لوگو

ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

بهترین شرکت های طراحی سایت ایران در سال 1400

معرفی بهترین شرکت های طراحی وب سایت

در حال حاضر با توجه به استفاده عموم از فضای وب داشتن وب سایت بسیار مهم و حیاتی میباشد. از ان گذشته داشتن سایت میتواند کسب و کار شما را دگرگون کرده و در حوزه ی تجاری فروش شما را چند برابر کند. اما آیا داشتن هر وبسایتی میتواند شما و مخاطبان شما را به اهداف مورد نظرتان برساند؟ برای مشاغل کوچک که با چالش هزینه و یا محدودیت های فنی محدودی رو به رو هستند طراحی سایت کاملا حرفه ای آیا به صرفه میباشد؟

 داشتن وبسایت خوب میتواند بر کسب و کار و حرفه شما کمک کند به همین دلیل دلهره ای به دل راه نداده و به سوی طراحی سایت حرفه ای گام بردارید. زیرا 75 درصد کاربران به ظاهر وبسایت نگاه میکنند و به طراحی بصری سایت قناعت میکنند و با توجه به تحقیقات انجام شده فقط 50 ثانیه طول میکشد تا افراد از سایت شما خوششان آمده و در سایت بمانند. بهمین دلیل طراحی ui و ux سایت بسیار مهم میباشد.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت به آسانی انجام نمیشود زیرا معیارهای زیادی برای انتخاب وجود دارد و شرکت ها یا موسسات برای انتخاب به عوامل مختلفی توجه میکنند این عوامل میتواند سلیقه شخصی، میزان بودجه، نوع سازمان و … متفاوت باشد. در زیر بهترین معیارهای انتخاب برای طراحی سایت ذکر شده است که میتواند میزان رضایتمندی مشتریان را جلب کند. 

#1

شرکت طراحی سایت ایراکد

شرکت برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد به صورت حرفه ای و خلاقانه در زمینه طراحی سایت فعالیت دارد. ایراکد در مدت 14 سال فعالیت توانسته جایگاه ویژه در زمینه طراحی سایت برای خود کسب کند و انتخاب اول کسانی باشد که میخواهند فروشگاه اینترنتی و سایت های تجاری راه اندازی کنند . این شرکت دارای جوایز بسیاری در این زمینه میباشد.

دفتر مرکزی شرکت برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد در تهران منطقه جردن (بهترین منطقه اداری و تجاری کشور ) می باشد. ملکیت دفتر مربوط به شرکت بوده و مشتریان با خیال آسوده می تواند پروژه خود را به یک شرکت معتبر بسپارند. ایراکد در تمامی استانها و شهرهای ایران داری بیش از 4000 هزار پروژه نرم افزاری بوده و اکثر استانها دارای نمایندگی فعال جهت ارائه خدمات می باشد.

حوزه فعالیت

رضایت مشتری
100%
ریسپانسیو
90%
رعایت اصول سئو
100%
تجربه کاربری
85%
مقرون به صرفه
100%

برخی از نمونه کارهای شرکت ایراکد:

#2

آژانس خلاقیت وبسیما

وبسیما یکی دیگر از  شرکت های برتر طراحی سایت در ایران است که فعالیت خود را از سال 90 آغاز کرده است. شرکت وبسیما در سال 95 جایزه بهترین شرکت طراحی سایت از جشنواره وب و موبایل را از آن خود کرده است. خلاقیت زیاد این مجموعه در طراحی سایت برای شما هزینه ی زیادی را هم در بر خواهد داشت. اما جزء بهترین شرکت های طراحی سایت شناخته میشود. 

 

حوزه فعالیت

رضایت مشتری
100%
ریسپانسیو
90%
رعایت اصول سئو
100%
تجربه کاربری
85%
مقرون به صرفه
100%

برخی از نمونه کارهای شرکت وبسیما:

#3

شرکت طراحی سایت همیار توسعه

تیم همیار توسعه از 20 جوان خلاق تشکیل شده است، این شرکت که کار خود را از سال 94 آغاز کرده، در سال 96 و97 در جشنواره وب و موبایل، نامزد دریافت جایزه شد. نقطه ی قوت این شرکت که برای آن جایی در بهترین طراحان سایت ایران باز کرده است، نمونه کارهای متعدد و طراحی سایت های زیباست. همیار توسعه در ابتدای فعالیت خود، سایت های وردپرسی طراحی و راه اندازی می نمود و سپس فعالیت خود را در زمینه تولید محتوا، سئو و طراحی اپلیکیشن موبایل نیز آغاز نمود.

حوزه فعالیت

رضایت مشتری
100%
ریسپانسیو
90%
رعایت اصول سئو
100%
تجربه کاربری
85%
مقرون به صرفه
100%

برخی از نمونه کارهای شرکت همیار توسعه:

#4

شرکت طراحی سایت داده ورزان

شرکت داده ورزان فعالیت تخصصی خود را در زمینه وب از سال 81 آغاز کرده. این تیم با هدف کسب تخصص بیشتر در زمینه ی وب و تجربه کارگروهی، تحقیقات دقیق را در وب سایت شروع کرد. در خرداد سال 82 اولین نسخه ی پورتال داده ورزان، سیستم مدیریت محتوای داده ورزان شروع به کار کرد. در آن زمان تقریبا تمامی CMS های موجود به زبان خارجی بودند. در واقع این شرکت تلاش کرد نیاز کاربران را اعم از راهنمایی در تمامی زمینه ها، پشتیبانی فنی و… را پاسخ دهد.

حوزه فعالیت

رضایت مشتری
100%
ریسپانسیو
90%
رعایت اصول سئو
100%
تجربه کاربری
85%
مقرون به صرفه
100%

برخی از نمونه کارهای شرکت داده ورزان:

#5

شرکت طراحی سایت عصر نقره ای

شرکت عصرنقره ای ارتباطات هوشمند در سال 1386 به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و تولید نرم افزارهای وب بنیاد ( Web Based) در شهر مشهد تأسیس گردید و با تمرکز ویژه بر تولید نرم افزارهای یکپارچه کسب و کار و اپلیکیشن های موبایل ، راه رشد در این زمینه را با همراهی مدیران و متخصصین پیموده است. همواره هدف مدیران و همکاران ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدماتی مبتنی بر تکنولوژی های روز است. افزایش کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای بین المللی در طراحی، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است.

حوزه فعالیت

رضایت مشتری
100%
ریسپانسیو
90%
رعایت اصول سئو
100%
تجربه کاربری
85%
مقرون به صرفه
100%

برخی از نمونه کارهای شرکت عصر نقره ای:

#6

شرکت طراحی فروشگاه اینترنتی شاپ بساز

شاپ بساز یکی دیگر از شرکت هایی است که در زمینه طراحی و توسعه طراحی سایت فروشگاهی فعالیت میکند. از آنجا که این استارتاپ متشکل از تیمی جوان و خلاق میباشد به صورت تخصصی در حوزه فروشگاهی فعالیت میکند. از دیگر خدمات این مجموعه در حوزه فروشگاهی ، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و طراحی ربات تلگرام فروشگاهی میباشد. این خدمات به صورت پکیج هم در این مجموعه قابل دریافت است. که با قیمت های باور نکردنی در حال ارائه میباشد. 

حوزه فعالیت

رضایت مشتری
100%
ریسپانسیو
90%
رعایت اصول سئو
100%
تجربه کاربری
85%
مقرون به صرفه
100%

برخی از نمونه کارهای شاپ بساز:

#7

آژانس خلاقیت نوین

رسانه تجارت نوین که بیش از 10 سال در زمینه فناوری دیجیتال فعالیت میکند. این شرکت با شعار شفاف باشیدف متفاوت باشید به فعالیت های خود ادامه میدهد. از آنجا که فعالیت های این مجموعه در حوزه تجارت الکترونیک نیز میباشد به کسب و کارها در زمینه بیشتر دیده شدن و سئو سایت نیز کمک میکند. طراحی سایت نیز یکی از خدمات پر طرفدار این مجموعه بوده که با بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. 

حوزه فعالیت

رضایت مشتری
100%
ریسپانسیو
90%
رعایت اصول سئو
100%
تجربه کاربری
85%
مقرون به صرفه
100%

برخی از نمونه کارهای آژانس خلاقیت نوین:

#8

شرکت طراحی سایت دارکوب

دارکوب طراحی سایت خود را به زبان php  و با تکنولوژی های روز دنیا انجام و در سال 1381 فعالیت خود را آغاز نموده است. خط مشی دارکوب ارائه خدمات طراحی سایت، سئو و هاستینگ با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن است تا از این طریق بتواند رضایت مشتریان خود را فراهم آورد. دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد و دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور و مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.


حوزه فعالیت

رضایت مشتری
100%
ریسپانسیو
90%
رعایت اصول سئو
100%
تجربه کاربری
85%
مقرون به صرفه
100%

برخی از نمونه کارهای شرکت دارکوب:

#9

شرکت ایران سایت

ایران سایت قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه طراحی وب سایت حرفه ای در تهران و ایران با تیمی کاملا متخصص و حرفه ای در زمینه های طراحی و ساخت سایت با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی وب سایت شرکتی،طراحی وب سایت شخصی،طراحی سایت عکاسی،طراحی سایت علمی،طراحی سایت صرافی،ساخت سایت های پرتال و طراحی سایت تبلیغاتی و دارای بیش از 500 نمونه کار با قیمت مناسب در طراحی و داشتن پلن های پایه تا حرفه ای ایران سایت را به برترین گروه تبدیل نموده است. مشاوره رایگان برای طراحی سایت حرفه ای در تهران با امکانات یک سایت استاندارد با قیمت مناسب همراه با خدمات بهینه سازی و سئو که سایت و کسب و کار شما را در صفحه اول گوگل با کلمات پیشنهادی شما نمایان میکند تخصص ایران سایت می باشد. گروه طراحی سایت ایران سایت افتخار میکند که طراح و پشتیبان سایت اتحادیه فناوران و خانواده بزرگ طراحان وب تهران می باشد ، ما همواره تلاش میکنیم برای ایرانی بهتر و برتر .

حوزه فعالیت

رضایت مشتری
100%
ریسپانسیو
90%
رعایت اصول سئو
100%
تجربه کاربری
85%
مقرون به صرفه
100%

برخی از نمونه کارهای شرکت ایران سایت:

سوالات متداول

معیارهای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت را میتوان به موارد زیر خلاصه نمود:

1- نمونه کارهای زیاد و قوی: قبل از سفارش طراحی سایت شما میتوانید نمونه کارهای شرکت مورد نظر خود را بررسی کنید مطمئنا شرکتی که سایت های طراحی شده اش دارای کیفیت بالایی باشد حتنا نمونه کارهای قوی و زیادی دارد. قدرت یک شرکت طراحی سایت به نمونه کارهای ان است زیرا نقاط قوت و ضعف هر شرکت با نمونه کارهای آن مشخص میشود. 

2- سابقه کاری شرکت: یکی دیگر از معیارهای مهم در طراحی سایت سابقه کاری شرکت است. هر چه شرکت در حوزه مورد نظر شما بیشتر کار کرده باشد مطمئنا تجربه بیشعتری در طراحی سایت برای مجموعه شما دارد. 

3- هزینه طراحی سایت:

3- هزینه طراحی سایت:قیمت ها با توجه به سرعت کار، کیفیت، نحوه ی ارائه ی خدمات و غیره متغیر است. پس اگه می خواهید چند شرکت را باهم مقایسه کنید به نحوه ی عملکرد و کیفیت کارهای آنها هم دقت داشته باشید

مجوزهای دریافتی شرکت طراحی سایت از جمله معیارهای مهم طراحی سایت است. اگر شرکتی نتواند مجوزهای لازم برای طراحی سایت را دریافت کند اصلا قابل اعتماد برای همکاری نخواهد بود. 

مجوزهای مورد نیاز هر شرکت طراحی سایت به موارد زیر خلاصه میشود:

  • شورای عالی انفورماتیک کشور: این تاییدیه بیانگر صلاحیت و کیفیت مقبول خدمات در حوزه طراحی سایت می‌باشد.
  • سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور: دریافت این مجوز به این معنی است که فعالیت‌های شرکت در سایه اصول و قوانین صنف رایانه‌ای انجام می‌پذیرد. 
  • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
  • اتحادیه کامپیوتر و موبایل وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • مرکز توسعه فناوری‌ اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد

مشاوره صحیح و اصولی طراحی سایت را میتوان معیارهای مهم شرکت های طراحی سایت دانست. زیرا افراد برای راه اندازی کسب و کار و رسیدن به هدف مورد نظر خود در ابتدا نیاز دارند که مشاوره صحیح و اصولی به آنها شود. این کار توسط شرکت های خبره که در این زمینه تجربه کاری بالایی دارند انجام میشود. 

در دنیای کسب و کار امروز طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی باعث رشد و توسعه برند شما میشود. 

طراحی سایت اولین برداشت مخاطب از کسب‌وکار شما را شکل می‌دهد: ظاهر سایت درست همچون ظاهر شما و پرسنل‌تان می‌تواند روی برداشت مخاطبین از هویت برندتان تاثیرگذار باشد. مخاطبین به محض ورود به وب‌سایت شما و دیدن صفحه‌ی اول سایت کاری‌تان، برندتان را قضاوت خواهند کرد.

 این یعنی کافی است وب‌سایت‌تان نامرتب، نازیبا یا به‌روز نشده باشد تا مخاطبین شما با یک کلیک آن را ترک کنند و به سمت وب‌سایت رقبای‌تان روانه شوند. پس می‌بینید که طراحی سایت به همین راحتی می‌تواند مشتریانتان را از چنگ‌تان در بیاورد و به رقبایتان هدیه دهد.

موفقیت هر شرکت طراحی سایت در سایه برخورداری از دو عنصر تخصص و تجربه اتفاق می‌افتد. امروزه شرکت‌ها و موسسات نوپا زیادی هستند که در حیطه طراحی سایت مشغول به فعالیت می‌باشند که اتفاقا برخی از آن‌ها از نیروهای متخصص بهره می‌گیرند. اما تجربه، موضوعی است که نباید نادیده گرفته‌شود؛ چرا که تجربه سبب تقویت قوه تامل و ظهور ایده‌های بکر و خلاقانه در طراحی سایت می‌گردد.

 

یک سایت خوب باید حتما موارد زیر را داشته باشد: 

کاملا رسپانسیو

سبک و گرافیک کاملا اختصاصی

سرعت لود بالا

محتوای با کیفیت

کاربری آسان

بهینه شده از نظر سئو و شبکه های اجتماعی

 

 

 

 

 

یکی از موارد مهمی که همیشه تمامی کسب و کارها به آن پرداخته اند و اختلاف نظرهای زیادی در این مورد وجود دارد. طراحی سایت اختصاصی به دلیل اینکه به صورت اختصاصی کد نویسی میشود و و از صفر تا صد پروژه با php و asp.net نوشته میشود دارای امنیت و سرعت بالاتری دارد و برای پروژه هایی که میخواهند خاص انجام شده با این نوع cms انجام میشود. 

همینطور وردپرس به دلیل محبوبیت جهانی و کاربری آسانی که دارد میتواند بسیار مورد استفاده طراحان سایت قرار بگیرد و سایت های زیبای زیادی با این تکنولوژی طراحی و اجرا میشود. 

مشاوره شرکت طراحی سایت در این زمینه بسیار میتواند کمک کننده باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *