لوگو

ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

بهترین شرکت برنامه نویسی

ایراکد

14 سال سابقه کار درخشان و اخذ ده ها تاییدیه طراحی و کیفیت خدمات

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

بهترین شرکت برنامه نویسی

پیدا کردن بهترین شرکت برنامه نویسی در عصر حاضر که ارتباطات تمامی ابعاد زندگی بشر را محاصره نموده یکی از مشکلات مخاطبان می باشد.
ناچاریم که برای هر کسب‌وکاری دست به دامان اینترنت که بستر اصلی ارتباطات است، شویم؛ اما شما در باب ورود به دنیای اینترنت نباید بی‌گدار به آب بزنید و بدین جهت باید از حمایت و پشتیبانی ایراکد بهره‌مند گردید. مجتمع برنامه نویسی ایرانیان (ایراکد) با برخورداری از برنامه نویسان متبحر و باتجربه، سابقه درخشان در حوزه برنامه نویسی، خدمات پشتیبانی در سطح کلان، عرضه سرویس‌های با‌کیفیت که انتظارات مشتری را برآورده می‌سازد و بی‌شمار مشخصه مطلوب دیگر، عنوان بهترین شرکت برنامه نویسی را یدک می‌کشد. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که شما پس از سفارش به شرکت ایراکد، می‌توانید در تمام مراحل، وضعیت اجرایی پروژه خود را پیگیری نمایید و این شفافیت در نظارت بر اجرای پروژه سبب گشته ایراکد، یکی از قابل اعتماد‌ترین شرکت‌های برنامه نویسی کشور باشد. هم‌چنین شما می‌توانید در هر مرحله از انجام پروژه، تغییرات دلخواه خود را به مهندسین ایراکد اعلام نمایید تا موارد ملزوم را لحاظ نمایند. این امر حاکی از انعطاف پذیری بالای خدمات ایراکد می‌باشد.

طراحی سایت

عضو شورای عالی انفورماتیک

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

سازمان نظام صنفی رایانه ای

وزارت فرهنگ و ارشاد

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

سازمان ثبت اسناد و املاک

مجوزها قانونی بهترین شرکت برنامه نویسی

مجوزهای قانونی برای هر شرکت نشان دهنده اعتبار آن می باشد و اطمینان خاطری برای مشتریان به ارمغان می آورد .ایراکد دارای تمامی مجوزهای قانونی با بالاترین رتبه جهت اجرا پروژه های طراحی سایت و برنامه نویسی به شرح ذیل می باشد
1- شورای عالی انفورماتیک کشور
2- سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با کد عضویت 56010132 و شماره مجوز 9868
3- شرکت ثبت شده به شماره ثبت 4455 و با شناسه ملی 10360059100 در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
4- نماد اعتماد الکترونيک از وزارت صنعت، معدن و تجارت
5- نماد ساماندهي از وزارت ارشاد اسلامی
6- دارای پروانه فعالیت شماره صنفی 0466880293 از اتحادیه الکترونیک و خدمات رایانه ای کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی کشور 
همچنین این مجموعه به عنوان یکی از محدود شرکتهای طراحی سایت توانسته گواهی تاییدیه فنی نرم افزار جهت طراحی سایت های اختصاصی از شورای عالی انفورماتیک کشور را اخذ کند.این شرکت دارای کد اقتصادی به شماره 411465935966 از سازمان امور مالیاتی کشور و عضو سامانه تدارکات الکترونیکی دولت است.

طراحی نرم افزار سفارشی در ایراکد

زمانی که شما تقاضای یک نرم افزار سفارشی دارید، ایراکد ایده‌های شما را می‌شنود و سپس با استفاده از دانش، مهارت و خلاقیت خود، نرم افزار استاندارد و باکیفیتی در اختیار شما قرار می‌دهند که فقط مخصوص کار شماست و شما از مزایای بی‌شماری برخوردار خواهید‌گشت که مهم‌ترین این مزایا عبارتند از:

 • مالکیت کامل: 100% نرم افزار سفارشی تولید‌شده در ایراکد نویسی متعلق به شما می‌باشد و بنابراین بدون هیچ مشکلی می‌توانید ویژگی‌ها و یا کاربران آن را افزایش دهید؛ چرا که کنترل نرم افزار، کاملا در اختیار شما قرار می‎گیرد.
 • انعطاف پذیری بالا: شما با داشتن یک نرم افزار سفارشی ساخته‌شده در بهترین شرکت برنامه نویسی، در هر زمان که بخواهید، می‌توانید هر تغییری را که در نظر دارید در نرم افزارتان اعمال نمایید؛ به عبارت دیگر، انعطاف پذیری بالای نرم افزار سفارشی شما سبب می‌شود که نرم افزار بتواند همزمان با تغییرات کسب‌وکار شما رشد یا هر تغییر بایسته دیگر را پیدا کند.
 • مزایای رقابتی: نرم افزار سفارشی برخلاف نرم افزارهای آماده می‌تواند عملکرد شما را بهبود دهد و همچنین یک سرمایه IP ارزش‌مند به حساب آید؛ بنابراین دو مزیت رقابتی پر‌رنگ دارد
 

آیا به دنبال شرکت حرفه ای برنامه نویسی تخصصی جهت نرم افزارهای فروشگاهی نرم افزارهای سازمانی نرم افزارهای شهرداری نرم افزارهای دانشگاهی نرم افزارهای تجاری نرم افزارهای املاک نرم افزارهای صرافی هستید ایراکد در خدمت شما است.

