ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت کاریابی

طراحی وبسایت کاریابی مشابه ایران تلنت و جاب اینجا

راه اندازی سایت کاریابی

یکی از بزرگترین نیازهای جامعه امروز، یافتن شغل مناسب افراد است. با توجه به رقابت زیاد و اینترنتی شدن تمام امور، بهترین راه برای رفع این نیاز، طراحی سایت کاریابی است. جالب است بدانید در چند سال اخیر درصد بسیار بالایی از افراد توانستند متناسب با کسب و کار خود طراحی سایت مناسبی ارائه دهد همچنین عده ای دیگر با طراحی سایت کاریابی شغل‌های جدیدی به وجود آورده اند و نیازهای کسانی که به دنبال شغل مناسب هستند را به طور مناسب برطرف نموده اند به همین خاطر بهترین کارآفرینان از این روش برای پیشرفت کاری خود استفاده می‌کنند، بنابراین هردوطرف یعنی کارآفرینان و افراد جویای کار می‌توانند به راحتی با استفاده از شرکت طراحی سایت حرفه ای به هدف خود دست پیدا نمایند علاوه بر موارد فوق این کار باعث شده تا نرخ بیکاری در کشور کاهش پیدا کند و افراد در کوتاه ترین زمان بتوانند شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

امکانات طراحی وب سایت کاریابی

افزودن کاربران و معین کردن نقش

رزومه ساز آنلاین با قالب های پیشرفته

استفاده از فیلتر های پیشرفته

طراحی اپلیکیشن فروش فایل

امکان قرار دادن پیش نیاز کار

طراحی اپلیکیشن فروش فایل

معرفی شرکت ها، تعداد پرسنل

بخش مقالات و اخبار

وبسایت کاملا ریسپانسیو

قابلیت گرفتن پشتیبانی از اطلاعات سایت

قبل
بعدی

نمونه طراحی سایت کاریابی

ایراکد طراح صدها سایت اختصاصی، سایت فروشگاهی، سایت شرکتی، سایت وردپرس و سایت پوشاک در ایران و ۲۱ کشور دنیا می باشد. برای مشاهده نمونه کار های طراحی سایت روی لینک زیر کلیک کنید.

تعرفه طراحی سایت کاریابی آنلاین

قیمت طراحی سایت با توجه به ویژگی‌ها و امکانات مورد نظر کارفرما تعیین می‌شود. در ارتباط با هزینه طراحی و ساخت سایت عوامل گوناگونی تاثیرگذار هستند. هزینه های طراحی وب‌سایت در مقایسه با سایر تبلیغات مانند تلویزیون، بیلبورد و… در دراز مدت بسیار به صرفه‌تر خواهد بود. چرا که وب‌سایت کاریابی به عنوان ابزاری قدرتمند برای تبلیغ دائمی و در دسترس همه، مقرون به صرفه می‌باشد.

شرکت ایراکد، طراح سایت شرکتی با هدف پیشرفت و موفقیت تمامی صاحبان کسب و کار، همواره در تلاش بوده است تا با کم‌ترین هزینه، بهترین کیفیت را در خدمات رسانی ارائه دهد. از این رو شما می‌توانید با کم‌ترین هزینه طراحی سایت کاریابی خود را به ما بسپارید.

برنز کد

8 میلیون تومن
 • پکیج پایه قیمت طراحی سایت برای مشاغلی که تنها یک سایت با امکانات پایه برای معرفی کسب و کار خود می خواهند مناسب است.

قابلیت های پکیج پایه

نقره کد

12 میلیون تومن
 • پکیج متوسط قیمت طراحی سایت برای مشاغلی که تنها یک سایت با امکانات پایه برای معرفی کسب و کار خود می خواهند مناسب است.

قابلیت های پکیج متوسط

طلا کد

24 میلیون تومن
 • پکیج پیشرفته قیمت طراحی سایت برای مشاغلی که تنها یک سایت با امکانات پایه برای معرفی کسب و کار خود می خواهند مناسب است.

قابلیت های پکیج پیشرفته

مشاوره طراحی سایت کاریابی

قبل از طراحی سایت کاریابی اینترنتی، مردم برای پیدا نمودن کار مناسب مجبور بودند به صورت حضوری مراجعه کرده و یا در قسمت آگهی روزنامه‌ها به دنبال کار باشند اما بعد از پدید آمدن سایت‌های کاریابی این روش‌ها منسوخ شده و سرعت پیدا نمودن کار بسیار بالا رفته است.

