طراحی سایت نیازمندی و آگهی

طراحی و ساخت سایت آگهی و نیازمندی مشابه دیوار

طراحی سایت نیازمندی و آگهی

در دنیای مجازی همانند دنیای حقیقی، کاربران برای توسعه کسب و کار خود ناگزیر به تبلیغات هستند. همانگونه که در دنیای واقعی از روش‌هایی مانند تبلیغات کاغذی و نصب بنر تبلیغاتی در اماکن پر رفت و آمد استفاده می‌شود، در دنیای مجازی نیز از تکنیک مشابه برای ارائه تبلیغات به کاربران استفاده می‌شود. سایت‌های نیازمندی سایت‌های پر ترافیکی هستند و طراحی سایت امکان دیده شدن محتوای تبلیغاتی یا نیاز شما را برای موجی عظیمی از کاربران فراهم می‌کند و از این طریق امکان برقراری ارتباط میان شما و مشتری یا فروشنده را ایجاد می‌کنند. این نیاز‌ها می‌توانند شامل موارد مختلفی بوده و محدودیتی نداشته باشند. به عنوان مثال می‌تواند شامل تبلیغات برای فروش کالا، درخواست نیروی کار، آموزش مهارت‌های مختلف مانند ریاضیات، زبان،کامپیوتر، املاک، وسایل نقلیه و غیره باشد. البته برخی هم ممکن است به طور تخصصی به یکی از این حوزه‌ها بپردازد. مثلا یک سایت ممکن است فقط آگهی استخدام نمایش دهد.

Services Type

انواع طراحی سایت نیازمندی

هر نوع وبسایتی که اراده کنید با ایراکد قابل انجام است

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت مشابه دیوار

طراحی سایت مشابه شیپور

طراحی سایت آگهی ترحیم آنلاین

طراحی سایت طراحی بنر تبلیغاتی

فرم ثبت سفارش

Registration Form

همانگونه که گفته شد، سایت نیازمندی محدودیت چندانی ندارد و می‌تواند برای کسب و کارهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. اگر همین الان به یک سایت نیازمندی سری بزنید خواهید دید که آگهی‌های مختلفی از انواع مشاغل وجود دارند و صاحبان کسب و کارهای مختلف و نیز کسانی که حتی شرکت و بنگاه اقتصادی نیز ندارد و تنها خدماتی مانند آموزش و یا انجام امور خدماتی را ارائه می‌دهند نیز به آگهی تبلیغاتی درج نموده‌اند.

با این اوصاف، مخاطب شما پس از طراحی سایت نیازمندی، گروه‌های مختلف از صاحبان کسب و کارها خواهند بود که با تبلیغ کسب و کار آن‌ها خواهید توانست امکان درآمدزایی را برای خود فراهم کنید.

Characteristics

اصلی ترین ویژگی های طراحی سایت نیازمندی و آگهی

شاخص های کلیدی رشد سایت نیازمندی و آگهی

تعامل بهتر با مشتری

این ارتباط می‌تواند از طریق ایجاد فضایی برای چت کردن خریدار و فروشنده، نمایش شماره تماس یا امکان کامنت‌گذاری باشد

سریع

حفظ مشتری و افزایش نرخ تبدیل تا ۸۰ درصد، با بارگذاری وبسایت شما در کمتر از ۳ ثانیه!

واکنش گرا

طراحی سایت واکنش گرا به منظور سازگاری وب سایت با انواع نمایشگر و این یعنی تجربه کاربری فوق العاده!

رتبه یک گوگل

فروش انفجاری با بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو و ورود به صفحه اول گوگل

features

امکانات طراحی سایت نیازمندی

امکاناتی فراتر از انتظار شما

طراحی واکنش گرا

انتشار آسان مطالب

به روزرسانی آسان

مدیریت کاربران

مدیریت رسانه

فیلتر پیشرفته

نصب افزونه های کاربردی

مدیریت آسان

امکان درج دیدگاه

براساس اصول سئو

افزونه های امنیتی

امکان جستجو پیشرفته

تعریف گروه نیازمندیها

مشاهده آگهی های رسیده

قابلیت تعریف بینهایت مدیر

قابلیت ارسال خبرنامه به اعضا

امکان ایجاد پکیج تعرفه

سیستم مدیریت تبلیغات

برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

portfolio

نمونه کارهای طراحی سایت

ما در توسعه بیش از 3000 سازمان و کسب و کار سهیم بوده ایم

نمونه کار طراحی سایت گردشگری

فروشگاه اینترنتی مبلمان ایده ال

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی وب مارتیر

فروشگاه لوازم خانگی وب مارتیر

فروشگاه لباس زنانه نگین آرینا

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی جهان بی بی شاپ

فروشگاه اینترنتی جهان بی بی شاپ

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کندو

فروشگاه اینترنتی کندو

نمونه کار طراحی سایت حقوقی

شرکت حقوقی هرمس لایرز

?Why Iracode

آنچه ایراکد را متمایز می کند؟

17+ سال

تجربه

1450+ پروژه

موفق

50 پرسنل

مجرب

100+ ارگان

دولتی

500+ شرکت

خصوصی

Pricing Plan

تعرفه طراحی سایت نیازمندی

بهترین سرمایه گذاری برای کسب و کار شما

طراحی سایت آماده

شروع از 4 میلیون تومان

طراحی سایت با وردپرس

شروع از 12 میلیون تومان

طراحی سایت اختصاصی

شروع از 50 میلیون تومان

برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

Steps

مراحل ساخت سایت

مراحل تبدیل یک رویا به واقعیت

خرید دامنه و هاست

انتخاب قالب سایت

طراحی و پیاده سازی

آموزش و بارگزاری اطلاعات

Further Details

همه چیز در مورد طراحی سایت نیازمندی و آگهی

تاثیر سایت نیازمندی و آگهی در حوزه کاری

از ملزومات هر کسب و کاری تبلیغات و اطلاع رسانی است. پروسه تبلیغات نه تنها هنگام شروع بلکه تا مدتها و حتی به طور دائم ادامه پیدا می‌کند. قطعا هدف یک سایت نیازمندی با توجه به ماهیت تبلیغاتی آن، چیزی جز ایجاد درآمدزایی برای خود و کاربران نیست. طراحی سایت نیازمندی، در واقع ایجاد بستری از جنس دیجیتال مارکتینگ است و در حقیقت معامله‌ای دو سر سود است که هم صاحب سایت و هم مشتری بهره می‌برد.

سایت نیازمندی‌ها به توسعه کسب و کارها کمک شایانی می‌کند و امکان تبلیغ رایگان و یا مقرون به صرفه را برای آن‌ها فراهم می‌کند. این در حالی است که هزینه تبلیغات در دنیای واقعی ممکن است زیاد باشد و برای استارت‌آپ‌ها مقرون به صرفه نباشد. همچنین کسب و کارهای کوچک نیز می‌توانند از این مزیت بهره برده و هزینه کمتری را برای تبلیغات و جذب مشتری بیشتر صرف کنند. چرا که برخی از صاحبان کسب و کارهای کوچک ترجیح می‌دهند تا قبل از رسیدن به درآمدزایی مطلوب، از پرداخت هزینه‌های اضافی پرهیز کنند.

۳ گام تا ساخت سایت نیازمندی و آگهی

طراحی سایت نیازمندی

طراحی سایت‌های مختلف در حال حاضر به دلیل گسترش شرکت‌های خرید هاست در کشور، کار دشواری نیست. ده‌ها شرکت خرید هاست وجود دارند که می‌توانید به کمک آن‌ها می‌توانید سایت خود را طراحی کنید. کافی است تا با جستجو در اینترنت از از انواع آن بازدید کرده و پس از ارزیابی، گزینه مناسب را انتخاب کنید. پس از وارد شدن به سایت شرکت، در کادر مربوطه دامنه مورد نظر را انتخاب کنید.

