ایراکد

ما اینجا هستیم تا شما را در رونق کسب و کارتان یاری دهیم

شرکت طراحی کمپین چه خدماتی ارائه می دهد؟

آیا تاکنون چیزی راجع به شرکت طراحی کمپین شنیده­اید؟ آیا می­دانید برندهای تجاری بزرگ از چه طریقی بازاریابی می­کنند؟ درباره طراحی کمپین تبلیغاتی چه می­دانید؟

بازاریابی مهم­ترین ابزار موفقیت یک برند است. برخی از شرکت­ها در بازاریابی برند خود دچار شکست می­شوند زیرا از اصول و استراتژی کمپین­های تبلیغاتی اطلاعات درستی ندارند. توصیه ما به شما این است که برای یک بازاریابی موفق این کار را به یک شرکت طراحی کمپین بسپارید تا با تبلیغات موثر و کارآمد بتوانید کسب و کار خود را رونق دهید.

شرکت طراحی کمپین چه خدماتی ارائه می دهد؟

با همکاری شرکت طراحی کمپین فروش ایراکد، فروش خود را چندین برابر کنید!

کمپین­های تبلیغاتی از طریق بکارگیری استراتژی­های هدفمند، می­توانند برای کسب و کار شما بازاریابی کنند. هدف از این کمپین­ها می­تواند معرفی برند، فروش محصولات، ارائه خدمات و… باشد. کمپین بازاریابی فرایندی است که طی آن از طریق بکارگیری تکنیک­ها و استراتژی­های تبلیغاتی ، چشم انداز مخاطبان تغییر می­کند. از طریق این کمپین می­توان نظر مثبت مخاطبان را جلب کرد و بدین طریق برند خود را به همگان معرفی کرد.

طراحی کمپین تبلیغاتی نوعی استراتژی برای رسیدن به نتایج مطلوب است. از طریق این کمپین می­توانید برند خود را به مخاطبان معرفی کنید، فروش محصولات خود را افزایش دهید، ارتباطات خود را با مخاطبانتان گسترش دهید و تجارت خود را رونق دهید.

کمپین­های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند و با روش­های متفاوتی انجام می­شوند. تبلیغات از طریق رسانه­ ها و تلوزیون، تبلیغات نشریه­ها و بیلبوردها، طراحی کمپین مناسبتی و تبلیغات آنلاین نمونه­ای از کمپین­های تبلیغاتی هستند. برای اینکه تبلیغات موثر واقع شوند لازم است از همان ابتدا طبق اصول و با برنامه ریزی دقیق سازماندهی شوند. باید گفته شود که متخصصین شرکت ایراکد از همان ابتدای مسیر با ارائه مشاوره های تخصصی و ایده های خلاقانه، همراه شما خواهند بود تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

اگر شما نیز قصد دارید برای برند خود کمپین راه بیندازید توصیه می­کنیم این کار را به یک شرکت طراحی کمپین بسپارید. شرکت ایراکد با تجربه و دانشی که در عرصه دیجیتال مارکتینگ دارد، می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها برای همکاری به منظور برگزاری کمپین مورد نظر شما باشد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با طراحی کمپین و مزایای آن بیشتر آشنا شوید.

شرکت طراحی کمپین ایراکد چگونه به افزایش فروش و توسئه کسب و کارمان کمک می‌کند؟

بازاریابی نقش بسیار مهمی در موفقیت یک برند ایفا می­کند. تبلیغات قطعا مزایای بسیار زیادی برای کسب و کارها دارد زیرا باعث رونق بخشیدن به مشاغل و جذب مشتری می­شود. از طرفی با وجود رقابت گسترده در بین مشاغل مختلف کمپین­های تبلیغاتی به شما کمک می­کنند از سایر رقبای خو عقب نمانید. فضایی که برای تبلیغات در نظر گرفته می­شود بسیار گسترده است. از رسانه­ها و تلوزیون گرفته تا بیلبوردها. بسته به میزان بودجه و هدفی که دارید می­توانید روی تبلیغات سرمایه گذاری کنید و به کمک شرکت طراحی کمپین ایراکد، برند خود را به همگان معرفی کنید. در ادامه راجع به راجع ترین مزایایی که کمپین ها به همراه دارند بیشتر توضیح داده ایم:

چرا بهترین گزینه برای سفارش طراحی کمپین است؟

چرا شرکت ایراکد بهترین گزینه برای سفارش طراحی کمپین است؟

تمام مشاغل برای رشد خود نیاز به تبلیغات دارند تا بتوانند دیده شوند. گاهی اوقات شما به تنهایی نمی­توانید برای کسب و کار خود بازاریابی کنید و نیاز به کمک آژانس­های بازاریابی دارید. شرکت طراحی کمپین ایراکد با استفاده از به روزترین فناوری­ها می­تواند تبلیغات سودمندی برای شما انجام دهد. تیم ما می­توانند به شما کمک کنند تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و از تبلیغات خود بازدهی بالایی دریافت کنید. در ادامه بهترین مزیت استفاده از خدمات آژانس طراحی کمپین تبلیغاتی ایراکد را بررسی خواهیم کرد.

