ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت آماده

طراحی سایت با قالب آماده و قالب آماده سایت 

چرا خرید وب سایت آماده برای رشد کسب و کار اهمیت دارد؟

امروزه رفتار مشتریان برای پیدا کردن خدمات یا کالای مورد نظرشان، متفاوت از گذشته است. در واقع افراد ترجیح می‌دهند در منزل، با یک جست و جوی ساده در اینترنت به چیزی که می‌خواهند دسترسی داشته باشند. در واقع فضای مجازی، بخش جدایی‌ناپذیر زندگی انسان امروزی است. از این رو کسب و کاری موفقیت را تجربه خواهد کرد که، فعالیتش را وارد این فضا کند. 

سفارش طراحی سایت آماده و قالب سایت با همکاری یک تیم مجرب، یکی از مهم‌ترین گام‌ها برای وارد شدن کسب و کار شما به این فضا است و ما در این مسیر، همراه شما خواهیم بود.

امکانات سایت آماده

ثبت نام نامحدود کاربران

امکان ایجاد سطوح دسترسی مختلف

پنل کاربری و ویرایش اطلاعات کاربر

امکان درج نظرات کاربران روی سایت

بررسی نظرات کاربران قبل از انتشار

صفحه اخبار

درج نقشه گوگل

ریسپانسیو

Previous
Next

نمونه طراحی سایت آماده

ایراکد طراح صدها سایت اختصاصی، سایت فروشگاهی، سایت شرکتی، سایت وردپرس و سایت پوشاک در ایران و ۲۱ کشور دنیا می باشد. برای مشاهده نمونه کار های طراحی سایت روی لینک زیر کلیک کنید.

طراحی سایت آماده  قالب سایت  چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

• درآمد را افزایش می دهد، یک وب سایت حرفه ای و کاملاً زیبا، بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند و در نتیجه به افزایش درآمد کمک می کند.
• به نام تجاری شما هویت می بخشد، ایجاد هویت برای نام تجاریتان، برای ایجاد اعتبار تجاری ضروری است و داشتن یک وب سایت حرفه ای به شما کمک می کند داستان برند خود را به روش موثرتری بیان کنید.
• امکان دیده شدن توسط کاربران را افزایش می دهد و ارائه ی خدمات و فروش محصولات شما از ظرف مکان خارج می شود.
• برداشت اول بهتری از شما ارائه می دهد، داشتن یک وب سایت که به صورت حرفه ای طراحی شده باشد، اولین برداشت خوب از شما را به بازدید کنندگان ارائه می دهد.
• به همراهی با رقبا کمک می کند، برای همگام شدن با رقبا، به وب سایتی مجهز به جدیدترین گرایش های طراحی نیاز دارید که می توان از طریق طراحی وب سایت حرفه ای به آن دست یافت.

با سپردن طراحی سایت آماده و قالب وبسایت خود به ایراکد، چهره جدیدی از کسب و کارتان را تجربه کنید.

نحوه ساخت سایت آماده

طراحی سایت می تواند بسیار زمان بر باشد و نیاز به انجام کارهایی دارد که مشخصا در دانش و تخصص شما نیست. برای داشتن یک سایت حرفه‌ای، نیازمند به همکاری با طراحان حرفه‌ای هستید. 

در شرکت ایراکد، سایت های طراحی شده و آماده، مناسب با کسب و کارهای مختلف، وجود دارد؛ که به میزان بسیار زیادی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می‌شوند. البته این سایت‌ها با توجه به نظر شما و همچنین نوع کسب و کارتان، کاملا شخصی‌سازی می‌شوند.

طراحی سایت‌ها معمولا بر روی قالب وردپرس انجام می‌شود. با این‌حال شما می‌توانید قالب مورد نظر خود را نیز مشخص کنید. 

طراحان ما با توجه به کسب و کاهای مختلف، سایت‌های مناسب را طراحی و ارائه می‌کنند. به طور مثال مشخصا قالب طراحی سایت فروشگاهی، با قالب طراحی سایت صرافی متفاوت است. 

شما می‌توانید برای اطلاعات بیش‌تر و دریافت مشاوره رایگان از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مسیر طراحی سایت با تیم ایراکد

شناسایی هدف

 در این مرحله، طراح باید هدف از طراحی سایت را مشخص کند، معمولاً این کار با همکاری نزدیک با سهامداران انجام می‌شود. سوالاتی که می‌توان در این مرحله از مراحل طراحی وب‌سایت پاسخ داد عبارتند از:

  • سایت برای چه کسانی ساخته می شود؟
  • کاربران انتظار دارند چه چیزی را در آنجا پیدا کنند یا انجام دهند؟
  • آیا هدف اصلی این وب سایت اطلاع رسانی است یا فروش یا سرگرمی؟
  • آیا وب سایت باید پیام اصلی برند تجاری را به وضوح انتقال دهد یا بخشی از یک استراتژی تجاری گسترده تر است؟
  • سایت های رقیب کدام ها هستند و چگونه باید از آنها الهام گرفت؟
 
 کارشناسان ما برای مشخص شدن پاسخ تمامی این سوالات، با شما تماس گرفته و ضمن پرسش آن‌ها برای نتیجه بهتر، مشاوره و ایده‌پردازی می‌کنند. و پس از تایید نهایی توسط شما، پروژه طراحی سایت آغاز می‌شود. 
 

تعریف محدوده

هنگامی که اهداف سایت را بدانیم، می توانیم دامنه‌ی پروژه را تعریف کنیم؛ یعنی برای تحقق هدف به چه صفات و ویژگی‌هایی نیاز است.

ایجاد نقشه‌ی سایت

با دامنه‌‌ای که به خوبی مشخص شده باشد، می‌توانیم طراحیِ نقشه  سایت را شروع کرده و تعریف کنیم که چگونه محتوا و ویژگی‌هایی که در مرحله تعریف دامنه، تعریف کرده ایم، با هم ارتباط متقابل دارند.

ایجاد محتوا

اکنون که تصویر بزرگتری از سایت در ذهن داریم، می توانیم برای تک تک صفحات شروع به تولید محتوا کنیم، همیشه بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) را در ذهن داشته باشید که به تمرکز صفحات روی یک موضوع واحد کمک می کند. داشتن محتوای واقعی برای کار با مرحله ی بعدی بسیار حیاتی است.

عناصر بصری

هنگامی که شما مخاطب هدف و برند خود را بشناسید به طور اطمینان بهتر میتوانید با توجه به سلیقه ی آنها محتوا تولید کنید.

آزمایش

تاکنون، به همه صفحات سایتتان رسیدگی کرده و نحوه نمایش آنها برای بازدیدکننده‌ی سایت را تعریف کرده اید، بنابراین وقت آن رسیده است که مطمئن شوید آن‌ها به خوبی کار می کنند.مرور دستی سایت، در دستگاه‌های مختلف توسط تیم ما انجام می‌شود تا از مشکلات تجربه کاربر گرفته تا پیوندهای خراب و ... را شناسایی شده و برطرف شوند. 

راه اندازی

وقتی همه ی مراحل قبل را به خوبی انجام دادید، زمان آن فرا رسیده است که سایت شما راه‌اندازی شود. این مرحله باید شامل برنامه ریزی همزمان برای راه‌ اندازی و تعیین استراتژی‌های ارتباطی باشد - یعنی چه موقع می خواهید سایت را راه‌اندازی کنید و چگونه مشتریان را مطلع خواهید کرد.که به این منظور، کارشناسان ما مشاوره و راهکارهای تخصصی ارائه خواهند کرد. 

طراحی وبسایت آماده چه مزیت‌هایی دارد؟

به کمک طراحی وب‌سایت شما می‌‌توانید امکاناتی را به مشتریان ارائه دهید که بدون آن نمی‌توانستید، یکی از بارزترین امکانات طراحی سایت آماده، امکان فروش در محدوده ای خارج از مکان فعالیت شما است. به کمک سایت شما می‌توانید محصول و خدمتتان را به افرادی معرفی کنید که حتی در شهر شما نیستند. به این شکل شما شاهد افزایش چشمگیر مشتریان خود خواهید بود.

مزیت دیگری که طراحی سایت آماده در اختیارتان قرار می‌دهد، وارد شدن در جریان کسب و کار امروزی است. دنیای امروز دنیای ارتباطات است؛ و بقای کسب و کار آینده، خواه ناخواه وابسته به حضور در فضای مجازی است.
 

شما چه بخواهید و چه نخواهید، مسیر پیش رو چنین است؛ پس بهتر است هر چه زودتر با آن هم‌جهت شوید تا از قافله عقب نمانید.

طراحی سایت آماده تجربه جدیدی از خرید محصول و دسترسی به خدمات در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. امروزه میل به خریدهای اینترنتی بسیار افزایش یافته است؛ و مانند گذشته بی اعتمادی نسبت به آن وجود ندارد. چه بسا که در شرایطی مانند شرایط بهداشتی کنونی، می‌بینیم که ارجحیت افراد به سمت خریدهای غیرمستقیم و از راه دور کشیده شده است. 

سایت، بستری فراهم می‌کند که شما در آن بتوانید با خیال راحت به توضیح امکانات و محصولاتتان بپردازید، موضوعی که شاید وقت آن در برخورد حضوری وجود نداشته باشد.

ویژگی های قالب سایت فروشگاهی توسط تیم ایراکد

اگر طراحی سایت خود را به تیم ما بسپارید، سایت شما دارای ویژگی‌های زیر خواهد بود:

محتوای با کیفیت

یک دلیل اصلی برای استفاده افراد از موتورهای جستجو و وب‌سایت‌ها وجود دارد و آن، جستجوی اطلاعات است. مردم هرروز به دنبال اطلاعات بوده و تحویل سریع و قابل اعتماد می خواهند.
نوشتن محتوای قوی، علمی و جذاب برای هر وب سایت پر بازدیدی یک امر ضروری است. به ویژه اگر بهینه‌سازی موتور جستجو هم بخشی از استراتژی بازاریابی گسترده آن وب سایت باشد. برای وب‌سایت‌های تجاری، محتوا باید شامل اطلاعات مهم و متناسب با نوع تجارت باشد.
به عنوان مثال سایت‌های خرده‌فروشی به تصاویر با کیفیت از محصولات خود نیاز دارند، در حالی که شرکت های مشاوره ای باید روی برجسته کردن رضایت مشتریان تمرکز داشته باشند.
تیم ما دارای کارشناسان حرفه‌ای و مجرب در حوزه تولید محتوا می‌باشد. که که قادر به تولید محتوایی جذاب و خلاقانه برای سایت شما، به منظور جذب مشتریان می‌باشند.

سرعت صفحه‌ ی وب

هرچه مدت زمان بارگیری یک وب سایت بیش‌تر باشد، احتمال ترک شخص قبل از کامل شدن بارگذاری آن بیش‌تر خواهد بود. اگر سرعت سایت در ارائه سریع مطالب به یک مانع تبدیل شود، گرافیک زیبا و محتوای قابل استفاده بی‌فایده خواهند بود.
عوامل مختلفی بر سرعت سایت تاثیر می گذارد، از جمله سرعت سرور، تعداد گرافیک، بازدید وب سایت و غیره. یک شرکت طراحی وب باید مطمئن شود که با انتخاب میزبان سایت معتبر، کد وب سایت مناسب و گرافیک بهینه، تمام عواملِ قابل کنترلِ کاهشِ سرعتِ سایت را به حداقل برساند.

لازم به ذکر است، شرکت ما در این زمینه سال‌ها سبقه و تجربه دارد. از این رو بهترین گزینه‌ها را معرفی و استفاده خواهد کرد.

طراحی وب ساده و در همان حال حرفه ای

ممکن است فکر کنید افزودن زرق و برق به سایت کار خوبی است و باعث جلب توجه کاربران می‌شود، اما به ندرت توجه معقول و ارزشمندی برای سایت ایجاد می کند. طراحی جذاب برای جلب مشتری لازم است اما باید سادگی آن حفظ شود تا باعث سردرگمی مشتری نشود.
گوگل یک نمونه ی عالی از چنین سایتی است. برای ساده نگه داشتن وب سایت‌ها، توزیع متعادل محتوا و گرافیک مورد نیاز است و استفاده از رنگ های کمی متضاد و فونت های واضح اهمیت دارد.

تیم ما سایت شما را با توجه به جدیدترین و حرفه‌ای‌ترین متدها طراحی و دیزاین خواهد کرد.

بهینه سازی موتور جستجو

یکی از روش های جذب بازدید کننده، بهینه سازی موتور جستجو است. این کار شامل درج کلمات کلیدی در محتوای وب سایت، ایجاد لینک های مناسب، سیگنال‌های شبکه های اجتماعی و بیش از 200 عامل دیگر است.<br>به این منظور شما نیازمند به دانش و تخصص افراد فعال در این عرصه هستید. که باید بگوییم بهترین کارشناسان و متخصصان سئو، با دانش و تجربه بالا، در ایراکد مشغول فعالیت و خدمات رسانی هستند.

دسترسی واضح و کاربر پسند

یک طراحی وب حرفه‌ای باید دسترسی کاربر پسند داشته باشد که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا به سرعت اطلاعات مورد نیازشان را پیدا کنند. یافتن پیوندهای مهم باید آسان، منطقی، ساده و دارای برچسب‌های قابل فهم باشد.
اگر محتوای زیادی در سایت وجود داشته باشد، ایجاد یک بخش جستجو پیشنهاد می شود تا کاربر سریع‌تر به صفحات خاص تر وب سایت دسترسی پیدا کند.

سازگاری وب

تنوع مرورگرها و سیستم عامل‌هایی که به کمک آنها می توان به مشاهده سایت پرداخت، می‌تواند چالشی برای توسعه‌دهندگان باشد. یک سایت باید به راحتی در رزولوشن، اندازه صفحه و مرورگرهای مختلف اجرا شود. با افزایش محبوبیت دستگاه‌های تلفن همراه، وب سایت‌ها باید به درستی در بسیاری از انواع این دستگاه ها کار کنند. تیم ما در طراحی سایت آماده، تمامی این موارد مهم را در نظر داشته و اجرایی کرده است.

تجربه رشد و موفقیت با ایراکد! ایراکد!

همان‌طور که در توضیحات قبلی اشاره داشتیم، شما برای طراحی سایت آماده و همچنین مدیریت و توسئه آن، نیازمند به همکاری با یک تیم متخصص در این زمینه هستید. شرکت ایراکد یکی از بهترین گزینه‌ها به منظور همکاری است؛ چرا که ما تا کنون بیش از 4000 هزار پروژه طراحی سایت را با موفقیت به سرانجام رسانده‌ایم؛ که حاصل دانش، تجربه 15 ساله و تخصصی است که در این زمینه داریم. 

همین امر دلیل اعتماد سایر مشتریانمان شد و ما در تلاش بوده‌ایم تا بهترین کیفیت را ارائه کنیم. چرا شما جز مشتریان موفق ما نباشید؟

البته باید اشاره داشته باشیم که خدمات شرکت ما تنها به طراحی سایت محدود نمی‌شود؛ و شما می‌توانید هرگونه خدمت را در خصوص آنلاین سازی کسب و کار خود، با کم‌ترین هزینه و در کم‌ترین زمان، از تیم ما بخواهید. ما همواره در تلاشیم تا خدمات را با بهترین کیفیت و جدید ترین متدها ارائه کنیم. 

طراحی سایت آماده برای چه مشاغلی مناسب است؟

اگر به دنبال راهی برای گسترش دسترسی و یافتنِ مشتریان جدید هستید، وقت آن است که به طور جدی به طراحی یک سایت برای تجارت کوچک یا بزرگ خود فکر کنید.

این روزها که درصد زیادی از خریداران مشاغل کوچک، کسب و کارهای جدید را از طریق تحقیقات آنلاین کشف می‌کنند، دیگر دلیل موجهی برای عدم حضور در اینترنت وجود ندارد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که این کار گامی بزرگ به سوی رشد و موفقیت است.

همچنین اگر کسب و کار شما بزرگ است، برای آن که بتوانید در رقابت با رقبای خود، گوی سبقت را در دست داشته باشید، لازم است که هرچه سریع‌نسبت به آنلاین‌سازی کسب و کار خود اقدام کنید؛ زیرا در غیر این صورت، فرصت موفقیت را از دست داده و حتی ممکن است کسب و کارتان تا چند سال دیگر، با شکست مواجه شود.

اهمیت بالابردن سئو یا بهینه‌سازی سایت

اگر اصول SEO در صفحه شما به اندازه کافی رعایت نشود، برای دیده‌شدن باید خیلی بجنگید. گذشته از نحوه انتشار محتوا در وب سایت، برخی از عناصر طراحی وب می‌توانند به طور مستقیم بر SEO تاثیر بگذارند. اگر با نحوه کار SEO آشنا نباشید، طراحی وب دشوار می‌شود. به زبان ساده، کد شما باید متناسب با قوانین SEO باشد.

بهترین راه برای اطمینان از عملکردهای مناسبِ طراحی وب (و قابل مشاهده شدن توسط موتور جستجو)، همکاری با یک آژانس طراحی وب است که به خوبی با اصول رتبه‌بندی ربات‌های جستجو و قوانین طلایی SEO آشنا باشند.

شرکت ایراکد این اطمینان را به مشتریان می‌دهد که تمامی نکات و اصول مربوط به SEO در طراحی سایت آماده شما رعایت شوند؛ تا به جایگاه مناسبی در رتبه بندی گوگل دسترسی پیدا کنید؛ و به این صورت شاهد افزایش شمار مشتریان، کسب درآمد و موفقیت در کسب و کارتان باشید. 

آیا ساخت سایت حرفه ای رایگان است؟

اگر می‌خواهید یک سایت تخصصی و حرفه‌ای داشته باشید، لازم است آن را به یک تیم حرفه‌ای با دانش و تجربه در این زمینه بسپارید. مشخصا چنین خدماتی رایگان نخواهد بود. اما خبر خوب این است که، شرکت ایراکد با هدف توسئه کسب و کار ایرانیان و همراهی آن‌ها، بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات را با کم‌ترین هزینه ارائه می‌کند. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت می‌توانید با مشاورین ما از طریق راه‌ها ارتباطی در ارتباط باشید. 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

این سوال به آسانی قابل پاسخگویی نیست و عوامل مختلفی در آن دخیل هستند. از شرکت طراحی سایت آماده و موضوع سایت گرفته تا میزان گستردگی مطالب و امکاناتی که قصد قرار دهی در آن را دارید.

منظور از طراحی سایت آماده، طراحی وب سایت هایی است که در اینترنت نمایش داده می شوند. این کار معمولاً به جای توسعه ی نرم افزاری، به جنبه های تجربه ی کاربریِ وب سایت می پردازد.

طراحان سایت در گذشته بر طراحی سایت برای مرورگرهای کامپیوتری تمرکز داشتند. با این حال، از اواسط سال 2010، طراحی برای مرورگرهای تلفن همراه و تبلت نیز اهمیت رو به افزایشی پیدا کرده است.

 

بله نه تنها امکان افزایش و کاهش امکانات سایت وجود دارد بلکه قابلیت به روزرسانی نیز وجود دارد.

وقتی با در نظر گرفتن سئو به طراحی سایت نزدیک می شوید، باید بلند مدت فکر کنید. ترندهای طراحی مدام در حال تغییر هستند، اما نام تجاری و حضور آنلاین شما است که ماندگار می‌شود. تمرکز بیش از حد روی ترندهای زودگذر طراحی می تواند مشکل ساز باشد، با این حال نباید آن را کاملاً نادیده گرفت.

بسیاری از عناصر و شیوه های طراحی سایت آماده، بر نحوه ی انتشار محتوا در وب سایت تأثیر می گذارد که به نوبه‌ی خود بر نحوه‌ی جستجو و فهرست بندی ربات‌های موتور جستجو تأثیر می گذارد. این یکی از مواردی است که در دست شما نیست.

 
 

{"@context":"https://schema.org","@type":"FAQPage","mainEntity":[{"@type":"Question","name":"هزینه طراحی سایت آماده چقدر است؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"این سوال به آسانی قابل پاسخگویی نیست و عوامل مختلفی در آن دخیل هستند. از شرکت طراحی سایت آماده و موضوع سایت گرفته تا میزان گستردگی مطالب و امکاناتی که قصد قرار دهی در آن را دارید."}},{"@type":"Question","name":"بعد از طراحی ساخت آیا امکان تغییر آن وجود دارد؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"بله نه تنها امکان افزایش و کاهش امکانات سایت وجود دارد بلکه قابلیت به روزرسانی نیز وجود دارد."}}]}