دامنه عبارت است از نامی که برای سایت خود در نظر می‌گیرید و کاربران اینترنتی با وارد کردن آن در نوار جستجوی گوگل وارد سایت شما می‌شوند. البته در این مرحله توجه داشته باشید که ممکن است دامنه انتخابی شما تکراری باشد و قبلا توسط دیگران استفاده شده باشد که در این صورت لازم است تا دامنه دیگری را وارد کنید و این کار را دریافت تایید از سایت ادامه دهید. پس از انتخاب دامنه مراحل بعدی مانند انتخاب قالب و ثبت مشخصات درخواستی، نوبت به خرید هاست می‌رسد.

شرکت‌ها برای شما تعرفه‌هایی را به ازای اجازه فضایی مشخص تعیین می‌کنند که پس از پرداخت هزینه می‌توانید محتوای سایت خود را بارگذاری کنید. ایجاد سایت با این روش بسیار راحت است. محیط کاربری راحت باعث می‌شود تا بتوانید بدون داشتن دانش فنی، سایت خود را طراحی کنید و محتوا آن را مدیریت کنید. نکته حائز اهمیت انتخاب قالب مناسب است. قالب سایت که معمولا قابل تغییر نیز هست، باید با هدف سایت هماهنگی داشته باشد.

برای طراحی سایت نیازمندی باید قالبی را انتخاب کنید که بتوانید آگهی‌های افراد را به راحتی در معرض دید کاربران قرار دهد. در صورتی که از انتخاب قالب مطمئن نیستید در صورتی که خود سایت به شما قالب‌ها و ویژگی‌های آن را معرفی می‌کند، می‌توانید مورد مناسب را انتخاب کنید. همچنین با نگاهی به سایت رقبای خود، می‌توانید از قالب‌هایی که آن برای سایت خود استفاده کرده‌اند الگو بگیرید و قالبی با ظاهر ‌حرفه‌ای برای سایت خود انتخاب کنید.

1. سفارش طراحی سایت

همین حالا میتوانید سایت نیازمندی خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

 

2. اضافه کردن محتوا به سایت

می توانید محتواهای خود که شامل متن و عکس هست رو به سایت اضافه کنید.

 

3. تبلیغات و انتشار سایت

سایت آماده بهره برداری است.

5 نکته کلیدی برای طراحی سایت آگهی فوق العاده

ایده‌های طراحی وبسایت روز به روز در حال کامل شدن و گسترش هستند. یکی از آن موضوعاتی که دنیای وبسایت و اپلیکیشن‌های کاربردی را تکمیل کرد، طراحی وبسایت آگهی و نیازمندی بود.

جهان امروز جهان تغییر و دیجیتالی شدن است و با دهه‌های گذشته تفاوت زمین تا آسمان دارد! زیرا سرعت رشد تکنولوژی در تمام حوزه‌ها به قدری سریع شده است که هر سال ده‌ها تکنولوژی و دستاورد نوین و جدید به دنیا معرفی می‌شود.

شاید تا دو یا سه سال اخیر بسیاری از مردم انواع خریدها و یا تامین مایحتاج روزانه خود را به صورت حضوری انجام می‌دادند و بسیار هم راضی بودند. اما با ظهور کرونا در جهان تمام مردم درگیر قرنطینه و محافظت از سلامت خود شدند. این امر سبب شد تا تعداد خریدهای آنلاین روزانه در وبسایت‌ها رشد چشمگیری داشته و در نتیجه رونق تجارت الکترونیک را شاهد باشیم.

همین موضوع در نهایت باعث شد تا شمار وبسایت‌های فروشگاهی و ثبت نیازمندی نیز مدام در حال افزایش باشد و بسیاری از کسب و کارها سوای حوزه کاری خود، پا به این میدان پررقابت بگذارند و برای جلب نظر کاربران آنلاین تلاش کنند.

طراحی سایت آگهی و ثبت نیازمندی‌ها با معرفی ایده ناب و فکرشده به نام “دیوار” و سپس “شیپور” بسیار مورد توجه قرار گرفت و با استقبال بی‌نظیری از طرف مردم رو به رو شد. از آنجایی که بشر امروز اندکی به تنبلی و انجام دادن حداکثر کارها از روی کاناپه منزل خود عادت کرده است، از هر ایده‌ای که این راحتی را برای وی به ارمغان آورد، با کمال میل استقبال می‌کند.

