ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت کاریابی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی سایت کاریابی ایراکد

جالب است بدانید در چند سال اخیر درصد بسیار بالایی از افراد توانستند متناسب با کسب و کار خود طراحی سایت مناسبی ارائه دهد همچنین عده ای دیگر با طراحی سایت کاریابی شغل‌های جدیدی به وجود آورده اند و نیازهای کسانی که به دنبال شغل مناسب هستند را به طور مناسب برطرف نموده اند به همین خاطر بهترین کارآفرینان از این روش برای پیشرفت کاری خود استفاده می‌کنند، بنابراین هردوطرف یعنی کارآفرینان و افراد جویای کار می‌توانند به راحتی با استفاده از شرکت طراحی سایت حرفه ای به هدف خود دست پیدا نمایند علاوه بر موارد فوق این کار باعث شده تا نرخ بیکاری در کشور کاهش پیدا کند و افراد در کوتاه ترین زمان بتوانند شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

 
طراحی سایت کاریابی
طراحی سایت کاریابی

مشاوره طراحی سایت کاریابی

قبل از طراحی سایت کاریابی، مردم برای پیدا نمودن کار مناسب مجبور بودند به صورت حضوری مراجعه کرده و یا در قسمت آگهی روزنامه‌ها به دنبال کار باشند اما بعد از پدید آمدن سایت‌های کاریابی این روش‌ها منسوخ شده و سرعت پیدا نمودن کار بسیار بالا رفته است.

همچنین کارفرماها نیز کار استخدام کارمندان خود را به راحتی و در کوتاهترین زمان انجام می‌دهند زیرا به کمک این روش دیگر نیازی به اختصاص دادن زمان مشخص برای مصاحبه و دریافت رزومه حضوری از افراد متقاضی نخواهد بود چون در سایت کاریابی کارفرما می‌تواند با نگاه کردن به رزومه و درخواست متقاضیان، فرد مورد نظر خود را انتخاب و او را استخدام نماید. ایراکد با داشتن مشاوران و طراحان حرفه ای در این حوزه میتواند بسیار در کسب و کارها به کارفرمایان کمک کرده و با مشاوره های رایگان شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی کند. 

 

چرا به طراحی سایت کاریابی نیاز است؟

همانطور که میدانید در بسیاری از کشورهای دنیا مخصوص کشورهای خاورمیانه نرخ بیکاری به شدت بالا بوده و اگر بخواهیم کشورهای با نرخ بیکاری کمتر از 4 درصد را پیدا کنیم با سختی زیادی مواجه خواهیم شد به همین خاطر افراد همواره به دنبال راهی برای کاهش نرخ بیکاری در جامعه بودند زیرا بیکاری در یک جامعه بالاتر باشد میزان جرم و جنایت، فقر و مشکلات فرهنگی بسیار بالا خواهد رفت، در راستای برطرف نمودن این مشکل سایت‌های کاریابی طراحی و در دسترس افراد قرار گرفت.

 البته در ابتدا این سایت‌ها کارایی زیادی نداشتند زیرا عده بسیار کمی از وجود آنها مطلع بودند اما رفته رفته با فراگیری استفاده از اینترنت و فضای مجازی، مردم استقبال زیادی از این سایت آن نمودند و این میزان استقبال موجب شد تا در انواع کسب و کار های سنتی و مدرن تاثیر بسیار مثبتی بگذارد و به همین منظور در چند سال اخیر طراحی سایت کاریابی به یک کار تخصصی تبدیل شده و افراد عادی قادر به طراحی یک سایت با ویژگی های مورد نیاز کاریابی نخواهد بود.

 بنابراین اگر شما به دنبال کار هستید می‌توانید به سایت‌های کاریابی معتبر مراجعه نمایید و یا اگر به عنوان کارفرما و کارآفرین مشغول به کار هستید به راحتی با طراحی سایت کاریابی می‌توانید در زمانی کوتاه به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید.

طراحی سایت کاریابی

سفارش طراحی سایت کاریابی خود را به ما بسپارید

اگر قصد دارید طراحی سایت کاریابی را سفارش دهید باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین طراحی سایت را برای کسب و کار خود داشته باشید.

نکات سفارش طراحی سایت کاریابی آماده به صورت زیر می‌باشد

• میزان تجربه و مهارت طراح سایت:

هر چه میزان تجربه و مهارت طراح بیشتر باشد کیفیت طراحی سایت نیز طبیعتاً بالاتر خواهد بود به همین خاطر سعی داشته باشید که طراحی سایت به صورت آماده را از طراحان با تجربه و با مهارت تهیه کنید.

• توجه به میزان اعتبار سایت مورد نظر:

به دلیل آن که برخی از سایت‌های ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت کاریابی تنها به فکر سود خود بوده و طراحی‌های بی کیفیت و ناکارآمد را به متقاضیان ارائه می‌دهند می بایست توجه داشته باشید که طراحی سایت کاریابی خود را حتماً از سایت‌های معتبر سفارش دهید تا با مشکلات احتمالی مواجه نشوید.

خدمات ویژه ایراکد در زمینه ساخت وب سایت کاریابی:

طراحان برای آنکه بتوانند طراحی سایت کاریابی را به بهترین نحو ممکن انجام دهند، می‌بایست مراحلی را به دقت پشت سر بگذارند به همین علت در ادامه به گام‌های طراحی این سایت‌ها اشاره خواهیم نمود.

گام‌های طراحی این گونه سایت‌ها عبارت اند از:

 • بررسی نیاز سایت و نوع برنامه‌ریزی آن.
 • تحقیق و جستجو درباره محتوای مورد نیاز سایت کاریابی.
 • استارت زدن طراحی اولیه.
 • شروع به طراحی قالب اصلی وب سایت مورد نظر.
 • انجام کد نویسی حرفه ای سایت.
 • وارد نمودن اطلاعات اولیه سایت کاریابی.
 • بررسی و پیدا نمودن مشکلات احتمالی سایت.
 • برطرف نمودن مشکلات و خطاها.
 • تست دوباره سایت.
 • تحویل و ارائه به مشتری
طراحی سایت کاریابی

امکانات ایراکد برای طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کاریابی باید دارای امکانات مرتبط با نوع کاربری سایت باشد و با توجه به نیاز کارفرما و یا کارجو باید بتواند نیاز  هر دو گروه را به راحتی برطرف نماید.

سه نمونه از امکانات بسیار مهم و ضروری هرسایت کاریابی به شرح زیر است:

 
طراحی سایت کاریابی

پنل کارجو:

 • هر یک از سایت‌های کاریابی حرفه ای می‌بایست پنل کارجو را مشخص نماید تا افراد متقاضی بتوانند با ورود به این پنل، کار مورد نظر خود را نسبت به علاقه مندی و مهارت خود پیدا و انتخاب نمایند.
 

پنل کارفرما:

 •  کارفرماها و یا کارآفرینان باید دارای پنل مخصوص به خود باشند تا به راحتی به کمک این قسمت، رزومه افراد متقاضی را دریافت کنند، آگهی استخدام را منتشر نمایند و همچنین اطلاعات و راه های ارتباط با شرکت را در این قسمت برای افزایش آگاهی متقاضیان درج نمایند.
 

سیستم ساختن رزومه:

 • افراد متقاضی کار با وارد شدن به قسمت رزومه ساز به راحتی و در زمانی کوتاه با وارد کردن اطلاعات دقیق خود رزومه خود را می‌سازند و آن را برای کارفرمای مورد نظر خود ارسال می‌کنند.
 

ویژگی‌های طراحی سایت کاریابی ایراکد

ویژگی‌های  طراحی سایت کاریابی بسیار زیاد است به طوری که این ویژگی‌ها موجب شده روز به روز بر علاقه مندان و کاربران این گونه سایت‌ها افزوده شود.

اگر بخواهیم به چند نمونه از ویژگی‌های طراحی سایت کاریابی اشاره کنیم، می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 

• معرفی انواع مختلف مشاغل:

ارائه یک تعریف کامل و جامع از انواع مشاغل مختلف می‌تواند نظر مثبت کاربران را به خود جلب کند زیرا آنها به راحتی با خواندن اطلاعات مرتبط با شغل مورد نظر خود با آگاهی بیشتری کار خود را شروع می‌کنند.

• دسته بندی های شغل های مختلف:

یکی از ویژگی‌های محصول طراحی سایت این است که دسته بندی‌های منظم و دقیقی دارد تا کاربر بتواند به سرعت دسته مورد نظر خود را پیدا کرده و آگهی مربوط به استخدام را مشاهده کند.

• تعیین حقوق و دستمزد

شغلهای مختلف: با تعیین نمودن دستمزد و حقوق هر شغل، کارجو با اطمینان خاطر بیشتری می‌تواند نسبت به فرستادن رزومه و درخواست اخذ شغل اقدام نماید همچنین کارفرمایان نیز با این روش با توجه به عوامل مختلفی مانند ساعت کار، میزان سختی، میزان مهارت و... حقوق مناسبی را تعیین کرده و آن را به متقاضیان اعلام می‌کنند.

طراحی سایت کاریابی برای چه مشاغلی مناسب است؟ دسته اول:

شرکت‌های کاریابی می‌باشند که نیازمند طراحی سایت برای برقراری ارتباط میان کارفرما و کارمندان هستند و به این وسیله به راحتی از راه دور ارتباط میان این دو را به راحتی ممکن می‌سازند.

 
طراحی سایت کاریابی
طراحی سایت کاریابی

دسته دوم:

متقاضیان کار و یا فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند این افراد پس از پایان دانشگاه دنبال کار مناسب با رشته تحصیلی خود می‌باشند و به کمک سایت کاریابی سرعت پیدا نمودن کار برای آنها به میزان زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.

