ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در ایران

بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن در سال 1400

شما هم قبول دارید که امروزه برای هر چیزی یک اپلیکیشن وجود دارد؟ از بازی و سرگرمی گرفته تا کاربردی ترین مسائل که برای آنها اپلیکیشن های خوب و قدرتمندی طراحی و پیاده سازی شده اند؟ به عنوان مثال شما میخواهید سفر بروید، از همان ابتدای تصمیم گیری برای سفر میتوانید با اپلیکیشن ها جلو رفته و قدم به قدم به هدف خود نزدیکتر شوید. از نقشه های راه گرفته تا تعمیرگاه ها و رستوران ها و مراکز تفریحی و زیارتی را با انواع اپلیکیشن ها میتوانید شناسایی و اقامت گزینید.

با ما همراه باشید تا بهترین شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن را بهتر بشناسید تا اگر قصد سفارش اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار خود را دارید با اطمینان خاطر بیشتری گام بردارید. 

#1

شرکت طراحی اپلیکیشن ایراکد

4.5/5

شرکت برنامه نویسی ایراکد یکی از بهترین شرکتهای طراحی اپلیکیشن در ایران میباشد که تا کنون موفق به ساخت اپلیکیشن اختصاصی برای فروشگاه ها و سازمان ها و ارگان ها شده است. این شرکت برای طراحی اپلیکیشن های موبایل بر روی پلتفرم های مختلف از ابزارهای مربوط بهره میبرد. همچنین با طراحی منعطف و کاربر پسند و مطابق با استانداردهای جهانی با جدیدترین طراحی های دنیا همراه با کد نویسی اصولی و بهینه، امکان پشتیبانی و توسعه نرم افزار را متناسب با توسعه کسب و کار شما فراهم می آورد. تیم شرکت ایراکد با متخصصانی در این زمینه میتواند پاسخگوی نیازهای افرادی باشد که برای رفع نیاز خود به اپ های موبایل روی می آورند. اگر ایده ای در ذهن خود دارید تیم ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، رویای شما را به واقعیت تبدیل میکنند.

ویژگی های اپ های طراحی شده توسط شرکت ایراکد:

نمونه کارها

#2

ویستا اپ

4.5/5

تیم ویستا، یکی دیگر از بهترین شرکتهای ساخت اپ موبایل با ارائه بروز ترین متد کدنویسی و طراحی، اقدام به طراحی اپلیکیشن اندروید و همینطور طراحی اپلیکیشن ios با بهترین تعرفه و کیفیت کرده است. تمام اپلیکیشن‌ها با درنظر گرفتن طراحی وبسایت حرفه ای کد زنی شده است. اپلیکیشن و وبسایت به یکدیگر بصورت آنلاین متصل و همگام هستند. تمام اپلیکیشن های طراحی شده در ویستا بصورت Responsive بوده و در تمام تبلت ها و گوشی های همراه بصورت صحیح نمایش داده می شود.

زبان برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن اندروید به صورت Native و با زبان Java SE برنامه نویسی شده است. همچنین زبان برنامه نویسی اپلیکیشن IOS با Swift بوده و مطابق با آخرین تغییرات و بروز رسانی ایجاد شده، تمام اطلاعات بصورت کاملا هش شده اعمال می شوند و امنیت آن بصورت کامل تضمین می شود.

ویژگی های اپ های طراحی شده توسط شرکت ویستا:

نمونه کارها

#3

شرکت سه سوت وب

4.5/5

شرکت طراحی اپلیکیشن سه سوت وب با سال ها تجربه در زمینه ی طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت جزء بهترین های طراح سایت و اپلیکیشن می باشد. سه سوت و با متخصصان و برنامه نویسان حرفه ای در طراحی اپلیکیشن اندروید و ios سرامد است. برای سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل در تهران و کرج و سراسر دنیا می توانید با مشاوران ما در سه سوت وب تماس گرفته یا با مشاهده ی وب سایت از تعرفه های طراحی اپلیکیشن آگاهی یابید.