به همین دلیل همه کارها را که به سمت و سویی هدایت می‌کند تا بتوان بدون خروج از منزل و با حداقل تحرک به انجام رساند.

بسیاری از شرکت‌های متخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین نیز پیشنهاد طراحی سایت آگهی و یا فروشگاهی را به مشاغل ارائه می‌دهند اما نکته اینجاست که داشتن یک ایده خلاق و نوآورانه به تنهایی جواب نمی‌دهد!

پیاده‌سازی و شاخ و برگ دادن به این ایده نیز از نکات طلایی در موفقیت یا عدم موفقیت آن نقش دارد. در ادامه با شما همراه خواهیم بود تا با مزایا و همچنین اصول طراحی سایت آگهی بیشتر آشنا شوید.

کاربردی‌ترین سایت‌های آگهی و نیازمندی آنهایی هستند که به تمام جزئیات و قواعد طراحی سایت آگهی واقف‌اند و آنها را به کار می‌بندند. مواردی که در پشت صحنه وبسایت‌های دیوار و شیپور به درستی رعایت شده‌اند.

اما آن ۵ نکته طلایی چیست‌اند و چرا باید آنها را رعایت نمود؟! نگران نباشید، در این بخش به توضیح آنها خواهیم پرداخت تا در گوشه ذهن خود توجه کافی و وافی را به این پایه‌های اصلی داشته باشید و به قول قدیمی‌ها بی‌گدار به آب نزنید!

1. قوی بودن UI و UX سایت

منظور از UI تمام آن چیزی است که کاربر در صفحات وبسایت مشاهده می‌کند. رنگبندی قسمت‌های مختلف، فونت به کار رفته، آیکون‌ها و تصاویر گرافیکی باید جذاب بوده و برای چشم کاربر خسته‌کننده یا تکراری نباشد. اما UX به معنای سادگی در استفاده و فهم بخش‌های مختلف وبسایت است. تجربه کاربری در طراحی سایت آگهی اهمیت خاص خود را دارد زیرا این نوع وبسایت‌ها لزوما برای استفاده افراد متخصص با سطح دانش بالا طراحی نشده‌اند، بلکه برای رفع نیازهای عموم مردم هستند، پس باید از هر عاملی در طراحی که سبب سردرگم کردن کاربر می‌شود، پرهیز نمود.

۲. رعایت استانداردهای سئو

سئو به معنای کسب رتبه از سمت موتور جستجوی گوگل است. زمانی که کاربر موضوعی را سرچ می‌کند گوگل طبق الگوریتم‌های خود تعدادی نتیجه را به وی پیشنهاد می‌دهد. این که وبسایت شما در کدام رتبه قرار بگیرد، به تلاش‌های شما برای بهبود سئو و بهینه‌سازی وبسایت برمی‌گردد. پس اگر طراحی سایت آگهی و یا هر نوع وبسایت دیگری را در برنامه آینده خود دارید، سئو و بهینه‌سازی را فراموش نکنید تا بازدیدکننده بیشتری را به وبسایت خود دعوت نمایید.

۳. توجه ویژه به سرعت لودینگ سایت

در دنیایی که صدها وبسایت رقیب برای شما قد علم کرده‌اند، کند بودن لود صفحات وبسایت به راحتی شما را از میدان خارج خواهد کرد! طراحی سایت آگهی به صورتی است که حجم عظیمی از تصاویر و محتواها را در برمی‌گیرد، پس کند شدن آن امری طبیعی است اما نباید به آن بی‌توجه باشید.

۴. ریسپانسیو بودن

ریسپانسیو بودن یعنی وبسایت شما در سیستم‌های خانگی، لپ‌تاپ‌ها و یا تلفن‌های همراه با ابعاد نمایشگر متفاوت، به زیبایی و بدون بهم‌ریختگی به نمایش درآید. در دوره‌ای که در دست هر فرد یک تلفن همراه هوشمند وجود دارد، سازگاری با این تجهیزات کاربر از اوجب واجبات است!

۵. پشتیبانی و امنیت بالا

توجه به مسائل امنیتی در طراحی سایت آگهی از ملزومات است، زیرا پایگاه داده‌ای قوی از اطلاعات کاربران را در پشت صحنه نگهداری می‌کند، پس پاسداری و حفاظت از داده‌های شخصی افراد قابل قصور نیست. پشتیبانی و رفع ایراداتی که در سایت بروز پیدا می‌کنند نیز باید درکم‌ترین زمان ممکن صورت بگیرد تا در روند کار خللی وارد نشود.

6. امکانات و قابلیت های کارآمد

یک وبسایت آگهی و نیازمندی برای جذب مخاطب هدف و جلب رضایت وی باید تمام امکانات و قابلیت های مورد نیاز را در دسترس وی قرار دهد. به عنوان مثال؛ وجود امکان سرچ و فیلتر قدرتمند با دسته بندی و ساختار موردپسند کاربر، یکی از اصلی ترین قابلیت های چنین وبسایتی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

ویژگی و مزیت سایت آگهی

لبه موفقیت شمشیر تجارت الکترونیک بسیار برّنده‌تر از لبه دیگر آن است زیرا مزایای کسب و کارهای آنلاین قطعا در مقایسه با مشکلاتی که ممکن است به آن بربخورید، بیشتر هستند.

طراحی سایت آگهی که موضوع این بار ماست نیز همین روال را دارد و دارای نقاط قوت بسیاری است که در صورت پیاده‌سازی درست و اصولی می‌تواند کسب و کاری پردرآمد و پرسود را برای شما رقم بزند.

۱. خرید و فروش بدون واسطه!

همان طور که می‌دانید متاسفانه در کشور ما دلالی یا واسطه‌گری یکی از پردرآمدترین شغل‌هاست. در این فرآیند، فرد واسطه محصول را از تولیدکننده به قیمت‌های بسیار پایین و ناچیز خریداری کرده و به عرضه‌کنندگان در بازار می‌فروشد، آنها نیز محصول را به خریدار ارائه می‌دهند.

گاهی تعداد دلالان بین تولیدکننده و مشتری بسیار زیاد شده و در نتیجه با اینکه محصول با قیمت بالایی به خریدار فروخته شده است، اما درصد بسیاری کمی از آن عاید خود تولیدکننده می‌شود! این یعنی بیشترین سود حاصل از معامله را واسطه‌گران به جیب می‌زنند.

با ارائه محصول و خدمات در وبسایت‌های نیازمندی و چندفروشندگی و طراحی سایت آگهی، می‌توانید دست دلالان غیرمنصف را در از این جریان کوتاه کنید و محصول را به قیمت‌های عادلانه و در امنیت کامل خرید و فروش نمایید.

۲. مقرون به صرفه

یکی از مزیت‌های طراحی سایت آگهی که موجب شده تا اغلب مردم از آن برای خرید و فروش کالاهای خود استفاده نمایند، مقرون به صرفه بودن آن است. ثبت آگهی در این وبسایت‌ها نظیر دیوار و شیپور با هزینه بسیار کمی همراه است و از همین روی اکثر کاربران توانایی مالی برای فعالیت در آن را دارند.

از طرفی یک وبسایت یا اپلیکیشن معتبر و جامع در مقایسه با مراجعه حضوری به فروشگاه‌های مرتبط، در دسترس‌ و بی‌دردسرتر است.

وبسایت دیوار و شیپور که جز پیشگامان این ایده در ایران هستند، هم امکان ثبت آگهی رایگان و هم با هزینه بسیار پایین را در اختیار کاربران قرار داده‌اند.

۳. بستری عالی برای تبلیغات!

حوزه خرید و فروش محصول مخصوصا زمانی که بحث کالاهای دست دوم به میان می‌آید، بسیار طرفدار دارد زیرا بسیاری از محصولات امکان استفاده مجدد را دارند و از این طریق از اسراف منابع جلوگیری می‌شود.

به همین دلیل می‌توان حدس زد که طراحی سایت آگهی و بازارچه کالاهای دست دوم، تا چه حد دارای بازدید و جستجو می‌باشد. این به معنای آن است که یک وبسایت با میزان ترافیک ورودی و بازدید بسیار زیاد در اختیار دارید که منبع درآمد فوق‌العاده‌ای خواهد بود.

زیرا علاوه بر کسب درآمد از طریق هزینه ثبت هر آگهی، شما قادر خواهید بود تا تبلیغات بنری و گرافیکی کسب و کارهای دیگر را پذیرفته و در از این کانال نیز سودآوری خوبی را تجربه نمایید.

وجه دیگر این مورد خود را در فضای رقابتی با سایر کسب و کارها نمایش می‌دهد زیرا طراحی سایت آگهی به گونه‌ای است که امکان مقایسه قیمت و کیفیت وجود دارد و این بهترین روش تبلیغ و بازاریابی است که هزینه‌ای به دنبال ندارد!.

۴. صرفه‌جویی در وقت و هزینه

زندگی در جهان امروز هزینه‌های ریز و درشت بسیاری را برای بشر تراشیده‌است و همین سبک زندگی مدرن نیز سبب شده تا بسیاری از امور که در گذشته اصلا وجود نداشتند و یا حداقل رایگان بودند، امروزه ملزم به پرداخت هزینه باشند.

پس صرفه‌جویی و مدیریت هزینه‌ها یکی از علومی است که انسان عصر حاظر بسیار به آن نیاز پیدا کرده است. خرید و فروش آنلاین محصولات مورد نیاز و همچنین بهره‌مندی از سایت‌های آگهی و نیازمندی می‌توانند باری از دوش ما بردارند. باری که حاصل از هزینه‌های رفت و آمد و تلف شدن زمان در ترافیک و مسائلی از این دست هستند.

طراحی سایت آگهی هدفمند و کاربرپسند، در ذخیره کردن زمان و کاهش هزینه‌های شما نقش مهمی ایفا می‌کند، پس ازکنار ایده آن ساده نگذرید.

ویژگی های مورد نیاز سایت آگهی و نیازمندی

ویژگی‌هایی که معمولا یک سایت نیازمندی دارد که در طراحی سایت نیازمندی باید در نظر داشته باشید:

دسته‌بندی خدمات: یک سایت نیازمندی خدماتی را برای آن‌ها آگهی درج می‌کند را دسته‌بندی می‌کند. به عنوان مثال دسته‌بندی‌هایی مانند املاک، آموزش، وسایل نقلیه، کامپیوتر و اینترنت، استخدام و غیره به کاربران امکان می‌دهد تا با توجه به نیاز خود به یکی از آن‌ها مراجعه کند.

نقشه‌یاب

در صورتی که سایتی که طراحی می‌کنید، قرار است محدوده وسیعی را پوشش دهد لازم است تا امکان استفاده از نقشه را به منظور یافتن موقعیتی که آگهی درج شده است را فراهم کند.

 

امکان نمایش آخرین آگهی‌ها

برخی از کاربران مایل هستند تا از جدیدترین آگهی‌ها با خبر شوند. برخی از سایت‌ها گزینه‌ای با عنوان تازه‌ها را به نمایش آخرین آگهی‌ها اختصاص می‌دهند.

 

ایجاد درآمدزایی

طراحی سایت نیازمندی به دلیل ویژگی‌هایی که دارد، امکان ایجاد درآمدزایی هم برای مدیر سایت و هم برای کاربران را ایجاد می‌کند. کاربران به صورت رایگان و یا تعرفه‌ای اقدام به درج آگهی نموده و خدمات یا محصول خود را تبلیغ می‌کنند.

 

امکان تعامل با مشتری

یکی از مزایایی که یک سایت نیازمندی به همراه دارد، ایجاد امکان ارتباط با مشتری است. این ارتباط می‌تواند از طریق ایجاد فضایی برای چت کردن خریدار و فروشنده، نمایش شماره تماس یا امکان کامنت‌گذاری صورت گیرد.

امکانات طراحی سایت آگهی و نیازمندی

 • امکان تعریف بینهایت آگهی و نیازمندی
 • جستجو و فیلتر با پارامترهای کارآمد همچون؛ منطقه، بازه قیمتی، دسته بندی و …
 • امکان چت آنلاین مشتریان با صاحبان آگهی
 • تعریف سطوح دسترسی مخاطب و نویسنده آگهی و ادمین کل سایت
 • امکان عضویت و ورود کاربران
 • وجود درگاه های پرداخت امن و مطمئن
 • امکان تعریف بینهایت دسته و ساختار برای سازماندهی هر چه بهتر و دسترسی آسان تر
 • امکان اتصال به شبکه های اجتماعی مختلف
 • امکان قرارگیری انواع محتوا در هنگام ثبت آگهی
 • امکان مدیریت کاربران به جهت جلوگیری از بروز هرگونه تخلف
 • امکان پیگیری و ارتباط با مخاطبان از طریق ایمیل و پیامک
 • و …

other services

داشتن وبسایت به تنهایی کافی نیست!

ایراکد هر آنچه برای ارتقا نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد

پشتیبانی VIP

افزایش سرعت و امنیت سایت

رفع تداخل و خطاهای مربوط به افزونه ها

پاسخ دهی شبانه روزی

بک آپ گیری منظم

رفع مشکلات فنی

سئو و دیجیتال مارکتینگ

کسب برترین جایگاه در نتایج گوگل

بهترین کلمات برای پیشی گرفتن از رقبا

خدمات سئو تکنیکال

خدمات سئو داخلی

خدمات سئو خارجی

شبکه های اجتماعی

بازاریابی در اینستاگرام

بازاریابی در لینکدین

بازاریابی در تلگرام

بازاریابی در دیگر شبکه های اجتماعی مانند؛

توئیتر، فیسبوک و …

تبلیغات

تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات ریمارکتینگ

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات ریتارگتینگ

ایمیل مارکتینگ

Pricing Plan

قیمت پشتیبانی VIP طراحی سایت

تعرفه یک ماهه پشتیبانی VIP طراحی سایت

پلن برنزی

4/5 میلیون تومان

پشتیبانی به صورت تیکت

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید (تعداد محدود)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

پلن نقره ای

7 میلیون تومان

پشتیبانی به صورت تیکت و تلفن

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید ( توافقی)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

درج محتوای ارسالی کارفرما (توافقی)

مشاوره مارکتینگ

پلن طلایی

11 میلیون تومان

پشتیبانی 24 ساعته

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید ( توافقی)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

راه اندازی ابزار گوگل آنالیتیکس + تنظیمات

ارائه گزارش هفتگی

فعال سازی سیستم chaching

گزارش تحلیل عملکرد سایت

جلسه آنلاین ماهیانه با کارفرما

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

با توجه به اینکه در سایت‌های نیازمندی، آگهی رایگان درج می‌شود، منبع درآمد این سایت‌ها چیست؟
هر چند که این گونه سایت‌ها به درج آگهی رایگان می‌پردازند اما اینکار صرفا بخشی از خدماتی است که توسط این سایت‌ها ارائه می‌شود. آگهی رایگان قطعا با محدودیت‌هایی همراه است و در صورتی که کاربر بخواهد این محدودیت‌ها برداشته شود باید با پرداخت تعرفه‌ها، از امکانات بیشتری برخوردار شود. بنابراین سیاست مدیران این سایت‌ها جلب اعتماد و جذب مشتری از طریق درج آگهی رایگان است. در این میان برخی از کاربران به دلایلی ممکن است تصمیم بگیرند تا تبلیغات موثرتری را در سایت داشته باشند. این تصمیم می‌تواند ناشی از تغییر دیدگاه شخصی یا موثر یافتن تبلیغات رایگان در سایت و یا دلایل دیگر باشد. با گرایش مشتری به پرداخت این تعرفه‌ها، سایت به درآمدزایی می‌رسد.
نام مناسب برای سایت نیازمندی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟
نام هر سایتی باید با هدف سایت تناسب داشته باشد. وقتی قرار است سایت تبلیغاتی طراحی کنید باید از نامی استفاده کنید که بیشترین تناسب را با هدف شما یعنی نمایش آگهی‌ داشته باشد.
برای هر تبلیغ چه مبلغی باید دریافت شود؟
همانگونه که گفته شد، بخشی از خدمات شما باید رایگان باشد، اما به هر حال برای درآمدزایی باید تعرفه‌هایی را برای مشتریانی که خواهان خدمات بیشتری باشند، تعریف کنید. این تعرفه‌ها با توجه به نوع خدمات متفاوت خواهد بود. تفاوت‌ها می‌تواند شامل مدت‌ زمان نمایش و تناوب آن را شامل شود. برای تعریف این تعرفه‌ها باید با مقایسه تعرفه‌های سایت‌ها رقبا، برای سایت خود تعرفه‌های منصفانه تعریف کنید.
آیا طراحی سایت نیازمندی نیاز به آپدیت شدن دارد؟
بله ، بعد از طراحی سایت پس از مدتی که وبسایت خودتان را آنالیز کردید میتوانید متوجه شوید باید چه بخش هایی به داشبورتان اضافه کنید تا بهره کافی را از وجود کاربران و آگهی ها ببرید.

برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

Our customers said

حس و حال خوب شما

خانم محمودی
خانم محمودیمزون لاوین
بیشتر بخوانید
یکی از شاخصه های مهم شرکت ایراکد طراحی سایت با المان های روز دنیا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد که کمک بزرگی برای سازماندهی سفارشات ما انجام داد.
آقای کمالی
آقای کمالیبهزیستی فارس
بیشتر بخوانید
طراحی سایت سازمان بهزیستی فارس و شهرستان های تابعه به عنوان میز خدمتی در جهت سهولت ارائه خدمات به متقاضیان مطرح بود که شرکت ایراکد با مدیریت و پشتیبانی هدفمند و منظم ما را در این راستا یاری نمود.
آقای ترشابی
آقای ترشابیشهرداری بیرجند
بیشتر بخوانید
شهرداری ها برای نیل به ارائه خدمات به صورت الکترونیک و به انجام رساندن دولت الکترونیک نیازمند طراحی سایت میباشند و ما خوشحالیم که برای این منظور شرکت ایراکد را برگزیدیم.
آقای خادم
آقای خادموبسایت کوه نوردی
بیشتر بخوانید
یکی از معیارهای ما برای انتخاب شرکت طراحی سایت سابقه و تجربه کاری و تعداد بالای نمونه کارها بود که شرکت ایراکد از این نظر مورد توجه قرار گرفت.
خانم علیپور
خانم علیپورموسسه هرمس اپلای
بیشتر بخوانید
شرکت ایراکد با انجام خدمات طراحی سایت حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ برای موسسه مهاجرتی ما در جهت بهبود و ارتقا ارائه خدمات کمک نمود و با پشتیبانی تیم طراحی سایت تجربه موفقی را داشته ایم.
آقای فخرالدین
آقای فخرالدینشرکت مبتکران سلامت فاخر
بیشتر بخوانید
با طراحی سایت ویکتلب توانستیم کمک بزرگی در راستای شناسایی بیماری های قلب و عروق به پزشکان محترم داشته باشیم و اجرای این ایده توسط شرکت ایراکد با تکنولوژی های روز دنیا انجام گرفت.
آقای علی آبادی
آقای علی آبادیسایت نمایشگاهی نماتا
بیشتر بخوانید
مدیریت و ساماندهی غرفه و نمایشگاه ها یکی از چالش های ما در نماتا بود که به روش سنتی زمان و انرژی زیادی از تیم ما را میگرفت که با طراحی سایت توسط شرکت ایراکد این موضوع به طور کامل رفع گردید.
قبل
بعدی

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form