تبلیغات مقرون به صرفه

تبلیغاتی که توسط شرکت طراحی کمپین ایراکد انجام می‌شود ارزان است. قیمت پایین خدمات ما بخصوص برای شرکت‌های کوچک بسیار مناسب است زیرا باعث صرفه جویی در هزینه¬های آن‌ها می‌شود. .

استفاده از جدید ترین فناوری ها برای تبلیغات

شرکت طراحی کمپین ایراکد همیشه از به روزترین فناوری استفاده می‌کند. متخصصین بازاریابی ما با استفاده از گزارشات تحلیلی و هدف گذاری مناسب می¬توانند تبلیغات را در مکان و زمان مناسب ارایه دهند تا بیشترین بازدهی را دریافت کنید.

طراحی کمپین هدفمند با همکاری کارشناسان

تیم شرکت طراحی کمپین ایراکد از کارشناسان متخصص و مجرب تشکیل می­شود. تخصص کارشناسان یک مجموعه باعث می­شود تبلیغات با بهترین استراتژی پیش برود. تیم ما داشتن دانش و مهارت در این زمینه می­توانند تبلیغات حرفه­ای برای شما انجام دهند. تبلیغات های ما بر اساس نمونه کارهای انجام شده، بازدهی بالایی دارند که باعث افزایش مخاطبان شما می­شود.

سنجش و ارزیابی تبلیغات

تیم اجرایی پروژه ایراکد بعد از طراحی کمپین کارشان تمام نمی¬شود. آن¬ها دائما از طریق تجزیه و تحلیل تبلیغات نقاط ضعف را شناسایی می¬کنند و با بهبود آن¬ها کیفیت تبلیغات را افزایش می-دهند تا بیشترین سود را برای شما به ارمغان بیاورند.

خلاقیت و استفاده از ایده های تازه در تبلیغات

شرکت ایراکد با داشتن تیمی متخصص و خلاق می¬تواند با ایده¬های جدید تبلیغات شما را انجام دهند. این تیم به دلیل داشتن تجربه و مهارت می¬توانند ایده¬های خلاقانه¬ای برای تبلیغات طراحی کنند. خلاقیت در تبلیغات در جذب مخاطب نقش مهمی ایفا می¬کند.

طراحی کمپین هدفمند با همکاری کارشناسان ایراکد

کمپین های تبلیغاتی در چه فضایی برگزار می شوند؟

شرکت طراحی کمپین ایراکد راه¬های مختلفی برای بازاریابی و تبلیغات به شما نشان می¬دهند. بسته به هدف شما و مقدار بودجه¬ای که دارید می¬توانید انتخاب کنید برای بازاریابی از چه روشی استفاده کنید. البته متخصصین ما نیز در این خصوص به شما مشاوره دقیق و تخصصی می‌دهند. در ادامه برخی از رایج¬ترین گزینه¬های کمپین تبلیغاتی را ارائه داده ایم.

طراحی کمپین تبلیغاتی در قدم اول نیازمند بررسی دقیق هزینه بازاریابی و سود است. هنگامی که برای تبلیغات به یک شرکت طراحی کمپین مراجعه می­کنید لازم است نسبت هزینه تبلیغات و سود خود را محاسبه کنید. درصورتی که هزینه تبلیغات شما بیشتر از سودتان شود ممکن است ضرر کنید و سرمایه خود را از دست بدهید. البته در صورتی که هدف شما از تبلیغات طراحی کمپین معرفی یا برندینگ باشد این هزینه بجا است و ضرری برای شما ندارد. برای اینکه در بازاریابی دچار ضرر و زیان نشوید می­توانید از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید و هزینه­ها را بطور دقیق محاسبه کنید. برنامه ریزی مناسب برای تبلیغات می­تواند شما را به اهداف دلخواهتان برساند و باعث افزایش مخاطبان شما شود

برای ثبت سفارش طراحی کمپین فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737  – 021-88881772 

 

سوالات متداول مربوط به هزینه دیجیتال مارکتینگ

سوالات متداول