آموزش ثبت نام ChatGPT-4

مقدمه

این روزها هوش مصنوعی به یکی از موضوعات داغ در دنیای تکنولوژی تبدیل شده است. از طرف دیگر حضور ابزارهای هوش مصنوعی فرصتی را برای کسب و کارها فراهم نموده است تا بتوانند با بهره مندی از امکانات آن، فعالیت‌های خود را ارتقا دهند و در میدان رقابت پیروز میدان شوند. اما عنوان جدیدترین و قدرتمندترین ابزار هوش مصنوعی به ChatGPT-4 تعلق دارد. در نسخه جدید از ChatGPT که توسط شرکت OpenAI توسعه یافته است، به دلیل دارا بودن قابلیت‌هایی توانسته مورد توجه بسیاری قرار گیرد.

آنچه در این مقاله می خوانید:

به طوری که این روزها “ ثبت نام ChatGPT-4 برای کاربران ایرانی چگونه است؟” به عنوان یکی از پرتکرارترین سوالات در موتورهای جستجو به شمار می‌آید.
گفتنی است پس از ثبت نام ChatGPT-4 میتوان از تکنیک‌های یادگیری عمیق که در این نسخه جدید به منظور تولید پاسخ‌های انسان مانند به ورودی‌های متنی به کار گرفته شده است در زمینه‌های بسیاری از جمله طراحی اپلیکیشن مورد استفاده قرار داد. اگر میخواهید بیشتر با این ابزار قدرتمند هوش مصنوعی آشنا شوید، پیشنهاد میکنیم تا انتها همراه ما باشید. در این مقاله قصد داریم تا مطالبی را در خصوص ثبت نام ChatGPT-4 ، کاربرد‌ها و برتری‌های آن در اختیارتان قرار دهیم.

نگاهی کوتاه به ChatGPT-4

پیش از آن که به آموزش ثبت نام ChatGPT-4 بپردازیم نیاز است تا نگاه کوتاهی به جدیدترین ابزار هوش مصنوعی داشته باشیم. میتوان گفت هدف از طراحی ChatGPT-4 برقراری مکالمات شبیه انسانی است که با درک الگوهای پیچیده در زبان طبیعی میتواند خروجی‌های متنی بسیار پیچیده را ارائه دهد. از قابلیت‌های ویژه و باورنکردنی ChatGPT-4 میتوان به توانایی به خاطر سپردن مکالمات و سوالات قبلی اشاره نمود که کاربران با استفاده از این قابلیت سوالات بعدی خود را در قالب مکالمه از این ابزار بپرسند. به طور کلی از امکانات ChatGPT-4 این ابزار پیشرفته و جدید هوش مصنوعی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
• درک ورودی‌های بسیار پیچیده
• قابلیت‌های چند وجهی ( کاربر میتواند درخواست خود را در قالب متن و تصویر با ChatGPT-4 در میان بگذارد.)
• فرمان‌پذیری بیشتر
• ایمنی و هماهنگی بیشتر در ChatGPT-4
• بهبود در عملکرد
• عملکرد بهبود یافته( احتمال بروز خطای واقعی در این نسخه کمتر به چشم میخورد.)
• قابلیت چند زبانه

4 کاربرد شگفت انگیز برای ChatGPT-4

4 کاربرد شگفت انگیز برای ChatGPT-4

باید خاطرنشان کرد با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که به نسخه جدید ChatGPT افزوده شده است میتوان با ثبت نام ChatGPT-4 از آن در زمینه‌های مختلفی استفاده نمود به طوری که پیش بینی میشود در آینده میتواند جایگزین مناسبی برای گوگل باشد. در این بخش میخواهیم 4 کاربرد شگفت انگیز ChatGPT-4 در تکنولوژی را برایتان شرح دهیم:

ربات Intercom Fin، چت پشتیبانی آنلاین

از آن جایی که GPT-4 قابلیت ایجاد مکالمات به مدت طولانی و درک سوالات را دارد، پشتیبانی از مشتری از ویژگی‌های اصلی آن به شمار می‌آید که میتواند توسط این ابزار به صورت خودکار انجام شود. با بهره مندی از این قابلیت، هوش مصنوعی ربات Intercom Fin مبتنی بر GPT-4 ساخته است. این در حالی است که Intercom Fin قادر است تا پس از آشنایی با سیستم فروش، فرآیند کسب و کار مورد نظر و سوالات مشتریان همانند یک اپراتور واقعی به سوالات آنها پاسخ دهد. سرعت بالای پاسخگویی و کاهش در زمان و هزینه از برتری‌های این ربات هوش مصنوعی میباشد.

