لوگو

ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

بهترین شرکت طراحی سایت ایران

ایراکد

14 سال سابقه کار درخشان و اخذ ده ها تاییدیه طراحی و کیفیت خدمات

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

بهترین شرکت طراحی وب سایت

یک وبسایت قدرتمند با رعایت تمامی اصول سئو که با استفاده از آن بتوانید محصولات و خدمات خود را ارائه دهید جزئی از رویاهای افراد است که این مهم از طریق رعایت تمامی اصول فنی و و ظاهری امکان پذیر است. به همین دلیل شرکت هایی در این زمینه موفق هستند که بتوانند برای این کسب و کارها بهترین سایت را از نظر ظاهری و فنی ارائه دهند. 
برای ایراکد که برترین شرکت طراحی سایت است، تفاوتی ندارد که شما قصد داشته‌باشید یک سایت را برای اداره، فروشگاه، بیمارستان و یا هر کسب‌وکار کوچک یا بزرگ دیگری تهیه نمایید. ایراکد در تمامی زمینه های طراحی سایت قادر به انجام فعالیت های متفاوت در تمامی شهرهای ایران میباشد و این خدمات تنها شامل طراحی سایت نمیباشد . ایراکد علاوه بر طراحی سایت؛ طراحی اپلیکیشن اختصاصی، خدمات تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ را نیز ارائه میدهد. و به واسطه برخورداری از طراحان متخصص و زبده در زمینه طراحی سایت، یک وب‌سایت حرفه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد که شما بتوانید با فراغ بال به ارائه خدمات به مخاطبان خود مشغول باشید.
یک کمپانی در صورتی می‌تواند به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت معرفی شود که بتواند خلاقیت و نوآوری در طراحی سایت را با تکنولوژی‌های روز با یکدیگر به کار گیرد. بنابراین بایستی به آخرین تغییرات روز طراحی سایت آگاهی داشته‌باشد و قادر به ارائه خدمات پشتیبانی در سطح کلان و ممتاز باشد.

طراحی سایت

عضو شورای عالی انفورماتیک

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

سازمان نظام صنفی رایانه ای

وزارت فرهنگ و ارشاد

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

سازمان ثبت اسناد و املاک

مجوزها قانونی بهترین شرکت طراحی وب سایت

مجوزهای قانونی برای هر شرکت نشاندهنده اعتبار آن می باشد و اطمینان خاطری برای مشتریان به ارمغان می آورد .ایراکد دارای تمامی مجوزهای قانونی با بالاترین رتبه جهت اجرا پروژه های طراحی سایت و برنامه نویسی به شرح ذیل می باشد
1- شورای عالی انفورماتیک کشور
2- سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با کد عضویت 56010132 و شماره مجوز 9868
3- شرکت ثبت شده به شماره ثبت 4455 و با شناسه ملی 10360059100 در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
4- نماد اعتماد الکترونيک از وزارت صنعت، معدن و تجارت
5- نماد ساماندهي از وزارت ارشاد اسلامی
6- دارای پروانه فعالیت شماره صنفی 0466880293 از اتحادیه الکترونیک و خدمات رایانه ای کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی کشور 
همچنین این مجموعه به عنوان یکی از محدود شرکتهای طراحی سایت توانسته گواهی تاییدیه فنی نرم افزار جهت طراحی سایت های اختصاصی از شورای عالی انفورماتیک کشور را اخذ کند.این شرکت دارای کد اقتصادی به شماره 411465935966 از سازمان امور مالیاتی کشور و عضو سامانه تدارکات الکترونیکی دولت است.

طراحی سایت فروشگاهی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

طراحی سایت فروشگاهی به صاحبان آن فروشگاه که متقاضی هستند می‌تواند کمک کند تا به خوبی و به سرعت و با کیفیت کار خود را انجام دهند و فروشگاه را مدیریت کنند و به پیشرفت برسند. پیشرفت و سودآوری در هر کاری مهم ترین هدف تاسیس شرکت و از جمله مدیران فروشگاه است.

به عنوان مثال شما یک مدیر فروشگاهی که از سایت فروشگاهی استفاده نمی‌کند را در نظر بگیرید. این مدیر از صبح که کار خود را شروع می‌کند باید بارها ایمیل خود را چک کند و به کاربرانش هم ایمیل ارسال کند.  او باید برای نظم در کار فروشگاه گزارش‌های روزانه و گزارش کارهایش را هر روز دسته بندی کند. هم چنین در کنار این کارها باید کار مشتریان را انجام دهد، به او خدمات دهد و مشکلش را رفع کند. انجام کارهای مشتریان به درستی، خودش دنیای پیچیده‌ای دارد.

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی اختصاصی

ایراکد طراح و برنامه نویس سیستم مدیریت محتوا کاملا بومی و ایرانی با نام آریان نگار است و به عنوان یکی از محدود شرکتهای ایرانی توانسته مجوز فنی و کیفی را از شورای عالی انفورماتیک کشور جهت طراحی انواع وب سایت های اختصاصی اخذ نماید.

در صورتی که به دنبال یک وب سایت منحصر به فرد برای کسب و کار خود هستید یا امکانات به خصوصی مد نظرتان است، ما طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد. فرایند به این صورت است که پس از برگزاری جلسات مشاوره و دریافت نظرات ،  wireframe اختصاصی توسط همکاران UX طراحی و در ادامه UI سایت با ظاهری شکیل و بروز طراحی خواهد شد. این قالب اختصاصی بر اساس سیستم مدیریت محتوا شرکت کدنویسی شده و تحویل مشتری خواهد شد.

تمامی سایت طراحی شده دارای استاندار ITIL و کاملاً واکنشگرا و با پنل مدیریتی کاملا اختصاصی و بر اساس خواسته های شما انجام می‌ شود و تمامی اصول سئو و بهینه سازی و مباحث امنیتی در اجرا و کدنویسی با دقت بالا رعایت و انجام می شود

آیا به دنبال شرکت حرفه ای طراحی سایت جهت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی طراحی سایت سازمانی طراحی سایت شهرداری طراحی سایت خبری طراحی سایت دانشگاهی هستید ایراکد در خدمت شما است.

طراحی سایت با تلفیقی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا دنیا و هنر طراحی اصیل ایرانی

برخی از مشتریان که می خواهند سفارش طراحی سایت ارزان ولی با امکانات متنوع و حرفه ای داشته باشند می توانند پروژه خود را با استفاده از بهترین سیستم های مدیریت محتوا دنیا سفارش دهند. ایراکد در این زمینه دارای سابقه کاری بسیار خوبی است. شروع فعالیت ایراکد از سال 1385 و با سیستم مدیریت محتوا Mambo انجام و با استقبال بسیار زیادی در سطح کشور روبرو شد .در سال 1386 تیم توسعه دهنده مامبو بر روی پروژه جوملا کار خود را ادامه داد و نیز ساختار  بر اساس این سیستم مدیریت محتوا پیاده سازی گردید. جوملا در این چند سال به عنوان برترین cms دنیا مطرح بود و علاوه بر cms دارای یک فریم ورک اختصاصی نیز بود. همزمان تیم توسعه دهنده وردپرس توانست به دلیل سادگی محیط کاری و سئو بالاتر جای جوملا را در بین برترین های دنیا بگیرد و چندین سال این رتبه رو حفظ کرده و در این جایگاه بماند. فریم ورک وردپرس بر پایه سیمفونی نوشته شده است و ایراکد نیز با توجه به نیاز مشتریان به سرعت کد نویسی این cms محبوب دنیا رو آغاز کرد و چندین افزونه اختصاصی را در پایگاه افزونه های جهانی طراحی و ثبت کرده است.

بهترین شرکت طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا رایگان بوده و بیش از 55000 هزار افزونه و هزار برنامه نویس در سطح دنیا و ایران در حال توسعه این سیستم می باشند. در ایران تعداد افراد و شرکت های محدودی توانایی کدنویسی قالب اختصاصی و تغییرات هسته برترین سیستم مدیریت محتوا دنیا را دارا هستند و اکثرا از قالب های آماده و فارسی شده خارجی برای پروژه ها استفاده می کنند که این باعث سئو ضعیف ، امنیت و سرعت پایین سایت و در نهایت نمی توانند نظرات مشتری را تامین کنند. ایراکد با کادر فنی و حرفه ای بدون شک انتخاب مشتریانی است که می خواهند پروژه خود را به یک شرکت کاملا حرفه ای بسپارند.

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، جوملا ، پروستاشاپ در بسیاری از هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهید کرد و به شما این امکان را می‌دهد که از هزاران قالب‌ متنوع و افزونه‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد برای طراحی فروشگاهتان بهره ببرید. ایراکد طراحی فروشگاه اینترنتی وردپرس و B2B را با افزونه های ووکامرس و B2B را با دکان و جوملا رو با جومشاپینگ پیاده سازی می کنند. همچنین برای تمامی این CMS افزونه های اختصاصی طراحی ، نصب و کانفیک می کند تا علاوه بر سئو و امنیت و سرعت بالاتر بومی سازی نیز می شود

بهترین شرکت طراحی سایت ارزان

بسیاری از مشتریان برای سفارش طراحی قالب اختصاصی مردد هستند. بدون شک قالب اختصاصی برای اجرا پروژه های بزرگ بهتر است ولی ایراکد قالب های اختصاصی و آماده ای را برای فروشگاه های مختلف با نام های ایراشاپ ، رایشاپ ، ابزارشاپ و غیره طراحی کرده است که علاوه بر هزینه پایین تمامی امکانات یک قالب اختصاصی را برای مشتری خواهد داشت. مبرهن است که بهای خرید قالب‌ آماده در مقایسه با قالب اختصاصی، ارزان‌تر بوده و بسیار سریع‌تر به شما تحویل داده‌ می‌شود و مناسب افرادی است که می خواهند با کمترین هزینه یک سایت حرفه ای داشته باشند.

بهترین شرکت طراحی قالب و گرافیک وب سایت در ایران

بُته‌جـِقّه، نقش سرو خمیده(نشانه فروتنی) که نشانه ایران و ایرانیان است. بته جقه نقشی است که در تاریخ هنرهای سنتی همیشه مورد توجه بوده و در تزیین انواع صنایع دستی به ویژه پارچه، قالی و گلیم، کاشی سفال، شال‌بافی، نساجی، خاتم، تشعیر و زربافی در اندازه‌ها و اشکال گوناگون سهم زیادی دارد. ایراکد با طراحی سایت های براساس سبک های جهانی مانند فلت ، متریال ، رترو و مترو و تلفیق آن با نشانه ها و المانی های ایرانی مانند بوته جقه و گل و بلبل و استفاده از خطوط نستعلیق و المانی های اسلامی یک سبک جدید در طراحی سایت بخصوص سایتهای اداری و سازمانی را پایه گذاری کرده است و به عنوان بهترین شرکت طراح UI و UX و دارای سبک اختصاصی شناخته می شود. همچنین برای سایتهای فروشگاهی نیز ده ها قالب اختصاصی برای فروشگاه های برند کشور طراحی نموده است که الگو اکثر شرکتهای همکار شده است.

گرافیک

چرا باید طراحی سایت خود را به ایراکد بسپاریم؟

چرا باید به ایراکد اعتماد کنیم؟ چرا باید به ایراکد اعتماد کنیم؟

سابقه درخشان

ایراکد در مدت 14 سال فعالیت خود توانسته بیش از 4000 پروژه در حوزه های گوناگون از جمله طراحی سایت فروشگاهی را با بالاترین کیفیت به سرانجام رسانده و از این حیث جایگاه ویژه ای کسب کند. به علاوه بخشی از این پروژه ها مربوط به شرکت های بین المللی می باشد که نشان می دهد شهرت ایراکد تنها به مرزهای ایران محدود نمی شود.

تیم تخصصی

ما در ایراکد این افتخار را داریم که با جمعی از بهترین و مجرب ترین افراد در قالب تیم های تخصصی در هر حوزه همکاری کرده و به ارائه خدمات می پردازیم. به گونه ای که شما می توانید صفر تا صد پروژه های طراحی سایت فروشگاهی خود از مشاوره تا تدوین استراتژی و اجرا را به متخصصان ایراکد سپرده و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

هزینه مناسب

مسلما بخش مالی هر پروژه از مهمترین دغدغه های صاحبان کسب و کار است. ما در ایراکد با درک این مسئله همواره تلاش خود را بر این گذاشته ایم تا خدمات را با بالاترین کیفیت و هزینه معقول و مناسب به مشتریان خود ارائه دهیم.
رضایت مشتریان
97%
تخصص
99%
پشتیبانی
98%

چرا ایراکد؟

هدف ایراکد کمک به رشد کسب و کار های نوپا و همچنین توسعه هرچه بیشتر کسب و کار های با قدمت بیشتر است. در راستای تحقق این هدف، ایراکد اساس کار خود را بر رضایت مشتریان قرار داده و تمام تلاش خود را به کار می برد تا بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن به دست مراجعه کنندگان برساند.

به گونه ای که تعداد مشتریان و پروژه های داخلی و بین المللی ایراکد و همچنین میزان رضایت آنها در طول این 14 سال به خوبی تخصص و کیفیت کار ایراکد را بیان می کنند.

دامنه فعالیت های برترین شرکت طراحی سایت

شرکت برنامه نویسی ایرانیان با برند “ایراکد” در طی 12 سال فعالیت خود با یاری ایزمنان و حمایت مشتریان توانسته به افتخارات متعددی در زمینه های زیر دست یابد.

دفتر مرکزی شرکت برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد در تهران منطقه جردن (بهترین منطقه اداری و تجاری کشور ) می باشد. ملکیت دفتر مربوط به شرکت بوده و مشتریان با خیال آسوده می تواند پروژه خود را به یک شرکت معتبر بسپارند. ایراکد در تمامی استانها و شهرهای ایران داری بیش از 4000 هزار پروژه نرم افزاری بوده و اکثر استانها دارای نمایندگی فعال جهت ارائه خدمات می باشد.

برخی از پروژه های انجام شده:
طراحی بیش از 600 سایت اداری مانند سازمان جهاد کشاورزی ، آب و فاضلاب ، سازمان بهزیستی 
ایراکد بیشتر تعداد سایت شهرداری در ایران را طراحی کرده است و دارای نمونه کارهای بسیار زیادی در این زمینه است
طراحی صدها پروژه فروشگاه اینترنتی در تهران و شهرهای کشور مانند  

 • فروشگاه اینترنتی بیرناب
 • فروشگاه اینترنتی ماه تل
 • فروشگاه اینترنتی مزون لاوین
 • فروشگاه اینترنتی پوشاک فیبوکیدز
 • فروشگاه اینترنتی ابزار بادی
 • فروشگاه اینترنتی نیکان پارسیان
 • شرکت فوژان
 • صنایع روشنایی پلام
 • فروشگاه اینترنتی دیجی عطار
 • شرکت مشاور سرمایه گذاری اماکو
 • فروشگاه اینترنتی یدک هرمز
 • فروشگاه اینترنتی سونی
 • فروشگاه اینترنتی ماه شیداسان
 • فروشگاه اینترنتی شینیا

دامنه فعالیت های ایراکد فقط منوط بر داخل ایران نمیباشد بلکه نمونه کارهای شرکت در بیشتر کشورهای جهان از جمله کشورهای آلمان، هلند، آذربایجان، افغانستان، امارات، استرالیا؛ انگلیس، دانمارک ، ترکیه  و غیره نیز هستند که از خدمات طراحی سایت شرکت ایراکد استفاده نموده‌اند. برخی از پروژه های انجام شده :

 • فروشگاه اینترنتی فروش سوغات در آلمان به نام Austria Global Business
 • طراحی اپلیکیشن تجاری در روسیه
 • فروشگاه اینترنتی لوازم بهداشتی در هلند
 • سایت مشابه دیوار به نام در امارات متحده عربی (دبی)
 • طراحی پروژه خشکشویی آنلاین در امارات متحده عربی (دبی)
 • پروژه طراحی دکراسیون داخلی با unity در قطر
 • سایت آموزشی sharonacademy در استرالیا
 • طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در کانادا
 • طراحی سایت مزایده ملک در کانادا

لبخند مشتریان

در کارنامه شرکت ایراکد تاییدیه‌هایی به چشم می‌خورد که گواه بر این است که ایراکد، بهترین شرکت طراحی وبسایت کشور می‌باشد. تاییدیه های این شرکت از تاییدیه های تجاری گرفته تا سازمانی و شهرداری بوده که به عنوان لبخند رضایت بر لبان مشتریان این شرکت نقش بسته است. 

بهترین نمونه کارهای طراحی سایت ایراکد

مراحل انجام کار بهترین شرکت طراحی سایت

مشاوره

تجربه کاربری

طراحی گرافیک

برنامه نویسی تخصصی

آموزش محتوا و سئو

پشتیبانی

خدمات تخصصی بهترین شرکت طراحی سایت

چرا ایراکد؟

تعداد زیادی شرکت طراحی سایت در سطح کشور در دسترس است؛ اما همه شرکت‌ها توانایی ارائه خدمات تخصصی را ندارند. یک کمپانی در صورتی می‌تواند به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت معرفی شود که بتواند خلاقیت و نوآوری در طراحی سایت را با تکنولوژی‌های روز با یکدیگر به کار گیرد. بنابراین بایستی به آخرین تغییرات روز طراحی سایت آگاهی داشته‌باشد و قادر به ارائه خدمات پشتیبانی در سطح کلان و ممتاز باشد. طراحان سایت ایراکد با اشراف بر ادبیات طراحی سایت آمادگی ارائه بهترین خدمات به شما را دارا هستند و به شما در دستیابی به اهدافتان یاری می‌رسانند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به این موضوع پی ببرید که استفاده از خدمات بهترین شرکت طراحی سایت چه تاثیری بر روند فعالیت شما بر جای می‍گذارد؟ و چرا ایراکد، بهترین شرکت طراحی سایت در ایران می‌باشد؟

خدمات بهترین شرکت طراحی سایت با قالب اختصاصی

شما هر زمان که با بهترین شرکت طراحی سایت ارتباط برقرار نمایید، در وهله نخست از خدمات مشاوره‌ای ایراکد بهره‌مند می‌شوید. به عنوان مثال، هدف شما از طراحی سایت یا مخاطبان شما مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ چرا که مقصود شما از طراحی وبسایت بر چیدمان آن موثر است. ممکن است که شما به منظور ایجاد برند یا پر‌رنگ‌سازی برند خود، ثبت سفارشات و فروش محصولات، ارائه خدمات بیمه یا مسافرتی، عرضه فیلم و موسیقی، ایجاد یک خبر‌گزاری و … به دنبال طراحی وبسایت با قالب اختصاصی باشید.

 

پس از آنالیز احتیاجات شما، نوبت به طراحی اولیه می‌رسد. در صورت لزوم شما می‌توانید ایده‌های خودتان را با طراحان ایراکد در میان بگذارید تا اصلاحات مورد‌نظر شما را منظور نمایند. سپس طرح نهایی به گرافیست شرکت ایراکد سپرده می‌شود تا آن را به صورت دقیق در فتوشاپ پیاده نماید. پس از انجام مراحل فوق، کد سایت مطابق صفحات طراحی‌شده، نوشته می‌شود.

 

خدمات بهینه‌سازی سایت ارائه‌شده در بهترین شرکت طراحی سایت

ایراکد پس از طراحی و برنامه‌نویسی سایت شما، برنامه سئو اختصاصی متناسب با اهدافتان را برای‍تان تدوین می‌کند و چون بهترین شرکت سئوکار ایران است با پیاده‌سازی سئو مخصوص سازمان یا شرکت تجاری‍تان به گونه‌ای سایت شما را بهینه می‌نماید که ترافیک وبسایت‍تان و رشد درآمد خالص شما افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کند.

منظور از سئو، پلن بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو اعم از گوگل و … است و پلن سئو سفارشی که در ایراکد مدون می‌شود، سئو داخلی و سئو خارجی سایت شما را هدف قرار می‌دهد. سئو خارجی شامل بک‌لینک، رپورتاژ آگهی و … و سئو داخلی شامل مقوله‌هایی چون محتوای مناسب، کلمات کلیدی مرتبط با محتوا می‌باشد که رعایت این موارد موجب می‌شود تا رتبه خوبی در صفحه نتایج جست‌وجوی کاربران داشته باشید و آن‌ها به راحتی بتوانند شما را پیدا نمایند. افزون بر این، متخصصان سئو بهترین شرکت طراحی سایت، نتایج استراتژی سئو وبسایت شما را آنالیز می‌نمایند تا از عملکرد مطلوب آن اطمینان حاصل کنند.

ایراکد در جهت نگارش پلن سئو اختصاصی برای وبسایت شما، پس از آنالیز اهداف شما از تکنیک‌های خاصی استفاده می‌کند که شامل موارد زیر است:

 • تحقیق و پژوهش
 • تولید محتوا
 • کلمات کلیدی
 • لینک‌ها و رسانه‌های جانبی

ارزیابی سرعت سایت در بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت ایران پس از کانفیگ (پیکربندی) وبسایت شما، تست بهینگی آن را با استفاده از سرویس‌ جی تی متریکس ، انجام می‌دهد که این سرویس، بهینه‌بودن کدهای سایت و سرعت بارگذاری آن را کنترل می‌کند؛ در نتیجه وبسایتی را که شما از بهترین شرکت طراحی سایت دریافت نموده‌اید، قابلیت عملکردی بالایی دارد.

تخصص های طراحان بهترین شرکت طراحی سایت

ایراکد از تیم‌های طراحی سایت متبحر و ماهری برخوردار است که هر یک از طراحان حاضر در ایراکد به الفبای طراحی سایت تسلط دارند. سبد پورتفولیوی ایراکد نیز روشنگر این امر است که این شرکت در  همه زمینه‌های طراحی سایت‌ اعم از سازمانی، شرکتی، فروشگاهی و … بهترین است؛ چرا که طراحان ایراکد انرژی زیادی را برای پروژه‌های شما صرف می‌کنند تا سایت شما نیازهای‍تان را به خوبی پاسخ‌گو باشد. هم‌چنین تمامی طراحان ایراکد مدام در حال آموزش و واکاوی آخرین تغییرات تکنولوژی  در سطح جهان هستند. این موضوع یکی از مهم‌ترین عواملی است که سبب گردیده ایراکد به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت معرفی شود و بتواند سفارشات شما را به بهترین شکل و در سریع‌ترین زمان به انجام برساند.

مدت زمان تحویل پروژه در بهترین شرکت طراحی سایت

ایراکد با در نظر گرفتن این‌که هر پروژه‌ای فرجه یا محدودیت زمانی خاص خودش را دارد، از استراتژی و ابزارهایی استفاده می‌نماید تا در زمان به موقع سایت شما را تحویل دهد و بتواند رضایت شما جلب نماید.

هزینه طراحی سایت در بهترین شرکت طراحی سایت

ایراکد رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و عوامل این مجموعه می‌کوشند که با ارائه بهترین خدمات، منصفانه‌ترین قیمت را از شما دریافت نمایند. اطمینان داشته باشید که بهترین شرکت طراحی سایت هرگز نمی‌خواهد با دریافت هزینه‌های هنگفت و غیر متعارف از مشتریانش به اعتبار خود خدشه وارد نماید. پس شما می‌توانید مناسب‌ترین قیمت‌های طراحی سایت را در ایراکد بیابید.

ویژگی های سایت های طراحی شده در بهترین شرکت طراحی سایت

 • با توجه به مطالب فوق‌الذکر مشخص است که سایت‌های طراحی‌شده در بهترین شرکت طراحی سایت، سفارشی می‌باشند.
 • سایت‌های ایراکد ویژگی پاسخ‌گویی داشته و به عبارتی سازگار با موبایل (mobile friendly) نیز هستند.
 • سایت‌هایی که در بهترین شرکت طراحی سایت تولید می‌شوند قابلیت بهینه‌سازی موتور جست‌وجو (SEO) دارند.
 • اگر سایت شما در شرکت ایراکد طراحی گردد، می‌توانید امنیت سایت و پروتکل انتقال امن داده (https) را ضمانت نمایید؛ چرا که از صفر تا صد طراحی سایت توسط بهترین شرکت طراحی سایت صورت گرفته‌است. درست است که تعرفه برخی از شرکت‌های معمولی طراحی سایت، ارزان می‌باشد ولی همین موضوع سبب نقض امنیت محصولاتشان می‌گردد و علت این امر این است که آن شرکت‌ها، قالب‌های آماده خارجی را خریداری می‌نمایند و سپس آن‌ها را ایرانیت می‌نمایند؛ در نتیجه عدم پرداخت ارزی توسط شما بابت استفاده از آن قالب سبب ایجاد مشکلات امنیتی و نبود خدمات پشتیبانی می‌گردد.
 • سایت‌های ایراکد سبک کاملا حرفه‌ای دارند و موجبات متفاوت‌شدن و شناخته‌شدن برند شما را فراهم می‌کنند.

خدمات پشتیبانی در شرکت طراحی سایت خوب

هر سازمان و شرکتی بایستی به طور مرتب از خدمات پشتیبانی بهترین شرکت طراحی سایت بهره ببرند تا از عملکرد صحیح سایت‍شان مطمئن گردند. خدمات پشتیبانی شامل بروز‌رسانی نرم‌افزارها، بهبود سرعت وبسایت، توسعه صفحات سایت و … می‌شود که ایراکد این خدمات را در سال اول پس از طراحی سایت، کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد و پس از آن هم به صورت توافقی این امر انجام می‌شود.

شما می‌توانید هم از خدمات تلفنی و حضوری بهترین شرکت طراحی سایت استفاده نمایید و هم از طریق پورتال مشتریان که همیشه در دسترس شما قرار دارد، با ایراکد ارتباط برقرار نمایید؛ بنابراین زمینه ارتباط شما با ایراکد در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه‌روز فراهم است و کارمندان ایراکد به محض مطرح‌شدن درخواست شما، با شما همکاری می‌نمایند. شایان ذکر است که برخی از کاربران ایراکد، هنوز پس از گذشت ده الی پانزده سال از خدمات پشتیبانی بهترین شرکت طراحی سایت استفاده می‌کنند؛ لذا به شما هم در جهت انتفاع از آثار مثبت خدمات ایراکد بر فعالیت‍تان توصیه می‌شود که هر چه سریع‌تر به جرگه کاربران ایراکد بپیوندید.

عملکرد شما بر اساس سایت های بهترین شرکت طراحی سایت

شما قطعا نمی‌توانید اثراتی را که بهترین شرکت طراحی سایت بر روند کاری شما بر جای می‌گذارد، نادیده بگیرید.

شما می‌توانید با در اختیار داشتن یک سایت حرفه‌ای، جذاب، مدرن و کاربر پسند تعداد مشتری‌ها و مخاطبانتان را افزایش دهید. اگر شما یک فروشگاه اینترنتی دارید می‌توانید با سایت‌های ایراکد کاربران زیادی را پای‌بند خود نمایید و آن‌ها را تبدیل به مشتریان ثابت خود کنید و در نهایت سود کلانی عاید خود کنید. اگر هم شما طالب سایت سازمانی هستید، کاربران شما هنگام استفاده از سایت‍تان خسته نخواهند شد؛ زیرا خیلی اوقات به علت طراحی ضعیف سایت‌های سازمانی، شاهد خستگی و عصبانیت افراد در زمان استفاده از سایت‌ها بوده‌ایم.

یک طراحی سایت تخصصی باعث می‌شود که تجربه خوبی برای کاربرانتان فراهم گردد و آن‌ها بتوانند به راحتی به اطلاعات سایت دست پیدا کنند و سپس اقدام کنند. این اقدام می‌تواند خرید یک محصول، مشاهده یک خبر و … باشد. در نتیجه شما می‌توانید اطمینان پیدا کنید که خدمات یا محصولات شما در بین رقبایتان پیشتاز است.

مردم همیشه در حال جست‌وجوی کلمات کلیدی در مرورگرهای خود هستند. اگر شما در صفحه اول نتایج جست‌وجو سهمی نداشته‌باشید، بدون شک برقرای ارتباط‍ با مخاطبان‍تان سخت و تقریبا محال خواهدبود؛ چرا که خیلی کم اتفاق می‌افتد که افراد به صفحه دوم جست‌وجو سر بزنند. ایراکد با ارائه خدمات سئو باعث می‌شود که در زمان جست‌وجوی کلمات کلیدی و اصطلاحات مرتبط، سایت شما در ردیف‌های بالا قرار داشته‌باشد.

 
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر

سوالات متداول

شرکت ایراکد بدون دلیل به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت، معرفی نشده‌است؛ بلکه به واسطه برخورداری از ملاک‌هایی چون سابقه درخشان، استراتژی مناسب، خدمات با‌کیفیت و بی‌نظیر و … موفق به تحصیل این عنوان گشته‌است.

 • شورای عالی انفورماتیک کشور: این تاییدیه بیانگر صلاحیت و کیفیت مقبول خدمات ایراکد در حوزه طراحی سایت می‌باشد.
 • سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور: دریافت این مجوز به این معنی است که فعالیت‌های ایراکد در سایه اصول و قوانین صنف رایانه‌ای انجام می‌پذیرد. به عنوان مثال هزینه دریافتی ایراکد بابت ارائه خدمات، مطابق تعرفه‌های این صنف می‌باشد.
 • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • اتحادیه کامپیوتر و موبایل وزارت صنعت، معدن و تجارت
 • مرکز توسعه فناوری‌ اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد

واضح است که سبک طراحی سایت، تحت‌الشعاع نوع سایت بایستی تعیین گردد؛ چرا که بین کاربری سایت‌های سازمانی، تجاری، شخصی، خبری، آموزشی، سرگرمی و … تفاوت چشم‌گیری وجود دارد. بدین جهت ایراکد که بهترین شرکت طراحی سایت در ایران است، سیاق متفاوتی را در طراحی سایت‌های سازمانی یا تجاری دنبال می‌کند.

ایراکد در حیطه طراحی سایت سازمانی، بنیان‌گذار سبک اسلامی- ایرانی در ایران می‌باشد و این امر در نمونه کارهای سازمانی ایراکد مشهود است. این شرکت در امتداد تولید و آماده‌سازی سایت‌های سازمانی، از المان‌های شاخصی چون بته‌جقه و اصطلاحا گل و بلبل که نشان‌دهنده فرهنگ ایرانی می‌باشند، استفاده می‌کند و هم‌چنین گاهی از ترکیب این نشانه‌ها با علائم اسلامی متناسب با فضای وبسایت، بهره می‌جوید.

ایراکد در حوزه طراحی سایت‌های تجاری، از سبک‌های استاندارد و مطرح روز دنیا استفاده می‌نماید که از جمله سبک طراحی سایت تجاری، می‌توان به فلت (تخت)، متریال، انیمیشنی و … اشاره کرد. البته بهترین شرکت طراحی سایت، خصوصیاتی را که بر افزایش کاربر‌پسندی و جذابیت وبسایت شما موثر واقع می‌شود را تجزیه‌و‌تحلیل می‌کند و سپس براساس آن، سبک متناسب با وبسایت مورد‌نظر شما را انتخاب می‌کند. این مهم سبب می‌شود که شما به راحتی بتوانید بذر وفاداری را در دل مشتری‌های‍تان بکارید و برند خودتان را تقویت نمایید.

موفقیت هر شرکت طراحی سایت در سایه برخورداری از دو عنصر تخصص و تجربه اتفاق می‌افتد. امروزه شرکت‌ها و موسسات نوپا زیادی هستند که در حیطه طراحی سایت مشغول به فعالیت می‌باشند که اتفاقا برخی از آن‌ها از نیروهای متخصص بهره می‌گیرند. اما تجربه، موضوعی است که نباید نادیده گرفته‌شود؛ چرا که تجربه سبب تقویت قوه تامل و ظهور ایده‌های بکر و خلاقانه در طراحی سایت می‌گردد.

حال ایراکد به واسطه اینکه از سال 1384 آغاز به فعالیت نموده و با زبان‌های برنامه‌نویسی متداول آن زمان امر طراحی سایت را بر عهده داشته، یکی از با سابقه‌ترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران به شمار می‌رود.

این شرکت از همان ابتدا تا به امروز همزمان با پیشرفت تکنولوژی، زبان‌های مطرح طراحی سایت در سطح جهان را آنالیز می‌نموده و خدمات خود را با زبان‌های به‌روز ارائه می‌کرده‌است.

شاید شرکت‌های متعددی ادعا نمایند که عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در ایران را دارا هستند؛ اما این شرکت‌ها به قول معروف «گر تو بهتر می‌زنی، بستان بزن» کنار گود نشسته‌اند و چیزی در چنته ندارند! ولی اگر به نمونه کارهای طراحی سایت ایراکد نگاهی بیندازید، بدون شک متوجه شایستگی و مهارت‌های این شرکت می‌شوید و شما هم می‌توانید با استفاده از خدمات بهترین شرکت طراحی سایت، حرفی برای گفتن داشته باشید. ایراکد تاکنون موفق به طراحی بیش از 1600 وبسایت در حوزه‌های مختلف گردیده و حتی سابقه انجام پروژه‌های ملی و بین‌المللی را داراست.

کشورهای آلمان، هلند، آذربایجان، افغانستان، امارات، استرالیا و … از جمله کشورهایی هستند که از خدمات طراحی سایت شرکت ایراکد استفاده نموده‌اند. به عنوان مثال یکی از پروژه‌های فرامرزی ایراکد ، طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی برای کشور آلمان می‌باشد که دامنه فروش آن، تمام اروپا را در بر می‌گیرد.

هسته سایت‌های طراحی‌شده در بهترین شرکت طراحی سایت ایران در دو قالب تجاری یا سازمانی دسته‌بندی می‌شوند که سایت‌های رده سازمانی ایراکد شامل مجموعه‌ای از سازمان‌ها، شرکت‌ها، ادارات و … می‌باشد.

سازمان امداد و نجات کشور، سازمان مدیریت بحران کشور، جهاد کشاورزی استان فارس، جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی، جهاد کشاورزی استان قم، هلال احمر استان اصفهان، هلال احمر استان آذربایجان غربی، هلال احمر استان البرز، اداره کل فنی و حرفه‌ای، اداره کل امور اداری و مالی، اداره کل هواشناسی، شهرداری فریدونکنار، شهرداری بابلسر، شهرداری چابهار، شهرداری استان خراسان جنوبی و شهرستان‌های زیرمجموعه این استان مانند شهرداری بیرجند، قائن و صدها مرکز دیگر از اقصی نقاط کشور، در زمره سازمان‌هایی هستند که از خدمات بهترین شرکت طراحی سایت، منتفع گردیده‌اند.

اگر بخواهید از نمونه کارهای فروشگاهی ایراکد مطلع شوید، بایستی به سایت‌های فروشگاه اینترنتی نوین سرما، یدک هرمز، بیر‌ناب، زعفران آلنج، نی نی شاین، نوشدارو و بسیاری فروشگاه دیگر اشاره نماییم.

 
بهترین شرکت طراحی سایت چه خدماتی را به منظور طراحی سایت با قالب اختصاصی ارائه می‌دهد؟

شما هر زمان که با بهترین شرکت طراحی سایت ارتباط برقرار نمایید، در وهله نخست از خدمات مشاوره‌ای ایراکد بهره‌مند می‌شوید. به عنوان مثال، هدف شما از طراحی سایت یا مخاطبان شما مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ چرا که مقصود شما از طراحی وبسایت بر چیدمان آن موثر است. ممکن است که شما به منظور ایجاد برند یا پر‌رنگ‌سازی برند خود، ثبت سفارشات و فروش محصولات، ارائه خدمات بیمه یا مسافرتی، عرضه فیلم و موسیقی، ایجاد یک خبر‌گزاری و … به دنبال طراحی وبسایت با قالب اختصاصی باشید.

پس از آنالیز احتیاجات شما، نوبت به طراحی اولیه می‌رسد که تیم‌های حاذق بهترین شرکت طراحی سایت، طرح‌های مناسب و متفاوتی را که شامل چیدمان تب‌های متفاوت، بخش قرار‌گیری خبرها، بخش معرفی محصولات یا خدمات، معرفی

 

در صورت لزوم شما می‌توانید ایده‌های خودتان را با طراحان ایراکد در میان بگذارید تا اصلاحات مورد‌نظر شما را منظور نمایند. این مرحله به مانند یک چرخه، آنقدر تکرار می‌شود تا در نهایت بهترین چیدمان ممکن حاصل گردد. این گام از طراحی از اهمیت شایانی برخوردار است؛ چرا که اگر رنگ‌ها و ساخت و پرداخت‌های وبسایت را حذف نمایید، تنها اسکلت آن باقی می‌ماند که نقش حیاتی را در بهره‌وری سایت ایفا می‌کند.

سپس طرح نهایی به گرافیست شرکت ایراکد سپرده می‌شود تا آن را به صورت دقیق در فتوشاپ پیاده نماید. در این مرحله تم رنگی سایت، فونت نگارش مورد استفاده، لوگو شرکت و … در طرح گرافیکی کاملا مشخص می‌گردد و مشابه گام قبلی به تایید شما می‌رسد.

شرکت خودتان و … می‌باشد را بر روی برگه ترسیم و به شما ارائه می‌نمایند تا چینش مورد‌پسندتان را انتخاب کنید.

بهترین شرکت طراحی سایت چه خدماتی را به منظور طراحی سایت با قالب آماده ارائه می‌دهد؟

ممکن است به هر دلیلی، طراحی سایت با قالب اختصاصی برای شما مناسب نباشد؛ خبر خوب برای شما این است که ایراکد، قالب‌های از پیش طراحی‌شده‌ای را در اختیار دارد که با صرف وقت و حوصله، آن‌ها را متناسب با اهداف و مشاغل مختلف چون فروشگاه مواد غذایی، فروش ابزارآلات، وبسایت شخصی و … حرفه‌ای نموده‌است.

مبرهن است که بهای خرید قالب‌ آماده در مقایسه با قالب اختصاصی، ارزان‌تر بوده و بسیار سریع‌تر به شما تحویل داده‌ می‌شود.

بهترین شرکت طراحی سایت از کدام CMS استفاده می‌کند؟

اگر مایل هستید که بدانید بهترین شرکت طراحی سایت از کدام CMS های جهانی استفاده می‌کند باید بگویم که در ابتدای شروع فعالیت شرکت CMS بامبو را به کار می‌برده و سپس به استفاده از پرستاشاپ و جوملا روی آورده‌است. ایراکد هم‌اکنون از CMS تخصصی ورد‌پرس استفاده می‌نماید و بدین جهت شما می‌توانید از خدمات تخصصی وردپرس چون صفحه‌ساز المنتور که بهترین افزونه وردپرس است، بهره بجویید. به‌کارگیری این افزونه قدرتمند سبب افزایش سئو سایت شما می‌گردد.

ایراکد رضایت شما را سرلوحه کار خود قرار داده‌است و از این رو متعهد می‌باشد که از پیشرفته‌ترین و بهترین سیستم مدیریت محتوا در سایت شما استفاده نماید تا قدرت ارائه خدمات با‌کیفیت را به شما ببخشد.

اما داستان به همین جا ختم نمی‌شود و بهترین شرکت طراحی سایت در راستای بهینه‌سازی و موفقیت وبسایت شما، برنامه‌های مختلفی را برای‍تان تدارک دیده‌است.

خدمات بهینه‌سازی سایت ارائه‌شده در بهترین شرکت طراحی سایت، چه مواردی را شامل می‌شود؟

ایراکد پس از طراحی و برنامه‌نویسی سایت شما، برنامه سئو اختصاصی متناسب با اهدافتان را برای‍تان تدوین می‌کند و چون بهترین شرکت سئوکار ایران است با پیاده‌سازی سئو مخصوص سازمان یا شرکت تجاری‍تان به گونه‌ای سایت شما را بهینه می‌نماید که ترافیک وبسایت‍تان و رشد درآمد خالص شما افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کند. شاید الان برایتان این سوال ایجاد شده‌باشد که خدمات سئو بهترین شرکت طراحی سایت چگونه این کار را انجام می‌دهد؟ شما پاسخ این پرسش را در این قسمت متوجه می‌شوید.

طراحی پلن سئو اختصاصی در بهترین شرکت طراحی سایت

منظور از سئو، پلن بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو اعم از گوگل و … است و پلن سئو سفارشی که در ایراکد مدون می‌شود، سئو داخلی و سئو خارجی سایت شما را هدف قرار می‌دهد. سئو خارجی شامل بک‌لینک، رپورتاژ آگهی و … و سئو داخلی شامل مقوله‌هایی چون محتوای مناسب، کلمات کلیدی مرتبط با محتوا می‌باشد که رعایت این موارد موجب می‌شود تا رتبه خوبی در صفحه نتایج جست‌وجوی کاربران داشته باشید و آن‌ها به راحتی بتوانند شما را پیدا نمایند. افزون بر این، متخصصان سئو بهترین شرکت طراحی سایت، نتایج استراتژی سئو وبسایت شما را آنالیز می‌نمایند تا از عملکرد مطلوب آن اطمینان حاصل کنند.

 

طراحان سایت بهترین شرکت طراحی سایت چه تخصص‌‌هایی دارند؟

ایراکد از تیم‌های طراحی سایت متبحر و ماهری برخوردار است که هر یک از طراحان حاضر در ایراکد به الفبای طراحی سایت تسلط دارند. سبد پورتفولیوی ایراکد نیز روشنگر این امر است که این شرکت در  همه زمینه‌های طراحی سایت‌ اعم از سازمانی، شرکتی، فروشگاهی و … بهترین است؛ چرا که طراحان ایراکد انرژی زیادی را برای پروژه‌های شما صرف می‌کنند تا سایت شما نیازهای‍تان را به خوبی پاسخ‌گو باشد. هم‌چنین تمامی طراحان ایراکد مدام در حال آموزش و واکاوی آخرین تغییرات تکنولوژی  در سطح جهان هستند. این موضوع یکی از مهم‌ترین عواملی است که سبب گردیده ایراکد به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت معرفی شود و بتواند سفارشات شما را به بهترین شکل و در سریع‌ترین زمان به انجام برساند.

چقدر زمان می‌برد تا ایراکد سایت شما را تحویل دهد؟

ایراکد با در نظر گرفتن این‌که هر پروژه‌ای فرجه یا محدودیت زمانی خاص خودش را دارد، از استراتژی و ابزارهایی استفاده می‌نماید تا در زمان به موقع سایت شما را تحویل دهد و بتواند رضایت شما جلب نماید.

هزینه طراحی سایت در بهترین شرکت طراحی سایت چقدر می‌باشد؟

ایراکد رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و عوامل این مجموعه می‌کوشند که با ارائه بهترین خدمات، منصفانه‌ترین قیمت را از شما دریافت نمایند. اطمینان داشته باشید که بهترین شرکت طراحی سایت هرگز نمی‌خواهد با دریافت هزینه‌های هنگفت و غیر متعارف از مشتریانش به اعتبار خود خدشه وارد نماید. پس شما می‌توانید مناسب‌ترین قیمت‌های طراحی سایت را در ایراکد بیابید.

سایت‌های طراحی‌شده در بهترین شرکت طراحی سایت چه ویژگی‌هایی دارند؟
 • سایت‌های ایراکد ویژگی پاسخ‌گویی داشته و به عبارتی سازگار با موبایل (mobile friendly) نیز هستند.
 •  
 • طراحی سایت پاسخ‌گو در ایراکد

 

 • سایت‌هایی که در بهترین شرکت طراحی سایت تولید می‌شوند قابلیت بهینه‌سازی موتور جست‌وجو (SEO) دارند.
 • اگر سایت شما در شرکت ایراکد طراحی گردد، می‌توانید امنیت سایت و پروتکل انتقال امن داده (https) را ضمانت نمایید؛ چرا که از صفر تا صد طراحی سایت توسط بهترین شرکت طراحی سایت صورت گرفته‌است. درست است که تعرفه برخی از شرکت‌های معمولی طراحی سایت، ارزان می‌باشد ولی همین موضوع سبب نقض امنیت محصولاتشان می‌گردد و علت این امر این است که آن شرکت‌ها، قالب‌های آماده خارجی را خریداری می‌نمایند و سپس آن‌ها را ایرانیت می‌نمایند؛ در نتیجه عدم پرداخت ارزی توسط شما بابت استفاده از آن قالب سبب ایجاد مشکلات امنیتی و نبود خدمات پشتیبانی می‌گردد.
بهترین شرکت طراحی سایت چه خدمات پشتیبانی را و چگونه ارائه می‌دهد؟

هر سازمان و شرکتی بایستی به طور مرتب از خدمات پشتیبانی بهترین شرکت طراحی سایت بهره ببرند تا از عملکرد صحیح سایت‍شان مطمئن گردند. خدمات پشتیبانی شامل بروز‌رسانی نرم‌افزارها، بهبود سرعت وبسایت، توسعه صفحات سایت و … می‌شود که ایراکد این خدمات را در سال اول پس از طراحی سایت، کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد و پس از آن هم به صورت توافقی این امر انجام می‌شود.

شما می‌توانید هم از خدمات تلفنی و حضوری بهترین شرکت طراحی سایت استفاده نمایید و هم از طریق پورتال مشتریان که همیشه در دسترس شما قرار دارد، با ایراکد ارتباط برقرار نمایید؛ بنابراین زمینه ارتباط شما با ایراکد در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه‌روز فراهم است و کارمندان ایراکد به محض مطرح‌شدن درخواست شما، با شما همکاری می‌نمایند. شایان ذکر است که برخی از کاربران ایراکد، هنوز پس از گذشت ده الی پانزده سال از خدمات پشتیبانی بهترین شرکت طراحی سایت استفاده می‌کنند؛ لذا به شما هم در جهت انتفاع از آثار مثبت خدمات ایراکد بر فعالیت‍تان توصیه می‌شود که هر چه سریع‌تر به جرگه کاربران ایراکد بپیوندید.

تاثیر سایت‌های طراحی شده در بهترین شرکت طراحی سایت بر عملکرد شما چیست؟

شما قطعا نمی‌توانید اثراتی را که بهترین شرکت طراحی سایت بر روند کاری شما بر جای می‌گذارد، نادیده بگیرید.

شما می‌توانید با در اختیار داشتن یک سایت حرفه‌ای، جذاب، مدرن و کاربر پسند تعداد مشتری‌ها و مخاطبانتان را افزایش دهید. اگر شما یک فروشگاه اینترنتی دارید می‌توانید با سایت‌های ایراکد کاربران زیادی را پای‌بند خود نمایید و آن‌ها را تبدیل به مشتریان ثابت خود کنید و در نهایت سود کلانی عاید خود کنید. اگر هم شما طالب سایت سازمانی هستید، کاربران شما هنگام استفاده از سایت‍تان خسته نخواهند شد؛ زیرا خیلی اوقات به علت طراحی ضعیف سایت‌های سازمانی، شاهد خستگی و عصبانیت افراد در زمان استفاده از سایت‌ها بوده‌ایم.

یک طراحی سایت تخصصی باعث می‌شود که تجربه خوبی برای کاربرانتان فراهم گردد و آن‌ها بتوانند به راحتی به اطلاعات سایت دست پیدا کنند و سپس اقدام کنند. این اقدام می‌تواند خرید یک محصول، مشاهده یک خبر و … باشد. در نتیجه شما می‌توانید اطمینان پیدا کنید که خدمات یا محصولات شما در بین رقبایتان پیشتاز است.

مردم همیشه در حال جست‌وجوی کلمات کلیدی در مرورگرهای خود هستند. اگر شما در صفحه اول نتایج جست‌وجو سهمی نداشته‌باشید، بدون شک برقرای ارتباط‍ با مخاطبان‍تان سخت و تقریبا محال خواهدبود؛ چرا که خیلی کم اتفاق می‌افتد که افراد به صفحه دوم جست‌وجو سر بزنند. ایراکد با ارائه خدمات سئو باعث می‌شود که در زمان جست‌وجوی کلمات کلیدی و اصطلاحات مرتبط، سایت شما در ردیف‌های بالا قرار داشته‌باشد.

نمایش بیشتر نمایش کمتر