ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن ورزشی

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن ورزشی

ورزش و سلامت یکی از ضرورت‌های زندگی هر انسانی است. اگرچه، پیدا کردن مربی ورزشی که کاملاً از شیوه کار او راضی باشید، کار چندان ساده ای نیست. خوشبختانه، با پیشرفت تکنولوژی، صنعت ورزش نیز خود را با تکنولوژی وفق داده است. امروزه، اپلیکیشن‌های بسیاری موجود هستند که به خوبی نقش یک مربی ورزش را برای شما ایفا می‌کنند و دسترسی به آن‌ها برای همه آسان است.

 امروزه افراد زیادی از این اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنند و از طریق طراحی اپلیکیشن کسب درآمد می کنند. به همین دلیل، تنوع آنها نیز بیشتر و بیشتر شده است. با یک کلیک بر روی گوشی هوشمندتان، می‌توانید به راحتی انواع گوناگون این اپلیکیشن‌ها را ببینید و مورد مناسب خودتان را پیدا کنید.

زمان کافی برای رفتن به باشگاه رو نداری یا هزینه باشگاه برات به صرفه نیست؟

اپلیکیشن‌های ورزشی این امکان را در اختیار شما می‌گذارند که بدون نیاز به مراجعه حضوری به باشگاه، تمرینات ورزشی خود را ادامه دهید. مربی‌های ورزش و تناسب اندام می‌توانند با طراحی اپلیکیشن ورزشی، به صورت آنلاین با شاگردان خود در ارتباط باشند و آموزش‌های لازم را به خوبی به آنها ارائه دهند.

امکانات طراحی اپلیکیشن ورزشی

امکانات طراحی اپلیکیشن ورزشی
امکان معرفی کامل تجهیزات
امکانات طراحی اپلیکیشن ورزشی
امکان معرفی مربیان و استادان
امکان معرفی قهرمانان و مقام آوران
امکانات طراحی اپلیکیشن ورزشی
امکان ارائه تقویم باشگاه
امکان ارائه آخرین اخبار
امکان پرداخت اینترنتی شهریه
امکانات طراحی اپلیکیشن آموزشی
امکان آموزش کامل رشته ورزشی
امکان پشتیبانی از کاربران عمومی
Previous
Next

نمونه طراحی اپلیکیشن آموزشی

ایراکد طراح صدها اپلیکیشن اختصاصی، اپلیکیشن فروشگاهی، اپلیکیشن شرکتی و اپلیکیشن خدماتی در ایران و ۲۱ کشور دنیا می باشد. برای مشاهده نمونه کار های طراحی اپلیکیشن روی لینک زیر کلیک کنید.

طراحی اپلیکیشن ورزشی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

این روز‌ها با فراگیر شدن ویروس کرونا، تاثیر اپلیکیشن‌های ورزشی بر کسب و کارهای ورزشی بیش از پیش دیده می‌شود. بسیاری از باشگاه‌ها موقتاً فعالیت خود را متوقف کرده اند. حتی اگر باشگاه‌ها نیز شروع به کار کنند، بسیاری از افراد به خاطر رعایت اصول بهداشتی مایل به رفتن به باشگاه نیستند. بسیاری از مربیان ورزشی نیز به همین دلیل، کسب و کار و حرفه خود را از دست داده اند.

 اپلیکیشن‌های ورزشی این امکان را در اختیار شما می‌گذارند که بدون نیاز به مراجعه حضوری به باشگاه، تمرینات ورزشی خود را ادامه دهید. مربی‌های ورزش و تناسب اندام می‌توانند با طراحی اپلیکیشن ورزشی، به صورت آنلاین با شاگردان خود در ارتباط باشند و آموزش‌های لازم را به خوبی به آنها ارائه دهند.

 به صورت کلی نیز اپلیکیشن‌های ورزشی تاثیر بسیار گسترده ای بر کسب و کار‌های ورزشی دارند. یک مدیر باشگاه ورزشی می‌تواند با طراحی اپلیکیشن برای باشگاه خود، نظم بیشتری به باشگاه ببخشد. به این صورت که با استفاده از اپلیکیشن، این امکان را در اختیار اعضای باشگاه قرار بدهد که ساعات و روز‌های حضور در باشگاه را تنظیم کنند، مربی دلخواه خود را انتخاب کنند، پیشرفت خود را تحلیل نمایند، و… . بهره مندی از چنین امکاناتی، انگیزه بیشتری به اعضای باشگاه خواهد داد.

سفارش اپلیکیشن ورزشی آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن ورزشی حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن ورزشی حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن ورزشی دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن ورزشی برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های ورزشی آماده است که با صرف کمترین زمان و هزینه اخبار  را برای کاربران خود به اشتراک بگذارید.

3 گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

سفارش اپلیکیشن ورزشی

همین حالا میتوانید اپلیکیشن ورزشی خود را سفارش دهید

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

اضافه کردن محصولات به اپلیکیشن ورزشی

اضافه کردن محتوا و تمرینات ورزشی به اپلیکیشن ورزشی

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن ورزشی

اپلیکیشن ورزشی آماده ی انتشار و بهره برداری است

امکانات اپلیکیشن ورزشی

 • ارائه ی تمرینات روزانه به کاربران
 • دسته بندی تمرینات براساس سطح سختی و هدف از تمرین
 • ارتباط با کاربران و ارائه ی برنامه ورزشی 
 • ثبت فعالیت ها و تمرینات انجام شده در اپلیکیشن
 • محاسبه ی میزان کالری مورد نیاز تمرینات 
 • کنترل وضعیت قد ، وزن و میزان پیشرفت فرد 
 • ارائه ی برنامه های غذایی به ورزشکاران
 • ثبت نام و ورود کاربران
 • خرید پنل اشتراکی برای استفاده از محتوای اپلیکیشن
 • فروش دوره های ورزشی و تمرینات

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن ورزشی

 • مدیریت تمرینات و محتوای اپلیکیشن
 • ارسال پیام به کاربران و ورزشکاران
 • ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران
 • ایحاد بلاگ آموزشی برای ارائه ی محتوای آموزشی به کاربران
 •  مدیریت کاربران
 • مدیریت قیمت تمرینات ورزشی و پنل های اشتراکی برای کاربران
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن ورزشی

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن ورزشی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن مربی ورزشی

طراحی اپلیکیشن سالن های ورزشی

طراحی اپلیکیشن ورزشی پرورش اندام

طراحی اپلیکیشن آمادگی جسمانی

طراحی اپلیکیشن ورزشی فوتبال

طراحی اپلیکیشن ورزشی والیبال

طراحی اپلیکیشن ورزش در خانه

طراحی اپلیکیشن دفاع شخصی

طراحی اپلیکیشن پزشک ورزشی

طراحی اپلیکیشن تغذیه ورزشی

طراحی اپلیکیشن ورزش های رزمی

طراحی اپلیکیشن ورزشی شنا

طراحی اپلیکیشن ورزشی اختصاصی

اگر مایل هستید که طراحی اپلیکیشن ورزشی مورد نظر خود را به فرد دیگری بسپارید، ما به شما توصیه می‌کنیم که این کار را به تیمی‌ از متخصصان برنامه نویسی بسپارید. چرا که مسلماً طراحی یک اپلیکیشن ورزشی پیشرفته و کارآمد، از عهده یک فرد خارج است. بنابراین بهتر است که این کار را به تیمی‌ از برنامه نویسان حرفه ای بسپارید.

مراحل طراحی اپلیکیشن ورزشی اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن ورزشی اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل  ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 1772 8888-021) استفاده کنید. اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن ورزشی با اپلیکیشن ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن ورزشی شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن آموزشی چه مزیت های دارد؟

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

ارائه ی تمرینات ورزشی به صورت آنلاین برای کاربران

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

آموزش نحوه ی صحیح انجام تمرینات با محتوای چند رسانه ای

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

ارائه ی برنامه ی غذایی برای ورزشکاران

مزیت داشتن اپلیکیشن

محاسبه ی کالری مصرف شده در تمرینات ورزشی

ساخت اپلیکیشن ورزشی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های ورزشی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن ورزشی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن ورزشی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست طراحی اپلیکیشن ورزشی خود را به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن ورزشی

اپلیکیشن‌های ورزشی ، به طور کلی اپلیکیشن‌هایی هستند که ممکن است به یک یا چند مورد از اهداف زیر بپردازند:

 • ارائه تمرینات ورزشی به صورت آنلاین
 • آشنایی با باشگاه‌های ورزشی
 • اطلاع رسانی در مورد مسائل ورزشی مثل زمان مسابقات، زمان پخش برنامه‌های ورزشی، و یا اطلاع رسانی در مورد اخبار یک باشگاه ورزشی خاص.
 • ایجاد امکان ارتباط مجازی زنده بین مربی و شاگرد
 • ردیابی فعالیت‌های جسمی مثل اپلیکیشن‌های گام شمار و مسافت سنج.
 • مشاوره رژیم غذایی و کمک به تناسب اندام

امکانات و ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن ورزشی

اپلیکیشن‌های ورزشی از تنوع بسیاری برخوردار هستند. این اپلیکیشن‌ها هر کدام بسته به کاربرد خود، ویژگی‌ها و امکانات منحصر به فردی را ارائه می‌دهند.

1. تمرینات با شدت زیاد (HIIT)

اپلیکیشن‌های HIIT نوعی اپلیکیشن ورزشی هستند. این نوع اپلیکیشن‌ها تمریناتی شدید و کوتاه مدت (معمولا 10 دقیقه ای) ارائه می‌دهند. این نوع تمرینات اغلب انرژی بسیاری می‌طلبد و در زمانی کوتاه، مقدار بسیار زیادی کالری می‌سوزاند. این نوع اپلیکیشن‌های ورزشی بسیار موثر هستند اما در عین حال سطح خاصی از آمادگی را می‌طلبند. انجام تمرینات ورزشی چنین اپلیکیشن‌هایی، برای افرادی که به تازگی شروع به ورزش کرده اند توصیه نمی‌شود. این موضوع را به هنگام طراحی اپلیکیشن ورزشی خود، به یاد داشته باشید.

2.اپلیکیشن‌های ردیابی فعالیت

این نوع اپلیکیشن‌های ورزشی ممکن است یک نوع ورزش خاص، و یا چند نوع ورزش متعدد را پوشش دهند. برای مثال، اپلیکیشن‌های ردیابی فعالیت برای دوچرخه سواران ، دوندگان، و اپلیکیشن‌هایی که زمان و کیفیت ورزش شما را می‌سنجد، موجود هستند. این نوع اپلیکیشن‌ها، حرکات شما را تحت نظر می‌گیرند. برای مثال، می‌توانند دقیقا به شما بگویند که چه مسافتی را طی کرده اید، چه تعداد قدم‌هایی در طول مسیر برداشته اید، چه تعداد کالری سوزانده اید، و… .

اگر مایل هستید به طراحی اپلیکیشن ورزشی مخصوص ردیابی فعالیت بپردازید، فراموش نکنید که این نوع اپلیکیشن‌های اگر بر روی دستگاه‌های قابل پوشش نصب شوند، عملکرد بسیار بهتری خواهند داشت. بعضی از اپلیکیشن‌های ورزشی ردیابی فعالیت، جنبه‌های اجتماعی را نیز در اختیار کاربران می‌گذارند. برای مثال، ممکن است ، این گزینه را در اختیار شما قرار دهند که پیشرفت تان را در طول زمان با دیگران به اشتراک بگذارید. برخی از این اپلیکیشن‌ها، حتی به شما کمک می‌کنند که افراد دیگری که از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند و در همان مسیر شما در حال فعالیت هستند را پیدا کنید. به این صورت شما نه تنها با کمک این اپلیکیشن‌ها ورزش خواهید کرد، بلکه ممکن است یک یا چند همراه نیز برای خود پیدا کنید.

3. مربی شخصی یا اپلیکیشن استادیو

این نوع اپلیکیشن‌های ورزشی اغلب به خاطر نیازهای شخصی یک مربی خاص یا یک باشگاه ورزشی و مراجعه کنندگان آن، طراحی می‌شوند. این اپلیکیشن‌ها می‌توانند کاربرد‌های بسیار متفاوتی داشته باشند. برخی از آنها ممکن است مثل یک “نظم دهنده” عمل کنند. به این صورت که کاربر وارد آن می‌شود و ساعت تمرینات خود را ترتیب می‌دهد ، و یا این که یک تمرین از پیش ترتیب شده را لغو می‌کند . این نوع اپلیکیشن‌های ورزشی ، ممکن است در مورد اخبار جدید ورزشی یک باشگاه و یا یک مربی خاص نیز اطلاع رسانی کنند. 

قابلیت پخش زنده ویدیو، یکی از مهم ترین ویژگی‌های این اپلیکیشن‌ها است . اگر مایل به طراحی اپلیکیشن ورزشی خودتان هستید ، حتما این موضوع را در نظر بگیرید. این نوع اپلیکیشن‌های ورزشی، به شما اجازه می‌دهند که زمان تمرینات تان با مربی دلخواه خود را هماهنگ کنید. سپس در زمان هماهنگ شده، مربی به صورت زنده در تماس ویدیویی تمرینات شاگرد را می‌بیند. شاگرد نیز می‌تواند به صورت زنده مربی و آموزش‌های وی را ببیند.

4. اپلیکیشن‌های یوگا و مدیتیشن

اپلیکیشن‌های یوگا و مدیتیشن معمولا سطوح مختلفی را ارائه می‌دهند. کاربر می‌تواند با توجه به سطح آمادگی خود، سطح مناسب برای خود و برنامه تمرینات خود را انتخاب کند. این تمرینات اغلب روزانه هستند. بسیاری از اپلیکیشن‌های ورزشی یوگا و مدیتیشن، از یک یادآور نیز برخوردار هستند. به این معنی که در زمان مشخصی در روز، ساعت تمرین را به کاربر یادآوری می‌کنند. به این صورت می‌توان تضمین کرد که کاربر، تمرینات خود را فراموش نخواهد کرد.

گام‌های ساخت اپلیکیشن ورزشی

 • مرحله ورود

اگر مشتاق هستید که گام‌های طراحی اپلیکیشن ورزشی را بیاموزید، توجه کنید که این نوع اپلیکیشن‌ها سطح بالایی از شخصی سازی را می‌طلبند. به همین دلیل، حتما باید از امکان ساخت حساب کاربری شخصی، برخوردار باشد. بسیاری از اپلیکیشن‌های ورزشی به کاربران این اجازه را می‌دهند که از طریق حساب کاربری تان در صفحات مجازی، مثل فیسبوک، جیمیل، اینستاگرام، توییتر یا … وارد شوند. همچنین این امکان را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهند که از طریق ایمیل، ثبت نام کنند. اگر شما نیز می‌خواهید به طراحی اپلیکیشن ورزشی بپردازید، حتما تمام این امکانات را در اختیار کاربران تان قرار دهید.

 • شخصی سازی حساب کاربری

برای طراحی اپلیکیشن ورزشی، توجه کنید که اپلیکیشن شما باید به گونه ای طراحی شود که کاربران بتوانند برخی از اطلاعات خود را به هنگام ساخت حساب کاربری وارد کنند. همچنین باید بتوانند که در صورت تمایل  برخی از اطلاعاتشان را بعداً از طریق “تنظیمات”، تغییر دهند و یا وارد کنند. برای مثال آنها باید بتوانند که عکسی برای حساب کاربری خود انتخاب کنند. این عکس را می‌توانند در همان لحظه بگیرند، و یا این که از میان عکس‌های موجود در گالری خود انتخاب کنند.

 • تطابق با دستگاه‌های گوناگون

هنگامی‌ که به طراحی اپلیکیشن ورزشی می‌پردازید، حتما توجه کنید که اپلیکیشن شما باید قابلیت تطابق با دستگاه‌های گوناگون را داشته باشد. هرچه اپلیکیشن شما قابلیت تطابق با اپلیکیشن‌های بیشتری را داشته باشد، تعداد افراد بیشتری می‌توانند از آن استفاده کنند.

 • ردیابی فعالیت کاربران

بسیاری از اپلیکیشن‌های ورزشی، می‌توانند فعالیت‌های جسمی کاربران را ردیابی کنند. برای مثال تعداد قدم‌های آنها، کالری‌هایی که می‌سوزانند، و … را ردیابی کنند. این ویژگی نیز یکی از ویژگی‌های بسیار کاربردی اپلیکیشن‌های ورزشی است.

 • موقعیت جغرافیایی

به وسیله این ویژگی، کاربر می‌تواند مسیر‌های پیاده روی مورد نظر خود را علامت گزاری کند، موقعیت جغرافیایی فعلی خود را ارزیابی نماید، و تمریناتش را ضبط کند.

 • یادآورها

مهم ترین چیز در ورزش، استمرار است. کافی است تنها چند جلسه تمرینات خود را فراموش کنید و یا پشت گوش بیندازید تا تناسب اندام تان به هم بخورد. به همین دلیل، یادآورها و یا همان “نوتیفیکیشن‌ها”، یکی از ویژگی‌های بسیار مهم اپلیکیشن‌های ورزشی محسوب می‌شوند. البته به هنگام طراحی اپلیکیشن ورزشی، باید توجه کنید که این یادآور‌ها نباید اذیت کننده باشند و یا برای کاربران مزاحمتی ایجاد کنند. کاربر باید این امکان را داشته باشد که در زمان‌هایی که حال خوشی ندارد و یا این که سرش بسیار شلوغ است، یادآور‌ها را به دلخواه خود تنظیم کند.

 • تنظیمات هدف

این ویژگی، یکی از مهم ترین ویژگی‌های اپلیکیشن‌های ورزشی، به خصوص اپلیکیشن‌های ردیابی فعالیت جسمی، است. باید این امکان را در اختیار کاربران تان قرار دهید که در مورد فعالیت‌های ورزشی خود، برنامه ریزی کنند. اپلیکیشن شما باید به گونه ای طراحی شود که کاربران بتوانند برای خود هدفی به دلخواه خودشان انتخاب کنند، و مستمراً پیشرفت کنند و عملکرد خود را بهبود بخشند.

 • تمرینات ورزشی

تمرینات ورزشی ارائه شده در هر اپلیکیشن، می‌تواند بسته به نوع آن اپلیکیشن متغیر باشد. بیشتر اپلیکیشن‌های ورزشی به کاربران اجازه می‌دهد که تمرینات دلخواه خود را ایجاد کنند، و یا از تمرینات موجود در برنامه استفاده کنند.

 • تنظیمات

منوی تنظیمات، یکی از مهم ترین بخش‌های هر اپلیکیشنی است. چرا که از طریق این منو، کاربر می‌تواند اپلیکیشن را به دلخواه خود تنظیم کند و آن را با علایق و شرایط خود، تطبیق دهد. به همین دلیل، منوی تنظیمات شما باید  جامع و کامل باشد. زمانی که به طراحی اپلیکیشن ورزشی خود می‌پردازید، به یاد داشته باشید که کلید موفقیت یک اپلیکیشن ورزشی، مشارکت و انگیزه کاربران است. برای این که مشارکت کاربران را کسب کنید، باید تصور دقیقی از نحوه کار اپلیکیشن، عملکرد ورزشی خود کاربر، و تحلیل پیشرفت او در اختیارش بگذارید. به همین دلیل، باید تحلیلات و گزارش‌های زیادی را به کاربران خود ارائه دهید.  

یک اپلیکیشن ورزشی مخصوص باشگاه، می‌تواند در پیشرفت عملکرد باشگاه شما بسیار موثر باشد. در این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند اخبار جدید مربوط به باشگاه را مشاهده کنند، در باشگاه ثبت نام کنند، ساعات حضور در باشگاه را از پیش تعیین کنند، و مربی دلخواه خود را انتخاب کنند. البته اپلیکیشن شما می‌تواند بنا به درخواست تان، ویژگی‌های دیگری نیز داشته باشد.

نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

امکانات طراحی اپلیکیشن ورزشی چیست؟

برای اپلیکیشن های ورزشی امکانات متعددی را می توان در نظر گرفت 

ارائه ی تمرینات روزانه به کاربران ، دسته بندی تمرینات براساس سطح سختی و هدف از تمرین ، ارتباط با کاربران و ارائه ی برنامه ورزشی ، ثبت فعالیت ها و تمرینات انجام شده در اپلیکیشن ، محاسبه ی میزان کالری مورد نیاز تمرینات

سرویس پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

سرویس پوش نوتیفیکیشن برای اپلیکیشن باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود .با این سرویس شما می توانید اطلاع رسانی ها و اعلان هایی که قصد دارید برای کاربران ارسال کنید از طریق پوش نوتیفیکیش به کاربران ارسال کنید.

چرا Iracode را برای طراحی اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی و چند فروشگاهی میزند . کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبای خود میتوانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند. طراحی اپلیکیشن های اختصاصی به همراه اپ های چند فروشندگی از تخصص های ایراکد در این زمینه میباشد. 

ویژگی های یک اپلیکیشن ورزشی خوب چیست؟

داشتن برخی از ویژگی ها برای اپلیکیشن ورزشی می تواند باعث شود تا اپلیکیشن شما از سایر اپلیکیشن های ورزشی متمایز شود و کاربران حس بهتری نسبت به اپلیکیشن داشته باشند.

برخی از این ویژگی ها :

قابلیت ثبت نام و ورود کاربران ، رابط کاربری آسان و جذاب برای اپلیکیشن ،یادآور ها برای تمرینات مستمر کاربران ، اطلاع رسانی از طریق ارسال نوتیفیکیشن به کاربران و …

اپلیکیشن ورزشی برای چه مشاغلی مناسب است؟

یک اپلیکیشن ورزشی مخصوص باشگاه، می‌تواند در پیشرفت عملکرد باشگاه شما بسیار موثر باشد. در این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند اخبار جدید مربوط به باشگاه را مشاهده کنند، در باشگاه ثبت نام کنند، ساعات حضور در باشگاه را از پیش تعیین کنند، و مربی دلخواه خود را انتخاب کنند. البته اپلیکیشن شما می‌تواند بنا به درخواست تان، ویژگی‌های دیگری نیز داشته باشد.

مربیان ورزشی نیز می‌توانند از طریق  طراحی اپلیکیشن ورزشی، به صورت آنلاین کار کنند. چنین امکانی به خصوص در موقعیت فعلی که جهان درگیر ویروس کرونا است، می‌تواند بسیار مفید باشد. چرا که با استفاده از این اپلیکیشن‌ها، دیگر نیازی به نگرانی در مورد بسته شدن باشگاه‌ها نیست.