بهترین شرکت برنامه نویسی کشور چگونه یک نرم افزار را طراحی می‌کند؟

مراحلی که به منظور تهیه پروتوتایپ در ایراکد طی می‌شود، به شرح ذیل می‌باشند:

 • تعیین اهداف و کاربران: در اولین گام، شما با مهندسین ایراکد مواردی چون «نرم افزار باید دقیقا چه کاری انجام دهد»، «چه کسی از نرم افزار استفاده خواهد‌کرد» و «چگونه کاربران با نرم افزار به بهترین صورت تعامل برقرار می‌کنند» را بررسی می‌نمایید. همچنین مهندسین ایراکد در این مرحله، اسناد و متریال مربوط را جمع‌آوری و مطالعه می‌نمایند.
 • آنالیز نرم‌افزارهای مشابه: در حالی که طراحان ایراکد کشور در حال طراحی نرم افزار شما هستند، نرم افزارهای مشابه و رقبای شما را نیز زیر ذره بین قرار می‌دهند تا علت موفقیت یا عدم موفقیت آن را واکاوی نمایند.
 • تهیه پروتوتایپ: در این مرحله، با استفاده از اطلاعات جمع‌آوری‌‌شده، پروتوتایپ اولیه و UX آن تدوین می‌شود.
 • تکرار مرحله قبل بر‌اساس بازخورد شما: بعد از اتمام اولین پروتوتایپ و ارائه آن به شما، همه بازخوردهای شما بررسی می‌شود و سپس اصلاحات ملزوم، لحاظ می‌گردد تا از مطابقت پنداره طراحان بهترین شرکت برنامه نویسی از نرم افزار با دیدگاه و انتظارات شما اطمینان حاصل شود.

طراحان ایراکد پس از تعیین احتیاجات و مشخصات فنی، برنامه اجرایی را که نشان‌دهنده اهداف هر فاز از پروژه است را تدوین می‌نماین

logo laravel

فریمورک Laravel

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا رایگان بوده و بیش از 55000 هزار افزونه و هزار برنامه نویس در سطح دنیا و ایران در حال توسعه این سیستم می باشند. در ایران تعداد افراد و شرکت های محدودی توانایی کدنویسی قالب اختصاصی و تغییرات هسته برترین سیستم مدیریت محتوا دنیا را دارا هستند و اکثرا از قالب های آماده و فارسی شده خارجی برای پروژه ها استفاده می کنند که این باعث سئو ضعیف ، امنیت و سرعت پایین سایت و در نهایت نمی توانند نظرات مشتری را تامین کنند. ایراکد با کادر فنی و حرفه ای بدون شک انتخاب مشتریانی است که می خواهند پروژه خود را به یک شرکت کاملا حرفه ای بسپارند.

فریمورک 2yii

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، جوملا ، پروستاشاپ در بسیاری از هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهید کرد و به شما این امکان را می‌دهد که از هزاران قالب‌ متنوع و افزونه‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد برای طراحی فروشگاهتان بهره ببرید. ایراکد طراحی فروشگاه اینترنتی وردپرس و B2B را با افزونه های ووکامرس و B2B را با دکان و جوملا رو با جومشاپینگ پیاده سازی می کنند. همچنین برای تمامی این CMS افزونه های اختصاصی طراحی ، نصب و کانفیک می کند تا علاوه بر سئو و امنیت و سرعت بالاتر بومی سازی نیز می شود

زبان های اختصاصی

بسیاری از مشتریان برای سفارش طراحی قالب اختصاصی مردد هستند. بدون شک قالب اختصاصی برای اجرا پروژه های بزرگ بهتر است ولی ایراکد قالب های اختصاصی و آماده ای را برای فروشگاه های مختلف با نام های ایراشاپ ، رایشاپ ، ابزارشاپ و غیره طراحی کرده است که علاوه بر هزینه پایین تمامی امکانات یک قالب اختصاصی را برای مشتری خواهد داشت. مبرهن است که بهای خرید قالب‌ آماده در مقایسه با قالب اختصاصی، ارزان‌تر بوده و بسیار سریع‌تر به شما تحویل داده‌ می‌شود و مناسب افرادی است که می خواهند با کمترین هزینه یک سایت حرفه ای داشته باشند.

بهترین شرکت برنامه نویسی با پنل مدیریت حرفه ای

بهترین شرکت برنامه نویسی کشور با ادغام متدولوژی‌های مدرن برنامه نویسی سرویس‌های تحت وب اعم از طراحی وبسایت و وب اپلیکیشن‌ها و ... نرم افزارهایی را به مشتری تحویل می‌دهد که موجبات بهبود تعامل کاربر با نرم افزار، ارتقای سطح فروش و رضایت مشتری را فراهم می‌سازد؛ چرا که شاکله این نرم افزارها، پکیج کاملی از نیازهای پاسخ‌داده‌شده مشتریان است.
پنل مدیریتی حرفه ای که از ویژگی های مهم نرم افزارهای اختصاصی میباشد و دارای ویژگی های کاربرپسند بودن و کارایی آسان نرم افزارها است میباشد که این موارد در ایراکد به نحو احسنت اجرا و پیاده سازی میشود. دواپس(DevOps) ادغام توسعه نرم افزار (Development شامل برنامه‌ریزی، کدنویسی، ساخت و تست) و عملیات آن (Operation شامل پایش، عمل کردن، پیاده‌سازی و انتشار) می‌باشد و به اتحاد و همکاری مهندسین و طراحان ایراکد، فرایندهای طراحی و تولید نرم افزارها و محصولات نهایی اشاره دارد که منجر به ارائه مستمر ارزش به مشتریان ایراکد می‌گردد. ارائه خدمات تحت دواپس در ایراکد سبب می‌شود که انعطاف پذیری، سرعت طراحی و تولید، کیفیت و ایمنی نرم افزارها افزایش یابد و هزینه تولید کاهش یابد؛
درنتیجه به‌روزرسانی‌ها هم سریع‌تر انجام می‌شود و ارزش بیشتری به مشتریان تحویل داده می‌شود

آیا نمی‌خواهید همچون جمع 4000 نفری مشتریان ایراکد، موفقیت را تجربه کنید؟

با 14 سال سابقه فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت

 

 

دامنه فعالیت های برنامه نویسی ایراکد

شرکت برنامه نویسی ایرانیان با برند “ایراکد” در طی 12 سال فعالیت خود با یاری ایزدمنان و حمایت مشتریان توانسته به افتخارات متعددی در زمینه های زیر دست یابد.

