سامانه شهر هوشمند ایراکد

شهر الکترونیک، شهرداری الکترونیک

به دلیل پیشرفت سریع جوامع و رشد فناوری های اطلاعاتی در حوزه های شهرداری مباحثی با رویکردهای جدید در شهرداری ها مطرح میشود که استفرار آن در مقیاس جهانی و حتی ملی و منطقه ای میتواند موجب پیشرفت سریع از نظر مادی و معنوی و صرفه جویی در وقت و هزینه ها شود.
اصولاً ارائه خدمات فراگیر به شهروندان به صورت متمرکز در یک شهر با تحقق شهرداری الکترونیک تحقق پبدا میکند و از آنجا که هدف مدیریت شهری کنترل، هدایت و توسعه همه جانبه و پایدار شهر است و این امر با مشارکت شهروندان محقق می گردد لذا شهرداری الکترونیک بستری را ایجاد کرده است تا ارائه خدمات مورد نیاز به شهروندان با حداکثر کارایی محقق گردد.

General Specifications

مشخصات کلی سامانه شهرداری ها ایراکد

انجام جستجوی پیشرفته به کمک نقشه

برقراری ارتباط با سامانه شهرسازی

دارای موتور گردش کار، کارتابل الکترونیکی

طراحی و برنامه نويسی شیء گرا

گزارش گیری از طریق جدول و نمودار

پیگیری اتوماتیک درخواست های شهروندان

بازخورد سنجی مدیران مناطق شهری

دریافت اخبار بروز شهرداری ها

اتصال تمامی سامانه ها به دفاتر پیشخوان

Technologies Used

فناوری مورد استفاده در سامانه شهر هوشمند ایراکد

html در فروشگاه اينترنتي ايراشاپ مشابه ديجي کالا
زبان جاوااسکريپت در فروشگاه اينترنتي ايراشاپ
php در نرم افزار جامع تاکسيراني ايراکد
css براي صفحه فروشگاه اينترنتي ايراشاپ مشابه ديجي کالا

Other Products

محصولات ایراکد در زمینه سامانه های شهر هوشمند ایراکد

Some Tips

نکاتی درباره سامانه های شهر هوشمند ایراکد

موارد کاربرد سامانه های شهر هوشمند ایراکد

هر یک از سامانه های شهرداری ایراکد دارای ماژول ها و خدمات منحصر به فرد خود هستند و برای هر سازمان با توجه به نیاز آن سازمان پنل های اختصاصی طراحی و پیاده سازی شده است.

  1. خدمات شهری وعمرانی
  2. خدمات حمل نقل عمومی وترافیک شهری
  3. خدمات اماکن عمومی
  4. خدمات زیباسازی وچشم اندازهای شهری
  5. خدمات امور اجتماعی و مزاحمت های شهری

خدمات شهری و عمرانی سامانه شهر هوشمند ایراکد

کلیه امور مربوط به خدمات شهری که عبارت انداز آسفالت معابر اصلی و فرعی، کوچه ها و جدول کشی خیابان های سطح شهر، فراهم آوردن بستر مناسب جهت فعالیت و عبور مرور معلولان عزیز را شامل میشود.

همچنبن رسیدگی ومراقبت از فضاهای سبز سطح شهر از طریق آبیاری و کودهی منظم، هرس به موقع درختان و سم پاشی های زمستانه جهت جلوگیری از بیماری ها ، آفات درختان ، گیاهان زینتی و کاشت انواع گیاهان مقاوم دربرابر سرما ،کاشت انواع گل و درخت، رفع آبگرفتگی جوب های سطح شهر در زمان بارش شدید باران جهت سهولت عبور و مرور، انجام برف روبی درزمان بارش برف درسطح شهر و رفع لعزندگی معابر شهری برای حفظ امنیت تردد، از دیگر فعالیت های سامانه شهرداری هاست.

همچنین درمکان های پردد و پرترافیک با بررسی موقعیت برای احداث پل هوایی جهت حفظ امنیت شهروندان ، احداث و بازسازی مکان های تفریحی، مذهبی و فرهنگی در کلیه مناطق شهرداری نیز از اهم وظایف شهرداری در این سامانه میباشد.

