تولید محتوای ویدئویی

در ذهن مخاطبتان ماندگار شوید!

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

تولید محتوای ویدئویی یک رسانه قدرتمند برای داستان نویسی است.

تولید محتوای ویدئویی که از زیر شاخه های تولید محتوا میباشد نه تنها می­تواند به عنوان یک زمینه اثبات مهم برای فعالیت­های تبلیغاتی، ایده­های تأثیرگذار و تلاش­های محتوای آزمایشی کسب و کار شما باشد، بلکه با ترکیبات خود از نظر صدا، حرکت و تصاویر از نظر عاطفی نیز به شما کمک می­کند تا موفق شوید، روابط رضایت بخش ­تری بین برند شما و مخاطبان آن وجود دارد. فیلم­ها از جمله همه فن حریف­ترین روش­هایی هستند، که بازاریابان می­توانند از آن استفاده کنند. برای افراد مبتدی، می­توان آن­ها را به روش­های مختلفی از جمله پخته، بارگیری، برش داد و سرو کرد. آن­ها می­توانند، در هر دو قالب بلند و کوتاه به خوبی کار کنید. از فیلم­های 6 ثانیه­ای جذاب و کوتاه گرفته تا فیلم­های مستند کامل. از طریق ویدئو، می­توانید یک تجربه منحصر به فرد، سرگرم کننده یا همه جانبه ارائه دهید که به بینندگان کمک می­کند تا یک ارتباط مثبت و به یاد ماندنی با نام تجاری شما و آنچه که در آن است، ایجاد کنند.

ویدئو مارکتینگ روش موثر آگاهی از برند

همانطور که قبلا اشاره کردیم، ویدئو یک روش موثر برای ایجاد آگاهی از نام تجاری، تعامل با مخاطبان شما است. ویدیو باعث ایجاد آگاهی از نام تجاری می­شود، بیش­تر مطالبی که تولید می­کنید احتمالا در یک مکان منتشر شده است. محتوای نوشته شده (مانند پست­های وبلاگ) برای استراتژی بازاریابی شما حیاتی است، اما اغلب فقط برای یک زیر مجموعه مشخص از مخاطبان ایده­ آل شما جذاب است. این احتمال وجود دارد که محتوای نوشته شده خود را از طریق کانال­های مختلف رسانه­های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اما نکته منفی تأسف بار این است که محتوای نوشته شده به طور کامل به اشتراک گذاشته نمی­شود. اسنیکت­های ارسال شده از یک وبلاگ توئیت­ها و تبلیغات فیس بوکی خوبی ایجاد می­کند، اما شما واقعا سعی می­کنید یک کلیک برای پست کامل خود ایجاد کنید.

 

تولید محتوای تیزر؛ راهی برای بیشتر دیده شدن

تیزر یک قسمت کوتاه از تولید محتوای ویدئویی برای جلب نظر کاربر است.  اگر می­خواهید محتوای شما توسط افراد بیش­تری دیده شود، پس جذب مخاطب در شبکه ­های اجتماعی مکان ایده­ آل برای شروع است. از طریق شبکه­ های اجتماعی می­توانید تیزرهایی منتشر کنید که بینندگان را به خود جلب کرده و آن­ها را به مطالب خود علاقه ­مند کنید. اگر آن­ها از تیزرهای رسانه­ های اجتماعی شما خوششان می­آید، به احتمال زیاد روی پیوندهای شما به ویدیوها، مقالات وبلاگ یا هر نوع شکل دیگر از محتوا کلیک می­کنند.

 

تولید محتوای تیزر

تیزر تبلیغاتی برای شبکه‌های اجتماعی

به همین دلیل، تیزر تبلیغاتی شبکه ­های اجتماعی می­تواند به اندازه خود محتوا مهم باشد. چندین نکته جهانی وجود دارد که، می­تواند به شما در ایجاد تیزر تبلیغاتی بهتر در شبکه ­های اجتماعی کمک کند، اما چند نکته خاص نیز وجود دارد که مربوط به سیستم عامل­های خاص رسانه ­های اجتماعی است. ارسال تیزر رسانه­ های اجتماعی مانند فیس بوک فرصتی برای ایجاد علاقه به محتوای شما است. تیزر تبلیغاتی شما باید کوتاه اما جذاب باشد. هر زمان محتوای آنچنانی در فیس بوک وجود دارد که برای متمایز شدن از بین چیزهای خاصی نیاز است. با این حال، توجه داشته باشید که تیزرهای طولانی قطع خواهند شد و کاربران برای ادامه مطالعه باید برچسب “مشاهده بیش­تر” را کلیک کنند. از آنجا که افراد کمی برای دیدن اطلاعات بیش­تر کلیک می­کنند، شما می­خواهید حداکثر بین 5 تا 20 کلمه تیزر تبلیغاتی خود را تنظیم کنید.

تولید محتوای تیزر تبلیغاتی
مزایای تولید محتوای ویدیویی

مزایای تولید محتوا ویدیویی تولید محتوا ویدیویی

ویدیو باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می‌شود

ویدئو بهترین روش برای ایجاد شخصیت برای شرکت و نام تجاری شما است و به شما امکان میدهد با بیننده خود ارتباط برقرار کنید و اعتماد او را جلب کنید. 90٪ کاربران میگویند که فیلمهای محصول در روند تصمیم گیری مفید هستند. هرچه فیلمهای بیشتری برای کمک به آموزش و آگاهی دادن به مشتریان خود داشته باشید، بیشتر بر این اساس اعتماد بنا خواهید کرد و اعتماد به معنای فروش است.

مناسب برای موتورهای جست و جو

موتورهای جستجو به دنبال تولید محتوای ویدئویی هستند که بینندگان را درگیر خود کند. هیچ چیز مانند تعداد بیشتری از فیلمها و بازدیدهای طولانی صفحه را فریب نمیدهد. نه تنها این، یوتیوب دومین موتور جستجو در پشت گوگل است. اگر ویدیوی خود را در یوتیوب و همچنین وب سایت خود قرار دهید، قابلیت مشاهده و نمایش در جستجو بسیار افزایش مییابد. اگر چه بیشتر، فیلم خود را از طریق رسانه-های اجتماعی تبلیغ کنید، درصد موفقیت شما افزایش میبابد.

ویدیو نمایشگر بازگشت سرمایه عالی است

برای هیجان بیشتر شما، 83٪ از مشاغل میگویند که تولید محتوای ویدئویی بازگشت خوبی از سرمایه را فراهم میکند. حتی اگر تولید ویدئو هنوز سادهترین و ارزانترین کار نیست، زمان زیادی را می-پردازد. علاوه بر این، ابزار ویرایش فیلم آنلاین به طور مداوم در حال بهبود و مقرون به صرفهتر است. و حتی گوشی هوشمند شما نیز میتواند از قبل فیلمهای بسیار مناسبی بسازد.

ویدیو خرید و فروش را افزایش می‌دهد

فیلمها میتوانند درآمد جدی برای شما به همراه داشته باشند. افزودن ویدیوی محصول در صفحه مقصد میتواند 80٪ تبدیل را افزایش دهد. و متخصصان در این زمینه اطمینان حاصل کردهاند که ویدئو بدون توجه به دسته بندی که در آن مستقر هستی ، به خوبی کار میکند.

ویدیو مشارکت‌های اجتماعی را تشویق می‌کند

این عصر در رابطه با فیلمهای آموزشی است و 92٪ از مصرف کنندگان ویدیوی تلفن همراه فیلمها را با دیگران به اشتراک میگذارند. این فرصتی است که میتوانید سرگرم شوید و واقعا نشان میدهید شرکت شما در چه زمینهای فعالیت دارد.

تولید محتوای موشن گرافیک

برای هیجان بیشتر شما، 83٪ از مشاغل میگویند که تولید محتوای ویدئویی بازگشت خوبی از سرمایه را فراهم میکند. حتی اگر تولید ویدئو هنوز سادهترین و ارزانترین کار نیست، زمان زیادی را می-پردازد. علاوه بر این، ابزار ویرایش فیلم آنلاین به طور مداوم در حال بهبود و مقرون به صرفهتر است. و حتی گوشی هوشمند شما نیز میتواند از قبل فیلمهای بسیار مناسبی بسازد.
تولید محتوای موشن گرافیک