امکانات طراحی اپلیکیشن سه سوت وب:

نمونه کارها

#4

شرکت تابان شهر

4.5/5

تابان شهر حاصل یک تفکر از مجموعه ای خلاق بوده که از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و بازاریابی دیجیتالی در عرصه تجارت بین المللی شروع نموده است و تا به امروز توانسته استوار و ثابت قدم باقی بماند.تیم تابان شهر به گونه ای طراحی اپلیکیشن را انجام می دهد که این اپ ها سازگار با نسخه 6 به بالای اندروید خواهند بود. همچنین با آپدیت و بروزرسانی نسخه های جدید، اپ طراحی شده نیز به روز رسانی می شود. همین موضوع این شرکت را به یکی از بهترین شرکتهای ساخت اپ تبدیل کرده است. 

امکانات طراحی اپلیکیشن تابان شهر:

نمونه کارها

#5

سامانه بلوط

4.5/5

این شرکت در شعار سایت، خود را به عنوان قدرتمند ترین شرکت در زمینه ی طراحی و ساخت اپلیکیشن و برنامه های اندروید و ios در کل ایران معرفی کرده است. اگر بخواهیم از حق نگذریم جزء شرکت های به نام در این حوزه نیز میتوان به این شرکت اشاره نمود. که از نظر کیفیت کارهایشان حرفی برای گفتن دارند.

امکانات طراحی اپلیکیشن سامانه بلوط:

نمونه کارها

#6

رهام وب

4.5/5

ازدیگر شرکت های برتر در زمینه ی طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل رهام وب میباشد. که با دیدن نمونه کارهای این شرکت میتوانید به کیفیت کارهایشان پی برده و به آنها اعتماد کنید. این شرکت در زمینه ی اپلیکیشن موبایل با سابقه تر و با تجربه تر از طراحی سایت و سئو میباشد. به همین دلیل اعتماد به این شرکت ها راحت تر انجام میشود.

ویژگی های اپ های طراحی شده توسط این شرکت به شرح زیر میباشد:

نمونه کارها

#7

اپ بساز

4.5/5

اپ بساز یکی دیگر از شرکت هایی است که در زمینه طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی فعالیت میکند. از آنجا که این استارتاپ متشکل از تیمی جوان و خلاق میباشد به صورت تخصصی در حوزه فروشگاهی فعالیت میکند. 

ویژگی های اپ های طراحی شده توسط این شرکت به شرح زیر میباشد:

نمونه کارها

#8

باشگاه اپ

4.5/5

باشگاه اپلیکیشن از دیگر شرکت ها و سایت هایی است که با شعار طراحی اپلیکیشن های پولساز خدمات خود را ارائه میدهد. از آنجا که این سایت در سال 1399 طراحی و توسعه یافته است جزئی از شرکت های نو پا به حساب آمده ولی با توجه به حساسیت هایی که برای طراحی به خرج داده میتوان گفت که نمونه کارهای قوی را برتای خود رقم زده است.

ویژگی های اپ های طراحی شده توسط این شرکت به شرح زیر میباشد:

نمونه کارها

ایراکد برترین شرکت طراحی اپلیکیشن

امروزه پیدا کردن بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن یکی از مشکلات اساسی می باشد. آیا شما در جستجوی یک شرکت متبحر و خارق العاده در زمینه طراحی اپلیکیشن هستید که مسیرتان را برای رسید به اهدافتان هموار نماید؟ آیا کیفیت در طراحی و ساخت اپلیکیشن برای شما مهم است؟ آیا میخواهید اپلیکیشن شما براساس تکنولوژی ها روز دنیا توسعه یابد؟
اگر پاسخ شما به این پرسش ها مثبت است، بدون شک ایراکد بهترین شرکت برنامه نویسی ، شایسته ترین گزینه پیش روی شماست. برای ایراکد که بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن است، تفاوتی ندارد که شما قصد داشته باشید یک اپلیکیشن را برای اداره، فروشگاه، بیمارستان و یا هر کسب و کار کوچک و بزرگ دیگری تهیه نمایید. ایراکد به واسطه برخورداری از طراحان متخصص و زبده در زمینه طراحی اپلیکیشن، یک اپلیکیشن حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد که شما بتوانید با فراغ بال به ارائه خدمات به مخاطبان خود بپردازید.

عضو شورای عالی انفورماتیک

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

سازمان نظام صنفی رایانه ای

وزارت فرهنگ و ارشاد

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

سازمان ثبت اسناد و املاک

مجوزها قانونی بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن

حضور تجربه در کنار تخصص، عامل موثر در برتری ایراکد نسبت به سایر شرکت‌ها می‌باشد. افزون براین، در کارنامه شرکت ایراکد تاییدیه‌هایی به چشم می‌خورد که گواه بر این است که ایراکد بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن کشور می باشد
1- شورای عالی انفورماتیک کشور
2- سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با کد عضویت 56010132 و شماره مجوز 9868
3- شرکت ثبت شده به شماره ثبت 4455 و با شناسه ملی 10360059100 در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
4- نماد اعتماد الکترونيک از وزارت صنعت، معدن و تجارت
5- نماد ساماندهي از وزارت ارشاد اسلامی
6- دارای پروانه فعالیت شماره صنفی 0466880293 از اتحادیه الکترونیک و خدمات رایانه ای کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی کشور 
همچنین این مجموعه به عنوان یکی از محدود شرکتهای طراحی سایت توانسته گواهی تاییدیه فنی نرم افزار جهت طراحی سایت های اختصاصی از شورای عالی انفورماتیک کشور را اخذ کند.این شرکت دارای کد اقتصادی به شماره 411465935966 از سازمان امور مالیاتی کشور و عضو سامانه تدارکات الکترونیکی دولت است.

آیا به دنبال شرکت حرفه ای طراحی اپلیکیشن جهت طراحی اپلیکیشن فروشگاهی طراحی اپلیکیشن شرکتی طراحی اپلیکیشن خدماتی طراحی اپلیکیشن سازمانی طراحی اپلیکیشن شهرداری طراحی اپلیکیشن خبری طراحی اپلیکیشن دانشگاهی طراحی اپلیکیشن آموزشی طراحی اپلیکیشن پزشکی هستید ایراکد در خدمت شما است.چرا ایراکد برترین شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل در ایران است؟

طراحی مطابق با نیاز

شما می توانید درخواست طراحی اپلیکیشن خود را با مشاوره رایگان با این مجموعه در میان بگذارید و کارشناسان فنی مجموعه مطابق نیاز شما امکانات و ویژگی های اپلیکیشن را تحلیل و نیاز سنجی کنند.

طراحی مطابق با نیاز
تیم توسعه دهنده حرفه ای

تیم توسعه دهنده حرفه ای طراحی اپلیکیشن

تیم طراحی اپلیکیشن ایراکد با به کارگیری برترین تکنولوژی های روز و بهترین زبان های برنامه نویسی اندروید و ios و طراحی رابط کاربری جذاب ، اپلیکیشن های شما را به بهترین نحو طراحی و توسعه می دهد

خدمات گسترده طراحی اپلیکیشن

شرکت ایراکد خدمات گسترده ای را برای مشتریان ارائه می دهد که می توانند از این خدمات برای طراحی اپلیکیشن موبایل خود استفاده کنند. خدماتی همچون سرویس پوش نوتیفیکیشن برای اپلیکیشن ، بروزرسانی ، طراحی ui / ux برای طراحی اپلیکیشن اختصاصی و ...

خدمات گسترده
پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی پس از انتشار اپلیکیشن

می توانید از خدمات پشتیبانی مجموعه پس از ارائه اپلیکیشن استفاده کنید و مسائل را با کارشناسان فنی ایراکد مطرح کنید.
تمامی مشتریان شرکت ایراکد می توانند از طریق سایت این مجموعه وارد بخش پشتیبانی 24 ساعته شده و پس از ثبت نام درخواست های خود را مطرح نمایند.تیم پشتیبانی ایراکد با توجه به موضوع ارسال شده در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی و اقدامات لازم را انجام می دهد.

تحویل به موقع اپلیکیشن

شرکت برنامه نویسی ایراکد برای انجام پروژه های طراحی اپلیکیشن اندروید و ios کاربران زمان بندی دقیقی مشخص میکند و تمامی مراحل توسعه اپلیکیشن طبق زمان بندی تعریف شده طی می شود تا در اسرع وقت به کارفرما تحویل شود
بی دلیل نیست که ایراکد بهترین شرکت ساخت اپلیکیشن حرفه ای در ایران است.

تحویل به موقع
افتخارات طراحی اپلیکیشن

سابقه درخشان بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن

14 سال سابقه کار درخشان و اخذ ده ها تاییدیه طراحی و کیفیت خدمات نشان از آن دارد که ایراکد بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن و یکی از شرکت های موفق برنامه نویسی در ایران می تواند به خوبی نیازهای اپلیکیشن شما را پاسخگو باشد و توسعه ی اپلیکیشن های حرفه ای خود را به این مجموعه بسپارید و با ایراکد ایده های خود را عملی سازید.

زبان های برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن

android logo

طراحی اپلیکیشن اندروید

تیم ما برای توسعه اپلیکیشن اختصاصی اندروید از زبان برنامه نویسی  جاوا ، کاتلین و دیگر تکنولوژی ها و ابزارهای برتر که به صورت اختصاصی برای ساخت اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید طراحی شده و از  برترین زبان های برنامه نویسی برای ساخت اپلیکیشن اندروید است و بالاترین کارایی را دارند استفاده می کند

طراحی اپلیکیشن ios

برای طراحی اپلیکیشن اختصاصی  ios می توان از زبان های برنامه نویسی objective c و سوییفت بهره برد که پیشنهاد ما استفاده از زبان برنامه نویسی سوییفت است که زبان جدیدتری است و کارایی بالایی دارد و اپلیکیشن حرفه ای ios  را می توان با آن توسعه داد.بنابراین نگران کارایی و عملکرد اپلیکیشن خود نخواهید بود.

اپ ساز ایراکد

اپلیکیشن ساز ایراکد یکی از بهترین اپلیکیشن سازهای ایران که نمونه کارهای موفق و درخشانی در زمینه طراحی اپلیکیشن با آن توسعه و منتشر شده است.
با اپ ساز ایراکد شما قادر خواهید بود بدون دانش کدنویسی، اپلیکیشن موبایل خود را بسازید و خروجی اندروید و ios دریافت کنید و آن را در مارکت های معتبر منتشر کنید.
اگر علاقه به توسعه اپلیکیشن دارید ولی علاقه ای به کدنویسی ندارید اپ ساز ایراکد می تواند بهترین راه حل برای شما باشد.

دامنه فعالیت های ایراکد

شرکت برنامه نویسی ایرانیان با برند “ایراکد” در طی 12 سال فعالیت خود با یاری ایزدمنان و حمایت مشتریان توانسته به افتخارات متعددی در زمینه های زیر دست یابد.

ایراکد برترین شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران 

دفتر مرکزی شرکت برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد در تهران منطقه جردن (بهترین منطقه اداری و تجاری کشور ) می باشد. ملکیت دفتر مربوط به شرکت بوده و مشتریان با خیال آسوده می تواند پروژه خود را به یک شرکت معتبر بسپارند. شرکت برنامه نویسی حرفه ای ایراکد در تمامی استانها و شهرهای ایران داری بیش از 4000 هزار پروژه نرم افزاری بوده و اکثر استانها دارای نمایندگی فعال جهت ارائه خدمات می باشد.

برخی از پروژه های انجام شده:
صدها پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی در استان تهران و شهرهای کشور
شهرداری بابلسر و فریدون کنار در استان مازندران
طراحی شهرداری زابل ، مهرستان ، ایرانشهر و … در استان سیستان و بلوچستان
سازمان جهاد کشاورزی استان فارس
شهرداری حر استان هرمزگان
سازمان جهاد کشاورزی استان قم
طراحی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان  
و …

دامنه فعالیت های ایراکد فقط منوط بر داخل ایران نمیباشد بلکه نمونه کارهای شرکت در بیشتر کشورهای جهان از جمله کشورهای آلمان، هلند، آذربایجان، افغانستان، امارات، استرالیا؛ انگلیس، دانمارک ، ترکیه  و …   نیز هستند که از خدمات  شرکت ایراکد استفاده نموده‌اند. 

لبخند مشتریان

در کارنامه شرکت برنامه نویسی ایراکد تاییدیه‌هایی به چشم می‌خورد که گواه بر این است که ایراکد، بهترین شرکت برنامه نویسی کشور می‌باشد. تاییدیه های این شرکت از تاییدیه های تجاری گرقته تا سازمانی و شهرداری بوده که به عنوان لبخند رضایت بر لبان مشتریان این شرکت نقش بسته است. 

مراحل انجام کار بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن

مشاوره

نیازسنجی وتحلیل

طراحی رابط کاربری

کدنویسی تخصصی

آزمایش و تست

انتشاروپشتیبانی

جذاب ترین و برترین نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن ایراکد

چرا ایراکد  ایراکد بهترین گزینه برای دریافت خدمات ساخت اپلیکیشن موبایل است؟

بیش از 14 سال تجربه!

شرکت ایراکد یکی از با تجربه ترین شرکت‌ها در حوزه طراحی سایت و ارائه خدمات مربوط به آن همچون تولید محتوا است.

تیم متخصص و باتجربه

تیم ایراکد، شامل افراد متخصص، با تجربه و با دانش بالا در حوزه تخصصی خود است.

رضایت مشتریان

از بزرگ‌ترین افتخاران شرکت ما، داشتن بیش از 4000 مشتری راضی از خدمات ما است.

ارائه خدمات پشتیبانی

شما حتی پس از پایان پروژه خود می‌توانید در صورت بروز مشکل یا داشتن سوال در خصوص آن، از خدمات پشتیبانی تیم ما برخوردار شوید.
طراحی اپلیکیشن موبایل

باید اشاره داشته باشیم که مهم‌ترین علت برتری شرکت ایراکد نیست به سایر شرکت‌هایی که خدمات تولید محتوای متنی ارائه می‌دهند، هزینه مناسب است. در واقع شرکت ما با هدف توسئه و پیشرفت تمامی کسب و کارها، سعی دارد تا در ازاری ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، کم‌ترین هزینه را دریافت کند.

ما در ایراکد چه خدماتی ارائه می دهیم؟

خدمات طراحی اپلیکیشن

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

مدتی است که سیستم عامل‌های گوشی‌های هوشمند بسیار پیشرفت کرده‌اند و گل سرسبد این سیستم‌ها هم اندروید یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس و آشناست که بسیاری از کاربران تلفن‌های همراه هر روز از آن استفاده می‌کنند. افزایش استفاده از تلفن های همراه باعث شده کاربران نیازهای خود را از این طریق برطرف کنند و طراحی اپلیکیشن حرفه ای برای یک کسب و کار می تواند باعث رونق و پیشرفت آن کسب و کار شود .

شرکت برنامه نویسی  ایراکد با بهره گیری از تیم متخصص خود، آمادگی برای  طراحی و ساخت  انواع اپلیکیشن موبایل اندروید  و ios را به بهترین شکل و کمترین زمان دارد اگر ایده ای در ذهن دارید یا اگر کسب و کاری دارید و برای پیشرفت آن نیاز به ساخت اپلیکیشن دارید می توانید درخواست خود را ثبت و از مشاره رایگان شرکت برنامه نویسی ایراکد استفاده کنید.شرکت برنامه نویسی حرفه ای ایراکد یکی از شرکت های موفق برنامه نویسی در ایران و برترین شرکت طراحی اپلیکیشن  آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.  

علاوه بر طراحی اپلیکیشن شما می توانید از خدمات دیگری همچون دیجیتال مارکتینگ ، طراحی سایت و …  برای اپلیکیشن خود استفاده کنید تا یک سیستم حرفه ای یکپارچه برای کسب و کار خود راه اندازی کنید.

دپارتمان طراحی اپلیکیشن

دپارتمان طراحی اپلیکیشن

طبق آمار های منتشر شده، هر فرد چندین ساعت از روز را به استفاده از تلفن های همراه می پردازد. با پیشرفت تکنولوژی، امروزه بازاریابی، تبلیغات و بستر ارائه خدمات به کاربران در یک پلتفرم به نام اپلیکیشن های موبایل ترکیب شده است. بنابراین طراحی و راه اندازی یک برنامه کاربردی تلفن همراه، می تواند ارزش فوق العاده ای را برای کسب و کارتان به ارمغان بیاورد.
با طراحی اپلیکیشن، شما این امکان را به دست می آورید تا همیشه و هرجا همراه کاربران و مشتریان خود باشید و آن ها را از اطلاعیه ها و امکانات خود با خبر سازید. همچنین قابلیت بروزرسانی در اپلیکیشن ها باعث ترغیب هرچه بیشتر مخاطبان جهت استفاده از امکانات جدید خواهد شد و بر کاربران شما خواهد افزود.

سوالات متداول طراحی اپلیکیشن

تیم توسعه دهنده حرفه ای با برترین زبان های برنامه نویسی و به کارگیری تکنولوژی های روز ،اپلیکیشن های شما را به برترین نحو طراحی و توسعه می دهد

موفقیت هر شرکت طراحی سایت در سایه برخورداری از دو عنصر تخصص و تجربه اتفاق می‌افتد. امروزه شرکت‌ها و موسسات نوپا زیادی هستند که در حیطه طراحی سایت مشغول به فعالیت می‌باشند که اتفاقا برخی از آن‌ها از نیروهای متخصص بهره می‌گیرند. اما تجربه، موضوعی است که نباید نادیده گرفته‌شود؛ چرا که تجربه سبب تقویت قوه تامل و ظهور ایده‌های بکر و خلاقانه در طراحی اپلیکیشن می‌گردد.

حال ایراکد به واسطه اینکه از سال 1384 آغاز به فعالیت نموده از آن زمان تاکنون با بروزترین زبان های برنامه نویسی خدمات طراحی اپلیکیشن و سایت را برای کاربران فراهم کرده است

  • شورای عالی انفورماتیک کشور: این تاییدیه بیانگر صلاحیت و کیفیت مقبول خدمات ایراکد در حوزه طراحی اپلیکیشن می‌باشد.
  • سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور: دریافت این مجوز به این معنی است که فعالیت‌های ایراکد در سایه اصول و قوانین صنف رایانه‌ای انجام می‌پذیرد. به عنوان مثال هزینه دریافتی ایراکد بابت ارائه خدمات، مطابق تعرفه‌های این صنف می‌باشد.
  • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
  • اتحادیه کامپیوتر و موبایل وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • مرکز توسعه فناوری‌ اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد

تجربه کاربری خوب ،خرید و فروش آنلاین امنیت بالا ، ارسال نوتیفیکیشن ، کارایی و سرعت بارگزاری بالا

طراحی رابط کاربری اختصاصی اپلیکیشن ، تکنولوژی های به کار گرفته شده ، استفاده از زبان های برنامه نویسی نیتو و بومی برای هر سیستم عامل و …