ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن گردشگری

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن گردشگری

اپلیکیشن های تلفن همراه بسیار متنوع بوده و هر روز بر تعداد این اپ ها افزوده می شود. برخی به سرعت رشد کرده و برخی شکست می خورند. کارآمد بودن برنامه می تواند مهم ترین عامل موفقیت در طراحی اپلیکیشن می باشد. طراحی اپلیکیشن گردشگری یک انتخاب هوشمندانه و جذاب است. تعداد اپ های گردشگری کم نیستند اما به نظر می رسد در صورتی که یک اپ جذاب و مناسب طراحی کنید می تواند توجهات بسیاری را به خود جلب کند.

طراحی اپلیکیشن گردشگری و طراحی سایت گردشگری مستلزم شناخت بالا از جغرافیا و اطلاعات کامل از اماکن تفرحی، زیارتی، تاریخی و… می باشد. قبل از اقدام به طراحی و ساخت ، تمامی این اطلاعات را جمع آوری و دسته بندی کنید. هرچه اطلاعات و داده های بیشتری داشته باشید اپ شما کامل تر خواهد بود.

تا حالا شده توی مسافرت دنبال آدرس باشی و مسیر ها رو اشتباه بری؟

یکی از مهم ترین امکاناتی که در اپلیکیشن های گردشگری وجود دارد قابلیت نقشه و مسیریابی است که به کمک آن گردشگران و توریستهایی که از شهر بازدید می کنند ، آسان تر مقصد خود را پیدا کنند.

طراحی اپلیکیشن گردشگری چه تاثیری بر کسب و کار داد؟

تلفن های همراه هوشمند به عضوی غیر قابل حذف در زندگی های امروزی تبدیل شده است. سرمایه گذاری در اپ ها اگر به درستی صورت گیرد می تواند سودآوری بالایی داشته باشد. بسیاری از افراد و موسساتی که در تورها و گردشگری فعالیت دارند با طراحی اپلیکیشن گردشگری، تعداد کاربران جمعی خود را افزایش داده و از هر مکانی می توانند جذب توریست کنند.

اگر خود را با روش های امروزی و دنیای مجازی همسو نکنید به سرعت کنار گذاشته خواهید شد. نمی توان تاثیر اینترنت در زندگی مردم را نادیده گرفت و بخش اعظمی از این افراد از طریق تلفن های همراه خود به اینترنت دسترسی دارند و یا ترجیح می دهند از این راه آنلاین شوند. با سفارش طراحی اپلیکیشن برای موسسه خود ، قطعا مشتریان بیشتری نیز خواهید داشت.

سفارش اپلیکیشن گردشگری آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن گردشگری حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن گردشگری اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن گردشگری دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن گردشگری برای خود شوید ، یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های گردشگری آماده است که با صرف کمترین زمان بتوانید اپلیکیشن گردشگری خود را راه اندازی کنید و از این طریق کسب درآمد کنید یا کسب و کار خود را گسترش دهید.

3 گام تا ساخت اپلیکیشن گردشگری

1

سفارش اپلیکیشن گردشگری

همین حالا میتوانید اپلیکیشن گردشگری خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

2

اضافه کردن محتوابه اپلیکیشن

اطلاعات و محتوای لازم را به اپلیکیشن اضافه کنید.

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن گردشگری

اپلیکیشن گردشگری شما آماده ی بهره برداری و انتشار است.

Device Slider

امکانات اپلیکیشن گردشگری

 • مشاهده ی اماکن گردشگری
 • مشاهده ی رستوران ها ، هتل ها و پمپ بنزین ها
 • افزودن نظر و امتیاز برای هر مکان
 • فیلتر ، دسته بندی و جستجو
 • مشاهده ی تمامی اماکن با جزییات و نمایش در نقشه 
 • قابلیت نقشه و مسیریابی
 • دستیار صوتی برای مسیریابی
 • رزرو آنلاین بلیط اتوبوس ، هواپیما و قطار
 • رزرو آنلاین هتل و رستوران 

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن گردشگری

 • اضافه کردن مکان جدید همراه با جزییات نمایش مکان
 • افزودن به دیتابیس و محتوای اپلیکیشن
 • مدیریت کاربران 
 • ارسال اعلان برای کارکنان
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن گردشگری

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن گردشگری برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن گردشگری آژانس های مسافرتی

طراحی اپلیکیشن تورهای گردشگری

طراحی اپلیکیشن گردشگری اتوبوسرانی

طراحی اپلیکیشن گردشگری شرکتهای هواپیمایی

طراحی اپلیکیشن گردشگری فروش بلیط قطار

طراحی اپلیکیشن گردشگری هتل

طراحی اپلیکیشن گردشگری رستوران ها

طراحی اپلیکیشن گردشگری بازاریان

طراحی اپلیکیشن گردشگری راهنمای موزه

طراحی اپلیکیشن گردشگری عکاسان

طراحی اپلیکیشن گردشگری اختصاصی

ممکن است که خود مهارت هایی در طراحی اپلیکیشن داشته باشید و یا بخواهید از اپلیکیشن های اپ ساز در این زمینه کمک بگیرید. اما اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن گردشگری حرفه ای هستید و می خواهید که برایتان سودآور باشد بهتر است این کار را به متخصص آن بسپارید. این افراد تجربه های فراوانی داشته و می توانند برنامه ای بدون نقص برایتان طراحی و بسازند.

بررسی کنید که چه میزان داده دارید، اپ طراحی شده، می خواهید برای چه سیستم عامل هایی باشد و چند برنامه مخصوص کاربران متفاوت می خواهید طراحی کنید. تمامی موارد را با جزئیات در اختیار برنامه نویس خود بگذارید و اپلیکیشن کاملی را از آن ها بخواهید.

 

مراحل طراحی اپلیکیشن گردشگری اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن گردشگری اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل  ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن گردشگری با اپلیکیشن ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن گردشگری شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن گردشگری چه مزیت های دارد؟

1

معرفی بهتر اماکن گردشگری برای توریست ها

2

مسیریابی آسان برای گردشگران و جذب بیش تر توریست

3

رزرو آنلاین هتل برای گردشگران

4

مشاهده ی لیست رستوران و نظرات کاربران وتصمیم گیری بهتر

5

دسترسی آسان به تمامی ابزارهای لازم برای مسافرت ، رزرو بلیط ، رزرو هتل و ...

هزینه طراحی اپلیکیشن گردشگری

هزینه طراحی اپلیکیشن گردشگری بر اساس نیاز های شما برای اپلیکیشن تعیین میشود و درصورت کارهای اضافی که بر روی اپلیکیشن پیاده میشود هزینه جدایی از هزینه اپلیکیشن در نظر گرفته میشود.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

رزرو آنلاین

اپلیکیشن های گردشگری کمک بزرگی به پیدا کردن مقصد بعدی گردشگران  و راه رسیدن به آن خواهد بود.یکی از امکاناتی که برای اپلیکیشن های گردشگری می تواند مفید و کاربردی باشد رزرو آنلاین است . شما می توانید  امکان رزرو بلیط هواپیما ، اتویوس و قطار را در اپلیکیشن خود قرار دهید تا کاربرانآسان تر به مقصد خود مسافرت کنند .
در طول سفر ،  اپلیکیشن گردشگری  با قابلیت رزرو هتل ها ، رستوران ها و … باعث رضایت بیش تر کاربران شده و آنها را به استفاده از هر ابزار جانبی بی نیاز می کند. 

ساخت اپلیکیشن گردشگری اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می توانید از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های گردشگری میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن گردشگری IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن گردشگری iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست طراحی اپلیکیشن گردشگری خود را به ما بسپارید.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مسیریابی آنلاین

آسان سرویس

اداره عشایری

طراحی اپلیکیشن گردشگری چیست؟

طراحی اپلیکیشن گردشگری می تواند به روش های مختلف با اهداف گوناگون شکل بگیرد. نمونه ای از اپ های گردشگری هستند که برای تابستان طراحی شده اند. در واقع می توان برنامه هایی طراحی کرد که برای فصول خاصی از سال ساخته شده باشند و یا مربوط به گردشگری یک شهر، یک کشور و یا جهانی باشند. برای طراحی اپلیکیشن گردشگری دست بازی داشته و تنوع در ساخت بسیار بالا می باشد. اینکه کدام یک را انتخاب می کنید به هدف و انتظاری که از اپ خود دارید بر می گردد.

مردم ایران بسیار اهل سفر بوده و سالانه زیاد به آن می پردازند بنابراین طبیعی است که بخواهند از مکان های جدید بیشتری بازدید کنند. این اپلیکیشن های گردشگری کمک بزرگی به پیدا کردن مقصد بعدی آن ها و راه رسیدن به آن خواهد بود. حتی می توان اپ را دسته بندی کرده و با توجه به فصل مکان های مناسب را به کاربر پیشنهاد کرد.

 

گام های ساخت طراحی اپلیکیشن گردشگری

گام نخست اندیشه است. داشتن یک اندیشه درست و ایده ای نوآورانه اولین گامی است که در هر کار باید بردارید. بعد از آن هدف خود را مشخص کنید. از  طراحی اپلیکیشن گردشگری چه انتظاری دارید؟ چه میزان وقت و هزینه برای آن می خواهید صرف کنید و چه میزان بازدهی از آن انتظار دارید.

بعد از مشخص کردن ایده باید به ساخت و طراحی بپردازید. تم و صفحه اولیه آن را طراحی و امکانات را در آن بگنجانید. کارکرد آسانی برای اپ خود در نظر بگیریدصفحه اصلی اولین صفحه نمایشی است که کاربران هنگام ورود به اپ آن را می بینند بنابراین از نظر ظاهری و فنی از مهم ترین قسمت و ویژگی برنامه شما می باشد.

نامی که برای اپلیکیشن انتخاب می کنید از اهمیت بسیار بالایی برخودار است. نام برنامه باید جدید، خلاقانه و مرتبط باشد. اگر اسمی را انتخاب کنید که با گردشگری ارتباطی نداشته باشد در پیدا کردن اولیه برنامه شما برای مخاطبین سخت خواهد بود. نام، معرف شما به سراسر جهان است بنابراین برای آن به اندازه کافی وقت بگذارید.

اگر از آژانس های توریستی بوده و می خواهید طراحی اپلیکیشن گردشگری موسسه خود را راه اندازی کنید. حتما امکانات رفاهی و آفرها را نیز در اپ خود لحاظ کنید. زمانی که طراحی و ساخت برنامه به پایان رسید آن را آزموده و خطاهای احتمالی را شناسایی کنید.

برای موفقیت در میان این همه اپلیکیشن موجود در بازار نیاز مبرم به تبلیغات دارید. در تبلیغات نباید عجله و یا از روش های قدیمی استفاده کرد. یک ایده برای معرفی و تبلیغ اپ خود در نظر بگیرید. همچنین نیاز است تا برای تبلیغات موثر هزینه کنید.

امکانات طراحی اپلیکیشن گردشگری

امکان ساخت پروفایل و گزینش را نیز فراهم کنید. بگذارید افراد با توجه به علاقه ای که برای مسافرت دارند گزینه های دلخواه خود را انتخاب و در میان آن ها به انتخاب مقصد خود بپردازند. حتما امکان جستجو و محدود کردن را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال به کاربر اجازه بدهید که اگر به دنبال مکان های گردشگری شیراز است تنها در آن شهر به گشتن در برنامه بپردازند. در غیر صورت کاربر سردرگم شده و از گشتن ساعت ها در اپ شما خسته و آن را کنار خواهد گذاشت.

تصاویر در طراحی اپلیکیشن گردشگری نقش اصلی را ایفا می کنند. از تصاویر با کیفیت و متنوع برای معرفی اماکن استفاده کنید. اگر عکس ها جذاب باشند در جذب کاربر به شدت تاثیر گذار خواهد بود. می توانید از فیلم ها و ویدئوها نیز استفاده کنید. طبیعت بکر را با فیلم های حرفه ای به تصویر بکشید و کاربران را علاقه مند کنید. نقشه نیز در اپ خود بگنجانید تا کاربران به راحتی به مقصد برسند همچنین اگر بتوانید شرایط آب و هوایی را نیز در طراحی اپلیکیشن گردشگری خود در نظر بگیرید به محبوب شدن برنامه کمک بزرگی خواهد کرد.

کاربران ترجیح می دهند یک پکیج کامل به صورت یکجا در تلفن همراه خود داشته باشند. لذا هرچه برنامه شما کامل تر بوده و امکانات بیشتری داشته باشد کاربران فعال بیشتری نیز خواهد داشت. اگر به معرفی شهری برای گردشگری می پردازید حتما اطلاعاتی از اقامتگاه ها، رستوران ها، پارکینگ ها و دیگر گزینه های رفاهی این چنینی نیز در اختیار کاربران قرار دهید

ویژگی های محصول طراحی اپلیکیشن گردشگری

مهم ترین ویژگی که یک اپلیکیشن باید داشته باشد عملکرد بدون نقص و مشکل است. کوچکترین ایرادی در عملکرد اعتماد دیگران را از شما صلب کرده و موجب شکست حتمی شما می شود. بنابراین بعد از طراحی اپلیکیشن گردشگری از تمامی جوانب آن را سنجیده تا کامل باشد. عملکرد راحت و آسان نیز از دیگر ویژگی هایی است که اپ شما باید داشته باشد. برنامه را طوری طراحی کنید که کارکردن با آن برای عموم راحت باشد.

برای بهتر شدن اپ خود می توانید قابلیت نظرات، پیشنهادات و انتقادات را نیز اضافه کنید که کاربران بتوانند با شما در ارتباط بوده و نظرات خود را عنوان کنند. یک قابلیت جذاب دیگر که در اپلیکیشن شما با استقبال روبرو خواهد شد معرفی صنایع دستی و سوغات هر شهر است. حتی می توان با اضافه کردن امکان خرید برای کاربران به صورت آنلاین آن ها در این امر نیز یاری کرد.

طراحی اپلیکیشن گردشگری برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن گردشگری برای آژانس های مسافرتی و توریستی بسیار مناسب بوده و می تواند سودآوری خوبی به همراه داشته باشد. همچنین برای دیگر مشاغلی که به جذب توریست می پردازند و یا حتی شهرداری های هر استان نیز می توانند برای معرفی و جذب گردشگر بیشتر به شهر و استان خود نیز اقدام به طراحی اپلیکیشن گردشگری کنند.

از آنجایی که گردشگری یک صنعت می باشد مشاغل بسیاری را تحت تاثیر خود دارد. طراحی اپلیکیشن گردشگری برای مشاغلی چون تور لیدری، فروشندگان و برگزارکنندگان تورهای تفریحی، هتل دارها، بازاریابان، آژانس های هواپیمایی، استادان، نویسندگان و دانشجویان رشته گردشگری نیز مناسب است.

با طراحی یک اپ کاربردی و کامل تحولی در این صنعت ایجاد کنید.

 

نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

اپلیکیشن گردشگری حرفه ای چه امکاناتی می تواند داشته باشد؟

برای اپلیکیشن گردشگری حرفه ای می توانید امکاناتی را در نظر بگیرید که باعث جذب و ماندگاری مخاطبان شود.

برای کاربران امکان ایجاد پروفایل را فراهم کنید تا کاربران بتوانند در اپلیکیشن شما فعالیت کنند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند. نقشه را در اپلیکیشن خود بگنجانید و امکان جستجو و محدود کردن مکان برروی نقشه  را برای راحتی انتخاب مقصد در اپلیکیشن در نظر بگیرید.اگر بتوانید شرایط آب و هوایی را نیز در طراحی اپلیکیشن گردشگری خود بگنجانید به محبوب شدن اپلیکیشن کمک زیادی می کند.

سرویس پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

سرویس پوش نوتیفیکیشن برای اپلیکیشن باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود .با این سرویس شما می توانید اطلاغ رسانی ها و اعلان هایی که قصد دارید برای کاربران ارسال کنید از طریق پوش نوتیفیکیش به کاربران ارسال کنید.

چرا Iracode را برای طراحی اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی و چند فروشگاهی میزند . کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبای خود میتوانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند. طراحی اپلیکیشن های اختصاصی به همراه اپ های چند فروشندگی از تخصص های ایراکد در این زمینه میباشد. 

ویژگی های یک اپلیکیشن گردشگری خوب چیست؟

مهم ترین ویژگی که یک اپلیکیشن باید داشته باشد عملکرد بدون نقص و مشکل است. کوچکترین ایرادی در عملکرد ، اعتماد دیگران را از شما صلب کرده و موجب شکست حتمی شما می شود.

عملکرد راحت و آسان نیز از دیگر ویژگی هایی است که اپ شما باید داشته باشد. برنامه را طوری طراحی کنید که کار کردن با آن برای عموم راحت باشد.برای بهتر شدن اپ خود می توانید قابلیت نظرات، پیشنهادات و انتقادات را نیز اضافه کنید که کاربران بتوانند با شما در ارتباط بوده و نظرات خود را عنوان کنند. یک قابلیت جذاب دیگر که در اپلیکیشن شما با استقبال روبرو خواهد شد معرفی صنایع دستی و سوغات هر شهر است. حتی می توان با اضافه کردن امکان خرید برای کاربران به صورت آنلاین آن ها در این امر نیز یاری کرد.

اپلیکیشن گردشگری برای چه مشاغلی مناسب است؟

با وجود تمامی مزیت هایی که در رابطه با داشتن اپلیکیشن فروشگاهی گفتیم، ولی هر کسب و کاری نیاز به یک اپلیکیشن ندارد و ساخت اپلیکیشن برای بعضی کسب و کارها، اتلاف وقت و هزینه است و با موفقیت همراه نخواهد بود. تنها در صورتی اقدام به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای شغل خود نمایید که خدمات یا محصولات شما کاملا عمومی و غیرتخصصی بوده و ممکن است یک کاربر معمولی، بارها در طی یک سال، به آن ها نیازمند شود.

برای مثال، کمتر کاربری پیدا می شود تا اپلیکیشن یک فروشگاه محصولات سرویس بهداشتی و لوله کشی را روی گوشی اش نصب کند، زیرا ممکن است در طول زندگی اش تنها چند بار به آن نیاز پیدا کند. اکثر افراد دوست ندارند تعداد زیادی اپلیکیشن غیرضروری روی گوشی خود داشته باشند و این مسئله کاملا قابل درک است.

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی اپلیکیشن گردشگری

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737 

            021-88881772 

 • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید