انتخاب شرکت دانش بنیان ایراکد به عنوان شرکت برتر در نمایشگاه بین المللی مدیریت بحران ایران قوی 1402

دومین رویداد بین المللی نمایشگاهی مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲ از چهارم تا ششم دیماه همزمان با سالروز زلزله بم و روز زلزله و ایمنی در تهران برگزار شد.

نمایشگاه بین‌المللی مدیریت بحران ایران قوی به منظور کنفرانس علمی ارائه دستاوردهای تحقیقاتی، نشست‌های تخصصی راهبردی، رویداد استارت‌آپی دانش‌بنیان، جشنواره فرهنگی هنری، مانور و بیش از ۵۰ کارگاه‌ آموزشی تخصصی با تمرکز بر موضوعات کلیدی به‌روز مخاطرات کشور ایران، از جمله روندهای کاربردی و از بخش‌های برجسته دومین رویداد مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲ بود.

رشد و توسعه دانش و فناوری در هماهنگی پیشگیری و کاهش خطرپذیری مدیریت بحران رشد و توسعه دانش و فناوری در کنترل و هماهنگی پاسخ مدیریت بحران رشد و توسعه دانش و فناوری در فنی و هماهنگی بازسازی و بازتوانی مدیریت بحران، از جمله محورهای دومین رویداد مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲ بود که چهارم تا ششم دی ماه در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار شد.

این رویداد با حضور وزیر کشور، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، استانداران و تعدادی از بزرگانی که در حوزه مدریت بحران کشور دست اندر کارند، برگزار شد.

شرکت مهرنگار ایرانیان با برند ایراکد با طراحی چندین نرم افزاز مهم و کابردی در حوزه مدیریت بحران و مدیریت هوشمند عملیات امدادی، در این نمایشگاه نسبت به ارائه و پیگیری خواسته ‌های خود در حضور وزیر کشور اقدام نمود.

کسب عنوان برتر شرکت دانش بنیان خراسان جنوبی در رویداد بین المللی مدیریت بحران ایران قوی

شرکت دانش بنیان ایراکد مستقر در پارک علم و فناوری با مدیریت آقای کاظم معماری و خانم ایلبیگی موفق به کسب عنوان برتر در دومین رویداد بین المللی نمایشگاهی مدیریت بحران ایران قوی شد.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form