خدمات حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سامانه شهر هوشمند ایراکد

کلیه مسایل مرتبط با ترافیک شهری و حمل و نقل عمومی مانند احداث پارکینگ جهت کاهش ترافیک و سهولت در عبور و مرور و نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی در سطح شهر و خیابان، سازماندهی و نظارت بر مسافربرهای شخصی تحت نظارت سازمان تاکسیرانی از جمله خدمات شهرداری است که در این سامانه به آن پرداخته میشود.

احداث پارکینگ های اختصاصی معلولان، همچنبن به منظور افزایش سطح اگاهی و ارتقا فرهنگ صحیح رانندگی میتوان پارک های اموزشی راهنمایی و رانندگی را در کلیه مناطق شهر احداث نمود. در سامانه ۱۳۷ ایراکد با پیشنهادات در این مورد میتوان در پیشرفت آبادانی ایران زمین و شهر خود کمک کنند.

حل و رسیدگی کلیه مشکلات وسایل حمل ونقل عمومی همانند مترو ،تاکسی و اتوبوس های شهری ، بعلاوه نظارت و رسیدگی بر سلامت فنی وسایل نقلیه عمومی همانند بررسی سن فرسودگی وسایل حمل ونقل عمومی جهت جلوگیری از الودگی هوا از دیگر وظایف شهرداری ها می باشد.

مشکلاتی از قبیل عدم سهولت در تهیه بلیط، خرید و شارژ کارت اتوبوس ، پاکیزگی وسایل نقلیه عمومی و سرمایش وگرمایش مناسب وسایل ، همچنین نصب پلاکارد و طراحی و حک کلیه تبلیغات بر روی فضای بیرونی ودرونی وسایل نقلیه عمومی که خود نوعی اموزش غیرمسقیم وتبلیغ یک فرهنگ صحیح خواهدبود نقش مهم شهرداری ها میباشد.

خدمات زیباسازی وچشم انداز های شهری نرم افزارهای شهر هوشمند ایراکد

در واقع تمامی مسایل مربوط به پاکیزگی و زیبایی های شهر، خیابان، کوچه و محله شما بر عهده شهرداری ها است. برای حفظ زیبایی های شهر اقداماتی از قبیل شستشوی علایم راهنمایی و رانندگی ونشانه های نصب شده در سطح شهر انجام میشود.

شهر زیبا و پاکیزه نتیجه مشارکت ومسولیت پذیری شهروندان و شهرداری ها میباشد. با احداث بیشتر پارک ها و فضای سبز و زیباسازی دیوارها و فضاهای شهری ، نصب المان های پر معنا؛ باعث افزایش حس امید و رضایت و شادی و آرامش بیشتر شهروندان شده و قدردانی بیشتری از سمت شهروندان انجام خواهد شد. سامانه ۱۳۷ با بهترین امکانات زمینه ای برای این قدردانی را فراهم کرده است.

نصب المان ها ودیوار کوب ها، بنرها ونقاشی ها و طرح های استفاده شده در سطح شهر خود نوعی ابزار آموزشی بخصوص برای کودکان محسوب میشود که میتوان با هدفمند کردن این طرح ها فرهنگ سازی صحیح انجام داد.

استفاده از مواد بازیافتی جهت نقاشی، طراحی و المان های شهری میتواند خود باعث یادگیری مهارت استفاده از مواد بازیافتی شود که خود شکوفایی خلاقیت را بهمراه دارد.

 

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

?Why Iracode

آنچه ایراکد را متمایز می کند؟

17+ سال

تجربه

1489+ پروژه

موفق

40+ پرسنل

مجرب

100+ ارگان

دولتی

1000+ شرکت

خصوصی

المان در فروشگاه اينترنتي ايراشاپ
support

پشتيباني محصول

تا 6 ماه پشتيباني رايگان بعد از خريد محصول 

بعد از اتمام پشتيباني رايگان، با برگزاري يک جلسه و توافق طرفين مدت زمان و هزينه پشتيباني تعيين ميشود.

فرم ثبت سفارش

Registration Form