ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

تولید محتوای ویدئویی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

ویدئو یک رسانه قدرتمند برای داستان نویسی است.

تولید محتوای ویدئویی که از زیر شاخه های تولید محتوا میباشد نه تنها می­تواند به عنوان یک زمینه اثبات مهم برای فعالیت­های تبلیغاتی، ایده­های تأثیرگذار و تلاش­های محتوای آزمایشی کسب و کار شما باشد، بلکه با ترکیبات خود از نظر صدا، حرکت و تصاویر از نظر عاطفی نیز به شما کمک می­کند تا موفق شوید، روابط رضایت بخش ­تری بین برند شما و مخاطبان آن وجود دارد. فیلم­ها از جمله همه فن حریف­ترین روش­هایی هستند، که بازاریابان می­توانند از آن استفاده کنند. برای افراد مبتدی، می­توان آن­ها را به روش­های مختلفی از جمله پخته، بارگیری، برش داد و سرو کرد. آن­ها می­توانند، در هر دو قالب بلند و کوتاه به خوبی کار کنید. از فیلم­های 6 ثانیه­ای جذاب و کوتاه گرفته تا فیلم­های مستند کامل. از طریق ویدئو، می­توانید یک تجربه منحصر به فرد، سرگرم کننده یا همه جانبه ارائه دهید که به بینندگان کمک می­کند تا یک ارتباط مثبت و به یاد ماندنی با نام تجاری شما و آنچه که در آن است، ایجاد کنند.

ویدئو مارکتینگ روش موثر آگاهی از برند

همانطور که قبلا اشاره کردیم، ویدئو یک روش موثر برای ایجاد آگاهی از نام تجاری، تعامل با مخاطبان شما است. ویدیو باعث ایجاد آگاهی از نام تجاری می­شود، بیش­تر مطالبی که تولید می­کنید احتمالا در یک مکان منتشر شده است. محتوای نوشته شده (مانند پست­های وبلاگ) برای استراتژی بازاریابی شما حیاتی است، اما اغلب فقط برای یک زیر مجموعه مشخص از مخاطبان ایده­ آل شما جذاب است. این احتمال وجود دارد که محتوای نوشته شده خود را از طریق کانال­های مختلف رسانه­های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اما نکته منفی تأسف بار این است که محتوای نوشته شده به طور کامل به اشتراک گذاشته نمی­شود. اسنیکت­های ارسال شده از یک وبلاگ توئیت­ها و تبلیغات فیس بوکی خوبی ایجاد می­کند، اما شما واقعا سعی می­کنید یک کلیک برای پست کامل خود ایجاد کنید.

 
تولید محتوا ویدئویی

تولید محتوای تیزر؛ راهی برای بیشتر دیده شدن

تولید محتوا ویدئویی

تیزر یک قسمت کوتاه از تولید محتوای ویدئویی برای جلب نظر کاربر است.  اگر می­خواهید محتوای شما توسط افراد بیش­تری دیده شود، پس جذب مخاطب در شبکه ­های اجتماعی مکان ایده­ آل برای شروع است. از طریق شبکه­ های اجتماعی می­توانید تیزرهایی منتشر کنید که بینندگان را به خود جلب کرده و آن­ها را به مطالب خود علاقه ­مند کنید. اگر آن­ها از تیزرهای رسانه­ های اجتماعی شما خوششان می­آید، به احتمال زیاد روی پیوندهای شما به ویدیوها، مقالات وبلاگ یا هر نوع شکل دیگر از محتوا کلیک می­کنند.

 

تیزر تبلیغاتی برای شبکه های اجتماعی

به همین دلیل، تیزر تبلیغاتی شبکه ­های اجتماعی می­تواند به اندازه خود محتوا مهم باشد. چندین نکته جهانی وجود دارد که، می­تواند به شما در ایجاد تیزر تبلیغاتی بهتر در شبکه ­های اجتماعی کمک کند، اما چند نکته خاص نیز وجود دارد که مربوط به سیستم عامل­های خاص رسانه ­های اجتماعی است. ارسال تیزر رسانه­ های اجتماعی مانند فیس بوک فرصتی برای ایجاد علاقه به محتوای شما است. تیزر تبلیغاتی شما باید کوتاه اما جذاب باشد. هر زمان محتوای آنچنانی در فیس بوک وجود دارد که برای متمایز شدن از بین چیزهای خاصی نیاز است. با این حال، توجه داشته باشید که تیزرهای طولانی قطع خواهند شد و کاربران برای ادامه مطالعه باید برچسب “مشاهده بیش­تر” را کلیک کنند. از آنجا که افراد کمی برای دیدن اطلاعات بیش­تر کلیک می­کنند، شما می­خواهید حداکثر بین 5 تا 20 کلمه تیزر تبلیغاتی خود را تنظیم کنید.