دفتر مرکزی شرکت برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد در تهران منطقه جردن (بهترین منطقه اداری و تجاری کشور ) می باشد. ملکیت دفتر مربوط به شرکت بوده و مشتریان با خیال آسوده می تواند پروژه خود را به یک شرکت معتبر بسپارند. ایراکد در تمامی استانها و شهرهای ایران داری بیش از 4000 هزار پروژه نرم افزاری بوده و اکثر استانها دارای نمایندگی فعال جهت ارائه خدمات می باشد.

برخی از پروژه های انجام شده:

سامانه جامع جمعیت هلال احمر کشور (112)، سامانه مجتمع ستاد راهیان نور کل کشور، سامانه جامع سازمان مدیریت بحران کشور، نرم افزار 137 شهرداری قدس، شهرداری بابلسر و شهرداری بیرجند، نرم افزار مدیریت تاکسی‌رانی ملایر، پاوه و اهر، نرم افزار در میان نمونه کارهای سازمانی ایراکد به چشم می‌خورد.

نرم افزار مدیریت صرافی، نرم افزار مجتمع تجاری بازار بزرگ رضا تهران، نرم افزار مدیریت حسابداری مشعل بار قهستان و … در زمره نمونه کارهای تجاری شرکت ایراکد قرار دارند

دامنه فعالیت های ایراکد فقط منوط بر داخل ایران نمیباشد بلکه نمونه کارهای شرکت در بیشتر کشورهای جهان از جمله کشورهای آلمان، هلند، آذربایجان، افغانستان، امارات، استرالیا؛ انگلیس، دانمارک ، ترکیه  و …   نیز هستند که از خدمات طراحی سایت شرکت ایراکد استفاده نموده‌اند. 

لبخند مشتریان

در کارنامه شرکت ایراکد تاییدیه‌هایی به چشم می‌خورد که گواه بر این است که ایراکد می‌باشد. تاییدیه های این شرکت از تاییدیه های تجاری گرقته تا سازمانی و شهرداری بوده که به عنوان لبخند رضایت بر لبان مشتریان این شرکت نقش بسته است. 

مراحل انجام کار ایراکد

آنالیز کسب و کار

تهیه پروتوتایپ

برنامه نویسی

برنامه نویسی تخصصی

استقرار و انتشار

پشتیبانی

جذاب ترین و بهترین نمونه کار های برنامه نویسی

چرا ایراکد  ایراکد بهترین گزینه برای دریافت خدمات تولید محتوا است؟

بیش از 14 سال تجربه!

شرکت ایراکد یکی از با تجربه ترین شرکت‌ها در حوزه طراحی سایت و ارائه خدمات مربوط به آن همچون تولید محتوا است.

تیم متخصص و باتجربه

تیم ایراکد، شامل افراد متخصص، با تجربه و با دانش بالا در حوزه تخصصی خود است.

رضایت مشتریان

از بزرگ‌ترین افتخاران شرکت ما، داشتن بیش از 4000 مشتری راضی از خدمات ما است.

ارائه خدمات پشتیبانی

شما حتی پس از پایان پروژه خود می‌توانید در صورت بروز مشکل یا داشتن سوال در خصوص آن، از خدمات پشتیبانی تیم ما برخوردار شوید.
برنامه نویسی

باید اشاره داشته باشیم که مهم‌ترین علت برتری شرکت ایراکد نیست به سایر شرکت‌هایی که خدمات تولید محتوای متنی ارائه می‌دهند، هزینه مناسب است. در واقع شرکت ما با هدف توسئه و پیشرفت تمامی کسب و کارها، سعی دارد تا در ازاری ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، کم‌ترین هزینه را دریافت کند.

ما در ایراکد چه خدماتی ارائه می دهیم؟

خدمات طراحی اپلیکیشن

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

چرا ایراکد؟

در عصر حاضر که ارتباطات تمامی ابعاد زندگی بشر را محاصره نموده، ناچاریم که برای هر کسب‌وکاری دست به دامان اینترنت که بستر اصلی ارتباطات است، شویم؛ اما شما در باب ورود به دنیای اینترنت نبایست بی‌گدار به آب بزنید و بدین جهت باید از حمایت و پشتیبانی بهترین شرکت برنامه نویسی ایران بهره‌مند گردید.

این موضوع را ناچیز تلقی نکنید؛ چرا که فقط و فقط ایراکد قادر است که اهداف و ایده‌های شما را در بهترین شکل ممکن به واقعیت تبدیل نماید و جالب است بدانید بازدهی یک شرکت برنامه نویسی عالی سه برابر یک شرکت متوسط و ده برابر یک شرکت برنامه نویسی بد است. و حال خبر خوب برای شما این است که ایراکد در کشور با ارائه سرویس‌های تحت وب، تحت ویندوز و تحت موبایل به یاری شما شتافته‌است تا زمینه بهروزی شما را در هر عرصه‌ای که فعالیت می‌کنید، فراهم سازد.

چرا ایراکد؟

ایراکد از سال 1384 شروع به کار نموده و از آن زمان تاکنون پروژه‌های بسیاری را با زبان‌های برنامه نویسی متداول به سر‌انجام رسانده‌است.

مشخصا سابقه طولانی برنامه نویسی در زمینه‌های تحت وب و تحت موبایل سبب ظهور تجربه و تخصص ویژه می‌گردد و بدین جهت ایراکد برای احتیاجات برنامه نویسی شما (در هر زمینه و هر پلتفرم) پیشنهادات متنوع و خارق‌العاده‌ای دارد که سبب می‌شود تمامی نیازهای شما تامین گردد.

شما پس از مراجعه به ایراکد با داشتن حتی فقط یک ایده ساده مثل یک بات مخصوص برای تلگرام یا یک سایت فروشگاهی و بدون هیچ گونه دانش و آگاهی نسبت به جزئیات لازم در برنامه خود، از یک محصول باکیفیت که ارزش افزوده فراوانی برای شما به ارمغان می‌آورد، بهره‌مند می‌شوید.

ایراکد با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه برنامه نویسی، هر پروژه نرم‌افزاری را به موقع و با هزینه بسیار مناسب به مشتریان خود تحویل می‌دهد و با توجه به این امر که تا‌کنون به خوبی توانسته زمینه موفقیت مشتریان و رسیدن به اهدافشان را فراهم سازد، اعتماد همه را جلب نموده و بدین جهت ایراکد می باشد.

 

بارزترین تفاوت بهترین شرکت برنامه نویسی کشور با سایر شرکت‌های برنامه نویسی چیست؟

شرکت ایراکد که یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های برنامه نویسی فعال در داخل کشور است، در زمینه برنامه نویسی تحت وب و اختصاصا در حوزه طراحی سایت، بنیانگذار یک سبک جدید و بسیار متفاوت می‌باشد. بهترین شرکت برنامه نویسی کشور در طراحی سایت‌های سازمانی سبک نقش‌های سنتی چون بته جقه و گل و بلبل که نماینده فرهنگ ایرانی است را پایه‌گذاری نموده‌است.

البته که مورد مذکور، تنها یک تفاوت در ظاهر خدمات بهترین شرکت برنامه نویسی می‌باشد و کافی است نگاهی کوتاه به مشتریان ایراکد و نمونه کارهای این شرکت بیندازید تا به کیفیت بالای خدمات این مرکز آگاهی یابید.

چه مراکزی می‌توانند از خدمات بهترین شرکت برنامه نویسی کشور استفاده نمایند؟

 بهترین شرکت برنامه نویسی کشور، تیم‌های برنامه نویسی و توسعه‌دهندگان کاربلدی را به کار گرفته‌است و از این رو قادر به ارائه خدمات برنامه نویسی در همه زمینه‌ها می‌باشد که در این قسمت به برخی از صنایع و مشاغل اشاره می‌کنیم:

 • امور بانکداری و فین تک: ایراکد برای امور مالی و پرداخت‌ها، سیستم‌هایی هوشمند و پیشرفته را با کیفیت استاندارد و بیشترین امنیت، طراحی و اجرا می‌کند که کاربران آن بتوانند با فراغ بال از آن سامانه استفاده کنند و تجربه خوبی کسب نمایند. توسعه‌دهندگان ایراکد به واسطه برخورداری از خلاقیت و تخصص لازم به خوبی می‌دانند که چگونه با کمک تکنولوژی تمامی فرایندهای مالی سامانه مورد نظر شما را سازماندهی نمایند.
 • بهداشت و درمان: تمامی مشاغل زیر‌مجموعه حوزه بهداشت و درمان مانند بیمارستان‌ها، مطب‌ها، داروخانه‌ها و … می‌توانند از خدمات ایراکد کشور بهره جویند؛ چرا که اشراف برنامه نویسان ایراکد به تکنولوژی‌های پیشرفته، آن‌ها را قادر به طراحی و تولید سیستم‌های ثبت مشکلات بیماران، اطلاعات مربوط به آزمایش‌ها و … می‌سازد.
 • خرده فروشی و عمده فروشی: مراکزی که در این صنعت فعال هستند، می‌توانند با استفاده از خدماتی که در ایراکد عرضه می‌شود، سامانه‌ای متناسب با فرایند‌های تجاری خود در جهت مدیریت صورت‌حساب‌ها، موجودی و … داشته باشند تا بتوانند سطح خدمات ارائه‌شده به مشتری‍انشان را ارتقا داده و درآمد بیشتری کسب نمایند.
 • انرژی همگانی: ایراکد می‌تواند خدمات نرم افزاری را برای مدیریت انرژی و آنالیز و گزارش داده‌های مورد نیاز به صنایع فعال در حوزه انرژی مانند نفت وگاز ارائه دهد.
 • آموزش: از پورتال‌های دانش‌آموزی، دانش‌جویی و اساتید گرفته تا برنامه‌های صدور گواهی و هر نرم افزار لازم در حوزه آموزش را می‌توان در ایراکد با بیشترین کارایی یافت.
 • حمل و نقل: شرکت‌های حوزه حمل و نقل با استفاده از سرویس‌های برنامه نویسی شرکت ایراکد از سامانه‌ای جامع در جهت حصول اطمینان از ارسال محموله‌ها، سفارش اتوماسیون، نظارت بر فرایندها و … بهره‌مند می‌گردند.
 • سرگرمی: اپلیکیشن‌ها یا بات‌هایی برای توزیع فیلم و موزیک یا پروژه‌هایی که در حیطه سرگرمی دسته‌بندی می‌گردند، در ایراکد کشور با طراحی منحصربه‌فرد و کاربرپسند تولید می‌شوند که شما با استفاده از این خدمات می‌توانید افراد زیادی را به سوی خود جذب نمایید.