تاثیر بالای موشن گرافیک در جذب مخاطب

موشن گرافیک اصطلاحی گسترده است، اما ساده­ترین توضیح این است که موشن گرافیک طرح­های متحرک گرافیکی است. اعم از آرم متحرک ساده یا سری عناوین پیچیده، گرافیک متحرک تولید را از راه هایی که فقط به ویدئو امکان پذیر نیست تحریک می­کند. با یک سری موشن گرافیک می­توانید یک ویدیوی آموزنده یا سرگرم کننده بسازید و با ظهور نرم افزار ارزان قیمت و کاربرد آسان، موشن گرافیک به یکی از محبوب­ترین روش­های ساخت فیلم تبدیل شده است .

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک نوعی انیمیشن است. در حالی که گرافیک متحرک، طراحی گرافیکی متحرک را توصیف می­کند، انیمیشن یک اصطلاح جذاب برای کل زمینه تصاویر متحرک است، از جمله کارتون ها. موشن گرافیکی بر جنبش دادن به عناصر طراحی گرافیک متمرکز است، اما نسبت به سایر انیمیشن­ها کمتر جنبه داستان پردازی مشخصی دارد. سبک بصری موشن گرافیک طیف وسیعی از بینندگان را به خود جلب می­کند. ممکن است کاریکاتورها برای یک تجارت رسمی خیلی کودکانه باشند. اما موشن گرافیک می­تواند از آن سبک زیبا و سرگرم کننده استفاده کند و آن را در موضوعات بالغ­تری اعمال کند. مهم نیست که در کدام صنعت فعالیت می­کنید، ظاهر موشن گرافیک می­تواند پیام شما را جذاب و سرگرم کننده کند.

موشن گرافیک چه تاثیری در جذب مخاطب دارد؟

تولید محتوای ویدیویی موشن گرافیک

فیلم­های اختصاصی موشن گرافیکی به این معنی است که اشکال متحرک، نویسه­ها و متن در کانون توجه ویدیو هستند. این ویدئوها معمولا از تصاویر موجود در عکس برخوردار نیستند و به عناصر بصری اصلی به گرافیک حرکتی اعتماد دارند. فیلم­های استاندارد دارای گرافیک حرکتی هستند که به تولید اضافه می­شوند. برای از بین بردن فیلم­های طولانی ممکن است از چند حرکت گرافیکی استفاده کنید. اگر می­خواهید یک فیلم جذاب ایجاد کنید، ممکن است هرگز مجبور نباشید “ضبط” را روی دوربین فیلم­برداری فشار دهید. با ظهور فیلم­هایی که به گرافیک­های حرکتی تکیه می­کنند، ساخت یک فیلم بدون مشکلی آسان­تر از همیشه است.

 

مزایای تولید محتوای موشن گرافیک برای کسب و کارها

1_فیلم‌ها دارایی‌های قابل اشتراک گذاری هستند

تولید محتوای ویدئویی بسیار بیش­تر از سایر اشکال محتوا مانند عرشه اسلاید، PDF یا تولید محتوای پادکست قابل اشتراک است. اگر محتوا برای تلاش برای اتصال آن­ها برای مصرف نیاز باشد، بعید است که افراد محتوا را به اشتراک بگذارند. سرمایه گذاری در فیلم­های کوتاه 2 دقیقه­ای بهترین راه برای استفاده از جلوه­های شبکه و ویروسی کردن پیام است.

2_ افراد اطلاعات بیش‌تری را از محتوای ویدیویی حفظ می‌کنند

این امر بر اهمیت بازاریابی ویدیویی در صورتی که شغلی در تلاش برای آموزش یا اطلاع رسانی باشید، تأکید می­کند. ثابت شده است که کاربران در صورت جاسازی در یک ویدیو، اطلاعات بیش­تری را در مقابل متن نگه می­دارند. این باعث می­شود که پیام شما بسیار قوی­تر شود و تأثیر طولانی مدت­تری داشته باشد.

3_ الگوریتم‌ها عاشق محتوای ویدیویی هستند

اصلی­ترین سیستم عامل­های دیجیتالی مانند اینستاگرام، گوگل یا فیس بوک به طور مداوم تصمیم می­گیرند که محتوایی را که باید به کاربران خاص نشان دهند. خبر خوب این است که اگر محتوای مبتنی بر ویدیو را بارگذاری کنید، این اولویت بندی می­شود و شروع به کار می­کند. سیستم عامل­ها به احتمال زیاد تولید محتوای ویدئویی را به کاربران خود نشان می­دهند و همچنین دارای ماندگاری بیش­تری در مطالب خبری افراد است.

