Roadmap Blockchain

نقشه راه بلاکچین

نمودار فرایند های لازم در حوزه بلاکچین

اگر شما ازعلاقه مندان حوزه ارزهای دیجیتال باشید حتما کلمه “بلاکچین” را شنیده اید. برای آشنایی با بلاکچین، می توانیم با معنای لغوی آن شروع کنیم. بلاکچین در لغت به معنی زنجیره بلوکی می باشد. در واقع بلاکچین یک نوع پایگاه داده است که اطلاعات را به شیوه متفاوتی از سایر دیتابیس ها در خود ذخیره می کند. بدین صورت که اطلاعات در هر کدام از این بلاک ها ذخیره شده و در نهایت اتصال بلاک ها به هم یک زنجیره اطلاعاتی را به وجود می آورد.
از طرفی موضوعی که همیشه برای کاربران و سازمان ها بسیار حائز اهمیت است، امنیت داده هاست که استفاده از بلاکچین می تواند این دغدغه را نیز به حداقل برساند. در بلاکچین داده ها به صورت غیر متمرکز ذخیره می شوند یعنی نسخه های زیادی از داده ها بین شبکه ای از رایانه ها توزیع شده و در صورت ثبت اطلاعات، امکان تغییر آن وجود ندارد.
حال با توجه به آنچه گفته شد و روشن شدن اهمیت بلاکچین در دنیای امروز، یک تخصص مهم و مورد نیاز، توسعه دهنده و یا برنامه نویس بلاکچین است تا افراد و سازمان ها را به اهدافشان برساند.
لازم است بدانید با توجه به گستردگی و پیچیدگی موضوع، برای توسعه بلاکچین، زبان های برنامه نویسی مختلفی نیزوجود دارد که به عنوان مثال می توان به زبان برنامه نویسی پایتون اشاره کرد.
اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که به مشاغلی که با تکنولوژی جدید کار می کنند علاقه مندید می توانید کار در حوزه برنامه نویسی بلاکچین را در برنامه خود قرار دهید.
ما هم برای تفهیم بهتر موضوع برای شما یک نقشه راه تدوین کرده ایم و امیدواریم که به روشن تر شدن موضوع کمک کند.

فرم ثبت سفارش

Registration Form