علاوه بر تمامی مشاغل مزبور، بهترین شرکت برنامه نویسی کشور در همه حوزه‌ها حتی چون بیمه، ساخت‌وساز و … به سازمان‌های بزرگ، شرکت‌های متوسط و استارتاپ‌ها با اتکا به دانش و تجربه مهندسین خود، نرم‌افزارهای ویژه‌ای متناسب با احتیاجات آن‌ها تولید می‌کند تا نیازهایشان را در کامل‌‌ترین صورت ممکن برآورده سازد.

مزایای ساخت نرم افزار سفارشی در بهترین شرکت برنامه نویسی چیست؟

زمانی که شما تقاضای یک نرم افزار سفارشی دارید، بهترین شرکت برنامه نویسی کشور ایده‌های شما را می‌شنود و سپس با استفاده از دانش، مهارت و خلاقیت خود، نرم افزار استاندارد و باکیفیتی در اختیار شما قرار می‌دهند که فقط مخصوص کار شماست و شما از مزایای بی‌شماری برخوردار خواهید‌گشت که مهم‌ترین این مزایا عبارتند از:

 • مالکیت کامل: 100% نرم افزار سفارشی تولید‌شده در بهترین شرکت برنامه نویسی متعلق به شما می‌باشد و بنابراین بدون هیچ مشکلی می‌توانید ویژگی‌ها و یا کاربران آن را افزایش دهید؛ چرا که کنترل نرم افزار، کاملا در اختیار شما قرار می‎گیرد.
 • انعطاف پذیری بالا: شما با داشتن یک نرم افزار سفارشی ساخته‌شده در بهترین شرکت برنامه نویسی، در هر زمان که بخواهید، می‌توانید هر تغییری را که در نظر دارید در نرم افزارتان اعمال نمایید؛ به عبارت دیگر، انعطاف پذیری بالای نرم افزار سفارشی شما سبب می‌شود که نرم افزار بتواند همزمان با تغییرات کسب‌وکار شما رشد یا هر تغییر بایسته دیگر را پیدا کند.
 • مزایای رقابتی: نرم افزار سفارشی برخلاف نرم افزارهای آماده می‌تواند عملکرد شما را بهبود دهد و همچنین یک سرمایه IP ارزش‌مند به حساب آید؛ بنابراین دو مزیت رقابتی پر‌رنگ دارد.
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر

دپارتمان برنامه نویسی

دغدغه از بین رفتن داده ها، صرف زمان و فضای زیاد برای جمع آوری و ذخیره اطلاعات، استفاده زیاد از منابع مکتوب و پیچیدگی بایگانی آنها و… همه و همه از جمله مسائلی هستند که با پیشرفت تکنولوژی و گسترش حوزه برنامه نویسی و همچنین الکترونیک شدن امور، کاملاً حل و برطرف شده اند. برنامه نویسی همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند تا نرم افزار ها و سایت های منحصر به فرد را با جزئیات منطبق بر خواسته هایتان داشته باشید.

املاک

املاک

سامانه تاکسی رانی

سامانه تاکسی‌رانی

نرم افزار مدیریت صرافی

نرم‌افزار مدیریت صرافی

طراحی ربات تلگرام

طراحی ربات تلگرام

نرم‌افزار فروشگاهی

نرم افزار فروشگاهی

طراحی ربات واتس‌اپ

طراحی ربات واتسپ

سوالات متداول

چرا ایراکد بهترین شرکت برنامه نویسی در ایران است؟

شرکت ایراکد بدون دلیل به عنوان بهترین شرکت برنامه نویسی، معرفی نشده‌است؛ بلکه به واسطه برخورداری از ملاک‌هایی چون سابقه درخشان، استراتژی مناسب، خدمات با‌کیفیت و بی‌نظیر و … موفق به تحصیل این عنوان گشته‌است.

بهترین شرکت های برنامه نویسی در زمینه طراحی نرم افزار، چقدر سابقه دارد؟

موفقیت هر شرکت برنامه نویسی در سایه برخورداری از دو عنصر تخصص و تجربه اتفاق می‌افتد. امروزه شرکت‌ها و موسسات نوپا زیادی هستند که در حیطه برنامه نویسی مشغول به فعالیت می‌باشند که اتفاقا برخی از آن‌ها از نیروهای متخصص بهره می‌گیرند. اما تجربه، موضوعی است که نباید نادیده گرفته‌شود؛ چرا که تجربه سبب تقویت قوه تامل و ظهور ایده‌های بکر و خلاقانه در برنامه نویسی می‌گردد.

حال ایراکد به واسطه اینکه از سال 1384 آغاز به فعالیت نموده و با زبان‌های برنامه‌نویسی متداول آن زمان امر برنامه نویسی را بر عهده داشته، یکی از با سابقه‌ترین شرکت‌های برنامه نویسی در ایران به شمار می‌رود.

این شرکت از همان ابتدا تا به امروز همزمان با پیشرفت تکنولوژی، زبان‌های مطرح برنامه نویسی در سطح جهان را آنالیز می‌نموده و خدمات خود را با زبان‌های به‌روز ارائه می‌کرده‌است.

بهترین شرکت های برنامه نویسی چه تاییدیه‌هایی را دریافت نموده‌اند؟
 • شورای عالی انفورماتیک کشور: این تاییدیه بیانگر صلاحیت و کیفیت مقبول خدمات ایراکد در حوزه طراحی سایت می‌باشد.
 • سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور: دریافت این مجوز به این معنی است که فعالیت‌های ایراکد در سایه اصول و قوانین صنف رایانه‌ای انجام می‌پذیرد. به عنوان مثال هزینه دریافتی ایراکد بابت ارائه خدمات، مطابق تعرفه‌های این صنف می‌باشد.
 • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • اتحادیه کامپیوتر و موبایل وزارت صنعت، معدن و تجارت
 • مرکز توسعه فناوری‌ اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد
چه نرم افزارهایی در سبد پورتفولیوی ایراکد به چشم می‌خورد؟

سازمان امداد و نجات کشور، سازمان مدیریت بحران کشور، جهاد کشاورزی استان‌های فارس، قم و خراسان جنوبی، شهرداری بسیاری از شهرهای کشور و … از خدمات برنامه نویسی تحت وب بهترین شرکت برنامه نویسی ایران بهره‌ جسته‌اند.

سامانه جامع جمعیت هلال احمر کشور (112)، سامانه مجتمع ستاد راهیان نور کل کشور، سامانه جامع سازمان مدیریت بحران کشور، نرم افزار 137 شهرداری قدس، شهرداری بابلسر و شهرداری بیرجند، نرم افزار مدیریت تاکسی‌رانی ملایر، پاوه و اهر، نرم افزار در میان نمونه کارهای سازمانی بهترین شرکت برنامه نویسی کشور به چشم می‌خورد.

نرم افزار مدیریت صرافی، نرم افزار مجتمع تجاری بازار بزرگ رضا تهران، نرم افزار مدیریت حسابداری مشعل بار قهستان و … در زمره نمونه کارهای تجاری شرکت ایراکد قرار دارند.

ربات تلگرامی تست روانشناسی، ربات اطلاع‌رسانی شرکت ایران چوب، ربات اطلاع‌رسانی نمایندگی ایران خودرو، ربات املاک تشریفات، ربات محصولات صنعتی کشاورزی شرکت ماهان، ربات آرایشی و بهداشتی شمیم یاس و … نمونه کارهای شبکه‌های اجتماعی بهترین شرکت برنامه نویسی کشور هستند.

مراحل برنامه نویسی دربهترین شرکت برنامه نویسی چگونه است؟
 1. مشورت با شما و آنالیز احتیاجات و مواردی که در جهت نیل به اهدافتان بایستی لحاظ گردد.
 2. تدارک طرح چیدمان و نقشه اولیه سایت. اگر اصطلاح UX به گوشتان آشناست، بدانید که UX سایت در این گام انجام می‌پذیرد. منظور از UX، معماری سایت شما و نحوه تعامل مخاطبتان با آن است. رویه لینک‌شدن صفحات مختلف یک برنامه، چگونگی قرار‌گیری بخش‌های مختلف آن، موارد موجود در یک منو و … مثال‌هایی هستند که در این باب می‌گنجند.
 3. طراحی گرافیکی برنامه یا UI. طراحان بهترین شرکت برنامه نویسی در این مرحله به مقوله زیبایی و مشخصه‌های بصری سایت می‌پردازند که شامل رنگ تب‌ها، ظاهر سایت و … می‌شود.
 4. برنامه‌نویسی قالبی که به تایید شما رسیده‌است.
 5. تولید و پیاده‌سازی سیستم مدیریت محتوا (CMS) بر‌اساس قالب انتخابی شما. چرخه عمر وبسایت شما به CMS انتخابی شما قائم می‌باشد که از لحظه نخست ایجاد سایت تا بروز‌رسانی‌ها و توسعه آن را فرامی‌گیرد. در واقع این سیستم شما را در راستای مدیریت محتوا و اطلاعات سایت‍تان یاری می‌دهد.
بهترین شرکت برنامه نویسی چه خدماتی را به منظور برنامه نویسی با قالب اختصاصی ارائه می‌دهد؟

شما هر زمان که با بهترین شرکت برنامه نویسی ارتباط برقرار نمایید، در وهله نخست از خدمات مشاوره‌ای ایراکد بهره‌مند می‌شوید. به عنوان مثال، هدف شما از برنامه نویسی یا مخاطبان شما مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ چرا که مقصود شما از طراحی نرم افزار بر چیدمان آن موثر است. 

پس از آنالیز احتیاجات شما، نوبت به طراحی اولیه می‌رسد که تیم‌های حاذق بهترین شرکت برنامه نویسی، طرح‌های مناسب و متفاوتی را که شامل چیدمان تب‌های متفاوت، بخش قرار‌گیری خبرها، بخش معرفی محصولات یا خدمات، معرفی

در صورت لزوم شما می‌توانید ایده‌های خودتان را با طراحان ایراکد در میان بگذارید تا اصلاحات مورد‌نظر شما را منظور نمایند. این مرحله به مانند یک چرخه، آنقدر تکرار می‌شود تا در نهایت بهترین چیدمان ممکن حاصل گردد. 

سپس طرح نهایی به گرافیست شرکت ایراکد سپرده می‌شود تا آن را به صورت دقیق در فتوشاپ پیاده نماید. در این مرحله تم رنگی سایت، فونت نگارش مورد استفاده، لوگو شرکت و … در طرح گرافیکی کاملا مشخص می‌گردد و مشابه گام قبلی به تایید شما می‌رسد.

شرکت خودتان و … می‌باشد را بر روی برگه ترسیم و به شما ارائه می‌نمایند تا چینش مورد‌پسندتان را انتخاب کنید.

چه تکنولوژی‌هایی در بهترین شرکت برنامه نویسی استفاده می‌شود؟

تکنولوژی مورد استفاده در هر نرم افزار، بسته به پلتفرم و نوع کاربری آن تعیین می‌شود. اما در حالت کلی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • PHP
 • HTML
 • C#
 • AWS
 • PYTHON
 • JAVA
 • JAVASCRIPT
 • OBJECTIVE-C
 • MY SQL
 • NET
طراحی و تولید نرم افزار در بهترین شرکت برنامه نویسی کشور چقدر طول می‌کشد؟

مهندسین بهترین شرکت برنامه نویسی می‌دانند که هر پروژه‌ای ددلاین خاصی دارد و بنابراین با استفاده از ابزارهای مناسب چون سیستم مدیریت پروژه، فازهای تولید نرم افزار شما را کنترل می‌نمایند. همچنین سرویس دواپس بهترین شرکت برنامه نویسی ضمانت می‌کند که نرم افزار مشتری به موقع تحویل داده می‌شود.

خوب است بدانید که گزارش وضعیت اجرایی هر فاز تولید نرم افزار به سمع و نظر شما رسانده می‌شود و شما با استفاده از راه‌های ارتباطی که از طرف بهترین شرکت برنامه نویسی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید وضعیت پروژه خود را پیگیری نمایید.

هزینه تهیه نرم افزار در بهترین شرکت برنامه نویسی چقدر است؟

بهترین شرکت برنامه نویسی به پاس اعتماد مشتریان خود، هرگز هزینه‌های گزافی را از آن‌ها دریافت نمی‌کند و به اعتبار خود خدشه وارد نمی‌سازد. البته ایراکد عضو صنف رایانه‌ای کشور است و این امر گواه تعرفه‌های مناسب ایراکد می‌باشد.

مهندسی مجدد نرم افزارها و مدرنیزه ساختن نرم افزارهای منسوخ در بهترین شرکت برنامه نویسی چگونه انجام می‌شود؟

ممکن است هر سازمان یا کسب‌وکاری، نرم افزار قدیمی داشته باشد که اکنون کارایی ندارد و به تعبیری منسوخ گشته‌است. هم‌چنین هر یک از مواردی چون هزینه نگهداری بالا، عدم انعطاف پذیری، اشکالات امنیتی، ناسازگاری‌ها و عدم رضایت مشتریان و کارمند‌ها یک ادله محکم برای مدرنیزه ساختن نرم افزار قدیمی است. به عنوان مثال:

 • نرم افزارهای قدیمی همانند یک خودرو فرسوده نیاز به هزینه‌های دوره‌ای جهت تعمیر و نگهداری دارد. حال آنکه ممکن است هزینه تولید یک نرم افزار جدید در مقایسه با هزینه نگهداری، به صورت قابل توجهی پایین باشد.
 • با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی، مباحث امنیت داده‌ها نیز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و در‌نتیجه هر شکاف امنیتی در نرم افزارهای قدیمی سبب آسیب‌پذیر گشتن سازمان می‌گردد.
 • ناسازگاری نرم افزار قدیمی با فناوری‌های مدرن سبب می‌شود که کارمندان و کاربران نرم افزار با آن مشکل پیدا کنند و به نارضایتی برسند؛ چرا که بایستی وقت زیادی صرف کار کردن با نرم افزار منسوخ نمایند و فرصت کمی برای رسیدگی به مسئولیت واقعی خود پیدا می‌کنند.

مبرهن است که جایگزینی نرم افزار مدرن و به‌روزرسانی نرم افزار منسوخ به صورت هوشمندانه منجر به افزایش کارایی سازمان و کسب‌وکار می‌گردد. بهترین شرکت برنامه نویسی کشور با یک رویکرد تکاملی قادر است بدون این که داده‌ها و اطلاعات نرم افزار شما تغییر پیدا کند، آن را مدرنیزه سازد. بدون شک بهترین شرکت برنامه نویسی با اتکا به قدرت تحلیلی خود و آنالیز اهداف شما، می‌تواند در بهترین صورت ممکن، نقایص نرم افزار شما را تشخیص دهد و با مهندسی مجدد آن سبب شود که نرم افزار به خوبی پاسخ‌گوی اهداف شما باشد.

برنامه نویسان بهترین شرکت برنامه نویسی چه ویژگی‌هایی دارند؟

دانش، مهارت، تجربه، خلاقیت، نبوغ! آیا با حضور این خصایص در مهندسین بهترین شرکت برنامه نویسی، کاری غیر از خلق نرم افزارهای کاربردی و با‌کیفیت امکان پذیر است؟ طراحان، تحلیلگران و برنامه نویسان بهترین شرکت برنامه نویسی کشور پیوسته در حال یادگیری و بررسی تکنولوژی‌های روز دنیا هستند و بدین جهت در صدر برنامه نویسان موفق کشور قرار گرفته‌اند. کافی است که شما تنها ایده خود را با مهندسین ایراکد مطرح نمایید و سپس در انتظار نرم افزار ویژه خود بنشینید.

گاهی ممکن است که شما هدف خود و توقعات‍تان را از نرم افزار با تحلیلگران بهترین شرکت برنامه نویسی به اشتراک بگذارید و آن‌ها با استفاده از تخصص و تجربه خود نکاتی را به شما پیشنهاد نمایند که شگفت‌زده شوید؛ چرا که به قول معروف «تو مو می‌بینی و من پیچش مو» شما فقط پیش پای خود را می‌نگرید، اما این طراحان آینده کسب‌وکار شما را هم در نظر می‌گیرند و راه‌کارهای حیرت‌انگیزی را پیشنهاد می‌دهند.