ربات Stripe ،بهبود تجربه کاربری

شرکت OpenAI با توسعه نسخه ChatGPT به منظور کسب درآمد از محصولات خود ربات Stripe را طراحی نمود که میتوان از آن در جهت بهبود تجربه کاربری و هم چنین مبارزه با کلاهبرداری استفاده نمود.

ربات Be My Eyes، دستیار بصری برای نابینایان

ربات Be My Eyes یکی دیگر از کاربردهای ChatGPT-4 به شمار می‌آید که توانایی پردازش بصری را دارد. به طوری که میتواند با بهره مندی از دستیار بصری هوش مصنوعی در تفسیر فوری و ارائه مکالمه به کاربران نابینا و کم بینا کمک نماید. به عبارت دیگر میتوان ربات Be My Eyes را روشی نوآورانه و کارآمد از مایکروسافت برای تقویت استقلال فردی افراد نابینا بیان کرد.

ربات Eliclit ، دستیار تحقیقاتی هوش مصنوعی

اگر به دنبال یک دستیار هوش مصنوعی هستید که بتواند مقالات مورد نظر شما را جمع آوری کند، ربات Elicit گزینه مناسبی است. میتوان گفت در نسخه جدید این ربات از ChatGPT-4 بهره گرفته شده ،در حالی که Elicit قادر است به سوالات تحقیقاتی کاربران خود پاسخ دهد و نکات کلیدی را از مقاله مورد نظر به طور خلاصه شرح دهد.

بیشتر بخوانید :

معرفی اکستنشن‌های محبوب ChatGPT برای Google chrome

وجود محدودیت‌هایی در ChatGPT موجب شده است تا برای استفاده کامل از امکانات این ابزار هوش مصنوعی اکستنشن‌هایی بر روی کروم نصب گردد که پرطرفدارترین آنها عبارتند از:
• HarpaAi
• You Tube summany
• Fancy GPT
• Tweet GPT
• Chat GPT writer
• Reader GPT
• AIRPRM
• Merlin
• Copy for Chat GPT

آموزش ثبت نام ChatGPT-4 برای کاربران ایرانی به زبان ساده

همانطور که میدانید دسترسی به ChatGPT برای همه امکانپذیر است به طوری که برای بهره مندی از آخرین نسخه آن کافی است مراحل ثبت نام ChatGPT-4 را پشت سر بگذارید. پیش از آن که به بررسی مراحل ثبت نام ChatGPT-4بپردازیم باید خاطر نشان کرد به دلیل وجود تحریم‌های بین المللی امکان دسترسی به این ابزار هوش مصنوعی با ip ایران و شماره تلفن‌های داخلی وجود ندارد، از این رو برای ثبت نام ChatGPT-4 استفاده از فیلترشکن و شماره مجازی برای کاربران ایرانی ضروری است.
لازم به ذکر است در خصوص استفاده از ابزار ChatGPT میتوانید از میان نسخه‌های قبلی یا جدیدترین نسخه که در حال حاضر ChatGPT-4 است، نسخه مورد نظر خود را انتخاب کنید. اما ناگفته نماند نسخه جدید این ابزار هوش مصنوعی یا همان ChatGPT-4 در مقایسه با نسخه‌های قبلی سرعت کمتری داشته در صورتی که قابلیت ایجاد تعاملات بسیار پیچیده‌ای دارد. به طور کلی با توجه به این موارد میتوانید ثبت نام ChatGPT-4 را شروع نمایید. در ادامه قصد داریم تا آموزش ثبت نام در ChatGPT-4 را برای کاربران ایرانی شرح دهیم که شامل موارد زیر است:

مرحله اول: تغییر IP سیستم و خرید شماره مجازی

همانطور که گفته شد کاربران ایرانی برای ثبت نام ChatGPT-4 بایستی IP سیستم خود را با روشن نمودن فیلترشکن تغییر نمایند و با خرید شماره مجازی از طریق سایت‌های فعال در این زمینه برای شروع ثبت نام آماده شوند.

مرحله دوم: ایجاد حساب کاربری درopenai

پس از تغییر IP سیستم وارد سایت chat.openai.com شوید و با انتخاب گزینه Try ChatGPT پنجره ‌ای باز میشود که نیاز است برای ثبت نام بر روی گزینه Sign Up کلیک کنید.

مرحله دوم: ایجاد حساب کاربری درopenai

مرحله سوم: وارد کردن ایمیل

پس از آن میبایست برای اثبات آن که ربات نیستید گزینه I’m Not a Robot را انتخاب نمایید و با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور قوی وارد مرحله بعدی شوید.

مرحله سوم: وارد کردن ایمیل

مرحله چهارم: تکمیل اطلاعات مورد نیاز

اطلاعاتی در مورد نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد در مرحله چهارم از کاربر پرسیده میشود که نیاز است تمامی کادرها را تکمیل شود.

مرحله چهارم: تکمیل اطلاعات مورد نیاز

مرحله پنجم: وارد نمودن شماره تلفن و دریافت کد فعالسازی

در مرحله پنجم میبایست شماره مجازی خریداری شده را در کادر مورد نظر وارد نمایید و با کلیک بر روی گزینه Send Code ، پس از دریافت کد فعالسازی آن را در کادر مشخص شده وارد کنید.

مرحله پنجم: وارد نمودن شماره تلفن و دریافت کد فعالسازی

مرحله ششم : انتخاب اهداف استفاده از ChatGPT

پس از عبور از مرحله ششم، بایستی اهداف استفاده کاربر از ChatGPT مشخص شود. از این رو از میان ساخت محصول، انجام تحقیقات در حوزه هوش مصنوعی، تولید محتوا یا مصارف شخصی گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

مرحله ششم : انتخاب اهداف استفاده از ChatGPT

مرحله هفتم: ورود به حساب کاربری ChatGPT

در انتها پس از گذراندن شش مرحله مهم میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید و در کادر پایین صفحه، مکالمه با چت بات را شروع کنید.

مرحله هفتم: ورود به حساب کاربری ChatGPT

مهمترین برتری‌های ChatGPT-4 در مقایسه با نسخه‌های قبلی

هوش مصنوعی با ارائه جدیدترین نسخه ChatGPT در تلاش است تا بتواند بی نقص‌ترین و در عین حال به روزترین ابزار خود را در اختیار کاربران خود قرار دهد. از این رو پس از ثبت نام ChatGPT-4 با بهره مندی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های آن به وضوح میتوان برتری‌های این نسخه را نسبت به نسخه‌های قبلی مشاهده نمود. اکر بخواهیم به طور مختصر برتری ‌های ChatGPT-4 را در مقایسه با نسخه‌های قبلی شرکت OpenAI بیان کنیم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
• قابلیت درک بالایی از تصاویر
• محدودیت کلمات بزرگتر( پردازش 25000 کلمه)
• دسترسی بدون محدودیت
• خلاقیت بیشتر در پاسخ به سوالات

نتیجه گیری

به طور کلی ابزارهای هوش مصنوعی به دلیل بهره مندی از قابلیت‌ها و امکانات ویژه‌ای توانسته اند در دنیای تکنولوژی تحولات عظیمی را ایجاد کنند. ChatGPT-4 را میتوان به عنوان قوی‌ترین و به روزترین ابزار هوش مصنوعی معرفی نمود که در حال حاضر آخرین نسخه ChatGPT میباشد. ثبت نام ChatGPT-4 یکی از لازمه‌های بهره مندی از امکانات این ابزار هوش مصنوعی است. ما در این مقاله سعی کردیم با آموزش مراحل ثبت نام ChatGPT-4 و مطالبی درخصوص آن به شما در این امر یاری کنیم. امیدواریم برایتان مفید واقع شود.

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

یک پاسخ

  1. سلام حدود ۱۵ روزه رباتagigpt-qt4 از کار افتاده،خود برنامه رو نمیاره بالا ولی با فیلتر شکن و از طریق لینک میشه واردش شد و حتی مثل قبل روزانه ۲ بار سفارش خرید زد ،الان ۳۴ دلار ذخیره دارم و ۶ ملیونم اول پول گذاشتم ،موقع برداشت ۳۴ دلار میزنه از طرف ایران فیلتر شدین،به پشتیبان تماس بگیرین،الان چکار کنم که بتونم پولمو برداشت کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form