طراحی اپلیکیشن فیلم

با طراحی اپلیکیشن فیلم، سینما را به خانه بیاورید!

ساخت اپلیکیشن فیلم

در عصر دیجیتال تماشای آنلاین فیلم و سریال جزء لذت‌بخش‌ترین سرگرمی‌ها به شمار می‌آید. با روی کارآمدن تکنولوژی‌های جدید، صنعت پخش فیلم نیز دستخوش تغییراتی شد. به طوری که اپلیکیشن‌های پخش فیلم توانستند به عنوان محبوب‌ترین برنامه موبایلی در میان سایر اپلیکیشن‌ها شناخته شوند.
با طراحی اپلیکیشن فیلم بستری فراهم شده است تا بتوان در هر زمان و مکانی فیلم و سریال را به صورت آنلاین تماشا نمود. به عبارت دیگر ساخت اپلیکیشن فیلم و سریال نقش موثری در افزایش نرخ بازدید از سایت و جذب کاربر دارد. از این رو بسیاری به دنبال فضایی هستند تا بتوان با اشتراک گذاری ویدیو و کلیپ‌های کوتاه به رشد و درآمد قابل قبولی رسید. بنابراین اگر قصد طراحی اپلیکیشن فیلم مشابه فیلمو را دارید، شرکت برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن ایراکد در کنار شما است تا بتوانید در این صنعت بهترین باشید.

Services Type

انواع خدمات اپلیکیشن فیلم

تخصص، تجربه، تیم حرفه ای

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن آموزشی

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ

طراحی اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپلیکیشن رستوران

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن ورزشی

طراحی اپلیکیشن کتابخانه

طراحی اپلیکیشن گردشگری

طراحی اپلیکیشن املاک

طراحی اپلیکیشن خبری

features

ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن فیلم

هر آنچه برای موفقیت نیاز دارید!

رابط کاربری جذاب

افزایش وفاداری و نرخ تبدیل کاربر با طراحی UI/UX حرفه ای و کاربردی

امنیت

تضمین امنیت بالا و حفظ حریم خصوصی کاربران

به روزترین فناوری

کدنویسی بهینه و حرفه ای با استفاده از جدیدترین و به روزترین تکنولوژی ها و زبانهای برنامه نویسی

انتشار در پلتفرمهای معتبر

انتشار اپلیکیشن در پلتفرمهای معتبر مثل گوگل پلی، اپ استور و غیره به منظور افزایش دسترسی کاربران

features

امکانات طراحی اپلیکیشن فیلم

پکیج کامل از امکانات مورد نیاز شما

توسعه بینهایت

طراحی اختصاصی

چندکاربری

جستجوی کاربردی

پنل حرفه ای

فیلتر پیشرفته

دسته بندی بینهایت

طراحی با رنگ سازمانی

اتصال به وبسایت

اتصال درگاه پرداخت

امکان ثبت نام کاربران

پشتیبانی از چند زبان مختلف

قابلیت چت آنلاین با کاربر و درج نظرات

دسته بندی فیلم و سریال

مدیریت پخش فیلم توسط کاربر

Portfolio

نمونه کار طراحی اپلیکیشن

ما در توسعه بیش از 3000 سازمان و کسب و کار سهیم بوده ایم

اپلیکیشن سازمان امداد و نجات

اپلیکیشن سازمان بهزیستی کل کشور

اپلیکیشن گردشگری خانواده سفر

اپلیکیشن هلال من

اپلیکیشن فروشگاهی ایرانیول

اپلیکیشن کلینیک فیروزه

همیشه در کنار شما هستیم

Our Technologie

تکنولوژی های مورد استفاده در ساخت اپلیکیشن

اپلیکیشن های نیتیو از جمله اپ هایی هستند که برای یک سیستم عامل خاص توسعه میبابند. از آنجا که این اپلیکیشن ها با API ها و ابزارهای مربوط به همان سیستم عامل بهره میبرندف به بهترین عملکرد بر روی همان دستگاه ها اجرا میشوند. تکنولوژی های به کار رفته در اپلیکیشن های نیتیو عبارتند از:

1. برنامه‌نویسی iOS با Swift و Objective-C:

اپلیکیشن‌های نیتیو iOS معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی Swift و Objective-C توسعه می‌یابند. Swift زبان جدید‌تری است که توسط اپل توسعه داده شده و از قابلیت‌ها و عملکردهای بهتری نسبت به Objective-C برخوردار است.

۲. برنامه‌نویسی اندروید با Java و Kotlin:

اپلیکیشن‌های نیتیو اندروید با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی Java و Kotlin توسعه می‌یابند. Kotlin به عنوان زبان جدید‌تر و پیشرفته‌تر معرفی شده است و به طور رسمی توسط گوگل پشتیبانی می‌شود.

۳. برنامه‌نویسی مک (macOS) با Swift:

برنامه‌های نیتیو برای مک با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Swift توسعه داده می‌شوند.

۴. برنامه‌نویسی ویندوز (Windows) با C# و Visual Basic:

برنامه‌های نیتیو برای ویندوز معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی C# و Visual Basic توسعه می‌یابند.

اپلیکیشن‌های نیتیو بهینه‌ترین تجربه کاربری را برای کاربران ارائه می‌دهند و به دلیل استفاده از منابع و ابزارهای مستقیم سیستم‌عامل، عملکرد بهتری نسبت به اپلیکیشن‌های هیبریدی دارند. همچنین، توانایی بهره‌برداری از ویژگی‌ها و سرویس‌های نیتیو دستگاه‌ها، از جمله دوربین، حسگرها و اطلاعات محلی، از مزیت‌های اپلیکیشن‌های نیتیو به شمار می‌آید.

اپلیکیشن های Cross-Platform، اپ هایی هستند که با استفاده از تکنولوژی ها و فریم ورک های خاص برای چندین سیستم عامل به صورت همزمان و با یک کد مشترک توسعه میابد. از آنجا که این رویکرد باعث کاهش هزینه ها و زمان توسعه میشود و امکان راه اندازی اپلیکیشن ها روی سیستم عامل های مختلف مانند ios، اندروید، ویندوز، مک و… را فراهم می آورد. تکنولوژی ها و فریم ورک های معروفی که برای توسعه اپلیکیشن های Cross-Platformمورد استفاده قرار میگیرند عبارتند از:

React Native .1:

این فریم‌ورک مبتنی بر React.js است و اجازه می‌دهد اپلیکیشن‌های موبایل Cross-Platform با رابط کاربری نیتیو را توسعه دهید. با استفاده از زبان برنامه‌نویسی JavaScript و React، توانایی اشتراک‌گذاری کد بین iOS و اندروید فراهم می‌شود.

۲. Flutter:

این فریم‌ورک توسط گوگل توسعه داده شده است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Dart اپلیکیشن‌های Cross-Platform را ایجاد می‌کند. Flutter از یک مجموعه کامل ابزارها و ویجت‌ها برای طراحی رابط کاربری نیتیو پشتیبانی می‌کند.

۳. Xamarin:

این فریم‌ورک توسط شرکت Microsoft توسعه داده شده است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی C# امکان ایجاد اپلیکیشن‌های Cross-Platform را فراهم می‌کند. Xamarin از ویژگی‌ها و APIهای نیتیو سیستم‌عامل‌ها بهره‌برداری می‌کند.

۴. Ionic:

این فریم‌ورک بر پایه HTML، CSS و JavaScript توسعه می‌یابد و امکان ایجاد اپلیکیشن‌های Cross-Platform با رابط کاربری واکنش‌گرا را فراهم می‌کند.

از این تکنولوژی‌ها بهره‌برداری می‌کنند تا توسعه‌دهندگان بتوانند با کمترین تغییرات، اپلیکیشن‌هایی را برای چندین سیستم‌عامل ایجاد کنند و با کاهش هزینه‌ها و زمان توسعه، اپلیکیشن‌ها را به بازار عرضه کنند. همچنین، اپلیکیشن‌های Cross-Platform امکان استفاده از ویژگی‌ها و سرویس‌های نیتیو دستگاه‌ها را نیز دارند که بهبود تجربه کاربری را فراهم می‌کند.

اپلیکیشن های هیبریدی اپ هایی هستند که با استفاده از تکنولوژی های وب و زبان های اندروید و ios توسعه میابند. و به طور همزمان برای پلتفرم های مختلف اجرا میشوند. بر خلاف اپلیکیشن های نیتیو که برای هر پلتفرم به صورت جداگانه نوشته میشوند، اپلیکیشن های هیبریدی امکان توسعه سریع تر و کمترین نیاز به منابع انسانی را فراهم میکند. تکنولوژی های مورد استفاده در اپ های هیبریدی:

1. فریم‌ورک‌های هیبریدی:

از جمله معروف‌ترین فریم‌ورک‌های هیبریدی می‌توان به Ionic، React Native، Xamarin و Flutter اشاره کرد. این فریم‌ورک‌ها امکان ایجاد و توسعه اپلیکیشن‌های هیبریدی را با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند HTML، CSS، و JavaScript فراهم می‌کنند.

