در عصر حاضر و با رشد فناوری های نوین و ظهور ابزارهای دیجیتالی ، آموزش ورود به بازار آنلاین امری اجنتاب ناپذیر است و دسترسی و انجام بسیاری از کارها به سهولت امکان پذیر شده است. گاهی می توان تنها با چند کلیک یا لمس کردن صفحه نمایش یک تلفن هوشمند، کارهایی را که به نظر ممکن نبود، انجام داد.

پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که به بتوان به سادگی سایت های حرفه ای را ساخته و با کمک این سایت های کارآمد در توسعه و رشد بازار کسب و کار خود فعالیت نمود. حضور اپلیکیشن های کاربردی و یا ربات های تلگرامی و … تماما ابزارهای دیجیتالی هستند که با کمک آن ها می توان در بازار بزرگ آنلاین فعالیت کرده و کسب درآمد نمود.

آموزش ورود به بازار آنلاین (طراحی سایت، اپلیکیشن و ربات) می تواند مسیری را برای شما هموار سازد تا بتوانید در جهت درآمدزایی بهتر و موثرتر خود قدم برداشته و مخاطبان بیشتری را جذب نمایید. استفاده و بهره گیری از این ابزارها کاربردی تر و سهل تر می شوند و به همین دلیل است که با آموزش آن ها می توان در کمترین زمان مالک یک ابزار قدرتمند برای کسب درآمدی بیشتر شد.

 

الف : آموزش ورود به بازار انلاین(طراحی سایت)

آموزش طراحی سایت

یکی از ابزارهای مهم در کسب و کار داشتن یک وبسایت حرفه ای است. اموزش ورود به بازار آنلاین و طراحی سایت می تواند شما را به هدف خود نزدیک تر نماید. برای این کار لازم است مراحل ذیل را پیش گیرید.

1-اولین قدم آن است که برای ساخت سایت خود هدف مشخصی را تعیین کنید

کاربران می خواهند در بدو ورود به سایت ، از نوع کسب و کار و هدف آن مطلع باشند. این که سایت چگونه هدفی را دنبال خواهد کرد از نگاه کاربران و مشتریان شما بسیار مهم است.

2-در قدم بعدی نیاز است که از یک وب سایت ساز مناسب و حرفه ای برای ساخت سایت خود استفاده کنید.

در بازار آنلاین پلتفرم های زیادی وجود دارد که از سیستم های متنوعی بهره می گیرند که با توجه به برنامه و هدفی که در سایت خود دارید می توانید از میان آنها انتخاب نمایید.

3-اکنون وقت آن است که برای سایت خود یک قالب انتخاب کنید.

قالب ها ، پوسته هایی هستند که از قبل طراحی شده و به صورت آماده دراختیار کسانی که می خواهند طراحی وب سایت انجام دهند، قرار می گیرند. این امکان وجود دارد که از میان تنوع بسیار زیاد قالب ها و میزان کاربری که دارند ، متناسب با سلیقه و موضوع فعالیت خود، قالبی را که می خواهید انتخاب کرده و آن را با تغییراتی که در رنگ و .. ایجاد می کنید شخصی سازی نمایید.

4-یکی از نکاتی که بسیار مهم است انتخاب نام دامنه یا آدرس سایت است که باید آن را مطابق با اصولی مشخص تعیین کنید.

نام دامنه باعث می شود که کاربران با ثبت آدرس شما در یکی از موتورهای جستجو، وارد سایت شما شوند. آدرس سایت بایستی ساده ، کوتاه ، تحریک آمیز و شفاف باشد.

5-بعد از تهیه قالبی مناسب ، زمان آن است که محتواهایی که را که آماده کرده اید به سایت وارد کنید.

این محتواها باید اختصاصی باشند. مقالات، عکس و ویدئوهایی را به نمایش بگذارید که توسط خودتان تهیه شده و کپی نیستند. استفاده از محتواهای کپی می تواند به ضرر سایت شما باشد.

6- در زمان طراحی سایت ، صفحه اصلی نیاز به توجه بیشتری دارد.

با وجودی که سایت های مختلف با مشخصات خاص خود هستند اما همگی در صفحه اصلی خود محتواهایی را استفاده می کنند که کاربران در بدو ورودشان به سایت بتوانند از هدف گذاری سایت و کسب و کار مطلع شوند.

7- در سایت خئذ تعامل ایجاد کنید. 

یرای آن که کاربرانی که وارد سایت شما می شوند، وقت بیشتری را در آن بمانند، نیاز است که سایتی ساده داشته و محتواهایی را به کار ببرید که بتواند در آن ها اشتیاق را ایجاد کرده و برای تعامل با شما اقدام کنند.

8-یکی از مهم ترین قسمت هایی که در طراحی و ساخت سایت اهمیت دارد ، سئو کردن و بهینه سازی سایت است.

سئو باعث می شود در سرچ گوگل بر اساس آن فاکتورها دیده شوید. سیگنالهایی که در گوگل ایجاد شده و به نمایش در می آیند شامل رقابت در زمینه ای که فعالیت می کنید، محتواها و بک لینک ها می باشد.

9- رسپانسیو بودن سایت:

با توجه به اینکه امروزه میزان زیادی از کاربران از طریق موبایل وارد فضای مجازی می شوند، نیاز است که سایت شما به همان روش ساده ای که در رایانه مشاهده می شود، در گوشی همراه نیز دیده شده و قابل استفاده باشد.

 

آموزش طراحی اپلیکیشن کوبایل

ب : آموزش ورود به بازار آنلاین (اپلیکیشن)

طراحی اپلیکیشن زاهی دیگر برای ورود به بازار کار آنلاین است.

برای آن که اپلیکیشنی کارآمد داشته باشید باید اصولی را در نظر بگیرید تا بتوانید میزان موفقیت خود را افزایش دهید. برای این کار موارد ذیل را در نظر بگیرید.

1-یکی از عواملی که باعث می شود سرع لودینگ اپلیکیشن شما کاهش یابد این است که ابتدای شروع به اجرای اپ ، برخی از فایل ها را بارگیری می کند. با توجه به اینکه این سرعت برای کاربران دارای اهمیت زیادی است بنابراین مهم ترین اقدامی که می کنید این است که سرعت شروع به کار آن را بالا ببرید.

2- در صورتی که از سروری قوی استفاده نمایید می توانید باعث بالا رفتن سرعت بازشدن اپ شوید. با پشتیبانی سروری مناسب، فعالیت اپلیکیشن سریع تر و آسان تر خواهد بود.

3-در اپ خود از فونت هایی بزرگ و بولد استفاده ننمایید. این موضوع باعث خستگی زودرس کاربران می شود.

4-نکته مهم این که کاربران می بایست در اپلیکیشنی که ساخته اید حس راحتی داشته باشند. با دریافت کمتر اطلاعات غیر ضروری از کاربران می توانید این حس را ایجاد کنید.

5-برای نشان دادن مطالب مهم از تصاویر استفاده کنید. شما نیازی به داشتن افکت ندارید. کاربران تصاویر را بیش از متن می پسندند.

 

طراحی ربات تلگرام

ج : آموزش ورود به بازار آنلاین (ربات تلگرام)

طراحی رباتهای تلگرام، مانند یک شخص پیام های دریافتی را پاسخ می دهد. این نرم افزارهای جدید، با پسوند bot شناخته می شوند. ربات های طراحی شده می توانند بر اساس خدماتی که از آن ها خواسته شده ، به صورت خودکار پاسخ ارسال نمایند. این گونه ربات ها دارای رابطه ای دوطرفه با کاربران شما خواهند بود و بدون وقفه می توانند دستورالعمل ها و پیام ها را پاسخ گو باشند.

با ایجاد دستوراتی متفاوتی در ربات و تعیین پاسخ هایی متناسب با آن می توانید خدمات مناسبی را ارائه نمایید. یکی از نکاتی که مطرح است این است که می توانید با هزینه ای کمتر از ساخت سایت ، یک ربات روی تلگرام قرار داده و دسترسی های مناسبی را برای کاربران خود ایجاد نمایید.

از آن جایی که با کمک ربات ها می توانید در هر ساعتی و بدون نیاز به نیروی انسانی ، خدماتی را ارائه نمایید ، این ابزار می تواند کاربری مناسبی را برای شما ایجاد نماید. ثبت سفارش و یا نشان دادن موجودی کالا برای کسب و کارهایی که فروش خدمات یا کالا دارند بسیار گزینه مناسبی خواهد بود که با ربات امکان پذیر است. در این ربات ها می توان همانند سایت ، برای کاربران دسترسی ها محدودی را ایجاد کرد.

به جهت آنکه تلگرام یکی از برنامه های کارآمد برای کسب و کارهاست لذا می توان آن را بر روی همه سیستم های عامل داشته و با استفاده از یک ربات مناسب و مرتبط با کسب و کار خود ، با تعداد کثیری از کاربران ارتباط داشته و تعامل ایجاد نمود.

 

منبع tinu cutl

2 پاسخ

    1. با سلام و سپاس از همراهی شما
      متاسفانه خیر مطالب غیر مرتبط در سایت منتشر نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form