1_آن‌ها سعی می‌کنند زیبا و بامزه باشند

هنگام تولید فیلم های آموزشی مهم است که بخاطر داشته باشید چرا فرد فیلم را تماشا می­کند. شانس این است که آن­ها برای سرگرمی آن را تماشا نمی­کنند و با این حال، فیلم باید به اندازه کافی جذاب باشد تا بتواند توجه بیننده را جلب کند. بنابراین، توصیه ما این است که، در درجه اول و مهم­ترین چیز، در مورد موضوع بمانید و به یاد داشته باشید که سعی می کنید به بیننده کمک کنید اطلاعات مهم را بیاموزد. اگر لحظاتی در تمرین وجود دارد که واقعا شوخ طبعانه است، ممکن است بخواهید از بامزه بودن شانس بگیرید. در غیر این صورت، آن را مستقیم نگه دارید و به زور خنده دار نکنید، مخصوصاً وقتی که آنجا نیست.

2_ ویرایش متفکرانه و منضبظ

بسته به نوع فیلم آموزشی که تولید می­کنید، ممکن است نیاز به افزایش تعداد کاربران بسیار عالی داشته باشید. صرف نظر از کاربرد، برای تولیدکنندگان و نویسندگان تازه کار آسان است که در جزئیات لازم برای اهداف آموزشی گم شوند. بسیاری از تهیه کنندگان حرفه­ای به طور مداوم در اسکریپتی که برای قسمت­های خاصی از ویدیو صرف می­شود ، محتوا خود را وزن می­کنند و مقدار مناسب اطلاعات را در برابر اضافه بار اطلاعات متعادل می­کنند. تولیدکنندگان تازه کار احساس کمتری برای ویرایش محتوا دارند و اغلب، به اشتباه، جزئیاتی را که تصور می­کنند، دیگران می­دانند را کنار می­گذارند. فیلم­ها به شما این امکان را می­دهند که مدت زمان بازدیدکنندگان در سایت خود را افزایش دهید. بنابراین، قرار گرفتن در معرض طولانی­تر باعث ایجاد اعتماد می­شود و به موتورهای جستجو سیگنال می­دهد که سایت شما محتوای خوبی دارد
سفارش محتوای ویدیویی

سفارش موشن گرفیک

ایراکد با دریافت سفارش موشن گرافیک برای ساختن برند و تبلیغات موجب برقراری ارتباط با مخاطبان و جذب آن‌ها می‌شود. ایراکد با طراحی موشن گرافیک در برندسازی و تبلیغات بر روی جنبه‌های اصلی متمرکز می‌شود و سعی می‌کند آن‌ها را به کاربر نشان دهد و پیامی را به او منتقل کند که درنهایت تبلیغاتی برای برندسازی یک کسب‌ و‌ کار به حساب می‌آید . ساخت موشن گرافیک و تولید محتوای ویدئویی مزایای زیادی را برای هرکسب‌و‌کاری به همراه دارد. تیزر موشن گرافیک اگر به صورت حرفه‌ای طراحی شود و تبلیغات درستی بر روی انتشار آن انجام شود، می‌تواند کاربران زیادی را به سمت استفاده از خدمات کسب‌و‌کار شما سوق دهد.

ساخت تیزر تبلیغاتی

ایراکد با ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از راهکارهای افزایش فروش و بالا بردن سود و سرمایه­ شرکت ها است ؛ تلاش می­کند با به کارگیری رسانه فیلم، اقناع لازم را در مخاطبان نسبت به یک برند، یک محصول یا یک کسب و کار  فراهم آورد.

تولید محتوای ویدیویی تیزر تبلیغاتی

سفارش تولید محتوای متنی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان یکی از بزرگترین  شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران به شما این است که اگر تصمیم به تولید محتوای ویدئویی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. تولید محتوای ویدئویی چگونه می‌تواند فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

 
 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

فرم ثبت سفارش

Registration Form