 از دیگر مشاغلی که طراحی سایت کاریابی نیازمند هستند می‌توان به بخش کارگزینی در صنایع مختلف و یا وزارتخانه‌ها، بخش‌های منابع انسانی در نهادهای مختلف دولتی و غیر دولتی و همچنین بخش آموزشی موسسات آموزشی دانشگاه ها و یا مراکز آموزشی مختلف اشاره کرد.

 
 

مزایای طراحی سایت کاریابی

• قابلیت پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی:

یکی دیگر از مزیت‌های سایت کاریابی همین قابلیت پرداخت اینترنتی برای کارهایی مانند هزینه‌های استخدام فروش محصولات آموزشی و ... می‌باشد.

• امکان ساختن فرم های بیشمار به وسیله سیستم فرم ساز:

با سیستم فرم ساز افراد امکان ساخت فرم های بسیار زیادی را پیدا می‌کنند زیرا این سیستم دارای هیچ گونه محدودیتی از نظر تعداد ساخت فرم نمی‌باشد و همین موضوع باعث افزایش کاربرد سایت کاریابی شده است.

• فروش محصولات آموزشی در رابطه با مشاغل مختلف و همچنین خدمات شرکت ها:

افراد با امکان فروش محصولات می‌توانند به کسب درآمد پرداخته و از این طریق سود قابل توجه ای به دست آورند.

• امکان درج موقعیت جغرافیایی شرکت به صورت اینترنتی و آنلاین:

با درج موقعیت جغرافیایی آنلاین کارجویان می‌توانند محل دقیق شرکت مورد نظر خود را پیدا نمایند.

سئو طراحی سایت کاریابی

جالب است بدانید امروزه طراحی سایت کاریابی (همانند جابینجا ) میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است اما از میان آنها تنها تعداد کمی به موفقیت دست پیدا کردند، دلیل این موفقیت آن است که طراحان در هنگام طراحی سایت عوامل موثر بر سئو و بهینه سازی را به طور کامل رعایت نموده اند زیرا هرچه میزان سئو یک سایت بالاتر رود موتورهای جستجوگر رتبه بیشتری به سایت می‌دهند که این رتبه باعث می‌شود.

 در هنگام جستجو توسط کاربر، سایت شما در ردیف‌های اولیه قرار بگیرد و آمار بازدید سایت شما به طور چشمگیری زیاد شود به همین علت اگر قصد دارید سایت خود را با رعایت اصول سئو انجام دهید بهتر است آن را به افراد توانمند و با تجربه بسپارید تا آنها بتوانند با مهارت خود در این زمینه بهترین سایت سئو شده را در اختیار شما قرار دهند.

سئو طراحی سایت

سفارش طراحی سایت کاریابی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت سایت کاریابی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. سایت کاریابی چگونه می‌تواند به شما کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

 

افتخار ما همراهی بیش از 4 هزار مشتری در طی 14 سال فعالیت است

لوگوی امداد
سازمان امداد
لوگوی حلال احمر
هلال احمر
لوگوی راهیان نور
راهیان نور
لوگوی شهرداری بیرجند
شهرداری بیرجند
لوگوی بهزیستی ایلام
بهزیستی ایلام
لوگوی کرمان
تاکسیرانی کرمان
112
لوگوی بابلسر
شهرداری بابلسر
لوگوی جهاد
جهاد کشاورزی
لوگوی نفت
سازمان صنعت نفت

تاثیر اپلیکیشن در کنار سایت

این مهم است که همواره در نظر داشته باشید، وجود یک سایت در کنار اپلیکیشن آموزشی می تواند در اعتبار برند شما موثر باشد. بسیاری از افراد زمانی که برای دریافت منابع آموزشی به سایت های آموزشی مراجعه می کنند، با دیدن اپلیکیشن آموزشی موبایل، با میل بیشتری به سراغ اپ می روند. زیرا می توانند خدمات آموزشی شما را بر روی گوشی همراه خود و در هر زمان داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بسیاری از کسانی که صاحب مهارت و تخصص خاصی هستند، به جهت آنکه بتوانند از این مهارت، درجهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند، آن را به صورت ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی عرضه کرده و یا دوره های مجازی آموزشی را راه اندازی می کنند. اما برای آن که این مسیر نیز کاربردی تر باشد، نیاز است که از ابزاری استفاده شود که افراد بتوانند در هرجا و در اوقات آزاد بدون نیاز به رایانه از آن بهره گیرند. از همین روست که ضرورت طراحی اپلیکیشن آموزشی حس می شود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی سایت کاریابی

برای ثبت سفارش طراحی سایت کاریابی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737  – 021-88881772 

 
 
 
 
 

اخبار طراحی سایت ایراکد

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »

مقالات طراحی سایت کاریابی

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »
 • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید