تولید محتوای پادکست

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4814737 0912 تماس بگیرید.

تولید محتوای پادکست؛ فرمانروایی برند شما در گوش‌ها

تولید محتوای پادکست یکی از بی نظیرترین رسانه هایی است که به انسانی­ ترین شکل به مخاطبان شما می­رسد. افراد می­توانند هنگام کار، رانندگی، پیاده روی و غیره به شما گوش دهند، که به ندرت با هر رسانه دیگری امکان پذیر است. 

وقتی با استفاده از صدای خود با مخاطبان خود ارتباط برقرار می­کنید، این یکی از قوی­ترین نیروها برای جلب قلب مردم می­شود. این دلیل آن است که بسیاری از بازاریابان، مشاغل آزاد از پادکست­ها به عنوان کانال تحویل محتوا برای رسیدن به مخاطبان هدف خود استفاده می­کنند.

تولید محتوای پادکست

اسرار تولید محتوای جذاب پادکست

از آن­ جا که این روزها پادکست­ها یکی از ساده ­ترین روش­های تولید محتوا هستند، می­توانند بسیار عادت آفرین باشند. می­توانید در حین تمرین، آشپزی یا رفت و آمد به محل کار، هدفون خود را متصل کرده و گوش دهید. قبل از شروع کار، به مخاطبان و علاقه مندی­ها یا دوست نداشتن­های آن­ها فکر کنید. به یاد داشته باشید، بسیاری از موارد به نیاز مخاطب شما بستگی دارد. چند پادکست معروف مربوط به صنعت خود را بررسی کنید و جوانب مثبت و منفی هر یک را ارزیابی کنید. اگر شما قصد تولید محتوای پادکست را دارید لازم است که با برخی از اسرار و اصول آن آشنا شوید. این نکات شامل موارد زیر است:تولید 

1- برنامه ریزی

این مرحله اولیه برای ساخت پادکست است. قبل از اینکه بخواهید کار خود را آغاز کنید و به فعالیت بپردازید، داشتن برنامه برای انجام کارها بسیار مهم است. با خیال راحت از یک دفترچه یادداشت یا تخته سفید استفاده کنید تا بتوانید مانند یک فرد حرفه ­ای شروع به برنامه­ریزی پادکست خود کنید.

2- یک موضوع را انتخاب کنید

شما می­خواهید پادکست شما روی یک موضوع یا طرحی خاص متمرکز شود. سعی کنید آن را محدود به موضوعی کنید که می­توانید در مورد بسیاری از قسمت ها (بیش از 100کلمه) در مورد آن صحبت کنید، اما آنقدر گسترده نیست که مخاطبان بالقوه خود را جذب نکنید.

3- تاثیر بصری

تولید محتوای پادکست ممکن است یک بستر صوتی محوری باشد، اما تصاویر برای تبلیغ نمایش شما کلیدی هستند. رسانه­ های اجتماعی، طراحی وب سایت و تصاویر پوشش پادکست شما باید منحصر به فرد باشد. سازگاری با مارک مهم است، اما از تازگی غافل نشوید. طبق تحقیقاتی که انجام شده است، مغز انسان از طریق بصری پاسخ می دهد تا همه چیز را کشف و درک کنیم. این همان چیزی است که باعث می­شود برای کسب اطلاعات بیش­تر بر روی تبلیغات و عناوین کلیک کنیم.

سفارش تولید محتوای پادکست:

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  سایت تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ ایران به شما این است که اگر تصمیم به تولید محتوای پادکست خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. هزینه تولید پادکست و هزینه تولید محتوا متنی، هزینه موشن گرافیک و… بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

تولید محتوای صوتی چیست؟

صدا بخش مهمی از استراتژی بازاریابی تولید محتوای پادکست شماست. امروزه بسیاری مشاغل از پادکست­ها به عنوان ابزاری قدرتمند برای بازاریابی و بهبود چشم انداز خود استفاده می­کنند. پادکست در طی سال­های گذشته محبوبیت بسیار زیادی کسب کرده است. پادکست مجموعه ­ای از فایل­های صوتی دیجیتال است که برای بارگیری در اینترنت موجود است. پادکست­ها به رادیو گفتگوی جدید دستگاه­های تلفن همراه تبدیل شده ­اند. در واقع، افزایش استفاده از تلفن­های همراه باعث رشد چشمگیر پادکست شده است. 

تولید محتوای پادکست
تولید محتوای صوتی چیست؟

۹ دلیل ارزشمندی تولید محتوای پادکست

1- مهارت های سخنرانی عمومی را بهبود می‌بخشد

میزبانی مرتب از پادکست‌ها می‌تواند به شما در ایجاد اعتماد به نفس هنگام سخنرانی در جمع کمک کند. در نتیجه، هنگام شرکت در سخنرانی‌های عمومی با مشکلی روبرو نخواهید شد. هنگام صحبت کردن، شروع به ایجاد یک جریان طبیعی و آسان می کنید. علاوه بر این، شما همچنین فرصت‌های سخنرانی عمومی زیادی را خواهید داشت که در آن می‌توانید تجارت خود را ارتقا دهید. بیش‌تر مشاغل قبلا تولید محتوای پادکست را در استراتژی‌های بازاریابی خود افزوده‌اند. زمان آن فرا رسیده است که اجرای آن‌ها را برای رشد شرکت خود شروع کنید.

2- پادکست‌ها بسیار جذاب هستند

با پر شدن اینترنت از مقدار کافی محتوای نوشتاری، اطلاعات صوتی که سعی در جلب مشتری دارند، می‌توانند یک گسست خوشایند از یکنواختی باشند. علاوه بر این، فضای کافی برای سخنران برای انتقال پیام به روشی کاملا تعاملی که ممکن است، اساسا محتوای نوشتاری ارائه ندهد، باقی می‌گذارد. در یک نظرسنجی که روی 300000 شنونده پادکست انجام شد، مشخص شد که 63 درصد از پاسخ دهندگان آنچه را که میزبان تبلیغ کرده بود خریداری کرده‌اند. این نشان می‌دهد که می‌توان از تولید محتوای پادکست برای درگیر کردن مخاطبان و تأثیر مثبت بر تصمیمات خرید آن‌ها استفاده کرد.

3- راهی آسان

ایجاد پادکست مراحل زیادی را شامل نمی‌شود. تجهیزات مورد نیاز برای همین مورد دارای قیمت مناسب و همچنین به راحتی در دسترس هستند. برای ایجاد پادکست به یک میکروفون و هدفون با کیفیت خوب احتیاج دارید. نرم افزار ویرایش برای این منظور رایگان است و کاملا ساده است. برای بارگذاری پرونده‌ها در وب سایت خود، اتصال WiFi خوب مهم است. همچنین ممکن است لازم باشد پادکست را از طریق ایمیل برای مخاطبان خود ارسال کنید. هنگامی که پادکست را ایجاد کردید، می¬توانید تبلیغات آن را شروع کنید تا میزان نمایش آن بیش‌تر شود و مخاطبان بیش¬تری به آن دسترسی پیدا کنند. برای این منظور، باید پادکست¬ها را در کانال‌های مختلف توزیع در دسترس قرار دهید.

4- در ایجاد روابط بهتر با مخاطب کمک می‌کند

حتی اگر تولید محتوای پادکست یک رسانه یک طرفه باشد، در ایجاد روابط موثر با شنوندگان کمک می‌کند. این احساس را ایجاد می‌کند که شنوندگان شخصی را که در پادکست صحبت می‌کند می‌شناسند. مردم پادکست‌ها را گوش می‌دهند، زیرا اشتراکات مشترکی با بلندگو و مارکی دارند، که بلندگو نمایندگی می‌کند. چنین رابطه خوبی به اعتماد سازی کمک می‌کند. این شنوندگان را به ارتباط با نام تجاری ترغیب می‌کند. محتوا صوتی، به نوبه خود، منجر به بهبود کسب و کار شما می‌شود.

5- افزایش تولید ترافیک

استفاده از محتوا صوتی می‌تواند به شما کمک کند تا با مخاطبان جدید کسب و کار خود را در اختیار داشته باشید. پادکست‌ها می‌توانند در ایجاد آشنایی با طیف گسترده‌ای از مخاطبان کمک کنند. شنوندگان معمولا مشترک این مجموعه هستند و به طور منظم گوش می‌دهند. تا زمانی که این مجموعه صوتی ادامه داشته باشد، مخاطبان شما کاملا به گوش دادن ادامه می¬دهند. علاوه بر این، مخاطبان شما ممکن است پادکست‌ها را به دیگران که ممکن است به آن‌ها علاقه مند باشند، توصیه کنند، در نتیجه دسترسی شما به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد. این می‌تواند به سرعت تولید ترافیک را بهبود بخشد.

6- ایجاد روابط با مشتریان

محتوا صوتی عالی، روشی موثر، قابل حمل، راحت و صمیمی برای تحویل و تولید محتوا و ایجاد روابط مداوم با مشتریان، کارمندان و رای دهندگان شما هستند. هنگامی که قصد تهیه پادکست برای سازمان خود را دارید ، این مزایای گفته شده را در نظر بگیرید.

7- پادکست‌ها اطلاعات را شخصی می‌کنند

در پادکست، محتوا مستقیما با شما، شنونده، چه به صورت شفاهی و چه از طریق ویدئو ارتباط برقرار می‌شود. این یک روش صمیمی‌تر برای به دست آوردن اطلاعات از خواندن آن از طریق ایمیل است.

8- پادکست یک فناوری درخواستی است

در تولید محتوای پادکست شنوندگان تصمیم می‌گیرند چه چیزی می‌خواهند بشنوند، و چه زمانی می‌خواهند آن را بشنوند. از یک طرف، این بدان معناست که شما برای چشم و گوش آن‌ها رقابت می‌کنید. از طرف دیگر، این بدان معنی است که اگر آن‌ها در پادکست شما مشترک می‌شوند، احتمال بسیار خوبی وجود دارد که آن‌ها واقعا اطلاعاتی را که شما به کاربران ارائه می‌دهید دوست دارند.

9- پادکست استراتژی شبکه اجتماعی است

مشترکین پادکست شما، هسته اصلی جامعه شما هستند و با گذشت زمان، آن‌ها بهترین چشم انداز شما برای تعمیق روابط از طریق تاکتیک‌های فروش متقابل و وفاداری خواهند بود.

۶ مزیت طلایی تولید محتوای پادکست

• توزیع پادکست یکی از بهترین راه¬ها برای انتشار محتوا و ارتباط با مخاطبان است. پادکست¬ها می-توانند برنامه ریزی شده یا خود به خودی باشند، به طور خاص داستان یا اطلاعاتی که باید برای به اشتراک گذاشتن در هر زمان ایجاد کنید. داشتن گزینه ضبط پادکست¬های در حال حرکت به این معنی است که شما می¬توانید در هر زمان بدون خرید تجهیزات استودیوی گران قیمت و یا منتظر انتشار مطالب مورد نیاز خود، محتوا ایجاد کنید.
• برنامه¬های تولید پادکست راهی عالی برای حفظ محتوای عادی خود هستند. این نرم افزارهای موبایل که به عنوان برنامه¬های تولید زنده کار می¬کنند، ابزاری را در اختیار شما قرار می¬دهند که برای تعیین کیفیت محتوای خود و افزودن جلوه¬هایی که محتوای شما را رنگ آمیزی می¬کنند، به روشی متناسب با نیازهای شما اضافه می¬کنند.
• تولید محتوای پادکست ، مانند پخش مستقیم ویدئو، به طور منظم تفسیر صوتی درباره هر مسئله¬ای هستند که به شما مربوط می¬شود. این برنامه¬ها برای گرفتن سخنرانی¬ها، خطبه¬ها، انتقادات و همچنین انتقاد از رویدادها و پوشش و بازتاب، به نام چند مورد، در دستگاه Android یا iOS شما ایده آل هستند. پادکست¬ها بدون توجه به بازار شما گزینه¬های عالی برای به اشتراک گذاری محتوا هستند. به طور خاص، از آنجا که پخش جریانی مطالب از دستگاه¬های تلفن همراه یا برنامه¬های مشخص شده به سرعت روشی جدید برای مصرف محتوا است، ارائه پادکست نسبت به محو نوشتن منظم یا محتوای ویدئویی کوتاه یک گزینه رقابتی برای موارد مهمی است، که منتشر می¬کنید.
• همچنین توجه به این نکته مهم است که برنامه¬های تولید پادکست با میکروفون ضمیمه USB برای دستگاه¬های تلفن همراه بهترین عملکرد را دارند.
• برنامه¬های عالی تولید محتوای پادکست بانک¬های صوتی را برای اضافه کردن صداهای اضافی بدون نیاز به ضبط مستقیم به شما ارائه می¬دهند. دسترسی به بانک¬های صدای زنده، تولید زنده شما را تقلید کرده و از ارزش تولید نمایش¬های رادیویی زنده تقلید می¬کنید.
• این برنامه¬ها همچنین به شما امکان دسترسی به سیستم عامل¬های صوتی برای توزیع و ایجاد کانال¬های سفارشی را می¬دهند. این که بتوانید کانال¬های خود را شخصی سازی کنید و پادکست-های خود را به طور صحیح برچسب گذاری کنید، به محتوای شما امکان مشاهده و سازماندهی را می¬دهد که برای انتقال محتوای خود به آن وابسته خواهید بود.
Previous
Next

چند سالی است که بازار پادکست­ها داغ شده است به همین دلیل است که سفارش پادکست اکولایزر برای هر کسب و کاری اهمیت دارد. پادکست صوتی جذاب با محتوای عالی و ضبط با کیفیت بالا شروع می­شود. این به معنای شروع با میکروفون با کیفیت، برخی هدفون­های مناسب و ضبط در یک اتاق ساکت است. اما پس از اتمام ضبط، چند دقیقه پس از تولید می­تواند ضبط خوب را انجام دهد و کیفیت صدا را عالی کند. فرکانس اساسا نرخی است که در آن یک سیگنال صوتی در هر ثانیه ارتعاش می ­کند و می­تواند در هرتز اندازه گیری شود. هرچه فرکانس بالاتر باشد، سرعت لرزش سیگنال صوتی سریع­تر است. به بیان ساده، صدای انسان فرکانس تشدید یا اساسی دارد، این فرکانس طبیعی است که هنگام صحبت از جعبه صدا استفاده می­شود.

به طور خلاصه، همسان سازی  یا اکولایزر فرایند افزایش یا کاهش میزان ولتاژ (دسی بل) فرکانس­های خاص در یک سیگنال صوتی به منظور دستکاری لحن کلی ضبط است. این یکی از فراگیرترین فرایندها در تولید صدا است و گام مهمی در مخلوط کردن انواع صدا برای انواع رسانه ها می­باشد. این نکته را هم متذکر شویم که هیچ تنظیم بهترین یا پیش فرض اکولایزر وجود ندارد که بتواند برای دستیابی به گفتار با کیفیت بالا اعمال شود. یک دلیل این امر این است که گفتار همه متفاوت است. دامنه فرکانس و تقویت و میرایی فرکانس ها برای همه افراد متفاوت است. شرکت ایراکد، مفتخر است در این زمینه و زمینه‌های به برند شما مشاوره دهد و به آن کمک کند تا به موفقیت برسد. پس فرصت را از دست ندهید. هم‌اکنون سفارش خود را ثبت کنید و از مشاوره کاملا رایگان همکاران ما برخوردار شوید!

سفارش پادکست اکولایزر
سفارش پادکست اکولایزر

تولید محتوای پادکست شما یک منبع محتوا باورنکردنی برای استراتژی بازاریابی محتوا است. پادکست­ها محتوای اصلی و غنی را به شما می­دهند تا از آن­ها برای ایجاد مواردی مانند مقالات وبلاگ، پست­های شبکه­های اجتماعی، گرافیک، کلیک برای توییت­ها و کامیون محتوای خرد، استفاده کنید. پادکست توسعه دهنده برند شما است، بنابراین شما برای ایجاد ظاهری کلی برای پادکست دست در دست طراح گرافیک خود کار خواهید کرد. طراح شما مسئول ایجاد یک آرم، الگوی تصویر عنوان، الگوی نقل قول و صفحه فرود پادکست در وب سایت شما خواهد بود. روزانه، کسب و کارهای زیادی به سپردن تولید محتوای پادکست خود به ایراکد، مخاطبان زیادی را به خود جذب می‌کنند و به سودهای کلانی می‌رسند. شما نیز می‌توانید یکی از مشتریان موفق ما باشید. پس وقت را بیش از این تلف نکنید و هم‌اکنون سفارش خود را ثبت کنید.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل دیجیتال مارکتینگ نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی.

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش تولید محتوای پادکست

از طریق فرم زیر میتوانید در خواست تولید محتوای پادکست خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

سفارش تولید محتوای پادکست

برای ثبت سفارش تولید محتوای پادکست فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایرانیان با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

09129313358