ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت هنری

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

امروزه بیشتر هنرمندان جهت نمایش کارهای هنری و زیبای خود توانسته اند راه‌های جدیدی پیدا نمایند یکی از آن راه‌ها طراحی سایت هنری می‌باشد. طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت برای هنرمندان بسیار حائز اهمیت میباشد زیرا به این روش هنرمندان می‌توانند به راحتی صفحه مخصوص به خود را به طور اختصاصی طراحی نمایند و فعالیت‌های خود را در آن سایت به نمایش بگذارد علاوه بر آن با افزودن یک بخش آموزشی به راحتی کارآیی و کاربرد سایت را می‌توان ارتقا داد.

طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری راهی برای نمایش هنر و خلاقیت شما

به دلیل عوامل مختلف مانند گران بودن اجاره نمایشگاه و یا عدم پیدا نمودن مکان مناسب برای برگزاری نمایشگاه هنرمندان نمی‌توانند به خوبی آثار خود را در معرض نمایش بگذارند به همین خاطر با گذشت زمان و بعد از پیشرفت‌های صورت گرفته در امر تکنولوژی باعث شد راه‌های جدیدی برای آن ها پیدا شود تا بتوانند آثار هنری خود را با راه اندازی وبسایت اختصاصی ارتقا دهند. طراحی سایت هنری به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که به هنرمند این امکان را می‌دهد تا مطابق سلیقه و میل خود یک سایت را طراحی و از آن جهت قرار دادن آثار و محصولات هنری استفاده کند به بیان دیگر می‌توان گفت سایت هنری نمونه ی کوچک شده و اینترنتی نمایشگاه و گالری می‌باشد.

 ایراکد با به روزترین خدمات برای اجرای ایده های خلاقانه شما طراحی سایت هنری شما را کاملا دگرگون میکند.  
 
 

طراحی وبسایت هنری ایراکد

 • نشان دادن آثار هنری به مخاطبان علاقه‌مند: یکی از مهم ترین و اصلی ترین هدف طراحی سایت هنری این است که به بهترین شیوه ممکن آثار هنری هنرمندان را نشان دهد تا نظر کاربران علاقمند را به خود جلب کند. ایراکد با طراحی زیبا و کاربرپسند تمام آثار هنری شما را در معرض دید علاقمندان قرار میدهد. 
 • ارائه اطلاعات مفید و آموزشی به اعتقاد متقاضیان: در سایت هنری، هنرمند می‌تواند در مورد هر اثر و محصول اطلاعات مفید و کاملی را در اختیار مخاطب قرار دهد تا آنها از ماهیت و پیام نهفته در محصول آگاهی پیدا کنند و با دید هنرمند به آن بنگرند.

امروزه با افزایش کاربردهای طراحی سایت هنری اهداف آن به این دو مورد گفته شده محدود نمی‌شوند زیرا با افزوده شدن هر کاربرد دامنه اهداف نیز گسترده تر خواهد شد.

 
 
طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

شاید برای شما سوال پیش آید که طراحی سایت هنری چه تاثیری می‌تواند بر روی کسب و کار داشته باشد به همین خاطر به چند مورد از تاثیرات آن اشاره خواهیم نمود:

 

• برقراری ارتباطات بدون مرز:

هنرمندان با استفاده از این روش می‌توانند بدون مرز با افراد مختلف در کشورهای دیگر نیز ارتباط برقرار کرده و آثار خود را به آنها نیز نشان دهد علاقه مندانی در سراسر دنیا پیدا خواهند نمود

• گسترش سطح بازاریابی در مقیاس بزرگتر:

با طراحی سایت هنری به صورت حرفه ای موتورهای جستجوگر علاقه‌مندان و مخاطبان را به سوی سایت شما را راهنمایی کرده و این کار علاوه بر کاهش هزینه‌های تبلیغاتی مزیت بزرگ برای گسترش بازاریابی نیز به حساب خواهد آمد.