۲. Cordova/PhoneGap:

این ابزارها به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد اپلیکیشن‌های هیبریدی با استفاده از HTML، CSS و JavaScript را می‌دهند و امکان دسترسی به ویژگی‌های دستگاه‌های موبایل نیز فراهم می‌کنند.

۳. React Native:

این فریم‌ورک بر پایه React.js بنا شده است و به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد اپلیکیشن‌های هیبریدی با رابط کاربری نیتیو را می‌دهد.

۴. Xamarin:

این فریم‌ورک تحت مالکیت شرکت Microsoft است و از زبان برنامه‌نویسی C# برای توسعه اپلیکیشن‌های هیبریدی استفاده می‌کند.

۵. Flutter:

این فریم‌ورک نیز متعلق به شرکت Google است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Dart، اپلیکیشن‌های هیبریدی با رابط کاربری نیتیو را ایجاد می‌کند.

این تکنولوژی‌ها به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهند تا با کدهایی مشابه برای هر دو پلتفرم iOS و اندروید، اپلیکیشن‌های همگرا و قابل اجرا بر روی هر دو سیستم‌عامل ایجاد کنند و همچنین از ویژگی‌ها و قابلیت‌های نیتیو دستگاه‌ها نیز بهره‌برداری کنند. این رویکرد می‌تواند به کاهش هزینه‌ها و زمان توسعه کمک کند و تجربه کاربری همگرا را تضمین می‌کند.

?Why Iracode

آنچه ایراکد را متمایز می کند؟

17+ سال

تجربه

1489+ پروژه

موفق

40+ پرسنل

مجرب

100+ ارگان

دولتی

1000+ شرکت

خصوصی

Pricing Plan

هزینه طراحی اپلیکیشن براساس نیاز و نوع کسب و کار شما

پلن پایه

پلن پیشرفته

پلن اختصاصی

Steps

مراحل ساخت اپلیکیشن

از ایده تا اجرا

تحلیل سیستم و فرآیندها

طراحی UI و UX

معماری و طراحی بانک اطلاعاتی

تست و استقرار سیستم

Further Details

مهمترین نکاتی که شما را در طراحی اپلیکیشن فیلم موفق میکند!

امروزه برای آن که از رقبای خود جا نمانید باید به دنبال روش‌هایی باشید که بتواند شما را به سود و درآمد بیشتری برساند. از این رو دیگر بهره مندی از روش‌های قدیمی نمیتواند تضمینی برای موفقیت کسب و کارتان در این زمینه باشد. طراحی اپلیکیشن فیلم نیز از این قاعده مستنثنی نیست. در حالی که با وجود رقبای قدرتمندی مانند فیلیمو و نماوا ماندن در بازار رقابتی مستلزم ساخت اپلیکیشن فیلم و سریالی است که بتواند علاوه بر آن که رضایت کاربران را جلب کند، امکانات و قابلیت‌های منحصر به فردی را در اختیارشان قرار دهد. از این رو قابلیت‌هایی که باعث موفقیت در طراحی اپلیکیشن فیلم میشود عبارتند از:
• بهره مندی از ظاهر گرافیکی جذاب و کاربرپسند
• درج توضیحاتی در مورد خلاصه فیلم به همراه عکس
• معرفی فیلم‌های جدید در قالب کلیپ کوتاه یا ویدیو
• ایجاد پنل اختصاصی مدیریت کاربران و ثبت اطلاعات در آن
• اطلاع رسانی از آخرین اخبار روز سینما
• قابلیت شارژ حساب به صورت آنلاین بدون محدودیت زمان و مکان
• قابلیت چت با کاربران و درج نظرات در خصوص فیلم‌ها و عملکرد اپلیکیشن
• اطلاع رسانی در مورد تخفیفات و یا به روزرسانی فیلم‌های جدید در اپلیکیشن با ارسال نوتیفیکشن برای کاربران
• طراحی UX, UI استاندارد به منظور دسترسی و سهولت در استفاده از اپلیکیشن
• ایجاد لینک‌های مستقیم به منظور دانلود فیلم‌ در کوتاه‌ترین زمان ممکن
• بارگذاری فایل‌های زیرنویس فارسی برای فیلم‌های زبان اصلی
• دسته بندی فیلم و سریال‌ها بر اساس نظرات کاربران
• قابلیت جستجو پیشرفته به منظور پیدا نمودن یک فیلم خاص در اپلیکیشن
• نقد و بررسی فیلم و سریال
• دسترسی به تنظیمات حرفه‌ای پخش فیلم
• داشتن درگاه پرداخت ایمن
• پشتیبانی
• ایجاد پنل مدیریتی به منظور دسترسی به تمام بخش‌های اپلیکیشن و نظارت بر عملکرد بر آن

در عصر دیجیتال کمتر کسی را میتوانید پیدا کنید که برای تماشای فیلم و سریال مورد علاقه خود به سراغ ویدیو کلوپ‌ها برود و سی دی تهیه کند. این در حالی است که طراحی اپلیکیشن فیلم توانست تحولی را در صنعت پخش فیلم ایجاد کند. به گونه‌ای که تنها با دراختیار داشتن یک تلفن همراه و اینترنت کافی است با جستجوی نام سریال یا فیلم همان لحظه به صورت آنلاین آن را تماشا نمود. قابلیت‌ها و امکاناتی که در ساخت اپلیکیشن فیلم و سریال به کار گرفته میشود موجب شده تا علاوه بر آن که عنوان پرطرفدارترین اپلیکیشن موبایلی را از آن خود کند، بتواند مزایای بسیاری را برای شرکت‌های فعال در این حوزه به همراه داشته باشد و آنها را به واسطه جذب کاربران بیشماری به سود چندین برابری برساند. از این رو شرکت‌های بسیاری به دنبال شرکت‌های برنامه نویسی قدرتمندی هستند تا بتوانند اپلیکیشن حرفه‌ای در این حوزه طراحی کنند.
از دیگر مزایای طراحی اپلیکیشن فیلم و سریال میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

• دسترسی نامحدود به فیلم و سریال

در طراحی اپلیکیشن فیلم به منظور پاسخ به نیاز کاربران و جلب رضایت آنها امکان دسترسی نامحدود به فیلم و سریال فراهم میشود. این در حالی است که کاربر میتواند بدون محدودیت از تماشای فیلم و سریال مورد علاقه خود لذت ببرد.

• مقرون به صرفه

مقرون به صرفه بودن را میتوان به عنوان یکی از اصلی‌ترین مزایای طراحی اپلیکیشن فیلم بیان کرد. به طوری که کاربر میتواند با خرید اشتراک از اپلیکیشن‌های فیلم، به تماشای ده‌ها هزار فیلم و سریال بنشیند بدون آن که هزینه‌های گزافی را پرداخت کند.

• سهولت در استفاده

ساخت اپلیکیشن فیلم و سریال به گونه‌ای است که کاربر تنها با نصب اپلیکیشن و پشت سر گذاشتن مراحل ساده ثبت نام میتواند به راحتی از منبع بزرگ فیلم استفاده کند.

• دسترسی 24 ساعته

یک از مواردی که اپلیکشین‌های فیلم و سریال توانستند کاربران بسیاری را به خود جذب کنند، دسترسی 24 ساعته به آنها است. به این صورت که کاربران میتوانند بدون داشتن محدودیت زمانی و مکانی از تماشای فیلم و سریال مورد علاقه خود لذت ببرند.

• محتوای باکیفیت

اپلیکیشن‌های فیلم به گونه‌ای طراحی میشوند که بتوان محتواهای ویدیویی را با کیفیت بالا و عالی تماشا نمود. این قابلیت‌ رضایت و جذب کاربران بسیاری را به همراه دارد و در نهایت میتوان به فروش بیشتری دست یافت.

• بدون تبلیغات پیش فرض

نداشتن تبلیغات پیش فرض از مهمترین مزایای طراحی اپلیکیشن فیلم به شمار می‌آید. این در حالی است که کاربر اپلیکیشن میتواند از تجربه‌ی تماشای فیلم و سریال بدون تبلیغات لذت ببرد و موجب رضایتمندی آن میشود.

• امکان توقف و تماشای چند باره فیلم

در طراحی اپلیکیشن فیلم این امکان را به کاربر میدهد تا به هنگام تماشای فیلم بتواند آن را متوقف کند و در زمان دیگری تنها با یک کلیک ساده دوباره از همان لحظه به تماشای فیلم بنشیند. به عبارت دیگر مدیریت پخش فیلم را خود کاربر برعهده دارد که برترین مزیت ساخت اپلیکیشن فیلم و سریال محسوب میشود.

بی شک طراحی اپلیکیشن فیلم و سریال بستری را فراهم میکند تا بتوان کاربران بسیاری را جذب و به درآمد قابل قبولی دست یافت. اما باید خاطر نشان کرد طراحی اپلیکیشن تنها کافی نیست و برای رسیدن به فروش و درآمد بیشتر نیاز است تا از روش‌ها و راه‌های مختلفی بهره گرفت.

• بازاریابی

بازاریابی را میتوان به عنوان یکی از راه‌های رسیدن به درآمد اپلیکیشن فیلم معرفی نمود. به طوری که بازاریابی خود شامل روش‌های بسیاری است که همکاری در فروش یکی از این روش‌ها به شمار می‌آید. از این رو میتوانید در فروش محصولات سایر شرکت‌ها با آنها همکاری کنید. به طوری که کاربر از طریق اپلیکیشن شما محصول را خریداری میکند و شما میتوانید هزینه‌ای را به عنوان پورسانت از فروش محصولات دریافت کنید.

• اسپانسری

حتما دیده اید که شرکت‌های مطرحی که از مخاطبان و کاربران بسیاری برخوردارند اسپانسر شرکت‌های مختلفی میشوند. از این رو میتوانید برای رسیدن به درآمد با تشکیل یک تیم فروش اسپانسر دیگر شرکت‌ها شوید.

• تبلیغات

کافی است تبلیغات شرکت‌های مختلف را انجام دهید. البته ناگفته نماند زمانی میتوانید از این طریق به درآمد بالایی برسید که نرخ بازدید بالایی داشته باشید. به این صورت که شما با قرار دادن تبلیغات بنری شرکت‌ها به ازای هر کلیک، پورسانتی دریافت خواهید کرد.

• تولید محتوا و فروش پکیج‌های آموزشی

تولید محتوا و فروش پکیج‌های آموزشی نقش موثری در رسیدن به درآمد از طریق طراحی اپلیکیشن فیلم ایفا میکند. از این رو میتوانید با قراردادن محتوا و محصولات آموزشی در کنار لینک‌های رایگان، آنها را بفروشید و درآمد قابل قبولی را به دست آورید.

همانطور که میدانید برای آن که بتوانید در طراحی اپلیکیشن فیلم موفق عمل کنید نیاز است تا از روش‌های جذب کاربر آگاه باشید. گفتنی است این روش‌ها تاثیر بسزایی در جذب کاربر و در نهایت فروش و درآمد بیشتر از اپلیکیشن دارد. از روش‌های جذب کاربر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

• ساده سازی مراحل ثبت نام کاربر

یکی از راه‌هایی که به جذب کاربر کمک می‌کند، ساده سازی مراحل ثبت نام کاربر است. از این رو با در نظر گرفتن ساده‌ترین مراحل برای ثبت نام، میتوانید به راحتی کاربران را جذب کنید. از طرفی میتوانید به کاربرانی که به تازگی اپلیکیشن را نصب کرده‌اند این امکان را بدهید که پس از چندین بار استفاده از اپلیکیشن یا پس از تماشای یک قسمت یا چند دقیقه از یک فیلم یا سریال به صورت رایگان مراحل ثبت نام را کامل نمایند.

• ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران میتواند تاثیر بسزایی در افزایش نرخ جذب کاربران و تعامل با آنها داشته باشد. اما باید خاطر نشان کرد برای ارسال اعلان‌ها نیاز است تا مواردی را مانند زمان بندی و تعداد ارسال اعلان‌ها مد نظر قرار داده تا هیچ کاربری را از دست ندهید.

• بهره مندی از شبکه‌های اجتماعی

یکی از روش‌های بازاریابی در عصر دیجیتال، بهره مندی از شبکه‌های اجتماعی است. روزانه مخاطبان و کاربران بسیاری از شبکه‌های اجتماعی بازدید میکنند. از این رو اگر تبلیغات اپلیکیشن فیلم به صورت اصولی در شبکه‌های اجتماعی انجام شود میتواند نرخ جذب کاربر را افزایش دهد.

• ارائه کد تخفیف

ارائه کدهای تخفیف و یا برگزاری جشنواره سرویس‌های اشتراک میتواند رضایت و جذب کاربر را به دنبال داشته باشد. این در حالی است که با بهره مندی از این روش میتوانید علاوه بر آن که کاربران تازه وارد را جذب کنید، کاربران قدیمی را نیز حفظ نمایید. بنابراین در طراحی اپلیکیشن فیلم حتما قابلیتی را برای ارائه کد تخفیف در نظر بگیرید.

• دیده شدن در فروشگاه‌های اپلیکیشن

از روش‌های جذب کاربر در اپلیکیشن فیلم میتوان به دیده شدن در فروشگاه‌های اپلیکیشن اشاره کرد. برای دیده شدن کافی است بهینه سازی یا ASO را برای اپلیکیشن خود انجام دهید. این کار باعث میشود تا کاربران در اپ استورها پس از جستجو به راحتی اپلیکیشن شما را پیدا کرده و در نهایت آن را نصب کنند.

 

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

آیا با طراحی اپلیکیشن فیلم میتوان به درآمد رسید؟
بله، روش‌های بسیاری برای رسیدن به درآمد از طریق اپلیکیشن فیلم وجود دارد مانند بازاریابی، اسپانسری، تبلیغات و تولید محتوا و پکیج‌های آموزشی که میتوان با به کارگیری هر یک کسب درآمد کرد.
آیا امکان مدیریت پخش فیلم در اپلیکیشن فیلم و سریال وجود دارد؟
بله، در طراحی اپلیکیشن فیلم این امکان را به کاربر میدهد تا به هنگام تماشای فیلم بتواند آن را متوقف کند و در زمان دیگری تنها با یک کلیک ساده دوباره از همان لحظه به تماشای فیلم بنشیند.
برای دیده شدن اپلیکیشن فیلم در اپ استور چه باید کرد؟
برای دیده شدن کافی است بهینه سازی یا ASO را برای اپلیکیشن خود انجام دهید. این کار باعث میشود تا کاربران در اپ استورها پس از جستجو به راحتی اپلیکیشن شما را پیدا کرده و در نهایت آن را نصب کنند.
هزینه طراحی اپلیکیشن فیلم به چه میزان است؟
میزان هزینه ساخت اپلیکیشن فیلم با توجه به قابلیت‌ها و امکاناتی که برای آن درنظر گرفته میشود، متغیر است.

Our customers said

حس و حال خوب شما

خانم محمودی
خانم محمودیمزون لاوین
بیشتر بخوانید
یکی از شاخصه های مهم شرکت ایراکد طراحی سایت با المان های روز دنیا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد که کمک بزرگی برای سازماندهی سفارشات ما انجام داد.
آقای کمالی
آقای کمالیبهزیستی فارس
بیشتر بخوانید
طراحی سایت سازمان بهزیستی فارس و شهرستان های تابعه به عنوان میز خدمتی در جهت سهولت ارائه خدمات به متقاضیان مطرح بود که شرکت ایراکد با مدیریت و پشتیبانی هدفمند و منظم ما را در این راستا یاری نمود.
آقای ترشابی
آقای ترشابیشهرداری بیرجند
بیشتر بخوانید
شهرداری ها برای نیل به ارائه خدمات به صورت الکترونیک و به انجام رساندن دولت الکترونیک نیازمند طراحی سایت میباشند و ما خوشحالیم که برای این منظور شرکت ایراکد را برگزیدیم.
آقای خادم
آقای خادموبسایت کوه نوردی
بیشتر بخوانید
یکی از معیارهای ما برای انتخاب شرکت طراحی سایت سابقه و تجربه کاری و تعداد بالای نمونه کارها بود که شرکت ایراکد از این نظر مورد توجه قرار گرفت.
خانم علیپور
خانم علیپورموسسه هرمس اپلای
بیشتر بخوانید
شرکت ایراکد با انجام خدمات طراحی سایت حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ برای موسسه مهاجرتی ما در جهت بهبود و ارتقا ارائه خدمات کمک نمود و با پشتیبانی تیم طراحی سایت تجربه موفقی را داشته ایم.
آقای فخرالدین
آقای فخرالدینشرکت مبتکران سلامت فاخر
بیشتر بخوانید
با طراحی سایت ویکتلب توانستیم کمک بزرگی در راستای شناسایی بیماری های قلب و عروق به پزشکان محترم داشته باشیم و اجرای این ایده توسط شرکت ایراکد با تکنولوژی های روز دنیا انجام گرفت.
آقای علی آبادی
آقای علی آبادیسایت نمایشگاهی نماتا
بیشتر بخوانید
مدیریت و ساماندهی غرفه و نمایشگاه ها یکی از چالش های ما در نماتا بود که به روش سنتی زمان و انرژی زیادی از تیم ما را میگرفت که با طراحی سایت توسط شرکت ایراکد این موضوع به طور کامل رفع گردید.
قبل
بعدی

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form