ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

بهترین شرکت برنامه نویسی

بهترین شرکت های برنامه نویسی در سال 1400

برنامه ‌نویسی یک روش حل مسئله به کمک کامپیوتر است. فرض کنید که وارد بانک می‌شوید و کدملی خود را به متصدی بانک اعلام می‌کنید. متصدی به کمک تنها یک کد تمامی اطلاعات حساب بانکی شما را پیدا می‌کند. مشخصات شما، گردش‌های مالی، موجودی و…

این امکان به کمک برنامه‌نویسی ایجاد شده است. سیستمی که برای بانک طراحی شده با دریافت کدملی شما، اطلاعات شما را از میان میلیون‌ها اطلاعات دیگر پیدا کرده و در قالب جداول نمایش می‌دهد.

در واقع یک تیم برنامه‌ نویسی این سیستم را به این صورت برنامه‌نویسی کرده‌اند. بنابراین می‌توان گفت برنامه‌نویسی یک علم است که به کمک آن می‌توان به کامپیوتر دستوراتی برای اجرا داد. دستورات را در قالب کدهایی به کامپیوتر می‌دهیم این اطلاعات و دستورات در مغز کامپیوتر(CPU) پردازش می‌شوند و خروجی کار به کاربر نمایش داده می‌شود.

#1

شرکت برنامه نویسی ایراکد

4.5/5

شرکت برنامه نویسی ایراکد، در طراحی و توسعه ی نرم افزار های اختصاصی سال ها تجربه دارد و در این زمینه افتخارات بسیاری را کسب کرده است؛ پرسنل دپارتمان تولید نرم افزار ایراکد به انواع زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرم های مختلف و دیگر فن آوری ها مسلط و حرفه ای هستند و همیشه بهترین ها را به شما پیشنهاد خواهند داد.

ایراکد درعرض چند سال موفق شده است در پیچیده ترین پروژه های بین المللی درخشیده و تجربیات ارزشمندی را بدست آورد. طراحی سایت اختصاصی ایراکد به شما این امکان را می‌دهد تا سایت شما در بین رقیب‌هایتان در صنعت یا زمینه ‌کاریتان، بدرخشد.

نمونه کارها

مزایای تولید نرم افزار توسط شرکت ایراکد:

#2

شرکت برنامه نویسی راتین

4.5/5

شرکت برنامه نویسی وب سایت راتین یکی از بهترین شرکت های برنامه نویسی در تهران است که از سال 85 برنامه نویسی سفارشی تحت وب کارفرمایان را با بستر Asp.net بصورت تخصصی انجام می دهد. الگوی تولید نرم افزار و برنامه نویسی تخصصی شرکت برنامه نویسی راتین Agile می باشد.

تولید نرم افزار سفارشی وب سایت و مراحل انجام پروژه نرم افزاری وب به شرح زیر است:

#3

شرکت برنامه نویسی پرسینا

4.5/5

یکی دیگر از بهترین شرکت های برنامه نویسی در ایران شرکت پرسینا می باشد، زیرا تمامی نرم افزارهای پیاده سازی شده توسط پرسینا، از پشتیبانی تخصصی و فنی شرکت پرسینا برخوردار می باشند. در طول بیش از 13 سال سابقه پرسینا، مشتریان زیادی نرم افزارهای این شرکت را آزموده اند و پرسینا نیز افتخار همراهی با آنان در مسیر موفقیت را داشته است. متخصصین پرسینا به انواع زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرم های مختلف تسلط داشته و همیشه بروزترین و بهترین فن آوری ها را برای کار خود انتخاب می کنند.

خدمات برنامه نویسی شرکت پرسینا:

#4

شرکت برنامه نویسی وب نگاه

4.5/5

شرکت نرم افزاری وب نگاه هم یکی از شرکت های برتر برنامه نویسی وب می باشد که فعالیت خود را از سال 1378 در زمینه برنامه نویسی و آموزش آغاز نمود و در سال 1384، با ارایه سامانه جامع و تحت وب مراکز آموزشی، فعالیت خود را به صورت تخصصی در برنامه نویسی و ارایه‌ی راهکارهای نرم افزاری مبتنی بر وب متمرکز نمود و نام «وب نگاه» را برای خود برگزید.

خدمات برنامه نویسی شرکت وب نگاه:

#5

شرکت برنامه نویسی بالوین

4.5/5

یکی دیگر از شرکت های برتر برنامه نویسی شرکت برنامه نویسی سایت بالوین است که با تیم برنامه نویسی متخصص و حرفه ای در زمینه های برنامه نویسی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل ، آماده همکاری در زمینه طراحی اختصاصی وب سایت، طراحی تخصصی سایت و برنامه نویسی اختصاصی و حرفه ای با تمامی شرکت ها ، استارت اپ ها و کسب و کارهای اینترنتی در تهران و سراسر کشور است.

مزایای تولید نرم افزار توسط شرکت بالوین:

#6

شرکت برنامه نویسی ایرانیان

4.5/5

ایرانیان از سال 1387 کار خود را ابتدا با نیروی انسانی اندک ولی باپشتکار قوی درزمینهٔ های نرم‌افزاری و طراحی سایت آغاز کرد. نیروها با رشد روزافزون خود توانستند به جایگاهی والا درزمینهٔ های طراحی نرم‌افزارهای باقدرت دست پیدا کنند. به‌مرور به دپارتمان طراحی سایت ایرانیان، برنامه‌نویسی تحت وب و موبایل و خدمات هاستینگ اضافه شد و هرروز به‌صورت گسترده‌تری این خدمات در حال انجام است. با انجام چندین پروژه ملی در سطح کشور به جایگاهی رسیدند که امروز بتوانند در حوزه‌های برنامه‌نویسی در سطح کشور حرف‌های برای گفتن داشته باشند. ازجمله این پروژه‌ها می‌توان به سامانه‌های هلال‌احمر کل کشور، راهیان نور کل کشور، مدیریت بحران و بسیاری پرژه های ملی دیگر نام برد. همچنین شرکت مهر نگار ایرانیان در سال 1391 به‌منظور تبدیل‌شدن به یک شرکت دانش‌بنیان تخصصی درزمینهٔ مدیریت بحران کشور، به‌عنوان مجموعه دوم این مجتمع تأسیس شد و توانست گام‌های مؤثری در این زمینه بردارد.

خدمات برنامه نویسی شرکت برنامه نویسی ایرانیان:

#7

شرکت برنامه نویسی رادنت

4.5/5

یکی دیگر از بهترین شرکت های برنامه نویسی وب رادنت می باشد، که از نخستین روز تا کنون بر آن بوده است که با ضمانت محصولات و پروژه های نرم افزاری خود و ارائه راهنمایی های علمی و تجربی ، در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانش همراه باشد و در این راستا کوشیده است تا با بهره گیری از تجهیزات و علم روز دنیا و همچنین گسترش تولید و پشتیبانی واحد تحقیق و توسعه، حامیان قوی تری برای مشتریانش باشد. همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص رادنت بر شناخت نیازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنیا به سراسرکشور می باشد.

خدمات برنامه نویسی شرکت رادنت:

#8

شرکت برنامه نویسی شاپ بساز

4.5/5

شاپ بساز یکی دیگر از شرکت های برنامه نویسی وب است که در زمینه طراحی و توسعه طراحی سایت فروشگاهی فعالیت میکند. از آنجا که این استارتاپ متشکل از تیمی جوان و خلاق میباشد به صورت تخصصی در حوزه فروشگاهی فعالیت میکند. از دیگر خدمات این مجموعه در حوزه فروشگاهی ، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و طراحی ربات تلگرام فروشگاهی میباشد. این خدمات به صورت پکیج هم در این مجموعه قابل دریافت است. که با قیمت های باور نکردنی در حال ارائه میباشد. 

خدمات برنامه نویسی شرکت شاپ بساز:

#9

شرکت نویا سیستم

4.5/5

یکی از بهترین شرکت های برنامه نویسی وب نویا سیستم تکنولوژی (نویان سحر پایدار) می باشد، نویا سیستم شرکتی ایرانی که در حوزه طراحی، IT و فناوری اطلاعات مشغول به کار می باشد. خدماتی که این شرکت ارائه می دهد شامل طراحی وب سایت ، طراحی نرم افزار، وب سایت های تجاری، طراحی وب ، نرم افزارهای تحت وب ، طراحی گرافیک، برنامه نویسی و انیمیشن می باشد. تخصص، مهارت و دقت، شعاری است که نویا سیستم تکنولوژی از آن در کار شما استفاده خواهد کرد.

