ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت لوازم آرایشی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی سایت لوازم آرایشی

طراحی سایت لوازم آرایشی به منظور آنلاین‌سازی کسب و کار مربوط به آن، یکی از گام‌های مهم و الزامی برای رشد و توسئه کسب و کار است. امروزه تنها کسب و کارهایی فرصت موفقیت در رقابت با رقیبان خود را دارند که در این فضا نیز، وارد شده و قدرتمند عمل کنند. چرا که با گذر زمان، مشتریان نیز به دنبال راه‌های ساده و سریع برای دریافت خدمات یا خرید محصولات مورد نیازشان، هستند؛ از این رو تاثیر فضای مجازی، خصوصا فضای وب، بر روی کسب و کارها بسیار افزایش یافته و روزبه‌روز در حال گسترش است. 

شاید بگویید بدون داشتن دانش و تخصص در این زمینه، چگونه می‌توان یک سایت فروش لوازم آرایشی موفق طراحی کرد؟ در پاسخ باید بگوییم که شرکت ایراکد با دانش، تخصص و تجربه‌ای که در این زمینه دارد، آماده همکاری با شما به منظور رشد و موفقیت کسب و کارتان می‌باشد.

چرا به طراحی سایت فروش لوازم آرایشی نیاز داریم؟

اگر شما یک فروشگاه لوازم آرایشی دارید و به دنبال تبلیغات قوی، جذب مخاطب و پیشی گرفتن از رقیبان خود هستید، به یک سایت فروشگاهی لوازم آرایشی نیاز دارید. . طراحی سایت لوازم آرایشی، امروز بسیار رایج است. بسیاری از بیوتی بلاگرها در صفحاتشان به معرفی محصولات مختلف آرایشی می پردازند؛ و مخاطبان را به سایت‌های مبدا این برندها یا فروشگاه‌هایی که امکان خرید محصول مورد نظر از آن‌ها وجود دارند، ارجاع می‌دهند.

از این رو شما برای بقای کسب و کارخود، نیازمند به طراحی سایت فروشگاهی لوازم آرایشی هستید. چرا که الگوی رفتاری مشتریان این‌گونه محصولات به سویی پیش می‌رود که در آینده، تمامی خرید و فروش‌ها، از طریق فضای مجازی، خصوصا فضای وب انجام می‌شود. 

امروزه فروشگاه‌های اینترنتی به قدری زیاد شده اند. با یم بررسی ساده، متوجه خواهید شد که برندهای بزرگ و فروشگاه‌ها موفق لوازم آرایشی نیز، از هین فضا برای تبلیغات و فروش محصولات خود استفاده می‌کنند. و در نتیجه این تصور که این روش مختص کسب و کارهای کوچک با سرمایه کم است، کاملا اشتباه است. 

 
طراحی سایت آرایشی
طراحی سایت آرایشی

طراحی سایت لوازم آرایشی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

طراحی سایت لوازم آرایشی تاثیرات زیادی بر کسب و کارهای وابسته به این صنعت می‌گذارد. اولین و مهم‌ترین تاثیر طراحی سایت، افزایش فروش و بالطبع افزایش سود است.

شما به کمک طراحی سایت می ‌توانید نسبت به معرفی و تبلیغ محصولتان اقدام نمایید. یکی از مشکلاتی که بیش‌تر خانم‌ها در هنگام خرید محصولات آرایشی به صورت حضوری دارند این است که امکانِ تست کردن بسیاری از محصولات را ندارند و باید مناسب بودن یا نبودن آن برای شرایط خودشان را به قوه تخیل‌شان واگذار نمایند.

اما در سایت‌ها این امکان فراهم شده است که مشتری، تست محصول را نیز ببیند و اطلاعات زیادی نه تنها از جنس محصول، بلکه از کیفیت آن نیز بدست آورد. این کار به میزان زیادی باعث افزایش خرید از سایت‌های لوازم آرایشی شده است.

 

تاثیر دیگری که طراحی سایت لوازم آرایشی برای یک مغازه یا فروشگاه دارد، هویت دادن به نام تجاری آن است. شما می‌توانید با طراحی سایت، به اسم فروشگاهتان هویت ببخشید و آن را بین مخاطبان هدف برجسته نمایید. به بیان دیگر، برای کسب و کار خود برندسازی کنید. 

طراحی سایت یکی از روش‌های بسیار مناسب برای ماندن تجارت شما در میدان رقابت و تبلیغات است. چه بخواهید و چه نخواهید امروزه مردم بیش‌تر از گذشته در این فضاها به دنبال پیدا کردن کالا یا خدمات مورد نیازشان می‌گردند؛ و شما به عنوان یک کسب و کار برای حفظ مشتریان و همچنین افزایش آن‌ها لازم است در این فضا، حضور فعال و موفق داشته باشید. 

 
 
طراحی سایت آرایشی
طراحی سایت آرایشی

ایراکد؛ ارائه با کیفیت‌ترین خدمات با کم‌ترین هزینه!

ما مدعی هستیم که یکی از بهترین گزیته‌ها به منظور همکاری برای انلاین سازی کسب و کار شما هستیم؛ چرا که بیش از 15 سال در این زمینه فعالیت داریم و تیم ما متشکل از افرادی با دانش کافی و تخصص در حوزه فعالیتی خود می‌باشند. 

از سوی دیگر، باید بگوییم که مهم‌ترین هدف ما، رشد و موفقیت ایرانیان است؛ از این رو همواره در تلاش بوده‌ایم تا با کیفیت‌ترین خدمات را بر اساس بهترین ایده‌ها و استراتژی‌ها، در ازای کم‌ترین هزینه، ارائه کنیم. 

برای اطلاعات بیش‌تر در خصوص نحوه ارائه خدمات و هزینه طراحی سایت لوازم آرایشی، می‌توانید با کارشناسان ما از طریق راه‌های ارتباطی، در ارتباط باشید. 

گام های ساخت طراحی سایت لوازم آرایشی توسط ایراکد

در صورت که شما طراحی سایت لوازم آرایشی خود را به بسپارید، مراحل زیر توسط تیم ما انجام خواهد شد:

 
1- اولین گام تعیین هدف سایت است. در این مرحله، شما باید تعیین کنید که مخاطب هدف شما چه کسانی هستند؛ که در مورد یک سایت لوازم آرایشی مسلماً خانم‌ها و به طور ویژه خانم‌های جوان جامعه ی هدف را تشکیل می دهند. اولین چیزی که تیم ما برای ساخت سایت فروشگاهی شما در نظر خواهد گرفت نیز، همین است.
2-حالا باید تعیین کنید که این جامعه از شما چه چیزی می خواهند و در سایتتان به دنبال چه چیزی هستند. باید تعیین کنید که هدفتان فروش محصولات لوازم آرایشی است یا ارائه ی خدمات آرایشی؛ و بعد تعیین کنید از طراحی این سایت صرفاً به دنبال معرفی محصول و اطلاع رسانی هستید تا مشتریان را به فروشگاهتان بکشید، یا قصد فروش اینترنتی دارید. کارشناسان ما با توجه به هدف شما، مشاوره و ایده‌های تخصصی‌ای ارائه می‌کنند، تا بهترین تصمیم گرفته و اجرا شود.
3-در گام بعد، باید سایت‌های موفق در زمینه ی فعالیتتان را پیدا کرده و ببینید آن‌ها برای توسعه کسب و کارشان چه کار می‌کنند؛ شناخت رقیب و آنالیز عملکرد آن‌ها در رشد شما موثر خواهد بود.
4-در گام بعدی طراحی سایت لوازم آرایشی، شما باید محدوده فعالیت خودتان را تعیین کرده و بگویید برای تحقق آن به چه صفحات و چه امکاناتی در سایتتان نیاز دارید. البته اگر قادر به تشخیص بهترین استراتژی برای موفقیت نیستید، می‌توانید از کارشناسان تیم ایراکد نیز در این خصوص مشاوره بگیرید.
5-پس از مشخص شدن هدف و چهارچوب کلی و همچنین رفع ابهامات، پروژه طراحی سایت فروش لوازم آرایشی یا تبلیغاتی توسط طراحان تیم ما آغاز می‌شود.
6- پس از طراحی سایت، سایت شما نیازمند به محتوای جذاب و مرتبط با فعالیتتان دارد. تولید محتوای سایت شما، توسط کارشناسان تولید محتوای ایراکد، با بهترین کیفیت انجام می‌شود.
7-بعد از آن وقت بارگذاری عناصر بصری است که می‌تواند شامل گرافیک‌های مختلف برای جلب توجه هر چه بیش‌تر مخاطبان باشد
8-بعد از پایان تمامی مراحل، حالا وقت آن رسیده که آنچه توسط تیم ما تهیه شده است، در دستگاه‌های مختلف با مرورگرهای مختلف آزمایش مورد آزمایش قرار گیرد. پس از آن که بررسی و آزمایش سایت انجام شد و مشکلات احتمالی آن رفع شد، سایت شما آماده بهره برداری است.

مزیت‌های طراحی فروشگاه لوازم آرایش

امروزه بحث بازاریابی دیگر به منطقه محل زندگی شما محدود نمی شود. شما با طراحی سایت لوازم آرایشی به این مزیت دست پیدا می‌کنید که خودتان را به افراد زیادی، حتی کسانی که در محدوده محل زندگی و کسب و کار شما نستند، معرفی کرده و با تبلیغات اصولی، آن‌ها را به مشتریان خود تبدیل کنید. 

با طراحی سایت لوازم آرایشی، شما این فرصت را دارید که محصولات و خدمات خود را به صورت کامل و دقیق معرفی کنید و راجع به آن‌ها در قالب محتوای سایت، توضیحات جامعی ارائه دهید. مشخصا می‌دانید که این کار در خرید حضوری، به دلیل کمبود وقت و… میسر نیست. و از طرفی واضح است که ارائه اطلاعات و توضیحات راجع به محصولات در سایت، می‌تواند فروش شما را افزایش دهد. به بیان دیگر، مراجعه کنندگان به سایت را، برای خرید محصول ترغیب کند.

 
طراحی سایت

3 گام تا ساخت سایت لوازم آرایشی

1

سفارش طراحی سایت

همین حالا میتوانید سایت آرایشیخود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

2

طراحی و توسئه سایت

پس از ثبت سفارش و مشخص شدن اهداف و طرح نهایی، پروژه طراحی سایت لوازم آرایشی شما توسط تیم ما آغاز می‌شود؛ و پس از آن تولید محتوا و بهینه سازی سایت، توسط متخصین ما به منظور توسئه سایت، صورت می‌گیرد.

3

تبلیغات و انتشار سایت

در مرحله آخر، پس از آزمون و بررسی، سایتی حرفه‌ای برای فروش محصولاتتان آماده بهره برداری خواهد بود.

سایت‌های طراحی شده توسط ایراکد، چه ویژگی‌هایی دارند؟

شرکت ما با دانش و تجربه‌ای که در این زمینه دارد، همواره در تلاش است تا بهترین کیفیت را ارائه دهد. در صورتی که شما طراحی سایت فروشگاهی خود را به ما بسپارید، سایت شما دارای ویژگی‌های زیر خواهد بود:

طراحی سایت آرایشی

محتوای با کیفیت

 با توجه به تاثیری که محتوای خوب و با کیفیت با توجه به نیاز مشتری، بر روی موفقیت سایت دارد، لازم است که آن را به متخصصین این حوزه بسپارید؛ تا یک محتوای حرفه‌ای و جذاب با توجه به نکات سئو محتوا، برای شما تولید و در سایتتان ارائه شود. 

کارشناسان تولید محتوای ایراکد، کاملا خلاق و حرفه‌ای هستند، با کیفیت‌ترین و جذاب‌ترین محتواها را برای سایت شما طراحی و تولید خواهند کرد. 

دسترسی مناسب

دسترسی یعنی اینکه وقتی مخاطب وارد سایت شما می‌شود باید چه مسیری را طی کند، چند بار کلیک کند و وارد چند صفحه شود تا به آنچه که می خواهد برسد. هر چه دسترسی سخت تر باشد و به کلیک کردن زیادی برای انجام کار نیاز باشد احتمال اینکه مخاطب سایت شما را ترک کند بیشتر است. ما با توجه به سلیقه و نیاز کاربران سعی داریم تا ساده‌ترین و روان‌ترین دسترسی‌ها را بر روی پروژه‌های طراحی سایت، پیاده سازی کنیم. 

 
 

طراحی ساده

در طراحی سایت لوازم آرایشی باید تا حد امکان سادگی سایت رعایت شود. زیرا استفاده بیش از حد از المان‌ها و گرافیک‌ها می‌تواند حواس بیننده را پرت کند و او را هدفش دور نماید. 

تیم ما جدیدترین متدها را به منظور طراحی سایت شما، استفاده خواهد کرد. 

 

سرعت بالای سایت

سایت‌های پر سرعت همواره شانس بی‎‌تری برای ارائه محتوای خود دارند. در صورتی که کاربران هنگام ورود و استفاده از سایت شما، به دلیل کندی سایت معطل شوند، سایت شمارا ترک خواهند کرد. 

متخصصین ما ترفندها و نکات بسیاری را برای بالا بردن سرعت سایت شما، در نظر دارند. 

سازگاری با دستگاه های مختلف

گذشته سایت‌ها بیشتر برای کامپیوترها طراحی می‌شد؛ اما امروزه احتمال اینکه مخاطب سایت شما را در موبایل و تبلت باز کند، به مراتب بیش‌تر است. از این‌رو سایتی که ما برای شما طراحی خواهیم کرد، با تمامی دستگاه‌ها، سازگاری خواهد داشت. 

 

طراحی سایت لوازم آرایشی برای چه مشاغلی مناسب است؟

هیچ محدودیتی وجود ندارد. همه کسب و کارهایی که در این زمینه فعالیت می کنند می‌توانند از طراحی سایت فروشگاهی مناسب سود ببرند. چه یک فروشنده لوازم آرایش باشید، چه یک شرکت تولید کننده لوازم آرایشی و حتی ارائه دهنده خدمات مربوط به زیبایی (سالن آرایشی). سایت شما کاملا مطابق با کسب و کار و هدف شما طراحی خواهد شد؛ تا ابزاری مهم و تاثیرگذار برای رشد، توسئه و بقای کسب و کارتان باشد. 

 
 
 
طراحی سایت صرافی

فروش محصولات و ارائه خدمات به صورت حضوری یا آنلاین؟

نکته اصلی این است که، ارائه خدمات و فروش محصولات به صورت حضوری و آنلاین، منافاتی با یکدیگر ندارند؛ اما اگر می‌خواهید بین این دو مورد انتخاب کنید، بد نیست راجع به مزیت‌های آنلاین بودن کسب و کار بیش‌تر بدانید. 

• مراجعه ی حضوری نیازمند صرف وقت و هزینه است. مشغله، ترافیک، آلودگی و شرایط بهداشتی کنونی را هم به آن اضافه کنید. همگی این موارد دست به دست هم می‌دهند و باعث می شوند که خرید اینترنتی برای مشتریان گزینه بهتری باشد.
• طراحی سایت یک روش تبلیغاتی نسبتاً ارزان قیمت است. اگر شما می‌خواستید به همان روش‌های قدیمی کسب و کارتان را تبلیغ کنید، نه تنها بخش بزرگی از جامعه هدف را به دلیل فاصله و مسافت از دست می دهید، بلکه این کار نیازمند صرف هزینه بسیاری برای تبلیغاتی مانند پوستر، بنر و تبلیغات تلویزیونی است. که نه تنها فضای زیادی برای معرفی شما به مشتریان ایجاد نمی کنند، بلکه بازده معرفی از طریق فضای مجازی را هم ندارند.
• بر خلاف تبلیغات قدیمی، طراحی سایت امکان برقراری ارتباط با مشتری را به شما می‌دهد. امشتریان می‌توانند سوالاتشان را بپرسند و شما می‌توانید به آن‌ها پاسخ دهید.
• طراحی سایت یک جور روش تبلیغاتی 24 ساعته است که هرگز خاموش نمی‌شود.

اهمیت توجه سئو در طراحی سایت لوازم آرایشی

مهم‌ترین نکته‌ای که برای دیده شدن سایتتان باید به آن توجه داشته باشید، بهینه سازی محتوا و سایت، یا همان بهبود سئو است. که خب به این منظور، لازم است که تجربه و دانش کافی را در این زمینه داشته باشید. 

توصیه ما به شما این است که برای دریافت بهترین نتیجه با یک تیم حرفه‌ای و با سابقه همکاری کنید. شرکت ایراکد، با بیش از 15 سال سابقه در عرصه طراحی و توسئه وب‌سایت، یکی از بهترین گزینه‌ها برای همکاری است. 

سئو طراحی سایت

سفارش طراحی سایت لوازم آرایشی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت طراحی سایت ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت سایت لوازم آرایشی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره رایگان هستند. 

 
 

افتخار ما همراهی بیش از 4 هزار مشتری در طی 14 سال فعالیت است

لوگوی امداد
سازمان امداد
لوگوی حلال احمر
هلال احمر
لوگوی راهیان نور
راهیان نور
لوگوی شهرداری بیرجند
شهرداری بیرجند
لوگوی بهزیستی ایلام
بهزیستی ایلام
لوگوی کرمان
تاکسیرانی کرمان
112
لوگوی بابلسر
شهرداری بابلسر
لوگوی جهاد
جهاد کشاورزی
لوگوی نفت
سازمان صنعت نفت

تاثیر اپلیکیشن در کنار سایت

این مهم است که همواره در نظر داشته باشید، وجود یک سایت در کنار اپلیکیشن آموزشی می تواند در اعتبار برند شما موثر باشد. بسیاری از افراد زمانی که برای دریافت منابع آموزشی به سایت های آموزشی مراجعه می کنند، با دیدن اپلیکیشن آموزشی موبایل، با میل بیشتری به سراغ اپ می روند. زیرا می توانند خدمات آموزشی شما را بر روی گوشی همراه خود و در هر زمان داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بسیاری از کسانی که صاحب مهارت و تخصص خاصی هستند، به جهت آنکه بتوانند از این مهارت، درجهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند، آن را به صورت ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی عرضه کرده و یا دوره های مجازی آموزشی را راه اندازی می کنند. اما برای آن که این مسیر نیز کاربردی تر باشد، نیاز است که از ابزاری استفاده شود که افراد بتوانند در هرجا و در اوقات آزاد بدون نیاز به رایانه از آن بهره گیرند. از همین روست که ضرورت طراحی اپلیکیشن آموزشی حس می شود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت نمی‌شود. شما می‌تواند از دیگر خدمات ارائه شده توسط تیم ما برای رشد کسب و کار خود نیز استفاده کنید. 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی سایت لوازم آرایشی

برای ثبت سفارش طراحی سایت لوازم آرایشی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737  – 021-88881772 

 

اخبار طراحی سایت ایراکد

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »

مقالات طراحی سایت آرایشی

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »
  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید