حضور ایراکد در نشست فعالان حوزه فناوری اطلاعات با معاونت اقتصادی استانداری خراسان جنوبی

نشست ایراکد در حضور فعالان حوزه فناوری اطلاعات

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، مهدی جعفری دوشنبه(۲۱ خرداد) در نشست با اعضای کمیسیون فناوری اطلاعات و کسب و کارهای دانش‌بنیان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند از آنان به عنوان مغزهای متفکر جامعه نام برد و اظهار کرد: شرکت های نوپا برای رقابت با شرکت های بزرگ نیازمند حمایت ویژه هستند.

وی با تأکید بر اینکه پیشرفت و اقتدار نیازمند توجه ویژه و با برنامه هدفمند است، گفت: نیاز است انجمن و شرکت تعاونی عام فناوری اطلاعات و کسب و کارهای دانش‌بنیان در استان راه‌اندازی شود تا گفتمان فعالان این حوزه در همه جا مطرح شده و جایگاه اصلی خود را پیدا کنند چون با این اقدام انتفاع و سودش به همه می‌رسد.

برای اولین بار در خراسان جنوبی در دولت سیزدهم، فناوری اطلاعات به عنوان پیشران اقتصادی معرفی شد و این حوزه در کنار ظرفیت معادن استان قرار گرفت. با برنامه ریزی های صورت گرفته ظرفیت های خالی استان را در خدمت جهش تولید قرار خواهد گرفت.

ایراکد در این نشست به عنوان یکی از فعالان حوزه اقتصادی استان و یک شرکت دانش بنیان با عنوان نمودن چالش های شرکت ها و کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات خواستار رفع هر چه سریع تر این چالش ها و فراهم نمودن بستری برای رشد و پیشرفت استان در تمامی حوزه ها گردید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form