خدمات توسعه وب نویا:

بهترین شرکت برنامه نویسی

پیدا کردن بهترین شرکت برنامه نویسی در عصر حاضر که ارتباطات تمامی ابعاد زندگی بشر را محاصره نموده یکی از مشکلات مخاطبان می باشد.
ناچاریم که برای هر کسب‌وکاری دست به دامان اینترنت که بستر اصلی ارتباطات است، شویم؛ اما شما در باب ورود به دنیای اینترنت نباید بی‌گدار به آب بزنید و بدین جهت باید از حمایت و پشتیبانی ایراکد بهره‌مند گردید. مجتمع برنامه نویسی ایرانیان (ایراکد) با برخورداری از برنامه نویسان متبحر و باتجربه، سابقه درخشان در حوزه برنامه نویسی، خدمات پشتیبانی در سطح کلان، عرضه سرویس‌های با‌کیفیت که انتظارات مشتری را برآورده می‌سازد و بی‌شمار مشخصه مطلوب دیگر، عنوان بهترین شرکت برنامه نویسی را یدک می‌کشد. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که شما پس از سفارش به شرکت ایراکد، می‌توانید در تمام مراحل، وضعیت اجرایی پروژه خود را پیگیری نمایید و این شفافیت در نظارت بر اجرای پروژه سبب گشته ایراکد، یکی از قابل اعتماد‌ترین شرکت‌های برنامه نویسی کشور باشد. هم‌چنین شما می‌توانید در هر مرحله از انجام پروژه، تغییرات دلخواه خود را به مهندسین ایراکد اعلام نمایید تا موارد ملزوم را لحاظ نمایند. این امر حاکی از انعطاف پذیری بالای خدمات ایراکد می‌باشد.

طراحی سایت

عضو شورای عالی انفورماتیک

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

سازمان نظام صنفی رایانه ای

وزارت فرهنگ و ارشاد

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

سازمان ثبت اسناد و املاک

مجوزها قانونی بهترین شرکت برنامه نویسی

مجوزهای قانونی برای هر شرکت نشان دهنده اعتبار آن می باشد و اطمینان خاطری برای مشتریان به ارمغان می آورد .ایراکد دارای تمامی مجوزهای قانونی با بالاترین رتبه جهت اجرا پروژه های طراحی سایت و برنامه نویسی به شرح ذیل می باشد
1- شورای عالی انفورماتیک کشور
2- سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با کد عضویت 56010132 و شماره مجوز 9868
3- شرکت ثبت شده به شماره ثبت 4455 و با شناسه ملی 10360059100 در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
4- نماد اعتماد الکترونيک از وزارت صنعت، معدن و تجارت
5- نماد ساماندهي از وزارت ارشاد اسلامی
6- دارای پروانه فعالیت شماره صنفی 0466880293 از اتحادیه الکترونیک و خدمات رایانه ای کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی کشور 
همچنین این مجموعه به عنوان یکی از محدود شرکتهای طراحی سایت توانسته گواهی تاییدیه فنی نرم افزار جهت طراحی سایت های اختصاصی از شورای عالی انفورماتیک کشور را اخذ کند.این شرکت دارای کد اقتصادی به شماره 411465935966 از سازمان امور مالیاتی کشور و عضو سامانه تدارکات الکترونیکی دولت است.

طراحی نرم افزار سفارشی در ایراکد

زمانی که شما تقاضای یک نرم افزار سفارشی دارید، ایراکد ایده‌های شما را می‌شنود و سپس با استفاده از دانش، مهارت و خلاقیت خود، نرم افزار استاندارد و باکیفیتی در اختیار شما قرار می‌دهند که فقط مخصوص کار شماست و شما از مزایای بی‌شماری برخوردار خواهید‌گشت که مهم‌ترین این مزایا عبارتند از:

 • مالکیت کامل: 100% نرم افزار سفارشی تولید‌شده در ایراکد نویسی متعلق به شما می‌باشد و بنابراین بدون هیچ مشکلی می‌توانید ویژگی‌ها و یا کاربران آن را افزایش دهید؛ چرا که کنترل نرم افزار، کاملا در اختیار شما قرار می‎گیرد.
 • انعطاف پذیری بالا: شما با داشتن یک نرم افزار سفارشی ساخته‌شده در بهترین شرکت برنامه نویسی، در هر زمان که بخواهید، می‌توانید هر تغییری را که در نظر دارید در نرم افزارتان اعمال نمایید؛ به عبارت دیگر، انعطاف پذیری بالای نرم افزار سفارشی شما سبب می‌شود که نرم افزار بتواند همزمان با تغییرات کسب‌وکار شما رشد یا هر تغییر بایسته دیگر را پیدا کند.
 • مزایای رقابتی: نرم افزار سفارشی برخلاف نرم افزارهای آماده می‌تواند عملکرد شما را بهبود دهد و همچنین یک سرمایه IP ارزش‌مند به حساب آید؛ بنابراین دو مزیت رقابتی پر‌رنگ دارد
 

آیا به دنبال شرکت حرفه ای برنامه نویسی تخصصی جهت نرم افزارهای فروشگاهی نرم افزارهای سازمانی نرم افزارهای شهرداری نرم افزارهای دانشگاهی نرم افزارهای تجاری نرم افزارهای املاک نرم افزارهای صرافی هستید ایراکد در خدمت شما است.

بهترین شرکت برنامه نویسی کشور چگونه یک نرم افزار را طراحی می‌کند؟

مراحلی که به منظور تهیه پروتوتایپ در ایراکد طی می‌شود، به شرح ذیل می‌باشند:

 • تعیین اهداف و کاربران: در اولین گام، شما با مهندسین ایراکد مواردی چون «نرم افزار باید دقیقا چه کاری انجام دهد»، «چه کسی از نرم افزار استفاده خواهد‌کرد» و «چگونه کاربران با نرم افزار به بهترین صورت تعامل برقرار می‌کنند» را بررسی می‌نمایید. همچنین مهندسین ایراکد در این مرحله، اسناد و متریال مربوط را جمع‌آوری و مطالعه می‌نمایند.
 • آنالیز نرم‌افزارهای مشابه: در حالی که طراحان ایراکد کشور در حال طراحی نرم افزار شما هستند، نرم افزارهای مشابه و رقبای شما را نیز زیر ذره بین قرار می‌دهند تا علت موفقیت یا عدم موفقیت آن را واکاوی نمایند.
 • تهیه پروتوتایپ: در این مرحله، با استفاده از اطلاعات جمع‌آوری‌‌شده، پروتوتایپ اولیه و UX آن تدوین می‌شود.
 • تکرار مرحله قبل بر‌اساس بازخورد شما: بعد از اتمام اولین پروتوتایپ و ارائه آن به شما، همه بازخوردهای شما بررسی می‌شود و سپس اصلاحات ملزوم، لحاظ می‌گردد تا از مطابقت پنداره طراحان بهترین شرکت برنامه نویسی از نرم افزار با دیدگاه و انتظارات شما اطمینان حاصل شود.

طراحان ایراکد پس از تعیین احتیاجات و مشخصات فنی، برنامه اجرایی را که نشان‌دهنده اهداف هر فاز از پروژه است را تدوین می‌نماین

logo laravel

فریمورک Laravel

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا رایگان بوده و بیش از 55000 هزار افزونه و هزار برنامه نویس در سطح دنیا و ایران در حال توسعه این سیستم می باشند. در ایران تعداد افراد و شرکت های محدودی توانایی کدنویسی قالب اختصاصی و تغییرات هسته برترین سیستم مدیریت محتوا دنیا را دارا هستند و اکثرا از قالب های آماده و فارسی شده خارجی برای پروژه ها استفاده می کنند که این باعث سئو ضعیف ، امنیت و سرعت پایین سایت و در نهایت نمی توانند نظرات مشتری را تامین کنند. ایراکد با کادر فنی و حرفه ای بدون شک انتخاب مشتریانی است که می خواهند پروژه خود را به یک شرکت کاملا حرفه ای بسپارند.

فریمورک 2yii

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، جوملا ، پروستاشاپ در بسیاری از هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهید کرد و به شما این امکان را می‌دهد که از هزاران قالب‌ متنوع و افزونه‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد برای طراحی فروشگاهتان بهره ببرید. ایراکد طراحی فروشگاه اینترنتی وردپرس و B2B را با افزونه های ووکامرس و B2B را با دکان و جوملا رو با جومشاپینگ پیاده سازی می کنند. همچنین برای تمامی این CMS افزونه های اختصاصی طراحی ، نصب و کانفیک می کند تا علاوه بر سئو و امنیت و سرعت بالاتر بومی سازی نیز می شود

زبان های اختصاصی

بسیاری از مشتریان برای سفارش طراحی قالب اختصاصی مردد هستند. بدون شک قالب اختصاصی برای اجرا پروژه های بزرگ بهتر است ولی ایراکد قالب های اختصاصی و آماده ای را برای فروشگاه های مختلف با نام های ایراشاپ ، رایشاپ ، ابزارشاپ و غیره طراحی کرده است که علاوه بر هزینه پایین تمامی امکانات یک قالب اختصاصی را برای مشتری خواهد داشت. مبرهن است که بهای خرید قالب‌ آماده در مقایسه با قالب اختصاصی، ارزان‌تر بوده و بسیار سریع‌تر به شما تحویل داده‌ می‌شود و مناسب افرادی است که می خواهند با کمترین هزینه یک سایت حرفه ای داشته باشند.

بهترین شرکت برنامه نویسی با پنل مدیریت حرفه ای

بهترین شرکت برنامه نویسی کشور با ادغام متدولوژی‌های مدرن برنامه نویسی سرویس‌های تحت وب اعم از طراحی وبسایت و وب اپلیکیشن‌ها و ... نرم افزارهایی را به مشتری تحویل می‌دهد که موجبات بهبود تعامل کاربر با نرم افزار، ارتقای سطح فروش و رضایت مشتری را فراهم می‌سازد؛ چرا که شاکله این نرم افزارها، پکیج کاملی از نیازهای پاسخ‌داده‌شده مشتریان است.
پنل مدیریتی حرفه ای که از ویژگی های مهم نرم افزارهای اختصاصی میباشد و دارای ویژگی های کاربرپسند بودن و کارایی آسان نرم افزارها است میباشد که این موارد در ایراکد به نحو احسنت اجرا و پیاده سازی میشود.دواپس(DevOps) ادغام توسعه نرم افزار (Development شامل برنامه‌ریزی، کدنویسی، ساخت و تست) و عملیات آن (Operation شامل پایش، عمل کردن، پیاده‌سازی و انتشار) می‌باشد و به اتحاد و همکاری مهندسین و طراحان ایراکد، فرایندهای طراحی و تولید نرم افزارها و محصولات نهایی اشاره دارد که منجر به ارائه مستمر ارزش به مشتریان ایراکد می‌گردد. ارائه خدمات تحت دواپس در ایراکد سبب می‌شود که انعطاف پذیری، سرعت طراحی و تولید، کیفیت و ایمنی نرم افزارها افزایش یابد و هزینه تولید کاهش یابد؛
درنتیجه به‌روزرسانی‌ها هم سریع‌تر انجام می‌شود و ارزش بیشتری به مشتریان تحویل داده می‌شود

آیا نمی‌خواهید همچون جمع 4000 نفری مشتریان ایراکد، موفقیت را تجربه کنید؟

با 14 سال سابقه فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت

 

 

دامنه فعالیت های برنامه نویسی ایراکد

شرکت برنامه نویسی ایرانیان با برند “ایراکد” در طی 12 سال فعالیت خود با یاری ایزدمنان و حمایت مشتریان توانسته به افتخارات متعددی در زمینه های زیر دست یابد.

دفتر مرکزی شرکت برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد در تهران منطقه جردن (بهترین منطقه اداری و تجاری کشور ) می باشد. ملکیت دفتر مربوط به شرکت بوده و مشتریان با خیال آسوده می تواند پروژه خود را به یک شرکت معتبر بسپارند. ایراکد در تمامی استانها و شهرهای ایران داری بیش از 4000 هزار پروژه نرم افزاری بوده و اکثر استانها دارای نمایندگی فعال جهت ارائه خدمات می باشد.

برخی از پروژه های انجام شده:

سامانه جامع جمعیت هلال احمر کشور (112)، سامانه مجتمع ستاد راهیان نور کل کشور، سامانه جامع سازمان مدیریت بحران کشور، نرم افزار 137 شهرداری قدس، شهرداری بابلسر و شهرداری بیرجند، نرم افزار مدیریت تاکسی‌رانی ملایر، پاوه و اهر، نرم افزار در میان نمونه کارهای سازمانی ایراکد به چشم می‌خورد.

نرم افزار مدیریت صرافی، نرم افزار مجتمع تجاری بازار بزرگ رضا تهران، نرم افزار مدیریت حسابداری مشعل بار قهستان و … در زمره نمونه کارهای تجاری شرکت ایراکد قرار دارند

دامنه فعالیت های ایراکد فقط منوط بر داخل ایران نمیباشد بلکه نمونه کارهای شرکت در بیشتر کشورهای جهان از جمله کشورهای آلمان، هلند، آذربایجان، افغانستان، امارات، استرالیا؛ انگلیس، دانمارک ، ترکیه  و …   نیز هستند که از خدمات طراحی سایت شرکت ایراکد استفاده نموده‌اند. 

لبخند مشتریان

در کارنامه شرکت ایراکد تاییدیه‌هایی به چشم می‌خورد که گواه بر این است که ایراکد می‌باشد. تاییدیه های این شرکت از تاییدیه های تجاری گرقته تا سازمانی و شهرداری بوده که به عنوان لبخند رضایت بر لبان مشتریان این شرکت نقش بسته است. 

مراحل انجام کار ایراکد

آنالیز کسب و کار

تهیه پروتوتایپ

برنامه نویسی

برنامه نویسی تخصصی

استقرار و انتشار

پشتیبانی

چرا ایراکد  ایراکد بهترین گزینه برای دریافت خدمات تولید محتوا است؟

بیش از 14 سال تجربه!

شرکت ایراکد یکی از با تجربه ترین شرکت‌ها در حوزه طراحی سایت و ارائه خدمات مربوط به آن همچون تولید محتوا است.

تیم متخصص و باتجربه

تیم ایراکد، شامل افراد متخصص، با تجربه و با دانش بالا در حوزه تخصصی خود است.

رضایت مشتریان

از بزرگ‌ترین افتخاران شرکت ما، داشتن بیش از 4000 مشتری راضی از خدمات ما است.

ارائه خدمات پشتیبانی

شما حتی پس از پایان پروژه خود می‌توانید در صورت بروز مشکل یا داشتن سوال در خصوص آن، از خدمات پشتیبانی تیم ما برخوردار شوید.
برنامه نویسی

باید اشاره داشته باشیم که مهم‌ترین علت برتری شرکت ایراکد نیست به سایر شرکت‌هایی که خدمات تولید محتوای متنی ارائه می‌دهند، هزینه مناسب است. در واقع شرکت ما با هدف توسئه و پیشرفت تمامی کسب و کارها، سعی دارد تا در ازاری ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، کم‌ترین هزینه را دریافت کند.

ما در ایراکد چه خدماتی ارائه می دهیم؟

خدمات طراحی اپلیکیشن

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

چرا ایراکد؟

در عصر حاضر که ارتباطات تمامی ابعاد زندگی بشر را محاصره نموده، ناچاریم که برای هر کسب‌وکاری دست به دامان اینترنت که بستر اصلی ارتباطات است، شویم؛ اما شما در باب ورود به دنیای اینترنت نبایست بی‌گدار به آب بزنید و بدین جهت باید از حمایت و پشتیبانی بهترین شرکت برنامه نویسی ایران بهره‌مند گردید.

این موضوع را ناچیز تلقی نکنید؛ چرا که فقط و فقط ایراکد قادر است که اهداف و ایده‌های شما را در بهترین شکل ممکن به واقعیت تبدیل نماید و جالب است بدانید بازدهی یک شرکت برنامه نویسی عالی سه برابر یک شرکت متوسط و ده برابر یک شرکت برنامه نویسی بد است. و حال خبر خوب برای شما این است که ایراکد در کشور با ارائه سرویس‌های تحت وب، تحت ویندوز و تحت موبایل به یاری شما شتافته‌است تا زمینه بهروزی شما را در هر عرصه‌ای که فعالیت می‌کنید، فراهم سازد.

چرا ایراکد؟

ایراکد از سال 1384 شروع به کار نموده و از آن زمان تاکنون پروژه‌های بسیاری را با زبان‌های برنامه نویسی متداول به سر‌انجام رسانده‌است.

مشخصا سابقه طولانی برنامه نویسی در زمینه‌های تحت وب و تحت موبایل سبب ظهور تجربه و تخصص ویژه می‌گردد و بدین جهت ایراکد برای احتیاجات برنامه نویسی شما (در هر زمینه و هر پلتفرم) پیشنهادات متنوع و خارق‌العاده‌ای دارد که سبب می‌شود تمامی نیازهای شما تامین گردد.

شما پس از مراجعه به ایراکد با داشتن حتی فقط یک ایده ساده مثل یک بات مخصوص برای تلگرام یا یک سایت فروشگاهی و بدون هیچ گونه دانش و آگاهی نسبت به جزئیات لازم در برنامه خود، از یک محصول باکیفیت که ارزش افزوده فراوانی برای شما به ارمغان می‌آورد، بهره‌مند می‌شوید.

ایراکد با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه برنامه نویسی، هر پروژه نرم‌افزاری را به موقع و با هزینه بسیار مناسب به مشتریان خود تحویل می‌دهد و با توجه به این امر که تا‌کنون به خوبی توانسته زمینه موفقیت مشتریان و رسیدن به اهدافشان را فراهم سازد، اعتماد همه را جلب نموده و بدین جهت ایراکد می باشد.

 

دپارتمان برنامه نویسی

دغدغه از بین رفتن داده ها، صرف زمان و فضای زیاد برای جمع آوری و ذخیره اطلاعات، استفاده زیاد از منابع مکتوب و پیچیدگی بایگانی آنها و… همه و همه از جمله مسائلی هستند که با پیشرفت تکنولوژی و گسترش حوزه برنامه نویسی و همچنین الکترونیک شدن امور، کاملاً حل و برطرف شده اند. برنامه نویسی همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند تا نرم افزار ها و سایت های منحصر به فرد را با جزئیات منطبق بر خواسته هایتان داشته باشید.

املاک

املاک

سامانه تاکسی رانی

سامانه تاکسی‌رانی

نرم افزار مدیریت صرافی

نرم‌افزار مدیریت صرافی

طراحی ربات تلگرام

طراحی ربات تلگرام

نرم‌افزار فروشگاهی

نرم افزار فروشگاهی

طراحی ربات واتس‌اپ

طراحی ربات واتسپ

سوالات متداول

چرا ایراکد بهترین شرکت برنامه نویسی در ایران است؟

شرکت ایراکد بدون دلیل به عنوان بهترین شرکت برنامه نویسی، معرفی نشده‌است؛ بلکه به واسطه برخورداری از ملاک‌هایی چون سابقه درخشان، استراتژی مناسب، خدمات با‌کیفیت و بی‌نظیر و … موفق به تحصیل این عنوان گشته‌است.

بهترین شرکت های برنامه نویسی در زمینه طراحی نرم افزار، چقدر سابقه دارد؟

موفقیت هر شرکت برنامه نویسی در سایه برخورداری از دو عنصر تخصص و تجربه اتفاق می‌افتد. امروزه شرکت‌ها و موسسات نوپا زیادی هستند که در حیطه برنامه نویسی مشغول به فعالیت می‌باشند که اتفاقا برخی از آن‌ها از نیروهای متخصص بهره می‌گیرند. اما تجربه، موضوعی است که نباید نادیده گرفته‌شود؛ چرا که تجربه سبب تقویت قوه تامل و ظهور ایده‌های بکر و خلاقانه در برنامه نویسی می‌گردد.

حال ایراکد به واسطه اینکه از سال 1384 آغاز به فعالیت نموده و با زبان‌های برنامه‌نویسی متداول آن زمان امر برنامه نویسی را بر عهده داشته، یکی از با سابقه‌ترین شرکت‌های برنامه نویسی در ایران به شمار می‌رود.

این شرکت از همان ابتدا تا به امروز همزمان با پیشرفت تکنولوژی، زبان‌های مطرح برنامه نویسی در سطح جهان را آنالیز می‌نموده و خدمات خود را با زبان‌های به‌روز ارائه می‌کرده‌است.

بهترین شرکت های برنامه نویسی چه تاییدیه‌هایی را دریافت نموده‌اند؟
 • شورای عالی انفورماتیک کشور: این تاییدیه بیانگر صلاحیت و کیفیت مقبول خدمات ایراکد در حوزه طراحی سایت می‌باشد.
 • سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور: دریافت این مجوز به این معنی است که فعالیت‌های ایراکد در سایه اصول و قوانین صنف رایانه‌ای انجام می‌پذیرد. به عنوان مثال هزینه دریافتی ایراکد بابت ارائه خدمات، مطابق تعرفه‌های این صنف می‌باشد.
 • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • اتحادیه کامپیوتر و موبایل وزارت صنعت، معدن و تجارت
 • مرکز توسعه فناوری‌ اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد
چه نرم افزارهایی در سبد پورتفولیوی ایراکد به چشم می‌خورد؟

سازمان امداد و نجات کشور، سازمان مدیریت بحران کشور، جهاد کشاورزی استان‌های فارس، قم و خراسان جنوبی، شهرداری بسیاری از شهرهای کشور و … از خدمات برنامه نویسی تحت وب بهترین شرکت برنامه نویسی ایران بهره‌ جسته‌اند.

سامانه جامع جمعیت هلال احمر کشور (112)، سامانه مجتمع ستاد راهیان نور کل کشور، سامانه جامع سازمان مدیریت بحران کشور، نرم افزار 137 شهرداری قدس، شهرداری بابلسر و شهرداری بیرجند، نرم افزار مدیریت تاکسی‌رانی ملایر، پاوه و اهر، نرم افزار در میان نمونه کارهای سازمانی بهترین شرکت برنامه نویسی کشور به چشم می‌خورد.

نرم افزار مدیریت صرافی، نرم افزار مجتمع تجاری بازار بزرگ رضا تهران، نرم افزار مدیریت حسابداری مشعل بار قهستان و … در زمره نمونه کارهای تجاری شرکت ایراکد قرار دارند.

ربات تلگرامی تست روانشناسی، ربات اطلاع‌رسانی شرکت ایران چوب، ربات اطلاع‌رسانی نمایندگی ایران خودرو، ربات املاک تشریفات، ربات محصولات صنعتی کشاورزی شرکت ماهان، ربات آرایشی و بهداشتی شمیم یاس و … نمونه کارهای شبکه‌های اجتماعی بهترین شرکت برنامه نویسی کشور هستند.

مراحل برنامه نویسی دربهترین شرکت برنامه نویسی چگونه است؟
 1. مشورت با شما و آنالیز احتیاجات و مواردی که در جهت نیل به اهدافتان بایستی لحاظ گردد.
 2. تدارک طرح چیدمان و نقشه اولیه سایت. اگر اصطلاح UX به گوشتان آشناست، بدانید که UX سایت در این گام انجام می‌پذیرد. منظور از UX، معماری سایت شما و نحوه تعامل مخاطبتان با آن است. رویه لینک‌شدن صفحات مختلف یک برنامه، چگونگی قرار‌گیری بخش‌های مختلف آن، موارد موجود در یک منو و … مثال‌هایی هستند که در این باب می‌گنجند.
 3. طراحی گرافیکی برنامه یا UI. طراحان بهترین شرکت برنامه نویسی در این مرحله به مقوله زیبایی و مشخصه‌های بصری سایت می‌پردازند که شامل رنگ تب‌ها، ظاهر سایت و … می‌شود.
 4. برنامه‌نویسی قالبی که به تایید شما رسیده‌است.
 5. تولید و پیاده‌سازی سیستم مدیریت محتوا (CMS) بر‌اساس قالب انتخابی شما. چرخه عمر وبسایت شما به CMS انتخابی شما قائم می‌باشد که از لحظه نخست ایجاد سایت تا بروز‌رسانی‌ها و توسعه آن را فرامی‌گیرد. در واقع این سیستم شما را در راستای مدیریت محتوا و اطلاعات سایت‍تان یاری می‌دهد.