• اطلاع رسانی به روش نوین:

هنرمندان و کسانی که از راه‌های خلق آثار هنری به کسب و کار مشغول اند می‌توانند به روش‌های نوین و امروزی مردم را از کارهای هنری خود مطلع کنند.

قبل از شروع کار از مشاوران ما مشورت بگیرید

برخی از شرکت‌ها و سایت‌های معتبر برای فراهم آوردن راحت بیشتر کاربران خود قالب‌های استاندارد و کاربردی را طراحی و در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند، در تعریف سفارش طراحی سایت  می توان گفت این سایت‌ها از پیش تعیین شده می‌باشند البته افراد می‌توانند پس از سفارش و خرید آن ها را مطابق میل خود شخصی سازی کند و یا قالب‌های مشخصی را به دلخواه سفارش دهند.

 

طراحی سایت هنری آماده رایگان:

این نوع سایت‌ها ( طراحی سایت آماده ) علیرغم این که برای کاربر هزینه بسیار کمتری را در بر دارند و افراد تنها باید قالب آماده سایت را دریافت و آن را به طور رایگان بر روی سایت خود قرار دهند اطمینی نیستند و نکته قابل توجه در این مدل آن است که بسیاری از این قالب‌های رایگان، نقض فنی و کارکرد بسیار ضعیف دارند بنابراین توصیه می‌شود در هنگام خرید آن دقت لازم را داشته باشید زیرا ممکن است نه تنها باعث رفع مشکل شما نشود بلکه به اعتبار و آبروی شما نیز آسیب وارد کند.

 
 
طراحی سایت هنری
طراحی سایت هنری

طراحی سایت آماده پولی:

طراحی سایت پولی: با توجه به اینکه طراحی سایت هنری به این گونه هزینه بیشتری را خواهد داشت، شما با اطمینان خاطر بیشتری از آن استفاده می‌کنید همچنین قبل از سفارش امکان ثبت تغییرات مورد نظر شما نیز وجود دارد به‌ طوری که می‌توانید سایت هنری خود را با معیارهای شخصی سفارش دهید تا بتوانید با طراحی آن ارتباط بیشتری برقرار کرده و در نتیجه نتیجه بهتری نیز دریافت کنید

 
 
 
 

مراحل ساخت طراحی سایت هنری​

یک طراح حرفه ای برای طراحی سایت هنری می‌بایست مراحلی را با دقت طی نماید تا یک سایت مناسب و کاربردی را به مشتری ارائه دهد در ادامه به گام‌های ساخت آن به طور خلاصه اشاره خواهیم نمود.

گام‌های ساخت طراحی سایت هنری عبارت اند از:

 1. توجه به حوزه هنری مورد نظر متقاضی.
 2. انتخاب مناسب ترین نام دامنه برای سایت.
 3. سازگار نمودن سایت مورد نظر با انواع مرورگرهای مختلف.
 4. طراحی یک منو جذاب.
 5. انتخاب قالب مناسب.
 6. ارائه نمونه اولیه.
 7. آزمایش نمودن و برطرف کردن مشکلات احتمالی.
 8. انتشار نمونه نهایی.
 9. تحویل به مشتری.
طراحی سایت هنری

خدمات ایراکد برای طراحی سایت هنری

• امکانات تغییر زبان و ترجمه:

همانطور که گفتیم ممکن است افراد در کشورهای دیگر نیز به دنبال کردن آثار هنری در سایت علاقه‌مند بشوند بنابراین باید امکانات ترجمه و تفسیر زبان محتوا را در طراحی سایت لحاظ کرد.

• به وجود آورد آن باشگاه مشتریان:

ایجاد سایت حرفه ای برای عضویت مشتریان این امکان را به آنها می‌دهد که از رویدادهای جدید سایت اطلاع پیدا کنند.

• امکان ثبت نام کاربر:

برای بهره ‌مندی از کلاس‌های آموزشی و همچنین دنبال نمودن آثار و محصولات هنری سایت مورد نظر می‌بایست امکان ثبت نام را برای علاقمندان فراهم نماید.

عکس های هنری با چند کیفیت مختلف:

طراح باید برای مخاطب چند گزینه مختلف برای مشاهده نمودن عکس‌های هنری را در نظر بگیرد تا مخاطب بتواند به انتخاب یک گزینه را انتخاب و عکس مورد نظر را با آن کیفیت مشاهده کند.

چرا طراحی سایت هنری باید انجام شود؟

طراحی سایت هنری

دسته بندی منظم آثار هنری:

اولین ویژگی آن است که آثار هنری در دسته بندی منظم قرار بگیرد زیرا این دسته‌بندی به کاربر کمک می‌کند تا به آسانی و در کوتاهترین زمان محصول هنری مورد نظر خود را پیدا کند در نظر داشته باشید اگر به این ویژگی دقت نکنید کاربران دچار سردرگمی خواهند شد.

 

تنظیم کیفیت کارهای هنری:

مورد دیگر آنکه در عکاسی آثار و محصولات هنری خود باید نهایت دقت را داشته باشید زیرا کیفیت عکس‌های آپلود شده در سایت رابطه مستقیمی با جذب کاربر دارد به دلیل آن که هرگاه کیفیت عکس پایین باشد ارزش کار هنری نیز پایین خواهد آمد بنابراین مخاطب در نظر اول از روی کیفیت کار شما را قضاوت خواهد کرد.

از قراردادن اطلاعات مفید در مورد خود و آثار هنری موجود در سایت نیز غافل نشوید زیرا این کار می‌تواند مشتریان و مخاطبان را با محصولات و هدف شما از خلق آثار آشنا سازد.

 
طراحی سایت هنری

آیا همه ی هنرها به طراحی سایت نیاز دارند؟

• طراحی گرافیک:

کسانی که شغل طراحی گرافیک را انتخاب نموده اند بهتر است برای جلب بیشتر مشتریان یک طراحی سایت هنری ویژه را برای شغل خود در نظر بگیرد.

• طراحی داخلی:

طراحان داخلی بیشتر با جلوه‌های بصری و همچنین نمای داخلی خانه سر و کار دارد و به دلیل آن که نمی‌تواند نمونه کارهای خود را به طور مناسبی به افراد نشان ندهد می‌بایست سایت مخصوص به خود را طراحی کنند و عکس‌های با کیفیت از نمونه کارها خود را در داخل آن قرار دهند.

• شغل معماری:

معماران با طراحی ساختمان سر و کار دارند و می‌خواهند طراحی‌های خاص خود را به مخاطبان نشان دهند بنابرای بهتر است از طراحی سایت هنری کمک بگیرند تا بهتر و بیشتر دیده شوند.

از دیگر مشاغل که به این نمونه طراحی سایت نیازمند است می‌توان به نقاشی، مجسمه سازی، طراحی بازی‌های رایانه ای، طراحی طلا و جواهر، طراحی سایت پوشاک،  طراحی مبلمان و… اشاره کرد.

 

مزایای طراحی سایت هنری

مزایای طراحی سایت‌های هنری به قدری زیاد است که امروزه افراد در حوزه‌های مختلف برای بهره مندی از این مزایای با یکدگیر به رقابت پرداخته اند.

مزایای طراحی سایت هنری عبارت اند از:

 • افزایش تعداد مشتریان به دلیل بالا رفتن آمار بازدید.
 • معرفی و نشان دادن تمامی نمونه کارهای هنری خود.
 • فروش محصولات و کالاهای هنری خود به شیوه آنلاین و اینترنتی.
 • افزایش اعتبار برند و محصولات هنری.
 • معرفی کامل و جامع محصولات ارائه شده در سایت هنری.
 • اطلاع رسانی در مورد ساخت محصول هنری جدید و یا موعد برگزرای نمایشگاه و… .
 • آسان نمودن راه‌های برقراری ارتباط مشتریان و کاربران با گالری و مجموعه هنری.
 • ارتباط برقرار کردن با افراد بیشتر در داخل و یا خارج از کشور.
 • اطلاع پیدا کردن از نظرهای کاربران در مورد محصولات هنری عرضه شده.
 
طراحی سایت هنری
طراحی سایت هنری

سئو طراحی سایت هنری

نکته قابل توجه در مورد اهمیت سئو و بهینه سازی در طراحی سایت هنری است برای همین می‌بایست در هنگام طراحی سایت به نوع طراحی، برنامه نویسی، محتوا و… مطابق با استانداردهای سئو توجه داشته باشید.

جالب است بدانید هر چه میزان سوی سایت افزایش پیدا کند موتورهای جستجوگر به سایت شما یک رتبه به نام رتبه الکسا اختصاص می‌دهند که هرچه میزان این رتبه بالاتر باشد سایت شما در هنگام جستجو در ردیف های بالاتری قرار می‌گیرد، این موضوع به میزان زیادی بر روی آمار بازدید سایت تاثیر می‌گذارد به گونه‌ای که در مدت زمان کوتاهی شاهد تغییرات بزرگ در سایت خود خواهید بود.

 برای آن که طراحی سایت خود را بر اساس اصول سئو انجام دهید بهتر است از افراد با تجربه و متخصص در این حوزه کمک بگیرید تا آنها با مهارت خود طراحی سایت شما را به صورت حرفه ای و مطابق با اصول سئو و تحویل دهند.

 
 
 

سفارش طراحی سایت هنری

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت طراحی سایت ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت سایت هنری دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. سایت هنری چگونه می‌تواند فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

 

افتخار ما همراهی بیش از 4 هزار مشتری در طی 14 سال فعالیت است

لوگوی امداد
سازمان امداد
لوگوی حلال احمر
هلال احمر
لوگوی راهیان نور
راهیان نور
لوگوی شهرداری بیرجند
شهرداری بیرجند
لوگوی بهزیستی ایلام
بهزیستی ایلام
لوگوی کرمان
تاکسیرانی کرمان
112
لوگوی بابلسر
شهرداری بابلسر
لوگوی جهاد
جهاد کشاورزی
لوگوی نفت
سازمان صنعت نفت

تاثیر اپلیکیشن در کنار سایت

این مهم است که همواره در نظر داشته باشید، وجود یک سایت در کنار اپلیکیشن آموزشی می تواند در اعتبار برند شما موثر باشد. بسیاری از افراد زمانی که برای دریافت منابع آموزشی به سایت های آموزشی مراجعه می کنند، با دیدن اپلیکیشن آموزشی موبایل، با میل بیشتری به سراغ اپ می روند. زیرا می توانند خدمات آموزشی شما را بر روی گوشی همراه خود و در هر زمان داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بسیاری از کسانی که صاحب مهارت و تخصص خاصی هستند، به جهت آنکه بتوانند از این مهارت، درجهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند، آن را به صورت ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی عرضه کرده و یا دوره های مجازی آموزشی را راه اندازی می کنند. اما برای آن که این مسیر نیز کاربردی تر باشد، نیاز است که از ابزاری استفاده شود که افراد بتوانند در هرجا و در اوقات آزاد بدون نیاز به رایانه از آن بهره گیرند. از همین روست که ضرورت طراحی اپلیکیشن آموزشی حس می شود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی سایت هنری

برای ثبت سفارش طراحی سایت هنری فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737  – 021-88881772 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

اخبار طراحی سایت ایراکد

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »

مقالات طراحی سایت هنری

بهبود رتبه سایت با رفع مسائل هم خواری کلمات کلیدی

کنیبالیزیشن چیست؟

درصورتی که مقالات خود را برای واژه کلیدی مشابه بهینه کنید، ممکن است رتبه‌­بندی شما از کنیبالیزیشن کلمات کلیدی آسیب ­خورده و شما شانس خود

ادامه مطلب »
 • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید