طراحی سایت قرعه کشی

ساخت سایت قرعه کشی، بهترین روش بازاریابی نوین برای کسب و کار شما

ساخت سایت قرعه کشی

اگر دقت کرده باشید امروزه بسیاری از کسب و کارها برای ارتقای فروش و افزایش درآمد قرعه کشی‌هایی را در بازه‌های زمانی مختلف برگزار میکنند. اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی کمتر کسی را میتوانید پیدا کنید که از روش‌های سنتی برای قرعه کشی استفاده کند.

این در حالی است که فضای مجازی برای این دسته از شرکت‌ها بستری را فراهم نموده است تا بتوانند به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن از طریق سایت قرعه کشی تمامی مراحل آن را انجام دهند و نتایج را به شرکت کنندگان اعلام کنند.

Services Type

انواع طراحی سایت قرعه کشی

هر نوع وبسایتی که اراده کنید با ایراکد قابل انجام است

طراحی سایت قرعه کشی اینستاگرام

طراحی سایت قرعه کشی خودرو

طراحی سایت قرعه کشی حساب‌های بانکی

طراحی سایت قرعه کشی فروشگاه‌های بزرگ

طراحی سایت قرعه کشی قرض الحسنه

فرم ثبت سفارش

Registration Form

طراحی سایت قرعه کشی فرصتی است که اکثر کسب و کارها میتوانند از طریق آن در جهت پیشرفت و رشد گام بردارند و با افزایش بازدید سایت، فروش بیشتری را برای خود رقم بزنند. از این رو سایت قرعه کشی آنلاین را میتوان به عنوان کاربردی‌ترین ابزار برای گونه شرکت‌ها معرفی نمود.
شرکت طراحی سایت ایراکد با طراحی سایت قرعه کشی آنلاین بر اساس اصول و سئو سایت در کنار شماست تا بتوانید علاوه بر برگزاری یک قرعه کشی جذاب و مهیج برای مشتریان خود به صورت آنلاین در مدت زمان کوتاهی به سود قابل توجهی دست یابید.

Characteristics

ویژگی‌های طراحی سایت قرعه کشی

مهمترین معیارها برای رشد یک سایت قرعه کشی

امنیت

امنیت و پشتیبان گیری منظم از ویژگی های اصلی وبسایت های طراحی شده توسط ایراکد

سرعت

حفظ مشتری و افزایش نرخ تبدیل تا ۸۰ درصد، با بارگذاری وبسایت شما در کمتر از ۳ ثانیه!

واکنش گرا

طراحی سایت واکنش گرا به منظور سازگاری وب سایت با انواع نمایشگر و این یعنی تجربه کاربری فوق العاده!

رتبه یک گوگل

فروش انفجاری با بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو و ورود به صفحه اول گوگل

features

امکانات طراحی سایت قرعه کشی

امکاناتی فراتر از انتظار شما

طراحی واکنش گرا

انتشار آسان مطالب

به روزرسانی آسان

مدیریت کاربران

مدیریت رسانه

فیلتر پیشرفته

نصب افزونه های کاربردی

مدیریت آسان

امکان درج دیدگاه

براساس اصول سئو

افزونه های امنیتی

امکان جستجو پیشرفته

قابلیت اعلام نتایج به صورت فایل اکسل

قابلیت مدیریت سایت

برگزاری انواع قرعه کشی

انتخاب و تعیین جوایز در هر دوره

افزودن برنامه‌های قرعه کشی

مشاهده تعداد ثبت نام کنندگان در قرعه کشی

برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

portfolio

نمونه کار های طراحی سایت

ما در توسعه بیش از 3000 سازمان و کسب و کار سهیم بوده ایم

نمونه کار طراحی سایت گردشگری

فروشگاه اینترنتی مبلمان ایده ال

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی وب مارتیر

فروشگاه لوازم خانگی وب مارتیر

فروشگاه لباس زنانه نگین آرینا

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی جهان بی بی شاپ

فروشگاه اینترنتی جهان بی بی شاپ

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کندو

فروشگاه اینترنتی کندو

نمونه کار طراحی سایت حقوقی

شرکت حقوقی هرمس لایرز

?Why Iracode

آنچه ایراکد را متمایز می کند؟

17+ سال

تجربه

1450+ پروژه

موفق

50 پرسنل

مجرب

100+ ارگان

دولتی

500+ شرکت

خصوصی

Pricing Plan

بهترین سرمایه گذاری برای کسب و کار شما

طراحی سایت آماده

شروع از 4 میلیون تومان

طراحی سایت با وردپرس

شروع از 12 میلیون تومان

طراحی سایت اختصاصی

شروع از 50 میلیون تومان

برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

Steps

مراحل ساخت سایت

مراحل تبدیل یک رویا به واقعیت

خرید دامنه و هاست

انتخاب قالب سایت

طراحی و پیاده سازی

آموزش و بارگزاری اطلاعات

Further Details

برترین نکات پیرامون طراحی سایت قرعه کشی

با طراحی سایت قرعه کشی، درآمد خود را افزایش دهید!

بازاریابی را میتوان به عنوان یکی از ارکان اصلی و تاثیرگذار در فروش بیشتر کسب و کارها بیان کرد. گفتنی است اکثر کسب و کارها در فضای مجازی حضور فعال دارند، به گونه‌ای که بخش اعظم درآمد خود را از طریق فروش آنلاین به دست می‌آورند. از طرف دیگر با روی کار آمدن روش‌های جدید و نو در فروش، بازاریابی سنتی جای خود را به بازاریابی آنلاین داده است.

قرعه کشی و اهدای جوایز به شرکت کنندگان یکی از روش‌هایی است که این روزها از دید بیشتر کسب و کار‌ها جزء روش‌های پرطرفدار در بازاریابی به شمار می‌آِید. از این رو برگزاری قرعه کشی به صورت آنلاین از جمله روش‌های آسان و سودآور برای شرکت‌ها تلقی میشود.
طراحی سایت قرعه کشی آنلاین فرصتی را ایجاد کرده است تا بتوانند به واسطه‌ی آن کاربران بسیاری را جذب کنند و با افزایش فروش در مدت کوتاهی سود قابل قبولی را برای شرکت خود رقم زنند. اما طراحی یک وب سایت کارآمد و خوب برای برگزاری قرعه کشی آنلاین از جمله چالش‌هایی است که بیشتر کسب و کارها با آن رو به رو هستند. سپردن طراحی سایت به یک شرکت کاربلد و با تجربه همانند شرکت طراحی سایت ایراکد باعث میشود تا بتوان از امکانات ویژه وب سایت‌های قرعه کشی بهره مند شد.

اما طراحی سایت قرعه کشی از دید طراحان سایت یکی از پروژه‌های سخت و پر چالش است. به این دلیل که در طراحی بخش‌ها و قسمت‌های مختلف این نوع سایت‌ها میبایست فاکتورهای خاصی را مد نظر قرار داد. به عنوان مثال گرافیک و رنگ سایت نقش موثری در جذب کاربر و افزایش بازدید از وب سایت دارد. به طور کلی طراحی سایت قرعه کشی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها میتواند تاثیر بسزایی بر افزایش فروش و درآمد بیشتر آنها داشته باشد

امکانات ویژه در طراحی سایت قرعه کشی

بی شک یکی از نیازهای اصلی کسب و کارها برای برگزاری قرعه کشی‌های کوچک و بزرگ، طراحی وب سایتی است که بتوان از طریق آن ثبت نام کاربر، مراحل قرعه کشی تا اعلام نتایج را در فضایی امن و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سرعت انجام داد. در طراحی سایت قرعه کشی امکاناتی در نظر گرفته میشود تا در کنار جذب کاربر و افزایش درآمد بتوان از وب سایتی با بازدهی بالایی برخوردار بود. از جمله امکانات ویژه در طراحی سایت قرعه کشی آنلاین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  امکان ثبت نام آنلاین و ایجاد پنل اختصاصی برای هر کاربر

در طراحی سایت قرعه کشی میبایست فضایی را برای ثبت نام آنلاین شرکت کنندگان در نظر گرفت. به طوری که پس از انجام مراحل ثبت نام، هر کاربر به صورت مجزا بتواند با دریافت یک کد قرعه کشی به پنل اختصاصی خود در سایت به منظور اطلاع از آخرین وضعیت دسترسی داشته باشد.

  •  سهولت در استفاده

میتوان گفت زمانی نرخ بازدید و جذب سایت افزایش مییابد که بتوان از تمامی بخش‌های وب سایت قرعه کشی به راحتی استفاده کرد. از این رو سهولت در استفاده را میتوان یکی از امکانات ویژه در طراحی سایت قرعه کشی بیان کرد. از طرف دیگر طراحی وب سایتی که از محیط ساده و جذاب برخوردار باشد میتواند رضایت اکثر مخاطبان سایت را به خود جلب کند. این کار تاثیر بسزایی بر افزایش فروش و سود میگذارد.

  •  طراحی زیبا و کاربرپسند

در طراحی سایت قرعه کشی رعایت نمودن فاکتورهایی همچون گرافیک و رنگ در کنار طراحی زیبا و کاربر پسند میتواند در بازدهی سایت نقش موثری داشته باشد. از این رو وب سایتی را طراح کنید که از نظر ظاهری طراحی زیبا و جذابی داشته و بتواند کاربران بسیاری را به خود جذب کند.

  •  انجام قرعه کشی در فضای امن

بی شک خواسته‌ی تمامی شرکت کنندگان در قرعه کشی، انجام مراحل قرعه کشی در فضایی امن است. از این رو برقراری و تضمین امنیت در طراحی سایت قرعه کشی شرایطی را فراهم میکند تا اعتماد کاربران نسبت برگزاری قرعه کشی به صورت آنلاین و اعلام نتایج برندگان جلب شود.

  •  همخوانی با انواع قرعه کشی‌ها

وب سایتی که برای برگزاری قرعه کشی‌های آنلاین طراحی میشود بایستی به گونه ای باشد که بتوان از طریق آن انواع قرعه کشی‌ها را بدون هیچگونه اختلال و مشکلی انجام داد. به عبارت دیگر این دسته از وب سایت‌ها باید قابلیت برگزاری قرعه کشی‌های بزرگ و کوچک را داشته باشند. از این رو در طراحی سایت قرعه کشی به همخوانی سایت با انواع قرعه کشی‌ها باید دقت شود.

  •  اعطای جوایز در کوتاه ترین زمان

از دیگر امکانات ویژه در طراحی سایت برای قرعه کشی میتوان به اعطای جوایز در کوتاه‌ترین زمان اشاره کرد. این در حالی است که سایت باید از قابلیتی برخوردار باشد که پس از اعلام برندگان، جوایز قرعه کشی خودکار و بدون هیچ گونه تاخیری به آنها اعطا شود. از این رو با طراحی سایت قرعه کشی شرایطی مهیا میشود تا در هر ساعتی از شبانه روز بتوان جوایز را به برنده‌های قرعه کشی ارسال نمود. این کار در جلب رضایت کاربران و در نهایت افزایش درآمد تاثیر بسزایی دارد.

  •  اعلام نتایج برندگان قرعه کشی در سایت

گفتنی است احتمال آن که در زمان برگزاری قرعه کشی آنلاین تمامی شرکت کنندگان نتوانند در تمامی مراحل قرعه کشی حضور داشته باشند، وجود دارد. بنابراین برای رفع ابهام در انجام مراحل قرعه کشی و تعیین نمودن برندگان میبایست در طراحی سایت برای قرعه کشی اعلام نتایج برندگان قرعه کشی در سایت امکان پذیر باشد. با استفاده از این امکان کاربران میتوانند با ورود به سایت نتایج قرعه کشی را مشاهده کنند. از طرف دیگر دسترسی برگزار کننده قرعه کشی به فایل اکسل نتایج باعث میشود تا نقاط قوت و ضعف خود را بررسی کند و قرعه کشی‌های بعدی را با بازدهی بالاتری برگزار کند.

  •  امکان مدیریت سایت و کاربران ثبت نام شده

لازم به ذکر است با افزودن امکان مدیریت سایت و کاربران ثبت نام شده بستری فراهم میشود تا برگزارکننده یا مدیر شرکت بتواند با آنالیز و بررسی شرکت کنندگان در قرعه کشی راهکارهای بهتری و کارآمدی را در جهت پیشرفت و رشد سایت و کسب و کار در برگزاری قرعه کشی‌های بعدی پیاده کند.

  •  افزودن برنامه‌های قرعه کشی در سایت

در طراحی سایت قرعه کشی آنلاین میبایست بخشی را در خصوص درج اطلاعات، جزئیات و برنامه مرتبط با قرعه کشی اختصاص داد. از جمله مواردی که میبایست در بخش‌های اصلی سایت اضافه شود میتوان به زمان دقیق برگزاری، شرایط شرکت در قرعه کشی، جوایز اهدایی و جزئیات و اطلاعاتی در مورد دوره‌های بعدی قرعه کشی اشاره نمود. البته ناگفته نماند افزودن برنامه‌های قرعه کشی در صفحه اصلی سایت موجب میشود تا کاربر پس از ورود به سایت به راحتی به اطلاعات مورد نیاز در خصوص قرعه کشی دسترسی داشته باشد.

قابلیت‌های انحصاری در طراحی سایت قرعه کشی

در طراحی سایت قرعه کشی بایستی امکانات و قابلیت‌های ویژه‌ای در اختیار مدیر سایت قرار گیرد که به واسطه‌ی آن بتواند بدون هیچگونه مشکلی قرعه کشی را به بهترین نحو احسنت برگزار کند. به عنوان مثال در بخش تعیین تاریخ انجام دوره‌های قرعه کشی، مدیر سایت باید بتواند تاریخ را مطابق با خواسته‌ی خود تغییر دهد و پس از آن قرعه کشی یا از طریق درخواست مدیر سایت و یا به صورت خودکار برگزار شود.

هم چنین درخواست قرعه کشی فوری از دیگر قابلیت‌های انحصاری در طراحی سایت قرعه کشی‌های آنلاین به شمار می‌آید. گفتنی است بر اساس اطلاعات ثبت شده کاربران ثبت نامی در سایت، امکان انتخاب فرد و یا افرادی وجود خواهد داشت که بر میزان فروش و درآمد شرکت تاثیر مثبتی میگذارد.

هم چنین میتوان جوایز و یا سرویس‌های خاصی را برای کاربران ویژه در نظر گرفت. این کار در جذب بازدید کننده و افزایش نرخ فروش موثر است و سوددهی بیشتری را برای شرکت و یا کسب و کار شما به ارمغان می‌آورد.

other services

داشتن وبسایت به تنهایی کافی نیست!

ایراکد هر آنچه برای ارتقا نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد

پشتیبانی VIP

افزایش سرعت و امنیت سایت

رفع تداخل و خطاهای مربوط به افزونه ها

پاسخ دهی شبانه روزی

بک آپ گیری منظم

رفع مشکلات فنی

سئو و دیجیتال مارکتینگ

کسب برترین جایگاه در نتایج گوگل

بهترین کلمات برای پیشی گرفتن از رقبا

خدمات سئو تکنیکال

خدمات سئو داخلی

خدمات سئو خارجی

شبکه های اجتماعی

بازاریابی در اینستاگرام

بازاریابی در لینکدین

بازاریابی در تلگرام

بازاریابی در دیگر شبکه های اجتماعی مانند؛

توئیتر، فیسبوک و …

تبلیغات

تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات ریمارکتینگ

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات ریتارگتینگ

ایمیل مارکتینگ

Pricing Plan

قیمت پشتیبانی VIP طراحی سایت

تعرفه یک ماهه پشتیبانی VIP طراحی سایت

پلن برنزی

4/5 میلیون تومان

پشتیبانی به صورت تیکت

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید (تعداد محدود)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

پلن نقره ای

7 میلیون تومان

پشتیبانی به صورت تیکت و تلفن

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید ( توافقی)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

درج محتوای ارسالی کارفرما (توافقی)

مشاوره مارکتینگ

پلن طلایی

11 میلیون تومان

پشتیبانی 24 ساعته

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید ( توافقی)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

راه اندازی ابزار گوگل آنالیتیکس + تنظیمات

ارائه گزارش هفتگی

فعال سازی سیستم chaching

گزارش تحلیل عملکرد سایت

جلسه آنلاین ماهیانه با کارفرما

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

آیا قرعه کشی در سایت از امنیت بالایی برخوردار است؟
بله، برقراری و تضمین امنیت از مهمترین نکات در طراحی سایت قرعه کشی به شمار می‌‌آید.
در طراحی سایت قرعه کشی باید چه فاکتورهایی رعایت شود؟
در طراحی سایت قرعه کشی رعایت نمودن فاکتورهایی همچون گرافیک، رنگ و محل بخش‌های مختلف سایت امری ضروری است.
آیا اعطای سریع جوایز به برندگان قرعه کشی از طریق سایت امکان پذیر است؟
بله، با طراحی سایت قرعه کشی شرایطی مهیا میشود تا در هر ساعتی از شبانه روز بتوان جوایز را به برنده‌های قرعه کشی ارسال نمود.
چگونه شرکت کنندگان غایب در زمان قرعه کشی سایت از نتایج باخبر میشوند؟
در طراحی سایت برای قرعه کشی اعلام نتایج برندگان در سایت برای کاربران قابل مشاهده است و به صورت فایل اکسل در اختیار مدیر سایت قرار میگیرد.

برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

Our customers said

حس و حال خوب شما

خانم محمودی
خانم محمودیمزون لاوین
بیشتر بخوانید
یکی از شاخصه های مهم شرکت ایراکد طراحی سایت با المان های روز دنیا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد که کمک بزرگی برای سازماندهی سفارشات ما انجام داد.
آقای کمالی
آقای کمالیبهزیستی فارس
بیشتر بخوانید
طراحی سایت سازمان بهزیستی فارس و شهرستان های تابعه به عنوان میز خدمتی در جهت سهولت ارائه خدمات به متقاضیان مطرح بود که شرکت ایراکد با مدیریت و پشتیبانی هدفمند و منظم ما را در این راستا یاری نمود.
آقای ترشابی
آقای ترشابیشهرداری بیرجند
بیشتر بخوانید
شهرداری ها برای نیل به ارائه خدمات به صورت الکترونیک و به انجام رساندن دولت الکترونیک نیازمند طراحی سایت میباشند و ما خوشحالیم که برای این منظور شرکت ایراکد را برگزیدیم.
آقای خادم
آقای خادموبسایت کوه نوردی
بیشتر بخوانید
یکی از معیارهای ما برای انتخاب شرکت طراحی سایت سابقه و تجربه کاری و تعداد بالای نمونه کارها بود که شرکت ایراکد از این نظر مورد توجه قرار گرفت.
خانم علیپور
خانم علیپورموسسه هرمس اپلای
بیشتر بخوانید
شرکت ایراکد با انجام خدمات طراحی سایت حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ برای موسسه مهاجرتی ما در جهت بهبود و ارتقا ارائه خدمات کمک نمود و با پشتیبانی تیم طراحی سایت تجربه موفقی را داشته ایم.
آقای فخرالدین
آقای فخرالدینشرکت مبتکران سلامت فاخر
بیشتر بخوانید
با طراحی سایت ویکتلب توانستیم کمک بزرگی در راستای شناسایی بیماری های قلب و عروق به پزشکان محترم داشته باشیم و اجرای این ایده توسط شرکت ایراکد با تکنولوژی های روز دنیا انجام گرفت.
آقای علی آبادی
آقای علی آبادیسایت نمایشگاهی نماتا
بیشتر بخوانید
مدیریت و ساماندهی غرفه و نمایشگاه ها یکی از چالش های ما در نماتا بود که به روش سنتی زمان و انرژی زیادی از تیم ما را میگرفت که با طراحی سایت توسط شرکت ایراکد این موضوع به طور کامل رفع گردید.
قبل
بعدی

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form