ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت نمایشگاهی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی یکی از زیر مجموعه های طراحی یک وب سایت است که هنگامی که طراحی سایت ­های نمایشگاهی صورت می­گیرد، این امکان ایجاد می­ شود که بتوان با ایجاد ظاهری زیبا در طراحی، رویدادها و نمایشگاه­ های مجموعه را به نمایش درآورده و سیستم را مطابق با برنامه مدیریت نمود.

همچنین با اعلام جزئیات نمایشگاه، تخفیفات و پیشنهادات فروشگاهی را در سایت نمایشگاهی خود به خوبی اعمال کرده و به نمایش گذاشت. با گذاشتن یک جستجوی حرفه ای می توان امکان دسترسی کاربران به اطلاعات مورد نظر را سریع­تر نمود.

طراحی سایت نمایشگاهی
طراحی سایت نمایشگاهی

گام های ساخت و راه اندازی سایت نمایشگاهی

برای طراحی سایت نمایشگاهی لازم است که قسمت­ های مختلفی در نظر گرفته شود. به عنوان مثال در نظر گرفتن بخشی از سایت برای اطلاعیه­ ها و اخبار فروشگاه و سایت مورد نیاز است. این قسمت می­تواند کاربران را در جریان رویدادها قرار دهد.

همچنین با به کارگیری اسلایدرها هنگام طراحی می­توان به خوبی تصاویر نمایشگاه را به نمایش گذاشت. استفاده از گالری عکس نمایشگاهی نیز می­تواند یکی از جذابیت­ های سایت نمایشگاهی باشد که هنگام طراحی آن باید در نظر گرفت.

 

طراحی سایت نمایشگاهی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

در صورتی که به عنوان صاحب کسب و کار، برای نمایشگاهی که هر ساله در آن شرکت می­کنید، وب سایتی جداگانه و خاص آن نمایشگاه ایجاد کنید، حس اعتماد و خشنودی را درکاربران و مشتریان خود به وجود می­ آورید.

این موضوع در ذهن مخاطب یک مزیت و امتیاز برای کسب و کار و خدماتی که ارائه می­دهد خواهد بود. در صورتی که برنامه مشخصی برای نمایشگاه­ها دارید، لازم است که برای آن طراحی سایت نمایشگاهی خود را نیز ایجاد کرده و با استفاده از بهینه ­سازی آن در گوگل و کسب رتبه مناسب، از رقبای خود پیشی بگیرید و بتوانید نتیجه مطلوبی را در نمایشگاه کسب نمایید.

نکته مهمی که لازم است به آن اشاره شود این است که سایت نمایشگاهی می ­تواند به گونه ­ای طراحی شود که به سادگی به یک طراحی سایت فروشگاهی تبدیل شود. بنابر این از یک سایت نمایشگاهی با رتبه عالی می­توان به آسانی به عنوان طراحی سایت فروشگاهی بهره گرفته و با وجود موقعیت مناسب و معرفی مناسب سایت، محصولات به نمایش گذاشته را به فروش رسانید.

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی برای چه مشاغلی مناسب است؟

برای آن که بتوانید سایت نمایشگاهی موفقی داشته باشید، لازم است که ابتدا به خوبی بررسی کنید که هدف و نیاز شما از طراحی سایت نمایشگاهی چیست. می ­توانید برای تاثیرگذاری بیشتر، از ایده های رقبا استفاده کنید و طرح خود را به اجرا بگذارید، همچنین می­توانید پیشنهادات مناسب را از طراحان دریافت کنید.

در هر صورت نیاز است که لیستی از سرویس­ ها و نیازهای خود را در یک سایت نمایشگاهی ثبت کرده و به خوبی آن­ها را بررسی کنید. یکی از مواردی که می­تواند همواره شما را یاری کند، ارتباط برقرار کردن با مشتریان خود در زمان­های قبل از شروع نمایشگاه و یا حین و بعد از برگزاری نمایشگاه، بسیار موثر بوده و باعث می­شود که سایت نمایشگاهی شما نیز بازدید زیادی خواهد خورد و از کاربران سایت، مشتریان بالقوه­ای را برای خود ایجاد کنید.

 

ضمن آن که با ایجاد صفحات چت آنلاین و یا صفحات پرسش و پاسخ در سایت خود می­توانید در بهینه کردن سایت خود اقدام کرده و از بازخوردهای مشتریان در جهت طراحی بهتر سایت نمایشگاهی خود استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که لازم است که از زمان­های برگزاری نمایشگاه و فعالیت­های آن نیز گزارشی داشته باشید که در وب سایت خود آن را در جهت معرفی بهتر، به نمایش بگذارید.

این مهم است که بدانید هدف اصلی از طراحی سایت نمایشگاهی این است که بازاریابی و تبلیغات شرکت خود را انجام دهید. بنابراین با یک طراحی مناسب و سئو و بهینه سازی سایت مناسب برای سایت، می توان موقعیتی عالی را برای کسب و کار ایجاد نمود و در نهایت فروش بالایی را برای آن رقم زد

 
 
طراحی سایت نمایشگاهی

3 گام تا ساخت سایت نمایشگاهی ایراکد

1

سفارش طراحی سایت

همین حالا میتوانید سایت نمایشگاهی خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

2

اضافه کردن محتوا به سایت

می توانید محتواهای خود که شامل متن و عکس هست رو به سایت اضافه کنید

3

تبلیغات و انتشار سایت

سایت آماده بهره برداری است

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت نمایشگاهی

یکی از کارهایی که به طور معمول در طراحی سایت نمایشگاهی انجام می­شود، قابلیت­ های و سرویس­ هایی است که بتواند برای بازدیدکنندگان خدمات مناسبی را ایجاد کند. به عنوان مثال، اعلام زمان و تاریخ نمایشگاه در این سایت اعلام شده و مشخصات محل نمایشگاه با جزئیات کامل و نقشه اعلام می­شود.

همچنین برای تماس با کارشناسان و پاسخ به سوالات، بخشی در نظر گرفته می ­شود. از سویی دیگر برای ارتباط مشتریان از طریق سایت نیز امکانات لازم در طراحی سایت نمایشگاهی در نظر گرفته می­شود. یکی از بهترین کارهایی که در این خصوص معمولا صورت می­گیرد، این است که از رویدادهای غرفه نمایشگاهی، تصاویری به صورت آنلاین تهیه شده و در وب سایت نمایشگاهی به نمایش گذاشته می شود.

هر چه از آیتم ­های بیشتری در جهت اطلاع رسانی بهتر در سایت نمایشگاهی استفاده کنید و دسترسی­ ها را ساده ­تر کنید، سایتی کاربر پسند داشته و بازدید بیشتری از سایت خواهد خورد. ضمن آن که همان گونه که اشاره شد، ارتقاء و رشد این نوع از سایت با یک تغییر کاربری ساده به سایت فروشگاهی، می­تواند پشتوانه مناسبی برای فعالیت کسب و کار باشد.

 
طراحی سایت نمایشگاهی

مزایای طراحی سایت نمایشگاهی

از آن جایی که امروزه بسیاری از افراد زمان زیادی را در فضای مجازی و اینترنت می گذرانند، طراحی سایت نمایشگاهی و عرضه کالا و خدمات به صورت نمایشگاه در آن می ­تواند قدمی موثر در معرفی کسب و کار باشد. در صورتی که به دنبال رشد و گسترش فعالیت اقتصادی خود هستید و تصمیم دارید در جهت بازاریابی خدمات و محصولات خود از روش­هایی تاثیرگذارتر استفاده کنید، ایجاد یک وب سایت نمایشگاهی، یکی از روش ­های مناسب برای این کار است تا در زمانی کوتاه به یک برند معتبر و شناخته شده تبدیل شوید.

شاید بتوان گفت که این موضوع امروزه در ایران از قوت بیشتری برخوردار است و اغلب کاربران ایرانی از موتورهای جستجویی مانند گوگل استفاده می­کنند. همین موضوع کافی است که بتوانید از این حجم بازدید زیاد کاربران استفاده کرده و طراحی سایت نمایشگاهی خود را حرفه ای و اصولی ایجاد کنید تا کاربرانی که به سوی سایت شما آمده اند به مشتریانی بالقوه تبدیل شوند.

امکانات طراحی سایت نمایشگاهی

هنگامی که طراحی سایت نمایشگاهی موفقی داشته باشید، خواهید توانست به عنوان یک برند معتبر خود را معرفی کرده و در کسب درآمد خود قدمی موثر بردارید. این موضوع می­تواند به شما در فاصله گرفتن از رقبا بسیار کمک نماید.

شما می­توانید در سایت نمایشگاهی خود، صفحه­ای را به عنوان آرشیو در نظر بگیرید تا بتوانید رویدادها و نمایشگاه­ هایی را که برای کسب و کار خود ایجاد می­کنید، ثبت کنید. این آرشیو می­تواند کمک کند که در مواقع لزوم به اطلاعات مورد نیاز در آن مراجعه نمایید و یا آن ها را کامل­تر کرده و به نمایش بگذارید.

همچنین می­توان در این نوع از سایت یک صفحه برای نظرسنجی در نظر گرفت تا نظرات کاربران را دریافت کرده و تعامل مناسبی را با آن ها ایجاد نمود. این کار می­تواند باعث شود که از تقاضای مشتریان خود با خبر شده و مطابق با آن ها ارائه خدمات داده یا در بهینه کردن محصولات خود اقدام نمایید.

همچنین داشتن یک صفحه برای معرفی کامل خود و خدمات یا کالایی که ارائه می­دهید، می­تواند نقش موثری داشته باشد. اینکه چه کسانی با شما و در مجموعه شما همکاری می­کنند و مهارت­ها و تخصص آن­ها را در سایت اعلام کنید. این موضوع باعث می­شود که تعامل بیشتری با مشتریان خود داشته و ایجاد صمیمیت بیشتر با مشتریان گردد.

 
 

ایجاد یک صفحه مناسب برای تماس کاربران می­تواند باعث شود که دسترسی ساده ­تری با شما داشته و حس خوشایندی را در آن­ها ایجاد نماید. در طراحی سایت نمایشگاهی ضروری است که مشتریان بتوانند در مواقع لزوم با کارشناسان ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را مطرح کنند. باید هنگام جستجوی برند شما در گوگل، این صفحه و شماره و روش تماس و ارتباطی به راحتی در دسترس بوده و نمایش داده شود.

 
 
طراحی سایت نمایشگاهی
طراحی سایت نمایشگاه

طراحی سایت نمایشگاهی آماده

یکی از مواردی که همواره در طراحی سایت نمایشگاهی آماده دیده می شود، این است که در بابت مناسبت ها و رویدادهای سایت نمایشگاهی، از کاربران نظرات خواسته می­شود. این کار باعث می­شود که کاربران قدیمی ترغیب شده و برای کاربران جدید نیز اعتبار سایت منظور شود. این موضوع اعتماد مشتریان را ایجاد خواهد کرد.

از جمله کارهایی که می­توان در سایت نمایشگاهی منظور کرد و بسیار در معرفی بهتر سایت موثر است، دو زبانه بودن آن است. البته برخی از سایت­های نمایشگاهی به صورت تک زبانه طراحی می­شوند. اما اگر قرار باشد که سایت طراحی شده نقشی بین المللی داشته باشد، بهتر است که به صورت چند زبانه طراحی گیرد.

در نظر گرفتن صفحات مناسب برای ارائه شکایات و رسیدگی به آن­ها، می­تواند در هنگام راه اندازی و طراحی سایت نمایشگاهی، به مشتریان حسی از احترام و ارزش گذاری را القا نماید. این موضوع نشان می­دهد که شما رضایت مشتریان خود را در اولویت کاری خود قرار داده و تصمیم دارید در جهت ارائه خدمات بهتر، از نظرات و پیشنهادهای آن ها اطلاع داشته باشید.

 ایراکد با در نظر گرفتن تمامی جوانب طراحیسایت و بهترین خدمات در زمینه طراحی سایت و سئو در اختیار مخاطبان میباشد.

سئو طراحی سایت نمایشگاهی

این کاملا روشن است که تمامی سایت ­ها با هر موضوع و کاربری که باشند، برای فعالیت موثرتر، نیاز به انجام سئو و بهینه­ سازی دارند. در صورتی که اقدامات بهینه­ سازی به درستی صورت نگیرد، حتی بهترین طراحی سایت نمایشگاهی نیز، قادر نیست که در نتایج گوگل در رتبه مناسبی دیده شود. بنابراین کاربران جدید به سایت شما وارد نخواهند شد.

برخی از افراد برای آن که بتوانند محصولات و خدمات خود را همزمان در سایت نمایشگاهی خود به فروش برسانند، بخشی از سایت را به فروش اختصاص می­دهند تا بتوانند آن­ها را به صورت اینترنتی عرضه کرده و به فروش برسانند.

 

استفاده از کارهای انجام شده و پروژه­ های موفق خود در طراحی سایت نمایشگاهی، می­تواند توجه بیشتر کاربران را به سوی سایت شما جلب نماید. مشاهده نمونه کارهای انجام شده باعث می­شود که مشتریان اعتماد بیشتری کرده و اعتبار سایت نمایشگاهی شما نیز بالاتر برود.

در صورتی که در سایت نمایشگاهی خود، بخش فروش را نیز طراحی کرده­ اید، لازم است که فرم سفارش را به صورت کاربرپسند ایجاد و طراحی نمایید تا مشتریان شما از هر جای ایران یا حتی خارج از کشور، بتوانند سفارش خود را ثبت کرده و محصول یا خدمات شما را خرید کنند.

سئو طراحی سایت

سفارش طراحی سایت نمایشگاهی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت سایت نمایشگاهی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. سایت نمایشگاهی چگونه می‌تواند فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

 
 
 
 
 

افتخار ما همراهی بیش از 4 هزار مشتری در طی 14 سال فعالیت است

لوگوی امداد
سازمان امداد
لوگوی حلال احمر
هلال احمر
لوگوی راهیان نور
راهیان نور
لوگوی شهرداری بیرجند
شهرداری بیرجند
لوگوی بهزیستی ایلام
بهزیستی ایلام
لوگوی کرمان
تاکسیرانی کرمان
112
لوگوی بابلسر
شهرداری بابلسر
لوگوی جهاد
جهاد کشاورزی
لوگوی نفت
سازمان صنعت نفت

تاثیر اپلیکیشن در کنار سایت

این مهم است که همواره در نظر داشته باشید، وجود یک سایت در کنار اپلیکیشن آموزشی می تواند در اعتبار برند شما موثر باشد. بسیاری از افراد زمانی که برای دریافت منابع آموزشی به سایت های آموزشی مراجعه می کنند، با دیدن اپلیکیشن آموزشی موبایل، با میل بیشتری به سراغ اپ می روند. زیرا می توانند خدمات آموزشی شما را بر روی گوشی همراه خود و در هر زمان داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بسیاری از کسانی که صاحب مهارت و تخصص خاصی هستند، به جهت آنکه بتوانند از این مهارت، درجهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند، آن را به صورت ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی عرضه کرده و یا دوره های مجازی آموزشی را راه اندازی می کنند. اما برای آن که این مسیر نیز کاربردی تر باشد، نیاز است که از ابزاری استفاده شود که افراد بتوانند در هرجا و در اوقات آزاد بدون نیاز به رایانه از آن بهره گیرند. از همین روست که ضرورت طراحی اپلیکیشن آموزشی حس می شود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی سایت نمایشگاهی

برای ثبت سفارش طراحی سایت نمایشگاهی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737  – 021-88881772 

 

اخبار طراحی سایت نمایشگاهی

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »

مقالات طراحی سایت نمایشگاهی

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »
  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید