طراحی سایت پزشکی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی داشتن یک سایت جامع برای پزشکان جهت نوبت دهی و بسیاری از سوالات مراجعین خود لازم و ضروری میباشد. پزشکان برای نوبت دهی و بسیاری از سوالات مراجعین خود دچار مشکل شده آنها نمیتوانند به دلیل عدم وقت کافی به همه ی سوال های مراجعین پاسخ داده و یا حتی در امر نوبت دهی به بیماران ، خدمات لازم را به آنها ارائه دهند. سایت پزشکان آنلاین است و بیماران میتوانند با مراجعه به آن از ساعت های حضور پزشکان اطلاع پیدا کرده و نوبت خود را از طریق سایت بگیرند ، به همین دلیل راهکار طراحی سایت پزشکی و حتی طراحی اپلیکیشن پزشکی بهترین راهکار را برای رسیدن به این امر مهم میسر میکند.

طراحی سایت پزشکی شما تصویری دیجیتالی از شغل شما خواهد بود. در دنیای امروز در دسترس بودن گزینه بسیار مهمی است. خصوصاً با وجود شرایط موجود جامعه و درگیری تمام مردم با بیماری کرونا بسیاری از افراد مایل هستند که در منزل، محل کار و… تمامی کارهای خود را انجام دهند و کمتر در سطح شهر باشند. بنابراین برای بهتر دیده شدن باید به‌درستی در دسترس این افراد باشید. با طراحی یک سایت پزشکی که ساختار مناسبی نیز داشته باشد می­توانید بیماران بیشتر را جذب و درآمد بیشتری نیز داشته باشید.

اگر از پزشکان و متخصصان هستید می­توانید با طراحی وب‌سایت، تخصص خود را در اختیار بیماران گذاشته و به آن­ها کمک کنید. البته اگر از آن افرادی هستید که به دنبال درآمدزایی و ایجاد کسب‌وکار هستید نیز می­توانید با طراحی یک وب‌سایت جذاب و همکاری کردن با پزشکان، یک ‌سایت بی‌نقص و کاربردی را به جامعه ارائه دهید.

‌سایت پزشکی مؤثر است که مخاطبین و گروه بیماران خود را شناخته و خدمات پزشکی مورد نظر و انتظارات مختلف را با توجه به این گروه در اختیار آن­ها بگذارد. در واقع شما اول باید جامعه هدف خود را مشخص کرده در رفع نیاز آن­ها اقدام کنید. این مطلب را دنبال کنید تا بررسی کنیم چرا شما به وبسایت پزشکی نیاز دارید و بهترین شرکت برای طراحی سایت پزشکان کدام است؟

چگونه طراحی سایت پزشکی کسب و کار شما را متحول خواهد کرد؟

همان­طور که در بالا اشاره کردیم جهان امروز، دنیای ارتباطات است، اگر خود و کسب­ و کارتان را با آن همگام و همسو نکنید؛ به­ سرعت در این رقابت کنار گذاشته خواهید شد. ترافیک­‌های شهری سنگین، کمبود وقت موجود، ویروس کرونا و… همگی موجب می‌­شوند، تا طراحی سایت پزشکی برای شغل شما بسیار مؤثر عمل کند.

بیماران شما می‌­توانند بدون مراجعه و درست در زمانی که باید در مطب و یا مراکز درمانی باشند، وقت قبلی بگیرند. یا حتی برخی از مشکلات و بیماری­‌ها را ممکن است بدون مراجعه بتوان درمان کرد. بنابراین طراحی این‌گونه سایت­‌ها علاوه بر صرفه­‌جویی در وقت مردم، از تجمع‌­های بی‌دلیل نیز جلوگیری می­‌کنند. همچنین به شما کمک می­‌کند تا در این رقابت با قدرت باقی بمانید.