همچنین کارفرماها نیز کار استخدام کارمندان خود را به راحتی و در کوتاهترین زمان انجام می‌دهند زیرا به کمک این روش دیگر نیازی به اختصاص دادن زمان مشخص برای مصاحبه و دریافت رزومه حضوری از افراد متقاضی نخواهد بود چون در سایت کاریابی کارفرما می‌تواند با نگاه کردن به رزومه و درخواست متقاضیان، فرد مورد نظر خود را انتخاب و او را استخدام نماید. ایراکد با داشتن مشاوران و طراحان حرفه ای در این حوزه میتواند بسیار در کسب و کارها به کارفرمایان کمک کرده و با مشاوره های رایگان شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی کند.

چرا به طراحی وب سایت کاریابی آنلاین نیاز دارید؟

همانطور که میدانید در بسیاری از کشورهای دنیا مخصوص کشورهای خاورمیانه نرخ بیکاری به شدت بالا بوده و اگر بخواهیم کشورهای با نرخ بیکاری کمتر از 4 درصد را پیدا کنیم با سختی زیادی مواجه خواهیم شد به همین خاطر افراد همواره به دنبال راهی برای کاهش نرخ بیکاری در جامعه بودند زیرا بیکاری در یک جامعه بالاتر باشد میزان جرم و جنایت، فقر و مشکلات فرهنگی بسیار بالا خواهد رفت، در راستای برطرف نمودن این مشکل سایت‌های کاریابی طراحی و در دسترس افراد قرار گرفت.

 البته در ابتدا این سایت‌ها کارایی زیادی نداشتند زیرا عده بسیار کمی از وجود آنها مطلع بودند اما رفته رفته با فراگیری استفاده از اینترنت و فضای مجازی، مردم استقبال زیادی از این سایت آن نمودند و این میزان استقبال موجب شد تا در انواع کسب و کار های سنتی و مدرن تاثیر بسیار مثبتی بگذارد و به همین منظور در چند سال اخیر طراحی سایت کاریابی به یک کار تخصصی تبدیل شده و افراد عادی قادر به طراحی یک سایت با ویژگی های مورد نیاز کاریابی نخواهد بود.

 بنابراین اگر شما به دنبال کار هستید می‌توانید به سایت‌های کاریابی معتبر مراجعه نمایید و یا اگر به عنوان کارفرما و کارآفرین مشغول به کار هستید به راحتی با طراحی سایت کاریابی می‌توانید در زمانی کوتاه به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید.

طراحی سایت کاریابی

سفارش طراحی سایت کاریابی خود را به ما بسپارید

اگر قصد دارید طراحی سایت کاریابی را سفارش دهید باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین طراحی سایت را برای کسب و کار خود داشته باشید.

نکات سفارش طراحی سایت کاریابی آماده به صورت زیر می‌باشد

میزان تجربه و مهارت طراح سایت

هر چه میزان تجربه و مهارت طراح بیشتر باشد کیفیت طراحی سایت نیز طبیعتاً بالاتر خواهد بود به همین خاطر سعی داشته باشید که طراحی سایت به صورت آماده را از طراحان با تجربه و با مهارت تهیه کنید.

توجه به میزان اعتبار سایت مورد نظر

به دلیل آن که برخی از سایت‌های ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت کاریابی تنها به فکر سود خود بوده و طراحی‌های بی کیفیت و ناکارآمد را به متقاضیان ارائه می‌دهند می بایست توجه داشته باشید که طراحی سایت کاریابی خود را حتماً از سایت‌های معتبر سفارش دهید تا با مشکلات احتمالی مواجه نشوید.

خدمات ویژه ایراکد در زمینه ساخت وب سایت کاریابی:

طراحان برای آنکه بتوانند طراحی سایت کاریابی را به بهترین نحو ممکن انجام دهند، می‌بایست مراحلی را به دقت پشت سر بگذارند به همین علت در ادامه به گام‌های طراحی این سایت‌ها اشاره خواهیم نمود.

گام‌های طراحی این گونه سایت‌ها عبارت اند از:

 • بررسی نیاز سایت و نوع برنامه‌ریزی آن.
 • تحقیق و جستجو درباره محتوای مورد نیاز سایت کاریابی.
 • استارت زدن طراحی اولیه.
 • شروع به طراحی قالب اصلی وب سایت مورد نظر.
 • انجام کد نویسی حرفه ای سایت.
 • وارد نمودن اطلاعات اولیه سایت کاریابی.
 • بررسی و پیدا نمودن مشکلات احتمالی سایت.
 • برطرف نمودن مشکلات و خطاها.
 • تست دوباره سایت.
 • تحویل و ارائه به مشتری

امکانات ایراکد برای طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کاریابی باید دارای امکانات مرتبط با نوع کاربری سایت باشد و با توجه به نیاز کارفرما و یا کارجو باید بتواند نیاز  هر دو گروه را به راحتی برطرف نماید.

سه نمونه از امکانات بسیار مهم و ضروری هرسایت کاریابی به شرح زیر است:

پنل کارجو:

هر یک از سایت‌های کاریابی حرفه ای می‌بایست پنل کارجو را مشخص نماید تا افراد متقاضی بتوانند با ورود به این پنل، کار مورد نظر خود را نسبت به علاقه مندی و مهارت خود پیدا و انتخاب نمایند.

پنل کارفرما:

کارفرماها و یا کارآفرینان باید دارای پنل مخصوص به خود باشند تا به راحتی به کمک این قسمت، رزومه افراد متقاضی را دریافت کنند، آگهی استخدام را منتشر نمایند و همچنین اطلاعات و راه های ارتباط با شرکت را در این قسمت برای افزایش آگاهی متقاضیان درج نمایند.

سیستم ساختن رزومه:

افراد متقاضی کار با وارد شدن به قسمت رزومه ساز به راحتی و در زمانی کوتاه با وارد کردن اطلاعات دقیق خود رزومه خود را می‌سازند و آن را برای کارفرمای مورد نظر خود ارسال می‌کنند.

ویژگی های طراحی سایت کاریابی ایراکد

ویژگی‌های  طراحی سایت کاریابی بسیار زیاد است به طوری که این ویژگی‌ها موجب شده روز به روز بر علاقه مندان و کاربران این گونه سایت‌ها افزوده شود.

اگر بخواهیم به چند نمونه از ویژگی‌های طراحی سایت کاریابی اشاره کنیم، می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

معرفی انواع مختلف مشاغل

ارائه یک تعریف کامل و جامع از انواع مشاغل مختلف می‌تواند نظر مثبت کاربران را به خود جلب کند زیرا آنها به راحتی با خواندن اطلاعات مرتبط با شغل مورد نظر خود با آگاهی بیشتری کار خود را شروع می‌کنند.

دسته بندی های شغل های مختلف

یکی از ویژگی‌های محصول طراحی سایت این است که دسته بندی‌های منظم و دقیقی دارد تا کاربر بتواند به سرعت دسته مورد نظر خود را پیدا کرده و آگهی مربوط به استخدام را مشاهده کند.

تعیین حقوق و دستمزد

شغلهای مختلف: با تعیین نمودن دستمزد و حقوق هر شغل، کارجو با اطمینان خاطر بیشتری می‌تواند نسبت به فرستادن رزومه و درخواست اخذ شغل اقدام نماید همچنین کارفرمایان نیز با این روش با توجه به عوامل مختلفی مانند ساعت کار، میزان سختی، میزان مهارت و… حقوق مناسبی را تعیین کرده و آن را به متقاضیان اعلام می‌کنند.

طراحی سایت کاریابی برای چه مشاغلی مناسب است؟

داشتن یک سایت صنعتی می تواند مزایای بسیاری برای صاحبان صنایع داشته باشد. هر کسب و کاری با ورود به عرصه فروش اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ، بازار هدف خود را در سطح کشور و حتی تمام جهان گسترده کرده و رشد خود را تضمین می کند. دنیای دیجیتال مارکتینگ دنیایی بدون مرز و بدون محدودیت است که اگر جدی گرفته شود، می تواند باعث جهش یک صنعت در کشور شود. برخی از مزایای ویژه طراحی سایت صنعتی عبارتند از:

دسته اول:

شرکت‌های کاریابی می‌باشند که نیازمند طراحی سایت برای برقراری ارتباط میان کارفرما و کارمندان هستند و به این وسیله به راحتی از راه دور ارتباط میان این دو را به راحتی ممکن می‌سازند.

دسته دوم:

متقاضیان کار و یا فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند این افراد پس از پایان دانشگاه دنبال کار مناسب با رشته تحصیلی خود می‌باشند و به کمک سایت کاریابی سرعت پیدا نمودن کار برای آنها به میزان زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. از دیگر مشاغلی که طراحی سایت کاریابی نیازمند هستند می‌توان به بخش کارگزینی در صنایع مختلف و یا وزارتخانه‌ها، بخش‌های منابع انسانی در نهادهای مختلف دولتی و غیر دولتی و همچنین بخش آموزشی موسسات آموزشی دانشگاه ها و یا مراکز آموزشی مختلف اشاره کرد.

مزایای طراحی سایت کاریابی اینترنتی

قابلیت پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

یکی دیگر از مزیت‌های سایت کاریابی همین قابلیت پرداخت اینترنتی برای کارهایی مانند هزینه‌های استخدام فروش محصولات آموزشی و … می‌باشد.

امکان ساختن فرم های بیشمار به وسیله سیستم فرم ساز

با سیستم فرم ساز افراد امکان ساخت فرم های بسیار زیادی را پیدا می‌کنند زیرا این سیستم دارای هیچ گونه محدودیتی از نظر تعداد ساخت فرم نمی‌باشد و همین موضوع باعث افزایش کاربرد سایت کاریابی شده است.

فروش محصولات آموزشی در رابطه با مشاغل مختلف

پس از طراحی قالب و گرافیک سایت، باید به صورت آزمایشی سایت را مورد استفاده قرار دهید و از تمامی جزئیات آن گزارش ارائه دهید تا در صورت وجود هر گونه مغایرت یا باگ، تغییرات نهایی نیز در آن اعمال شوند.

امکان درج موقعیت جغرافیایی شرکت به صورت آنلاین

با درج موقعیت جغرافیایی آنلاین کارجویان می‌توانند محل دقیق شرکت مورد نظر خود را پیدا نمایند.

سئو طراحی سایت کاریابی

جالب است بدانید امروزه طراحی سایت کاریابی (همانند جابینجاو ایران تلنت ) میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است اما از میان آنها تنها تعداد کمی به موفقیت دست پیدا کردند، دلیل این موفقیت آن است که طراحان در هنگام طراحی سایت عوامل موثر بر سئو و بهینه سازی را به طور کامل رعایت نموده اند زیرا هرچه میزان سئو یک سایت بالاتر رود موتورهای جستجوگر رتبه بیشتری به سایت می‌دهند که این رتبه باعث می‌شود.

 در هنگام جستجو توسط کاربر، سایت شما در ردیف‌های اولیه قرار بگیرد و آمار بازدید سایت شما به طور چشمگیری زیاد شود به همین علت اگر قصد دارید سایت خود را با رعایت اصول سئو انجام دهید بهتر است آن را به افراد توانمند و با تجربه بسپارید تا آنها بتوانند با مهارت خود در این زمینه بهترین سایت سئو شده را در اختیار شما قرار دهند. 

سئو طراحی سایت کاریابی

راه کارهای کسب و کار آنلاین

طراحی سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

زمان طراحی این گونه سایت‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد برای مثال هر چه مهارت و تجربه طراح بیشتر باشد در مدت زمان کوتاه تری سایت سفارش داده شده شما را طراحی می‌کند پس در هنگام سفارش توجه داشته باشید که طراحان حرفه ای طراحی سایت شما را برعهده بگیرند.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت‌های معتبر و شناخته شده در زمینه طراحی سایت کاریابی در قسمت مخصوص چند نمونه از کارهای طراحی سایت را مشاهده نمایند و حتی در صورت نیاز با مشاوران و متخصصان در این حوزه مشورت کرده و از راهنمایی آنها استفاده کنند سپس با توجه به نیاز و سلیقه خود یک نمونه کار را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایند.

 
 

تعرفه و قیمت طراحی سایت کاریابی چقدر است؟ تعرفه و قیمت نیز بر اساس موارد مختلفی تعیین می‌شود به این صورت که هر چه امکانات درخواستی شما برای طراحی سایت بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند، از دیگر عوامل مختلف موثر بر قیمت طراحی سایت می‌توان از اعتبار سایت ارائه دهنده خدمات طراحی، رعایت اصول سئو و… نام برد.