طراحی سایت اختصاصی

مزایای تولید محتوای ویدئویی

1- مناسب برای موتورهای جستجو

موتورهای جستجو به دنبال تولید محتوای ویدئویی هستند که بینندگان را درگیر خود کند. هیچ چیز مانند تعداد بیشتری از فیلمها و بازدیدهای طولانی صفحه را فریب نمیدهد. نه تنها این، یوتیوب دومین موتور جستجو در پشت گوگل است. اگر ویدیوی خود را در یوتیوب و همچنین وب سایت خود قرار دهید، قابلیت مشاهده و نمایش در جستجو بسیار افزایش مییابد. اگر چه بیشتر، فیلم خود را از طریق رسانه-های اجتماعی تبلیغ کنید، درصد موفقیت شما افزایش میبابد.

2- ویدئو باعث ایجاد اعتماد و اعتبار میشود

ویدئو بهترین روش برای ایجاد شخصیت برای شرکت و نام تجاری شما است و به شما امکان میدهد با بیننده خود ارتباط برقرار کنید و اعتماد او را جلب کنید. 90٪ کاربران میگویند که فیلمهای محصول در روند تصمیم گیری مفید هستند. هرچه فیلمهای بیشتری برای کمک به آموزش و آگاهی دادن به مشتریان خود داشته باشید، بیشتر بر این اساس اعتماد بنا خواهید کرد و اعتماد به معنای فروش است.

3- ویدیو مشارکتهای اجتماعی را تشویق میکند

این عصر در رابطه با فیلمهای آموزشی است و 92٪ از مصرف کنندگان ویدیوی تلفن همراه فیلمها را با دیگران به اشتراک میگذارند. این فرصتی است که میتوانید سرگرم شوید و واقعا نشان میدهید شرکت شما در چه زمینهای فعالیت دارد.

4- ویدئو خرید و فروش را افزایش میدهد

فیلمها میتوانند درآمد جدی برای شما به همراه داشته باشند. افزودن ویدیوی محصول در صفحه مقصد میتواند 80٪ تبدیل را افزایش دهد. و متخصصان در این زمینه اطمینان حاصل کردهاند که ویدئو بدون توجه به دسته بندی که در آن مستقر هستی ، به خوبی کار میکند.

5- ویدئو نمایشگر بازگشت سرمایه عالی است

برای هیجان بیشتر شما، 83٪ از مشاغل میگویند که تولید محتوای ویدئویی بازگشت خوبی از سرمایه را فراهم میکند. حتی اگر تولید ویدئو هنوز سادهترین و ارزانترین کار نیست، زمان زیادی را می-پردازد. علاوه بر این، ابزار ویرایش فیلم آنلاین به طور مداوم در حال بهبود و مقرون به صرفهتر است. و حتی گوشی هوشمند شما نیز میتواند از قبل فیلمهای بسیار مناسبی بسازد.

تولید محتوای موشن گرافیک

انیماتورها برای تبلیغ مارک­ ها و دلایل، توضیح محصولات، خدمات یا موضوعات پیچیده، جایگاه جدیدی برای خود ایجاد کرده ­اند. موج فیلم­های انیمیشنی که آن­ها به طور مشترک تولید و رسانه ­ها بارگذاری کرده ­اند و صفحات اصلی استارت آپ­ها در همه جا تحت عنوان موشن گرافیک قرار دارد. با توجه به اینکه تولید محتوای ویدئویی یکی از موثرترین روش­ها برای انتقال سریع اطلاعات است، موشن گرافیک اکنون در لیست اولویت­های سازمان­هایی قرار دارد که مایل به جلب مشتری یا جذابیت سرمایه گذاران و اهدا کنندگان هستند.

 
تولید محتوا ویدئویی
تولید محتوا ویدئویی

تاثیر بالای موشن گرافیک در جذب مخاطب

موشن گرافیک اصطلاحی گسترده است، اما ساده­ترین توضیح این است که موشن گرافیک طرح­های متحرک گرافیکی است. اعم از آرم متحرک ساده یا سری عناوین پیچیده، گرافیک متحرک تولید را از راه هایی که فقط به ویدئو امکان پذیر نیست تحریک می­کند. با یک سری موشن گرافیک می­توانید یک ویدیوی آموزنده یا سرگرم کننده بسازید و با ظهور نرم افزار ارزان قیمت و کاربرد آسان، موشن گرافیک به یکی از محبوب­ترین روش­های ساخت فیلم تبدیل شده است .

 
 
 

10 راز و ترفند مهم تولید محتوا که باید بدانید.

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک نوعی انیمیشن است. در حالی که گرافیک متحرک، طراحی گرافیکی متحرک را توصیف می­کند، انیمیشن یک اصطلاح جذاب برای کل زمینه تصاویر متحرک است، از جمله کارتون ها. موشن گرافیکی بر جنبش دادن به عناصر طراحی گرافیک متمرکز است، اما نسبت به سایر انیمیشن­ها کمتر جنبه داستان پردازی مشخصی دارد. سبک بصری موشن گرافیک طیف وسیعی از بینندگان را به خود جلب می­کند. ممکن است کاریکاتورها برای یک تجارت رسمی خیلی کودکانه باشند. اما موشن گرافیک می­تواند از آن سبک زیبا و سرگرم کننده استفاده کند و آن را در موضوعات بالغ­تری اعمال کند. مهم نیست که در کدام صنعت فعالیت می­کنید، ظاهر موشن گرافیک می­تواند پیام شما را جذاب و سرگرم کننده کند.

تولید محتوا ویدئویی

موشن گرافیک چه تاثیری در جذب مخاطب دارد؟

فیلم­های اختصاصی موشن گرافیکی به این معنی است که اشکال متحرک، نویسه­ها و متن در کانون توجه ویدیو هستند. این ویدئوها معمولا از تصاویر موجود در عکس برخوردار نیستند و به عناصر بصری اصلی به گرافیک حرکتی اعتماد دارند. فیلم­های استاندارد دارای گرافیک حرکتی هستند که به تولید اضافه می­شوند. برای از بین بردن فیلم­های طولانی ممکن است از چند حرکت گرافیکی استفاده کنید. اگر می­خواهید یک فیلم جذاب ایجاد کنید، ممکن است هرگز مجبور نباشید “ضبط” را روی دوربین فیلم­برداری فشار دهید. با ظهور فیلم­هایی که به گرافیک­های حرکتی تکیه می­کنند، ساخت یک فیلم بدون مشکلی آسان­تر از همیشه است.

 
تولید محتوا ویدئویی

مزایای تولید محتوای موشن گرافیک برای کسب و کارها

1- فیلمها داراییهای قابل اشتراک گذاری هستند

تولید محتوای ویدئویی بسیار بیش­تر از سایر اشکال محتوا مانند عرشه اسلاید، PDF یا تولید محتوای پادکست قابل اشتراک است. اگر محتوا برای تلاش برای اتصال آن­ها برای مصرف نیاز باشد، بعید است که افراد محتوا را به اشتراک بگذارند. سرمایه گذاری در فیلم­های کوتاه 2 دقیقه­ای بهترین راه برای استفاده از جلوه­های شبکه و ویروسی کردن پیام است.

 

2- افراد اطلاعات بیشتری را از محتوای ویدئویی حفظ میکنند

این امر بر اهمیت بازاریابی ویدیویی در صورتی که شغلی در تلاش برای آموزش یا اطلاع رسانی باشید، تأکید می­کند. ثابت شده است که کاربران در صورت جاسازی در یک ویدیو، اطلاعات بیش­تری را در مقابل متن نگه می­دارند. این باعث می­شود که پیام شما بسیار قوی­تر شود و تأثیر طولانی مدت­تری داشته باشد.

3- الگوریتمها عاشق محتوای ویدئویی هستند

اصلی­ترین سیستم عامل­های دیجیتالی مانند اینستاگرام، گوگل یا فیس بوک به طور مداوم تصمیم می­گیرند که محتوایی را که باید به کاربران خاص نشان دهند. خبر خوب این است که اگر محتوای مبتنی بر ویدیو را بارگذاری کنید، این اولویت بندی می­شود و شروع به کار می­کند. سیستم عامل­ها به احتمال زیاد تولید محتوای ویدئویی را به کاربران خود نشان می­دهند و همچنین دارای ماندگاری بیش­تری در مطالب خبری افراد است.

4- آنها سعی میکنند زیبا و بامزه باشند

هنگام تولید فیلم های آموزشی مهم است که بخاطر داشته باشید چرا فرد فیلم را تماشا می­کند. شانس این است که آن­ها برای سرگرمی آن را تماشا نمی­کنند و با این حال، فیلم باید به اندازه کافی جذاب باشد تا بتواند توجه بیننده را جلب کند. بنابراین، توصیه ما این است که، در درجه اول و مهم­ترین چیز، در مورد موضوع بمانید و به یاد داشته باشید که سعی می کنید به بیننده کمک کنید اطلاعات مهم را بیاموزد. اگر لحظاتی در تمرین وجود دارد که واقعا شوخ طبعانه است، ممکن است بخواهید از بامزه بودن شانس بگیرید. در غیر این صورت، آن را مستقیم نگه دارید و به زور خنده دار نکنید، مخصوصاً وقتی که آنجا نیست.

 
تولید محتوا ویدئویی
تولید محتوا ویدئویی

5- ویرایش متفکرانه و منضبط

بسته به نوع فیلم آموزشی که تولید می­کنید، ممکن است نیاز به افزایش تعداد کاربران بسیار عالی داشته باشید. صرف نظر از کاربرد، برای تولیدکنندگان و نویسندگان تازه کار آسان است که در جزئیات لازم برای اهداف آموزشی گم شوند. بسیاری از تهیه کنندگان حرفه­ای به طور مداوم در اسکریپتی که برای قسمت­های خاصی از ویدیو صرف می­شود ، محتوا خود را وزن می­کنند و مقدار مناسب اطلاعات را در برابر اضافه بار اطلاعات متعادل می­کنند. تولیدکنندگان تازه کار احساس کمتری برای ویرایش محتوا دارند و اغلب، به اشتباه، جزئیاتی را که تصور می­کنند، دیگران می­دانند را کنار می­گذارند. فیلم­ها به شما این امکان را می­دهند که مدت زمان بازدیدکنندگان در سایت خود را افزایش دهید. بنابراین، قرار گرفتن در معرض طولانی­تر باعث ایجاد اعتماد می­شود و به موتورهای جستجو سیگنال می­دهد که سایت شما محتوای خوبی دارد

سفارش موشن گرافیک

ایراکد با دریافت سفارش موشن گرافیک برای ساختن برند و تبلیغات موجب برقراری ارتباط با مخاطبان و جذب آن‌ها می‌شود. ایراکد با طراحی موشن گرافیک در برندسازی و تبلیغات بر روی جنبه‌های اصلی متمرکز می‌شود و سعی می‌کند آن‌ها را به کاربر نشان دهد و پیامی را به او منتقل کند که درنهایت تبلیغاتی برای برندسازی یک کسب‌ و‌ کار به حساب می‌آید . ساخت موشن گرافیک و تولید محتوای ویدئویی مزایای زیادی را برای هرکسب‌و‌کاری به همراه دارد. تیزر موشن گرافیک اگر به صورت حرفه‌ای طراحی شود و تبلیغات درستی بر روی انتشار آن انجام شود، می‌تواند کاربران زیادی را به سمت استفاده از خدمات کسب‌و‌کار شما سوق دهد.

تولید محتوا ویدئویی
تولید محتوا متنی

سفارش ساخت تیزر

ایراکد با ساخت یک تیزر تبلیغاتی یکی از راهکارهای افزایش فروش و بالا بردن سود و سرمایه­ شرکت ها است ؛ تلاش می­کند با به کارگیری رسانه فیلم، اقناع لازم را در مخاطبان نسبت به یک برند، یک محصول یا یک کسب و کار  فراهم آورد.

 

آنچه موشن گرافیک را از انواع دیگر انیمیشن­ها (حداقل از نظر فیلم­های بازاریابی) جدا می­کند،  تولید محتوای ویدئویی است. موشن گرافیک به طور معمول با تنظیم متن و سایر عناصر طراحی گرافیکی در حرکت همراه است. زنده کردن یک نمودار، اینفوگرافیک یا طراحی وب با استفاده از حرکت به معنای کلی انیمیشن است، اما به طور خاص، این یک نوع انیمیشن است که به آن گرافیک موشن می­گویند.

سفارش تولید محتوای متنی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان یکی از بزرگترین  شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران به شما این است که اگر تصمیم به تولید محتوای ویدئویی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. تولید محتوای ویدئویی چگونه می‌تواند فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

 
 

تاثیر اپلیکیشن در کنار سایت

این مهم است که همواره در نظر داشته باشید، وجود یک سایت در کنار اپلیکیشن آموزشی می تواند در اعتبار برند شما موثر باشد. بسیاری از افراد زمانی که برای دریافت منابع آموزشی به سایت های آموزشی مراجعه می کنند، با دیدن اپلیکیشن آموزشی موبایل، با میل بیشتری به سراغ اپ می روند. زیرا می توانند خدمات آموزشی شما را بر روی گوشی همراه خود و در هر زمان داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بسیاری از کسانی که صاحب مهارت و تخصص خاصی هستند، به جهت آنکه بتوانند از این مهارت، درجهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند، آن را به صورت ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی عرضه کرده و یا دوره های مجازی آموزشی را راه اندازی می کنند. اما برای آن که این مسیر نیز کاربردی تر باشد، نیاز است که از ابزاری استفاده شود که افراد بتوانند در هرجا و در اوقات آزاد بدون نیاز به رایانه از آن بهره گیرند. از همین روست که ضرورت طراحی اپلیکیشن آموزشی حس می شود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل دیجیتال مارکتینگ نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش تولید محتوای ویدئویی

برای ثبت سفارش تولید محتوای ویدئویی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737  – 021-88881772 

 

اخبار طراحی سایت ایراکد

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »

مقالات تولید محتوای ویدئویی

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »
  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید