آموزش تولید محتوا با هوش مصنوعی

آموزش تولید محتوا با هوش مصنوعی به زبان ساده

مقدمه

یکی از روش‌های موثر در رسیدن به درآمد بیشتر و موفقیت در هر زمینه کاری، تولید محتوای هدفمند است. این در حالی است که بسیاری تولید محتوای با کیفیت را امری مهم و حیاتی برای بقای کسب و کار خود میدانند. از طرفی در چند سال اخیر هوش مصنوعی با پیشرفت چشمگیر خود توانسته به هر نوع کسب و کاری نفوذ کند و آنها را با تغییر و تحولاتی رو به رو سازد.به طوری که بهره مندی از ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی به یک مسئله داغ و جنجالی برای تمامی کسب و کارها تبدیل شده است. باید خاطر نشان کرد حضور ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی موجب شده تا بسیاری از نظر کیفیت محتوای تولید شده توسط ابزارهای هوش مصنوعی دچار نگرانی شوند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

اما باید بدانید که اگر نحوه کار با ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی بلد باشید میتوانید به راحتی در تولید انواع محتوا  موفق عمل کنید. ما در این مقاله قصد داریم تا مطالبی را در خصوص تولید محتوا با هوش مصنوعی که بخشی از خدمات برنامه نویسی به شمار می‌‌ آید، ارائه دهیم و به معرفی چندین ابزار برتر در این زمینه بپردازیم.

تولید محتوا با هوش مصنوعی چگونه کار میکند؟

پیش از آن که چندین ابزار هوش مصنوعی در تولید محتوا را به شما معرفی کنیم، نیاز است تا به صورت مختصر به بررسی نحوه کار با ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی بپردازیم. برای تولید محتوای با کیفیت و هدفمند توسط هوشمند مصنوعی بایستی چندین مرحله را پشت بگذارید.

آموزش به هوش مصنوعی

اولین گام برای تولید محتوا با هوش مصنوعی، آموزش به آن است. از آن جایی که هوش مصنوعی در ابتدا هیچ اطلاعاتی در خصوص تولید محتوا در حوزه مد نظر را ندارد. بنابراین نیاز است تا اطلاعات اولیه‌ای مانند موضوع، کلمات کلیدی، عبارات مهم و غیره به ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی داده شود. پس از آن هوش مصنوعی بر مبنای اطلاعات ورودی و سلیقه مخاطب با استفاده از پردازش زبان طبیعی(NLP) و تولید زبان طبیعی(NLG) تولید محتوا را آغاز میکند.

محتوای تولید شده هوش مصنوعی بر اساس اصول سئو

شاید یکی از اصول مهم در تولید محتوا، رعایت اصول نگارشی و نوشتن محتوا بر مبنای اصول سئو است. این مسئله میتواند در گرفتن جایگاه برتر در موتورهای جستجو نقش موثری ایفا کند. خبر خوب این که محتواهایی که توسط ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی تولید میشود، بر اساس اصول سئو و بهینه سازی کلمات کلیدی انجام میشود.

ویرایش محتوا

معمولا هوش مصنوعی محتواهایی بی عیب و نقص تولید میکند. اما احتمال آن که مشکلاتی در محتوای تولیدی توسط هوش مصنوعی یافت شود، وجود دارد. از این رو ویرایش محتوا در آخرین مرحله توسط کاربر میتواند تضمین کننده کیفیت محتوای تولید شده باشد. البته ناگفته نماند وظیفه بررسی ویرایش محتوا بر عهده ماشین لنرینگ سیستم محتوا است. این ماشین قابلیت اعمال ویرایش‌ها در پروژه‌های بعدی را دارد که به دنبال آن تولید محتوا با هوش مصنوعی در بالاترین کیفیت انجام خواهد شد.

مزیت‌های بهره مندی از ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی

تولید محتوا با هوش مصنوعی برتری هایی دارد، همین امر موجب میشود تا بسیاری فرآیند تولید محتوا را به ابزارهای هوش مصنوعی در این زمینه بسپارند. از مزیت‌های بهره مندی از ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی میتوان به تولید محتوایی مطابق با سلیقه و علاقه مخاطب هدف اشاره نمود که از نظر سئویی نیز قابلیت گرفتن جایگاه‌ خوبی در موتورهای جستجو دارد. همچنین باید خاطر نشان کرد انتخاب بهترین و مناسب‌ترین کلمات کلیدی و هم چنین گرفتن ایده در راستای تولید محتوا را میتوان از برتری های استفاده از ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی به شمار آورد. درست است که ویرایش محتوای تولید شده توسط ابزارهای هوش مصنوعی نیازمند حضور کاربر است، اما با این حال تاثیر بسزایی بر روی روند تولید محتوا میگذارد.

بهترین ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی

معرفی بهترین ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی

لازمه موفقیت در تولید محتوا با هوش مصنوعی شناخت بهترین ابزارهای هوش مصنوعی در این حوزه میباشد. پس از آن که در خصوص نحوه کار با ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی و مزیت‌های استفاده از آنها صحبت کردیم، میخواهیم در این بخش به معرفی چندین ابزار برتر هوش مصنوعی در تولید محتوا بپردازیم:

Frase

از دید بسیاری از سازندگان محتوا، شروع محتوا کار سخت و دشواری به نظر می‌آید. ابزار هوش مصنوعی Frase به گونه‌ای طراحی شده‌ است که میتواند بر اساس نیازهای مخاطبان هدف به کاربر خود ارائه دهد که شامل لیستی از کلمات کلیدی و زیرعنوان‌هایی است. این کار موجب میشود تا محتوا مطابق با الگوریتم‌های موتورهای جستجو تولید شود و رتبه خوبی را کسب کند.

Frase

Rytr

از دیگر ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی میتوان به ابزار کاربردی Rytr اشاره نمود. گفتنی است با وارد نمودن اطلاعاتی همچون توضیحات کوتاه، متن‌های ساده و دیگر اطلاعات اولیه مورد نیاز، ابزار Rytr محتوای خلاقانه‌ای را با توجه به قواعد نگارشی و نوشتاری تولید و به کاربران خود به صورت متن ارائه میدهد. افزایش سرعت در تولید محتوا را میتوان از برتری های این ابزار هوش مصنوعی در حوزه تولید محتوا به شمار آورد.

Rytr

Shortly AI

اگر میخواهید محتوای باکیفیتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تولید کنید، کافی است محتوای خود را به ابزار Shortly AI بسپارید. این ابزار هوش مصنوعی از نظر بسیاری از نویسندگان و سازندگان محتوا یک ابزار با کارآیی بالا و بسیار کاربردی شناخته میشود. روند کار با این ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی به این صورت است که با مشخص نمودن نام محتوا و وارد نمودن توضیحات مختصر در خصوص محتوای مورد نظر میتوانید شاهد محتوای تولید شده توسط ابزار Shortly AI باشید.

shortly AI

Jasper AI

عنوان بهترین ابزار برای تولید محتوا با هوش مصنوعی به ابزار Jasper AI تعلق دارد. روند کار با Jasper AI به گونه‌ای است که با وارد نمودن موضوع، لحن نوشتار و کلمات کلیدی، محتوایی را در بیش از 50 قالب تولید می‌نماید. تولید محتوا در زمینه مجله‌ها، تبلیغات گوگل، ایمیل و پست‌های وبلاگ و غیره را میتوان با ابزار Jasper AI انجام داد.

Jasper AI

Lumen5

یکی دیگر از ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی، Lumen5است که در حوزه تولید محتواهای ویدیویی توانسته نظر بسیاری را به خود جلب کند. برای تولید محتوای ویدیویی توسط ابزار Lumen5 کافی است متن مورد نظرتان را وارد کنید و پس از چند دقیقه میتوانید یک ویدیو خاص و جذابی را دریافت کنید. روند کار ابزار Lumen5 به گونه‌ای است که در عرض چند ثانیه اطلاعات ورودی را به چندین قسمت کوتاه تقسیم نموده و هر یک را در داخل قالبی زیبا به کار می‌برد و در نهایت پس از پردازش ،آن را به صورت یک ویدیو آماده می‌نماید.

Lumen5

نتیجه گیری

به طور کلی ورود هوش مصنوعی در حوزه‌های مختلف و پیشرفت روز افزون آن فرصتی برای پیشرفت و رسیدن به درآمد بیشتر فراهم نموده است که حوزه تولید محتوا نیز از این قاعده مستثنی نیست. بهره مندی از ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی میتواند نقش موثری بر افزایش سرعت العمل و تولید انواع محتواهای با کیفیت داشته باشد. ما در این مقاله سعی کردیم تا با معرفی بهترین ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی به شما در این امر یاری کنیم. امیدواریم برایتان مفید واقع شود.

 

 

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form