخواست های 137 کاربران و مدیریت درخواستها 
 • ارسال پیام به کاربران
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن شهرداری

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن شهرداری برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن حوزه شهرداری

طراحی اپلیکیشن شهرداری کارآفرینی و رفاه

طراحی اپلیکیشن شهرداری اداره حقوق و املاک

طراحی اپلیکیشن شهرداری روابط عمومی

طراحی اپلیکیشن شهرداری شرکت های تاکسیرانی

طراحی اپلیکیشن شهرداری شرکت های اتوبوسرانی

طراحی اپلیکیشن شهرداری بازرسی و ثبت شکایات

طراحی اپلیکیشن شهرداری سازمان آتش نشانی

طراحی اپلیکیشن شهرداری اداری و مالی

طراحی اپلیکیشن شهرداری حسابرسی

طراحی اپلیکیشن شهرداری عمران و شهرسازی

طراحی اپلیکیشن شهرداری پارکها و فضای سبز

طراحی اپلیکیشن شهرداری اختصاصی

طراحی اپلیکیشن شهرداری اختصاصی

شما به راحتی می‌توانید طراحی اپلیکیشن شهرداری خود را به برنامه‌نویسان حرفه‌ای مستقل یا به شرکت‌های مربوطه بسپارید. برای این کار باید مانند مورد قبل حتما هدف خود را تعیین کنید و خیلی صریح آنچه را که می‌خواهید با آن‌ها مطرح کنید. توجه کنید که اپلیکیشن‌های شهرداری معمولا چون خدمات شهری چندگانه را ارائه می‌دهند لازم است تا دارای فضای ساده‌ای باشند تا کاربر گیج نشود و بتواند به راحتی با آن اپلیکیشن ارتباط بگیرد؛ به همین دلیل حتما نمونه‌های قبلی شرکت‌های طراحی اپلیکیشن را ببینید و سپس کار خود را به آن‌ها بسپارید تا در انتهای کار به مشکلی برنخورید.

مراحل طراحی اپلیکیشن شهرداری اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن شهرداری اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل  ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 1772 8888-021 ) استفاده کنید. اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن شهرداری با اپلیکیشن ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن شهرداری شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن شهرداری چه مزیت های دارد؟

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

اطلاع رسانی به کاربران از طریق اپلیکیشن

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

معرفی جامع اماکن شهری و آشنایی بهتر کاربران

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

استفاده از نقشه برای سهولت مسیریابی

مزیت داشتن اپلیکیشن

ارتباط بهتر مردم با مسئولین برای مطرح کردن مشکلات

میزخدمات الکترونیک

میز خدمت الکترونیک

بخشی از طراحی اپلیکیشن شهرداری مربوط به خدمات شهری می‌باشد . ارائه ی خدمات الکترونیک و سامانه های شهری در اپلیکیشن شهرداری باعث می شود تا مردم با سامانه ها و خدمات الکترونیک شهرداری بهتر آشنا شده و از آن ها استفاده کنند .

ارائه ی خدمات الکترونیک  در اپلیکیشن باعث سهولت کار کاربران و افزایش رضایت آنها می شود. خدمات اپلیکیشن‌های شهرداری بستگی به گستره‌ی دیتابیس آن‌ها و توسعه‌ی خود اپلیکیشن دارد؛ برای مثال: اگر اپلیکیشن طراحی شده بسیار توسعه یافته باشد و از سیستم اطلاعات قوی برخوردار باشد، این امکان را می‌دهد تا چندین سازمان شهری را به یکدیگر وصل کنید و این اتصال باعث می‌شود تا شهروندان بتوانند به راحتی کارهای مربوطه‌ی خود مانند دریافت کارت ملی، انجام کارهای بانکی، خدمات مربوط به حمل و نقل و… را در کوتاه‌ترین زمان و به آسان‌ترین شیوه‌ انجام دهند.

ساخت اپلیکیشن شهرداری اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های شهرداری میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن شهرداری IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست طراحی اپلیکیشن شهرداری خود را به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن شهرداری

 تعریف‌ها و برداشت‌های مختلفی از گستره‌ی طراحی اپلیکیشن‌ شهرداری شده است اما در یک تعریف کلی و جامع همان است که گفتیم: هر اپلیکیشنی که خدمات شهری را پوشش بدهد از نقشه‌های مترو، برنامه‌های تاکسیرانی و مربوط به اتوبوس‌ها تا نقشه‌های مختلف ترافیکی و شهری، همه جزو طراحی اپلیکیشن شهرداری محسوب می‌شوند؛ البته باید توجه داشت که این اپلیکیشن‌ها با توجه به گستره‌ی تعیین شده برایشان ممکن است متفاوت تعریف شوند. به طور خاص تر، اپلیکیشن‌های شهرداری شامل آن دسته از اپلیکیشن‌هایی می‌شوند که اطلاعات مربوط به شهروندی و اطلاعات شهرداری مانند فایل‌ها و عکس‌ها را در اختیار افراد می‌گذارند. همچنین به اپلیکیشن‌هایی که برای شهرداری هر شهر و ناحیه طراحی می‌شود نیز اپلیکیشن‌ شهرداری می‌گویند و این برنامه‌ها بیشتر شامل معرفی همان سازمان به خصوص می‌شود و اطلاعیه‌ها، گزارش‌ها، مقاله‌ها و … همان سازمان را منتشر می‌کند.

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.