هزینه برنامه نویسی در بهترین شرکت برنامه نویسی چقدر می‌باشد؟

ایراکد رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و عوامل این مجموعه می‌کوشند که با ارائه بهترین خدمات، منصفانه‌ترین قیمت را از شما دریافت نمایند. اطمینان داشته باشید که بهترین شرکت برنامه نویسی هرگز نمی‌خواهد با دریافت هزینه‌های هنگفت و غیر متعارف از مشتریانش به اعتبار خود خدشه وارد نماید. پس شما می‌توانید مناسب‌ترین قیمت‌های طراحی سایت را در ایراکد بیابید.

خدمات پشتیبانی بهترین شرکت برنامه نویسی چگونه است؟

مشتریان می‌توانند از طریق تماس تلفنی با بهترین شرکت برنامه نویسی ارتباط برقرار نمایند و خواسته‌های خود را مطرح نمایند که پس از آن متخصصین پشتیبانی ایراکد، درخواست‌های آن‌ها را پیگیری می‌نمایند. پورتال مشتریان، راه دیگر ارتباطی با ایراکد است که این مورد سبب می‌شود مشتریان بتوانند در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز از خدمات پشتیبانی و نگهداری بهره جویند.

خدمات پشتیبانی بهترین شرکت برنامه نویسی در سال اول به صورت رایگان به مشتریان ارائه می‌شود و پس از آن به صورت توافقی این امر صورت می‌گیرد. ایراکد از یک روش موثر برای پاسخ‌گویی سریع و کارآمد به مشتریان استفاده می‌کند که برا‌ساس توافق‌نامه‌ای که بین شرکت و مشتری منعقد می‌گردد، سطح خدمات‌رسانی متفاوت است. این موضوع سبب می‌شود که پیش از بروز خطرات احتمالی برای نرم افزار، اصلاحات لازم و به‌روز‌رسانی‌ها انجام گردد.

بهترین شرکت برنامه نویسی چه خدمات پشتیبانی را و چگونه ارائه می‌دهد؟

هر سازمان و شرکتی بایستی به طور مرتب از خدمات پشتیبانی بهترین شرکت برنامه نویسی بهره ببرند تا از عملکرد صحیح سایت‍شان مطمئن گردند. خدمات پشتیبانی شامل بروز‌رسانی نرم‌افزارها، بهبود سرعت وبسایت، توسعه صفحات سایت و … می‌شود که ایراکد این خدمات را در سال اول پس از طراحی سایت، کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد و پس از آن هم به صورت توافقی این امر انجام می‌شود.

شما می‌توانید هم از خدمات تلفنی و حضوری بهترین شرکت برنامه نویسی استفاده نمایید و هم از طریق پورتال مشتریان که همیشه در دسترس شما قرار دارد، با ایراکد ارتباط برقرار نمایید؛ بنابراین زمینه ارتباط شما با ایراکد در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه‌روز فراهم است و کارمندان ایراکد به محض مطرح‌شدن درخواست شما، با شما همکاری می‌نمایند. شایان ذکر است که برخی از کاربران ایراکد، هنوز پس از گذشت ده الی پانزده سال از خدمات پشتیبانی بهترین شرکت برنامه نویسی استفاده می‌کنند؛ لذا به شما هم در جهت انتفاع از آثار مثبت خدمات ایراکد بر فعالیت‍تان توصیه می‌شود که هر چه سریع‌تر به جرگه کاربران ایراکد بپیوندید.

مراحل آزمون نرم افزار در بهترین شرکت برنامه نویسی کشور به چه صورت انجام می‌گردد؟
 1. تست عملکرد: در این آزمون، خروجی نرم افزار و همخوانی آن با نیازهای اولیه مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 2. تست واسط کاربر: در این گام، نرم افزار از دیدگاه مشتری توسط یک یا چند کاربر آزمایشی، ارزیابی می‌شود که مشخص‌کننده فاکتورهای کاربر‌پسند بودن نرم افزار، سادگی و قابلیت یادگیری آن، جذابیت و … می‌باشد.
 3. تست تحمل بار: در این مراحل با استفاده از متدهای متفاوتی، حداکثر تعداد درخواست و کار با نرم افزار در یک زمان، شبیه‌سازی می‌گردد تا عملکرد و پاسخ‌گویی آن را در شرایط مزبور بسنجند.
 4. تست امنیت: بهترین شرکت برنامه نویسی در راستای تست ایمنی سیستم، مکانیزم‌های دفاعی نرم افزار در مقابل دسترسی کاربران بدون مجوز و یا هر گونه دسترسی نامطلوب دیگر و حفاظت از داده‌ها و منابع اطلاعاتی آن را بررسی می‌نماید.
 5. تست تحمل خرابی: در این گام از آزمون‌های نرم افزار، مقاومت آن در برابر خرابی‌های عمد و غیر عمد اعم از قطع اتصالات شبکه، اشکالات سیستم عامل، تنظیم نامناسب پارامترهای داخلی و … و همچنین توانایی بازگشت نرم افزار به حالت پایدار، سنجیده می‌شود.
 6. تست پشتیبانی و بازیافت: بهترین شرکت برنامه نویسی کشور پس از اجرای مراحل فوق به سراغ پشتیبان‌گیری از بانک اطلاعاتی و بازگردانی آن می‌رود و نمونه‌های لازم را بررسی می‌نماید.
 7. تست به‌روز‌رسانی خودکار: ایراکد در این گام، ابتدا یک ویرایش در نرم افزار ایجاد می‌کند و دریافت خودکار این ویرایش که درواقع یک نوع بروزرسانی در داده‌ها می‌باشد را کنترل می‌کند.
نمایش بیشتر نمایش کمتر