حتی بیمارستان­ها و مراکز درمانی نیز می­‌توانند سایت پزشکی مرکز خود را طراحی کرده و در اختیار بیماران خود قرار دهند که با این کار کمک بزرگی به خود، پرسنل و بیماران می­‌کنند. نظم و بهینه شدن امور، به همراه جذب بیشتر مخاطبان، می‌تواند کسب و کار شمار را متحول کند.

البته نکته‌ای که باید درنظر بگیرید، این است که هر کسی نمی‌تواند سایتی با تمام این ویژگی‌ها طراحی کند. شما برای این کار نیازمند یک تیم زبده و باتجربه دارید. در ادامه، بررسی می‌کنیم که چرا ایراکد، می‌توانداین خدمات را به بهترین نحو و با تعرفه مقرون‌به‌صرفه، به شما ارائه کند.

امکانات اپلیکیشن فروشگاهی
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

تاثیرات طراحی سایت پزشکی در رضایت مخاطبان شما

همان­طور که اشاره شد، مزیت­‌های بی‌شماری برای سایت‌­های پزشکی وجود دارد. ازجمله مهم­ترین آن­‌ها، صرفه­‌جویی در وقت و هزینه‌ها است. دسترسی تمامی افراد بدون موانع فاصله‌ای و زمانی نیز از دیگر مزیت­‌های این وب‌سایت‌ها است. بیماران می‌­توانند در هرجایی که هستند؛ پزشک مورد نظر خود را پیدا کنند. قرار ملاقاتی با او را رزرو کنند و در زمان مقرر در مطب یا بیمارستان حاضر شوند. در دنیای دیجیتالی امروز، که تمایل مردم به انجام غیرحضوری کارها بیشتر شده، این امری مهم و حیاتی است.

علاوه بر آن، مخاطبان می­‌توانند با خواندن نظرات دیگران، قضاوت و تصمیم‌گیری بهتری در انتخاب پزشک خود داشته باشند. این موضوع، درنهایت باعث تجربه درمانی بهتر و رضایت بیشتر کاربران خواهد شد. شناخت پزشکان و متخصصین بیشتر نیز از دیگر مزیت­های سایت­‌های پزشکی است.

تمامی این موارد و بسیاری از موارد دیگر، اثبات این ادعا هستند، که طراحی سایت پزشکی سرمایه گذاری مهمی برای کسب و کار شماست. با این کار، نه تنها به سود مالی بیشتری می‌رسید؛ بلکه، نظم و ترتیب کارها بیشتر می‌شود و با صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها، تجربه مخاطبان و کسب و کار شما بهینه‌سازی می‌شود.

ویژگی‌های طراحی سایت پزشکی با ایراکد

طراحی سایت پزشکی مراحل مختلفی دارد. ایراکد در تمامی این مراحل، همراه شماست و خدمات ساخت وب سایت پزشکی شما را به عهده می‌گیرد. مهم‌ترین این گام‌ها را در ادامه بررسی می‌کنیم:

مخاطبین خاص خود را هدف قرار دهید

مطب پزشکان با توجه به تخصصی که دارند متفاوت است. سایت های پزشکی باید از جذاب ترین طراحی ها برای مخاطبین هدف خود استفاده کنند. اگر بیماران شما بیشتر جوانان و نوجوانان هستند می¬توانید در طراحی از رنگ-های بیشتری استفاده کنید. همچنین در طراحی سایت خود از تصاویر مربوط به تخصص پزشکی خود بیشتر استفاده کنید. ما در ایراکد، با درنظر داشتن تمام این جزییات ریز و درشت، بهترین طراحی سایت مطب را به شما ارائه می‌دهیم.

طراحی خود را ساده و واضح نگه¬دارید

در طراحی سایت پزشکی ساده نگه¬داشتن آن، طراحی و کاربرد آن را بهتر می¬کند. توجه داشته باشید که هر فردی باید بتواند به¬راحتی و بدون هیچ مشکلی با وب‌سایت شما کار کرده و نیازش را برطرف کند بنابراین آن را به¬گونه¬ای طراحی نکنید که تنها افراد حرفه¬ای از کار کردن با آن لذت ببرند. یک سایت خوب، باید ساده و جذاب باشد؛ تا علاوه بر رساندن محتوا به مخاطب، تجربه کاربری خوبی را برای آن‌ها رقم بزند. گروه طراحان باتجربه ایراکد، از بهترین قالب‌ها و طراحی‌ها برای ساخت وب‌سایت شما استفاده می‌کنند.

در طراحی خلاق باشید

با توجه به اینکه افراد بسیاری در دنیای مجازی مشغول کسب-وکار هستند؛ اپلیکشن¬ها و وب‌سایت‌های فراوانی نیز طراحی و در اختیار مخاطبی قرارگرفته‌اند. بنابراین اگر می¬خواهید در این راه به موفقیت برسید باید خلاق باشید. کپی‌برداری از دیگر سایت¬ها نتیجه خوبی برایتان به همراه نخواهد داشت. تیم طراحان ایراکد، از طراحی قالب اختصاصی تا انتخاب اسم سایت پزشکی ، همراه شما خواهد بود؛ تا خاص بودن سایت شما تضمین شود.

تقسیم بندی در سایت را در نظر داشته باشید

باید هنگام طراحی، وب‌سایت خود را به بخش¬های درست و منطقی دسته¬بندی کنید. در غیر این صورت به‌هم‌ریختگی در سایت شما زیاد خواهد بود. چندین زیر شاخه برای مدیریت کردن سایت خود در نظر بگیرید. لازمه یک طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی ، نظم و جلوگیری از سردرگمی مخاطبان است. گروه ایراکد، با تجربه چندین ساله طراحی سایت، می‌تواند سایت شما را به بهترین و بهینه‌ترین مطب آنلاین ایران تبدیل کند.

دسترسی به جستجو پیشرفته در وب‌سایت خود را فراموش نکنید

جستجو پیشرفته به مخاطبین برای پیدا کردن نیاز خود کمک بزرگی می¬کند. در واقع کارکرد با وب‌سایت شما باید آسان باشد که جستجو پیشرفته یکی از راه¬های آسان کردن آن است. البته نگران نباشید. ایراکد، بهترین نوارهای جست‌وجو را در دسترس مخاطبان شما قرار می‌دهد.

وب‌سایت خود را بیازمایید

بعد از اینکه طراحی کامل انجام شد؛ وب‌سایت شما را تست می‌کنیم. در تمامی نوار ابزارها واردشده و مشکلات را پیدا می‌کنیم. حتی از تجربه کاربری دیگران بازخورد گرفته و آن را لحاظ می‌کنیم.

تبلیغات را هرگز فراموش نکنید

بعد از اتمام طراحی سایت پزشکی، تبلیغ آن نقش بزرگی در دیده شدن آن میان افراد دارد. با شناسایی مخاطبین خود نوع تبلیغ را نیز خواهید یافت. البته بهتر است در این راه نیز خلاقیت داشته و به‌درستی اقدام کنید. روش¬های تبلیغی دیگر مانند گذشته نبوده و روش¬های قدیمی بازدهی خوبی برایتان نخواهند داشت. بهتر است با افراد حرفه¬ای نیز مشورت کرده و حتی هزینه¬ای برای این کار اختصاص دهید. تبلیغات، سرمایه‌گذاری بر روی کسب و کارتان است. البته، در تمام این مراحل و حتی پس از آن، تیم ایراکد شما را ترک نخواهند کرد و کسب و کار شما را در مسیر پیشرفت هدایت خواهند کرد.

سفارش طراحی سایت پزشکی ام را به چه کسی بسپارم؟

برای طراحی سایت پزشکی موفق و سودآور، باید از افراد کار بلد و متخصص در این زمینه کمک بگیرید. البته برخی اپلیکیشن­‌ها و وب‌سایت‌هایی وجود دارند که این کار را برای شما انجام می­دهند. برخی از این اپ­ها رایگان و برخی دیگر غیر رایگان هستند. اپلیکشن­‌های طراحی سایت که رایگان هستند؛ امکانات محدودی داشته و نمی‌توانند سایتی جامع و کامل را برایتان طراحی کنند.

پیشنهاد می­‌کنیم طراحی سایت خود را به افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند، بسپارید. این افراد سال­‌ها در این کار فعالیت داشته و خطاهای احتمالی را به‌خوبی می‌­دانند. کافی است هدف، خواسته‌ها و انتظارات خود از سایت را با آن­ها در میان گذاشته و یک سایت بدون نقص را تحویل بگیرید. ساخت یک وب‌سایت پزشکی می­‌تواند سخت و طاقت­‌فرسا به نظر برسد اما ابزارها و افراد بسیاری وجود دارند که با هزینه‌­های مناسب می­‌توانند این کار را به­‌راحتی انجام دهند.

شرکت ایراکد، با داشتن تیمی کارکشته، یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ ایران است. تجربه سال‌ها طراحی برای پروژه‌های بزرگ و کوچک، به همراه تعرفه‌های مقرون به صرفه، ایراکد را به گزینه مناسبی برای رشد و پیشرفت کسب و کار شما تبدیل می‌کند. پس این فرصت را از دست ندهید. همین حالا، فرم سفارش‌تان را در کمتر از دو دقیقه پر کنید و از مشاوره رایگان ایراکد بهره‌مند شوید!

3 گام تا ساخت سایت پزشکی با ایراکد

1

سفارش طراحی سایت

در ابتدا، شما سفارش ساخت سایت نوبت دهی یا وب سایت پزشکی خود را ثبت می‌کنید. همکاران ما، با بررسی آن، با شما تماس خواهند گرفت. در بخش، شما از مشاوره کاملا رایگان مشاوران متخصص ما، بهره‌مند می‌شوید!

2

تحلیل و شروع طراحی سایت پزشکی

در مرحله بعد، جلسه‌ای با متخصصان ما صورت می‌گیرد و خواسته‌ها و نظرات شما بررسی می‌شود. سپس با تحلیل رقبا و استناد به تجربه تیم ایراکد، نقشه و استراتژی طراحی و موفقیت سایت شما ریخته می‌شود. سپس تیم ایراکد، برای رسیدن به سریع‌ترین نتیجه، شروع به کار بی‌وقفه می‌کند.

3

تبلیغات و انتشار سایت پزشکی

در این مرحله، سایت شما آماده به انتشار و بهره‌برداری است. البته توجه کنید که حتی پس از انتشار سایت، ایراکد شما را تنها نخواهد گذاشت. تیم پشتیبانی ما، به صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته، آماده خدمات‌رسانی به شما و حل مشکلات سایت‌تان است.

چگونه به توانایی ایراکد در طراحی سایت پزشکی اطمینان کنم؟

اکنون متوجه شدیم برای موفقیت در طراحی سایت پزشکی ، باید از کمک و راهنمایی متخصصان این حوزه کمک بگیریم؛ وقت انتخاب شرکت مناسب است. مهم‌ترین موضوع قابل بررسی در تحلیل توانایی یک شرکت، نگاه انداختن به سوابق و تجارب آن شرکت است.

شرکت ایراکد، در طی ۱۴ سال، با بیش از ۴ هزار مشتری همکاری موفق داشته است. تیم ایراکد تاکنون، پروژهای مختلف تجاری، دولتی، سازمانی و فروشگاهی مختلفی را به برترین‌ها در حوزه خود تبدیل کرده و باعث سودآوری زیادی برای آن‌ها شده است. این مشتریان راضی، تا به امروز توسط ایراکد حمایت می‌شوند و همچنان وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی موفقی را اداره می‌کنند.

کافی است نگاهی اجمالی به نمونه کارها، افتخارات و همکاری‌های گذشته تیم ایراکد بیاندازید؛ تا به چیره‌دستی و حرفه‌ای بودن دپارتمان‌های ایراکد ایمان بیاورید. هدف اصلی ما، جلب رضایت مشتریان است. بنابراین تمام این خدمات با سرمایه‌گذاری‌های مقرون به صرفه‌ای برای شما انجام می‌شود. همچنین خدمات پس از فروش توسط تیم پشتیبانی، به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته، به شما عزیزان ارائه می‌شود.

اگر تاکنون اقدامی نکرده‌اید، فرصت را از دست ندهید و هم‌اکنون سفارش خودتان را ثبت کنید.

سفارش طراحی سایت پزشکی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت طراحی سایت ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت سایت پزشکی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. سایت پزشکی چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

افتخار ما همراهی بیش از 4 هزار مشتری در طی 14 سال فعالیت است

لوگوی امداد
سازمان امداد
لوگوی حلال احمر
هلال احمر
لوگوی راهیان نور
راهیان نور
لوگوی شهرداری بیرجند
شهرداری بیرجند
لوگوی بهزیستی ایلام
بهزیستی ایلام
لوگوی کرمان
تاکسیرانی کرمان
112
لوگوی بابلسر
شهرداری بابلسر
لوگوی جهاد
جهاد کشاورزی
لوگوی نفت
سازمان صنعت نفت

طراحی سایت پزشکی ؛ شروع یک ماراتون

اکنون که طراحی سایت پزشکی خودتان را با کمک متخصصان ایراکد انجام داده‌اید؛ وقت هل دادن کسب و کارتان به مرحله‌های بعدی است. اگر موفق‌ترین واحدهای گوناگون امروزی را بررسی کنید؛ متوجه می‌شوید که تقریبا هیچ‌کدام به طراحی سایت کفایت نکرده‌اند. با پیشرفت تکنولوژی و استفاده طولانی مدت مردم از تلفن‌های هوشمند، بهره‌مندی از این تکنولوژی را امری عقلانه به نظر می‌رساند.

طراحی اپلیکیشن، سئو مداوم سایت‌ها و تسلط بر شبکه‌های اجتماعی، از جمله مواردی است که واحد شما را از یک کسب و کار معمولی، تبدیل به یک برند مورد اعتماد می‌کند. پس پروژه شما، هرچقدر کوچک یا بزرگ باشد، باز هم پتانسیل پیشرفت زیادی دارد. پس پیشنهاد می‌کنیم از فرصت پیشرفت در کنار حرفه‌ای‌ها غافل نشوید. اما بهتر است این خدمات را به دست افرادی باتجربه و متخصص بسپارید. چه گروهی بهتر از ایراکد برای این خدمات وجود دارد، که درکنار تجربه و مهارت زیاد، با کسب و کار شما آشنایی قبلی دارد؟

بنابراین پس از تجربه شیرین یک موفقیت، برای رسیدن به قله‌های بعدی نیز، می‌توانید به ما تکا کنید. موفقیت و رضایت مشتریان، اولویت اول ماست.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

سوالات متداول

قبل از طراحی سایت پزشکی خود سؤالات زیادی مطرح خواهد شد که پیدا کردن پاسخ درست آن­ها راه را برای رسیدن به نتیجه دلخواه هموارتر می­کند. در ادامه به تعدادی از این سؤالات اشاره‌کرده‌ایم؛ که بهتر است، حتماً آن­ها را در نظر داشته باشید.

سوالات متداول

سفارش طراحی سایت پزشکی

برای ثبت سفارش طراحی سایت پزشکی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737  – 021-88881772 

اخبار طراحی سایت پزشکی

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »

مقالات طراحی سایت پزشکی

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »